7 بهترین VPN برای استرالیا 2020 (تست شده با سرعت!)

داده های دفتر آمار استرالیا نشان داده است که دسترسی به اینترنت در این کشور بوده است صعود شدید در طول سال ها. تحقیقات همچنین نشان می دهد که تا سال 2021 تعداد 311 میلیون دستگاه متصل در خانه ها در سراسر استرالیا وجود دارد. ترکیب کنید که با ISP ها جمع آوری داده ها و سانسور دولتی در استرالیا ، احتمالاً ایده خوبی است برای شروع خرید برای ارائه دهنده خدمات Virtual Private Network (VPN). اکنون.


افزایش کاربران اینترنتی در استرالیا

(منبع: ABS)

با این وجود ، این ارقام را با این واقعیت ترکیب کنید که به نظر می رسد تقریبا همه پس از داده های خصوصی شما در حال تعقیب هستند و این امر ضروری است که با توجه به استفاده از VPN ، به طور جدی شروع کنید. آنها امنیت و گمنامی بسیار بیشتری را در اینترنت ارائه می دهند.

Contents

ISP های استرالیا در حال جمع آوری داده های شما هستند

به طور رسمی ، ارائه دهندگان خدمات اینترنتی استرالیا (ISP) هستند مورد نیاز دولت برای جمع آوری داده ها در مورد استفاده مشتریان از خدماتشان. این بدان معنی است که ISP شما نه تنها ارتباطات شما را با یک شانه دندان خوب انجام می دهد بلکه اطلاعات زیادی را نیز در شما ذخیره می کند..

همه چیز از نوع سرویس ارتباطی که استفاده می کنید تا موقعیت مکانی و زمان استفاده شما ثبت می شود. حتی در ایالات متحده آمریکا وضعیت آزادی دیجیتال مصرف کننده آنقدر رسمی نشده است که امروز در اوز قرار دارد.

اگر در حال حاضر ، شما به طور خلاصه متوجه نشده اید که این به چه معنی است ، پلیس استرالیا ، کمیسیون اجرای قانون یکپارچگی استرالیا و برخی آژانس های دیگر می توانند به تمام اطلاعاتی که ISP شما با خوشحالی جمع می کند ، دسترسی پیدا کنند – در هر زمان.

دولت در حال فیلتر کردن خدمات وب شما است

وقتی در مورد سانسور اینترنت صحبت می کنیم ، اولین کشورهایی که به ذهن خطور می کنند اغلب چین یا روسیه هستند. با این وجود ممکن است این شوک برای بسیاری از کشورهای شناخته شده جهان ایجاد شود که بسیاری از کشورها به طور سنتی دموکراتیک و آزاد سانسور اینترنت یا دست کم تلاش برای.

در سال 2012 وزیر ارتباطات استرالیا گفت که به دلیل اعلامیه هایی که دولت برای ISP ها در این کشور ارسال کرده است ، بیش از 90٪ استرالیایی هایی که از اینترنت استفاده می کنند ، محتوای خود را فیلتر می کنند..

در ابتدا سانسور به معنای متوقف کردن جرایم جدی از قبیل کودک آزاری و موارد مشابه بود ، اما در سال 2015 گسترش یافت تا نقض مطالب حق چاپ را پوشش دهد. درست است ، کاربران P2P یعنی شما!

در حقیقت ، دولت به دلیل تصور درک شده از آنها در حمل مطالب حق چاپ ، به ISP ها دستور داد که هر روز وب سایت های بیشتری را سانسور کنند. این موارد شامل The Pirate Bay ، تورنتز و TorenHound است.

صفحات مسدود کننده Optus

اعلانی که کاربران Optus هنگام درخواست صفحات سانسور شده دریافت کردند
(منبع: ویکی پدیا)

همانطور که تقریباً هر کاربر P2P می تواند به این امر اعتقاد داشته باشد ، این کاملاً واضح است و نشان می دهد که اکثر دولت ها صرفاً ادعای نادانی را دارند و از آن به عنوان بهانه ای برای تعطیل کردن سایت هایی که شرکت های تجاری به آن اعتراض می کنند ، صرف نظر از واقعیت های وضعیت استفاده می کنند..

استفاده از VPN به غلبه بر این پیش داوری کمک می کند و جلوی رفتارهای سنگین را که اکنون در معرض نمایش است متوقف کرد.

آنچه ما در یک VPN برای استرالیا به دنبال آن هستیم

بهترین vpn برای کاربر استرالیا

1. حریم خصوصی و ناشناس بودن (پروتکل ها ، گزینه های پرداخت)

حریم خصوصی هنگام برخورد با ارائه دهنده خدمات VPN بیشترین نگرانی را دارد و دو جنبه در آن وجود دارد – خواه آنها سوابق فعالیتهای استفاده شما (ورود به سیستم) و گزینه هایی را که شما برای انجام پرداخت در اختیار شما قرار می دهند ، حفظ کنند..

امروزه برخی از VPN ها ، در واقع بسیاری از آنها گزینه پرداخت از طریق گواهی های هدیه را به نوعی یا cryptocurrency ارائه می دهند. این کار هیچ کاغذی را به عنوان کاربر به شما باز نمی دهد که گامی فراتر از آنچه که به طور سنتی در دسترس بوده است.

2. امنیت (رمزگذاری ، مسدود کردن ردیاب ، و غیره)

از لحاظ امنیتی ، دو جنبه دیگر از آن وجود دارد – پروتکل اتصال برای برقراری ارتباط با آن و همچنین روش رمزگذاری مورد استفاده جهت تأمین امنیت داده های بین دستگاه شما و سرورهای VPN..

هر پروتکل دارای مزایای خاص خود و برخی از معایب آن است ، مانند سریعتر اما داشتن برخی حفره های امنیتی یا برخی تعادل های امنیتی دیگر در مقابل عملکرد. از نظر رمزگذاری ، معمول است که سطح بالاتری از رمزگذاری منجر به عملکرد کندتر شود ، زیرا داده های بیشتری به بسته های داده اضافه می شود..

سایر افزودنیهای امنیتی معمولاً فقط روی شیرینی کیک مانند جعبه های تبلیغاتی داخلی یا امکان مسدود کردن ردیابی داده ها در برخی وب سایتها هستند..

3. سرعت و ثبات

البته سرعت بعدی خواهد بود زیرا بدیهی است که ما نمی خواهیم هزینه ای را برای استفاده از خدماتی بپردازیم که سرعت اینترنت ما را بسیار کندتر می کند. من می گویم که یک VPN خوب باید بتواند حداقل 70٪ از سرعت واقعی خط شما (نه نظری!) را در حداقل خود به شما ارائه دهد.

4- کلاهبرداری جغرافیایی

مسئله مکان سرور نیز وجود دارد ، زیرا این امر به جعل جغرافیایی کمک می کند. بیایید به عنوان مثال بگوییم که شما در ایتالیا هستید و می خواهیم از BBC استفاده کنید پخش کننده iBBC سرویس برای پخش فیلم ها. ورود به سیستم با VPN که سرور در انگلستان ندارد ، بنابراین مشکل فنی کمی ایجاد خواهد کرد.

5. پشتیبانی از P2P

نکته آخر در مورد اشتراک فایل P2P خواهد بود. اشتراک فایل P2P بار سنگینی را در خطوط اینترنت قرار می دهد و به همین دلیل توسط برخی ISP ها و حتی برخی ارائه دهندگان خدمات VPN اخم می شود. این مایه تاسف است ، زیرا در بعضی از کشورها مانند United Stated و سنگاپور ، سهامداران پرونده P2P اغلب مورد آزار و اذیت قرار می گیرند (من یک بار در آنجا دوستی داشتم که از طریق ISP برای اخذ یک فیلم من نامه هشدار دهنده دریافت کرده بود!).

در حالی که ممکن است غیرممکن باشد انتظار داشته باشید که همه ارائه دهندگان خدمات VPN از کاربران به اشتراک گذاری فایل P2P استفاده کنند ، حداقل باید چندین سرور برای استفاده آنها کنار گذاشته شود. این امر باعث می شود بازار مشتری به طرز چشمگیری باز شود و از مشخصات کمتری از کاربران برخوردار باشد.

رتبه بندی شده: بهترین VPN برای استرالیا

تست های سرعت VPN معنی واقعی ندارند ، مگر اینکه شما واقعاً چیزی برای مقایسه آنها با آن داشته باشید. به همین دلیل است که همه تست های سرعت VPN من همیشه نسبت به عملکرد خط “خام” من نشان داده شده است.

در زیر سرعت باند پهن واقعی من مبتنی بر یک خط سرویس 500 مگابیت در ثانیه ، بدون اتصال VPN فعال است:

سرعت پایه در مالزی بدون VPN - سایپرز ، باشگاه دانش

نتیجه آزمایش پایه در سرور مالزی بدون VPN
(نتیجه کامل سرعت پایه را اینجا ببینید)

از آنجا که در مالزی مستقر هستم ، سرعت من متصل به سرورهای VPN در نزدیکی آسیا و در بیشتر مواقع خواهد شد و بیشتر اوقات به تدریج کاهش می یابم که من به سرورهای دیگر وصل می شوم. این یک قانون کلی از انگشت شست است از آنجا که فاصله در کیفیت خط نقش دارد ، هم سرعت و هم تأخیر را تحت تأثیر قرار می دهد.

توجه داشته باشید

 1. قیمت براساس نرخ ارز مبادله ای 1 دلار = 1.56 AUD است.
 2. قیمت نشان داده شده براساس برنامه های موجود از هر ارائه دهنده خدمات VPN کمترین قیمت را دارد.

1. NordVPN

https://nordvpn.com

NordVPN

سرعت

عالی

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

قیمت (AUD)

5.42 دلار در ماه

برجسته های برجسته

 • هیچ سیاهه ای نیست
 • کلید کشتار
 • پشتیبانی از 6 دستگاه

"NordVPN مناسب برای اونس با سرورهای قوی در کشور و دسترسی به موارد بیشتر در منطقه APAC است."

بازدید VPN

یکی از محبوب ترین خدمات VPN اطراف ، NordVPN دارای بیش از 5،000 سرور چشمگیر در 59 کشور جهان است. از سال 2012 در این زمینه فعالیت داشته است ، اما موفق شده است که بهترین ها و سپس برخی را حفظ کند.

واقع در پاناما همانطور که هست ، هیچ گونه نگرانی در مورد ناشناس بودن و مقررات ورود به سیستم از آنجا که این کشور هنوز هیچ قانونی برای نگهداری داده ها ندارد. آن را با استانداردهای رمزگذاری در سطح جهانی و محافظت از Double VPN ترکیب کنید و یک برنده در دستان خود دارید.

تست سرعت nordvpn استرالیا vpn روشن است

تست سرعت NordVPN استرالیا – سرور پرت
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

در حالی که قیمت های NordVPN در اواخر اخیر شاهد افزایش چشمگیر بوده اند ، رشد آنها در مجموعه ویژگی ها و عملکرد آنها بیشتر از آن است که ارزش این قبض را داشته باشد. این VPN برای کسانی که به دنبال یک سرمایه گذاری طولانی مدت خوب هستند خوب است و دارای تخفیف گسترده ای در برنامه 3 ساله خود است – مطمئناً رقابت را از بین می برد.

بررسی عمیق ما را در NordVPN بخوانید تا ببینید چرا این VPN # 1 Bitcatcha است!

2. CyberGhost

https://www.cyberghostvpn.com

CyberGhost

سرعت

عالی

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

قیمت (AUD)

$ 4.27 / ماه

برجسته های برجسته

 • فشرده سازی داده ها را ارائه می دهد
 • مسدود کردن آگهی
 • پشتیبانی از 7 دستگاه

"CyberGhost توانسته است سرورهای خود را برای عملکرد دقیق تنظیم کند"

بازدید VPN

اگرچه در محافل VPN ناشناخته نیست ، با این وجود CyberGhost با آنچه که من ملاک های سطح بالای VPN می دانم ، متناسب نیست. در حالی که این واقعیت است که در بعضی موارد خط ویژگی ها و عملکرد آنها را لمس می کند ، همچنان شک من وجود دارد که در توصی in آنها احساس راحتی کامل نکنم.

از نظر ارائه ، CyberGhost دارای سرورهای کافی برای مطابقت با غول VPN Nord است ، اما با وجود این زیرساخت ها ، عملکرد خود را متوقف می کند. یک دلیل اصلی برای این امر می تواند این باشد که بیشتر سرورهای آنها در اروپا جماعت می شوند.

تست سرعت Cyberghost استرالیا vpn on

تست سرعت CyberGhost استرالیا – سرور ملبورن
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

برای من در مالزی و برای کسانی که به دنبال یک VPN خوب برای استرالیا هستید ، این ممکن است بهترین خبر نباشد. با اتصال 500Mbps ، به سختی می توانم بخشی از آن را هنگام اتصال به یکی از سرورهای Aussie آنها حفظ کنم.

مجدداً ، به نظر می رسد آنچه در عملکرد آن ممکن است عملکردی نداشته باشد ، افزودنی های امنیتی را تشکیل می دهد. به عنوان مثال ، ردیابی آنلاین را مسدود می کند و تمام تلاش خود را برای مجبور کردن HTTPS به اکثر وب سایت ها انجام می دهد و حتی دارای محافظت در برابر ویروس و مسدود کردن تبلیغات است..

با کاهش قیمت برنامه های بلند مدت در ماه به اندازه 3.50 دلار (4.81 AUD) در ماه ، این ممکن است معامله ای باشد اگر فقط به دنبال ناشناس ماندن باشید و بیش از حد نگران حداکثر سرعت خط خود نباشید.

به بررسی کامل ما در CyberGhost مراجعه کنید تا بدانید چرا این یکی از انتخاب های برتر ما است!

3. گشت و گذار

https://surfshark.com/

سورفشارک

سرعت

عالی

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

قیمت (AUD)

3.09 دلار در ماه

ویژگی های اصلی

 • اتصال چند هاپ
 • بسیاری از سیستم عامل ها را پشتیبانی می کند
 • هیچ سیاهه ای نیست

"Surfshark ممکن است یک قشر جوان باشد اما آنها با گروهی بیرون آمده اند و در کل عملکرد خوبی دارند."

بازدید VPN

Surfshark به دلیل فاکتورهای مختلف همیشه به نظر من یکی از ارائه دهندگان خدمات VPN بی نقص است. با این حال ، به نوعی ، همه چیز به این واقعیت رسیده است که آنها هنوز هم نسبتاً جدید هستند. برای ارائه دهنده خدمات امنیتی ، حضور در بازار با فاصله کمتر از دو سال ، دقیقاً اعتماد به نفس را القا نمی کند.

با این وجود ، از هر نظر ، از نظر عملکرد و سادگی ، سورفشارک اشتباه کرده است. به نظر من اجتناب ناپذیر است که من به آنها توجه نزدیک داشته باشم و به طور دوره ای نظر خود را مرور کنم. تا کنون ، این یک تجربه بسیار مثبت بوده است.

استرالیا از نظر سرعت VPN در دو منطقه مهم سود می برد. اولین مورد این است که از زیرساخت های قوی برخوردار است ، در حالی که دوم این است که آنها یک مکان بحرانی آسیا و اقیانوسیه را برای ترافیک داده اشغال می کنند. به نظر می رسد Surfshark از این چاه سرمایه گذاری کرده و سرعت سرورهای استرالیا آنها چشمگیر است.

تست سرعت surfshark استرالیا vpn در

تست سرعت Surfshark استرالیا – سرور پرت
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

اگرچه سنگاپور از استرالیا (از نظر جسمی) به من بسیار نزدیک است ، اما Surfshark عملکرد متعادل خود را به خوبی انجام داده است. در حقیقت ، تقریباً در تمام کشورهایی که سرورهای آنها در آن قرار دارند ، Surfshark به نظر می رسد که می تواند حداقل استاندارد عملکرد را حفظ کند.

من می گویم که سرعت برای Aussies مهم نیست که چه سرورهایی به آنها وصل شوند – هر کجای شبکه Surfshark. همچنین می توانید از قیمت پایین Surfshark و دلارهای نسبتاً قوی Aussie سپاسگزار باشید تا یک لرزش منصفانه را به شما ارائه دهد.

در بررسی دقیق ما در Surfshark ، از برتری های آن بیشتر بدانید!

4. ExpressVPN

https://www.expressvpn.com

ExpressVPN

سرعت

خوب

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

قیمت (AUD)

12.99 دلار در ماه

برجسته های برجسته

 • بدون محدودیت
 • حریم خصوصی دریانوردی
 • نسخه نشت DNS / IPv6
 • پشتیبانی 24/7
 • پشتیبانی از پروتکل چندگانه

"بهترین برای کسانی که می خواهند ثبات ، امنیت داشته باشند & عملکرد جامد بسیار توصیه شده!"

بازدید VPN

اشتباه من در انتخاب ExpressVPN به عنوان اولین نفری که در لیست بررسی قرار گرفته بود ، باعث شد که من نتوانم مرسدس از VPN را به طور کامل بدانیم. نوار را بسیار بالا تنظیم کردم و از آنجا ناامید شدم که صرفاً توانسته است الزاماتی را که تعیین کرده ام برآورده کند – به سختی.

اکنون که مدت زمان بسیار طولانی را در بسیاری از سرویس های VPN می گذرانم ، با تأمل متوجه می شوم که ExpressVPN واقعاً از آنچه انجام می دهد برتری دارد. در لیست همه چیزهایی که در یک VPN و سپس برخی از آنها به دنبال آن می شویم ، به نت های مناسب می رسد.

احساس می کنم به دلیل تعادل مناسب در ترکیبات ، این سرویس عالی VPN است که دستیابی به آن در یک زمینه خدمتی به اندازه فنی این کار ساده ای نیست. ترکیب کنید که با مدیریت زیرساخت ها در سرتاسر جهان برای دستیابی به آن استانداردها ، این را حتی بیشتر جلوه می دهد.

تست سرعت Expressvpn استرالیا vpn روشن است

Speed ​​Test Speed ​​ExpressVPN استرالیا – سرور سیدنی
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

با سرعت بالا ، ExpressVPN موفق به ارائه سرعتهای اکثراً پایدار در هر تابلو بدون توجه به موقعیت جسمی من است. سرورهای استرالیا بسیار قدرتمند عمل می کنند و باید بیش از توانایی مدیریت تقریباً هر خط در این کشور داشته باشند.

ممکن است ExpressVPN ارزانترین سرویس VPN در تجارت نباشد ، اما این بیشتر از عملکرد استریل آنها است..

برای کسب اطلاعات بیشتر ، بررسی کامل ما در ExpressVPN را بخوانید!

5. IPVanish VPN

https://www.ipvanish.com

IPVanish

سرعت

عالی

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 4 از 5دارای رتبه 4 از 5دارای رتبه 4 از 5دارای رتبه 4 از 5

قیمت (AUD)

5.07 دلار در ماه

برجسته های برجسته

 • رمزگذاری مجبور 256 بیتی
 • P2P نامحدود
 • پشتیبانی از 10 دستگاه

"پشتیبانی مشتری وحشتناک. اگر می توانید به گذشته نگاه کنید ، IPVanish در بعضی از نقاط دارای اوج است"

بازدید VPN

با بحث و گفتگو در مورد گناه کاردینال (برای VPN) در مورد تهیه گزارش کاربر به مقامات ، IPVanish با ابر تیره ای که روی آن آویزان است ، در بررسی من شروع به کار کرد. این با تلاش تیم بازاریابی این کشور برای جبران حقایق زیر فرش ادعا شده است که آنها نمی دانند و از آنجایی که شرکت دست خود را عوض کرده اند آگاه نبودند.

با این حال ، گذشته ای را که مجبور شدم به نظر برسد ، یا بررسی قبل از شروع تخلیه می افتد. متأسفانه ، IPVanish اندكی برای توصیف خود نداشت. مسلماً ، بعضی از کارهایی که انجام می دهند مانند اعمال رمزگذاری 256 بیتی بر روی کاربران آن ، از دیدگاه برخی از موارد دیگری خواهد بود..

تست سرعت ipvanish استرالیا vpn روشن است

تست سرعت IPVanish استرالیا – سرور پرت
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

اگرچه من موفق شدم سرورهای مستقر در سنگاپور را از سرعت مناسبی بدست آورم ، گزینه های دیگری که سعی کردم عملکردی بی کیفیت داشته باشند. برای استرالیا ، من موفق شدم به سختی بیش از 10٪ از سرعت واقعی خط خود را بررسی کنم ، که این نیز کمی ناامید کننده بود.

به طور معمول در این موارد ، من سعی می کنم با ارائه دهنده خدمات همکاری کنم تا ببینم آیا می توان وضعیت را اصلاح کرد ، اما متأسفانه IPVanish دارای خدمات مشتری وحشتناکی بود. از پاسخ های دیرهنگام (3 روز از طریق ایمیل!) تا دستورالعمل های ناخوشایند – راهی وجود ندارد که من قصد داشته باشم هفته ها را برای مشکلی با آنها تلف کنم.

به طور کلی نتیجه بسیار جنجالی از یک شرکت که در حال حاضر با شهرت خسته شده کار می کند.

برای اطلاعات بیشتر ، بررسی جامع ما در IPVanish را بخوانید!

6. ProtonVPN

https://protonvpn.com/

ProtonVPN

سرعت

خوب

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

قیمت (AUD)

6.26 دلار در ماه

برجسته های برجسته

 • سرورهای هسته امن
 • برنامه های چند لایه
 • اتصال VPN مضاعف

"ProtonVPN ممکن است از اروپا باشد اما آنها موفق شده اند سرعت های مناسبی را در سراسر جهان ، حتی در استرالیا نشان دهند."

بازدید VPN

ProtonVPN مستقر در ژنو ، سوئیس است و اکنون مدتی است که در آن حضور داشته است. با وجود این که با وجود مکالمات زیادی که درباره آنها دیده می شود ، به نظر می رسد بازاریابی اندکی ضعیف نقطه درد آنها باشد.

با وجود داشتن شبکه محدودتر در مقایسه با ارائه دهندگان ممکن است تعداد تست های مناسبی را در تست های سرعت نشان دهند – بسته به موقعیت مکانی. سرعت آنها در استرالیا بسیار خوب به نظر می رسد ، به علاوه Aussies گزینه های جایگزین مناسبی برای سرورها در منطقه آسیا و اقیانوسیه دارد.

تست سرعت protonvpn استرالیا vpn روشن است

تست سرعت ProtonVPN استرالیا – سرور پرت
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

آنها به عنوان یکی از برترین شبکه های اینترنتی در استرالیا ، آنها توانستند کیفیت های قابل قبولی را از ما ارائه دهند تا آنها را به آنها توصیه کنیم. البته این را در نظر داشته باشید که انتظار زیادی برای پول خود داریم! سرعت سرور پرت با سرعت بیش از 60 مگابیت در ثانیه مشاهده شد – این درست است.

در گذشته ، از آنجا که رابط اولیه ProtonVPN مانند گذشته به نظر می رسید ، نزولی برای کاربران جوان تر وجود دارد. امروز آنها آن را در یک نقشه آینده نگر ، براق و زیبا در قاب برنامه ارائه کرده اند.

برای اطلاعات بیشتر ، بررسی کامل ProtonVPN ما را بخوانید!

7. FastestVPN

https://fastestvpn.com/

سریعترین VPN

سرعت

نمایشگاه

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 4 از 5دارای رتبه 4 از 5دارای رتبه 4 از 5دارای رتبه 4 از 5

قیمت (AUD)

1.73 دلار در ماه

برجسته های برجسته

 • سرور P2P بهینه شده است
 • پرش سرور
 • 10 دستگاه را پشتیبانی کنید

"FastestVPN تلاش زیادی کرده و بیشتر موفق می شود اما عملکرد سرور آنها در استرالیا کمی غم انگیز است."

بازدید VPN

FastestVPN نام سختی برای جنگیدن دارد و هنگامی که من برای اولین بار آن را امتحان کردم – صادقانه آنقدر داغ نبود. از آن زمان ، من سرویس آنها را دوباره ارزیابی کرده ام و آنها عملکرد بهبود یافته اند.

به این واقعیت افزوده اند که آنها موفق به حفظ قیمت ها نیز شده اند – این برنامه در برنامه 3 ساله آنها فقط 1.73 دلار در ماه است. در حالی که درست است که شبکه FastestVPN چندان جالب نیست ، Aussies خوش شانس هستند که به برخی از سرورهای خوب منطقه آسیا دسترسی داشته باشید. آنها همچنین سرورهای بهینه سازی P2P دارند که باعث می شود آنها نیز برای آن خوب باشند.

fastestvpn سرعت استرالیا vpn روشن است

تست سرعت FastestVPN استرالیا – سرور سیدنی
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

سرعت در FastestVPN هنگام اتصال به یک سرور مبتنی بر سیدنی برای من تلاش کردم 15 مگابیت بر ثانیه را بدست آورم. این برای کشوری که به من بسیار نزدیک است (نسبتاً) بسیار غم انگیز است – اما خبر خوب Aussies این است که شما همیشه می توانید از سرورهای مستقر در سنگاپور خود استفاده کنید که کاملاً خوب هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به بررسی FastestVPN ما بروید!

افکار نهایی

همانطور که ممکن است برخی از شما متوجه شده باشید ، من در مورد برخی از ارائه دهندگان خدمات استمرار یافته ام و در عین حال احساس می کنم دیگران را نیز به سختی قضاوت کرده ام. برای قرار دادن مسائل بیشتر در این زمینه ، احساس می کنم به شما توصیه کنم که جدا از ارقام عملکرد خالص ، نیازهای فردی عامل مهم دیگری است که باید در نظر بگیرید.

از نظر من ، من ارائه دهندگان خدمات VPN را ارزیابی کرده ام و بنابراین استانداردهای بالایی برای همه آنها در هر زمینه ای دارم – که معمولاً غیرممکن است. در این یادداشت ، برای بعضی از شما سرعت ، همه چیز است ، برای دیگران ، ممکن است ناشناس بودن و حریم خصوصی باشد. برخی مایل به کاهش قربانی هستند و برخی دیگر ترجیح می دهند هزینه های خود را به حداقل برسانند.

با توجه به این ، من امیدوارم که شما بین خطوط خوانده شده و گزینه ای را انتخاب کنید که تعادل متناسب با نیازهای شما را ارائه دهد.

برای یادآوری ، 3 VPN برتر استرالیا در اینجا آمده است:

سرعت

امنیت & حریم خصوصی

قیمت (AUD / MO)

NordVPN

عالی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

5.42

بازدید VPN

CyberGhost

عالی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

4.27

بازدید VPN

سورفشارک

عالی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

3.09

بازدید VPN

از دیدگاه کیفیت خالص ، فکر می کنم اولویت های من با این رتبه بندی کجا مشخص شده است. با توجه به آنچه می تواند بهترین VPN برای بازار استرالیا باشد ، من فکر می کنم که بسیاری از شما آه ای تسکین می یابد تا متوجه شوید که سنگاپور کاملاً به شما نزدیک است و سرورهای آنجا تقریباً کاملاً در سراسر تابلو عملکرد دارند..

از این رو ، از نظر عملکرد ، حدس می زنم که کاربران استرالیایی خوش شانس هستند و می توانند تقریباً هرکدام از موارد فوق را انتخاب کنند. همانطور که گفتم ، فاکتورهای دیگری را در نظر بگیرید و اینکه آیا می توانید با آنها زندگی کنید.

من ، به عنوان مثال ، هرگز نمی خواهم به عنوان مثال یک ارائه دهنده خدمات را که در خدمات مشتری مکمل است ، انتخاب کنم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map