7 بهترین میزبانی وب برای وب سایت های استرالیا 2020 (رتبه بندی شده!)

اوه استرالیا.


Ozzy-Ozzy-Ozzy ، Oi-Oi-Oi.

زمین زیر زمین.

زادگاه کوکای برجسته.

شما به بسیاری از محصولات ، مکان ها و افراد مشهور هستید ، اما وقتی صحبت از میزبانی وب می شود ، شما مهربان هستید … من. ببخشید بچه ها ، اما درست است.

Contents

چرا سرعت میزبانی وب اهمیت دارد

بهترین وب سایت های میزبان وب سایت های استرالیا

این فقط برای استرالیایی ها مایل به پشتیبانی از مشاغل استرالیا هستند ، میزبانی وب نیز شامل می شود ، اما ما باید با این واقعیت ها روبرو شویم – میزبانی وب استرالیا Slow است و باعث می شود تجارت شما را بکشد..

ما در آینده زندگی می کنیم که در آن چشم ها به مردم دسترسی پیدا می کنند و به چنین سرعتی عادت کرده اند. بنابراین ، وب سایت ها باید در کمتر از 2 ثانیه بارگیری کنند. بیش از این مدت بیشتر می شود و مردم فقط حوصله خود را می کشند و به دنبال سایتی می گردند که با سرعتی که قبلاً به آنها پاسخ می دهد پاسخ دهد..

به عبارت دیگر ، اگر مشاغل کوچک شما در میزبانی وب آهسته استرالیا جریان داشته باشد ، شما می توانید مشتری و هزاران دلار فروش بالقوه خود را از دست بدهید!

سرعت سایت همچنین عامل بهینه ای در بهینه سازی موتور جستجو دارد. شما می توانید کلمات کلیدی مورد نظر خود را بهینه کنید ، اما اگر سایت شما به طور مداوم کندتر از رقابت است ، هرگز در جستجوهای Google هرگز ظاهر نمی شود.

تا زمانی که میزبان وب استرالیا خسته نباشند ، ما اکیداً توصیه می کنیم با مارک های غیر استرالیایی ، به ویژه با فروشگاه های داده در سنگاپور ، بروید.

توصیه سریع: 

برای کسانی از شما که مشغول خواندن کل مقاله ما هستند ، در اینجا خلاصه ای آورده شده است. میزبانی وب استرالیا از نظر سرعت و ارزش تأثیر نمی گذارد. شما خیلی بهتر از میزبان پایگاه داده سنگاپور SiteGround هستید ، بنابراین مشتریان در کل منطقه می توانند از سایت بارگیری سریع شما لذت ببرند. ببینید چقدر سریع SiteGround است.

میزبانی وب استرالیا به اندازه کافی متصل نیست

می دانید ، حتی در این عصر که همه چیز بی سیم می رود ، اینترنت هنوز هم تا حد زیادی به کابل های زیر بغل وابسته است.

همه آنچه شما از اینترنت استفاده می کنید (پخش ویدئو ، بازی ، خرید ، تجارت و غیره) همه از کابل های زیرساختی استفاده می کنند که قادر به انتقال ترابایت داده ها با سرعت نور هستند و متأسفانه استرالیا یکی از کمترین اتصال به کشورهای جهان است. ، همانطور که در مشهود است ویکی پدیا لیست کابل های ارتباطی بین المللی زیر دریایی.

نقشه کابل زیردریایی

استرالیا کمترین اتصال (منبع نقشه)

استرالیا تنها به 21 کابل زیر دریایی متصل است اما 11 مورد از آنها کار نمی کنند (10 مورد از کار افتاده و 1 مورد در حال ساخت است) ، و آنهایی که هنوز در حال استفاده هستند قدیمی و مستعد بریدگی و خسارت هستند ، که می تواند باعث بروز خسارات عمده ای شود. درست اینجا.

چگونه قطع کابل زیر دریایی بر کسب و کار کوچک شما تأثیر می گذارد

ما قبلاً در بهترین میزبان سنگاپور ذکر کردیم که اگر سایت آنها تنها با یک ثانیه کاهش یابد ، آمازون می تواند 1.6 میلیارد دلار در سال از دست بدهد. حال آن وضعیت را تصور کنید اما با بارهای بسیار بارانی که روزها پایان می یابد ، اعتماد به نفس مشتری را از دست می دهند زیرا اعتبار آنها به خطر می افتد ، و خریداران تجارت خود را به جای دیگر می رسانند..

این همان اتفاقی خواهد بود که با قطع کابل های زیر دریایی می رود.

این وضعیت بسیار واقعی است ، به خصوص در مورد مشاغل کوچک آنلاین که در استرالیا میزبانی می شوند و نیاز به ساعت کاری دارند. آهسته سرعت بارگذاری باعث ناامیدی مشتری خواهد شد و شما به اندازه دلخواه یا به اندازه بالقوه شما نمی فروشید..

به همین دلیل ما اکیداً توصیه می کنیم که میزبان سایت های شما با میزبان وب بین المللی با دیتاسنترهای سنگاپور باشید.

باید بخاطر بسپارید که مشاغل آنلاین مشاغل جهانی هستند و به این ترتیب ، در صورت شکسته شدن کابل ها ، سایر نقاط جهان همچنان به سایت شما دسترسی خواهند داشت ، و وقتی همه چیز به پایان رسید ، هنوز هم سرعت مناسب و معقولی در اوزیزلند دارید..

آنچه مشتریان شما به شما نمی گویند

 • ماده اول برداشت ها
  مشتریان در چند ثانیه اول که سایت شما را بارگیری می کنند ، نظرات خود را در مورد برند شما شکل می دهند. اگر سایت شما سریع بارگیری شود ، آنها احساس خوشبختی می کنند و به مرور ادامه می دهند. اگر خیلی آهسته باشد ، آنها احساس نارضایتی می کنند و این احساس هر بار که مارک تجاری شما را ببینید ، در کنار آنها خواهند ماند.
 • مشتریان به راحتی خسته می شوند
  اگر سایت شما نتواند توجه شما را از طریق سرعت بارگذاری کند و یا محتوای غیر جذاب انجام دهد ، آنها به این سمت حرکت می کنند و زحمت نمی کشند که دوباره به فروشگاه اینترنتی شما بیایند..
 • آنها ناامن هستند
  مردم نسبت به خرید آنلاین محتاط هستند. سایت های آهسته به عنوان قابل اعتماد بودن مشاهده نمی شوند ، ممکن است سفارشات آنها از بین برود یا با هم مخلوط شوند و غیره. یک سایت سریعتر به افراد کمک می کند تا نام تجاری یا سایت شما را حرفه ای و قابل اعتماد بدانند ، این امر به فروش کمک می کند..

چگونه ما برای سرعت میزبان وب تست می کنیم

مهمتر از همه و مهمترین ، لازم است که شما را با بررسی سرعت منحصر به فرد سرور Bitcatcha.com آشنا کنید. ما آن را ایجاد کرده ایم تا زمان پاسخگویی سرور در سراسر جهان را بررسی کنیم. می توانید از آن استفاده کنید تا ببینید سرور شما هنگام پاسخ به درخواست های کشورهای مختلف چه سرعتی انجام می دهد.

معیار ما چیست?

ما در برابر سرعت سرور معیار داریم توصیه Google 200 ms. در اینجا نحوه رتبه بندی میزبانهای وب مورد آزمایش قرار گرفته است:

 • هر چیزی زیر 180 ms در رتبه A قرار دارد+
 • 181 ms -210 ms در رتبه A قرار دارد
 • 211 ms – 220 ms در رده B قرار دارد+
 • 221 ms – 240 ms در رده B قرار دارد
 • 241 ms – 280 ms در رتبه C قرار دارد+
 • 281 ms – 360 ms در رتبه C قرار دارد
 • 361 ms – 520 ms در رتبه D قرار دارد+
 • 521 ms – 840 ms در رتبه D قرار دارد
 • 841 ms – 1480 ms در رتبه E قرار دارد+
 • هر چیزی بالاتر از 1480 ms در رتبه E قرار دارد

* توجه: مقیاس خطی نیست.

در حالت ایده آل ، می خواهید وب سایت شما رتبه بندی شود حداقل ب اما هرچه سایت شما سریعتر عمل کند ، برای شما بهتر خواهد بود.

مقایسه بهترین وب میزبانی وب استرالیا – سریع ترین کدام مارک است?

مارک های میزبانی وب که مورد آزمایش قرار گرفته ایم ، بسیار خوب و دارای حداقل رتبه B + هستند. در اصل ، وقتی با هر یک از این مارک ها میزبانی می کنید ، نمی توانید اشتباه کنید ، و همه این موارد به تنظیمات شخصی کاهش می یابد. در ادامه بخوانید تا بدانید کدام یک از ما فکر می کنیم به شما در تقویت شغلی کمک می کند!

1. SiteGround

https://www.siteground.com

SiteGround

امتیاز جهانی سرعت

آ+

Speed ​​In سیدنی

95 میلی ثانیه

قیمت (AUD)

7.68 / ماه

ویژگی های اصلی

 • 20 GB حافظه SSD
 • 25،000 بازدید / ماه
 • SuperCacher
 • 24/7 فنی. پشتیبانی
 • نسخه پشتیبان تهیه حق بیمه

"یک میزبان همه کاره و بسیار خوب. ما حتی با آنها میزبان Bitcatcha هستیم!"

ما قبلاً آن را گفته ایم و دوباره آن را خواهیم گفت – میزبان وب مورد علاقه ما ، SiteGround است. سایتهای ما با آنها میزبانی می شوند ، ما نسبت به آنها تعصب داریم و به نظر فروتنانه ما ، بهترین میزبانی مشترک را از نظر سرعت و ارزش در حال حاضر ارائه می دهند.

سایت آزمایشی ما در پایگاه داده سنگاپور SiteGround میزبانی شده است ، بنابراین آنها تقریباً در سراسر منطقه عملکرد خوبی دارند و تنها 95 مایل در هنگام رسیدن به جاده از سیدنی در 95 کیلومتری هستند. آنها در سراسر جهان با توجه به مسافت فاصله تا شرق ایالات متحده (215 ms) و سائو پائولو (351 ms) بسیار شگفت انگیز کردند..

ما رتبه ای از A + با میانگین جهانی 159.9 ms دریافت کردیم (قابل مقایسه با برخی از گزینه های میزبانی ابر در خارج)!

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو
211 ms215 ms180 میلی ثانیه3 میلی ثانیه351 ms
بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان
66 میلی ثانیه95 میلی ثانیه70 میلی ثانیه240 ms168 ms

میانگین سرعت: 159.9 ms – نتیجه کامل را مشاهده کنید

تیم پشتیبانی آنها بسیار عالی است. در تمام مدت زمان میزبانی با آنها ، آنها هرگز نتوانسته اند به سؤالی به رضایت ما پاسخ دهند ، هر چقدر هم که احمقانه باشد. ما معتقدیم که آنها ممکن است یکی از دلایلی باشد که یکی از سایت های SiteGround است میزبان های بسیار توصیه شده WordPress!

وقتی نوبت به داده های داده می رسد ، آنها دارای 5 ساختمان مدرن هستند که در 3 منطقه واقع شده اند. یکی را انتخاب کنید که به مشتریان خود نزدیکترین باشد تا سرعت سایت شما بهینه شود (در این حالت ، سنگاپور را انتخاب کنید).

با قیمت گذاری رقابتی آنها (فقط AUD7.68 در ماه) ، پشتیبانی عالی ، سرعت فوق العاده ، 99.99٪ ضمانت به موقع و یکسری ویژگی هایی که نمی توانیم بدون آن زندگی کنیم ، جای تعجب نیست که SiteGround انتخاب میزبان وب شماره 1 ما برای استرالیا است!

SiteGround در عمل

 • بررسی عمیق SiteGround ما را بخوانید.
 • از … ما دیدن کنید سایت تست SiteGround میزبان سنگاپور بود.

2. میزبان

https://www.hostinger.com/

میزبان

امتیاز جهانی سرعت

آ+

Speed ​​In سیدنی

191 ms

قیمت (AUD)

5.25 / ماه

ویژگی های اصلی

 • نام دامنه رایگان
 • ذخیره سازی نامحدود
 • پهنای باند نامحدود
 • hPanel
 • پشتیبانی محلی

"میزبانی وب که برای مبتدیان بهترین است."

ما اخیراً با چند حساب میزبانگر تفاوت های ناچیز و ناخوشایندی از خود نشان داده ایم و از سطح خدمات دریافتی ما بسیار تحت تأثیر قرار گرفته ایم. تیم پشتیبانی بسیار کارآمد و مفید آنها شما را قدم به قدم برای حل هر مسئله ای که با آن روبرو می شوید ، به زبان مادری خود راهنمایی می کنند (در حال حاضر آنها تیم هایی را دارند که بیش از 20 زبان مادری را با برنامه هایی برای گسترش به موارد دیگر پشتیبانی می کنند). واقعاً به مبتدیان با مشکلات وب سایت خود کمک کنید.

اکنون فکر کردیم که در این مرحله قیمت ، سرورهای آنها به این سرعت نمی شوند. معلوم است که ما اشتباه کردیم. ما از طریق حساب سرعت سرور ما از حساب میزبان سنگاپور و سنگاپور استفاده کردیم تا ببینیم عملکرد آنها در سطح جهانی و در خود استرالیا چقدر خوب است و نتایج به دست ما رسیده است.

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو
194 ms229 ms246 ms5 میلی ثانیه349 ms
بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان
99 میلی ثانیه191 ms70 میلی ثانیه212 ms163 ms

میانگین سرعت: 175.8 ms – نتیجه کامل را مشاهده کنید

مرکز جهانی سنگاپور با میانگین میانگین 175.8 ms ، مرکز داده های میزبان با این آزمایش سرعت ، عملکرد خود را ثابت کرد. در سیدنی ، سرورهای آنها با 199 ms بسیار قابل احترام در کنار هم قرار گرفتند ، به جهانیان نشان می دهند که هاستینگر می تواند در عین حال سرعت مورد نیاز خود را به راحتی در اختیار مشتریان استرالیایی قرار دهد. واقعاً سزاوار رتبه بندی A + ما هستیم.

با قیمت واقعاً رقابتی 5.25 AUD در هر ماه ، مقدار ویژگی های دریافت شده دیوانه است. فضای ذخیره سازی نامحدود SSD ، پهنای باند نامحدود ، ایمیل های نامحدود ، 99.9٪ ضمانت به موقع ، کلیه مواردی که در یک میزبان وب حق بیمه پیدا خواهید کرد ، اما با کسری از قیمت. برای پیچیده تر کردن آن ، آنها حتی با هر حساب جدید نام دامنه رایگان را نیز انداخته اند.

پشتیبانی عالی آنها همراه با سرعت سرور سریع ، قیمت گذاری رقابتی و بی شمار ویژگی های افزایش سرعت باعث می شود که Hostinger یکی از بهترین هاست های وب برای افرادی باشد که در مشاغل آنلاین جدید هستند..

میزبان در عمل

 • بررسی جامع و گسترده Hostinger ما را بخوانید.
 • از … ما دیدن کنید سایت تست میزبان میزبان سنگاپور بود

3. WPWebHost

https://www.wpwebhost.com/

WPWebHost

امتیاز جهانی سرعت

آ+

Speed ​​In سیدنی

265 ms

قیمت (AUD)

37.41 / ماه

ویژگی های اصلی

 • نام دامنه رایگان
 • میزبان 5 وب سایت
 • 60 GB حافظه SSD
 • 30،000 بازدید / ماه
 • SSH & دسترسی به SFTP

"یک مارک میزبان وب برای وردپرس ساخته شده است"

WPWebhost به عنوان کودک جدید این مجموعه قطعاً تحت تأثیر قرار می گیرد. آنها شرکت خواهر Exabytes (یک شرکت میزبانی وب با حضور پررنگ در جنوب شرقی آسیا) هستند ، بنابراین بسیاری از صفاتی را که باعث می شود Exabytes عالی شود ، به ارث برده اند..

آنها خود را به عنوان میزبانی وب WordPress Premium مدیریت کرده اند و ابزارهای تقویت کننده عملکرد زیادی با یک میزبان WordPress مدیریت شده (ذخیره سازی ssd ، فناوری NGIX ، http / 2 ، کارها) دارند.

سایت آزمون ما برای WPWebhost در کلرادو ایالات متحده ، با برنامه WP Plus (ماه AUD37 / ماه) قرار دارد. با استفاده از آن ، ما 60 گیگابایت ذخیره سازی ، 30k بازدید در هر ماه و کمک هزینه 5 دامنه دریافت کردیم.

با سرعت ، WPWebhost با میانگین 141 میلی متر در سراسر جهان لعنتی ، با پینگ های ساعت سیدنی در 177 میلی متر مناسب است. بین تمام سایت های تست میزبانی ایالات متحده در این لیست ، WPWebhost در واقع سریعترین سرعت را با پینگ استرالیا انجام داد!

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو
65 میلی ثانیه43 میلی ثانیه97 ms230 میلی ثانیه119 ms
بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان
463 ms225 ms159 ms60 میلی ثانیه115 میلی ثانیه

میانگین سرعت: 157.6 ms – نتیجه کامل را مشاهده کنید

تاکنون WPWebhost به نظر می رسد زانوهای زنبور عسل با ویژگی ها و سرعت های خاص خود هستند ، اما خدمات آنها هنوز هم بسیار جدید است و پشتیبانی آنها هنوز هم مورد آزمایش قرار نگرفته است.

WPWebhost برای ویژگی های آن و سرعت بیشتر میزبان بسیار خوبی برای استرالیایی ها است. تیم پشتیبانی 24/7 اختصاصی آنها در پنانگ ، مالزی مستقر است – اما به عنوان یک برند بسیار جوان ، هنوز هم باید از نظر پشتیبانی خود را اثبات کنند.

4. میزبانی A2

https://www.a2hosting.com/

میزبانی A2

امتیاز جهانی سرعت

آ+

Speed ​​In سیدنی

141 ms

قیمت (AUD)

6.95 / ماه

ویژگی های اصلی

 • SSD نامحدود
 • پهنای باند نامحدود
 • A2 WP بهینه شده است
 • مهاجرت سایت رایگان
 • هر وقت پول برگشت

"بهترین راه حل برای مشاغل کوچک و سایتهای شخصی که در وردپرس اجرا می شوند."

درست مانند Inmotion ، میزبانی A2 از معدود مارک های میزبان برتر در خارج از کشور است که واقعاً به این سیاره اهمیت می دهد. آنها یک کمپین جدی سبز در جریان هستند و 100٪ کربن خنثی هستند.

علاوه بر اینکه در نجات سیاره بسیار جذاب هستند ، جوایز زیادی نیز کسب کرده اند که در مورد سرعت و خدمات قابل توجه آنها می گوید.

ما تصمیم خود را برای طرح Swift (6.95 AUD در ماه) انتخاب کردیم و از ویژگی های زیادی بهره مند شدیم که به سرعت در حفظ سایت ما کمک کرد ، مانند حافظه SSD ، PHP7 و برنامه اختصاصی وردپرس A2 بهینه خود..

آنها دارای 3 مرکز داده در مناطق مختلف هستند که نزدیکترین آنها به استرالیا در سنگاپور است.

به طور طبیعی ، ما تصمیم گرفتیم که محل آزمایش خود را با دیتابیس سنگاپور برگزار کنیم ، اما نتایج کاملاً مطابق آنچه انتظار داشتیم نبود.

پینگ از سیدنی با 329 میلی متر برگشت ، که البته به دلخواه ما کمی آهسته است. با این حال ، آنها هنوز هم به دلیل سرعت زیاد چشمگیر در بقیه مناطق محلی مورد آزمایش ، موفق به کسب میانگین متوسط ​​جهانی لعنتی 176 ms با رتبه بندی A + شدند..

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو
172 ms212 ms278 ms6 میلی ثانیه316 ms
بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان
163 ms141 ms67 میلی ثانیه218 ms159 ms

میانگین سرعت: 173.2 ms – نتیجه کامل را مشاهده کنید

A2 ممکن است سریعترین میزبان وب در استرالیا نباشد ، اما عملکرد فوق العاده خوبی در منطقه دارند. با ویژگی های نامحدود آنها ، A2 میزبان وب بزرگی است که ارزش توجه دارد!

A2 میزبانی در عمل

5. کینستا

https://kinsta.com/

کینستا

امتیاز جهانی سرعت

آ+

Speed ​​In سیدنی

266 ms

قیمت (AUD)

41.86 / ماه

ویژگی های اصلی

 • طراحی شده توسط Google Cloud
 • 20،000 بازدید / ماه
 • پشتیبان گیری روزانه
 • متخصص WP به عنوان پشتیبانی
 • ضمانت رفع هک

"میزبانی حق بیمه وردپرس با پشتیبانی از سیستم عامل Google Cloud"

بعد در لیست سریعترین هاست های وب برای استرالیا ، میزبانی وردپرس با مدیریت Kinsta است. بهترین چیز در مورد Kinsta این است که زیرساخت های آنها منحصراً با استفاده از بستر ابری خود Google ساخته شده است! این امر به آنها اجازه می دهد تا در همیشه در حال بهبود فناوری و 20 مرکز داده پرتحرک گوگل ، به Kinsta این فرصت را دهند که سریعترین میزبان وب در اطراف ، توقف کامل باشد..

Kinsta با بیش از 10 سال تجربه در زمینه وردپرس این توانایی را دارد و می داند چگونه می توانید بهترین ، snappiest ترین راه حل میزبانی وردپرس مدیریت شده برای بازار را ایجاد کنید.

Kinsta با استفاده از معماری و زیرساخت های نسل بعدی خود قادر به بارگیری سایت های میزبان سریعتر از آن است که اکثر افراد چشمک بزنند.

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو
130 میلی ثانیه95 میلی ثانیه10 میلی ثانیه287 ms203 ms
بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان
487 ms266 ms221 ms83 میلی ثانیه13 میلی ثانیه

میانگین سرعت: 179.5 ms – نتیجه کامل را مشاهده کنید

Kinsta یک میزبان وردپرس است ، به این معنی که فقط می توانید وردپرس را با آنها میزبان باشید. آنها همچنین در رده های برتر هستند ، همه پشتیبانی و سرعت فوق العاده با قیمت سنگین همراه هستند؛ برای برنامه ورود به سطح آنها ماهانه 41.86 دلار در ماه. ممکن است Kinsta گران قیمت باشد ، اما اگر توانایی آن را داشته باشید ، در صنعت پشتیبانی بالاتری خواهید داشت.

Kinsta در عمل

 • بررسی کامل ما را در مورد Kinsta بخوانید.
 • از … ما دیدن کنید سایت تست Kinsta میزبان در مرکز اطلاعات لندن.

6. Bluehost

https://www.bluehost.com/

Bluehost

امتیاز جهانی سرعت

آ+

Speed ​​In سیدنی

168 ms

قیمت (AUD)

9.61 / ماه

ویژگی های اصلی

 • لینوکس & cPanel
 • منابع نامحدود
 • پشتیبان گیری خودکار
 • حفاظت از منابع
 • CloudFlare CDN

"یکی از قدیمی ترین مارک های اطراف."

Bluehost قدیمی ترین مارک میزبانی وب است که می تواند در این لیست قرار بگیرد و با 15 سال تجربه (از سال 2003) در زیر کمربند خود ، آنها می دانند که مردم به دنبال آن هستند – میزبانی وب سریع و قابل اعتماد.

ما دوست داریم که آنها CDN را مستقیماً به حساب خود وارد کنند. اگر به افزایش سرعت احتیاج دارید ، آن را در لرزش یک دکمه در دسترس است.

تنها در برنامه 9.61 AUD با برنامه پلاس آنها ، فضای ذخیره و پهنای باند بدون نیاز به دامنه نامحدود را بدست آوردیم. با سرعت بیشتر ، میانگین جهانی BlueHost در مقایسه با بسیاری از مارک های این لیست کمی کندتر است ، اما اگر فقط مشتریان استرالیایی را هدف قرار می دهید ، هیچ نگرانی برای شما وجود ندارد.

Bluehost با میانگین 188 ms در رتبه A قرار دارد و پینگ سیدنی با 183 ms (با مرکز داده واقع در ایالات متحده) در رتبه A قرار دارد..

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو
23 میلی ثانیه78 میلی ثانیه183 ms193 ms164 ms
بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان
330 ms168 ms125 میلی ثانیه92 میلی ثانیه174 ms

میانگین سرعت: 153 ms – نتیجه کامل را مشاهده کنید

آنها به سرعت میزبان وب A + نیستند ، اما برای وبلاگ ها و مشاغل کوچک آنلاین ، BlueHost عالی است.

7. بحرانی

https://www.crucial.com.au/

حیاتی

امتیاز جهانی سرعت

آ

Speed ​​In سیدنی

1 میلی ثانیه

قیمت (AUD)

16.58 / ماه

ویژگی های اصلی

 • واقعاً میزبان استرالیا
 • 50 گیگابایت ذخیره سازی دیسک
 • پشتیبانی 24 × 7 Aussie
 • ایمیل های نامحدود
 • میزبان سبز

"بهترین گزینه برای مخاطبان وب سایت در استرالیا"

ما در واقع سخت ترین تلاش خود را کردیم تا مارک های میزبانی وب استرالیا را در این لیست قرار دهیم ، اما بگذارید با این واقعیت روبرو شویم – میزبانی استرالیا فقط خوب نیست.

ما Ventraip را آزمایش کردیم و از نتایج آنها بسیار ناامید شدیم (میانگین جهانی 249 ms ، رتبه C +) و NetRegistry نیز با میانگین 246 ms (در رتبه بندی C +) خیلی بهتر هم نرفت..

با این حال بسیار مهم ، توانست با خدمات دوستانه و سرعت مشتری خود ما را تحت تأثیر قرار دهد. آنها از کمک به مشاغل استرالیایی پیروزمند هستند ، و تیم خدمات مشتری کوچک اما کارآمد آنها این موضوع را منعکس می کند.

ما از برنامه Shared Hosting استفاده کردیم (AUD 16.58) و به 50 گیگابایت فضای ذخیره سازی ، پهنای باند نامحدود با 10 دامنه تحت درمان قرار گرفتیم. ممکن است احساس کمی به خصوص از آنجایی که آنها فضای ذخیره و دامنه شما را محدود می کنند ، احساس کمی داشته باشند ، اما این می تواند به نفع ما باشد – منابع محدود در هاست اشتراکی بدان معنی است که هیچ مشتری واحدی نمی تواند سرور را بغل کند ، که نتیجه آن سرورهای پایدار برای همه است.

سرعت سرور آنها بسیار مناسب و معقول است ، اما به اندازه سایر میزبان وب در این لیست با نتیجه متوسط ​​جهانی 192 ms (A) خوب نیست.

آنها فقط در صورت هدف قرار دادن مشتریان بین المللی ، خوب نیستند ، اما اگر فقط بیننده ها و مشتری های استرالیایی را در نظر می گیرید ، خوشحال می شوید بدانید که پینگ های سیدنی با سرعت بسیار زیاد بازگشتند – فقط 1 ms.

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو
149 ms204 ms283 ms98 میلی ثانیه320 میلی ثانیه
بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان
234 ms1 میلی ثانیه114 ms205 ms312 ms

میانگین سرعت: 192 ms – نتیجه کامل را مشاهده کنید

یک موردی که ما با Crucial داریم این است که آنها هنوز هم از PHP5.6 استفاده می کنند. ما معتقدیم که اگر آنها تصمیم به پیاده سازی PHP7 گرفتند ، شاهد افزایش عمده سرعت آنها خواهیم بود.

ما دوست داریم که Crucial واقعاً به این معنا باشد که وقتی می گویند از آنها مراقبت می کنند – درست مانند A2 و Inmotion ، Crucial به طور جدی به دنبال راه هایی برای کاهش رد کربن خود در کره زمین است. آنها همچنین مرتباً در خیریه ها و ابتکاراتی که به دنبال حفظ زیبایی طبیعی استرالیا هستند کمک می کنند.

اگر فقط استرالیایی ها را هدف قرار می دهیم ، خوشحال می شویم که با Crucial و تیم خبره آنها میزبانی کنیم.

حکم

ما واقعاً می خواستیم میزبان وب استرالیا بیشتری را تهیه کنند ، اما متأسفانه آنها فقط از نظر سرعت یا قیمت عملکرد خوبی ندارند.

مطمئناً ، مارک های میزبانی وب استرالیا عملکرد بسیار خوبی در خانه دارند ، اما این تنها مکانی است که در آن سرآمد هستید. آنها در همه جای دیگر بسیار کند هستند! وقتی هدف کلی از آوردن مشاغل به اینترنت دسترسی به مشتریان بالقوه جهانی است ، داشتن یک تجارت آنلاین با زمان بارگذاری کند در سطح جهانی چیست؟?

برای یادآوری ، 3 ارائه دهنده برتر میزبانی وب برای وب سایت های استرالیا در اینجا آمده است:

در سراسر جهان SPEED

سرعت در SYDNEY

قیمت (AUD / MO)

SiteGround

آ+

95 میلی ثانیه

7.68

میزبان

آ+

190 میلی ثانیه

5.25

WPWebHost

آ+

225 ms

37.41

اگر بخواهیم مشتریان استرالیایی را هدف قرار دهیم ، شخصاً با SiteGround (میزبان سنگاپور) خواهیم رفت. ما بر خلاف سرعتی که در استرالیا داریم سرعت بسیار خوبی از کل منطقه خواهیم گرفت.

با قیمت گذاری رقابتی ، ویژگی های خارق العاده ، سرعت فوق العاده و دوستانه ترین تیم خدمات مشتری در جهان ، ما صادقانه می بینیم که SiteGround را از نقطه شماره 1 خود دور کنیم..

برای بررسی برنامه های خود به وب سایت رسمی SiteGround مراجعه کنید ، یا بررسی های عمیق ما از SiteGround را بررسی کنید!

طبق معمول ، برای هر سؤالی که می توانید برای ما پیام بفرستید و ما از پاسخ دادن به آن بسیار خوشحالیم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map