1Password Review – 7 výhod a 5 nevýhod používání 1Password

1Password


1Password

https://1password.com/

tl; dr

1Password je nejspolehlivější správce hesel, který jsme testovali, a přinášejí do tabulky spoustu hodnoty s plánem jejich rodin. Vypadají trochu datované a mají nějaké docela dráždivé nevýhody, ale stále velmi solidní výběr! Další informace.

1Password Review – 7 Pros & 5 Nevýhody používání 1 hesla

1Password, který jim všem vládne, a ve tmě je spojte.

Omlouváme se, lidi, nemohli odolat tomuto odkazu LOTR.

Pokud jste v tomto článku uspěli, pravděpodobně uvažujete o získání účtu s 1 heslem pro sebe nebo pro svou rodinu.

Vzhledem k tomu, že jsme si udělali naším posláním posílit malé a velké podniky po celém světě pomocí nástrojů, které potřebují k dosažení závratných výšek úspěchu, vzali jsme na sebe, abychom provedli podrobný přezkum 1 hesla, a sdílíme s vámi naše myšlenky na jeden nejlepších způsobilých správců hesel ve městě.

Nejprve ale co malý úvod?

Obsah

Výhody 1 hesla

 1. Snadné nastupování & založit!
 2. Bez námahy importujte hesla!
 3. Přísnější zabezpečení s dvoufaktorovou autentizací!
 4. 1Password má strážní věž!
 5. Kategorie spousta!
 6. Sdílení účtu až s 5 uživateli!
 7. 1Password má úžasné zabezpečení!

Nevýhody 1 hesla

 1. Automatické vyplňování není tak efektivní
 2. UI je trochu starý
 3. Nelze sdílet podrobnosti s jiným uživatelem
 4. Žádný plán zdarma
 5. Nelze aktualizovat všechna hesla jedním kliknutím

1Password Plan & Ceny

 • Osobní & Rodina
 • tým & Podnikání

Jak funguje 1Password proti konkurenci?

 • 1Password VS NordPass
 • 1Password VS Dashlane

Výrok

 • Měli byste jít na 1Password?

1Password – Canadian Giant

1Password bylo založeno v kanadském Torontu až v červnu 2005 spoluzakladateli David Teare a Roustem Karimov. Nikdo opravdu neví, co se děje v jejich mysli, když se rozhodli založit AgileBits (což je společnost, kterou použili k vývoji 1 hesla), ale jsme si jistí, že měli předvídavost vytvořit něco tak užitečného jako tento správce hesel..

1Password je v podnikání více než 15 let a je odlehlou značkou v moři generických startupů. Tvrdí, že byly ziskové od prvního dne, což jsme považovali za velmi působivé, protože to není něco, co mnoho společností může tvrdit, že dosáhly.

Rovněž pěstovali své podnikání tradičním způsobem, žádná z těchto fantastických fondů rizikového kapitálu, kterou všechny bederní společnosti dnes používají k růstu svých vousů.

V roce 2012 přinesl 1Password Jeff Shiner na pozici generálního ředitele a pomohl společnosti růst z pouhých 20 zaměstnanců na dnešních přes 174. Shiner také převzal model 1Password přímo ke spotřebitelskému obchodnímu modelu a začal nabízet služby podnikům, což již ziskové společnosti přineslo ještě větší úspěch.

V poslední době se společnost rozhodla otevřít své dveře pro financování rizikovým kapitálem, a to dobrých 15 let po zahájení podnikání.

Jako již úspěšná společnost neexistuje žádná nováček, která by firmě přinesla jakýkoli užitek, a tak šli all-in a objevili triumfální oznamující sladké 200 milionů dolarů na financování série A vedená Accelem, největší jedinou investicí firmy do kola financování.

Můžete věřit 1Password s vašimi daty?

Takže pokud je společnost jako Accel schopna dostatečně důvěřovat 1 heslu se slušnou částkou financování, myslíte si, že bychom jako zákazníci měli důvěřovat 1 heslu s našimi údaji?

Určitě si to myslím.

V průběhu let došlo od spousty techniků k obtěžování dat, někteří dokonce zahrnuli založili správce hesel, jako je LastPass. Ve skutečnosti většina správců hesel v průběhu let měla nějaké porušení dat.

1Password je jedním z jediných správců hesel, se kterými jsme se setkali a NIKDY dříve nebyla jejich data porušena.

I když se některým nezdarům podaří úspěšně projít značnou obranou 1Password, neexistuje způsob, jak si budou moci přečíst vaše data kvůli bezpečnostním opatřením, která společnost používá k ochraně vašich informací.

O tom se budeme zabývat později v této recenzi.

Prozatím se podívejme, jak se 1Passwordu podařilo otřást náš svět!

7 funkcí, které milujeme na 1 hesle

1. Snadné nalodění & založit!

1Password usnadnilo novým uživatelům registraci, nastavení a používání jejich softwaru. Ani jednou jsme se v procesu necítili ztraceni nebo naštvaní.

Po registraci vám 1Password poskytne tajný klíč prostřednictvím vyskakovacího okna. Ukládejte tento kód někde v bezpečí, protože si ho neuchovávají – pokud jej ztratíte, je zcela nenávratný a nemůže vám pomoci přihlásit se do účtu.

1password poskytuje tajný klíč pro přihlášení

Někteří z nás možná nevědí, co dělat s naším tajným klíčem, a 1 heslo je dostatečně promyšlené, aby vám poskytlo nápady, jak jej bezpečně uložit.

1password radí, jak uložit tajný klíč

Po registraci účtu byste měli vidět uživatelské rozhraní 1Password. Je to jednoduché, dostatečně jednoduché, aby jej mohla používat široká veřejnost, aniž by o to požádala. Budete také vyzváni k instalaci aplikace pro počítače.

1password výzvy k instalaci aplikace pro stolní počítače

Kliknutím na tlačítko „Získat aplikace“ se dostanete na stránku, kde si můžete do počítače stáhnout 1 heslo. Protože používám počítač se systémem Windows, klikl jsem na „1 heslo pro Windows“.

1password aplikace je k dispozici na Windows Mac ios Android

Jakmile bude soubor exe stažen a spuštěn, budete muset pokračovat hlavním heslem.

1přihlašovací heslo s tajným klíčem

Jakmile to vyřešíte, měli byste mít plný přístup ke svým trezorům a ke všem funkcím 1Password. Ale prozatím to nevadí. Budeme postupovat podle pokynů na obrazovce a stáhnout aplikaci pro naše zařízení.

Nastavení 1 hesla bylo dokončeno

Instalace aplikace na můj telefon se systémem Android byla v obchodě Play dostatečně snadná. Aplikace požádala o tajný klíč, který jsem byl příliš líný načíst, a tak jsem se pokusil oskenování instalačního kódu pomocí aplikace, což je podle mého skromného názoru pohodlnější způsob, jak dělat věci.

1password umožňuje skenování QR kódu pro přihlášení

Aplikace se vás poté zeptá, zda chcete zapnout biometrické odemknutí, automatické vyplňování a dostupnost – vřele doporučuji, abyste povolili 1Password, aby to všechno udělalo, protože to vylepšuje celý zážitek.

Nyní, když jste to udělali, jsou všechna vaše přihlašovací údaje a hesla bezpečně synchronizována mezi vašimi zařízeními! Hurá!

2. Bez námahy importujte hesla!

Import hesel a přihlášení do trezoru se ukázal jako docela snadný. Ne tak úplně dětská hra, ale nemělo by to být problém pro kohokoli, kdo používal počítač za posledních 5 let..

Neexistuje výukový program ani průvodce, proto jsme se rozhodli zvýšit a ukázat vám, jak se to dělá.

Vyhledejte své jméno v pravém horním rohu, klikněte a zobrazí se rozbalovací nabídka. Hit „Import“.

1Password vás požádá o výběr aplikace, ze které chcete importovat přihlašovací údaje. Pro účely této kontroly jsme šli s Chrome, ale můžete kliknout na kteroukoli aplikaci, kterou jste dříve použili.

Jedno heslo může importovat data z různých zdrojů

Po kliknutí na „Chrome“ jsme se setkali s následující obrazovkou.

1password importuje chrome csv soubor

V zásadě to znamená, že budete muset stáhnout data CSV z Chromu ručně. Nevím, jak to udělat?

Žádný strach, máme záda.

Vidíte tři malá tlačítka níže? Klikněte na něj a v rozbalovací nabídce klikněte na Nastavení..

1password importovat data z chrome kliknutím na nastavení

Poté stiskněte „Hesla“, pak znovu klikněte na tři malá tlačítka a poté stiskněte „Exportovat hesla“.

1password importovat data z chrome hesla

1předmluva importovat data z exportu do chrome hit

Poté si stáhněte soubor CSV na plochu. Vyhledejte soubor a přetáhněte jej do rozhraní 1Password a 1Password provede zbytek práce za vás.

1 heslová data byla úspěšně importována

Blahopřejeme, úspěšně jste importovali své přihlašovací údaje do systému! Jak jsme již zmínili, není to tak snadné jako plně automatizovaný proces importu, ale není to ani přesně raketová věda.

3. Přísnější zabezpečení s dvoufaktorovým ověřením!

Jedním ze způsobů, jak zabezpečit svá data před podvodnými podvodníky, je aktivace dvoufaktorové autentizace (2FA), zejména pokud jednáte s vysoce citlivými weby, jako jsou bankovní portály, pomocí mobilního telefonu..

Jsme rádi, že zjistíme, že 2FA je k dispozici s 1 heslem, ale z nějakého důvodu nepřicházejí s tím, jak jej nastavit,.

Nejprve se musíte přihlásit k 1 heslu. Až to uděláte, přejděte na „Můj profil“, klikněte na „Další akce“ a poté na „Spravovat dvoufaktorové ověření“.

1Password hit My Profile a najdi 2FA

1Password hit More Action a vyhledejte nastavení 2FA

1Password získat ověřovač pro 2FA

Klikněte na „Nastavit aplikaci“ a zobrazí se vám vyskakovací okno s QR kódem. Naskenujte tento kód pomocí aplikace ověřovatele, jako je Google Authenticator.

1password použít ověřovací aplikaci k nastavení 2FA

Ověřovatel vám poskytne šestimístný přístupový kód. Chcete-li pokračovat, zadejte tento přístupový kód na další obrazovce.

Poté jste hotovi! 2FA je nyní nastavena pro váš účet 1Password.

1 heslo 2fa je povoleno

4. 1Password má strážní věž!

S názvem tak úžasným jako Strážná věž byste očekávali, že tato funkce bude v pohodě… a nezklame!

Funkce Strážná věž v podstatě prochází web a kontroluje, zda některá z vašich přihlašovacích údajů nebyla dříve ohrožena. Pokud byla vaše přihlašovací jména nebo hesla již dříve porušena, bude to vypadat jako zranitelné a budete vyzváni k aktualizaci těchto hesel.

Také vám řekne, zda byla vaše hesla znovu použita, použita na nezabezpečených webech nebo prostě slabá, stejně jako vaše bicepsy (zvedáte, brácho?).

1password strážní věž kontroluje zranitelnost informací

Přestože jsme zjistili, že tato funkce je nekonečně užitečná při varování nás před ohroženými daty, mysleli jsme si, že by mohli být trochu nápomocnější při odstraňování těchto porušení dat. Přejeme si, aby to bylo rychlé & snadný způsob, jak změnit hesla všech zranitelných opakovaných přihlášení, ale bohužel neexistuje.

Více o tom probereme v sekci nevýhody.

5. Kategorie Aplikace!

Úkolem správce hesel je jen pomoci vám zapamatovat si přihlašovací údaje, ale pokud se rozhodnou udělat něco navíc, byli bychom s extra službou spokojeni..

1Password šel nad rámec toho, že byl správcem hesel. Poskytli nám kategorie pro uložení všech našich soukromých dat, takže se nemusíme bát zapamatování každé důležité věci. A co je ještě lepší, vše, co je uloženo, je pro vás pohodlně dostupné prostřednictvím vašich zařízení!

Kromě přihlášení získáte:

 • Zabezpečené poznámky
  Zde si můžete poznamenat jakákoli citlivá data, která se nehodí nikde jinde, a chránit je před zvědavýma očima. Díváme se na věci, jako je vaše heslo Wi-Fi, údaje o pojištění, narozeniny vaší ženy nebo adresa vaší přítelkyně – to vše v bezpečných poznámkách, kde jsou snadno přístupné a přesto zabezpečené.
 • Detaily kreditní karty
  Díky tomu je nakupování online snazší, rychlejší, pohodlnější a bezpečnější. Jedním z hlavních účelů získání správce hesel (alespoň pro mě) bylo pohodlí & rychlost všeho. Jakmile jsou moje údaje o kreditní kartě zadány, jsou pro mě vyplněné formuláře automaticky vyplněny.

  Tento druh pohodlí je k nezaplacení!

 • Identity
  Znáte ty podivné osobní detaily, které musíte vyplnit při registraci do služby? Rozloučte se s tím, protože 1Password to všechno udělá za vás. Opět je to malé pohodlí, ale je to užitečné ve velkém.

6. Sdílení účtu až s 5 uživateli!

Sdílení opravdu zajímá a s plánem 1Password Families (což používáme, což také doporučujeme, protože poskytuje nejlepší hodnotu) můžete sdílet 1Password až se 4 dalšími uživateli.

Plán rodiny 1 hesel může sdílet až 5 uživatelů

Opravdu byste měli sdílet pouze s členy rodiny, ale nechápu, proč nemůžete darovat další slot přátelům jako dárek k narozeninám nebo tak něco.

Pokud máte obavy o to, že lidé, s nimiž sdílíte účet, mají přístup k vašim trezorům, nemusíte.

Každá osoba má přístup pouze do svého soukromého trezoru a do svého soukromého trezoru, takže nikdo nemůže vidět vzájemná hesla a přihlašovací údaje. Soukromí je zajištěno, bezpečnost je zachována, všichni jsou šťastní.

Kromě sdílení účtů můžete použít 1 hesel na všech zařízeních, která vlastníte. Mluvíme o vašem notebooku, ploše, pracovní ploše, iPhone, náhradním iPhone, iPadu nahoře, iPadu nahoře a iPadu janky, který je určen pouze pro toaletu..

Všechny jsou také synchronizované, takže jakmile uložíte přihlašovací údaje na jednom zařízení, bude synchronizováno se VŠECH zařízeními, aby bylo sladké pohodlí.

7. 1Password má úžasné zabezpečení!

1Password jen vyrazí to z parku s jejich impozantní bezpečnostní opatření. Jsme vážní – s takovou obranou, kterou postavili, jste chráněni před téměř vším. Podívejme se na to.

 • 256bitové šifrování typu end-to-end
  Tato technologie prakticky znemožňuje komukoli ukrást vaše data, když je v transportu. Když synchronizujete svůj trezor 1Password se svými zařízeními, zůstane v bezpečí, bez ohledu na to, zda používáte Wi-Fi nebo mobilní data.
 • Hlavní heslo v kombinaci s tajným klíčem
  Hlavní heslo používá posílení klíčů PBKDF2, což v zásadě ztěžuje někoho, kdo si přeje hrubé vynucení hlavního hesla.

  Kromě toho 1Password používá tajný 128bitový klíč k ochraně každého ze svých zařízení, která je uložena lokálně na vašem zařízení a v nouzové sadě. Je, jak naznačuje jeho název, tajné. Jste jediný, kdo k němu má přístup, a 1Passwords o tom nevede žádné záznamy. Ujistěte se, že jej držíte pod zámkem a klíčem (je určena hračka).

  Spolu je to jeden z nejúčinnějších způsobů, jak zabezpečit vaše data před lidmi se špatnými úmysly.

 • Automatický zámek
  1Password můžete nastavit tak, aby se automaticky zamkl, když počítač přejde do režimu spánku nebo ve vybraných intervalech. Tím zajistíte, že nikdo nemůže únos vašich zařízení a přihlášení do svých účtů nechtěně nechat, když opustíte plochu na krátkou přestávku.
 • Ochrana proti phishingu
  Víte, jak jsou podvodní podvodníci schopni téměř znovu vytvořit webové stránky s děsivou přesností až po název domény, aby si mohli phish pro vaše podrobnosti?

  Lidským okem by mohlo být lehce chybět, ale nikdy nebude oklamat 1Password. Přihlásí se pouze na weby, které rozpozná, takže pokud jednoho dne nefunguje přihlášení, možná budete chtít být podezřelí a zkontrolovat, zda se jedná o skutečně zamýšlený web, ke kterému se přihlašujete..

 • Biometrický přístup pro mobilní zařízení
  Lidské otisky prstů jsou jako sněhové vločky – žádné dva nikdy nejsou stejné. To znamená, že je to jedno z nejúčinnějších bezpečnostních opatření v okolí, protože je opravdu nepravděpodobné, že by někdo jiný měl stejný otisk prstu jako vy (dobře, pokud nejste klonováni). V tom případě už nic není opravdu bezpečné?

5 věcí 1Password může zlepšit na

Dosud je 1Password opravdu dobrý … ale nestačí, abychom ho slepě doporučili jiným správcům hesel. Tady je důvod.

1. Automatické vyplňování není tak efektivní

Jiní správci hesel, které jsme zkontrolovali, učinili automatické vyplňování opravdu efektivní. Kdykoli je k dispozici přihlašovací formulář, hned vedle formuláře se objeví malé tlačítko a stačí na něj kliknout jednou a formulář se automaticky vyplní. Je to doslova postup jedním kliknutím. Další věc, kterou víte, jste přihlášeni.

1Password funguje trochu jinak. Kdykoli máte přihlašovací formulář, musíte kliknout na tlačítko rozšíření v pravém horním rohu prohlížeče. Jakmile to uděláte, budete muset kliknout na své přihlašovací údaje, pak se za vás přihlásí.

Je to v zásadě tříkrokový proces – jděte vpravo nahoře, klikněte jednou, podruhé. Nejedná se o velký problém, ale může být mnohem pohodlnější.

Tip pro tip: „Ctrl + \“ vyvolá rozšíření, které vás poté automaticky přihlásí. Tím se proces zkrátí na jediný krok, ale vždy to nefunguje.

2. UI je trochu starý

Počáteční dojem z uživatelského rozhraní je, že je to trochu otřesné.

Obvykle je navigační podokno vlevo, ale navigační podokno 1Password a funkce jsou všechny vpravo. Rozhraní také vypadá trochu nerafinované.

1password navigační podokno je vpravo

Není to chaotický, prostě není tak čistý nebo intuitivní jako ostatní správci hesel, které jsme použili.

UI aplikace pro stolní počítače je něco, na co jsme více zvyklí, ale stále by mohla používat nějakou práci, protože stále vypadá trochu datovaná.

Jednosměrné uživatelské rozhraní vypadá datované

3. Nelze sdílet podrobnosti s uživateli, kteří nejsou uživateli

Pamatujte si dříve, když jsme říkali, že sdílení je péče?

S heslem 1Password můžete sdílet vaše hesla, zabezpečené poznámky a podrobnosti s lidmi, kteří jsou již na platformě. Neexistuje způsob, jak sdílet tyto údaje s lidmi, kteří nemají předplatné, a neexistuje žádné tlačítko, které by je pozvalo, aby se k nám připojilo.

Pojď 1Password, můžeš dělat lépe než tohle!

4. Žádný bezplatný plán

To přímo souvisí s kon # 3.

Bez bezplatného plánu jste omezeni na sdílení vašich bezpečných poznámek pouze s lidmi, kteří jsou již v plánu.

Tento druh naštve, protože pokud chci sdílet s někým, kdo NENÍ na 1Password a nemá v úmyslu se zaregistrovat, budu muset heslo zkopírovat ručně, sdílet pomocí nezabezpečené metody a poté změnit své heslo poté, co jsem ‘ m udělal.

Je to velmi neefektivní a trochu mi brousí moje zařízení.

5. Nelze aktualizovat všechna hesla jediným kliknutím

Pamatujete si, že kousek detekce strážní věže zjistí, zda jste ohrožili hesla? Pokud se podíváte pozorně, všimnete si, že mám neuvěřitelných 72 hesel, která jsou zranitelná.

Uvědomujete si, jaký monumentální úkol je pro mě přihlásit se na všech 72 webů, jen abych změnil heslo? S časem a úsilím, které to vyžaduje, nejsem překvapený, jestli lidé prostě opustí tato přihlášení tak, jak jsou, což překonává účel mít bezpečného správce hesel na prvním místě.

Přejeme si, aby 1Password nám poskytl způsob, jak změnit všechna zranitelná hesla pouhým kliknutím, ale myslím, že budeme muset žít s tím, co nám bylo dáno.

1Password Plan & Ceny

1Password má dva typy plánů, jeden pro osobní & Rodina a další pro tým & Podnikání.

Osobní & Rodina

1Password1Password Families
Neomezené hesloAnoAno
2FAAnoAno
Obnovte smazaná heslaAnoAno
Sharing AccountNoUpto 5 users
Sdílet podrobnostiNeAno (pouze s uživateli)
Cena / mnoc2.99$4.99

tým & Podnikání

TeamsBusiness
Správce ANO
2FAAnoAno
Ukládání dokumentů1GB5GB
Custom Control ControlNoYes
Změnit sledováníNeAno
SupportEmail SupportVIP Support
Cena / min .3.99$7.99

Jak funguje 1Password proti konkurenci?

Slíbili jsme vám důkladnou recenzi a nemůžeme to přesně nazvat důkladnou kontrolou, aniž bychom nejprve porovnali 1 heslo s konkurencí, můžeme?

1Password VS NordPass

 • Hodnota
  1Password i NordPass svým uživatelům přinášejí velkou hodnotu.

  Cítíme však, že kdybychom si museli vybrat jednu z hlediska hodnoty, šli bychom s 1 heslem.

  Pravděpodobně to nebude tak snadné jako NordPass, ale mají pro ně více funkcí a uživatelé mají možnost vybrat si plán Rodiny, což jim umožní sdílet účet se 4 dalšími lidmi.

  Pokud by ale NordPass měl zahájit podobný plán a začít implementovat další funkce, každý den bychom je vybrali přes 1 heslo.

  Jsme trochu zaujatí směrem k tomu, jak snadné je používat jejich software.

 • Použitelnost
  Tady NordPass získá nohu nad 1 heslem.

  Nevýhodou, že jste jedním z nejstarších poskytovatelů služeb v oboru, je opravdu těžké změnit vaše rozhraní.

  1Password UI vypadá, že je zaseknutý v 90. letech a může být docela matoucí. Jakmile jste na to zvyklí, neměla by být navigace problém, ale křivka učení může být docela strmá.

  NordPass má výhodu v tom, že je mladý, což má za následek mladší tým UI, který ví, jak vytvořit UX obstarané pro moderní dav.

  Jejich rozhraní je čistší, mnohem jednodušší pro navigaci a je ve všech ohledech lepší.

 • Funkce
  Opět platí, že 1Password má NordPass porazit, pokud jde o funkce.

  Jako jeden z nejstarších hráčů v oboru generování hesel má 1Password celou dobu, kdy potřebují přijít s funkcemi a vylepšit je k dokonalosti.

  Výsledkem je jeden z nejkomplexnějších programů správy hesel, které jsme měli s potěšením použít.

  NordPass je v podstatě stále ještě v plenkách, právě zahájen na konci roku 2019.

  Mají jen tolik funkcí, aby je bylo možné nazvat prémiovým správcem hesel, ale to je o tom. Základy mají zakryté, ale od nich byste neměli příliš očekávat.

 • Bezpečnostní
  Zabezpečení je jedna věc, kterou nemohou správci hesel otáčet. Pokud tak učiní, ztratí důvěru veřejnosti a nebudou moci konkurovat vůdcům v oboru.

  1Password i NordPass zajistily, že jejich systémy jsou zabezpečeny nejlepšími bezpečnostními opatřeními, které svět nabízí, takže si můžete být jisti, že vaše data jsou s nimi v bezpečí.

  Kdybych si musel vybrat, řekl bych 1Password má lepší zabezpečení.

  Použití jejich tajného klíče specifického pro zařízení přidává do systému další vrstvu zabezpečení a také zvyšuje naši důvěru v jejich software.

1Password VS Dashlane

Dashlane je jedním z našich nejoblíbenějších správců hesel z mnoha, které jsme vyzkoušeli. Je spravedlivé sledovat, jak se 1Password daří jednomu z nejlepších v oboru.

 • Hodnota
  Pokud jde o hodnotu, poskytují ho oba správci hesel různými způsoby.

  Dashlane není v žádném případě levný, ale poskytuje uživatelům lepší funkce, funkčnější uživatelské rozhraní… jsou v zásadě lepší ve všech směrech a někteří lidé to vidí jako velkou hodnotu.

  1Password přináší hodnotu, pokud jde o ceny, zejména s jejich rodinným plánem.

  Nemusí nabídnout tolik jako Dashlane a nemusí to vypadat tak elegantně, ale rodinný plán bude stát pouze 1 $ na osobu, pokud se vám podaří najít 4 další lidi, kteří s vámi účet sdílejí..

  Stručně řečeno, oba poskytují hodnotu – záleží jen na tom, co hledáte.

 • Použitelnost
  Software je tak dobrý jako jeho uživatelské rozhraní, protože pokud nikdo neví, jak program používat, je stejně dobrý jako zbytečný, bez ohledu na to, jak je to vlastně úžasné.

  Dashlane utírá podlahu 1 heslem v této kategorii, s vynikajícím uživatelským rozhraním.

  Používání je čisté, moderní a je naprosto přirozené.

  To dělá UP 1Password UI pocit, jako by byl navržen amatérský boomer.

  Point jde do Dashlane.

 • Funkce
  Oba správci hesel zvládají základy velmi dobře.

  Dashlane má více jedinečných funkcí, jako je automatický měnič hesel, bezplatná VPN a identifikační panel.

  1 Jedinými jedinečnými funkcemi hesla jsou Strážná věž a sdílení účtu (pouze pro rodiny), ale máme pocit, že jejich základní funkce jsou robustnější.

  Kdybych si musel vybrat, řekl bych Dashlaneovi.

 • Bezpečnostní
  Být nejstarší ve hře má určité výhody a 1Password jistě využil svých zkušeností.

  Oba správci hesel mají vynikající zabezpečení, ale 1Password o krok dále s jejich tajným klíčem pro konkrétní zařízení.

  Je to skvělý způsob, jak zabránit lidem v hackování do našich trezorů, a to rozhodně vzbuzuje důvěru v systém.

  1Password vyhraje toto kolo.

Verdikt: Měli byste jít za 1 heslem?

1Password je jedním z nejtěžších správců hesel, o kterých jsme museli rozhodovat, protože je to opravdu opravdu dobré.

Má skvělý záznam, je zcela spolehlivý, nikdy nebyl hacknut a má nejlepší bezpečnostní opatření, jaké jsme dosud viděli ve správci hesel..

Nastavení bylo tak snadné a jeho použití bylo opravdu snadné.

Klíčové vlastnosti jako 2FA, Strážná věž, množství kategorií a neomezená synchronizace zařízení byly některé z mála věcí, které jsme do našich životů opravdu přivítali, a nyní je těžké žít bez nich.

Je to jen to, že se vším, co mají pravdu, dostanou tu malinkou drobnou věc špatně.

Vezměte například strážní věž. Funguje to skvěle, když mi řeknete, že mám zranitelnost heslem, ale nenabízí žádné řešení, jak je snadno opravit.

Dokážeme sdílet bezpečné poznámky, hesla a vše, co chceme…, ale pouze lidem již na platformě. Neexistuje žádný způsob, jak snadno pozvat lidi na platformu. Nejhorší na tom všem je, že neexistuje žádný bezplatný plán pro přátele, takže s nimi nemůžeme bezpečně sdílet tyto podrobnosti..

Automatické vyplňování rozšíření prohlížeče funguje také o něco méně efektivně ve srovnání s konkurencí – provádí 3 kroky k automatickému vyplňování formulářů ve srovnání s jediným kliknutím ze soutěže. UI je trochu datované, ale stále dostatečně účinné k použití.

Abych to všechno zabalil, 1Password je jeden kickass manager hesel s několika uzly v jejich systému. Jedním z jejich nejsilnějších výhod by byla jejich cena. Plán pro rodinu stojí pouze 4,99 $ měsíčně (účtováno ročně) a můžete jej sdílet se 4 dalšími uživateli, což znamená, že vám nakonec stojí jen 1 $ měsíčně na uživatele.

Pokud hledáte správce hesel, který funguje a dává vám velkou hodnotu, 1Password je ten, který byste měli hledat. Pokud hledáte NEJLEPŠÍ správce hesel, můžete si místo toho prohlédnout náš nejlepší správce hesel do roku 2020.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map