9 teie veebisaidi tasuta veebimajutusteenust

Kõik, kes on kunagi soovinud veebisaiti luua, soovivad kindlasti saada tasuta veebimajutust. Lõppude lõpuks ei meeldi kellelegi asjade eest maksta, veelgi enam, kui te isegi ei tea, kas teie veebisait tuleb kasumlik või mitte, nii on vaba tee, eks,?


Noh, õige ja… mitte nii õige.

Contents

Sisukord

 • Veebimajutusettevõtete sisemine töö
 • Kuidas veebimajutusteenused pakuvad oma teenuseid tasuta

Tasuta veebimajutus

 1. Hostinger
 2. Weebly
 3. 000Webhost
 4. x10hosting
 5. Wix
 6. InfinityFree
 7. Auhinnaruum
 8. Freehostia
 9. Vabamajandus

Kohtuotsus

 • Kumba peaksite otsima??

Teie veebisaidile tasuta veebimajutuse saamisel pole midagi halba ja sellel on kindlasti ka oma plussid, kuid kindlasti on sellega kaasas ka piirangud.

See on tõesti suurepärane viis Interneti-kohaloleku loomiseks ilma sularaha ette maksmata, kuid tasuta veebimajutuse saamine võib teie veebisaidile põhjustada ka ebameeldivaid tulemusi.

Veebimajutusettevõtete sisemine töö

Kui kirjutate alla www.whatever.com oma väikesesse Interneti-brauserisse või telefoni, saadate tegelikult teavet keeruka kaabelvõrgu kaudu füüsilisse arvutisse, mida nimetatakse serveriks, mis asub füüsilises asukohas.

Seejärel saadab see server vajalikud andmed tagasi teie arvutisse või mobiilseadmesse, nii et see saaks kuvada soovitud veebisaidi.

Serveri ostmine maksab üsna palju raha. Selle hooldamine pole odav, rääkimata füüsilise ruumi rentimisest selle serveri hoiustamiseks, Interneti-teenuse pakkuja arvete, elektri ja muu jaoks tasumiseks..

Lühidalt öeldes – serveri hooldustasud pole odavad ja see on põhjus, miks kvaliteetsed veebimajutusettevõtted nõuavad oma teenuste eest kõrgemat hinda.

Kuidas õnnestub mõnel ettevõttel neid teenuseid tasuta pakkuda?

Nüüd küsime õigeid küsimusi.

Kuidas veebimajutusteenused pakuvad oma teenuseid tasuta

Veebimajutusettevõtted peavad leidma viisi arvete tasumiseks ja tulede kodus hoidmiseks. Ehkki on palju strateegiaid ja meetodeid, mida ettevõte saab kasutada oma teenuste tasuta hoidmiseks, on mõned neist vastuvõetavad, mõned ebaeetilised ja mõned lausa taunitavad..

Siin on mõned asjad, mida enamik tasuta veebimajutusettevõtteid oma kulude katmiseks teevad.

 • Reklaamid teie veebisaidil
 • Üks võimalus, kuidas nad saavad teile tasuta teenuseid pakkudes sissetulekut, on reklaamide paigutamine oma veebisaidile. Need reklaamid võivad olla nii nende enda kui ka kolmandate osapoolte reklaamid. Kui valite tasuta veebimajutuse, ei saa te üldiselt kontrollida, milliseid reklaame teie veebisaidil kuvatakse. Lõppude lõpuks pole sellist asja nagu tasuta lõunasöök.

 • Piiratud funktsioonid
 • Veel üks asi, mida need ettevõtted saavad teha, on pakkuda teile veebisaidi käitamiseks lihtsalt piisavalt funktsioone, kuid mitte piisavalt, et tegelikult mingeid korralikke tulemusi anda. See sunnib teid üle minema tasulisele teenusele või ostma lisafunktsioone „madala ja madala hinnaga, mida igaüks saab endale lubada!”

  Näiteks võivad nad teie veebisaidi ribalaiust vähendada, põhjustades teie saidi kasutamist, kui ületate midagi sellist nagu 100 külastajat. Kui soovite oma saidi uuesti võrgus saada, pole teil muud valikut kui versiooniuuendusi teha, mis muudab teid automaatselt tasuliseks abonendiks.

 • Tõesti aeglane kiirus
 • Ka teie sait võib olla tõsiselt aeglane. Lõppude lõpuks ei maksa te neile midagi. Nad ei võlgu teile oma veebisaidile ressursside eraldamist. Neil oleks palju parem anda need ressursid oma maksvatele klientidele.

 • Pole kohandatud domeeninimesid
 • Tõenäoliselt ei saa te ka kohandatud domeeninime. Tasuta veebimajutusteenuste kasutamisel olete tõenäoliselt piiratud oma nimega.freewebhostingservice.com, mis pole just professionaalsuse ideaalne näide.

Igatahes, isegi kõigi nende puuduste korral, on tasuta veebimajutusteenustel oma eelised. Need on fantastilised alles alustavatele inimestele, harrastajatele ja see on suurepärane võimalus oma saidi kiireks üles ehitamiseks ja käitamiseks.

Olen piisavalt ramminud, nii et sukeldugem kogu selle artikli juurde.

Meie 9 parimat tasuta veebimajutusteenust 2020

1. Hostinger

https://www.hostinger.com

hostingeri logo

LADUSTAMINE

10 GB

Saidiehitaja

Jah

PRICE (USD)

0,99 dollarit kuus

Põhijooned

 • 100 GB ribalaius
 • 99% Uptime
 • 24/7 tugi
 • Suurepärane serverikiirus

„Lisateenused ülimadala hinnaga. Suurepärane kõikidel eesmärkidel! ”

Meie kõige esimene, kõige lemmikum hinnaga – nii madala hinnaga – see on praktiliselt tasuta veebimajutusteenus oleks Hostinger.

Jah, me teame, et seda loendit peaks kohaldama tasuta veebimajutusteenuste suhtes, kuid Hostingeri hinnad on vaid 0,99 dollarit kuus, mis on praktiliselt tasuta kutid! Tõsiselt, mida veel saab nendel päevadel osta 0,99 dollari eest kuus?

Hostingeri teenused on tipptasemel, kiired ja usaldusväärsed, konkureerides mõnede veebimajutuse hiiglastega selles valdkonnas. Tegelikult tegime mõned testid ja Hostinger edestab kiiruse osas mõnda neist!

Nad on ehitanud kogu maailmas 6 andmekeskust, et tagada nende kiiruse püsivus sõltumata sellest, kus teie kliendid asuvad. Oleme Hostingeriga tegelikult üles seadnud 3 testisaiti (Singapur, Holland, ja USA), et näha, kuidas nad kogu maailmas piletihindadesse jõuavad, ja kõik need tagastavad pidevalt keskmise kiiruse, mis on alla 180ms!

See on šokeerivalt kiire asja jaoks, mis maksab tühine 0,99 dollarit kuus, kas te ei usu?

Lisaks kiirusele tegi Hostinger meie lemmikuks (peaaegu) tasuta veebimajutuseks nende 99% tööaja garantii. See tagab meile, et mis tahes saidid, mille kasuks otsustame koos nendega majutada, ei lähe praktiliselt kunagi alla või Hostinger tagastab meile 5% meie kuutasudest.

Tüdrukute funktsioonide ja hõlpsasti kasutatava HPaneli (nende enda versioon cPanel) korral võõrustab Hostinger ülejäänud konkurentsi hõlpsalt, pakkudes esmaklassilistele veebimajutusettevõtetele head raha. Meie täielikku arvustust Hostingeri kohta saate lugeda siit.

Mis Hostingeriga puudu on?

 • Tasuta domeeni pole
 • Tasuta SSL-i pole
 • Tasuta varundamist pole
 • Mitte just tasuta

2. Weebly

https://www.weebly.com

weebly logo

LADUSTAMINE

500 MB

Saidiehitaja

Jah

PRICE (USD)

Tasuta

Põhijooned

 • Piiramatu ribalaius
 • Tasuta SSL
 • Tasuta SEO
 • Hea veebisaidi koostaja

“Suurepärane uustulnukate jaoks, eriti nende tasuta saidiehitaja jaoks.”

Tõenäoliselt olete Weeblyst kuulnud, isegi kui te ei tea täpselt, mida see teeb. Nad on teinud endale nime, olles üks kõige kasutajasõbralikumaid platvorme inimestele, kellel pole igasuguseid programmeerimisteadmisi, et luua tasuta oma veebisaite.

Ausalt, nad on oma tegevuses üsna neetud.

Weebly veebisaidi ehitaja on ilmselgelt siinse saate täht, millel on väga kasutajasõbralik pukseerimisliides ja tuhanded mallid, mille hulgast saate valida, et luua oma unistuste veebisait.

Ka tasuta kontoga saadaolevad funktsioonid pole halvad. Teile antakse 500 MB salvestusruumi ja kuigi seda pole palju, piisab sellest, kui saate oma tasuta veebisaidi üles ja minna.

Saate nautida piiramatut ribalaiust, nii et te ei pea muretsema külastajate sissevoolu pärast, mis põhjustab teie saidi languse igaks juhuks, kui teie sisu muutub viraltownis nädala maitseks.

Nad loovutavad selle täiendava turvalisuse jaoks ka tasuta SSL-i, tasuta otsingumootori optimeerimise, nii et teie sisu on hõlpsasti leitav, ja tasuta Weebly kaubamärgiga alamdomeen … pole just parim, aga hei, vähemalt ei pea te domeeninime eest maksma, eks?

Üks asi, mida tuleks tähele panna – tasuta konto ei sisalda telefoni tuge ega mingeid e-poe funktsioone. Kui peate kasutama viimast, pole teil muud valikut, kui minna üle uuemale versioonile, kuid kui esimene puudutab teid, siis ärge muretsege – teile pakutakse tuge e-posti ja reaalajas vestluse kaudu.

Tänu suurepärasele jõudlusele ja üsna tasuta funktsioonidele, millel on tasuta konto, pole üllatav, et Weebly on siin nimekirjas. Lugege meie täielikku arvustust Weebly kohta siit.

Mis Weeblyl puudu on?

 • Piiratud salvestusruum
 • Telefonitugi puudub
 • Puudub e-kaubanduse süsteem

3. 000Webhost

https://www.000webhost.com

000Webhost logo

LADUSTAMINE

1 GB

Saidiehitaja

Jah

PRICE (USD)

Tasuta

Põhijooned

 • 10 GB ribalaius
 • Lubatud on 2 veebisaiti
 • Enda reklaamid on lubatud
 • Tasuta alamdomeen

“Fantastiline veebimajutusteenus oma esimese ettevõtte alustamiseks. Pidage lihtsalt meeles, et seisakuid võib esineda.”

Powered by Hostinger, 000Webhost.com on selles parimate tasuta veebimajutusteenuste loendis järgmine.

Nad on tegutsenud juba üle kümne aasta ja nad on ennast tõestanud kui üks populaarsemaid tasuta veebimajutusettevõtteid inimestele, kes soovivad õppida omaenda saite üles ehitama..

000Webhost.com on 100% tasuta igavesti, nii et te ei pea muretsema selle pärast, et teie sait teatud aja pärast tõmmatakse.

Tasuta veebimajutusteenuse jaoks on 000Webhost.com pakutud üllatava hulga funktsioonidega.

Teile antakse 1 GB salvestusruumi, 10 GB ribalaiust, tasuta veebisaitide koostaja, automaatne WordPressi installija, mis aitab teil mõne minutiga alustada, ja mis kõige parem, 2 aktiivset veebisaiti, millest igaühel on oma spetsiaalsed ressursid!

Tasuta veebisaidi koostajat on lihtne kasutada, seda on lihtne õppida ja sellel on palju malle, et teha haige väljanägemisega professionaalne veebisait. Te ei pea isegi õppima ühte koodirida.

Ainuke negatiivne külg 000Webhost.com on see, et mõned inimesed teatavad kohutavatest seisakudest, kuid hei, see on tasuta. Te ei saa eeldada, et teil on oma kook ja ka seda süüa, eks?

Isiklikult, kuna 000Webhost.com on juba Hostingeri toiteallikas, eelistaksin loomulikult neilt veebimajutust saada, kuna sisenemishind on nii madal. Kuid kui te tõesti ei soovi mingit raha välja raisata, on 000Webhosting.com suurepärane valik.

Mis puuduvad 000Webhost?

 • Võib olla seisakuid
 • Serveri kiirus võib olla aeglane
 • Varundamist pole

4. x10hosting

https://x10hosting.com

x10hosting logo

LADUSTAMINE

Piiramatu

Saidiehitaja

Jah

PRICE (USD)

Tasuta

Põhijooned

 • Lihtne skripti installija
 • Ühtegi reklaami ei kuvata
 • MySQL andmebaasihaldus
 • 3 tasuta e-posti kontot

“Kiire, tasuta pilveveebimajutus. Sobib kõikidele eesmärkidele. ”

x10hosting on üks neist headest.

See on tasuta veebimajutuse platvorm, mis on paindlik, hästi arenenud ja stabiilne koos moodsa riistvaraga, mis võiks konkureerida mõnede seal asuvate premium-veebimajutusbrändidega.

Kasutades nende pilvteenuste jaoks suure jõudlusega SSD-salvestust, tagab x10hosting kõigi nende platvormil hostitavate veebisaitide kiire laadimiskiiruse, sõltumata sellest, kui rasked need saidid on.

Tasuta kontoga on kaasas päris korralik veebisaidiredaktor, kui nimetada vaid PHP, MySQL ja CSS uusimaid versioone. X10hosting on ühe klõpsuga installimise ja kolmanda osapoole pakettide kasutamise võimalusega meie vaieldamatult kõige ümaram tasuta veebimajutusteenus..

Mis x10hostingul puudu on?

 • Piirangud mõõtmata kettaruumile
 • Null klienditugi
 • Tasuta e-posti kontot pole

5. Wix

https://www.wix.com

wix logo

LADUSTAMINE

500 MB

Saidiehitaja

Jah

PRICE (USD)

Tasuta

Põhijooned

 • 99,9% Uptime
 • 24/7 tugi
 • Tasuta alamdomeen
 • Hea veebisaidi koostaja
 • Optimeeritud veebisait mobiilile

“Nägusate saitide loomiseks on kaasas hämmastav saidiehitaja.”

Wix on veel üks neist veebimajutusettevõtetest, mis on tõeliselt populaarsed, isegi nende seas, mida seni ei teata.

Ausalt, Wix ei paku tasuta funktsioonide osas palju, kuid mis neil selles osakonnas puuduvad, on nad kasutatavuse mõttes enam kui tasa..

Kui üks mu sõber hakkas esimest korda veebisaitide loomisega katsetama, läks ta otse Wixi juurde, et lihtsalt näha, mida ta saaks piiratud aja jooksul toota ilma kodeerimiseta.

See, mis tal õnnestus toota, oli väga muljetavaldav, professionaalse välimusega ja libe. Kõik, mida ta pidi tegema, oli valida Wixi tähelepanuväärsest mallide loendist alus ja kohandada vastavalt nende lohistamisliidesele vastavalt sellele, mida ta silmas pidas..

Kui otsite väikese veebisaidi majutamiseks tasuta veebimajutust koos saidi koostajaga, kui see hõlpsalt poleeritud veebisaite tekitab, siis ärge otsige enam. Wixiga ei saa tõesti midagi valesti minna. Meie täielikku arvustust Wixi kohta saate lugeda siit.

Mis Wixil puudu on?

 • Piiratud salvestusruum
 • Piiratud ribalaius
 • Tasuta e-posti kontot pole
 • Kuulutused kuvatakse tasuta kontol

6. InfinityFree

https://www.infinityfree.net/

lõpmatuseta logo

LADUSTAMINE

Piiramatu

Saidiehitaja

Ei

PRICE (USD)

Tasuta

Põhijooned

 • Piiramatu ribalaius
 • Ühtegi reklaami ei kuvata
 • 99% Uptime
 • Tasuta SSL
 • 10 tasuta e-posti kontot

“Piiramatu salvestusruum & ribalaius 10 tasuta e-posti kontoga – see on üks paremaid tasuta teenuseid selles loendis. ”

Vaatamata sellele, et InfinityFree on võrreldes ülejäänud selle loendi mängijatega üsna uus, on ta suutnud avaldada märkimisväärset hulka piiramatuid funktsioone, mõjutades seda valdkonda üsna märkimisväärselt.

Softculous’i skripti installija teeb WordPressi installimise imelihtne ning teie käsutuses on tuhandeid teemasid, et luua vapustava välimusega sait.

Vaatamata ilmumistele avaldas InfinityFree meile piisavalt muljet – saadaolevate funktsioonide hulk, sundimata meid oma saitidel reklaame näitama.

Nendega saate nautida piiramatut salvestusruumi, piiramatut ribalaiust, 10 tasuta e-posti kontot 99,9% tööajaga (panin tähele, et nad ei öelnud garantii kohta kunagi midagi). Kas ma mainisin, et need kõik on TASUTA ilma reklaamide kuvamiseta?

On ka asjaolu, et need pakuvad tasuta SSL-turvalisust, üle 400 MySQL-i andmebaasi, tasuta alamdomeene ja PHP7.3 selle magusa laadimistulemuse jaoks, mis muudab InifinityFree suurepärase tasuta veebimajutuse valiku.

Mis InfinityFree-st puudu on?

 • Ainult foorumipõhine tugi
 • Mitmetähenduslik TOS piiramatutel funktsioonidel
 • Piiratud serveri võimsus

7. Auhinnaruum

https://www.awardspace.com

auhinnaruumi logo

LADUSTAMINE

1 GB

Saidiehitaja

Ei

PRICE (USD)

Tasuta

Põhijooned

 • 24/7 tugi
 • Lihtne skripti installija
 • Tasuta 1 e-posti konto
 • Tasuta 1 domeen &
  3 alamdomeenid

„Ööpäevaringne tugi ilma, et peaksite reklaame taluma, muudab Awardspacei heaks tasuta valikuks.”

Üks, mis muudab selle loendi koostamise nii keeruliseks, on seal pakutavate kvaliteetsete tasuta veebimajutusteenuste hulk. Kvaliteet seal on tõesti üsna jahmatav!

Kaasame hea meelega Awardspace’i sellesse loendisse ja seda õigustatult. See väike väike veebimajutusettevõtte tasuta konto annab kasutajale palju eeliseid, et oma jalad märjaks teha veebisaitide loomise äris.

Awardspace pakub teile samu eeliseid, mida auväärsemad tasuta veebihostid saavad endale lubada, kuid neil õnnestub konkureerida ükshaaval, pakkudes 1 tasuta domeeni ja 3 tasuta alamdomeeni, võimaldades nende kasutajatel oma kontole kuni 4 tasuta veebisaiti.!

Nende ühe klõpsuga installeerija abil saate WordPressi või Joomla hõlpsalt käitada, muutes oma veebisaidi üleval ja valmistamiseks, mida maailm mõne minutiga näeb.

Peale selle pakub Awardspace ka ööpäevaringset klienditugi, isegi tasuta kontoga. Platvorm on ka reklaamivaba, nii et te ei pea muretsema pealetükkvate reklaamide pärast, mida teie veebisaitidel kuvatakse!

Mis Awardspace’il puudu on?

 • Piiratud ribalaius
 • Saidi laadimise kiirus võib olla aeglane

8. Freehostia

https://www.freehostia.com

freehostia logo

LADUSTAMINE

250 MB

Saidiehitaja

Ei

PRICE (USD)

Tasuta

Põhijooned

 • 6 GB ribalaius
 • 24/7 tugi
 • 99% Uptime
 • Lihtne skripti installija
 • 3 tasuta e-posti kontot

“Piisavalt hea koht juhuslike saitide jaoks, isegi nende piirangutega.”

Kui soovite lihtsalt alustada lihtsat veebisaiti ja te ei hooli palju funktsioonidest, ei saa tasuta veebimajutusteenusega, näiteks Freehostia, minna valesti..

See on stabiilne 99,9-protsendilise tööaja määraga, hõlpsasti kasutatav nende ühe klõpsuga installijaga (WordPressi, Joomla või teie lemmik CMS-i käivitamiseks ja käivitamiseks) – kiire seadistamine koos tasuta kaasasoleva veebisaidi koostajaga gorgeous mallid (nii et saate luua uhke väljanägemisega veebisaite) ja annab teile 3 tasuta e-posti kontot.

Lisaks võimaldab Freehostia teil majutada kuni 5 domeeni ühe tasuta kontoga, nii et see on päris kuradi vinge! See on pisut segane, et peate oma domeeninime ostma, kuna Freehostia ei paku teile ühtegi.

Saate roolida 6 GB ribalaiusega, 250 MB salvestusruumi ja ööpäevaringselt klienditoega, nii et see pole liiga räige!

Ainuke asi, mis mulle probleemiks on, on see, et teile antud ressursid on ühe konto kohta, mis tähendab, et 5 domeeni, mida saate hostida, jagab seda 6 GB ribalaiust ja 250 MB salvestusruumi … mis on vastuolus hostimise võimalusega 5 domeeni, millest alustada.

Sellegipoolest on Freehostia tasuta teenuse jaoks ikka päris kuradi hea. Pidage lihtsalt piiranguid meeles, kui otsustate nendega võõrustada!

Mis Freehostial puudu on?

 • Piiratud salvestusruum
 • Tasuta domeeni pole
 • 5 domeeni jagavad ressursse

9. Vabamajutus

https://www.freehosting.com

vabamajanduse logo

LADUSTAMINE

10 GB

Saidiehitaja

Jah

PRICE (USD)

Tasuta

Põhijooned

 • Mõõtmata ribalaius
 • Tasuta 1 e-posti konto
 • Lihtne skripti installija
 • 24/7 piletipõhine tugi

“Vastuoluline serverikiirus koos sobivate funktsioonidega, aga hei, see on tasuta!”

Freehosting on selles loendis meie kõige vähem lemmik tasuta veebimajutusteenus, kuid nende teenused on selle loendisse kuulumiseks piisavalt ära teeninud.

Nad on üsna otsekohesed selles osas, mida nende tasuta veebimajutuskontod saavad teha ja mida mitte, ning nad pole selle kõige pärast häbelikud. Nad pakuvad kasutajatele tasuta kontosid mittesuitsetatava veebimajutuse korral mõõtmata ribalaiusega nii kaua kui kasutaja soovib, eeldusel, et kasutaja jääb Freehostingu TOS-i.

Oma tasuta konto kasutajana saate nautida oma veebisaidi jaoks 10 GB salvestusruumi, mõõtmata ribalaiust (nagu varem arutatud), automaatset skriptide installeerijat CMS-i installimisel aja säästmiseks, tasuta veebisaidi koostajat ja 1 tasuta e-posti kontot.

Pidage siiski meeles, et kui te majutate Freehostingu abil, on kõige parem mitte lõhkuda nende TOS-e, kuna nad on kurikuulsad saitide etteteatamiseta kustutamiseks. Projekt, mille nimel olete kõvasti tööd teinud, võib lihtsalt kaduda üleöö, kui proovite kogemata ületada nende tingimusi.

Teine asi, mis meile Freehostingu puhul väga ei meeldi, on see, et nende serverikiirus on vähemalt tasuta kontoga ebaühtlane. Mõned sõbrad, kes kasutavad oma teenuseid, on kurtnud, et nende saidi laadimiskiirus on üks halvimaid, mida nad kunagi kohanud on.

Freehostingul on oma plussid, kuid sellel on ka oma puudusi. Kuni olete teadlik nendest puudustest, peaksite saama neid hüvesid nautida ilma suuremate tagasilöökideta.

Mis on Freehostingul puudu?

 • Tasuta SSL-i pole
 • Tasuta domeeni pole
 • Vastuoluline serverikiirus
 • TOS-i rikkumine võib põhjustada veebisaidi sulgemise

Kohtuotsus: kumba peaksite otsima?

LADUSTAMINE

Saidiehitaja

HIND / MO

Hostingeri logo

10 GB

Jah

0,99 dollarit *

Weebly logo

500 MB

Jah

Tasuta

000Webhost logo

1 GB

Jah

Tasuta

* Hind põhineb 48-kuulisel tellimisel.

Tasuta veebimajutusteenustel on oma plussid, mitte ei valetata. See on eriti hea inimestele, kes alles alustavad ja katsetavad oma ettevõtte veebisaitide loomist, sest olgem ausad – kellelegi ei meeldi kraami eest tasumine.

Midagi head pole aga tasuta ja midagi tasuta pole ka hea, ehkki sel juhul on mõned siin olevad tasuta veebimajutusteenused tegelikult päris korralikud. Igatahes on minu mõte selles, et tasuta veebimajutusteenustel on piirangud ja need piirangud võivad esineda sunniviisiliste reklaamide, dünaamiliste funktsioonide, serveri aeglase kiiruse, sunnitud domeeninimede kujul, kui nimetada vaid mõnda.

Need sobivad suurepäraselt katsetamiseks, kuid kui soovite oma veebisaidi suhtes tõsiselt suhtuda, siis ei kavatse tasuta teenused seda lihtsalt lõigata..

Isiklikult eelistaksin pigem professionaalset tasulist teenust, nagu Hostinger, millel on kõik tipptasemel veebimajutuste teenused väga madala hinnaga. Tegelikult on meil koos nendega majutatud paar testisaiti ja seni pole meil olnud muud kui kiita nende teenuse eest.

Serverikiirus on kogu maailmas naeruväärselt kiire, töövõime tulemused ei lähe kunagi üle 99% ja nende suurepärase tugimeeskonnaga on lihtsalt rõõm tegeleda.

Kui soovite maksta usaldusväärse teenuse eest 0,99 dollarit kuus või tasuta teenust mitterahuldava teenuse eest, läheksin kindlasti endisele, käed alla, eriti kui mõtlen veebisaidile tõsiselt.

Loodame, et see artikkel oli teile kasulik! Kui teil on mõne siin loetletud teenuse kohta küsimusi, ärge kartke meile kirjutada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map