Austraalia 2020 7 parimat VPN-i (testitud kiirus!)

Austraalia statistikabüroo andmed on näidanud, et Interneti-juurdepääs riigis on olnud järsult ronida aastate jooksul. Samuti näitavad uuringud, et 2021. aastaks on kogu Austraalia kodudes 311 miljonit ühendatud seadet. Kombineerides seda, et Austraalias andmeid koguvate Interneti-teenuse pakkujate ja valitsuse tsensuuri korral oleks tõenäoliselt hea mõte hakata ostma virtuaalse privaatvõrgu (VPN) teenusepakkujat. nüüd.


Kasvavad Interneti-kasutajad Austraalias

(Allikas: ABS)

Kuid ühendage need arvud tõsiasjaga, et peaaegu kõik näivad taga ajavat pärast teie isiklikke andmeid, seetõttu on oluline hakata VPN-i kasutamist tõsiselt kaaluma. Nad pakuvad Internetis palju suuremat turvalisust ja anonüümsust.

Contents

Austraalia Interneti-teenuse pakkujad koguvad teie andmeid

Ametlikult on Austraalia Interneti-teenuse pakkujad (ISP) nõuab valitsus koguda andmeid klientide kohta, kes nende teenuseid kasutab. See tähendab, et teie Interneti-teenuse pakkuja mitte ainult ei suhtle peenehambulise kammiga, vaid salvestab ka palju teie isiklikku teavet.

Kohustuslikult registreeritakse kõike alates kommunikatsiooniteenuse tüübist kuni teie asukoha ja kasutusajani. Isegi USA-s pole tarbija digitaalse vabaduse olukord nii ametlikult mõjutatud, nagu see on täna Ozis.

Kui juhuks pole te nüüd lühidalt aru saanud, mida see tähendab; Austraalia politsei, Austraalia korrakaitse terviklikkuse komisjon ja mõned muud asutused saavad igal ajal juurde pääseda kõikidele andmetele, mida teie Interneti-teenuse pakkuja rõõmsalt kogub..

Valitsus filtreerib teie veebiteenuseid

Kui me räägime Interneti-tsensuurist, siis esimesena tulevad meelde Hiina või Venemaa. Kuid enamikule teadaolevast maailmast võib osutuda šokiks, et paljud traditsiooniliselt demokraatlikud ja vabad riigid on tsenseerinud Internetti või vähemalt üritanud.

Aastal 2012 ütles Austraalia kommunikatsiooniminister, et valitsuse ISP-dele saadetud teadete tõttu kavatseb üle 90% Internetti kasutavatest austraallastest oma sisu filtreerida.

Algselt pidi tsensuur lõpetama sellised tõsised kuriteod nagu laste väärkohtlemine jms, kuid 2015. aastal laiendati seda autoriõigustega kaitstud materjalide rikkumise katmiseks. See on õige, P2P kasutajad, see tähendab sind!

Tegelikult on valitsus just nimelt pööranud Interneti-teenuse pakkujaid üles tsenseerima üha rohkem veebisaite, kuna tajutakse, et nad kannavad autoriõigustega kaitstud materjali. Nende hulka kuuluvad The Pirate Bay, Torrentz ja TorenHound.

Optuse blokeerimise lehed

Teade, mille Optuse kasutajad said, kui tsenseeritud lehti nõutakse
(Allikas: Vikipeedia)

Nagu peaaegu iga P2P-kasutaja saab seda kinnitada, on see täielik nõme nähtus ja näitab lihtsalt, et enamik valitsusi väidab lihtsalt teadmatust ja kasutab seda ettekäändena saitide sulgemiseks, mille vastu kommertsettevõtted on, olenemata olukorra tegelikust olukorrast..

VPN-i kasutamine aitaks sellest eelarvamustest üle saada ja peataks praegu ekraanil oleva üleoleva käitumise.

Mida me Austraalia VPN-is otsime?

Austraalia kasutaja jaoks parim vpn

1. Privaatsus ja anonüümsus (protokollid, maksevõimalused)

Privaatsus on VPN-teenuse pakkujaga suheldes ülimalt murettekitav ning sellel on kaks aspekti – kas nad peavad teie kasutustoimingute (logimise) üle arvestust ja maksevõimaluste kohta, mida nad teile pakuvad..

Mõned VPN-id, tegelikult paljud, pakuvad tänapäeval võimalust maksta teatud tüüpi või krüptovaluutas kinkesertifikaatide kaudu. See ei jäta teile kui kasutajale paberijälgi, mis on samm edasi traditsiooniliselt pakutavast.

2. Turvalisus (krüpteerimine, jälgija blokeerimine jne)

Turvalisuse osas on sellel jälle kaks aspekti – protokoll, millega ühendus luuakse, samuti krüpteerimismeetod, mida kasutatakse teie seadme ja VPN-serverite vahel liikuvate andmete turvamiseks.

Igal protokollil on oma eelised ja mõned puudused, näiteks kiirem, kuid sellel on mõned lüngad või mõni muu turvalisuse ja jõudluse tasakaal. Krüptimise osas on tavaline, et kõrgem krüptimistase põhjustab tavaliselt aeglasemat toimimist, kuna andmepakettidele lisatakse rohkem andmeid.

Muud turvalisuse lisandused on tavaliselt lihtsalt koogi jäätumine, näiteks sisseehitatud reklaamiblokeerijad või võimalus blokeerida jälgimisandmeid mõnel veebisaidil.

3. Kiirus ja stabiilsus

Kiirus, muidugi, tuleb järgmine, sest ilmselt ei taha me maksta teenuse eest, mis aeglustab meie Interneti-kiirust liiga palju. Ma ütleksin, et hea VPN peaks suutma pakkuda teile minimaalselt 70% teie tegelikust liini kiirusest (mitte teoreetiline!).

4. Geograafilise asukoha määramine

Samuti on küsimus serveri asukohast, kuna see aitab geograafilise asukoha määramisel võltsida. Võtame näiteks selle, et olete Itaalias ja soovite kasutada BBC-d iBBC mängija teenus videote voogesitamiseks. Kui logite sisse VPN-iga, millel pole Suurbritannias serverit, siis sellega kaasneb väike tehniline probleem.

5. P2P tugi

Viimane punkt on P2P-failide jagamine. P2P-failide ühiskasutus paneb Interneti-liinidele suure koormuse ja seetõttu panevad mõned Interneti-teenuse pakkujad ja isegi mõned VPN-teenuse pakkujad pahaks seda. See on kahetsusväärne, kuna P2P-faili jagajaid kiusatakse sageli mõnes riigis, näiteks Ameerika Ühendriikides ja Singapuris (mul oli seal üks sõber, kes sai oma ISP-lt hoiatuskirja ühe filmi allalaadimise eest!).

Ehkki võib olla mõistmatu eeldada, et kõik VPN-teenuse pakkujad hoolitsevad P2P-failide jagamise kasutajate eest, peaks nende kasutamiseks olema vähemalt mitu serverit. See avaks kliendituru märkimisväärselt ja rahuldaks vähem teenindatud kasutajaprofiili.

Edetabel: Austraalia parim VPN

VPN-i kiiruskatsetel pole tegelikku tähendust, kui teil pole tegelikult midagi nendega võrrelda. Sellepärast näidatakse kõiki minu VPN-i kiiruskatseid alati minu enda toore rea toimivuse suhtes.

Järgnev on minu tegelik lairibakiirus, mis põhineb teenusliinil 500Mbps, ilma VPN-ühenduseta:

baaskiirus malaysias ilma vpn-ta

Baastesti tulemus VPN-ita Malaisia ​​serveris
(Vaadake täielikku baaskiiruse tulemust siit)

Kuna ma asun Malaisias, kipub minu kiirus olema ühenduses lähedalasuvate Aasia piirkonna VPN-serveritega ja enamasti kahanedes järk-järgult serveritega ühendumisel. See on üldine rusikareegel, kuna vahemaa mängib rolli joone kvaliteedis, mõjutades nii kiirust kui ka latentsust.

Märge

 1. Hind põhineb valuuta vahetuskursil 1 USD = 1,56 AUD.
 2. Kuvatud hind on madalaim vastavalt iga VPN-teenuse pakkuja pakutavatele plaanidele.

1. NordVPN

https://nordvpn.com

NordVPN

Kiirus

Suurepärane

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

Hind (AUD)

5,42 dollarit kuus

Funktsiooni esiletõstmised

 • Pole logisid
 • Tapa lüliti
 • Toetab 6 seadet

"NordVPN sobib hästi ozidele, millel on riigis tugevad serverid ja APAC-i piirkonnas palju muud."

Külasta VPN-i

Üks populaarseimaid VPN-teenuseid kogu maailmas on NordVPNil silma peal 5000 serveriga, mis asuvad 59 riigis. Ettevõttes alates 2012. aastast on ta suutnud sammu pidada parimate ja siis ka mõnega.

Asudes praeguses Panamas, ei ole nende anonüümsuse ja logimissätete pärast muret, kuna riigis pole veel andmeid säilitavaid seadusi. Kombineerige see maailmatasemel krüptimisstandardite ja topelt VPN-kaitsega ning teil on käes võitja.

nordvpn kiiruskatse Austraalia vpn sisse

NordVPN Speed ​​Test Australia – Perthi server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

Kui NordVPN-i hinnad on viimasel ajal tõusnud, siis nende funktsioonide komplekti ja jõudluse kasv enam kui ei tasu arve vääriliseks. See VPN on hea neile, kes otsivad kindlat pikaajalist investeeringut ja kellel on 3-aastase plaani jaoks suur allahindlus – kindlasti lööge konkurents ära.

Lugege meie põhjalikku ülevaadet NordVPN-i kohta, et näha, miks see on Bitcatcha # 1 VPN!

2. CyberGhost

https://www.cyberghostvpn.com

CyberGhost

Kiirus

Suurepärane

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

Hind (AUD)

4,27 dollarit kuus

Funktsiooni esiletõstmised

 • Pakub andmete tihendamist
 • Reklaami blokeerimine
 • Toetab 7 seadet

"CyberGhost on suutnud oma servereid toimivuse tagamiseks korralikult häälestada"

Külasta VPN-i

Ehkki see pole VPN-i ringides tundmatu, ei sobi CyberGhost sellegipoolest sellesse, mida ma pean VPN-i tipptasemel kriteeriumiteks. Ehkki on tõsi, et see varjab teatud funktsioone ja toimivust, on siiski piisavalt kahtlust, et ma ei soovitaks neid soovitades täielikult..

Pakkumise osas on CyberGhost piisavalt VPN-i hiiglasele Nordile vastavaid servereid, kuid vaatamata sellele infrastruktuurile on jõudlus endiselt puudulik. Selle peamiseks põhjuseks võib olla see, et suurem osa nende serveritest koondatakse Euroopasse.

cyberhost kiiruskatse Austraalias vpn sisse lülitatud

CyberGhost Speed ​​Test Australia – Melbourne’i server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

Minu jaoks Malaisias ja neile, kes otsite Austraalia jaoks head VPN-i, ei pruugi see olla parim uudis. 500Mbps ühenduses suutsin ma nende Aussie-serveritega ühenduse loomisel sellest vaid murdosa säilitada.

Ja jälle, mis selle toimivusel võib puududa, tundub, et see korvatakse turvalisuse lisandmoodulites. Näiteks blokeerib veebipõhine jälgimine ja teeb kõik endast oleneva, et sundida HTTPS-i enamikule veebisaitidele JA sellel on isegi sisseehitatud viirusekaitse ja reklaamide blokeerimine.

Kuna pikaajaliste plaanide hinnad langevad nii madalale kui 3,50 dollarit (4,81 AUD) kuus, võib see osutuda soodsaks, kui otsite üksnes anonüümsust ega ole liiga mures oma liinikiiruse suurendamise pärast..

Vaadake meie täielikku arvustust saidil CyberGhost, et saada teada, miks see on üks meie parimatest valikutest!

3. Surfshark

https://surfshark.com/

Surfshark

Kiirus

Suurepärane

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

Hind (AUD)

3,09 dollarit kuus

Põhijooned

 • Multi-Hop ühendus
 • Toetab paljusid platvorme
 • Pole logisid

"Surfshark võib olla noor tõusja, kuid nad on tulnud välja bändiga ja pakuvad head esinemist kõikjal."

Külasta VPN-i

Surfshark on mulle paljude tegurite tõttu alati tundunud üks täiuslikumaid VPN-teenuse pakkujaid. Kuid kuidagi on asjad alati jõudnud selleni, et nad on ikka suhteliselt uued. Turvateenuse pakkuja jaoks ei tekita turul olemine lühikese kui kahe aasta pikkust ajavahemikku täpselt enesekindlust.

Ometi on Surfshark tõestanud, et mul on silmapaistva jõudluse ja lihtsuse mõttes eksinud. Pean paratamatuks, et jälgin neid tähelepanelikult ja kordan oma arvamust perioodiliselt. Siiani on see olnud äärmiselt positiivne kogemus.

Austraalia kasu VPN-kiiruse osas kahes kriitilises piirkonnas. Esimene on tugev infrastruktuur, teine ​​aga see, et nad asuvad andmeside jaoks kriitilises Aasia ja Vaikse ookeani piirkonnas. Tundub, et Surfshark on seda hästi ära kasutanud ja nende Austraalia serverite kiirus on muljetavaldav.

surfsharki kiiruskatse Austraalia vpn sisse

Surfsharki kiiruskatse Austraalias – Perthi server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

Kuigi Singapur on mulle palju lähemal kui Austraalia (füüsiliselt), on Surfshark oma tasakaalustava toimingu hästi teinud. Tegelikult näib Surfshark peaaegu kõigis riikides, kus nende serverid asuvad, minimaalset jõudlust.

Ma ütleksin, et Aussieside kiirus näitab suhteliselt tugevalt ükskõik milliste serveritega nad ühenduvad – ükskõik kus Surfsharki võrgus. Võite olla tänulik ka madalate Surfsharki hindade ja suhteliselt tugevate Aussie-dollarite eest, mis annavad teile hinnasuunalise õiglase värina..

Lisateavet selle tipptaseme kohta saate meie Surfsharki põhjalikust arvustusest!

4. ExpressVPN

https://www.expressvpn.com

ExpressVPN

Kiirus

Hea küll

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

Hind (AUD)

12,99 dollarit kuus

Funktsiooni esiletõstmised

 • Piiranguteta
 • Privaatsus avamerel
 • DNS / IPv6 lekkeprot
 • 24/7 tugi
 • Mitme protokolli tugi

"Parim neile, kes soovivad stabiilsust, turvalisust & kindel esitus. Väga soovitatav!"

Külasta VPN-i

Minu viga oli ExpressVPN-i valimisel esimesena ülevaadatavas nimekirjas, mis pani mind VPN-ide Mercedeset täielikult hindama selle eest, mis see tegelikult oli. Seadsin lati ülimalt kõrgele ja tulin pettununa välja, et see oli vaevalt suutnud täita minu seatud nõuded.

Olles nüüd veetnud väga pika aja paljudes VPN-teenustes auke, mõistan mõtiskluse järel, et ExpressVPN on tõesti edev selles, mida ta teeb. See tabab õigeid märkmeid kombinatsioonis loendist kõigest, mida VPN-is otsime, ja seejärel mõne.

Ma tunnen, et see on täiuslik VPN-teenus tänu koostisosade õigele tasakaalule, mida pole nii tehnilises teenindusvaldkonnas lihtne saavutada. Kombineerides selle, et nende standardite saavutamiseks tuleb hallata kogu maailmas asuvat infrastruktuuri, on see veelgi muljetavaldavam.

expressvpn kiiruskatse Austraalia vpn sisse

ExpressVPN Speed ​​Test Australia – Sydney server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

Kiiruse osas suutis ExpressVPN pakkuda pardal enamasti stabiilset kiirust, olenemata sellest, kui kaugel olen minu füüsilisest asukohast. Austraalia serverid toimisid tugevalt ja peaksid olema enam kui võimelised haldama peaaegu kõiki liine riigis.

ExpressVPN ei pruugi olla kõige odavam VPN-teenus ettevõttes, kuid selle kompenseerib nende suurepärane jõudlus.

Lisateabe saamiseks lugege meie täielikku arvustust ExpressVPN-i kohta!

5. IPVanish VPN

https://www.ipvanish.com

IPVanish

Kiirus

Suurepärane

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 4 viiestHinnatud 4 viiestHinnatud 4 viiestHinnatud 4 viiest

Hind (AUD)

5,07 dollarit kuus

Funktsiooni esiletõstmised

 • Sunnitud 256-bitine krüptimine
 • Piiramatu P2P
 • Toetab 10 seadet

"Kohutav klienditugi. Kui saate sellest kaugemale vaadata, on IPVanishil mõnel pool oma plussid"

Külasta VPN-i

Vaidlustades võimude jaoks kasutajalogi pakkuva kardinaalse patu (VPN-ide jaoks), alustas IPVanish minu ülevaates tumedat pilve, mis rippus selle kohal. Sellele lisandus turundusmeeskonna jõupingutused vaiba alla pühkida fakte, väites, et nad ei teadnud ega olnud teadlikud, kuna ettevõte vahetas omanikku.

Veel, vaatasin mööda, et ma pidin, või oleks arvustus enne selle algust kanalisatsiooni lasknud. IPVanishil oli kahjuks vähe soovitusi. Tõsi, mõni asi, mida nad teevad, näiteks 256-bitise krüptimise jõustamine selle kasutajatele, oleks mõnes mõttes pluss.

ipvanish speed test australia vpn on

IPVanish Speed ​​Test Australia – Perthi server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

Ehkki mul õnnestus nende Singapuri serverist välja saada korralikud kiirused, olid muud proovitud võimalused minu jõudluses nõrgad. Austraalia jaoks õnnestus mul välja ajada vaid üle 10% minu tegelikust kiirusest, mis oli ka pisut häiriv.

Tavaliselt prooviksin neil juhtudel teenusepakkujaga koostööd teha, et olukorda parandada, kuid kahjuks oli IPVanishil kohutav klienditeenindus. Alates hilisest vastusest (3 päeva e-posti teel!) Kuni kasutu juhiseni – kuidagi ei kavatsenud ma raisata nädalaid, et nendega probleeme lahendada.

Üldiselt väga vastuoluline tulemus ettevõttelt, kes juba töötab tõrva mainega.

Lisateabe saamiseks lugege meie IPVanishi põhjalikku ülevaadet!

6. ProtonVPN

https://protonvpn.com/

ProtonVPN

Kiirus

Hea küll

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

Hind (AUD)

6,26 dollarit kuus

Funktsiooni esiletõstmised

 • Turvalised tuumiserverid
 • Mitmetasandilised plaanid
 • Topelt VPN-ühendus

"ProtonVPN võib olla pärit Euroopast, kuid neil on õnnestunud näidata korralikke kiirusi kogu maailmas, isegi Austraalias."

Külasta VPN-i

ProtonVPN asub Šveitsis Genfis ja on juba mõnda aega seal olnud. Vaatamata paljudele nende kohta nähtud vestlustele näib pisut nõrk turundus olevat nende valupunkt.

Vaatamata väiksemale võrgule, võrreldes võimalike pakkujatega, näitavad nad kiiruskatsetes siiski korralikke numbreid – sõltuvalt asukohast. Nende kiirus Austraalias näib olevat hea, lisaks on Austraalias Aasia Vaikse ookeani piirkonnas serverite jaoks palju häid alternatiivseid valikuid.

protonvpn kiiruskatse Austraalia vpn sisse

ProtonVPN Speed ​​Test Australia – Perthi server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

Austraalia ühe parima VPN-na õnnestus neil välja tuua just meile vastuvõetavad omadused, et neid soovitada. Muidugi peab see meeles, et me ootame oma raha eest üsna palju! Perthi serveri kiirus oli üle 60 Mbit / s – see on kõik korras.

Varem oli nooremate kasutajate jaoks negatiivne külg, kuna ProtonVPN algne liides nägi välja nagu minevik. Täna on neil see klanitud, futuristlik kaart, mis on rakenduse raamistikus kenasti välja toodud.

Lisateabe saamiseks lugege meie täielikku ProtonVPN ülevaadet!

7. KiireimVPN

https://fastestvpn.com/

Kiireim VPN

Kiirus

Õiglane

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 4 viiestHinnatud 4 viiestHinnatud 4 viiestHinnatud 4 viiest

Hind (AUD)

1,73 dollarit kuus

Funktsiooni esiletõstmised

 • Optimeeritud P2P-server
 • Serveri hüppamine
 • Toetage 10 seadet

"FastestVPN on kõvasti püüdnud ja enamasti edu saavutanud, kuid nende Austraalia serveri jõudlus on natuke kurb."

Külasta VPN-i

FastestVPN-il on raske võidelda ja kui ma seda esimest korda proovisin – see polnud ausalt öeldes nii kuum. Pärast seda olen nende teenust ümber hinnanud ja nad on jõudlust märkimisväärselt parandanud.

Lisage sellele asjaolu, et nad on suutnud ka hindu eriti hoida – nende 3-aastases plaanis on see vaid 1,73 dollarit kuus. Ehkki on tõsi, et kiireim VPN-võrk pole just nii fantastiline, on aussidel õnne, et neil on hea juurdepääs mõnele heale Aasia regiooni serverile. Neil on ka P2P-ga optimeeritud serverid, mis teeb neist ka selle jaoks head.

kiireim vpn kiirus Austraalia vpn sisse

FastestVPN Speed ​​Test Australia – Sydney server
(Vt täieliku kiiruse katse tulemust)

Minu jaoks Sydney-põhise serveriga ühendamisel oli kiirus KiireimVPN-i kiirus 15 Mbps. See on natuke kurb minu jaoks (võrdlevalt) mulle nii lähedase riigi jaoks – aga hea uudis austerlastele on see, et saate alati kasutada nende Singapuri-põhiseid servereid, mis on üsna head.

Lisateabe saamiseks lugege meie kiireimat VPN-i arvustust!

Lõplikud mõtted

Nagu mõned teist võib-olla märkasid, olen ma mõne teenusepakkuja üle petnud, tundes samal ajal, et olen teisi hinnanud liiga karmilt. Asjade paigutamiseks suuremasse konteksti tunnen vajadust öelda teile, et lisaks puhtalt tulemusnäitajatele on ka üks oluline vajadus arvestada ka individuaalsete vajadustega.

Minu arvates olen hinnanud VPN-teenuse pakkujaid ja seega on mul kõrged standardid, mida nad peavad täitma igas valdkonnas – mis on tavaliselt võimatu. Selle kohta võib öelda, et mõnedele teist on kiirus kõik, teistele võib anonüümsus ja privaatsus olla. Mõni on nõus vähem ohverdama, teised eelistavad kulusid võimalikult vähe katta.

Arvestades seda, loodan, et loete ridade vahel ja teete valiku, mis pakub teie vajadustele vastavat tasakaalu.

Lühidalt öeldes on siin 3 parimat VPN-i Austraalias:

KIIRUS

TURVALISUS & PRIVAATSUS

HIND (AUD / MO)

NordVPN

Suurepärane

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

5.42

Külasta VPN-i

CyberGhost

Suurepärane

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

4,27

Külasta VPN-i

Surfshark

Suurepärane

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

3.09

Külasta VPN-i

Puhtast kvaliteedist lähtudes arvan, et olen teinud selgeks, kus minu eelistused sellel edetabelil asuvad. Mis oleks Austraalia turu jaoks parim VPN, arvan, et paljud teist tunnevad kergendust, kui mõistate, et Singapur on teile üsna lähedal ja sealsed serverid toimivad peaaegu täielikult kõikjal.

Seega, Austraalia kasutajatel on jõudluse osas õnne, et nad saavad valida peaaegu ühe ülaltoodud variandi. Nagu ma juba mainisin, kaaluge muid tegureid ja seda, kas saate nendega koos elada.

Mina näiteks ei valiks kunagi sellist teenusepakkujat, kes imeb näiteks klienditeenindusest.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector