שלושת בוני האתרים הטובים ביותר בדירוג 2020 – (מהירות האתר נבדקה!)

בוני אתרים הם כלים שימושיים במיוחד מכיוון שהם מאפשרים לבעלי מומחיות טכנית מועטה או חסרת אפשרות להקים אתרים משלהם. ניתן לעשות זאת במהירות ובקלות עם מעט מאמץ כמו שימוש במעבד תמלילים.


עבור מלזיה, נקודת בונוס טובה במיוחד היא שהמחירים הם בדרך כלל מעט יותר ממה שתשלמו עבור אירוח אתרים מלכתחילה.

Contents

להתגבר על לוקליזציה

המכשול הגדול ביותר שיש להתגבר על בעלי אתרים מלזיים הוא התגברות על הלך הרוח של הלוקליזציה. לאחר שתעברו את מחסום הגבול, תגלו שיש אלפי אפשרויות אירוח אתרים זמינות ברחבי העולם – המציעות מוצרים טובים יותר, מהירים יותר או אפילו זולים יותר ממה שמוצאים באופן מקומי.

באופן דומה, לעולם של בוני אתרים כיום יש אתגרים משלו.

בעבר אנשים רבים השתמשו בהם לבניית אתרים במהירות. עם זאת, היום המאתגר התקדם יותר לעבר חזית המסחר האלקטרוני. בזכות עידן הדיגיטל, הסחר ללא גבולות פורח ואפילו עסקים קטנים יכולים להתחרות על הבמה הבינלאומית.

במקום לבזבז במיקור חוץ, לעסקים קטנים יש אפשרות להרחיב את היכולות שלהם בעצמם – בזכות כלים כמו בוני אתרים המאפשרים בניית אתרים. עכשיו אתה יכול לא רק לבנות אתרים, אלא להפוך אותם לחנויות מקוונות מלאות, במקרים מסוימים אפילו עם בקרת מלאי מלאה.

אם לוקחים בחשבון זאת, האם אתה יודע מה הצרכים שלך כמו גם מה זמין עבורך בזירה הגלובלית? ישנם גורמים רבים שעליכם לקחת בחשבון, החל ממחיר כל הדרך ועד לתכונות ייחודיות.

עובד על פני הרינגיט המלזי

אין באמת דרך לנסח זאת בצורה יפה, אבל זו פשוט עובדה שאנחנו גרים במלזיה ומתנהלים ברינגגיט. הרינגגיט די חלש מול הדולר האמריקני ומנטאלית, כאשר אנו מבצעים המרה, המחיר הסופי של השירותים בחו”ל מפריע לרבים מאיתנו.

עם זאת, מבחינת אתרים, במיוחד אתרים שנבנו למטרה מסחרית, זכור שאתה יכול גם להרחיב את העסק שלך מעבר לגבולותינו. על ידי עבודה ומרוויח מטבעות מעבר לים, אנו יכולים למעשה לשלול את שער ההמרה הקשה ולמשוך דולרים אמריקאים במקום זאת.

מאתגר זמינות של מקורות מקומיים

ישנן מספר חברות אירוח מקומיות המתמקדות כאן בעסקים, אך אין גורם אמיתי המספק בונה אתרים מותאם אישית לשוק המקומי. כן, חברות מסוימות כמו Exabytes מציעות בניית אתרים, אבל אם אי פעם ניסית את אלה באופן יחסי, רובן נופלות.

בוני אתרים יקרים בעיצוב וצריכים להיבחן בהרחבה. בגלל זה, אלא אם כן הם נמכרים על בסיס גלובלי, העלות הופכת להיות אוסרת מכדי ששום מדינה במדינה יחידה יכולה לתמוך בה.

יש גם מגבלות נוספות ברגע שאתה בונה את הכל לרמת מדינה, במיוחד אם אתה שוקל פרטים כמו תקנות דיור נתונים ומסים ספציפיים למדינה. בגלל זה, עדיף לעבוד עם הביצועים והתכונות של בן זוג גלובלי.

מפתחים יקרים או לא מיומנים

לאחר שפיקחתי על תהליך פיתוח האתרים של כמה חברות כאן, לצערי התוודעתי לאתגרים. מאלפי פרילנסרים שמנצלים את מרכולתם ועד חברות פיתוח מקצועיות באינטרנט הגובות עמלות מופרזות, אתר האינטרנט שלך יכול לעלות כמה שיותר RM300 לכל אורך הדרך ליותר מ- RM80,000 תלוי עם מי אתה עובד ומה אתה צריך.

החלק הכואב מכל זה הוא שאתה עובד עם מעט מאוד ידע זמין בקהילה של המפתחים. מציאת ההתאמה הנכונה יכולה להיות אתגר ובסופו של יום אתה נפגש עם חצי תריסר אפילו כדי שתוכל לומר שביצעת את ‘בדיקת הנאותות’ שלך למקרה שמשהו ישתבש.

במקום לעבור את כל זה עם סימני שאלה מרובים באוויר, מדוע לא להרהר בשימוש בכוחו של בונה אתרים? כן, אם המערכת שלך מורכבת מדי ייתכן שתזדקק לעזרה מסוימת, אך בוני אתרים רבים מונעים מאוד על ידי הקהילה, כלומר יש עזרה זמינה.

תוכלו גם להיות חופשיים לקבל שליטה מלאה על כל שינוי בתהליך הפיתוח בקלות, מכיוון שהכל מודולרי מאוד.

אפשרות DIY קלה ביותר

למרות ששימוש בוורדפרס וקבלת אירוח משלך יכול להיות אפשרות ברת קיימא, בוני אתרים הם עדיין אפשרות קלה יותר. שליטה בוורדפרס יכולה לארוך זמן מה והתוספים הרבים הזמינים אינם בהכרח באיכות הטובה ביותר. מציאת אירוח אתרים הטוב ביותר תהיה מאמץ נוסף שייקח זמן, מחקר וכמובן כסף.

לפיתוח אתרים מהיר עדיין אין דבר שמשווה לרוב בוני אתרים ספציפיים למטרה אלה. זה משתפר אפילו כשאתה מחשיב את העובדה שהם מגיעים עם אירוח ובאופן כללי את כל הכלים האחרים שתצטרך כדי לבנות את האתר שלך במהירות.

שלושת בוני האתרים המובילים שלנו למלזיה בשנת 2020 הם ותיקים למשחק והוכיחו את עצמם כמי שהם מסוגלים לתמוך בכל דבר מאתרים קטנים בודדים וכלה בחשבונות ארגוניים גדולים. לפני כל דבר אחר, בואו נדון כיצד אנו מדרגים את האתרים.

כיצד אנו בוחרים את בוני האתרים הטובים ביותר למלזיה

בונה האתר הטוב ביותר מלזיה

הבעיה בהערכת בוני אתרים היא שלמרות שהנחת היסוד של כל אחד מהם זהה, לכולם יש מוקדי משלהם. באופן כללי, למשתמשים יש גם צרכים ספציפיים משלהם, ולכן זה יותר עניין לחזור ליסודות ומה הגיוני יותר מבחינת השירות.

אם שמענו חזרה על היסודות, ישנם פרמטרים כלליים (אם תרצו או לא) כל בוני האתרים צריכים כדי אפילו להכניס את כף הרגל לדלת. לאחר שנלקח בחשבון מנקודת מבטו של המשתמש, אנו גם מעריכים עד כמה תואמות תכונות אלה לדרישות הגלובליות, למשל יכולת מהירות סלולרית.

לבסוף, ישנם ‘התוספות הבולטות’ הנוטים לעשות את ההבדל העיקרי. אלה תכונות שקשה למצוא במקומות אחרים או עוזרים למותג להתבלט בכל דרך אחרת.

1. מהירות

המהירות היא אורך החיים של כל אתר, החל מבלוג אישי ועד חנות מקוונת ענקית. זה משפיע על כל כך הרבה דברים שזה פשוט צריך להיות אחת מדרישות המפתח בכל מארח. בוני אתרים לא רק עוזרים לך ליצור את אתרי האינטרנט שלך, אלא גם לפעול כפלטפורמת האירוח שלך – ומשפיעים על מהירות האתר שלך.

2. קלות שימוש

כלי שימושי רק כמו יכולתו להיות מנוהלת. בונה האתרים החזק ביותר בעולם חסר תועלת אם הוא לא מספיק ידידותי למשתמש כדי להשתמש בו בלי עקומת למידה רבה מדי. באופן אידיאלי, זה אמור להציע תכונות מיינסטרימיות בפיתוח אתרים, אך להיות כה פשוטים לשימוש, כי הוראות לא צריכות להיות נחוצות.

3. תמיכה בנייד

העולם הפך לנייד ואפילו מנועי חיפוש כמו גוגל נותנים דגש מוגבר לידידות לנייד. בוני אתרים צריכים לכל הפחות להיות מסוגלים להציע לך את האפשרות להפוך את אתר האינטרנט שלך לנייד.

4. תכונות מסחר אלקטרוני

אחד המרכיבים החשובים ביותר בחנות מקוונת הוא היכולת לעבד עסקאות. אחרי הכל, בלעדיהם אין מסחר אלקטרוני אמיתי, נכון? עם זאת, לא כל עיבוד העסקאות שווה, והם מגיעים בעלויות שונות לבעל האתר.

5. תוספות בולטות

לא כל צרכי האתר שווים וככאלה, לעיתים קרובות ישנם תכונות שונות בעדינות אותן מציעים אחד מעל אחר המבדיל אותו.

עם זאת, נראה את חמשת בוני האתרים המובילים עבור מלזיה משנת 2020.

מדורג: 5 בוני האתרים הטובים ביותר למלזיה

פתק

 1. כל התמחור המופיע מבוסס על מחיר היכרות עם חוזה שנמשך 12 חודשים.
 2. אנו משתמשים בשער חליפין של 1 דולר ל- 4.1 MYR עבור כל המחירים הרשומים.

1. Wix

https://www.wix.com

וויקס

ציון מהירות עולמי

א+

דירוג כולל

מחיר (MYR)

18.45 / יר

תכונות עיקריות

 • הרבה תבניות
 • עורך מובייל נהדר
 • זמינות אפליקציות של צד שלישי נרחב
 • הרבה תוספות שימושיות

"Wix נועזת, יפהפייה ומלאת תכונות – בדיוק מה צריך להיות בונה אתרים מודרני."

דוח מהירות שרת Wix

ארה”ב (W)
להשתמש)
לונדון
סינגפור
סאו פאולו
38 שניות12 שניות119 שניות240 שניות148 שניות
בנגלור
סידני
יפן
קנדה
גרמניה
510 שניות173 שניות122 שניות26 שניות111 שניות

מהירות ממוצעת: 149.9 שניות – ראה את התוצאה המלאה

 • אתרי Wix מהירים
 • מבין כל בוני האתרים שסקרתי, וויקס השיגה ללא ספק את הביצועים המהירים ביותר ביניהם. נכון, זה אולי לא שיקול המפתח שלך, אבל הייתי מציע אחרת. לאחר שמצאתם בונה אתרים נהדר – עליכם להיות מסוגלים לארח שם אתר מהיר. אתר איטי ישפיע בסופו של דבר על המכירות שלכם בצורה כזו או אחרת.

 • עורך סלולרי רב עוצמה
 • כבונה אתרים, ל- Wix יש ממשק גרירה ושחרור פנטסטי, אך המקום בו הוא באמת מרשים הוא מה שהיא מכנה את העורך הנייד שלה. מלזיה פשוט מאוהבת במכשירים הניידים וכך גם כל השאר בעולם. עורך ה- Wix לנייד מאפשר לך לשנות את הגרסה הסלולרית של האתר שלך – ממש עד שהוא יציג פריסה שונה בהשוואה לאתר המלא. זה שימושי מאוד ובשוק של ימינו הוא נקודת מכירה מובילה עבור Wix.

 • שוק האפליקציות מאוד שימושי
 • מלבד התכונות הסטנדרטיות שהיא מציעה, Wix מגיע עם שוק שמאפשר לך לעשות את כל הדברים שאתה יכול או צריך. הוסף או הסר אותם כדי לספק לאתר שלך תכונות שונות ותגלה שתוכל להיות בעל עסק מקוון זריז ומשגשג..

 • יכולות שיווק נהדרות
 • בניית האתר שלך היא רק חצי מהבעיה – איך אתה הולך למשוך אנשים אליו. עם ניהול SEO מובנה במרקם של Wix, זה פותר חלק גדול מהבעיה. SEO הוא לרוב אחד ההיבטים הקשים ביותר באירוח אתר איתו מתמודדים בעלים חדשים – ואפילו ותיקים רבים. עם וויקס? ובכן, פשוט לחץ על Wix SEO Wix שלהם ותודריך את הצעדים בכדי לגרום לזה לעבוד.

החיסרון: האתר שלך תקוע עם Wix

בהתחשב בעוצמתה של Wix, אין זה מפתיע שהיא שומרת על לקוחותיה בקנאה. אם יצרת את האתר שלך עם Wix, אתה לא יכול להעביר את העסק שלך למקום אחר בקלות. Wix אינה מאפשרת ללקוחות לייצא את אתרי האינטרנט שלהם, כך שבעצם אתה מתחיל מחדש או נשאר עם Wix.

Wix בפעולה

 • קרא את סקירת Wix המעמיקה שלנו.

2. Shopify

https://www.shopify.com

Shopify

ציון מהירות עולמי

ג+

דירוג כולל

מחיר (MYR)

118.90 / יר

תכונות עיקריות

 • כלים שיווקיים מדהימים
 • גש לאפליקציות של צד שלישי
 • למכור בפלטפורמות מרובות
 • תמיכה בקהילה

"יותר מחנות המקוונת מאשר אתרים ממוצעים בלבד, Shopify מוכנה לסחר אלקטרוני."

כשמדובר בוני אתרים של מסחר אלקטרוני, Shopify היא כל כך הרבה יותר מהדוב הממוצע שלך. תומך בלמעלה מ -600,000 סוחרים כיום, Shopify מציעה מגוון רחב של כלים שעוצבו במיוחד עם מחשבים מקוונים בחשבון. הטכנולוגיה המובנית המהירה שלה בשילוב כלים אלו מציעים ללקוחות פיתרון חד-פעמי להפוך לסוחר אלקטרוני.

 • חוויה נהדרת באונדינג
 • במקום פשוט לתת לך לצלול למשחק בניית אתרים באופן עיוור, Shopify מדריכה אותך ממש מההתחלה. מציע תהליך בנייה אינטליגנטי של אתרים שאתה עוזר לו על ידי מענה על כמה שאלות, זה נותן לך לעבוד איתו. ברגע שאתה שם, אתה יכול לחקור את כל הכלים שיש לך לפנאי.

 • מגוון רחב של אפליקציות של צד שלישי
 • Shopify מעניקה לך גישה ליישומי צד שלישי רבים שיכולים לעבוד עם החנות המקוונת שלך. למרות שלא נעשה על ידי Shopify עצמם, הם מאושרים לשימוש בפלטפורמה. המשמעות היא שאתה יכול להרחיב במהירות ובקלות מאוד את הפונקציונליות של החנות המקוונת שלך. האפליקציות שלהם מקיפות ומכסות הכל, מיוצרי ידיעונים סטנדרטיים לאורך כל הדרך ועד לניהול חילופים ו / או החזרות.

 • יכולת חוצה פלטפורמות
 • מכירה מקוונת דרך חנות בבעלותך זה דבר אחד, אך האם זה מספיק? בזכות Shopify תוכלו למכור באמצעות מספר ערוצים. מנקודת המכירה כל הדרך לפייסבוק, פנו אל לקוחות כמו שלא היו לכם מעולם!

 • שלב באופן מקוון עם לא מקוון
 • למי שכבר מוכר דרך חנויות לבנים וטיט, ל- Shopify יש אפשרות עבורך פשוט להרחיב את העסק הזה באופן מקוון. יכולת האינטגרציה השלמה שלהם עוזרת לך למזג את המלאי שלך ולשלוט בכל ערוצי המכירה שלך בו זמנית – אפילו מהחנות הפיזית.

  החיסרון: יקר מדי

  לצורך נקודה מקומית גרידא אינני יכול להכחיש זאת – התמחור של Shopify קשה מאוד לבלוע. עם זאת, התכונות המוצעות כאן משלבות הרבה ממה שתצטרך לשלם במיוחד עבור מקום אחר ועושה זאת טוב מאוד.

  קנה פעולה בפעולה

  • קרא את סקירת Shopify המעמיקה שלנו.

  3. וויבי

  https://www.weebly.com

  וויבי

  ציון מהירות עולמי

  א

  דירוג כולל

  מחיר (MYR)

  20.50 / יר

  תכונות עיקריות

  • גרור & עורך טיפה
  • קידום אתרים משולב
  • לכידת עופרת
  • שוק אפליקציות

  "Weebly הוא רב תכליתי ובנוי על פי צרכיו של בונה האתרים המהיר."

  Weebly אולי מתחיל החל מ- $ 5 לחודש, אך יש מלכודת קטנה. מחיר זה אינו חל על אתרי מסחר אלקטרוני. אם אתה רוצה להפעיל חנות מקוונת, תצטרך לרכוש ל- Weebly באחת מהתכניות המומחרות שלה שמתחילות ב -12 דולר לחודש..

  דו”ח מהירות סוער

  ארה”ב (W)
  להשתמש)
  לונדון
  סינגפור
  סאו פאולו
  12 שניות55 שניות152 שניות174 שניות181 שניות
  בנגלור
  סידני
  יפן
  קנדה
  גרמניה
  293 שניות169 שניות103 שניות60 שניות149 שניות

  מהירות ממוצעת: 134.8 שניות – ראה את התוצאה המלאה

  • עורך מעולה ארוז תכונות
  • עם 35 תבניות באורווה שלה, תוכלו להתחיל במהירות ב- Weebly. זהו תחום בו בוני אתרים באמת זורחים. המונח ‘גרור ושחרר’ הוא מילולי מאוד ותוכל להשתמש בזה כדי להוסיף כמעט כל דבר לאתר שלך. מבלוקי טקסט פשוטים ועד מדיה עשירה מורכבת – הכל שם.

  • מגיב ונייד לחלוטין
  • כאשר התכונה הבסיסית היא היענות ניידת לאתרים שלהם, אני אומר שוויילי הרחיק לכת מעבר לאזור זה. מלבד עורך ניידים יש להם אפליקציה סלולרית שלמה שתועיל גם למשתמשים שלה. האפליקציה כל כך עוצמתית עד שתוכלו לבנות את האתר שלכם ממש מהמכשיר הנייד שלכם.

  • מרכז אפליקציות מדהים
  • כאן המקום המתחילים בוני אתרים נושרים ואלופים כמו וויבלי זורחים. הוא מציע לך לא רק תכונות משלו, אלא תכונות של המון מפתחים אחרים. הרחב את הפונקציונליות של האתר שלך עם כלים לתוספות המכסים שוק מסחר אלקטרוני ענק. יש כל דבר, החל מניתוח פשוט ועד שיווק מתקדם.

  • תוספות בונוס
  • מלזיה פשוט אוהבים חינונים חופשיים וזה מה שמגיע עם כל תוכנית Weebly. כל התוכניות בתשלום מגיעות לתחום חופשי. יש הרבה אפליקציות בחינם בשוק האפליקציות שלהם שמציעות תכונות פנטסטיות כמו MarketGoo שנותנות דוחות ניתוח SEO בחינם באתר שלך..

  החיסרון: המהירות מעט חורפת

  למרות שווייבלי הצליחה להשיג דירוג A חזק בסך הכל במבחן המהירות של BitCatcha שלנו, היינו מוטרדים כי שיעורי התגובה טובים לאתרים בארה”ב, אך נופלים ככל שהם מגיעים. עבור אתרים מלזיים הממוקדים לתנועה מקומית זה לא אידיאלי, אבל אם אתה מחפש לספק את התנועה הבינלאומית זה בסדר.

  סחרחורת בפעולה

  • קרא את סקירת ה Weebly המעמיקה שלנו.

  4. ריבוע

  https://www.squarespace.com/

  המרחב

  ציון מהירות עולמי

  א

  דירוג כולל

  מחיר (MYR)

  49.20 / יר

  תכונות עיקריות

  • סחר אלקטרוני ידידותי
  • מעל 60 תבניות מעצבים
  • אופטימיזציה לנייד
  • נושאים הניתנים להחלפה חמה

  "מחירו של Squarespeace יתאים לשוק מתון מאוד אך יכולותיו משתרעות הרבה מעבר."

  עם נקודת מחיר התחלתית של 12 דולר לחודש, Squarespace בהחלט אינה הזולה ביותר ברשימה זו. עם זאת, הוא אכן מתפקד בצורה יוצאת דופן ומהווה משאב נהדר עבור מי שרוצה כל מה שהוא צריך כדי ליצור אתר למראה מקצועי במקום אחד.

  דוח מהירות שרת הריבועים

  ארה”ב (W)
  להשתמש)
  לונדון
  סינגפור
  סאו פאולו
  39 שניות26 שניות95 שניות210 שניות130 שניות
  בנגלור
  סידני
  יפן
  קנדה
  גרמניה
  306 שניות248 שניות151 שניות45 שניות89 שניות

  מהירות ממוצעת: 133.9 שניות – ראה את התוצאה המלאה

  • ביצועים גדולים באסיה
  • מלזיה ישמחו במיוחד ללמוד שאתרי Squarespace מתפקדים באותה מידה מכל פינה בעולם. המהירות הייתה כמובן מעט איטית יותר מהבדיקות משרתים מבוססי ארה”ב, אך בסך הכל, 151 מטר מיפן אין דבר להתעטש ממנו.

  • אפשרויות התחלה מצוינות
  • אחד הדברים המושכים ביותר אצל בוני אתרים הוא לא רק היכולת ליצור אתרים בפחות מאמץ, אלא גם להתחיל לעבוד במהירות. עם למעלה מ -60 תבניות מעצבים מלכתחילה, אתה יכול להמר שאתה תפגע בקרקע בריצה עם Squarespace.

  • גרור ושחרר את הטוב
  • לא רק של- Squarespace יש ממשק גרירה ושחרור זה המפתח לחוויית בניית אתרים זורמת, אלא אתה יכול להתאים את המיקום המדויק של האלמנטים. זה נותן לך שליטה רבה על אתר האינטרנט שלך ושונה באופן ניכר מבוני אתרים שמגבילים את מיקומי האלמנטים שלך ל’בלוקים ‘מסוימים שהוגדרו מראש..

  החיסרון: זה משתלם עד הסוף

  למרות שאתה יכול להירשם לחשבון בחינם ב- Squarespace, אין כאן ארוחה בחינם. כל האתרים שנבנים חייבים להמיר לחשבונות משלמים לפני שתוכל להתחיל להשתמש באתרים אלה. אם לא תעבור לחשבון משלם האתר שלך יפוג לאחר זמן מה, מה שהופך אותו לחסר תועלת. האם ציינתי שזה מתחיל מ -12 דולר לחודש? די בתשלום לאחר שתמיר את זה לרינגגיט המלזי.

  המרחב בפעולה

  • קרא את סקירת הריבוע המרחב שלנו.

  5. BoldGrid

  https://www.boldgrid.com

  BoldGrid

  ציון מהירות עולמי

  א+

  דירוג כולל

  מחיר (MYR)

  20.50 / יר

  תכונות עיקריות

  • גרור & עורך טיפה
  • נבנה עבור וורדפרס
  • פועל על מארח ענן
  • ידידותי לנייד

  "אוהדי וורדפרס יכולים כעת לבנות כדי לרצות בזכות BoldGrid וחבילת הכלים שלה."

  למותג BoldGrid יש קצת מרחב בשוק של בניית אתרים, אבל זה לא היה משהו שנתקל באופן פעיל ברדאר שלי. זה בהחלט לא הצליח לדרג בחמש בוני האתר המובילים מבחינת נתח שוק.

  דוח מהירות שרת BoldGrid

  ארה”ב (W)
  להשתמש)
  לונדון
  סינגפור
  סאו פאולו
  2 שניות58 שניות232 שניות360 שניות167 שניות
  בנגלור
  סידני
  יפן
  קנדה
  גרמניה
  279 שניות160 שניות114 שניות73 שניות149 שניות

  מהירות ממוצעת: 159.4 שניות – ראה את התוצאה המלאה

  • בנוי על וורדפרס
  • כשמדובר בוני אתרים, אלה שנתקלתי בהם עד כה הם מערכות עצמאיות שמגיעות עם אירוח כמו Wix או בוני דפים ייעודיים המחברים להתקנות קיימות, כגון אלמנטור. BoldGrid בנוי ומשולב עם וורדפרס, ומאפשר לך לבנות אתר גרירה ושחרור עם גישה מלאה לכל המערכת האקולוגית של וורדפרס..

  • פועל על אירוח ענן
  • מה שמתאים לסכום של 5 דולר לחודש, מציעים BoldGrid ונקודת מחיר מעולה לאתרי אינטרנט לפעול מכיוון שהם מבוססים על הענן. אתה מקבל פרוסה קטנה משלך של אירוח בענן שמציע ביצועים מצוינים ביותר ממחירים תחרותיים.

  • אתרים הניתנים להעברה
  • שלא כמו Wix השומר בקנאות על סודותיה או בוני אתרים של צד שלישי אחר, אתה יכול להרחיק את האתר שלך בקלות מבולד גרד. זה פועל בחזרה לעובדה שהם בעצם בנויים עבור וורדפרס ועובדים באותה צורה.

  • ניתן לקבל חשבונות בחינם
  • כשם שוורדפרס היא בחינם, כך גם השימוש בבונה הבסיסי BoldGrid. למעשה, תוכלו לבנות אתר שלם הפועל על חשבון הענן ההוא ללא השקעה כלל, למעט אולי מעט מזמנכם. החיסרון הוא שחשבונות בחינם אינם יכולים להשתמש בתוספים פרימיום ונאלצים לבצע מעט מיתוג BoldGrid.

  החיסרון: מעט מורכב

  הייתי אומר ש- BoldGrid עדיין צריך לשמש מישהו שמכיר לפחות את וורדפרס. מכיוון שזה עובד עם וורדפרס, המשתמשים אינם מבודדים מצרכים אחרים של אתרים כגון תוספים, התאמה אישית של אתרים וצרכים ספציפיים אחרים של וורדפרס. ממשק BoldGrid עצמו הוא רק חלק קטן מזה, שיכול להיות קשה למתחילים חדשים לעבוד איתו.

  אילו בוני אתרים עלי ללכת?

  כפי שציינתי קודם, המכשול הגדול ביותר להתגבר עליו בהקשר של אתרים מלזיים הוא לוקליזציות. כן, זה אומר מיקום ומכאן מחיר. לעתים קרובות אנו מתפתים לעבוד עם חברות מקומיות מכיוון שהן נגישות לנו.

  צריך להתגבר על זה אם נתמודד על הבמה העולמית. עבודה עם שותף מרוחק, בין אם מדובר בחברה כאן במדינה או מעבר לגבולותינו, לא אמורה להיות אתגר. במקום זאת, אני קורא לך להסתכל מעבר לזה ולשינוי, השווה ביניהם מבחינת תכונות וביצועים.

  התמחור עם חברות מקוונות הוא לעתים קרובות גם בדולרים אמריקניים וזה לא נהדר עבורנו בגלל שיעור ההמרה לרינגגיט המלזי. עם זאת, זכור כי אנו נמכור גם בינלאומי ונרוויח באותו דולר אמריקאי. זה אמור לעזור לצמצם את הפער מעט.

  בסופו של דבר, להרוויח את הדולרים האלה פירושו שאתה מתחרה עם כל השאר בעולם – במהירות, פונקציונליות, גישה ועוד אלף נקודות. מצא פרטנר טוב שיכול לעשות זאת איתך ותנקה את הדרך לעסק מצליח.

  בוא נסקור מחדש את שלושת הבחירות המארחות המובילות שלנו באתרים מלזיים:

  מהירות

  אחסון

  מחיר (MYR / MO)

  וויקס

  א+

  500MB

  18.45

  Shopify

  ג+

  ללא הגבלה

  118.90

  וויבי

  א

  500MB

  20.50

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map