ה- 7 ה- VPN הטוב ביותר לאינדונזיה 2020 (נבדק מהירות!)

בהתחשב באינדונזיה, ניתן להתפתות לזכור יעד חופשה אקזוטי עם מיקומים מגוונים כמו קניונים גדולים לחופים נופים. לרוע המזל, החיים במדינה עשויים להוות תרחיש שונה לחלוטין בהתחשב בנטיית ממשלתה לבצע פעילויות פיקוח סמויות אפילו על תושביה.


עם ציון חופש האינטרנט הנמוך כמו זה של הודו, זה אמור להפתיע לא מעט כי היו שם מקרים רבים של פעילויות דיגיטליות מעיקות ממשלתיות באינדונזיה. החל מהענקת סמכויות מעקב מוגדרות באופן רחב מאוד וכלה בחסימת פלטפורמות המדיה החברתית, תושבי אינדונזיה הם מקרה שימוש מושלם כמו אלה שתרוויחו מאוד משימוש ב- VPN.

עם אוכלוסייה של מעל 260 מיליון, באינדונזיה נמוכה יחסית שיעור החדירה לאינטרנט של 54.68% ובכל זאת יש מגבלות בפלטפורמות של מדיה חברתית, הגבילה את הגישה לתכנים פוליטיים ואף ראתה את מעצרם של כמה בלוגרים בעלי פרופיל גבוה.

בשימוש זהיר ב- VPNs, ניתן למנוע בזהירות חלק ניכר מכך, במיוחד מכיוון ש- VPNs אינם חוקיים שם.

Contents

אינדונזיה משתמשת בסורק מבוסס AI כדי לאתר הפרות תוכן

בתחילת 2018 השיק משרד התקשורת והטכנולוגיה המידע האינדונזית (MCIT) את מה שכונה Cyber ​​Drone 9. הסורק המקוון המותאם תוכנן עם שתי יעדים בראש – לחפש מה הממשלה ראתה כ’תוכן שלילי ‘ואז לחסום את האינדונזים מ גישה אליו.

הפרמטרים עליהם עובד הסורק עדיין מעודנים מכיוון שהוא מבוסס על AI, אך עד כה נראה כי ההיקף רחב למדי. לפי מקורות, תוכן שלילי מכסה את המטריה של “פורנוגרפיה, הימורים, תיאורי אלימות, רדיקליזם ואפליה על בסיס גזע ודת.”

זה נוסף על ידי ספקי שירותי האינטרנט אשר מבצעים באופן שרירותי את פעילויות החסימה שלהם מסיבות שונות. לדוגמה, בשנת 2016 משתמשים באינדונזיה דיווחו כי נטפליקס הפכה לנגישה דרך Telkomsel למרות שהיא לא הייתה ברשימת האיסורים..

לא רק שהמצב לא הוחלט על מנת לסייע למשתמשים, אלא שמערכת הממשלה הודיעה על ידי ספקי האינטרנט על כך שלקחה יוזמה בחסימת חברה שלטענתה, “היא פועלת באופן לא חוקי ללא רישיון מתאים”.

הגישה של נטפליקס הייתה רק מותר שוב בשנת 2017 כאשר החברה חתמה על הסכם עם הטלקו הגדולה במדינה.

הממשלה מעניקה לעצמה סמכויות פיקוח רחבות

בתוך הממשלה, מספר סוכנויות הן בעלות הסמכות להגביל תוכן מקוון תחת מה שמוגדר כחוק מידע ועסקאות אלקטרוניות (חוק ITE). החוק תוקן מספר פעמים כדי להגדיל את היקף הסמכויות המפורטות בו.

חוק ה- ITE מאפשר כעת לא רק חסימת תוכן, אלא חלק מהתיקונים אפשרו לרשויות להורות לספקי האינטרנט לעשות כן. מאז גדל מספר הסוכנויות בעלות הסמכות לסנן תוכן.

אי וודאות בזכות לפרטיות

למרות שרשמית, אינדונזים אמורים לקבל את שלהם זכות לפרטיות המוגן על ידי החוקה, ככל הנראה אין חוק שנועד לעזור לאכוף את הזכות הזו. אולם, בשל המנדט הממשלתי לחברות לאחסן נתוני משתמשים, הפרטיות חשודה במקצת.

זה נכון במיוחד מכיוון שידוע כי חברות מסוימות מספקות לרשויות אכיפת החוק נתוני משתמשים כאשר הם מתבקשים. אגב, זהו אחד מרכיבי המפתח של VPN – ההגנה על פרטיות המשתמשים. מרבית ה- VPN המובילים מבטיחים למשתמשים שלא יתבצעו רישום של יומני פעילויותיהם, ופירוש הדבר הוא שאין נתונים למסור אם יש לבקש בקשה..

מתוך ציר זמן של פעילויות לאורך מספר שנים אנו יכולים לראות שהממשלה נעה באופן שיטתי לא רק כדי להשיג זכויות שרירותיות לגשת לנתוני משתמשים אלא גם מעצבת את הסביבה כדי לאפשר לה לעשות זאת בקלות. ציר הזמן הבא הוא סוגר כזה של תרחישים מיושמים המדגישים זאת;

 • 2000 – תקופת שמירת הלקוחות של טלקו לטווח של פחות משלושה חודשים מחייבת הממשלה
 • 2012 – ספקי מערכות אלקטרוניות המציעות שירותים ציבוריים הנדרשים להקמת מרכזי נתונים
 • 2016 – MCIT מאלץ את ספקי ה- OTT להשתלב באופן מקומי כדי להקל על יירוט משפטי

בעוד שאנונימיות אינה מוסדרת על ידי החוק באינדונזיה, אבני דרך אלה מהוות צעדים לעבר הזכות והיכולת של סוכנויות ממשלתיות במדינה לפשט את הרובד האנונימי.

מעצר והעמדה לדין של פעילי אינטרנט

בשם הביטחון הלאומי, אינדונזיה גם פגעה קשה בשימוש באינטרנט למטרות שונות, כולל, אך לא רק, לשון הרע, ענייני דת ומניפולציה של תוכן (“חדשות מזויפות”).

אמנם זה אולי נראה מאוד דונלד-טראמפ-אסקאי, אך המציאות מחמירה יותר ולפחות במקרה אחד, משתמש אינטרנט במדינה נעצר בגין שיתוף של תוכן ביקורתי בדובר בית הנבחרים. בשנת 2017 היו גם שלושה כלי תקשורת נלקח למשימה (הערה: תוכן הקישור באינדונזית) על ידי גורם ממשלתי שטען לשון הרע על ידם.

VPNs עדיין חוקיים באינדונזיה

אמנם קיימות מקרים מתמשכים של מדינות ברחבי העולם (כמו רוסיה וסין) שמתחילות לשים לב ל- VPN ולנסות איזשהו רגולציה, אך בנקודה זו נראה כי אינדונזיה עדיין לא הצטרפה לעגלה זו..

מה שאנחנו מחפשים ב- VPN

1. פרטיות ואנונימיות

כפי שאתה בוודאי מבין כבר עכשיו, אינדונזיה היא באמת לא סוג המקום בו אתה רוצה לגלוש ברשת ללא שימוש ב- VPN, בין אם אתה לאומי או מבקר במדינה. בגלל הגורמים ששיתפתי לעיל ורצינות ההשלכות של הפרת תקנות אלה, כדאי להתמקד בהיבטים של פרטיות ואנונימיות שמציע VPN למשתמשים באינדונזיה..

כאשר הממשלה וגם התעשייה הפרטית עובדים יחד כמו גם באופן עצמאי כדי לפקח על התנועה ולשלוט בהם, VPN צריך להיות מסוגל להבטיח שניתן יהיה לשמור על הנתונים והפעילויות שלך בדיוק כפי שהם צריכים להיות – פרטיים.

אחת הדרכים הטובות ביותר להבטיח זאת היא לפקוח עין על VPNs שלא רק שמדיניותם אינה מחוקרת רישום קפדנית, אלא מבוססת גם על מדינות המורמצות בחוקי שמירת הנתונים שלהם. זה בהחלט לא כולל מדינות במדינת ישראל חמש עיניים ו ארבע עשרה עיניים שיפוט.

2. אבטחה

תחום האבטחה ב- VPNs זהה למשתמשים מבוססי אינדונזיה כמו בכל מקום אחר. האיזון האידיאלי ידוע רק לכם, כמשתמש. האם תבחר להצפנה של 256 סיביות בסיכון של מהירויות VPN נמוכות יותר או שאתה מוכן להוריד את הרף להגדלת המהירות?

באופן אישי, אני מרגיש שבשוק באינדונזיה עדיף לנסות לשמור על רמות הצפנה גבוהות משתי סיבות עיקריות. הראשון הוא שאחד הגיבורים בתיק בו אנו דנים הוא הממשלה האינדונזית, שסביר להניח שיהיו לה משאבים רבים יותר המיועדים לנסות לשבור כל הצפנה שתיתקל בהם.

השנייה היא שבגלל מהירויות האינטרנט הממוצעות הנמוכות במדינה, אתה בטוח לשמור על רמות ההצפנה גבוהות ככל האפשר מבלי לפגוע במהירויות המרביות הכוללות שלך.

3. זיוף גיאוגרפי

בדרך כלל כשמדברים על זיוף מיקום גיאוגרפי זה יהיה במטרה לגשת לתוכן אלטרנטיבי מספקי הזרם המרכזי כמו Netflix US או ה- BBC iPlayer בבריטניה. עם זאת, למשתמשי אינדונזיה יש הרבה יותר דברים לצפות בקצרין של מיקום גיאוגרפי מכיוון שיש ממש המון אתרים שהם לא יכולים לגשת אליהם.

4. תמיכת P2P

נראה כי אחת הקטגוריות של אתרים שנחסמים מגישה באינדונזיה היא אתרי סיקור. שוב, זהו תחום אחר שבו VPN באמת יעזור. חפש VPNs שיש להם הנחיות תנועה P2P המפורטות בבירור בתנאי השירות שלהם, כמו TorGuard או NordVPN.

5. מהירות ויציבות

עם מהירות פס רחב קבוע ממוצעת של 16.31 מגהביט לשנייה בלבד באינדונזיה, לרוב ה- VPN צריכים להיות אפס בעיות התואמות את צרכי המשתמשים שם. המהירויות הסלולריות אפילו נמוכות יותר בממוצע 10.45 מגהביט לשנייה, כך שהדאגה העיקרית עם VPNs באינדונזיה בהחלט לא תהיה המהירות.

מדורג: ה- VPN הטוב ביותר לאינדונזים

לפני כל בדיקה למהירות הקו, עדיף תמיד לבצע בדיקת בסיס כדי לראות כמה מהר מהירות האינטרנט שלך היא ללא הפרעה. מבחינתי זה אומר לבדוק את הקו התיאורטי של 500 Mbps שלי כדי לראות כמה מהר זה מתחבר לשרת מקומי

מהירות קו הבסיס במלזיה ללא vpn

(צפה כאן בתוצאה המלאה של מבחן מהירות הבסיס)

המיקום שלי נמצא במלזיה, באזור דרום מזרח אסיה. המשמעות היא שלרוב אני מקבל באופן הגיוני חביון נמוך ומהירויות מהירות יותר במדינות הקרובות יותר למקום מגורי..
כשאני בודק עם שרתים רחוקים יותר, ההמתנה צפויה לגדול והמהירות יורדת, בהתאם למרחק הממשי. גורמים אחרים נכנסים לפעולה גם עם שרת VPN. לדוגמא, עומסי שרתים, איכות השרתים במדינה – כל זה חשוב.

שימו לב שרק מכיוון ששרת VPN נמצא בקרבתו, זה לא אומר שהוא תמיד הטוב והמהיר ביותר עבורכם. מדינות מסוימות עשויות להיות בעלות תשתיות חלשות מטבען מאשר אחרות, או שאולי ספקיות מסוימות פשוט עברו עם השרת הזול ביותר במדינה הספציפית שלך.

פתק

 1. המחיר מבוסס על שער חליפין של USD 1 = 15,595 IDR.
 2. המחיר המוצג הוא הנמוך ביותר על סמך התוכניות הזמינות מכל ספק שירותי VPN.
 3. 1. NordVPN

  https://nordvpn.com

  NordVPN

  מהירות

  מעולה

  אבטחה & פרטיות

  דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

  מחיר (IDR)

  53,803 / יר

  מדגיש תכונה

  • אין יומנים
  • מתג כיבוי
  • תומך ב 6 מכשירים

  "כמו תמיד, NordVPN מציגה ביצועים יציבים ועקביים בשרתים באינדונזיה שלה – נהדר למשתמשים במדינה."

  ביקור VPN

  NordVPN היא אחת האפשרויות הטובות ביותר בספק השירות, אך הדבר נכון במיוחד למיקומים בהם שירותים רבים לא טורחים ליצור נוכחות. המספר העצום של השרתים מכסה מדינות רבות, מה שהופך אותו לבחירה איתנה.

  לדוגמא – אינדונזיה. NordVPN תופס מקום ראשון ברשימת ה- VPN הטוב ביותר שלנו לאינדונזיה מסיבות רבות. אחד הראשונים הוא שהם מבוססים בפנמה, שהיא גם מקום טוב להתבסס עליהם VPNs (והמשתמשים שלהם).

  זהו גם אחד משירותי ה- VPN המתפתחים במהירות, ומספק לא רק מוצר ליבה סולידי אלא גם בתחומי תמיכה בפרטיות ובביטחון. בינתיים, המדיניות המחמירה שלהם ללא רישום משתלבת היטב עם הצפנה של 256 סיביות צבאיות כדי להציע מוצר בטוח באמת לשימוש.

  כדי לעגל את הדברים, יש את המחיר. מבחינת היקף השירות והמצוינות שלה במה שהיא עושה, התמחור של NordVPN הוא תחרותי ביותר. ישנם ספקי שירותים רבים אחרים שאינם יכולים לעמוד בתקני השירות הללו וגובים תשלום נוסף בהרבה.

  מבחן מהירות nordvpn אינדונזיה

  מבחן מהירות NordVPN אינדונזיה – שרת ג’קרטה
  (ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

  עם מהירות חזקה יותר של 125 מגהביט לשנייה, NordVPN הציגו ביצועים יציבים מאוד בשרת אינדונזיה שלהם. מה שהופך אותם לאטרקטיביים עוד יותר זה שהם לא רק מאפשרים תעבורת P2P אך יש שרתים מותאמים במיוחד לתעבורת P2P!

  קרא את הסקירה המעמיקה שלנו בנושא NordVPN כדי לראות מדוע זה ה- VPN מספר 1 של Bitcatcha!

  2. CyberGhost

  https://www.cyberghostvpn.com

  CyberGhost

  מהירות

  יריד

  אבטחה & פרטיות

  דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

  מחיר (IDR)

  42,327 / יר

  מדגיש תכונה

  • מציע דחיסת נתונים
  • חסימת מודעות
  • תומך ב 7 מכשירים

  "CyberGhost מבוסס מרומניה, אך היא שמה לב לצרכים של המשתמשים באינדונזיה על ידי הגדלת התמדה של ספירת השרתים במדינה.."

  ביקור VPN

  CyberGhosties מרוצים מהם והם בהחלט ניסו להיות מותניים ועליזים בשיווק שלהם. זה עוד אחד מהשמות הידועים יותר בענף ה- VPN אבל באופן אישי אני מרגיש שהם פשוט עשויים להיות קצת יותר מדי hyphyped.

  עבור משתמשים באינדונזיה, זה קצת קונדיטוריה מכיוון שיש גם יתרונות וחסרונות גדולים. הבעיה העיקרית היא שבמדינה, המהירויות שהיא מציעה נמוכות למדי. עם זאת, בזכות קרבתה של המדינה ל- SIngapore, משתמשים יכולים בקלות לעקוף בעיה זו דרך שרת שם.

  אמנם זה לא יכול להיות אידיאלי, אבל זה מתאים לפרופיל של שימוש ב- VPN בעיקרון – המיקום שלך הופך לכל מקום שאתה רוצה שהוא יהיה.

  מבחן מהירות הסייברגוסט אינדונזיה - -

  מבחן מהירות CyberGhost אינדונזיה – שרת ג’קרטה
  (ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

  למרות שרוב השרתים של CyberGhost היו בעבר באזור האיחוד האירופי, הם היו בשטח התרחבות מסיבי וכיום הם מתהדרים באחת ממספר השרתים הגבוה ביותר בקרב ספקים בשוק..

  מהלך זה כלל את אזור אסיה האוקיאנוס השקט, כך שיש אפשרויות רבות אחרות מבחינת המיקום כאן. ובכל זאת, אם אתה מתעקש להשתמש בשרת אינדונזי, המהירויות עדיין עובדות – אם כי קצת פחות ממה שרבים היו מצפים.

  ראה את הסקירה המלאה שלנו בנושא CyberGhost כדי ללמוד מדוע זה אחד הבחירות המובילות שלנו!

  3. Surfshark

  https://surfshark.com/

  כריש גולש

  מהירות

  יריד

  אבטחה & פרטיות

  דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

  מחיר (IDR)

  30,867 / יר

  תכונות עיקריות

  • חיבור מולטי-הופ
  • תומך בפלטפורמות רבות
  • אין יומנים

  "נטול סלסולים ועקביות בביצועים, Surfshark עושה את שמו כמתמודד חזק ומתקרב."

  ביקור VPN

  עבור שירות חדש יחסית, Surfshark הפגינה ביצועים והתמדה מרשימים עד כה. זהו אחד המתמודדים החדשים החזקים ביותר ומיקומו ברשימה זו משקף עד כמה הוא הצליח עד כה למרות ‘נעוריה’..

  הם מציעים חבילת VPN שלמה עם פרטיות וביטחון בבסיסה, תלויה בתכונות המכירה החזקות של תמיכה ב- P2P ומעקף קל של חסימות אזוריות. זה עובד במיוחד עבור מי שרוצה לגשת לתכנים אזוריים שונים על ספקים כמו Netflix או Hulu.

  מלבד זה, יש להם ממשק מינימליסטי מאוד שלא עמוס על ידי טונה של תכונות שלא ביקשת או רצית. זה הופך אותם לממוקדים מאוד ועובדים היטב למי שפשוט לא רוצה זבל נוסף.

  מבחן מהירות כריש גלשן אינדונזיה - -

  מבחן מהירות Surfshark אינדונזיה – שרת קוטה
  (ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

  עם ספקי VPN רבים של שירותים שמזניחים את אזור אסיה פסיפיק לטובת אירופה וצפון אמריקה, Surfshark לא רק מציעה שרתים באינדונזיה אלא משרתת משתמשים בהם במהירויות שמישות..

  לרוע המזל אלה אינם הטובים ביותר ולכן אני ממליץ לך להתחבר לסינגפור הסמוכה אלא אם כן עליך להשתמש בשרת מקומי.

  למידע נוסף על הצטיינותו בסקירה המקיפה שלנו על Surfshark!

  4. ExpressVPN

  https://www.expressvpn.com

  ExpressVPN

  מהירות

  מעולה

  אבטחה & פרטיות

  דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

  מחיר (IDR)

  128,577 / יר

  מדגיש תכונה

  • פרטיות מהחוף
  • 148 מיקומי VPN
  • הצפנה מלאה של 256 סיביות

  "השימוש ב- ExpressVPN יכול להביא לך כתובת IP באינדונזיה שהיא מהירה, מאובטחת ומאפשרת הזרמת מדיה ועוד."

  ביקור VPN

  בגלל המגבלות הרבות שם, אין להתפלא כי נראה כי ExpressVPN הניח אינדונזיה קצבאות תשתית נרחבות. בממוצע, שירות VPN זה מציע שירות מעולה ומסביב, מהירויות מהשורה הראשונה ועד ליישומים ופרוטוקולים מקיפים – אידיאלי לבטיחות, פרטיות ואנונימיות. פרוטוקולי האבטחה שלו הם גם הטובים ביותר בכיתה לשימוש צרכני הקיים כיום.

  בחנתי את השירות באופן מקיף ואין לי היסוס להמליץ ​​עליהם כספק שירותי ה- VPN המוביל למשתמשים באינדונזיה. ExpressVPN יציב ומאפשר גישה גם למגוון טוב של מכשירים.

  מבחן מהירות expressvpn אינדונזיה - -

  מבחן מהירות ExpressVPN אינדונזיה – שרת ג’קרטה
  (ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

  כרעיון כמה טוב זה השוויתי, השוויתי את מהירות קו ברירת המחדל שלי ללא VPN לבדיקה המכוסה של ExpressVPN לאותו מיקום. כאשר ExpressVPN פועל ומחובר לשרת באינדונזיה, הצלחתי להראות מהירות חזקה של 140 מגהביט לשנייה.

  קרא את הסקירה המלאה שלנו על ExpressVPN למידע נוסף!

  5. IPVanish

  https://www.ipvanish.com

  IPVanish

  מהירות

  מעולה

  אבטחה & פרטיות

  דורג 4 מתוך 5דורג 4 מתוך 5דורג 4 מתוך 5דורג 4 מתוך 5

  מחיר (IDR)

  50,442 / יר

  מדגיש תכונה

  • הצפנה מאולצת של 256 סיביות
  • P2P ללא הגבלה
  • תומך 10 מכשירים

  "ל- IPVanish אין שרתים באינדונזיה אבל בזכות סינגפור השכנה, זה לא עניין גדול במיוחד."

  ביקור VPN

  IPVanish סבלה רבות בתקופה האחרונה בגלל הסתבכותה בוודאות … נאמר, אירועים מצערים. עם זאת, מלבד זאת, שימו לב שהם נמצאים תחת ניהול חדש, וכי אני מקווה שדברים כאלה יהפכו לפסקי מהירות בעברם.

  בהזזת המקרים הללו הצידה, הם נותרים ענקית VPN בתחום ומתגאים במהירויות מרשימות. למזלנו, מכיוון שאם יש לך טענות לגבי המהירות שלהם, אין הרבה מה שאתה יכול לעשות מכיוון שהם מכריחים הצפנה של 256 סיביות על כולם ללא יוצא מן הכלל.

  מכיוון שאין להם נוכחות של שרתים מקומיים באינדונזיה, החלפנו לסינגפור עם מהירויות נהדרות באזור והיא די קרובה ל.

  מבחן מהירות ipvanish אסיה

  מבחן מהירות IPVanish – שרת סינגפור
  (ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

  שוב, IPVanish אינו אחד עם נוכחות מקומית של שרתים באינדונזיה, כך שהקרובים ביותר היו בסינגפור או במלזיה. בקישור של סינגפור הצלחתי לקבל קריאת מהירות פנטסטית של 175 מגהביט לשנייה, וזה מעולה.

  למי שמוכן להתנסות אתה תמיד יכול לנסות שרתים אחרים באזור שעלולים להביא לתוצאות טובות יותר. ובכל זאת, החיבור היה יציב והספיק להזרמת המדיה.

  קרא את הסקירה המעמיקה שלנו בנושא IPVanish למידע נוסף!

  6. TorGuard

  https://torguard.net

  TorGuard

  מהירות

  מעולה

  אבטחה & פרטיות

  דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

  מחיר (IDR)

  64,769 / יר

  מדגיש תכונה

  • נבנה עבור P2P
  • פרוקסי התגנבות של TorGuard
  • תומך 5 חיבורים

  "השימוש ב- TorGuard הוא חוויה מענגת ומעניקה את הביטחון שחיבור האינטרנט שלהם בטוח באמת."

  ביקור VPN

  אחד הגורמים המכריעים החשובים ביותר במיקומו של TorGuard הוא שמדובר בספק VPN מאוד ידידותי ל- P2P. אין הרבה בלינג בצד הפונה למשתמש, אבל זה מדהים בביצועים.

  ממשק ה- TorGuard אולי נראה מעט מיום המפגש הראשון אך אין ספק שיש אחד מספקי שירותי ה- VPN המאובטחים ביותר בסביבה. למרות שאין הרבה בלינג בצד הפונה למשתמש, הביצועים הם די מדהימים.

  יש הבדל מפתח אחד בין TorGuard למתחרים רבים בכך שהוא מאפשר לך לבחור באיזו רמת הצפנה אתה מעדיף. משמעות הדבר היא שלמשתמשי P2P, אתה יכול לדחות את ההצפנה של חריץ וליהנות ממהירות סיבוב מהירה יותר בכל עת!

  פרט לכך, ל- TorGuard יש איכויות גואלות רבות אחרות, כמו מהירויות יציבות, יכולת רב פלטפורמות ויכולת לעקוף חוסמי VPN..

  מבחן מהירות סורג אסיה

  מבחן מהירות TorGuard – שרת סינגפור
  (ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

  לרוע המזל, ל- TorGuard אין שרתים הממוקמים ישירות באינדונזיה ולכן המשתמשים יצטרכו לבחור אחד מהם מחוץ למדינה. הקרוב ביותר יהיה בסינגפור או במלזיה – דרכם הציג ביצועים מהירים חזקים.

  החלטתי לנסות את השרת בסינגפור למקרה הספציפי הזה מכיוון שיש לו רקורד כל כך טוב. בסביבות 184 מגהביט לשנייה, למשתמשים באינדונזיה תהיה חוויה נהדרת בשימוש בשרת זה.

  קרא את הניתוח המקיף שלנו על TorGuard למידע נוסף!

  7. המהיר ביותר VPN

  https://fastestvpn.com

  המהיר ביותר VPN

  מהירות

  מעולה

  אבטחה & פרטיות

  דורג 4 מתוך 5דורג 4 מתוך 5דורג 4 מתוך 5דורג 4 מתוך 5

  מחיר (IDR)

  17,205 / יר

  מדגיש תכונה

  • שרתים ממוטבים עבור P2P
  • מאפשר קפיצות של שרתים
  • תומך 10 מכשירים

  "FastestVPN הוא לא המהיר ביותר אבל הוא בהחלט מציע הצעת ערך שקשה לאתגר."

  ביקור VPN

  FastestVPN עובד קשה מאז הפעם האחרונה שניסיתי את זה והפעם זה לא הצליח להרשים. הביצועים הוגדלו הרבה, אך למרבה הצער הם עדיין חסרים את כוח הרשת בכדי לגרום לה להתבלט באמת.

  הוא מציע מדינות מוגבלות יותר מרוב VPNs מהשורה העליונה וזה נראה כאן בבירור עם היעדר נוכחות מקומית באינדונזיה. עם זאת, הם מפצים על כך בשברים בזכות התמחור בתחתית הסלע שקשה לעמוד בפניו.

  המחירים שלהם מתחילים ברמה התחתונה של IDR 17,205 – הרבה פחות ממה שתשלמו בסטארבוקס עבור כוס קפה מהודרת! למעשה, הם שמרו על מחירים נמוכים אפילו כשהגדילו את המוצר.

  כעת, FastestVPN יכולה לעזור לך לעקוף את תוכן נטפליקס חסום גיאוגרפי, כך שתוכל לצפות בכל אזור Netflix באזור ארה”ב בכל עת..

  המהירות המהירה ביותר באסיה

  מבחן מהירות FastestVPN – שרת סינגפור
  (ראה תוצאות בדיקת מהירות מלאה)

  המהירויות ב- FastestVPN כשהן מחוברות לשרת מבוסס סינגפור בשבילי, חרגו מ- 100 Mbps. זה די טוב עבור VPN שיש לו כל כך מעט שרתים בהשוואה לבנים הגדולים.

  גש לסקירת ה- FastestVPN שלנו למידע נוסף!

  האם אני באמת זקוק ל- VPN באינדונזיה?

  אם מדברים ברצינות, נראה כי אינדונזיה היא אחת המדינות שעסקתי יותר ויותר בגלל גורמים שונים. אם זה היה פשוט כמו רגולציה רגילה שנועדה למנוע פשעים, הדברים לא היו כל כך גרועים.

  עם זאת, נראה כי זירת הפרטיות והביטחון באינדונזיה היא כאוטית והממשלה ככל הנראה לא אכפת לה מאוד מחופש האינטרנט. זה בשילוב הרצון לעצור ולהעמיד לדין מפעיל לחץ עצום על משתמשי האינטרנט במדינה.

  אני מרגיש שהשימוש ב- VPN צריך להיות גבוה למדי בסדר היום של רוב המשתמשים שם. זה נכון כפליים עבור זרים שנמצאים באינדונזיה לעבודה או לפנאי – אתם וודאי לא רוצים לנקוט בחקיקה ולגמור בכלא אינדונזי – מסיבות לא מוגדרות..

  להלן סיכום הדף, הנה 3 ה- VPN המובילים באינדונזיה:

  מהירות

  אבטחה & פרטיות

  מחיר (IDR / MO)

  NordVPN

  מעולה

  דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

  53,803

  ביקור VPN

  CyberGhost

  יריד

  דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

  42,327

  ביקור VPN

  כריש גולש

  יריד

  דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5דורג 5 מתוך 5

  30,867

  ביקור VPN

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me

About the author

Adblock
detector