7 بهترین VPN برای اندونزی 2020 (سرعت تست شده!)

با اندیشه اندونزی ، ممکن است وسوسه شویم که یک مقصد تعطیلات عجیب و غریب را با مکان هایی به اندازه مراکز خرید بزرگ تا سواحل دیدنی متنوع داشته باشید. متأسفانه ، زندگی در کشور ممکن است با توجه به اینکه دولت برای اجرای آن تلاش کرده است ، سناریوی کاملاً متفاوتی ایجاد کند فعالیتهای نظارتی پنهانی حتی در ساکنان خود.


با داشتن نمره آزادی اینترنت به همان اندازه هند ، جای تعجب ندارد که چندین مورد درگیر فعالیت های دیجیتالی دولت سرکوبگرانه در اندونزی رخ داده است. ساکنان اندونزی از اعطای قدرت نظارتی کاملاً گسترده برای مسدود کردن سیستم عاملهای رسانه های اجتماعی ، مواردی مناسب برای استفاده هستند که از استفاده از VPN بهره مند می شوند..

اندونزی با جمعیتی بالغ بر 260 میلیون نفر جمعیت نسبتاً کمی دارد میزان نفوذ اینترنت 54.68٪ و در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی محدودیت هایی دارد ، دسترسی به محتوای سیاسی را محدود کرده است و حتی بازداشت برخی از وبلاگ نویسان مشهور را مشاهده کرده است.

با استفاده محتاطانه از VPN ها ، بسیاری از این موارد را می توان با دقت اجتناب کرد ، خصوصاً که VPN در آنجا غیرقانونی نیست.

Contents

اندونزی از یک خزنده مبتنی بر هوش مصنوعی برای تشخیص تخلفات محتوا استفاده می کند

در اوایل سال 2018 ، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اندونزی (MCIT) آنچه را که Cyber ​​Drone نامیده می شود 9 را راه اندازی کرد. این خزنده وب سفارشی با دو هدف در ذهن طراحی شده بود – برای جستجوی آنچه که دولت آن را “محتوای منفی” قلمداد می کند و سپس مسدود کردن اندونزیایی ها از دسترسی به آن.

پارامترهایی که خزنده روی آن کار می کند ، از آنجایی که بر اساس AI تنظیم شده است ، هنوز پالایش می شود ، اما تاکنون دامنه گسترده ای به نظر می رسد. مطابق با منابع, محتوای منفی چتر “پورنوگرافی ، قمار ، به تصویر کشیدن خشونت ، رادیکالیسم و ​​تبعیض مبتنی بر نژاد و دین” را پوشش می دهد.

این امر بیشتر توسط ISP ها صورت می گیرد که به دلایل مختلف خودسرانه فعالیت های مسدود کننده خود را انجام می دهند. به عنوان مثال ، در سال 2016 کاربران اندونزی گزارش دادند كه نتفلیكس از طریق Telkomsel غیرقابل دسترسی بود حتی اگر در لیست ممنوعیت قرار نگیرد.

نه تنها اوضاع برای کمک به کاربران حل نشده بود ، بلکه ISP توسط وزارتخانه های دولت بخاطر ابتکار عمل در مسدود کردن شرکتی که ادعا می شود ، تشکر می شود ، تشکر کرد ، “بدون مجوز مناسب عمل غیرقانونی می کرد.”

دسترسی به Netflix فقط بود مجدداً در سال 2017 مجاز شد وقتی این شرکت با بزرگترین telco در کشور توافق نامه امضا کرد.

دولت به خود اختیارات نظارت گسترده ای می دهد

در داخل دولت ، چندین آژانس این اختیار را دارند که محتوای آنلاین را تحت آنچه که به عنوان قانون اطلاعات و معامله الکترونیکی عنوان شده است محدود کنند.قانون ITE) این قانون چندین بار اصلاح شده است تا دامنه اختیارات ذکر شده در آن افزایش یابد.

قانون ITE اکنون نه تنها مسدود کردن محتوا را مجاز می کند بلکه بخشی از اصلاحات به مقامات اجازه داده است که به ISP ها دستور دهند چنین کاری انجام دهند. از آن زمان تعداد آژانس های دارای صلاحیت فیلتر کردن محتوا افزایش یافته است.

عدم اطمینان در حق حفظ حریم خصوصی

اگرچه رسماً ، اندونزیایی ها قرار است خود را داشته باشند حق حریم خصوصی محافظت شده توسط قانون اساسی ، ظاهرا قانونی وجود ندارد که به کمک آن در اجرای این حق کمک کند. با توجه به موافقت های دولت برای شرکت ها برای ذخیره اطلاعات کاربر ، حریم خصوصی تا حدودی مشکوک است.

این امر به ویژه صادق است زیرا شناخته شده است كه برخی از شركتها در صورت درخواست ، به كاركنان اجرای قانون می دهند. اتفاقاً ، این یکی از عناصر اصلی یک VPN است – محافظت از حریم خصوصی کاربران. اکثر VPN های برتر کاربران را تضمین می کنند که هیچ گونه فعالیتی از فعالیت های خود نگهداری نخواهند شد ، به معنای واقعی کلمه به این معنی است که در صورت درخواست درخواست داده ای برای ارائه وجود ندارد.

از یک جدول زمانی فعالیت در طی چندین سال ، می توان دریافت که دولت نه تنها برای دستیابی به حقوق خودسرانه برای دسترسی به داده های کاربر ، بطور منظم حرکت می کند بلکه در حال شکل دادن به محیط است تا بتواند به راحتی این کار را انجام دهد. جدول زمانی بعدی یکی از چنین سناریوهای اجرا شده است که این موضوع را برجسته می کند.

 • 2000 – دولت مدت نگهداری مشتری از راه دور را حداقل از سه ماه موظف نمی کند
 • 2012 – ارائه دهندگان سیستم های الکترونیکی که خدمات عمومی مورد نیاز برای ساخت مراکز داده را ارائه می دهند
 • 2016 – MCIT ارائه دهندگان OTT را مجبور می کند تا محلی را برای تسهیل رهگیری حقوقی وارد کنند

در حالی که ناشناس بودن طبق قانون اندونزی تنظیم نشده است ، این نقاط عطفی گامی در جهت درست و توانایی آژانسهای دولتی در کشور برای برطرف کردن آن لایه ناشناس بودن است..

دستگیری و پیگرد قانونی فعالان اینترنتی

اندونزی نیز به اسم امنیت ملی ، استفاده از اینترنت را برای مقاصد گوناگون از جمله ، اما محدود به این موارد ، افترا ، مسائل مذهبی و دستکاری محتوا (“اخبار جعلی”) سختگیرانه نکرده است..

اگرچه این ممکن است خیلی دونالد-ترامپ-برجسته به نظر برسد ، واقعیت واضح تر است و حداقل در یک مورد کاربر اینترنت در کشور به دلیل اشتراک محتوای مهم در سخنگوی مجلس نمایندگان دستگیر شده است. در سال 2017 سه رسانه نیز بودند گرفته شده به کار (توجه: محتوای پیوند به زبان اندونزی است) توسط یک مقام دولتی که ادعا کرده است مورد توهین به آنهاست.

VPN ها هنوز هم در اندونزی قانونی هستند

در حالی که موارد مختلفی از کشورها در سراسر جهان وجود دارد (مانند روسیه و چین) که توجه به VPN ها و تلاش برای نوعی مقررات را شروع می کنند ، اما در حال حاضر به نظر نمی رسد که اندونزی به این باند بپیوندد..

آنچه ما در یک VPN به دنبال آن هستیم

1. حریم خصوصی و ناشناس بودن

همانطور که اکنون می دانید ، اندونزی واقعاً جایی نیست که بخواهید بدون استفاده از VPN در اینترنت به اینترنت بروید ، خواه یک ملیت باشید یا بازدید کننده از کشور. به دلیل عواملی که در بالا به اشتراک گذاشتم و جدی بودن عواقب نقض آن مقررات ، ایده خوبی است که روی جنبه های حفظ حریم خصوصی و ناشناس ماندن یک VPN برای کاربران در اندونزی ارائه دهیم.

با استفاده از دولت و صنعت و صنعت خصوصی و همچنین مستقل برای نظارت و کنترل ترافیک ، یک VPN باید بتواند اطمینان حاصل کند که داده ها و فعالیت های شما دقیقاً مطابق آنچه باید باشد – خصوصی حفظ می شود..

یكی از بهترین راهها برای اطمینان از این امر ، مراقبت از VPN هایی است كه نه تنها سیاست های سختگیرانه ورود به سیستم را ندارند ، بلكه از كشورهایی نیز هستند كه در قوانین نگهداری اطلاعات كمتر عمل می كنند. این قطعاً کشورها را در این کشور مستثنی ساخته است پنج چشم و چهارده چشم صلاحیت قضایی.

2. امنیت

ویژگی امنیتی در VPN برای کاربران مستقر در اندونزی مانند سایر نقاط یکسان است. تعادل ایده آل فقط به عنوان یک کاربر برای شما شناخته شده است. آیا شما در معرض خطر سرعت پایین تر VPN ، رمزگذاری 256 بیتی را انتخاب می کنید یا می خواهید آن را برای افزایش سرعت پایین بیاورید?

من شخصاً احساس می کنم که برای بازار اندونزی بهتر است به دو دلیل اصلی سعی در حفظ سطح رمزگذاری داشته باشید. اولین مورد این است که یکی از شخصیتهای اصلی در موردی که ما در مورد آن بحث می کنیم دولت اندونزی است که به احتمال زیاد منابع بیشتری را برای تلاش برای شکستن هرگونه رمزگذاری روی داده اختصاص داده است..

دوم اینكه به دلیل سرعت متوسط ​​متوسط ​​اینترنت در كشور ، شما می توانید سطح رمزنگاری را تا حد ممكن حفظ كنید ، بدون آنكه به حداكثر سرعت كل خود دست یابید..

3. کلاهبرداری جغرافیایی

به طور معمول ، هنگامی که در مورد کلاهبرداری از منطقه جغرافیایی صحبت می کنیم ، این کار با هدف دسترسی به محتوای جایگزین از ارائه دهندگان اصلی مانند Netflix US یا iPlayer BBC در انگلستان انجام می شود. با این حال ، کاربران اندونزی باید چیزهای بیشتری را برای دیدن برنامه های جعل جغرافیایی به دنبال داشته باشند ، زیرا به معنای واقعی کلمه یک سایت وجود دارد که نمی توانند به آنها دسترسی پیدا کنند..

4. پشتیبانی P2P

به نظر می رسد یکی از دسته سایت هایی که از دسترسی در اندونزی جلوگیری می شود سایت های تورنت هستند. باز هم ، این منطقه دیگری است که یک VPN واقعاً به آن کمک می کند. به دنبال VPN هایی باشید که دستورالعمل های راهنمایی و رانندگی P2P در شرایط خدمات خود مانند TorGuard یا NordVPN به وضوح بیان کرده باشند..

5- سرعت و ثبات

با یک متوسط ​​سرعت پهنای باند خط ثابت فقط 16/31 مگابیت در ثانیه در اندونزی ، اکثر VPN ها باید دارای صفر باشند که مطابق نیاز کاربران در آنجا باشد. سرعت موبایل حتی به طور متوسط ​​10.45 مگابیت در ثانیه حتی پایین تر است ، بنابراین نگرانی اصلی درباره VPN در اندونزی مطمئناً سرعت نخواهد بود.

رتبه بندی شده: بهترین VPN برای اندونزیایی ها

قبل از هرگونه تست سرعت خط ، همیشه بهتر است یک بررسی اولیه انجام دهید تا ببینید سرعت اینترنت شما بدون دخالت چقدر سریع است. برای من ، این به معنای آزمایش خط نظری 500 مگابیت در ثانیه من برای دیدن سرعت در هنگام اتصال به سرور محلی است

سرعت پایه در مالزی بدون VPN - سایپرز ، باشگاه دانش

(نتیجه کامل تست سرعت پایه را در اینجا مشاهده کنید)

مکان من در مالزی ، در منطقه جنوب شرقی آسیا است. این بدان معناست که در اکثر موارد در کشورهایی که به لحاظ جسمی ساکن می شوند ، منطقاً تاخیر کمتری دارم و سرعت سریع تری نیز دارم..
همانطور که من با سرورها دورتر تست می کنم ، بسته به فاصله واقعی ، انتظار می رود تاخیر رشد کند و سرعت آن کاهش یابد. فاکتورهای دیگر نیز با یک سرور VPN بازی می شوند. به عنوان مثال ، بارهای سرور ، کیفیت سرورهای موجود در کشور – همه اینها مهم است.

توجه داشته باشید که فقط به این دلیل که سرور VPN نزدیک است ، به این معنی نیست که همیشه بهترین و سریعترین برای شماست. ممکن است برخی از کشورها زیرساخت ضعیف تری نسبت به سایر کشورها داشته باشند ، یا شاید برخی از ارائه دهندگان صرفاً ارزانترین میزبان سرور در کشور خاص شما را داشته باشند.

توجه داشته باشید

 1. قیمت بر اساس نرخ ارز مبادله ای 1 دلار = 15،595 IDR است.
 2. قیمت نشان داده شده براساس برنامه های موجود از هر ارائه دهنده خدمات VPN کمترین قیمت را دارد.
 3. 1. NordVPN

  https://nordvpn.com

  NordVPN

  سرعت

  عالی

  امنیت & حریم خصوصی

  دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

  قیمت (IDR)

  53،803 در ماه

  برجسته های برجسته

  • بدون گزارش
  • کلید کشتار
  • پشتیبانی از 6 دستگاه

  "مانند همیشه ، NordVPN عملکرد پایدار و مداوم را در سرورهای اندونزی خود نشان می دهد – عالی برای کاربران این کشور."

  بازدید VPN

  NordVPN یکی از بهترین انتخاب ها در ارائه دهنده خدمات است ، اما این امر به ویژه در مکانهایی که بسیاری از سرویس ها برای ایجاد حضور زحمت نمی کشند صادق است. تعداد بسیار زیادی از سرور بسیاری از کشورها را در بر می گیرد ، و این یک انتخاب کامل است.

  به عنوان مثال – اندونزی. NordVPN به دلایل زیادی مقام اول را در لیست بهترین VPN ما برای اندونزی کسب می کند. یکی از اولین آنها این است که در پاناما مستقر هستند ، که همچنین مکان مناسبی برای مبتنی بر VPN (و کاربران آنها) است..

  همچنین یکی از سریعترین خدمات VPN در حال تحول است ، نه تنها یک محصول هسته جامد بلکه در زمینه های پشتیبانی از حریم خصوصی و امنیت نیز پشتیبانی می کند. در همین حال ، سیاست سختگیرانه عدم ورود آنها به خوبی با رمزگذاری نظامی 256 بیتی ترکیب شده است تا محصولی بسیار ایمن را برای استفاده ارائه دهد.

  برای دور هم جمع کردن ، قیمت وجود دارد. به دلیل دامنه خدمات و تعالی در آنچه انجام می دهد ، قیمت گذاری NordVPN بسیار رقابتی است. بسیاری از ارائه دهندگان خدمات دیگر هستند که نمی توانند این استانداردهای خدمات را رعایت کنند و خیلی بیشتر هزینه های آن را پرداخت کنند.

  تست سرعت nordvpn اندونزی

  تست سرعت NordVPN اندونزی – سرور جاکارتا
  (نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

  با یک سرعت پایین دست 125 مگابیت در ثانیه ، NordVPN عملکرد بسیار پایداری را در سرور اندونزی خود نشان داد. آنچه آنها را جذاب تر می کند این است که آنها نه تنها اجازه می دهد تا ترافیک P2P اما سرورهای مخصوص بهینه سازی شده برای ترافیک P2P داشته باشید!

  بررسی عمیق ما را در NordVPN بخوانید تا ببینید چرا این VPN # 1 Bitcatcha است!

  2. CyberGhost

  https://www.cyberghostvpn.com

  CyberGhost

  سرعت

  نمایشگاه

  امنیت & حریم خصوصی

  دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

  قیمت (IDR)

  42،327 / ماه

  برجسته های برجسته

  • فشرده سازی داده ها را ارائه می دهد
  • مسدود کردن آگهی
  • پشتیبانی از 7 دستگاه

  "CyberGhost از رومانی مستقر است اما با افزایش مداوم تعداد سرورهای خود در این کشور به نیاز کاربران اندونزی توجه کرده است."

  بازدید VPN

  CyberGhosties از آنها خوشحال است و مطمئناً سعی کرده اند در بازاریابی خود لگن و خوشبو باشند. این یکی دیگر از نامهای شناخته شده تر در صنعت VPN است اما شخصاً احساس می کنم آنها ممکن است کمی کوچک باشند.

  برای کاربران اندونزیایی ، این یک مشکل بزرگ است زیرا هم مزایا و هم اشکالاتی در آن وجود دارد. مشکل اصلی این است که در داخل کشور ، سرعت ارائه شده نسبتاً کم است. با این حال ، به لطف نزدیکی کشور به SIngapore ، کاربران می توانند به راحتی از طریق یک سرور در این زمینه کار کنند.

  اگرچه ممکن است ایده آل نباشد ، اما اساسا از مشخصات VPN استفاده می کند – موقعیت مکانی شما به هر مکانی که می خواهید تبدیل می شود..

  تست سرعت سایبرهوست اندونزی

  تست سرعت CyberGhost اندونزی – سرور جاکارتا
  (نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

  اگرچه بیشتر سرورهای CyberGhost قبلاً در منطقه اتحادیه اروپا قرار داشتند ، اما آنها به شدت گسترش یافته و امروزه یکی از بالاترین تعداد سرورها در بین ارائه دهندگان در بازار را دارند..

  این حرکت منطقه آسیا اقیانوس آرام را در بر گرفته است ، بنابراین گزینه های بسیاری دیگر از نظر موقعیت مکانی در اینجا وجود دارد. با این وجود ، اگر اصرار دارید از سرور اندونزیایی استفاده کنید ، سرعت ها هنوز هم قابل کار هستند – البته کمی کمتر از آنچه انتظار بسیاری دارند.

  به بررسی کامل ما در CyberGhost مراجعه کنید تا بدانید چرا این یکی از انتخاب های برتر ما است!

  3. گشت و گذار

  https://surfshark.com/

  سورفشارک

  سرعت

  نمایشگاه

  امنیت & حریم خصوصی

  دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

  قیمت (IDR)

  30،867 در ماه

  ویژگی های اصلی

  • اتصال چند هاپ
  • بسیاری از سیستم عامل ها را پشتیبانی می کند
  • هیچ سیاهه ای نیست

  "Surfshark بدون عملکرد و عملکرد بی نظیر است و نام خود را به عنوان یک مدعی آینده دار قوی در پیش گرفته است."

  بازدید VPN

  برای یک سرویس نسبتاً جدید ، Surfshark تاکنون عملکرد چشمگیر و پشتکار نشان داده است. این یکی از قوی ترین شرکت کننده های تازه وارد است و جایگاه آن در این لیست نشان دهنده این است که چقدر خوب تاکنون با وجود «جوانی» خود انجام داده است..

  آنها یک بسته کامل VPN با حفظ حریم خصوصی و امنیت در هسته خود ارائه می دهند ، که از ویژگی های فروش بالای پشتیبانی P2P و دور زدن آسان بلوک های منطقه ای برخوردار است. این امر به ویژه برای کسانی که می خواهند به محتوای منطقه های مختلف در ارائه دهندگان مانند Netflix یا Hulu دسترسی پیدا کنند ، کار می کند.

  به غیر از این ، آنها یک رابط کاملاً مینیمالیستی دارند که توسط یک تن از ویژگی هایی که شما نه از آنها خواسته اید و نه می خواهید به هم ریخته نیست. این باعث می شود آنها بسیار متمرکز شوند و به خوبی برای کسانی که به راحتی هیچ گونه آشغال نمی خواهند کار کنند.

  تست سرعت surffark اندونزی

  Surfshark Speed ​​Test اندونزی – سرور Kuta
  (نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

  Surfshark با ارائه دهندگان بسیاری از سرویس دهندگان VPN ، از منطقه آسیا و اقیانوس آرام به نفع اروپا و آمریکای شمالی غافل می شود ، بلکه نه تنها سرورهایی در اندونزی ارائه می دهد بلکه با سرعت قابل استفاده در اختیار کاربران قرار می دهد.

  متأسفانه این بهترین ها نیستند بنابراین توصیه می کنم به سنگاپور در این نزدیکی متصل شوید مگر اینکه کاملاً باید از یک سرور محلی استفاده کنید.

  در بررسی دقیق ما در Surfshark ، از برتری های آن بیشتر بدانید!

  4. ExpressVPN

  https://www.expressvpn.com

  ExpressVPN

  سرعت

  عالی

  امنیت & حریم خصوصی

  دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

  قیمت (IDR)

  128،577 / ماه

  برجسته های برجسته

  • حریم خصوصی دریانوردی
  • 148 مکان VPN
  • رمزگذاری کامل 256 بیتی

  "با استفاده از ExpressVPN می توانید یک آدرس IP در اندونزی دریافت کنید که سریع ، ایمن باشد و امکان پخش رسانه و سایر موارد را فراهم کند."

  بازدید VPN

  به دلیل محدودیت های زیادی که در آنجا وجود دارد جای تعجب ندارد که به نظر می رسد ExpressVPN کمک های زیربنایی زیادی برای اندونزی کرده است. به طور متوسط ​​، این سرویس VPN از همه جانبه و با سرعت عالی تا تمام موارد تا برنامه های جامع و پروتکل ها خدمات عالی و عالی ارائه می دهد – ایده آل برای ایمنی ، حفظ حریم خصوصی و ناشناس بودن. پروتکل های امنیتی آن همچنین بهترین کلاس برای استفاده مصرف کننده امروزه است.

  من خدمات را به صورت جامع آزمایش کرده ام و در توصیه آنها به عنوان ارائه دهنده خدمات برتر VPN برای کاربران در اندونزی ، هیچ تردیدی ندارم. ExpressVPN پایدار است و امکان دسترسی به طیف خوبی از دستگاه ها را نیز فراهم می کند.

  expressvpn تست سرعت اندونزی

  Speed ​​Test Speed ​​ExpressVPN اندونزی – سرور جاکارتا
  (نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

  به عنوان یک ایده چقدر خوب می شود ، سرعت خط پیش فرض خود را بدون VPN با تست پوشیده ExpressVPN با همان مکان مقایسه کردم. با روشن کردن ExpressVPN و به سرور در اندونزی متصل شدم ، توانستم سرعت پایین دست 140 مگابیت در ثانیه را نشان دهم.

  برای کسب اطلاعات بیشتر ، بررسی کامل ما در ExpressVPN را بخوانید!

  5. IPVanish

  https://www.ipvanish.com

  IPVanish

  سرعت

  عالی

  امنیت & حریم خصوصی

  دارای رتبه 4 از 5دارای رتبه 4 از 5دارای رتبه 4 از 5دارای رتبه 4 از 5

  قیمت (IDR)

  50،442 در ماه

  برجسته های برجسته

  • رمزگذاری مجبور 256 بیتی
  • P2P نامحدود
  • پشتیبانی از 10 دستگاه

  "IPVanish ممکن است سرورهایی در اندونزی نداشته باشد اما به لطف همسایه سنگاپور ، این مسئله عمدتاً زیاد نیست."

  بازدید VPN

  IPVanish در اواخر اخیر به دلیل در آغوش گرفتن در بعضی موارد رنج فراوانی دیده است … باید بگوییم حوادث ناگوار است. گذشته از این ، توجه داشته باشید که آنها تحت مدیریت جدیدی قرار دارند و امیدوارم چنین مواردی در گذشته خود به یک دست انداز سریع تبدیل شوند..

  با کنار گذاشتن این حوادث ، آنها همچنان یک غول پیکر VPN در میدان هستند و به سرعت چشمگیر می مانند. خوشبختانه از این جهت ، زیرا اگر از سرعت آنها شکایتی دارید ، نمی توانید انجام دهید زیرا رمزگذاری 256 بیتی را بدون استثنا بر همه تحمیل می کنند.

  از آنجا که آنها در اندونزی سرور محلی ندارند ، ما به سنگاپور که به سرعت در منطقه سرعت بسیار خوبی دارد ، نزدیک می شویم..

  تست سرعت ipvanish asia vpn روشن است

  تست سرعت IPVanish – سرور سنگاپور
  (نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

  مجدداً ، IPVanish با حضور محلی سرورها در اندونزی نیست ، بنابراین نزدیکترین آنها در سنگاپور یا مالزی بودند. در لینک سنگاپور موفق به خواندن سرعت فوق العاده ای از 175 مگابیت در ثانیه شدم که بسیار عالی است.

  برای کسانی که مایل به آزمایش هستند ، همیشه می توانید سرورهای دیگر موجود در منطقه را امتحان کنید که نتایج بهتری می دهد. با این وجود ، این ارتباط پایدار و بیش از حد کافی برای پخش رسانه ها بود.

  برای اطلاعات بیشتر ، بررسی جامع ما در IPVanish را بخوانید!

  6. TorGuard

  https://torguard.net

  تورگارد

  سرعت

  عالی

  امنیت & حریم خصوصی

  دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

  قیمت (IDR)

  64،769 / ماه

  برجسته های برجسته

  • ساخته شده برای P2P
  • پروکسی مخفی TorGuard
  • پشتیبانی از 5 اتصال

  "استفاده از TorGuard یک تجربه لذت بخش است و به اینترنت اطمینان می دهد که اتصال اینترنتی آنها کاملاً بی خطر است."

  بازدید VPN

  یکی از مهمترین عوامل تصمیم گیری در قرارگیری TorGuard این است که یک ارائه دهنده خدمات VPN بسیار دوستانه P2P است. در طرف کاربر شاهد وجود اختلاف زیاد نیست ، اما در عملکرد قابل توجه است.

  رابط TorGuard ممکن است هنگام اولین بار با آن روبرو شود ، اما شکی نیست که یکی از ارائه دهنده ترین خدمات VPN در اطراف وجود دارد. حتی اگر وجود طرف زیادی در طرف کاربر وجود نداشته باشد ، عملکرد بسیار چشمگیر است.

  یک تفاوت اساسی بین TorGuard و بسیاری از رقبا وجود دارد ، زیرا این امکان را به شما می دهد تا انتخاب کنید که چه سطح رمزگذاری را ترجیح می دهید. این بدان معنی است که برای کاربران P2P ، می توانید رمزگذاری یک شکاف را خاموش کنید و از سرعت تورنت سریعتر در هر زمان لذت ببرید!

  گذشته از آن ، TorGuard بسیاری از ویژگیهای بازخرید دیگر ، مانند سرعت پایدار ، قابلیت چند پلتفرم و امکان دور زدن مسدود کننده های VPN را دارد..

  تست سرعت torguard asia vpn روشن است

  تست سرعت TorGuard – سرور سنگاپور
  (نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

  متأسفانه ، TorGuard هیچ سرور مستقر در اندونزی ندارد ، بنابراین کاربران مجبور هستند یکی از این کشورها را انتخاب کنند. نزدیکترین نزدیکی به سنگاپور یا مالزی خواهد بود – که از طریق آن عملکرد سرعت بالایی نشان داده است.

  من تصمیم گرفتم که سرور سنگاپور را برای این مورد خاص امتحان کنم چون دارای چنین رکورد خوبی است. در حدود 184 مگابیت بر ثانیه ، کاربران اندونزیایی با استفاده از این سرور تجربه بسیار خوبی خواهند داشت.

  برای اطلاعات بیشتر ، تجزیه و تحلیل دقیق ما در مورد TorGuard را بخوانید!

  7. FastestVPN

  https://fastestvpn.com

  سریعترین VPN

  سرعت

  عالی

  امنیت & حریم خصوصی

  دارای رتبه 4 از 5دارای رتبه 4 از 5دارای رتبه 4 از 5دارای رتبه 4 از 5

  قیمت (IDR)

  17205 / ماه

  برجسته های برجسته

  • سرورهای بهینه شده برای P2P
  • اجازه می دهد تا سرور را خاموش کند
  • پشتیبانی از 10 دستگاه

  "FastestVPN سریعترین نیست اما مطمئناً گزارشی با ارزش ارائه می دهد که دشوار است."

  بازدید VPN

  FastestVPN از آخرین باری که این کار را امتحان کردم سخت کار می کند و این بار دور آن را تحت تأثیر قرار نداده است. عملکرد بسیار افزایش یافته است ، اما آنها متاسفانه هنوز از قدرت شبکه برای بیرون کشیدن واقعاً فاقد قدرت هستند.

  این کشورها دارای محدودیت محدودتری نسبت به بیشتر VPN های سطح بالا هستند و با کمبود حضور در اندونزی ، در اینجا بسیار چشمگیر دیده می شود. با این حال ، آنها به لطف قیمت پایین سنگ که مقاومت در برابر آن دشوار نیست ، این مسئله را به صورت لکه دار درست می کنند.

  قیمت های آنها از پایین سطح صخره 17205 IDR شروع می شود – بسیار کمتر از آنچه برای پرداخت یک فنجان قهوه فانتزی در Starbucks می پردازید! در حقیقت ، آنها حتی وقتی محصول را افزایش می دهند ، قیمت های آنها را پایین نگه داشته اند.

  اکنون FastestVPN می تواند به شما در دور زدن محتوای Netflix مسدود شده با جغرافیایی کمک کند ، بنابراین می توانید منطقه آمریکا Netflix را در هر زمان مشاهده کنید.

  سریعترین سرعت آسیا vpn روشن است

  تست سرعت FastestVPN – سرور سنگاپور
  (نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

  سرعت در FastestVPN هنگام اتصال به سرور مستقر در سنگاپور برای من از 100 مگابیت در ثانیه فراتر رفت. این بسیار مناسب برای VPN است که در مقایسه با پسران بزرگ ، سرورهای کمی دارد.

  برای کسب اطلاعات بیشتر به بررسی FastestVPN ما بروید!

  آیا واقعاً در اندونزی به VPN احتیاج دارم?

  با جدیت صحبت می کنم ، به نظر می رسد اندونزی یکی از کشورهایی است که به دلیل عوامل مختلف به طور فزاینده ای نگران آن بوده ام. اگر به همان سادگی تنظیمات ساده برای جلوگیری از وقوع جرم باشد ، کارها چندان بد نخواهد بود.

  با این حال ، به نظر می رسد صحنه حفظ حریم خصوصی و امنیتی در اندونزی هرج و مرج است و ظاهراً دولت به آزادی اینترنت اهمیتی نمی دهد. این همراه با اراده در بازداشت و پیگرد قانونی ، فشار عظیمی را بر روی کاربران اینترنت در کشور وارد می کند.

  من احساس می کنم که استفاده از VPN باید کاملاً در دستور کار اکثر کاربران آنجا قرار بگیرد. این امر به طور مضاعف برای افراد خارجی که برای کار یا اوقات فراغت در اندونزی به سر می برند – مطمئناً نمی خواهید قوانین را به حالت تعلیق درآورید و در یک زندان اندونزی به پایان برسانید – به دلایل نامشخص.

  برای یادآوری ، در اینجا 3 VPN برتر برای اندونزی آورده شده است:

  سرعت

  امنیت & حریم خصوصی

  قیمت (IDR / MO)

  NordVPN

  عالی

  دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

  53،803

  بازدید VPN

  CyberGhost

  نمایشگاه

  دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

  42،327

  بازدید VPN

  سورفشارک

  نمایشگاه

  دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

  30،867

  بازدید VPN

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map