Recenze Inmotion Hosting: 9 výhod a 3 nevýhody (testována rychlost serveru – 170 ms!)

Inmotion Hosting


Inmotion Hosting

https://www.inmotionhosting.com/

tl; dr

Inmotion Hosting je jedním z nejlepších hostitelů, se kterými jsme kdy měli potěšení. Ačkoli postrádají určité funkce zvyšující rychlost (žádná NGINX ve sdílených plánech) a mají pouze 2 datová centra se sídlem v USA, jejich rychlost odezvy serveru je šílená rychle!

Mají také skvělý tým podpory, trpělivost a dostatek znalostí, aby zvládli všechny naše otázky. Inmotion Hosting od nás získává dva palce! .

Recenze Inmotion Hosting: 9 profesionálů & 3 nevýhody (testována rychlost serveru – 170 ms!)

Je škoda, že jen velmi málo lidí mimo specializovaný trh zná název „Inmotion Hosting“..

Určitě nejsou tak slavní jako Hostinger nebo SiteGround, ale Inmotion Hosting je rozhodně jedním z nejvíce podceňovaných drahokamů.

Americká nezávislá společnost existuje již od roku 2001 a její působivé služby a produkty jsou odrazem společnosti, která se učí ze zkušeností a stala se jedním z nejlepších webových hostitelů dnes.

Bitcatcha.com byla ve skutečnosti hostována společností Inmotion Hosting a zjistili jsme, že to byla jedna z nejlepších možností, jaké jsme kdy v naší kariéře učinili.

Od té doby jsme přešli na SiteGround Cloud (nemůžeme volat sami odborníky na webhosting, pokud nebudeme experimentovat s jinými webovými hostiteli!) A přestože jsou v tuto chvíli naším oblíbeným webovým hostitelem, naše sladká sladká zkušenost s Inmotion nás vždy přemýšlel, jestli si udrželi svou hvězdnou službu.

Recenze hostování Inmotion

Rozhodli jsme se tedy, že toho stačí.

Nemá smysl vzpomínat na minulost.

Přihlásili jsme se do našeho starého účtu Inmotion Hosting, vytvořili jsme testovací web a šli jsme s ním do města, abychom zjistili, jak se drží od chvíle, kdy jsme s nimi byli naposledy, a chlapče, chlapče, to jsme nelitovali.

Testovali jsme rychlost, podívali jsme se na jejich vlastnosti, promluvili s jejich zákaznickou podporou a hodnotili jejich celkovou snadnost použití – a byli jsme s výsledky spokojeni!

Na základě našich zjištění jsme jako vždy vytvořili seznam kladů a záporů, takže si můžete sami posoudit, zda je Inmotion Hosting nejlepším webovým hostitelem pro váš web elektronického obchodu..

Poznámka

Testovací web, který v této recenzi používáme, je imhhosted.com. Hostuje s plánem napájení hostování Inmotion v datovém centru na západním pobřeží.

9 věcí, které máme rádi o hostování motivů (stále!)

1. Inmotion Hosting je VELMI RYCHLÝ!

Zřídili jsme testovací web (https://imhhosted.com/) pomocí plánu napájení společnosti Inmotion Hosting a pomocí našeho vlastního jedinečného kontroléru rychlosti serveru objevili doby odezvy serveru Inmotion Hosting, když se pingují z několika míst po celém světě, a výsledky nás naprosto odváděly pryč!

US (W)
US (E)
Londýn
Singapur
Sao Paulo

2 ms 53 ms 322 ms 178 ms 172 ms

Bangalore
Sydney
Japonsko
Kanada
Německo

514 ms 153 ms 109 ms 67 ms 149 ms

Průměrná rychlost: 171,9 ms – Zobrazit úplný výsledek

Pingy z USA na západ a na východ byly nejlepší, respektive 2 ms a 53 ms, což z nich dělá vynikající výsledky, pokud cílíte na americké publikum.

Rovněž se jim povedlo velmi dobře z ostatních míst a vykazovaly velmi malou latenci při pingování ze Singapuru (178 ms), Sao Paolo (172 ms), Sydney (153 ms) a Japonska (109 ms).

Jediné místo, které Inmotion Hosting neudělal příliš dobře, bylo v Bangalore s 514 ms. Není to překvapující vzhledem k vzdálenosti.

S celosvětovým průměrem 172 ms je Inmotion Hosting velmi rychlý a řadí se k solidní A +. Pokrývají dobře mezinárodní publikum, takže se nemusíte starat o dobu odezvy serveru, pokud nezacílíte na indické publikum (V tom případě navštivte nejlepší webhosting pro Indii.)

Provedli jsme také TTFB test pomocí webpagetest.org a výsledky pro nás byly velmi příjemné.

Čas motivace do výsledku prvního bajtového testu

Tento test byl proveden na skladové instalaci pomocí WordPress, bez jakýchkoli konfigurací nebo optimalizací rychlosti vůbec. TTFB byl opravdu rychlý za 0,466 s, a Inmotion Hosting skóroval většinou A v bodovacích parametrech webpagetest.org, pouze získával F pro komprimovaný přenos a statický obsah mezipaměti. Výsledky jsou dále potvrzeny rozsáhlými testy provedenými v roce 2007 WebHostingSecretReveals.

Tyto F lze snadno přeměnit na A jednoduchou instalací několika pluginů zvyšujících rychlost, jako je W3 Total Cache.

2. Funkce, které výrazně zlepšují rychlost!

Už jsme to řekli dříve a řekneme to znovu: rychlost je král. Pomalé načítání webu přímo souvisí s nedostatkem prodeje a nikdo to nechce!

Pokud nám webový host může poskytnout funkce, které mohou snížit rychlost načítání našich stránek, budou mít body cookie násilně strženy do jejich hrdla. Inmotion Hosting má více než několik funkcí zvyšujících rychlost, což právě dělá. Zde je několik, o kterých jsme zjistili, že stojí za zmínku:

Datová centra v Max Speed ​​Zone ™

Inmotion Hosting strategicky umístil svá datová centra hned vedle Internet Exchange Points na východním a západním pobřeží Ameriky. Díky tomu je ideální pro weby elektronického obchodování, které cílí na americké publikum, ale jejich strategické umístění také pomáhá jejich serverům rychleji reagovat na požadavky z jiných zemí a zajišťuje rychlou celosvětovou dobu odezvy!

Peering

Také se spojili s poskytovateli internetových služeb po celém světě a peeringovými burzami vytvořili přímé datové připojení, což dramaticky snižuje rychlost načítání dat. Namísto směrování dat přes více různých sítí funguje peering přímo tím, že vás přímo spojuje s nejbližším peerem, což vede k mnohem rychlejším odezvám a rychlosti načítání! Zjistěte více o peeringu zde a tady

Inmotion Hosting s peeringem

Ultra rychlé SSD úložiště

Někteří weboví hostitelé tam stále ukládají data na tradičních HDD. Pokud mi poskytnou možnosti úložiště HDD, hodím to hned na ně. Nechceme, aby tyto staromódní HDD s pomalým zadkem se všemi jejich pohyblivými částmi. Chceme ultra sexy krásně vyrobené SSD, postavené tak, aby vyhovovaly naší touze po rychlosti. Proto jsme rádi, že Inmotion Hosting využívá úložiště SSD; prakticky snižuje rychlost nakládání o 40%!

3. 99,9% záruka dostupnosti

Uptime Guarantee je něco, co byste rádi hledali u webhostingu. 1 minuta prostojů nemusí vypadat jako hodně ve velkém schématu věcí, ale spousta 1minutových prostojů se sčítá a dojde k bodu, kdy se váš web stane pro společnost Google irelevantní..

Je-li váš web ve většině případů mimo provoz, ve skutečnosti Google neexistuje. Lidé, kteří hledají vaše stránky, budou mít místo toho k dispozici výsledky pro podobné weby a bude vás to stát ztrátou v potenciálním prodeji.

Inmotion Hosting poskytuje svým zákazníkům v podnikatelské třídě záruku 99,99% dostupnosti, za kterou dostanete na svůj účet kredity v hodnotě jednoho měsíce, pokud někdy klesnou pod toto číslo.

Útoky DDoS nebo přerušení služeb způsobené vlastními skripty samozřejmě nemají nárok na kredity, ale je dobré vědět, že Inmotion Hosting je ve svých službách dostatečně sebevědomý, aby poskytl tuto záruku dostupnosti za prvé.

Podívejte se na SLA provozuschopnosti Inmotion Hosting zde.

Momentálně sledujeme provozuschopnost našeho testovacího webu uptimerobot.com a od této doby psaní je doba provozu 99,99%. Provozní doba webu je průběžně sledována a data jsou zobrazena níže, takže můžete vidět sami, zda záruka na provozuschopnost Inmotion Hosting splní svůj slib.

Provozní doba od dubna 2018

100%

* Tento čítač se neustále aktualizuje

4. BoldGrid – zahrnuto prémiové tvůrce stránek

Nikdo nemá rád stavitele stránek zdarma, kteří přicházejí s webhostingovým plánem. Jsou super restriktivní a jejich návrhové šablony obvykle vypadají jako podivný konec špinavého autobusu.

BoldGrid je však úplně jiná bestie.

Je to vlastně tvůrce webu PREMIUM (za který většina lidí šťastně zaplatí), který je postaven na WordPressu, takže si budete moci užít plnou flexibilitu WordPress bez všech komplexností!

Jeho uživatelské rozhraní je takový sen, který se používá, a je úžasně intuitivní. Lidé s nulovou zkušeností s kódováním si mohou pomocí svého super snadno použitelného editoru drag-and-drop prakticky vytvořit vlastní weby WordPress za hodinu..

Mají dokonce předem připravená přizpůsobitelná témata, pokud je chcete raději použít.

Tvůrce stránek BoldGrid

I když jste zkušený webový designér, zjistíte, že BoldGrid má své výhody.

Zjednodušuje váš pracovní postup, umožňuje vám pracovat rychleji a vytvářet dynamičtější weby a také můžete uložit své oblíbené načtení, které lze použít jako šablony pro jiné weby.!

Jedním z nejlepších výhod společnosti BoldGrid je podle mého skromného názoru, že máte úplné vlastnictví webu, který jste vytvořili pomocí svého systému, přičemž ostatní tvůrci stránek vám nedávají úplné vlastnictví svých stránek..

BoldGrid obvykle stojí 60 USD ročně, ale sdílí se obchodní plány Inmotion Hosting ZDARMA. Nejlepší věci v životě jsou skutečně zdarma!

Další informace o Boldgridu naleznete v tomto videu.

5. Bezplatné domény

Nikdo nemá rád nikl a tlumené pro cokoli, ale často to tak cítíme, když vytváříme webové stránky. Musíme platit za webhosting, platit navíc za funkce, které chceme, platit někomu za design stránek, platit za obrázky, které by použil návrhář stránek – seznam prostě nekončí.

To je důvod, proč jsme byli nad měsícem s rozhodnutím společnosti Inmotion Hosting začlenit bezplatnou doménu (v hodnotě 14,99 $) do všech svých sdílených obchodních plánů. Tato doména je ve skutečnosti zdarma pouze rok, ale skutečnost, že je vůbec zdarma, skutečně ovlivňuje spokojenost zákazníků.

Pokud již máte existující doménu, kterou byste raději použili, Inmotion Hosting vám dokonce poskytne kredity, abyste ji mohli převést rychle a bez problémů..

6. Zdarma SSL, automatické zálohování & Ochrana proti hackerům

Obchodní plány společnosti Inmotion Hosting přicházejí s úžasnou sadou bezpečnostních funkcí, které pomáhají chránit váš web před nepředvídanými útoky. Je to docela v pohodě, protože si můžete snadno odpočinout a soustředit se na svou firmu nebo tvorbu obsahu, aniž byste se museli obávat o nic z toho.

Sada zabezpečení se skládá z:

SSL zdarma

Inmotion Hosting poskytuje ZDARMA SSL prostřednictvím cPanelu, podepsaného společností Comodo, jedné z nejdůvěryhodnějších značek SSL v oboru. Pouhými několika kliknutími myši můžete na svůj web aktivovat „https“.

Je to pro nás docela zatraceně úžasné, protože Chrome začne označovat weby bez SSL jako „nezabezpečené“ brzy. A pohodlí pro aktivaci bezplatného SSL je jednoduše nepřekonatelné.

Ochrana proti hackerům

Inmotion Hosting používá interní nástroj s názvem Patchman, který hledá zranitelnost na vašem webu a opraví jej dříve, než dojde k hackerům. Je to skvělý preventivní nástroj, který máte zdarma, a je to vynikající funkce pro weby elektronického obchodování!

Automatické zálohování zdarma

Dokážete si představit, jaké by bylo únavné zálohovat data ručně? Co se stane, pokud zapomenete provést zálohu v jeden den, kdy se vaše data rozhodnou zmizet?

Inmotion Hosting nám pomáhá tento problém vyřešit automatizací procesu pro nás. Nemusíme si dělat starosti se zálohami, jak to jejich systém dělá pro nás, což nám umožňuje soustředit se na obchodní aspekt věcí.

Obnova dat je také velmi snadná. Stačí jen jedno kliknutí, abyste obnovili svůj web tak, jak byl. Pokud nevíte, jak to udělat, zeptejte se svého vynikajícího živého týmu – rádi vám to udělají za vás.

Ochrana DDoS

Ochrana DDoS od Inmotion Hosting je zabudována do infrastruktury a poskytuje ji Corero, jedna z předních značek v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Nabízejí ochranu DDoS v reálném čase pomocí přístupu „první linie obrany“, který kontroluje provoz a blokuje útoky v reálném čase – jinými slovy, chrání váš web bez přerušení skutečného provozu zákazníků.!

Přečtěte si více o ochraně DDoS od společnosti Corero tady.

7. 24/7 americká podpora

Podniky v oblasti elektronického obchodování běží 24/7 a dobrý webhosting by měl mít také podporu 24/7, aby byly případné problémy vyřešeny bez ohledu na čas.

Tým podpory Inmotion Hosting byl vždy pohotový, znalý a zkušený, vždy připraven trpělivě pomáhat s jakýmkoli problémem, se kterým jsme se setkali. (A jsou založeny na 100% v USA!)

Lze je kontaktovat prostřednictvím živého chatu, Skype nebo pokud se cítíte zvlášť chatrní, prostřednictvím svého vyhrazeného telefonního čísla podpory.

Naše vlastní zkušenosti s nimi byly vždy velmi příjemné a naše problémy byly vyřešeny bez frustrace. Na všechny vaše otázky odpoví trpělivě a profesionálně, bez ohledu na to, jak hloupí mohou být.

Tým reagující podpory Inmotion Hosting

8. 90denní záruka vrácení peněz & Zdarma migrace webových stránek

Tohle je obrovské. Většina webových hostitelů poskytuje poměrnou nebo částečnou náhradu do 30 dnů nebo 60 dnů. Inmotion Hosting je se svými službami dostatečně přesvědčen, že nabízejí úplnou náhradu do 90 dnů, což se domnívám, že žádná jiná webhostingová společnost předtím neudělala!

Také vám zdarma ztratí náš přenos na vašem webu bez jakýchkoli prostojů, takže se nemusíte starat o rozbití webu, abyste se nemuseli obávat o vlasy..

Koneckonců, pokud nejste spokojeni s hostováním Inmotion, jednoduše zrušte během období bezplatného vzhledu a peníze dostanete zpět bez jakýchkoli dotazů!

9. 56% exkluzivní sleva pro Bitcatcha Reader

Inmotion Hosting 56% exkluzivní sleva pro čtenáře Bitcatcha

Každý má rád větší hodnotu za své peníze, že? Naštěstí pro vás se nám podařilo získat VÝHRADNÍ SLEVU s Inmotion Hosting, který vám dává 56% slevu na jejich obchodní plán, čímž se cena snížila na pouhých 3,49 $ za měsíc (plán spuštění)!

To není všechno, pokud hledáte prémiový hosting WordPress, budete rádi, že víte, že máme 37% slevu z plánu Inmotion WP-1000s, který sníží cenu pouze na 4,99 $ za měsíc.

Ve srovnání se startovacím plánem WordPress společnosti Bluehost, který stojí nepřiměřeně 39,99 $ (dokonce ani nedostanete více funkcí – více o tom v Inmotion VS Bluehost), myslíme si, že zřejmě získáte větší ránu za své peníze pomocí našeho přidruženého odkazu níže!

Věci, které se nám na Inmotion Hosting nelíbí

1. Iffy Check Out Process

Je to jen malá úleva, ale je to stále něco, co jsme otravovali – proces odhlášení Inmotion Hosting může být bolest. Neexistují žádné jasné údaje o tom, co dělat nebo kde se má tisknout.

Jsou jednou z mála společností, které stále praktikují manuální výzvu k potvrzení pro nové uživatele. To může být docela obtížné, ale je to také bezpečnostní funkce. Zda je či není to dobrá nebo špatná věc, záleží na uživateli.

Proces odhlášení je také opravdu pomalý. Rychlé vyhledávání odhalilo, že někteří uživatelé také narazili na problémy s dokončením prodeje, u některých lidí došlo k vypršení časového limitu, zatímco jiní jednoduše nemohli dokončit proces.

Pokud uvažujete o přihlášení, berte na vědomí a buďte připraveni – buďte trpěliví a prodej nakonec skončí.

2. Žádné asijské datové centrum

I když je Max Speed ​​Zone ™ společnosti Inmotion Hosting optimalizována pro globální dosah a funguje opravdu dobře, ale je docela pravděpodobné, že jejich datová centra jsou umístěna pouze v Americe.

Nacházím se v jihovýchodní Asii, a přestože se zdá, že servery společnosti Inmotion Hosting reagují docela dobře, pingovány ze Singapuru za 178 ms, pro naše zákazníky může být potenciálně mnohem rychlejší načíst náš web, pouze pokud měli datové centrum umístěné v Asii..

3. Žádné NGINX

NGINX je super populární server nastavený mezi většinou webhostingů kvůli jeho příspěvku k masivnímu snížení rychlosti načítání stránek a jsme celkem zklamáni, že Inmotion Hosting ho dosud neprovedl ve svých sdílených hostingových plánech (je k dispozici pouze s jejich možnosti hostování WordPress).

Provedli jsme však trochu kopání a zjistili jsme, že testují a prověřují kompatibilitu NGINX s jejich sdílenými servery a nakonec se mohou úplně přepnout z Apache..

Pro majitele malých a středních podniků to bude skvělé, když to udělají (rychlost načítání stránek s NGINX ohromně klesá!), Ale od této doby psaní se to zdá jako promarněná příležitost.

Plány hostování Inmotion & Funkce

Obchodní hosting

Pokud hledáte společný podnikový hosting pro malé firmy nebo weby elektronického obchodování, máte tři možnosti:

LaunchPowerPro
Cena / mnoc3.99*$4.99*$7.49*
Obnovení 7,99 $ 9,99 $ 15,99
DomainFREEFREEFREE
Počet povolených stránek26Neomezeno
Disk SpaceUnlimitedUnlimitedUnlimited
Šířka pásmaUnlimitedUnlimitedUnlimited
Počet e-mailůUnlimitedUnlimitedUnlimited
SpeedNormal2X4X
Security SuiteIncludedIncludedIncluded

* Cena za předplatné na 12 měsíců. Použita 56% exkluzivní sleva.

Naše testovací stránka je hostována v plánu napájení, protože jsme chtěli hostit několik domén, a tento plán nám poskytuje více než dostatečný prostor a zdroje k tomu, abychom dělali vše, co jsme chtěli dělat. Ve skutečnosti hostujeme s tímto účtem další přidružené weby a stále jsme se nesetkali s žádným škytáním v provozu.

Jeden, který není opravdu jasný na webu Inmotion Hosting, je rozdíl mezi 2x výkonem v plánu napájení a 8x výkonem v plánu Pro. Udělali jsme nějaké kopání a to je to, co jsme objevili

Fyzická paměť CPU% (C)
Spuštění 40% 1 GB
Výkon80% 2GB
Pro100% 4GB

Fyzická paměť přidělená pro plány je doslova čtyřnásobek plánu spuštění, což znamená, že hostitel může spouštět programy, které potřebujete na svém webu, efektivněji, což přímo převádí na rychlejší načítání, pokud váš web vyžaduje tyto zdroje.

Pokud jste na ploše mezi plánem Napájení a Pro, je pravidlem, abyste se vždy rozrůstali a upgradovali, jak rostete. Inmotion Hosting má celou řadu služeb, které uspokojí každou potřebu. Stačí si jen vybrat plán se zdroji, o kterých si myslíte, že budete potřebovat – pokud zjistíte, že potřebujete více, budete mít vždy možnost upgradovat!

Rovněž získáte exkluzivní 56% slevu, kterou použijete pomocí našeho přidruženého odkazu, takže ji nezapomeňte použít!

VPS

U agentur, prodejců nebo vývojářů si můžete vybrat mezi dvěma plány VPS, které budou vyhovovat vašim potřebám. Tyto plány přicházejí s nastavením serveru NGINX a dalšími Itty bitty výhodami, které vám dávají vychvalovací práva, když se potkáte s těmi, kdo jsou o tom informováni. Zobrazit všechny funkce VPS zde.

spravované vps a samosprávné hostování vps

Spravovaný hosting WordPress

Pokud však hledáte to nejlepší z nejlepších, nejluxusnějších a dekadentních hostingových plánů, nehledejte nic jiného než Managed WordPress Hosting Inmotion. Jsou optimalizovány tak, aby vám poskytovaly nejlepší možné rychlosti s NGINX, SSD, PHP7 a pokročilým ukládáním do mezipaměti.

Také se vám bude líbit spravované zabezpečení a spravované aktualizace, což znamená, že se doslova nebudete muset starat o jednu věc, protože Managed WordPress Hosting společnosti Inmotion vše za vás vyřeší.

Je zřejmé, že s prémiovými funkcemi přicházejí prémiová cena – buďte připraveni na tyto výhody! Podívejte se na jejich ceny zde.

Jak se Inmotion drží v konkurenci?

inmotion VS Siteground: Který z nich je rychlejší?

Jak již bylo zmíněno dříve, bitcatcha.com býval hostovaným serverem Inmotion Hosting, než jsme se přepnuli na server SiteGround Cloud, a hodně z rozhodnutí o přepnutí bylo založeno na vynikající rychlosti serveru SiteGround v té době (to bylo před 2 lety).

Doba odezvy serveru: 172 ms VS 138 ms

Pro tento test rychlosti jsme vytvořili dva weby – jeden s plánem napájení hostingu Inmotion a druhý s SiteGround GrowBig. Provedli jsme naše dva testovací weby pomocí intenzivní kontroly rychlosti serveru, abychom zjistili, který webový hostitel je rychlejší, pokud jde o dobu odezvy, a výsledky nás překvapily..

Inmotion PowerSiteGround GrowBig
Umístění serveruLos AngelesChicago
US (W) 2 ms55 ms
US (E) 53 ms3 ms
London322 ms92 ms
Singapur178 ms223 ms
Sao Paulo172 ms139 ms
Bangalore514 ms380 ms
Sydney153 ms226 ms
Japonsko109 ms148 ms
Kanada67 ms12 ms
Německo149 ms103 ms
Celosvětový průměr171,9 ms138,1 ms
Úplné výsledky

Inmotion Hosting opravdu ohromil světovým průměrem 172 ms, což jim dává hodnocení A + z bitcatcha.com.!

Z těchto výsledků je zcela zřejmé, že weby s americkým publikem budou těžit z jejich rychlých rychlých rychlostí díky 2 datovým střediskům v Americe, ale pingy ze zbytku světa se také vrátily poměrně rychle (většinou pod 180 ms) takže podniky s mezinárodním publikem se mohou i nadále těšit rychleji, než je doporučeno, s Inmotion Hosting!

Skóre SiteGround jsou docela podobné s Inmotion Hosting, s rychlým celosvětovým průměrem 138 ms, což také získá hodnocení A+.

Podrobnější srovnání jejich serverů jsme provedli na serveru SiteGround VS Inmotion Hosting. Zkontrolujte to.

Umístění datového centra: 2 VS 5

Inmotion Hosting má pouze 2 datová centra (americký východ a americký západ) strategicky umístěná pro maximální celosvětové pokrytí. Přestože datová centra Inmotion Hosting jsou velmi rychlá na celém světě, SiteGround má 5 datových center rozložených ve 3 regionech – to vám umožní vybrat datové centrum nejblíže k umístění vaší cílové skupiny a zajistit tak co nejrychlejší rychlost načítání (a jak všichni víme, rychlejší načte se váš web, čím více prodejů můžete potenciálně dosáhnout!).

Funkce zvyšující rychlost

Pokud jde o software zvyšující rychlost, oba plány SiteGround GrowBig i Inmotion Hosting podporují PHP7, ale zdá se, že SiteGround má navrch díky začlenění oblíbeného serveru NGINX, který je známý svou rychlostí. Výhodou SiteGround je také jejich vlastní SuperCacher, pokročilý systém ukládání do mezipaměti, který vám umožňuje zvýšit časy načítání stránek až 4x rychleji!

Inmotion Hosting má ve skutečnosti vysoce výkonné SSD optimalizované s nastavením serveru NGINX, ale zdá se, že tyto funkce jsou k dispozici pouze s jejich hostingovými plány WordPress.

Git & Představení

Ti z vás, kteří mají rádi životní funkce, jako je GIT nebo inscenace, budete zklamáni, že Inmotion Hosting nenabízí žádnou z těchto funkcí. Je to trochu zklamání, vzhledem k tomu, že SiteGround může nabídnout více za zhruba stejnou cenu.

Poznámka

Inmotion Hosting nabízí Git & Představení v jejich Premium WordPress Hosting, které začínají na 4,99 $ / měsíc. .

Inmotion VS Bluehost Jako hosting WordPress

Dále jsme postavili zbrusu nový plán hostování Inmotion Hosting na WordPress Hosting proti sezonnímu plánu WordPress Hosting společnosti Bluehost.

První věc, kterou jsme si hned všimli, byla cena – plán WP-1000S společnosti Inmotion Hosting je pouze sleva 9,99 $ 37%, pouze 6,99 $ měsíčně, oproti standardu WP společnosti Bluehost na neuvěřitelných 19,99 $ měsíčně. Když jsme tyto funkce umístili vedle sebe, zjistili jsme, že obrovský rozdíl v ceně není ospravedlnitelný.

Inmotion HostingBluehost
Úvodní cena $ 6,99 * /mo$19,9999 / měsíc
Obnovení 9,99 $ /mo$39,99 / měsíc
Podporované weby1Neomezeno
Místo na disku40GB30GB
E-mailové účty zdarmaUnlimitedNe
SSD StorageYesNo
Zdarma migrace webových stránekYesNo
Automatizované zálohováníAnoAno
Max Speed ​​Zone ™ YesNo
Zdarma reklamní kredity $ 150 $ 0
Záruka vrácení peněz 90 dní 30 dní
Pracovní prostředíYesNo
Automatické aktualizace pomocí funkce RollbackYesNo
Zdarma SSLYesYes
Prémiový tvůrce stránekAnoNe
NGINXYesNe

* Cena za předplatné na 12 měsíců.

Jedinou výhodou, kterou má Bluehost oproti Inmotion Hosting, je to, že umožňují 100 milionů návštěv měsíčně, ve srovnání s 20 000 měsíčními návštěvami Inmotion Hosting.

Kromě toho prostě nemá smysl hostovat s Bluehostem. Inmotionův hosting WordPress nám poskytuje tolik základních funkcí za poloviční cenu (SSD, inscenace, automatické aktualizace, tvůrce stránek, migrace stránek … seznam pokračuje), takže Bluehostův plán vypadá opravdu zastaralý.

Při pohledu na tyto funkce je jasné, že WP-1000S společnosti Inmotion Hosting je logickou volbou, pokud uvažujete o získání prémiového hostování WordPress..

Verdikt: Měl bych hostit s Inmotion Hosting?

S hostováním Inmotion jsme velmi spokojeni!

Jejich rychlosti se během posledního testování zlepšily a překvapilo nás. Jejich 2 datová centra jsou efektivně využívána k pokrytí mezinárodního publika bez obětování časů načítání a dokonce skórovali rychlejší testy rychlosti než náš oblíbený hostitel, SiteGround.!

Klady těžce převažují nad nevýhodami (upřímně řečeno, byli jsme dusení – my jsme vlastně měli problémy se pokusit přijít s nevýhodami!) A milujeme jejich dlouhý seznam funkcí.

Jejich úložiště SSD je obrovský tah. Házejte do svých dalších výhod (neomezený počet e-mailů, žádné přestávky na prostoje, bezplatné aplikace, neomezená šířka pásma atd.) A je to bez přemýšlení – Inmotion Hosting je vynikající webhosting.

Jejich plány jsou přínosem pro peníze se spolehlivým provozem a zákaznickým servisem.

Nezáleží na tom, zda cílíte na konkrétní zemi nebo mezinárodní publikum – jen zjistěte, zda jsou servery pro východ nebo západ lepší pro vaše cílové publikum, a sledujte, jak se vaše data přenášejí na obrazovky vašich zákazníků v rekordním čase.

10/10 doporučuji!

Klíčové vlastnosti

 • ✓ Bezplatné doménové jméno
 • ✓ Neomezený prostor na disku
 • ✓ Neomezený přenos dat
 • ✓ Max Speed ​​Zone ™
 • ✓ SSD zahrnuto
 • ✓ SSH Access Supported
 • ✓ Podpora 24 × 7 v USA
 • ✓ 90denní vrácení peněz

Doporučeno pro

 • • elektronický obchod
 • • WordPress
 • • Fórum
 • • CMS (Joomla, Drupal)
 • • Středně velký web
 • • Obchodní web

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector