8 بهترین میزبانی وب برای وب سایت های مالزی 2020 (رتبه بندی شده!)

شکار برای بهترین میزبان وب سایت می تواند بسیار فرسوده باشد. به خصوص اگر به دنبال منطقه خاصی هستید مانند مالزی.


وب سایت ها پر از ارقام مختلف و چهره های پیچیده است. همه ی اینها چه معنایی میدهد؟(!)

امروز ، من سر و صداهای خود را کاهش می دهم و هشت بهترین میزبان وب را برای وب سایت های مالزی به شما نشان خواهم داد.

از همه مهمتر ، من به مواردی که در واقع به آنها اهمیت می دهید متمرکز می شوم:

 • سرعت
 • قابلیت اطمینان
 • امنیت
 • محل
 • خدمات مشتری
 • قیمت

Contents

درک رتبه بندی سرعت Bitcatcha

 1. رتبه بندی سرعت در سراسر جهان ما سرعت هر میزبان را با استفاده از تستر سرعت منحصر به فرد سرور Bitcatcha رتبه بندی کرده ایم. این زمان پاسخ از هشت مکان در سراسر جهان را ضبط می کند و نتیجه را در برابر توصیه های Google معیار می کند زمان پاسخ 200 میلی ثانیه. امتیاز «A» هر چیزی سریعتر از 210 ms است.
 2. میانگین سرعت در آسیا ما زمان پاسخگویی میزبان وب را از سنگاپور ، سیدنی و ژاپن – نزدیکترین مکان به مالزی – با هم ترکیب کرده ایم و میانگین آن را محاسبه کرده ایم. این به شما نشان می دهد که میزبان وب چقدر سریع برای مخاطبان مالزی پاسخ خواهد داد.

چه باید در یک میزبان وب جستجو کنید

بهترین میزبانی وب در مالزی

از نگاه اول ، اکثر میزبان وب بسیار شبیه به نظر می رسند. اما وقتی از نزدیک نگاه کنید ، تفاوت بسیار زیادی بین آنها وجود دارد.

اگر مبتدی هستید ، یک راه برای فکر کردن به میزبان وب شما به عنوان موتور وب سایت شما است. این باید قوی ، سریع و قابل اعتماد باشد. بنابراین همانطور که از طریق لیست ما می خوانید ، نکات اصلی مورد نظر شما در اینجا ذکر شده است:

1. سرعت

اگر می خواهید وب سایت شما به سرعت بارگیری شود ، میزبان وب خوب است. این موتور شماست ، به یاد داشته باشید. ما یک موتور سریع می خواهیم! گوگل توصیه می کند که سرورهای میزبان وب باید در فاصله 200 میلی متری پاسخ دهند. در Bitcatcha سرعت سرور را اندازه می گیریم و از میزبان A از D تا D به هر میزبان می دهیم.

2. سرعت جایی که مخاطبان شما هستند

سرعت سرور در سراسر جهان متفاوت است. چرا؟ زیرا میزبان وب سرورهای خود را در نقاط مختلف جهان پیدا می کنند. بنابراین میزبان وب شما ممکن است در مالزی بسیار سریع باشد اما در ایالات متحده کند است. اگر مخاطبان شما عمدتا مالزی هستند ، یک میزبان وب با سرعت سریع در آن منطقه انتخاب کنید. اگر مخاطبان شما جهانی هستند ، میزبان را انتخاب کنید که در تمام دنیا به خوبی جواب دهد. به همین دلیل چک سرعت Bitcatcha سرعت سرور را از هشت مکان مختلف نشان می دهد.

3. زمان تمام وقت

“Uptime” توسط یک درصد اندازه گیری می شود و به شما می گوید چند بار سرورهای میزبان وب کار می کنند یا کار می کنند. شما می خواهید یک میزبان وب با بالاترین زمان ممکن امکان پذیر باشد. حداقل 99.8٪ یا بالاتر جستجو کنید.

4- امنیت

به دنبال میزبان وب با اعتبار امنیتی قوی باشید تا از این امر در برابر هک ها در امان نگه دارید. به طور خاص ، میزبان وب با بروزرسانی خودکار و اسکن بدافزار ایده آل است.

خدمات 5.Customer

اگر مشکلی در وب سایت شما رخ نداد ، خوب است بدانید کسی وجود دارد که بتواند به شما کمک کند. به دنبال یک میزبان وب با خدمات 24/7/365 مشتری مشتری باشید. گزینه های دلخواه خود را نیز جستجو کنید ، خواه دسترسی به تلفن ، چت آنلاین یا سیستم بلیط.

6. پشتیبان گیری

یک هاست خوب وب از پشتیبان گیری خودکار از وب سایت شما استفاده می کند. فقط در مورد.

7. ذخیره سازی و پهنای باند

این اساساً چقدر داده است که می توانید در وب سایت خود ذخیره کنید (تصاویر ، محتوا و غیره) و میزان ترافیک مجاز شما چقدر است. موارد بیشتر معمولاً بهتر است ، اما سطح مناسبی را برای سایت خود انتخاب کنید. (به عنوان مثال اگر یک وب سایت کوچک راه اندازی کرده اید ، مبلغی بیشتر از آنچه نیاز دارید پرداخت نمی کنید).

8. قیمت

قیمت همیشه مورد توجه خواهد بود. اما لزوماً برای ارزان ترین ها حل نکنید. در نهایت می تواند در آینده برای شما مشکلات بیشتری ایجاد کند. قیمتی را انتخاب کنید که ویژگی های مورد نیاز شما را در اختیار شما قرار دهد (و کمی اتاق برای رشد).

محلی یا جهانی?

اگر به دنبال میزبانی وب مالزی هستید ، دو گزینه دارید.

 1. یک میزبان محلی کوچک با سرورها در مالزی را انتخاب کنید
  (ایده آل برای: وب سایت هایی با مخاطبان مالزی.) یک میزبان محلی ممکن است سرعت بیشتری را برای مخاطبان در منطقه شما ارائه دهد. شما همچنین ممکن است یک تیم خدمات مشتری محلی را ترجیح دهید.
 2. میزبان وب بزرگتر جهانی را انتخاب کنید که مالزی را تحت پوشش خود قرار دهد
  (ایده آل: وب سایت های مالزی با مخاطب جهانی.) این کار سرعت زیادی را در سرتاسر جهان به شما می دهد. همچنین ممکن است از شرکت های بزرگتر از فناوری و امنیت بهتری بهره مند شوید.

ما هر دو گزینه زیر را بررسی خواهیم کرد ، بنابراین شما می توانید میزبان مناسب (جهانی یا محلی) را برای خود انتخاب کنید.

رتبه بندی شده: بهترین میزبان وب سایتهای مالزی

توجه داشته باشید

ما برای همه قیمت های ذکر شده از نرخ ارز 1 دلار به 4.1 MYR استفاده می کنیم.

1. SiteGround

https://www.siteground.com

SiteGround

امتیاز جهانی سرعت

آ+

سرعت در آسیا

56 میلی ثانیه

قیمت (MYR)

213.30 / سال

ویژگی های اصلی

 • 10 GB حافظه SSD
 • 10،000 بازدید / ماه
 • cPanel & دسترسی به SSH
 • Cloudflare رایگان CDN
 • تهیه پشتیبان رایگان روزانه

"بهترین همه جانبه در لیست. سریع (مخصوصاً در مالزی) و مقرون به صرفه است."

SiteGround یکی از انتخاب های ما برای ترکیب سرعت و قیمت آن است.

با این وجود بهتر است ، شما در جهان سرعت قربانی نخواهید کرد. SiteGround در سایر نقاط جهان دارای رتبه A + می باشد. به عبارت دیگر ، در مالزی بسیار سریع است و در هر جای دیگر نیز سریع است!

با این وجود بهتر است ، شما سرعت فداکاری در سایر نقاط جهان نخواهید داشت. SiteGround در سایر نقاط جهان دارای رتبه A + می باشد. به عبارت دیگر ، در مالزی بسیار سریع است و در هر جای دیگر نیز سریع است!

با فعال کردن عملکرد CDN رایگان SiteGround ، می توانید سرعت جهانی را حتی بیشتر تسریع کنید. با استفاده از Cloudflare ، این وب سایت شما را بصورت محلی در سرورهای سراسر جهان ذخیره می کند. بنابراین مهم نیست مخاطبان شما در کجا قرار دارند ، آنها همیشه از سریعترین مکان سرویس می گیرند.

SiteGround نیز مقرون به صرفه است. در RM213 ، تقریباً ارزانترین میزبان لیست است. و این با ضمانت 30 روزه برگرداندن پول همراه است.

نه تنها این ، بلکه SiteGround یک میزبان وب جهانی است که بیش از 500000 وب سایت را در اختیار دارد. شما در دست خوبی هستید. شما همچنین از پشتیبان روزانه دریافت می کنید ، بنابراین همه سختی هایتان را از دست نمی دهید. FYI ، ما این وب سایت Bitcatcha.com را در سرور SiteGround میزبان هستیم!

چه چیزی با SiteGround خوب نیست

 • قیمت تجدید نسبتاً بالایی برای قرارداد سال بعد.

SiteGround در عمل

توصیف کاربر

ما یک سایت آزمایشی را در سرور سنگاپور SiteGround راه اندازی کرده ایم. ما سرور و همچنین سرعت پاسخگویی سرور را ردیابی می کنیم. به عنوان میزبان شماره یک ما ، SiteGround کاملاً عمل می کند.

2. میزبان

https://www.hostinger.my/

میزبان

امتیاز جهانی سرعت

آ+

سرعت در آسیا

89 میلی ثانیه

قیمت (MYR)

168.60 / سال

ویژگی های اصلی

 • نام دامنه رایگان
 • ذخیره سازی نامحدود
 • پهنای باند نامحدود
 • hPanel
 • پشتیبانی محلی

"حداکثر مقدار برای ویژگی هایی که دریافت خواهید کرد. قیمت عالی هم!"

هاستینگر یکی از سریعترین شرکتهای میزبان وب در خارج از کشور است ، فارغ از اینکه مشتریان شما در کجا قرار دارند. میانگین جهانی آنها (برگرفته از مرکز داده سنگاپور) A + خوب به آنها داده است ، و آنها در آسیا 88.7 میلی ثانیه بسیار ناچیز به ثمر رسانده اند.

بهترین نظر ما این است که در سنگاپور ، هاستینجر 5 میلی ثانیه شگفت انگیز به دست آورد ، این بدان معنی است که مشتریان شما در مالزی می توانند زمان پاسخگویی خشن خود را نیز تجربه کنند.!

با ذخیره نامحدود ، پهنای باند و ایمیل ، دیگر نیازی به نگرانی در مورد پرداخت هزینه بیشتر برای منابع مورد نیاز خود نخواهید بود. همچنین با ضمانت به موقع 99.9٪ آنها آسوده خواهید بود ، و حتی بیشتر از آن صرفه جویی خواهید کرد زیرا آنها 1 نام دامنه رایگان به شما پیشنهاد می دهند.

پشتیبانی مشتری از بهترین مواردی است که ما تجربه کرده ایم و به بیش از 20 کشور جهان به زبان های مادری خود خدمت می کند. آنها حتی برنامه هایی برای اضافه کردن موارد دیگر دارند!

چه چیزی با هاستینجر خوب نیست

 • بدون SSL رایگان
 • بدون نسخه پشتیبان روزانه

میزبان در عمل

3. میزبانی A2

https://www.a2hosting.sg/

میزبانی A2

امتیاز جهانی سرعت

آ+

سرعت در آسیا

71 میلی ثانیه

قیمت (MYR)

190.92 / سال

ویژگی های اصلی

 • SSD نامحدود
 • پهنای باند نامحدود
 • A2 WP بهینه شده است
 • مهاجرت سایت رایگان
 • هر وقت پول برگشت

"بهترین راه حل برای مشاغل کوچک و سایتهای شخصی که در وردپرس اجرا می شوند."

یک میزبان وب سازگار با محیط زیست ، با سرعت های چشمگیر در آسیا (به لطف مرکز داده سنگاپور) و بسیاری از ویژگی های کیفیت زندگی ، A2 در هنگام آزمایش سرعت آنها ، واقعاً دنیای ما را لرزاند..

اگر به دنبال ارائه خدمات به مشتریان در سراسر منطقه جنوب شرقی آسیا هستید ، A2 در واقع یکی از بهترین میزبان وب است که می توانید دریافت کنید (6 مگابایت از سنگاپور!).

اما اگر تصمیم دارید مخاطبان جهانی تری را هدف قرار دهید ، می توانید بدون نگرانی این کار را انجام دهید. میانگین سرعت جهانی A2 در حدود 173.2 ms سرعت تورنمنت بارگیری را برای سایت شما تضمین می کند ، مهم نیست که مشتریان هدف شما کجا باشند.

طرح Swift با لیستی از ویژگی های لوکس کننده در افزایش سرعت مانند حافظه SSD ، PHP7 و برنامه اختصاصی وردپرس A2 بهینه سازی شده آنها همراه شد. برنامه سایت وردپرس شما را برای شما بهینه می کند ، در کل زمان صرفه جویی می کند و به شما اطمینان می دهد که بهترین سرعت ممکن را کسب خواهید کرد.

اگرچه طرح Swift مانند گذشته خوب است ، اگر شما می توانید کمی از چاشنی استفاده کنید ، طرح توربو را توصیه می کنیم. این به شما امکان دسترسی به سرورهای Turbo آنها (20 برابر سریعتر از سرورهای معمولی)!

یک میزبان وب بسیار توصیه شده برای منطقه (و فراتر از آن!)

چه چیزی در مورد A2 Hosting خوب نیست

 • اگر بدشانس باشید ، می توانید مدت زیادی طول بکشد تا به تیم چت زنده آنها وصل شوید.

A2 میزبانی در عمل

4- اگزابایت

https://www.exabytes.my

اگزابایت

امتیاز جهانی سرعت

آ+

سرعت در آسیا

74 میلی ثانیه

قیمت (MYR)

269 ​​/ سال

ویژگی های اصلی

 • فضای دیسک 50 گیگابایتی
 • انتقال دیسک 100 گیگابایتی
 • 99.5٪ Uptime Guar.
 • وردپرس ، جوملا
 • پشتیبانی 24 × 7 ایمیل

"برای مخاطبان محلی مالزی عالی است ، اما فاقد قابلیت اطمینان میزبان های بزرگتر است."

Exabytes بالاترین امتیاز میزبان محلی مالزی است. در منطقه مالزی مستقر است و برای سرعت محلی بسیار امتیاز دارد. اگر می خواهید یک میزبان وب سریع و مقرون به صرفه برای مخاطبان آسیایی ایده آل باشید ، ایده آل است.

دارای 99.5٪ به موقع ، که به اندازه معمولی توصیه نمی شود ، اما هنوز هم قابل احترام است.

Exabytes برای وردپرس بهینه سازی شده است و از یک نصب یک کلیک برخوردار است و این کار را برای تازه واردان آسان می کند.

چه چیزی با Exabytes خوب نیست

 • ضمانت Uptime پایین تر از معیار 99.8٪ ماست.
 • نه به سرعت در سطح جهان.

5- میزبانی از راه اندازی

https://www.inmotionhosting.com

میزبانی از راه اندازی

امتیاز جهانی سرعت

آ+

سرعت در آسیا

147 ms

قیمت (MYR)

215 / سال

ویژگی های اصلی

 • نام دامنه رایگان
 • مناطق سرعت حداکثر
 • انتقال نامحدود
 • دسترسی به SSH
 • پشتیبانی 24 × 7 ایالات متحده

"Inmotion یکی دیگر از میزبانهای قدرتمند وب جهانی است. در واقع ، من از Inmotion برای میزبانی سایت های خودم استفاده می کنم."

اگر قصد مخاطبان جهانی را دارید ، این یکی از سریعترین هاست در خارج از کشور است. این نمره A + در سراسر جهان.

با سرعت 147 ms در آسیا ، سریعترین میزبان مخاطبان مالزی نیست ، اما هنوز هم در دستورالعمل 200 ms Google قرار دارد.

با ذخیره و نامحدود پهنای باند همراه است ، بنابراین هرگز هزینه منابع بیشتر را پرداخت نمی کنید. همچنین 99.9٪ به موقع را تضمین می کند و از داده های شما هر روز پشتیبان تهیه می کند.

پشتیبانی مشتری آنها نیز درجه یک است. این امتیاز A + مستقل را برای پشتیبانی تلفنی 24/7 آنها دریافت کرد.

چه چیزی با Inmotion Hosting خوب نیست

 • زمان پاسخگویی اندکی کندتر در آسیا در مقایسه با برخی میزبانان.

6. ServerFreak

https://www.web-hosting.net.my

سرور Freak

امتیاز جهانی سرعت

ب

سرعت در آسیا

78 میلی ثانیه

قیمت (MYR)

299 / سال

ویژگی های اصلی

 • فضای دیسک 25 گیگابایتی
 • انتقال دیسک 100 گیگابایتی
 • 99٪ Uptime Guar.
 • 1 دامنه رایگان
 • 340+ اسکریپت

"میزبان سریع و مقرون به صرفه دیگر وب مالزی."

ServerFreak دومین میزبان محلی ما در مالزی است که در این لیست قرار دارد. این تنها کسری کندتر از اگزابایت ها در منطقه مالزی است و رتبه B را در سراسر جهان دارد.

ServerFreak 99٪ به موقع را تضمین می کند. باز هم ، این پایین تر از معیار ما است ، اما باعث ایجاد وقفه بیش از حد نمی شود. در حالی که ServerFreak کمی گرانتر از Exabytes است ، شما 30 روز ضمانت پس انداز پول می گیرید ، که مفید است.

چه چیزی با ServerFreak خوب نیست

 • ضمانت Uptime پایین تر از معیار 99.8٪ ماست.
 • در سایر نقاط جهان کندتر از بیشتر میزبانان بزرگتر.

7. شینییرو

https://www.shinjiru.com.my

شینییرو

امتیاز جهانی سرعت

ب

سرعت در آسیا

113 ms

قیمت (MYR)

265 / سال

ویژگی های اصلی

 • فضای دیسک 100 گیگابایتی
 • انتقال بدون تقسیم
 • محافظت ضد DDoS 1Gbps
 • پشتیبان گیری R1Soft
 • بیت کوین پذیرفته شد

"یک میزبان وب امن و ناشناس با هزینه ای نسبتاً کم."

Shinjiru یک میزبان محکم محلی مالزی است. این شبکه از حافظه و پهنای باند فراوان و همچنین سرعت مناسب و مناسب در منطقه آسیا و در سراسر جهان برخوردار است.

اما نقطه فروش منحصر به فرد Shinjiru حفظ حریم خصوصی و محرمانه بودن آن است. در حقیقت ، می توانید میزبان وب خود را به صورت ناشناس تنظیم کنید تا یک لایه امنیتی بیشتر به شما ارائه دهد. شما حتی می توانید با استفاده از بیت کوین پرداخت کنید.

چه چیز خوبی با Shinjiru نیست

 • در مالزی به اندازه سایر میزبانان محلی خیلی سریع نیست.

8. میزبانی وب Sempoi

https://www.sempoihosting.com

میزبانی وب Sempoi

امتیاز جهانی سرعت

آ

سرعت در آسیا

226 ms

قیمت (MYR)

500 / سال

ویژگی های اصلی

 • فضای دیسک 10 گیگابایتی
 • انتقال 100 گیگابایت
 • دامنه های نامحدود
 • cPanel & نرم
 • تهیه نسخه پشتیبان روزانه

"یک میزبان وب مالزی که مخاطب آمریکایی یا جهانی دارید عالی است."

اگر وب سایت شما مخاطبان جهانی دارد ، Sempoi یک گزینه ارزشمند است. این A در سراسر جهان نمره می دهد ، و در ایالات متحده بسیار سریع است.

اما توجه داشته باشید که سرورهای Sempoi در کانادا قرار دارند (طبق تست های ما در وب سایت های نمونه آنها). بنابراین اگر وب سایت شما فقط مخاطبی در مالزی دارد ، انتخاب خوبی نیست. زمان پاسخگویی در منطقه مالزی کندتر از سایر اعضای این لیست است. با سرعت 226 ms ، خارج از معیار 200 میلی ثانیه Google است.

چه چیزی با Sempoi خوب نیست

 • زمان پاسخگویی ضعیف برای مخاطبان مالزی.
 • گران تر از بسیاری از برنامه های دیگر در لیست است.

حکم

اگر به دنبال یک هاست وب هستید که از سراسر دنیا ترافیک را کنترل کند ، گزینه SiteGround را انتخاب کنید. این یک میزبان جهانی و مستقر با زمان های بی عیب و نقص و زمان واکنش سریع در سراسر سیاره است.

برای سرعت بیشتر در مالزی ، هنگام ورود به سایت SiteGround ، پایگاه داده سنگاپور را انتخاب کنید (از شما خواسته می شود مکان را انتخاب کنید).

و اگر می خواهید نگاهی دیگر به پنج میزبان وب برتر ما برای مالزی ، در اینجا جدول مفید ما:

نرخ گذاری سریع

AVG سرعت در آسیا

قیمت (MYR / YEAR)

SiteGround

آ+

56 میلی ثانیه

213.30

میزبان

آ+

89 میلی ثانیه

168.60

میزبانی A2

آ+

71 میلی ثانیه

190.92

اگزابایت

ب

74 میلی ثانیه

269

شکار میزبان یک تجارت دشوار است ، بنابراین اگر سؤال دیگری دارید ، لطفاً به ما پیام دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map