بررسیهای میزبانی A2 – 9 جوانب مثبت و 1 Con (سرعت سرور تست شده و بیدرنگ ثبت شده در 2 سایت آزمایشی ما!)

میزبانی A2


میزبانی A2

https://www.a2hosting.com/

tl؛ dr

میزبانی وب A2 یکی از سریع میزبانی وب در اطراف است! ما از ویژگی های آنها به خصوص راحتی در بهینه سازی A2 آنها را دوست داریم. گفتگوی زنده متناقض است و باید بهبود یابد ، اما در کل ، یک میزبان بسیار خوب است!

بررسیهای میزبانی A2 – 9 جوانب مثبت & 1 Con (تست سرعت سرور & Uptime در 2 سایت آزمایش ما ثبت شده است!)

A2 Hosting یک شرکت میزبان سرگرم کننده و دوست داشتنی است که در سال 2011 ایجاد شد. در ابتدا ، آنها خود را Iniquinet نامگذاری کردند اما پس از دو سال کار در تجارت ، آنها آنچه را که احتمالاً بهترین حرکت تجاری است که می توانند انجام دهند ، ساخته اند. آنها خود را به عنوان A2 Hosting معرفی کردند (با عرض پوزش ، اما Iniquinet واقعاً نام خیلی خوبی نبود!).

مدیر عامل این شرکت به نام زادگاه بنیانگذار (آن آربر ، میشیگان) قادر به ارائه خدمات عالی برای مشتریان خود ضمن حفظ فرهنگ سرگرم کننده و دوست داشتنی شرکت می باشد..

اخیراً ، ما شنیده ایم که مردم در مورد برنامه های میزبانی وبشان می خوانند که ستایش می کنند ، بنابراین ما جلوتر رفتیم و خودمان یک حساب Swift و یک توربو خریداری کردیم تا ببینیم عملکرد آنها چگونه است ، و شما می دانید که?

ما از آنها بسیار لعنتی هستیم.

شاید شما از خدمات گورو 24/7 آنها شنیده باشید (گوروس های آنها ممکن است خیلی مدتی را در مراقبه سپری کنند – بیشتر در مورد این بعداً!)

مردم ممکن است در مورد مزایای نامحدود خود تمجید کنند.

آنها بسیاری از ویژگی ها و قدرت های مختلف را اجرا می کنند که باعث رضایت مشتریان می شود ، اما واقعاً این بسته سریع است که به راحتی با کیفیتی از زندگی بسته شده است که به راحتی با گرد و غبار رقابت را ترک می کند.

در حقیقت ، پس از آزمایش جدی و محک ، احساس می کنیم که میزبانی A2 به طور حتم شایسته جایگاه آنها در جدول پسران بزرگ است.

در اینجا لیستی از مواردی که ما در مورد میزبانی A2 دوست داریم ، و چند مورد که ما آنها را دوست نداریم آورده شده است.

توجه داشته باشید

دو سایت آزمون ما a2turbohosted.com و a2sghosted.com هستند. اولین در A2 توربو در مرکز میشیگان خود میزبان است. در حالی که دومی با مرکز A2 Swift در مرکز داده سنگاپور میزبان آنهاست.

آنچه در مورد میزبانی A2 دوست داریم

1. میزبانی A2 سریع است!

میزبانی A2

اینجا در Bitcatcha.com ، ما همه SPEED دیوانه هستیم. هرچه میزبان وب سریعتر عمل کند ، در کتابهای ما بهتر است. می بینید ، وقتی صحبت از مشاغل آنلاین است ، می فهمیم که سرعت همه چیز و هر میلی ثانیه است.

فقط به زمان لازم برای چشمک زدن توجه کنید.

این حدود 400 میلی ثانیه است.

یک وب سایت اینترنتی باید در آن زمان به درخواستی در HALF پاسخ دهد تا آن را موثر ارزیابی کند (که این سرعت توصیه شده Google است – 200 ms) ، و اطلاعات شما باید تقریباً در همان زمان به صفحه مشتری منتقل شود ، زیرا هر چیزی کندتر از این امر باعث می شود مشتری بالقوه شما دیگر مشتری نباشد زیرا بیش از حد حوصله پیدا می کند و تصمیم به بازدید از سایت سریعتر و مؤثرتری دارد.

صحبت از مؤثر ، میزبانی A2 بسیار مؤثر و سریع است.

ما دو سایت آزمایش خود را قرار داده ایم – A2SGHosted.com (میزبان A2 سنگاپور ، سوئیفت) و A2TurboHosted.com (میزبان در A2 میشیگان ، توربو) – از طریق تست سرعت سرور فشرده ما ، و ما از نتایج برگشت یافته بسیار خوشحال شدیم.

ما برای زمان پاسخگویی بین مکان سرور مشخص شده از 8 موقعیت مختلف در سراسر جهان آزمایش کردیم. سپس آنها را به طور متوسط ​​از آن شماره گرفتیم و میزبان وب را براساس میزان عملکرد آنها رتبه بندی کردیم.

زمان پاسخگویی توصیه شده Google 200 ms (پایین تر بهتر است). بنابراین هر چیزی زیر 180 ms در رتبه A + قرار دارد. 181 ms – 210 ms در رتبه A قرار دارد. 211 ms – 220 ms در رتبه B + قرار دارد. 221 ms – 240 ms در رتبه B و غیره و غیره قرار دارد.

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو

172 ms212 ms278 ms6 میلی ثانیه316 ms

بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان

163 ms141 ms67 میلی ثانیه218 ms159 ms

A2SGHosted.com (Datecenter: Singapore، Plan: Swift) میانگین سرعت: 173.2 ms – مشاهده نتیجه کامل

ایالات متحده (W)
استفاده کنید)
لندن
سنگاپور
سائو پائولو

63 میلی ثانیه10 میلی ثانیه129 ms234 ms145 ms

بنگلور
سیدنی
ژاپن
کانادا
آلمان

433 ms214 ms147 ms13 میلی ثانیه110 میلی ثانیه

A2TurboHosted.com (Datecenter: Michigan، Plan: Turbo) میانگین سرعت: 149.8 ms – نتیجه کامل را مشاهده کنید

نتایج تست سرعت سرور حساب کاربری Swift و Turbo به ترتیب در رتبه A + قرار گرفتند ، Swift با میانگین 173 ms در سراسر جهان و توربو با سرعت 149 ms کمی سریع تر به دست آمد..

اعطاء شده ، اینها سریعترین سرعت پاسخگویی سرور که ما دیده ایم نیستند ، اما هر میزبانی وب که در رتبه A + قرار بگیرد ، در کتابهای ما بسیار لعنتی محسوب می شود. همراه با لیست ویژگی های مجلل A2 ، ما خودمان یک مدال طلای وب میزبان هستیم.

2. سرورهای سریع سریع توربو

برنامه توربو A2 هاستینگ با سلاح مخفی – سرورهای توربو آنها. آنها ادعا می کنند سایت هایی که در سرورهای توربو خود میزبانی می شوند می توانند 20 برابر سریعتر از سایتهای معمولی بارگیری کنند ، زیرا تعداد کاربران در هر سرور را محدود می کنند و ظاهراً سرورها در پردازش ارتباطات کارایی بیشتری دارند.

(ویدیوی مقایسه رسمی توسط A2 Hosting)

ما با استفاده از تست های بارگیری صفحه بسیار خاص خود را اجرا کردیم WebPageTest.org برای دیدن چقدر این موضوع صحیح است (سایت تست سوئیفت که از سنگاپور مشخص شده است ، سایت تست توربو که از شیکاگو عادلانه است)

سرعت بارگذاری سایت تست Swift

Swift: بارهای سایت در 1.066 ثانیه – نتیجه کامل را مشاهده کنید

سرعت بارگذاری سایت تست توربو

توربو: بارگیری سایت در 0.981 ثانیه – نتیجه کامل را مشاهده کنید

برای بارگیری کامل سایت Swift 1.066 ثانیه طول کشید ، در حالی که سایت Turbo این سند را تنها در 0.981 ثانیه تکمیل کرد. قطعاً این یک پیشرفت است و ما گمان می کنیم اگر سنگین تر سایتها باشد ، اختلاف بین سرعت بارگیری صفحه را مشاهده خواهیم کرد.

3. بارگیری سریع با حافظه SSD

همه برنامه های میزبانی مشترک A2 با SSD Storage همراه است که واقعاً در سرعت بارگذاری سریع آنها نقش دارد. ممکن است احساس کنید که این یک چیز بزرگ نیست ، اما بگذارید به شما اطمینان دهم ، این معامله بسیار بزرگ است.

سایتی که تنها 1 ثانیه کند شده است ، باعث حفظ مشتری می شود و در نتیجه ضرر گسترده ای از فروش خواهد بود.

SSD ها حدود 30٪ سریعتر از دیسک های سخت معمولی هستند ، بنابراین هر وقت SSD ها را به عنوان گزینه ذخیره سازی میزبانی وب می بینیم ، گوشه های گوشه های دهان ما در انتظار سرعت فوق العاده سریع بارگذاری می شوند..

این نمونه از تست سرعت بوت ویندوز را برای نمونه ای از تفاوت سرعت بین SSD و HDD بررسی کنید.

4. 99.9٪ ضمانت Uptime

دقیقاً چه موقع است?

یکی از تعاریف “زمان به روز” با توجه به ویکیپدیا, برعکس مستقیم خرابی است. بله ، این بسیار مفید است.

در اصل ، زمان بروزرسانی میزان زمانی است که سایت شما برای مشاهده توسط مشتریان گرانقدر شما آماده و در دسترس بوده است. از آنجا که دریافت 100٪ به موقع تقریباً غیرممکن است ، اکثر میزبان وب در خارج از آنجا برای اینکه قادر به ارائه 99.9٪ به موقع باشند ، حل و فصل می شوند.

تفاوت بین میزبانی A2 و بقیه در این است که A2 99.9٪ به موقع را تضمین می کند. اگر زمان قطع برنامه ریزی در سایت شما بیش از 0.1٪ از کل زمان در هر ماه رخ دهد ، A2 از مبلغ پرداخت شده در هر ماه برای هر ساعت سایت شما به دلیل خرابی شبکه داخلی یا تجهیزات ، 5٪ اعتبار خدمات ارائه می دهد..

تعهد A2 Uptime

بدیهی است ، این مورد در مورد حملات DDoS ، مشکلات ISP یا هر مشکلی که توسط نیروهای خارجی ایجاد می شود صدق نمی کند ، اما ما بسیار خوشحالیم که این ضمانت در ابتدا وجود دارد – اعتماد به نفس آنها در زمان به موقع آنها اعتماد به نفس ما را القا می کند!

در اینجا داده های ردیابی از سایت های آزمون ما ، با استفاده از uptimerobot.com ردیابی شده است. هر دو پیشخوان در زیر به طور مداوم در حال به روز رسانی هستند.

Uptime از اکتبر سال 2017

100٪

* A2SGHosted.com (Datecenter: سنگاپور ، برنامه: سوئیفت)

Uptime از مارس 2018

99.99٪

* A2TurboHosted.com (مرکز داده: میشیگان ، برنامه: توربو)

5. ویژگی های نامحدود

مشاغل آنلاین هیچ تفاوتی با مشاغل معمول آجر و ملات ندارند به این معنا که ما همیشه به دنبال راه هایی برای پایین نگه داشتن هزینه های خود هستیم. اگر می خواهیم دامنه دیگری بخواهیم یا آدرس ایمیل اضافه کنیم ، واقعاً ناراحت کننده است.

با داشتن A2 Hosting ، این نویسنده بسیار خوشحال شد که میزبان ویژگی های نامحدودی را با هر دو حساب Swift و Turbo تجربه کرد.

 • وب سایت های نامحدود
 • تعداد نامحدود داده های کل
 • ذخیره سازی نامحدود حمله 10
 • نقل و انتقالات نامحدود
 • آدرس های نامحدود ایمیل
 • دامنه های نامحدود ، دامنه های پارک شده و دامنه های افزونه

اینها فقط ویژگی های نامحدود هستند. می خواهم نگاهی به آنچه که به صورت رایگان می گیریم داشته باشیم?

 • افزایش سرعت SSD
 • بهینه ساز Railgun (حداکثر سرعت بارگذاری HTML تا 143٪ – فقط برنامه Turbo)
 • مهاجرت سایت
 • ابزار امنیتی پیشرفته Patchman
 • مدیریت DNS

بین مزایای رایگان و نامحدود ، سرانجام فهمیدیم که چگونه احساس می شود مانند یک پادشاه رفتار می شود. بهترین بخش از این همه ، ما حتی لازم نیست که در مورد هزینه های اضافی نگران باشیم!

6. پشتیبانی 24/7/365 گورو

هر شرکت معتبر میزبانی وب می داند که کلید موفقیت در این کسب و کار یک تیم پشتیبانی خوب است. اگر سخت افزار و سخت افزار در جهان نباشد ، خیلی خوب کار نمی کند اگر کسی در این نزدیکی وجود نداشته باشد تا به آنها کمک کند تا مشکلات خود را برطرف کنند.

A2 هوشمندانه تیم پشتیبانی خود را به عنوان Gurus ، کارشناسان فنی معرفی کرده است که قادر هستند هر مشکلی را که ممکن است در هر ساعت مشخص داشته باشید حل کنند.

تجربه ما با آنها بسیار دلپذیر بود ، بلیطهای ما خیلی سریع حل شدند و گوروهایی که من در چت زنده با آنها صحبت کردم دوستانه ، دانشمند و مفید بود.

تنها مسئله من این بود که کمی بیشتر از حد معمول طول کشید تا ما به یک نماینده وصل شویم ، اما وقتی A2 کارمندان پشتیبانی بیشتری را استخدام می کند ، این مسئله نباید باشد. ما در زیر درباره این مسئله بیشتر صحبت خواهیم کرد.

7. مکان های دیتاسنتر برای تحویل سریعتر داده ها

مکان های دیتاسنتر شرکت های میزبان وب برای بارگیری سریع سریع بسیار مهم است. مهم نیست که شرکت های میزبان وب فنی و یا سخت افزاری با چه مشکلی روبرو هستند ، وقتی سرعت تحویل داده ها پایین می آید ، همه چیز در مورد نزدیک بودن دیتاسنترها به مشتریان هدف شما است.

اگر شما سنگاپورها را هدف قرار می دهید و وب سایت شما در دیتاسنتر در آمریکای شمالی میزبانی می شود ، داده های شما برای رسیدن به صفحه های مشتریان خود باید رفت و آمد کاملاً منصفانه ای داشته باشند (این بدان معنی است که بارگیری آن کند خواهد شد) و گاهی اوقات ، فقط همین نمی خواهد کار را تمام کند.

4 مکان دیتاسنتر با میزبانی A2

در حالی که بیشتر شرکت های میزبان وب فقط در ایالات متحده دیتاسنتر دارند ، میزبانی A2 دارای 4 مرکز داده در سراسر جهان ، 2 مورد در آمریکا ، 1 در آمستردام و 1 مورد دیگر در سنگاپور.

به این ترتیب ، A2 آمریکا ، اروپا و آسیا را تحت پوشش خود قرار می دهد – شما فقط باید نزدیکترین مرکز داده را برای میزبانی سایت خود در رابطه با مشتریان خود انتخاب کنید ، و آنها می توانند از سرعت بارگذاری سریع لذت ببرند.

حقیقت خنده دار

میزبانی A2 به عنوان یکی از برترین هاستینگ وب سایت های سنگاپور شناخته شده است. .

8. نرم افزار بهینه سازی A2

برخی از ما از ترشح نرم افزار خود لذت می بریم ، با تنظیماتی که می توانید هر قطره از عملکرد را تحت فشار قرار دهید ، تنظیم کردیم. برخی دیگر مانند من ، ترجیح می دهند کارها را در خارج از جعبه با بهترین تنظیمات ممکن انجام دهد.

A2 هاستینگ با این ویژگی واقعاً بالای وزن خود قرار می گیرد ، تنظیمات نرم افزار برای تنظیم حداکثر امنیت و عملکرد برتر از پیش تنظیم شده است. از همین حالا ، این گزینه بهینه سازی می تواند برای نرم افزارهای رایج مانند WordPress ، PrestaShop ، Drupal و جوملا اعمال شود ، این بدان معنی است که ما نباید درباره سرعت بارگذاری صفحه نگران باشیم – به قول خودشان A2 “حدس می زند که چگونه است. برای دریافت سریعترین بارهای صفحه و مطمئن ترین تنظیمات “، ما را قادر می سازد تجارت را بدون هیچ گونه نگرانی اداره کنیم.

بهینه سازی A2

فقط برای اینکه یک ایده نادرست از اینکه چقدر نرم افزار بهتر است با نرم افزار بهینه شده A2 داشته باشید ، بهینه سازی وردپرس در مقایسه با سایت های غیر بهینه 6 برابر سریعتر عمل می کند!

آنها حتی شتاب دهنده سایت بهینه سازی شده A2 خود را برای کاربران دارای برنامه Turbo در اختیار شما قرار داده اند ، که دارای گزینه های ذخیره سازی از پیش تنظیم شده است که به شما کمک می کند تا سایت شما سریعتر بارگیری شود. 3 گزینه حافظه پنهان دارید:

 • کش توربو – تا حداکثر 20 برابر سرعت بار سریعتر
 • OPcache / APC – زمان پاسخگویی به صفحه php را به نصف کاهش می دهد
 • Memcached – داده های شما را برای بازیابی سریع در حافظه نگه می دارد

ما چندین تست سرعت بار صفحه جزئی را با روشن یا خاموش کردن کش توربو انجام دادیم ، و در اینجا نتایج بدست آمده است:

کش توربو خاموش – نتیجه کامل را مشاهده کنید

کش توربو روشن – نتیجه کامل را مشاهده کنید

پیشرفت کلی در سرعت بارگیری سایت با Turbo Cache ON وجود دارد ، اما از تبلیغات تبلیغاتی 20 برابر سریع تر نیست – این می تواند به این دلیل باشد که سایت تست ما بسیار سبک است و بارگیری چندانی نیز وجود ندارد.

حتی در آن زمان ، چند میلی ثانیه وجود دارد که با Turbo Cache ON تراشیده شده است. به نظر می رسد خیلی زیاد به نظر نرسد ، اما همه اینها اضافه می شود تا به سرعت بارگذاری سایت کمک کند.

اگر سایت شما با تصاویر فراوان سنگین است ، احتمالاً می توانید سرعت بارگذاری سریعتر 20 برابر را ببینید.

ما همچنین با پشتیبانی 1 کلیک A2 توانستیم نرم افزار مورد علاقه خود را به راحتی نصب کنیم. این کار بسیار مناسب و مفید بود ، به خصوص هنگامی که نوبت به نصب پیشخوان های چک برای سایت های تجارت الکترونیکی رسید.

9. رابط کاربری ورود به سیستم مشتری

پیمایش در UI ورود به سیستم A2 بسیار آسان و طبیعی بود. آنها بدیهی است که توجه زیادی به تجربه کاربر داشته اند و همه چیز را بصری و مناسب برای استفاده می کنند.

پنل برتر حساب A2

شما می توانید همه چیز را در پانل بالا پیدا کنید ، که به وضوح با رنگ های متضاد در چشم قرار گرفته است.

رابط اصلی حساب A2

همه چیز جایی است که شما انتظار آن را دارید ، با یک نوار جستجو که به طور برجسته در مرکز قرار می گیرد تا شما بتوانید مقاله های دانش بنیان چشمگیر خود را جستجو کنید.

با استفاده از آن طبیعی احساس می کنید ، ترکیب رنگ دلپذیر است ، به چشم آسیب نمی رساند ، و تمام پیوندها و نمادهای مهم از هم متمایز می شوند ، بنابراین هرگز لازم نیست که برای آنها خیلی سخت به نظر برسید.

داستان کوتاه ، ما رابط کاربر را دوست داریم!

آنچه راجع به میزبانی A2 دوست نداریم

به همان اندازه که ما از برنامه Turbo A2 هاستینگ را دوست داشتیم ، دروغ می گویم اگر بگوییم که آنها هیچ نقصی ندارند.

پشتیبانی گورو بسیار مفید است ، اما می تواند کمی آهسته باشد

ما با پشتیبانی چت زنده آنها تماس گرفتیم تا درمورد برخی مسائل جزئی که با آنها روبرو شدیم از شما کمک بخواهیم و فهمیدیم که آنها بسیار صبور ، مفید و آگاه هستند. چیزی که ما را ناامید کرد ، زمان صف بود. کمی بیشتر طول کشید تا به کسی وصل شوید.

پشتیبانی A2

(تصویر گرفته شده پس از 22 دقیقه انتظار)

هنگامی که ما متوجه شدیم ، آنها واقعاً در حل مشکلات ما بسیار مفید و کارآمد بودند ، اما نکته ای که ما ذکر کردیم این بود که به نظر می رسد کمی فاقد مهارت هستند. گوروسهایی که ما با آنها ارتباط برقرار کردیم متخصص در زمینه خود بودند ، اما به نظر می رسد که آنها 2-3 بار درخواست مختلف را در یک زمان انجام می دادند بنابراین برای پاسخ به ما آنها را مدتی طول کشید..

داستان کوتاه کوتاه ، سرعت پشتیبانی متناقض اما مثمر ثمر است. هنگامی که آنها کارکنان پشتیبانی بیشتری را برای کمک به زمان پاسخگویی استخدام می کنند ، آنها یکی از بهترین تیم های پشتیبانی در صنعت خواهند بود.

برنامه ها و ویژگی های میزبانی A2

گزینه های میزبان مشترک

برنامه های میزبانی مشترک A2 در 3 اندازه ارائه می شود – Lite ، Swift و Turbo.

برنامه Lite ابتدایی ترین آنها ، دسترسی به فقط 1 وب سایت و 5 پایگاه داده تنها با 4.40 دلار در ماه است..

طرح Swift همه مزایای برنامه Lite را به شما اعطا می کند ، اما با وب سایت ها و پایگاه های داده نامحدود با مبلغ 5.39 دلار در ماه (فقط 0.99 دلار بیشتر از Lite!)

آخرین و قطعاً نکته بسیار مهم ، برنامه توربو با تمام مزایا و ویژگی های Swift سریعترین برنامه آنهاست ، اما با سرورهای Turbo – (حداکثر 20 برابر سریعتر) و ویژگی های A2 بهینه سازی شده. این طرح ماهانه 10.29 دلار هزینه برای شما خواهد داشت. اگر به دنبال تقویت سریع زیادی هستید. شما باید تصمیم بگیرید که آیا افزایش سرعت ارزش پول اضافی را دارد یا خیر.

LiteSwiftTurbo
دیسک SpaceUnlimitedUnlimited نامحدود
شماره Site1UnlimitedUnlimited
سرور TurboNoNes
SSL رایگان & SSDYesYesYes
قیمت /mo’ll4.40**5.39**10.29*

* قیمت مقدماتی ویژه. 50٪ تخفیف از قیمت معمولی.

در مقایسه با SiteGround (میزبان مورد علاقه ما تا کنون!) از نظر قیمت آن تفاوت چندانی نخواهید داشت ، اما باید تصمیم بگیرید که آیا ویژگی ها یا سرعت را ترجیح می دهید – A2 دارای مزایای رایگان و نامحدود بهتری است در حالی که SiteGround سرعت سرور بسیار سریعتری دارد.

همه برنامه ها با ضمانت حداکثر 99.9٪ به موقع همراه هستند ، اما نکته جالب تر این است که این گزینه های مشترک دارند Node.Js پشتیبانی می کند, یک ویژگی که معمولاً فقط برای VPS ها محفوظ است!

گزینه های برنامه فروش مجدد

وقتی صحبت از میزبانی نمایندگی می شود ، شما باید 4 گزینه را انتخاب کنید – برنز ، نقره ، طلا و پلاتین.

هزینه های مختلف از 14.91 دلار ماهانه برای برنز تا 42.23 $ ماهانه برای پلاتین ، شما می توانید بر اساس منابع مورد نیاز برای شرکت های فروشندگان خود را انتخاب کنید.

تمام برنامه های فروشندگان با کنترل پنل Plesk ، حساب فروش مجدد eNom رایگان و ضمانت بازگشت پول در هر زمان ارائه می شوند. طرح های نقره ، طلا و پلاتین نیز با WHMCS رایگان ارائه می شود.

گزینه های VPS

اگر به دنبال میزبانی VPS هستید ، A2 گزینه های میزبانی VPS مدیریت ، کنترل نشده و اصلی را برای انتخاب دارد. شما می توانید سرورهای خود را شخصی سازی کنید ، آنچه را که لازم دارید انتخاب کنید و تنها آنچه را برای پرداخت هزینه می کنید کنترل می کنید. ایده آل برای کسانی که میزبان وب خاص!

چگونه میزبانی A2 در برابر رقابت ایستادگی می کند?

چگونه می توانیم بدون انجام حداقل آزمایش زمان پاسخ سرور بین ستاره نمایش و رقبا ، این بررسی مفصل را بنامیم؟ از این گذشته ، زمان پاسخگویی سرور نقش بسیار مهمی در ایجاد یا شکستن مشاغل شما بازی می کند (به عنوان مثال توجه داشته باشید که مبلغی را که از یک سایت دور کرده اید فقط به دلیل پاسخ دادن به آن خیلی طولانی طول کشید).

A2 Swift VS SiteGround GrowBig

ما به برنامه Swift A2 نگاهی بیندازیم و آنها را در برابر برنامه میزبانی وب مورد علاقه ما SiteGround (Bitcatcha.com با آنها میزبانی می شود) مقایسه کردیم. GrowBig برنامه ، و این همان چیزی است که ما کشف کردیم.

همانطور که Shared WordPress برنامه ریزی کرده است ، هر دو webhost دارای مزایای محور WordPress خود هستند. برخی از ویژگی ها متفاوت نامگذاری شده اند اما با همین هدف ایجاد می شوند ، در حالی که برخی دیگر منحصر به برنامه ها هستند.

طرح سوئیفت A2:

 • نصب و پیکربندی خودکار وردپرس
 • آسان برای استفاده از مرحله بندی
 • ذخیره سازی بهینه A2
 • پشتیبان گیری آسان وردپرس
 • به روزرسانی های اصلی وردپرس هسته & تکه ها
 • ویژگی های دوستانه توسعه دهنده مانند WP-CLI ، SSH ، Git و غیره

برنامه Growbig سایت SiteGround دارای موارد زیر است:

 • 1-نصب را کلیک کنید
 • به روزرسانی های خودکار وردپرس
 • WP-CLI فعال شد
 • SuperCacher
 • مرحله بندی وردپرس
 • Git از قبل نصب شده

توجه داشته باشید که در حالی که Swift و GrowBig پکیج معتبر وب میزبانی وب هستند ، به نظر می رسد GrowBig مزایای سرعت بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد زیرا ویژگی SuperCacher (حافظه پنهان پیشرفته) آنها از ابتدا در دسترس است ، در حالی که کاربران A2 نیاز به ارتقاء برنامه توربو دارند. از سرورهای توربو خود لذت ببرید.

ما احساس می کنیم که این به تنهایی وقتی ارزشش را می بخشد ، SiteGround را به ارمغان می آورد – تقریباً با همان قیمت اما با بارهای بهتر بارگذاری.

در مرحله بعد ، ما دو برنامه را برای زمان پاسخگویی سرور با استفاده از Checker Speed ​​Server بسیار شخصی خودمان آزمایش کردیم. نتایج را ذیلا بررسی کنید:

A2 SwiftSiteGround GrowBig
محل سکونت سرورSingaporeSingapore
ایالات متحده (W) 172 ms211 ms
ایالات متحده (E) 212 ms215 ms
London278 ms180 ms
Singapore6 ms3 ms
سائو پائولو 316 ms351 ms
Bangalore163 ms66 ms
Sydney141 ms95 ms
Japan67 ms70 ms
کانادا218 ms240 ms
آلمان159 ms168 ms
میانگین جهانی 173.2 ms159.9 ms
سایت تستبه سایت تست مراجعه کنیدبه سایت تست مراجعه کنید
نتایج کامل

با دیتاسنترهای این دو مارک واقع در سنگاپور ، جای تعجب نیست که آنها فوق العاده خوبی در سراسر آسیا انجام دادند ، با این که SiteGround کمی سریعتر بین این دو.

به طور کلی ، هر دو میزبان با برنامه Swift A2 به طور متوسط ​​173 ms ، در مقابل سرورهای سریع سایت SiteGround به طور متوسط ​​160 ms عملکرد فوق العاده ای داشتند ، که به هر دو رتبه بندی آرزو A + ما می دهد..

با هر دو این برنامه در یک نقطه قیمت مشابه (SiteGround GrowBig با قیمت 5.95 دلار و سرعت کمی A2 با قیمت 5.39 دلار در هر ماه) به نظر می رسد که میزبانی A2 از قیمت بهتری برخوردار است.

با این حال ، ممکن است A2 به اندازه SiteGround سرعت نداشته باشد ، اما در واقع بسیار سریع هستند و دارای فضای ذخیره و نامحدود پهنای باند هستند..

برنامه قدرت میزبانی A2 Turbo VS Inmotion

در مرحله بعد ، ما برنامه Turbo A2 (گرانترین برنامه آنها) را در برابر برنامه قدرت میزبانی Inmotion (برنامه متوسط ​​قیمت آنها) قرار دادیم. به نظر می رسد که آنها با یکدیگر در رقابت مستقیم هستند ، همانطور که از عیوب آنها در برنامه های یکدیگر نشان داده شده است.

هر دوی این برنامه ها دارای مزایای نامحدود زیادی هستند که خوب است ، اما به نظر می رسد که میزبانی Inmotion محدودیت های بیشتری را در خصوص ویژگی های آنها دارد – با توجه به تفاوت قیمت ، واقعاً تعجب آور نیست.

A2 میزبان توربو:

 • وب سایت های نامحدود
 • تعداد نامحدود داده های کل
 • ذخیره سازی نامحدود حمله 10
 • پهنای باند نامحدود
 • ایمیل های نامحدود

قدرت میزبانی Inmotion:

 • 6 وب سایت
 • 50 کل پایگاه داده
 • ذخیره سازی نامحدود
 • پهنای باند نامحدود
 • ایمیل های نامحدود

A2 TurboInmotion Power
محل سرور مایشیگان ، USLos Angeles ، ایالات متحده
ایالات متحده (W) 63 ms2 ms
ایالات متحده (E) 10 ms53 ms
London129 ms322 ms
Singapore234 ms178 ms
سائو پائولو145 ms172 ms
Bangalore433 ms514 ms
سیدنی 214 ms153 ms
ژاپن147 ms109 ms
Canada13 ms67 ms
آلمان110 ms149 ms
میانگین جهانی 149.8 ms171.9 ms
نتایج کامل

دیتاسنتر Inmotion در غرب ایالات متحده واقع شده است ، در حالی که A2 آنها را در شرق آمریکا قرار داده است. هر دو از نظر فوق العاده خوبی به طور کلی رتبه بندی کردند ، A با میانگین جهانی در Inmotion با 149 ms در مقابل 149 ms.

درگیری با 200 پوند از لندن و هند غوطه ور شد ، در حالی که A2 در سنگاپور ، هند و سیدنی بالای 200 مگاپیکسل فرو رفته است..

اگر بازارهای آمریکایی را هدف قرار می دهید ، Inmotion دارای 2 مرکز داده در ایالات متحده (1 شرق ، 1 غرب) برای انتخاب شما است ، در حالی که اگر تصمیم دارید با A2 Turbo (میشیگان و آریزونا) بروید ، 2 مرکز داده نیز خواهید داشت..

نتیجه گیری: آیا A2 میزبان وب سایت جامد است?

به راحتی می توان گفت که A2 هاستینگ یک مارک میزبانی وب خوب است.

آنها سریعترین میزبان وب در اطراف نیستند (آنها کندتر از رقابت انجام دادند) اما به هیچ وجه آهسته نیستند – هر دو برنامه Swift و Turbo آنها زمان پاسخگویی متوسط ​​جهانی در زیر 180 ms را تولید كردند ، رتبه بندی قوی A +.

آنها از سرعت کافی برخوردار نیستند (نمی توانم به اندازه کافی استرس بزنم که A2 در واقع خیلی سریع لعنتی است ، نه به همان سرعتی که رقبا در همان براکت قرار دارند) ، آنها در راحتی و ویژگی های نامحدودی را جبران می کنند.

ویژگی نرم افزار بهینه سازی شده A2 آنها و تنظیم یک کلیک یک زمانه است که به صاحبان مشاغل شغلی امکان راه اندازی سایت خود را با بهینه ترین تنظیمات ممکن فراهم می کند..

قیمت A2 با طرح Swift کاملاً مناسب است ، اما اگر سرعت بیشتری می خواهید ممکن است بخواهید از طرح توربو استفاده کنید ، اما در واقع بسیار گران است.

با این وجود ، میزبانی A2 مملو از ویژگی های بسیار خوبی است که زندگی را برای ما آسان تر می کند. جای تاسف دارد که پشتیبانی چت زنده آنها کمی متناقض است ، اما اگر می توانید به گذشته نگاه کنید ، آنها یک مارک عالی برای میزبانی وب سایت شما با.

اگر می خواهید وب سایت های نامحدود و حساب های ایمیل با سرعت مناسب داشته باشید ، به دنبال میزبانی A2 نیست.

ویژگی های اصلی

 • orage فضای ذخیره سازی نامحدود
 • Band پهنای باند نامحدود
 • ✓ TurboServer – سریعتر 20 برابر
 • for از پیش تنظیم شده برای Security
 • .9 99.9٪ Uptime Guar.
 • ✓ cPanel & دسترسی به SSH
 • ✓ Node.js پشتیبانی می کند

توصیه شده برای

 • • وردپرس
 • • تجارت الکترونیک
 • • جوملا ، دروپال
 • • کسب و کار های محلی
 • • وبلاگ حرفه ای
 • • وب سایت ترافیک بالا

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map