8 nejlepších VPN pro Singapur 2020 (testováno na rychlost!)

Singapur je již dlouho znám jako země s poněkud drakonickými zákony, což bohužel svým způsobem vedlo k tomu, že se stal pokročilým státem dozoru. Ve spojení s jeho blízkým vztahem ke Spojeným státům ve vztahu k Dohoda o volném obchodu mezi USA a Singapurem, obyvatelé městského státu mají dobrý důvod být nervózní ohledně online soukromí a anonymity.


Mezi všemi zeměmi na světě je Singapur jednou z těch, kdo jsou na špici seznamu, pokud jde o nutnost používání služby VPN. Alespoň prozatím, i když tam je stále legální používat jeden.

Contents

Singapurská vláda legálně používá spyware

Zatímco Singapur se zdá být pro mnohé baštou demokratického procesu a soudní nezávislosti, málokdo ví, že podrobnosti v ústavě země udělují její vládě mimořádná práva vůči svým občanům a obyvatelům. To je zřetelně tak, pokud jde o digitální činnosti, zejména pokud jde o soukromí.

Například singapurská ústava konkrétně neobsahuje žádné právo na soukromí a další nařízení využívající tuto skutečnost k tomu, aby určité vládní orgány zmocnily právo zasahovat do činnosti soukromých občanů online. Patří mezi ně trestní řád (novelizovaný v roce 2012) a Zákon o zneužití počítače a kybernetické bezpečnosti (změněno v roce 1997).

Singaporejci a obyvatelé země nemají oficiálně nárok na soukromí a některé vládní agentury mohou bez doznání nebo soudního příkazu provádět dohled a přenos odposlechu, a to neformálnějším způsobem..

Země byla pojmenován jako jeden z 25 které hostují příkazové a řídicí servery pro server BackSpy (druh Malwaru používaného pro pozorování a řízení). To znamená, že vláda může přistupovat téměř ke všem údajům v zemi, aniž by kdokoli měl právo na právní postihy.

Autorský zákon (Singapur 2014) je důrazně vynucován

Možná jste slyšeli, že v USA jsou sdílení souborů P2P často fackovány soudními procesy a že mnoho společností provádělo činnosti sdílení souborů. Vzhledem k dohodě o volném obchodu mezi USA a Singapurem je Singapur v mnoha případech povinen učinit totéž.

V minulosti to například udělalo Singapurské asociace nahrávacího průmyslu a já vím o jednotlivcích, kteří od svých poskytovatelů internetových služeb (ISP) obdrželi dopisy o zastavení a odejmutí..

To znamená, že nejen společnosti, které jim chtějí účtovat poplatky, ale že poskytovatelé internetových služeb v Singapuru s nimi spolupracují, aby šli za svými vlastními zákazníky.

VPN jsou v Singapuru stále legální

V roce 2016 ministerstvo práva uspořádalo v Singapuru veřejnou konzultaci zkontrolovat zákonnost používání služeb VPN v zemi. Bylo to provedeno za účelem aktualizace autorského zákona, aby bylo možné přísnější vymáhání.

V současné době existuje pouze několik zemí po celém světě, které zakázaly přímé používání VPN, a o něco větší počet, které povolují pouze poskytovatelé služeb VPN řízené státem. Abychom vám poskytli představu o typu zemí, které zakazují VPN, patří mezi ně Severní Korea a Irák, zatímco Čína a Rusko umožňují provozovat pouze vládně kontrolované služby.

Přesto vzhledem k tomu, že singapurská vláda diskutuje o této otázce, znamená to, že je to v jejich mysli.

Co hledáme v VPN pro Singapur

nejlepší vpn pro uživatele singapore

1. Ochrana osobních údajů a anonymita

I když je soukromí obvykle na seznamu potřeb poskytovatelů služeb VPN, které je potřeba uspokojit, nikde se domnívám, že v této oblasti není vyšší potřeba než uživatelé v Singapuru. Od vládního dohledu až po monitorování ISP a hrozbu rychlého právního jednání jsou uživatelé internetu v Singapuru snad jednou z nejvíce vyvíjených skupin v celém asijsko-pacifickém regionu..

Proto je nezbytné, aby každý poskytovatel služeb VPN používaný v Singapuru měl spolehlivé záznamy o ochraně osobních údajů uživatelů, jako je přísně zásada bez protokolování a možná dokonce v míře přijímání anonymních typů plateb. To může zahrnovat dárkové certifikáty, hotovost nebo dokonce kryptoměnu.

2. Zabezpečení

Zatímco někteří uživatelé mají možnost přepnout možnosti šifrování na nižší sazby, aby umožnili vyšší rychlosti VPN, vzhledem k pokročilým možnostem dohledu singapurské vlády může být moudré vyhledat poskytovatele VPN, který se kromě soukromí zaměřuje na zabezpečení.

Zabezpečení v VPN pochází ze dvou hlavních zdrojů – protokolů o ustavení komunikace a šifrování pro tok dat. Existuje celá řada z nich a naštěstí mnoho VPN má celý rozsah otevřený pro použití.

3. Rychlost a stabilita

Rychlost, naštěstí, není v Singapuru ani tak důležitým tématem, a to díky své skvělé poloze s ohledem na globální komunikační linky a samozřejmě také fantastické infrastruktuře, kterou má země. Téměř každý poskytovatel v zemi by tak byl schopen uspokojit vysoké rychlosti.

Toto je ideální situace v Singapuru pro uživatele VPN, protože si mohou vybrat server s uzavřením možného fyzického umístění, které nativně podporuje vysokorychlostní přenos dat..

4. Geolokační spoofing

Přestože umístění serveru nemusí být problémem s uživateli VPN v Singapuru, je třeba se stále vyvarovat závislosti na VPN, které jsou mimo Asii příliš zaměřené. Určitě by bylo skvělé, kdyby zamýšleným výsledkem bylo falešné geolokace, ale to by mohlo mít za následek nižší míru dostupnosti v asijském regionu..

5. Podpora P2P

Snad druhým nejdůležitějším kritériem pro Singapurské poskytovatele služeb VPN je schopnost dobře spravovat a spravovat provoz P2P. Sdílení souborů P2P často klade vysoké nároky na šířku pásma na VPN a někteří se na to zamračili.

Dobrým nápadem by bylo vybrat ten, který jasně uvádí své politiky týkající se používání P2P, jako je TorGuard. VPN by měla mít alespoň vyhrazený server vyhrazený pro použití sdílení souborů P2P.

Hodnocení: Nejlepší VPN pro Singaporean

Než projdu výsledky svých testů, rád bych zde stanovil základní rychlost pro můj internet. Toto je moje skutečná širokopásmová rychlost založená na servisní lince 500 Mbps, bez aktivního připojení VPN:

základní rychlost v Malajsii bez vpn

(Zde si můžete zobrazit výsledek testu základní rychlosti zde)

Singapurské testy rychlosti serveru jsou pro mě obvykle nejjednodušší, protože jsem v těsné blízkosti. To v kombinaci s vynikající infrastrukturou v zemi znamená, že společnost Singaporeans může tyto údaje o výkonu vzít doslova.

Poznámka

 • Cena je založena na směnném kurzu 1 USD na 1,42 SGD.
 • Uvedená cena je nejnižší na základě plánů dostupných od každého poskytovatele služeb VPN.

1. NordVPN

https://nordvpn.com

NordVPN

Rychlost

Vynikající

Bezpečnostní & Soukromí

Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5

Cena (SGD)

4,89 $ / mo

Hlavní rysy

 • Žádné protokoly
 • Zabijte Switch
 • Podporuje 6 zařízení

"Elegantní rozhraní, stabilní rychlosti a fantastické dlouhodobé cenové plány."

NAVŠTÍVTE VPN

Myslím, že mohu bezpečně říci, že mezi všemi poskytovateli VPN, na které jsem se díval, NordVPN snadno vychází z jejich naprostého geografického měřítka a pokrytí. Má rozšířeno přes 5 000 serverů v 59 zemích, přičemž i řada z nich je v oblasti Asie a Tichomoří.

Můžete si být jisti, že vaše soukromí je v dobrých rukou, protože má přísné zásady bez protokolování, takže vaše daa nebude zachována. NordVPN je založeno na Panamě, která ve skutečnosti nemá žádné zákony o uchovávání údajů, o kterých by se dalo mluvit.

Připojení může být také bezpečné, jak chcete, protože NordVPN podporuje nejen 256bitové šifrování, ale má také něco, co se nazývá „dvojitá VPN“. To znamená, že se připojíte k serveru VPN a poté před dalším směřováním k cílové adrese toto připojení vypnete.

Paranoia, možná, ale pokud vaše vláda ví, že na vás právně špionuje, neměli byste raději být paranoidní než čelit zákonu z neznámých důvodů?

nordvpn rychlostní test singapore

NordVPN Speed ​​Test – Singapore Server
(Viz výsledek testu plné rychlosti)

Singapurské servery od společnosti NordVPN byly velmi dobré, pokud jde o připojení, a rychlosti byly působivé, jak nahrávání, tak stahování. Mají také speciální P2P servery, které jsou optimalizovány pro tento typ provozu.

Tady je skutečný kicker – Singaporeans, vím, že milujete smlouvu, a pokud jste ochotni se zavázat k NordVPN dlouhodobě, bude vás milovat hned s jeho vynikajícími cenami. S jejich tříletým předplatným výrazně klesají a patří k těm nejlepším, které jsem na trhu viděl.

Přečtěte si naši podrobnou recenzi na webu NordVPN a zjistěte, proč se jedná o VPN VPN Bitcatcha č. 1!

2. CyberGhost

https://www.cyberghostvpn.com

CyberGhost

Rychlost

Vynikající

Bezpečnostní & Soukromí

Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5

Cena (SGD)

3,89 $ / měsíc

Hlavní rysy

 • Nabízí kompresi dat
 • Blokování reklam
 • Podporuje 7 zařízení

"Bezpečné a soukromé plus velmi lokalizovaný smysl pro humor v mnoha případech, to je jedna VPN, se kterou se můžete bavit."

NAVŠTÍVTE VPN

CyberGhost je docela dobře známý v odvětví VPN, ale abych byl upřímný, moc jsem o tom nemyslel, když poprvé narazil na můj stůl. Dnes však změnili noc na den a narostli výkonem natolik, že by to mělo být nezákonné.

To je pravda, CyberGhost byl na rychlé expanzi a jejich globální serverová síť je dnes prostě ohromující. To samozřejmě znamená hlavně velké rychlosti a toto je oblast, kterou si SIngaporeans nemusí dělat v zemi.

Ve skutečnosti je jejich americká přítomnost také skvělá, takže můžete Netflix a hrát si podle svého srdce. Rychlosti jsou také skvělé pro P2P a znát singapurskou vládu, budete muset během torrentování spouštět CyberGhost.

Kupodivu, jedním z vrcholů této služby je jejich pěkná elegantní aplikace a velmi přátelský marketingový tým, díky kterému je získávání e-mailů od nich tak zábavné. Nejsem ten typ, který by to obvykle dokázal, ale jejich komunikační a marketingový tým má pizazz.

cyberghost test rychlosti singapore

CyberGhost Speed ​​Test – Singapore Server
(Viz výsledek testu plné rychlosti)

Rychlost, i když se mi podařilo získat ze Singapuru dost úžasné rychlosti, jak se očekávalo. Navíc s tak silnou sítí si nemyslím, že se budete muset příliš dlouho starat o přetížení serveru po dlouhou dobu.

CyberGhost musí opět milovat Singaporeas, protože také hodí spoustu dalších bezplatných reklam. Patří k nim četné bezpečnostní funkce a doplňky, jako je blokování reklam, které přicházejí s obchodem.

Stejně jako NordVPN má CyberGhost vynikající dlouhodobé cenové možnosti, které snižují váš měsíční závazek až na 3,89 $ měsíčně.

Podívejte se na naši úplnou recenzi na serveru CyberGhost a zjistěte, proč je to jeden z našich nejlepších tipů!

3. Surfshark

https://surfshark.com/

Surfshark

Rychlost

Vynikající

Bezpečnostní & Soukromí

Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5

Cena (SGD)

2,83 $ / měsíc

Klíčové vlastnosti

 • Multi-hop připojení
 • Podporuje mnoho platforem
 • Žádné záznamy

"Pokud jste výhodným lovcem, jako jsem já, rychle vyrazte na Surfshark, než tento vynikající poskytovatel zvýší ceny."

NAVŠTÍVTE VPN

Surfshark může být jedním z novějších poskytovatelů VPN v okolí, ale dokázal velmi rychle splnit poměrně vysoká očekávání. Přecházeli z 0 na více než 1 000 serverů v 61-lichých zemích v žádném okamžiku a další přijdou.

Co je ještě více působilo, byla skutečnost, že to všechno udělali hladce. Moje první zkušenost s používáním Surfsharku byla bezproblémová a od té doby jsem si u nich vedl vlastní účet. Doposud nedošlo k žádným problémům s připojením nebo servisem a všiml jsem si občas rozumných aktualizací aplikace.

Singaporeans, kteří si uvědomují rozpočet, zvláště ocení přístup společnosti Surfshark, pokud jde o službu VPN, bez příznivostí – dobrá cena za přesně to, co by měla být služba VPN – bez zpoplatnění nežádoucích (nebo nepotřebných) doplňků.

Skutečnost, že jsou také schopni skrýt provoz P2P na všech serverech, jim také přináší velké plus.

test rychlosti singapore rychlosti surfování

Surfshark Speed ​​Test – Singapore Server
(Viz výsledek testu plné rychlosti)

Přestože Singapur provoz VPN nemusí být na Surfsharku rychlejší než někteří jiní poskytovatelé, kde vyniká ve své stabilitě. Rychlosti surfování jsou téměř na všech jejich serverech konstantní. To z nich činí nápad pro VPN, protože není pravděpodobné, že se budete neustále držet jednoho serveru v zemi, správně?

Stále však 200 kbit / s pro sdílenou linku VPN není kýchnutí a pokud plánujete používat pouze jedno místo při maximální rychlosti, zde nalezená konzistence je hlavní vylepšení. Jejich nízká cena samozřejmě z nich dělá velmi atraktivní výběr.

Více o jeho dokonalosti se dozvíte na naší důkladné recenzi na webu Surfshark!

4. ExpressVPN

https://www.expressvpn.com

ExpressVPN

Rychlost

Vynikající

Bezpečnostní & Soukromí

Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5

Cena (SGD)

11,84 $ / měsíc

Hlavní rysy

 • Ochrana soukromí na moři
 • Plné 256bitové šifrování
 • 148 umístění VPN

"ExpressVPN je jednou z dražších možností v okolí, ale napraví to tím, že nabízí hladký zážitek všude."

NAVŠTÍVTE VPN

Vím, že první věcí, kterou Singaporeans křičí, pokud jde o ExpressVPN, je jejich cena. Zvažte však skutečnost, že nabízí velmi efektivní zážitek hned po vybalení z krabice – není třeba bolesti hlavy.

S ohledem na to budete také rádi, když víte, že klade výkon také na nejvyšší prioritu a že na všech svých serverech má stabilní stabilní rychlosti. Oceníte to, co nabízí a vždy budete mít na pozadí spuštěnou tichou ochranu – stěží budete vědět, že je tam.

Viděl jsem, jak mnoho sítí VPN vyniká v jedné nebo dvou oblastech, ale v jiných oblastech klesá, a přemýšlel jsem, na konci dne, proč bych se jako uživatel chtěl spojit se službou, která by nemohla fungovat tak rozumně co by mohlo být v tolika oblastech, kolik jsem potřeboval?

Z tohoto důvodu, stejně jako jeho hvězdná reputace v kruzích VPN (určitě zasloužená), nemám žádné váhání doporučit je jako nejlepšího uchazeče.

rychlostní test singapore

Test rychlosti ExpressVPN – Singapurský server
(Viz výsledek testu plné rychlosti)

Jak vidíme z rychlosti, nemusí to odpovídat mé „nahé“ rychlosti linky, ale singapurská infrastruktura to rozhodně dává nohu. Je také známo, že ExpressVPN je schopen spravovat relativně stabilní rychlosti na mnoha svých serverech, takže pravděpodobně nebudete zaseknuti na jednom místě..

Nemusí to být nejlevnější, ale rozhodně to není nejdražší. Tato fantastická rovnováha mezi cenou a výkonem dosáhla této služby VPN daleko.

Přečtěte si naši kompletní recenzi na ExpressVPN a získejte více informací!

5. TorGuard

https://torguard.net

TorGuard

Rychlost

Vynikající

Bezpečnostní & Soukromí

Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5

Cena (SGD)

5,87 $ / mo

Hlavní rysy

 • Vytvořeno pro P2P
 • TorGuard Stealth Proxy
 • Podporuje 5 připojení

"TorGuard je velmi stará škola a mezi mnoha z nás splní vnitřní geek."

NAVŠTÍVTE VPN

Poprvé jsem byl přitahován k TorGuardu kvůli jeho marketingu jako poskytovatele VPN služeb přátelských s P2P, ale jakmile jsem nainstaloval klienta Windows, který se brzy začal ptát, jestli snad, udělal jsem chybu. To bylo způsobeno svým poměrně zastaralým rozhraním.

Tato VPN nepřichází se spoustou moderního marketingového blingu, který miloval její současníky, ale brzy jsem zjistil, že ve výkonu bylo to, kde vynikalo. Svědčí o tom skutečnost, že se rozrostla o více než 3 000 IP ve více než 50 zemích.

S podporou P2P jako jejím základem a řadou dalších vynikajících kvalit – stabilní rychlosti, nasazení i na routerech, vylepšené bezpečnostní služby a dokonce i schopnost obejít blokátory VPN – řekl bych, že TorGuard je na vrcholu nebo blízko, zejména pro Singapur- založené uživatele.

torguard test rychlosti singapore

Test rychlosti TorGuard – Singapurský server
(Viz výsledek testu plné rychlosti)

Jak vidíte, i přes solidní rychlost po proudu jsem byl schopen dokonce zvýšit rychlost nahrávání z mé základní linie. To sice není něco, co by každý mohl chtít, nebo v některých případech může být užitečné pro uživatele P2P (udržujte tyto poměry!).

Mám pocit, že jedinou hlavní nevýhodou této služby VPN je její staromódní uživatelské rozhraní a pro dlouhodobější zákazníky je to nedostatek dobrých (nebo bych měl říci vynikající) ceny. Ceny však stále klesají v nízkém rozsahu špičkových poskytovatelů VPN.

Další informace naleznete v naší důkladné analýze TorGuard!

6. IPVanish

https://www.ipvanish.com

IPVanish VPN

Rychlost

Vynikající

Bezpečnostní & Soukromí

Hodnocení 4 z 5Hodnocení 4 z 5Hodnocení 4 z 5Hodnocení 4 z 5

Cena (SGD)

8,95 / mo

Hlavní rysy

 • Vynucené 256bitové šifrování
 • Neomezené P2P
 • Podporuje 10 zařízení

"Skvělé pro Paranoidy a ještě další plus má silný výkon také v Singapuru."

NAVŠTÍVTE VPN

Kdyby to bylo založeno čistě na historii, nikdy bych nechal tuto VPN na našem seznamu nejlepších VPN pro Singapur. IPVanish byl v minulosti obviněn Poskytování uživatelských protokolů orgánům, a pokud jde o VPN, jedná se o hlavní ne-ne. I když je to dost špatné, noví majitelé IPVanish se pokusili incident zamést pod koberec tím, že řekli, že nevěděli o dřívějších událostech, které by se mohly nebo nemusely vyskytnout.

To, co by mohlo být jejich posledním smrtelným knollem (vím, že si Singaporeans rádi stěžují!), Je jejich zákaznická podpora, což je absolutně nesmysl. Žiji v Malajsii a dokonce jsem znechucen úrovní podpory, kterou IPVanish poskytuje svým zákazníkům.

IPVanish však v Singapurských rychlostních testech pracuje překvapivě dobře a kombinuje to s vynuceným 256bitovým šifrováním. Ačkoli si někteří z vás možná myslí, že tuto úroveň šifrování nepotřebujete, můžeme říci, že vás to ušetří z vaší vlastní pošetilosti (snad).

ipvanish test rychlosti singapore

IPVanish Speed ​​Test – Singapore Server
(Viz výsledek testu plné rychlosti)

Nahrávání i stahování jsou na serverech IPVanish pozoruhodně rychlé a nedošlo ke stížnosti. Problémy s rychlostí, kterou jsem měl na serverech v Malajsii, však byly místem, kde se ke mně jejich zákaznický servis skutečně dostal.

Rozdíl v úrovni zvýšeného výkonu v kombinaci s jejich strašným zákaznickým servisem dělá z IPVanish skutečný hit nebo slečnu. Chtěl bych se vás zeptat, jestli jste připraveni využít šanci, že to bude fungovat dobře z krabice pro vás. Pokud si myslíte, že je to skvělé. Pokud ne, možná budete muset nakonec požadovat vrácení peněz.

Přečtěte si naši podrobnou recenzi na IPVanish a zjistěte více!

7. ProtonVPN

https://protonvpn.com/

ProtonVPN

Rychlost

Dobrý

Bezpečnostní & Soukromí

Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5

Cena (SGD)

6,33 $ / měsíc

Hlavní rysy

 • Zabezpečené základní servery
 • Unavené plány
 • Dvojitá VPN

"ProtonVPN může pocházet z Evropy, ale stejně jako u většiny VPN vykazují v Singapuru velkou sílu."

NAVŠTÍVTE VPN

ProtonVPN sídlí ve Ženevě ve Švýcarsku a již nějakou dobu existuje. Přesto i přes mnoho rozhovorů o nich se zdá, že mírně slabý marketing je jejich bodem bolesti.

Přesto i přes omezenější síť ve srovnání s poskytovateli nemusí ukazovat některá slušná čísla v rychlostních testech – v závislosti na lokalitě. Jejich rychlost v Singapuru je dobrá a Singaporeans mají také přístup k velkému počtu regionálních serverů v okolí.

protonvpn rychlostní test singapore

ProtonVPN Speed ​​Test – Singapore Server
(Viz výsledek testu plné rychlosti)

Abychom byli spravedliví, rychlosti (i když docela dobré) nejsou nejlepší, co jsme viděli, což je pro ně, jak proklouzává tolik míst v mém hodnocení. To samozřejmě pamatujeme na to, že za naše peníze očekáváme hodně! Rychlosti na server v zemi byly zaznamenány při rychlosti kolem 116 Mb / s.

V minulosti existovala nevýhoda pro mladší uživatele, protože původní rozhraní ProtonVPN vypadalo jako něco z minulosti. Dnes ji mají v elegantní, futuristické mapě rozložené pěkně v rámci aplikace.

Další informace naleznete v naší kompletní recenzi ProtonVPN!

8. NejrychlejšíVPN

https://fastestvpn.com/

NejrychlejšíVPN

Rychlost

Vynikající

Bezpečnostní & Soukromí

Hodnocení 4 z 5Hodnocení 4 z 5Hodnocení 4 z 5Hodnocení 4 z 5

Cena (SGD)

1,58 $ / měsíc

Hlavní rysy

 • Optimalizované servery P2P
 • Server Hopping
 • Podporuje 10 zařízení

"FastestVPN bojoval v minulosti, ale dnes vykazuje velké pokroky vpřed."

NAVŠTÍVTE VPN

S číslem, které dělá takové odvážné tvrzení, se FastestVPN v minulosti ocitl pod mým zaměřovacím nitkovým křížem s pomstou a nemám za co říci, že jsem je dobře zahubil. Když jsem se však znovu podíval na službu pozdě, zjistil jsem, že se ve službě docela zlepšili.

K tomu ještě přidejte skutečnost, že se jim podařilo udržet ceny také extrémně – na jejich tříletém plánu je to jen 1,58 $ / měsíc. I když je pravda, že síť FastestVPN může být docela omezená, Singaporeans obecně tento problém nemají u žádného poskytovatele VPN, se kterým jsem se dosud setkal – díky vaší silné poloze v souvislosti s datovým přenosem v asijsko-pacifickém regionu.

Zdá se, že tato nejnovější iterace FastestVPN vyřešila také mnoho dřívějších problémů, jako jsou škytavky ve službě při pokusu o použití Netflixu. Nyní je vše jen broskvové a těmito rychlostmi – příjemně.

nejrychlejší rychlostní test singapore

FastestVPN Speed ​​Test – Singapore Server
(Viz výsledek testu plné rychlosti)

Rychlosti na serveru FastestVPN při připojení k singapurskému serveru přesáhly 100 Mb / s. I když to není nejlepší, je to určitě známka od místa, kde bývali v minulosti. V kombinaci s jejich skvělými cenami se mohou výhodní lovci rozhodnout pro to, aby dostali hodně.

Další informace najdete v naší recenzi FastestVPN!

Závěrečné myšlenky: Potřebujete VPN v Singapuru?

Myšlenka navrhnout poskytovatele služeb VPN v Singapuru se mě nejprve týkala. Země skutečně disponuje pokročilou technologií a je v rukou vlády, může se tam stát cokoli.

V mých doporučeních se jako první muselo založit na společnostech se solidními nabídkami a prokazatelnými výsledky. Moje zaujatost byla částečně ovlivněna osobní zkušeností a zkušeností přátel, kteří jsou v zemi, ale upřímně řečeno, je lepší být v bezpečí než líto.

Díky pevné infrastruktuře v zemi by mělo být snadné najít téměř každého poskytovatele VPN, který tam můžete použít, a získat alespoň slušné rychlosti, ale tam by se mělo více soustředit na zabezpečení. 256bitové šifrování může zpomalit váš výkon, ale alespoň všechna zachycená data zůstanou v bezpečí.

Pro shrnutí zde uvádíme tři nejlepší VPN v Singapuru:

RYCHLOST

BEZPEČNOSTNÍ & SOUKROMÍ

PRICE (SGD / MO)

NordVPN

Vynikající

Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5

4,89

NAVŠTÍVTE VPN

CyberGhost

Vynikající

Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5

3,89

NAVŠTÍVTE VPN

Surfshark

Vynikající

Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5Hodnocení 5 z 5

2,83

NAVŠTÍVTE VPN

Věřím, že jsem objasnil svůj postoj, pokud jde o nutnost VPN pro uživatele se sídlem v Singapuru. Ať už jste sdílení souborů P2P, streamer videa, nebo chcete být obecně anonymní a bezpečný – jděte na to.

Když vláda začne diskutovat o tom, zda vyloučit vaši poslední šanci na svobodu internetu ve jménu národní bezpečnosti, je v sázce příliš mnoho.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map