Sticky Password Review – 7 kladů a 6 nevýhod Sticky Password

Lepkavé heslo


Lepkavé heslo

https://www.stickypassword.com/

tl; dr

Nejvyšší úroveň z hlediska hodnoty s některými skutečně úhlednými výhodami, není divu, že se na tomto seznamu dostalo Sticky Password! Se Sticky najdete několik jedinečných funkcí, díky nimž jsou vynikajícími správci hesel pro ty, kteří hledají dohodu. Další informace.

Sticky Password Review – 7 Pros & 6 Nevýhody Sticky Password

Proč je Sticky Password tak skvělé? Co s nimi dělá lidi voskovými poetiky ohledně softwaru, proč je Tom’s Guide, Cnet a Techradar hodnotili tak vysoko?

Abychom to zjistili, nainstalovali jsme správce hesel do všech našich počítačů a několik dní jej používali, abychom získali představu o tom, jak program skutečně funguje.

Využili jsme také svobodu k jejich pěknému sestavení pro váš prospěch, takže můžete na jednom místě objevit vše, co potřebujete vědět o Sticky Password..

Obsah

Pros Sticky Password

 1. Na palubě je super snadné!
 2. Účty aplikací jsou k dispozici!
 3. Zálohování přenosného zařízení!
 4. Více rozšíření prohlížeče, včetně Safari!
 5. Automatické vyplňování kreditní karty & bankovní detaily!
 6. Sticky má opravdu pěkné výhody!
 7. Dostanete se k záchranářům!

Nevýhody Sticky Password

 1. Žádná podpora živého chatu
 2. Synchronizace může být pomalá
 3. Uživatelské rozhraní stolní aplikace potřebuje práci
 4. Žádný generátor hesel pro mobilní aplikaci
 5. Může to být přehnané a nefunguje
 6. Chybí důležité funkce

Sticky Password Plan & Ceny

 • Přehled

Může lepkavý chod na špičce proti průmyslovým gigantům?

 • Lepkavé heslo VS NordPass
 • Lepkavé heslo VS Dashlane

Výrok

 • Měli byste jít na Sticky Password?

Seznámení s Sticky Password

Jsem si jistý, že všichni a jejich matky jsou obeznámeni s uznávaným antivirem, AVG. Pravděpodobně jste to užili v minulosti, nebo alespoň znáte někoho, kdo to má.

Budete rádi, když víte, že většina vedoucích pracovníků na úrovni C ve Sticky Password je vyrobena z bývalých vedoucích pracovníků z technologií AVG, kteří přinesli stejnou úroveň kvality a odhodlání svému řemeslu do společnosti Lamantine Software, společnosti Lepkavé heslo.

Lamantine Software byl založen na začátku roku 2001 Alexem Tishchenko, s cílem vytvořit pohodlnější proces pro lidi v digitálním světě – as touto vizí bylo vytvořeno Sticky Password.

Je navržen tak, aby vytvářel, organizoval & zjednodušit život online tím, že uživateli umožní generovat jedinečná hesla pro oblíbené webové stránky, aniž by bylo třeba si je pamatovat.

Petr Bilek nastoupil do společnosti v roce 2009 jako generální ředitel a přinesl své obchodní chytrosti z AVG, aby pomohl Lamantine Software expandovat na nové rozvíjející se trhy po celém světě.

Sticky Password se od té doby ukázala jako úspěšná s předními bezpečnostními společnostmi jako Kapersky Labs implementaci jejich technologie do vlastního softwaru správce hesel společnosti Kapersky.

Můžeme důvěřovat Sticky Password s našimi daty?

Pokud vláda nebo hacker poruší své servery, zůstanou naše soukromá data soukromá? To jsou otázky, které většinu lidí obtěžují, zejména když se přihlašují ke službám týkajícím se jejich osobních údajů.

Dobrá zpráva je, že Sticky Password má sídlo v Brně.

Jak je to dobré pro nás?

Takže tady je obchod – Česká republika není součástí 5 Eyes, 9 Eyes nebo 14 Eyes dohledových aliancí, což znamená, že pokud chce nějaká vláda z jakéhokoli důvodu přinutit společnost, aby odhalila svá uživatelská data, Sticky Password jim může jen dát prst a jít po jejich veselé cestě.

Jakékoli porušení zabezpečení pomocí Sticky Password?

Nenašli jsme nic ohledně porušení Stickyho serverů a myslím, že to je dobrá zpráva.

Bez ohledu na to, i když jsou servery porušeny, Sticky Password využívá zabezpečení Zero-Knowledge, které hodí míč uživateli, aby si zapamatoval své hlavní heslo. Nebudou toto heslo uchovávat a data z úložiště nelze bez tohoto hlavního hesla číst.

Proto je pro zloděje dat prakticky nemožné přečíst vaše data, i když se jim podaří nějakým způsobem porušit značně bezpečné pevnosti Sticky Password.

Nyní se vším, co z cesty, pojďme k tomu, co jste sem vlastně přišli – naše nejoblíbenější věci o Sticky Password!

7 věcí, které máme rádi o lepkavém hesle

1. Na palubě je super snadné!

Pokud jde o používání nových programů a softwaru, jedním z nejlepších způsobů, jak přimět uživatele, aby se cítil vítán, je vytvoření palubního systému, který je snadný & uživatelsky přívětivý.

Pokud mám problémy s nastavením služby na mém zařízení, můžete se vsadit, že můj dojem se softwarem bude kyselý, bez ohledu na to, jak je to skutečně užitečné.

Naštěstí společnost přivedla Stickyho do našich systémů velmi pohodlně.

Jakmile se zaregistrujete, budete vyzváni ke stažení a instalaci Sticky Password do vašeho počítače.

lepkavé heslo instalace krok za krokem

Na obrazovce se zobrazí pokyny krok za krokem, abyste se ujistili, že jste nikdy neztratili.

Postupujete-li podle pokynů na obrazovce, objeví se výzva k vytvoření nového účtu.

výzva k nalepení hesla k vytvoření účtu

Budete požádáni o vyplnění své e-mailové adresy a hlavního hesla. To je nesmírně důležité – neztrácejte své hlavní heslo! Je to jediný klíč k odemčení vašeho trezoru a je to jediné heslo, které software neukládá.

lepivé heslo vyzve k nastavení hlavního hesla

Takže použijte hlavní heslo, které si budete pamatovat po celý život, nebo něco skutečně bezpečného, ​​zapište si jej a udržujte pod zámkem a klíčem.

Jakmile tento bit vyřešíte, Sticky se zeptá, zda chcete mít aktivovanou cloudovou synchronizaci, takže vaše data budou neustále synchronizována na všech zařízeních nebo pouze na místní synchronizaci Wi-Fi.

rychlá synchronizace cloudu hesel pro sdílení hesel na všech zařízeních

Teoreticky je lokální Wi-Fi synchronizace bezpečnější, protože vaše data nikdy nepůjde na internet, a bude se navzájem synchronizovat pouze v případě připojení Wi-Fi.

Protože však Sticky používá šifrování AES-256 (více o tom později), nikdo by neměl být schopen během synchronizace online data unést, takže jsme raději měli zapnutou Cloud Sync.

Oceňujeme však možnost.

Dalším krokem je to, kde se věci stávají zajímavými, alespoň pro mě – Sticky detekuje prohlížeče, které používáte automaticky, a zeptá se, zda chcete importovat přihlašovací údaje uložené v něm do Sticky databáze.

lepkavé heslo integrace s webovými prohlížeči

Stačí vybrat, která data prohlížeče chcete importovat, a stisknout „Pokračovat“, pak Sticky za vás automaticky provede práci! Není třeba se hádat, jít do prohlížečů Chrome a stahovat soubory CSV a co ne!

Měli byste to udělat už teď, ale Sticky vás vyzve ke stažení rozšíření svého prohlížeče a integraci jejich softwaru do vašich každodenních zvyklostí procházení.

výzva k nalepení hesla k instalaci rozšíření prohlížeče Chrome

Žádný z těchto procesů není vůbec komplikovaný a lepkavý dělá většinu těžkého zvedání za vás.

Stačí kliknout na „Další“. Netřeba dodávat, že jsme vděční za pohodlí.

2. K dispozici jsou účty aplikací!

Toto je jedna funkce, kterou jsem nikdy nevěděl, že chci ve správci hesel. Zvykli jsme si na používání prohlížečů hesel v prohlížečích, že jsme zapomněli, že aplikace existují, a někdy je třeba, abychom se při jejich používání skutečně přihlásili.

Zapomněl jsem přihlašovací údaje Skype bezpočet časů (uchýlil jsem se k stisknutí tlačítka „Resetovat heslo“ pokaždé, když je potřebuji použít) a byl jsem příjemně překvapen, když jsem zjistil, že Sticky dokáže ukládat a aplikovat moje údaje také na aplikace..

Přidávání aplikací do Stickyho systému se ukázalo být trochu komplikovanější, než bych chtěl, protože jsem potřeboval najít zdroj exe, což znamenalo, že jsem musel jít kopat do své jednotky C, abych zjistil, kde jsem původně nainstaloval program.

Je dobré, že Sticky měl předvídavost přidat malé tlačítko, aby byl tento proces mnohem snazší.

lepivé heslo může ukládat hesla pro jiné aplikace

Jediné, co musíte udělat, je spustit program, otevřít Sticky, přetáhnout toto malé tlačítko do požadovaného programu a automaticky se přidá do účtů aplikace Sticky. Snadné Peasy!

Zjistili jsme však, že funkce Účty aplikací je trochu divoká. S automatickým vyplňováním mých přihlašovacích údajů to fungovalo naprosto v pořádku, ale nedokázali jsme přijít na to, jak se dostat do práce s mým spouštěčem Epic Games.

Řešení, které jsem použil, bylo přejít do účtů aplikace, zkopírovat moje uživatelské jméno a heslo a „Ctrl + V“ ve spouštěči. Není to nejelegantnější způsob, jak to udělat, ale alespoň se nebudu muset zasáhnout „resetovacím heslem“ pokaždé, když se chci přihlásit.

3. Zálohování přenosného zařízení!

Hele, tady je další funkce, kterou jsem nikdy nevěděl, že potřebuji!

Došlo k více než jedné příležitosti, kdy jsem se musel přihlásit na web z veřejného nebo přítele počítače, pouze do facepalm, protože jsem si uvědomil, že nemám přístup k vlastnímu správci hesel na jiném počítači.

Vysvoboď mě vytahování mobilní verze nainstalované v mém telefonu, hledání mých přihlašovacích údajů a ruční psaní do prohlížeče jako degenerované zvíře.

Sticky Password dokáže vytvořit vlastní přenosnou verzi, která se uloží na flash disk, takže si ji můžete vzít kamkoli s sebou kamkoli jdete.

přenosná verze s lepivým heslem umožňuje přístup k heslům kdekoli

Když připojíte jednotku flash do nového počítače, nemusíte software ani instalovat.

Musíte pouze najít přenosné Sticky Password.exe a spustit jej a budete mít přenosnou verzi programu spuštěnou na novém počítači s přístupem ke všem vašim datům a přihlášení.

Pohodlné to není?

Jen se ujistěte, že je odpojíte před opuštěním počítače, nechcete, aby někdo jiný dostal své špinavé rukavice na vaše cenné přihlášení.

4. Více rozšíření prohlížeče, včetně Safari!

Od února 2020, 58,1% všech uživatelů internetu používá Chrome jako svůj prohlížeč.

chrome má 58,1% podíl na trhu v prohlížeči

(Zdroj: w3counter.com)

Znamená to však, že zbytek světa, který Chrome nepoužívá (z dobrého důvodu, ale do toho se dostaneme jindy), by neměl mít přístup k důstojnému správci hesel?

Ve světě, kde má většina správců hesel POUZE rozšíření prohlížeče pro Chrome, Edge… a možná i Firefox, budou uživatelé jiných nejasných prohlížečů rádi vědět, že Sticky s největší pravděpodobností pro ně mají rozšíření prohlížeče.!

Uživatelé Safari tuto zprávu opravdu uvítají. Jako prohlížeč s druhým nejvyšším seznamem uživatelů internetu nemáme ponětí, proč většina správců hesel Safari nepodporuje.

Zde je seznam rozšíření prohlížeče podporovaných Sticky Password:

 • Chrome
 • Mozilla Firefox
 • Microsoft Edge
 • internet Explorer
 • Operní**
 • Chromium **
 • Mořská opice**
 • Yandex **
 • Comodo Dragon **
 • Pale Moon **
 • Safari 12 nebo vyšší

** Podporovány jsou pouze 32bitové verze těchto prohlížečů.

5. Automatické vyplňování kreditní karty & bankovní detaily!

Jednou z mnoha výhod, které ve správci hesel hledám, je to, zda mají schopnost ukládat osobní údaje.

Proč?

No, je to proto, že … jsem líný. Nechci vyplňovat detaily přihlašovacích formulářů, kdykoli se přihlásím k odběru něčeho nového, nebo nechám udělat nějaké nakupování online..

Sticky přichází s možností ukládat vaše osobní údaje. Ale to není moje nejoblíbenější věc na této funkci.

Moje nejoblíbenější věc je schopnost ukládat údaje o kreditní kartě a bankovní informace.

lepivé heslo může ukládat kreditní karty a bankovní údaje

Je nespočet časů, kdy jsem všichni pohodlně a pohodlně usazeni na židli, dělám své pravidelné online nakupování a pak… Musel jsem projít toužebností vstávání, abych dosáhl své kreditní karty.

Dobře, může to být trochu přehnané, ale jsem líný, pamatujete? Nechci vstávat. Kdybych mohl mít jídlo doručené přímo na můj gauč, tak bych.

Každopádně odbočím. Sticky ukládá vaše osobní údaje, čísla kreditních karet a bankovní informace, takže ať už nakupujete online nebo se registrujete na novém fóru, nemusíte dělat nic – Sticky automaticky vyplní vše za vás.

6. Sticky má opravdu pěkné výhody!

Správce hesel opravdu nemusí dělat moc. Očekávám, že si jen pamatují svá hesla a vygenerují pro mě nová, to je vše.

Když správce hesel překročí tyto povinnosti a nabídne vám výhody, které zvyšují kvalitu vašeho digitálního života, víte, že společnost se stará o své uživatele.

Sticky Password to samozřejmě zajímá a ukazuje se na výhodách, které implementují do svého systému.

 • Neomezená zařízení
  Na rozdíl od jiných správců hesel vám program Sticky Password umožňuje používat software na všech vašich zařízeních. Všichni jsou také synchronizováni, takže na jednom zařízení zadejte heslo a vše ostatní se aktualizuje!
 • Bezpečné sdílení hesel
  Můžete poslat svá hesla na e-mailové adresy a povolit příjemcům omezená práva (nemohou upravovat) nebo plná práva (mohou upravovat, mohou zrušit přístup) k vašim heslům. Je pravda, že budou muset nainstalovat alespoň bezplatnou verzi Sticky Password, aby mohli používat vaše přihlašovací údaje, ale je to výhoda, kterou si opravdu vážím.
 • Cloudové zálohování
  Sticky využívá zálohy cloudu, takže pokud na vás zemře hlavní počítač, stačí jen získat nový, nainstalovat Sticky Password a obnovit všechna data!
 • Bezpečnost řezání hran
  Nemůžete spustit správce hesel, aniž byste měli slušné zabezpečení na místě, a Sticky to má v pikách.

  Implementují šifrování AES-256 vojenské třídy, takže vaše data nemohou být během synchronizace zachycena. Pokud chcete, je k dispozici dvoufaktorové ověřování (2FA), které vám poskytuje další vrstvu zabezpečení.

  Mobilní aplikace používá biometrické skenování, takže nikdo nebude mít přístup k vašim heslům, pokud si uříznou palec.

  Nejlepší ze všeho, šifrování s nulovými znalostmi – Váš trezor nelze otevřít bez hlavního hesla ANYONE. I když zloději dat získají ruce na vašich datech, nemohou je přečíst bez vašeho hlavního hesla.

7. Dostanete se k záchranářům!

Dobře, takže vám toto nepřináší žádný užitek, ale je to z důvodu, že se domníváme, že je dost dobré, abychom to zdůraznili – manatees!

lepkavé heslo zachrání manatees s každou prodanou licencí

Manatees jsou jemné, ohrožené bytosti, které žijí mimo vodní rostliny v tropických mořích. Dostali přezdívku „mořské krávy“ kvůli jejich jemné povaze a jejich klidné povaze.

Jsou také jedním z nejúžasnějších mořských tvorů, jaké kdy uvidíte!

Lamantine Software (společnost za Sticky) úzce spolupracuje s Uložte Manatees Club, nabídnout jim finanční podporu, kdykoli jsou v nouzi. Za účelem trvalé podpory klubu vyžaduje společnost Lamantine Software finanční prostředky – prostředky, které obdrží, když si zakoupíte prémiový účet Sticky Password!

Stručně řečeno, když si koupíte prémiový účet, nepřímo zachráníte manatees!

Zábavný fakt

Lamantine Software je pojmenován po Lementin, což je Manatee ve francouzštině!

6 Problémy s rychlým heslem

Dosud se Sticky Password zdá být opravdu dobrým správcem hesel, ale je to nejlepší?

Nemyslíme si to, a tady je důvod.

1. Žádná podpora živého chatu

Dobře, abych byl spravedlivý, live chat obecně není potřeba se správci hesel, ale opravdu bych ocenil, kdyby mohl být implementován..

E-mailová podpora funguje dobře s týmem, který se k vám vrací do 24 hodin, ale já osobně dávám přednost rychlosti live chat podpory.

2. Synchronizace může být pomalá

Při testování jiných správců hesel dochází k synchronizaci téměř současně.

Se Sticky se zdá, že přihlašovací údaje nebyly okamžitě aktualizovány. Ve skutečnosti jsem musel ručně synchronizovat svá zařízení, aby se přihlašovací údaje zadané v aplikaci pro stolní počítače zobrazily v mobilní verzi.

Může to být jednorázový problém, může to být problém uživatele, nebo to může být jen trochu blbý.

3. UI aplikace Desktop App potřebuje práci

Z nějakého důvodu se Sticky rozhodl skrýt některé z důležitějších funkcí aplikace.

Hledal jsem generátor hesel výš a nízko, jen abych ho našel skrytý v rozbalovací nabídce v pravém horním rohu, namísto toho, aby byl uveden v hlavním rozhraní..

UI aplikace s lepivým heslem pro desktopovou aplikaci je třeba přepracovat

Upřímně řečeno, kdybych to nevěděl lépe, byl bych si myslel, že software nepřichází s generátorem hesel.

Přinejmenším je to významně obsaženo v rozšíření prohlížeče.

generátor lepkavých hesel je snadno vidět v rozšíření prohlížeče

4. Žádný generátor hesel pro mobilní aplikaci

Pokud jde o mobilní zařízení, máme aplikace, do kterých se musíme často přihlásit, a někdy bychom v těchto aplikacích chtěli změnit heslo.

Sticky však nepřichází s mobilním generátorem hesel, který rozdrtí naše sny o snadné změně hesel mobilních aplikací na cestách.

5. Může to být přehnané a nefunguje

Vypadá to, že Sticky může být opravdu přílišný v tom, jak změnit hesla pro vás … kromě toho, že to vždy nefunguje.

Teď nevím, jestli se jedná o problém s mým e-mailovým serverem nebo problém se Sticky, ale když jsem se pokusil přihlásit k jednomu z mnoha mých e-mailů, služba mě vyzvala ke změně hesla.

Než jsem to věděl, převzal Sticky heslo, vygeneroval heslo a vyplnil pro mě formuláře.

“Ach,” pomyslel jsem si, “to je opravdu pohodlné.”

Až na to, že se nyní nemohu přihlásit k mému e-mailu.

Jak jsem řekl, nevím, zda se jedná o problém s mým e-mailovým serverem nebo s tím, že si Sticky nepamatuje správná hesla, ale doufám, že se jedná o jednorázový problém.

6. Chybí důležité funkce

Ano, Sticky zavádí mnoho funkcí, které ostatní správci hesel nemají, jmenovitě účty účtů a zálohování přenosných zařízení, ale zdá se, že jim chybí také mnoho dalších funkcí, například:

 • Dark Web Scanning
  Sticky neprotestuje temný web, aby zjistil, zda jsou vaše přihlášky ohroženy nebo ne.
 • Nouzový kontakt
  Nejsme schopni povolit kontaktům ICE (v případě nouze) přístup k našim heslům.
 • Bezpečné sdílení poznámek
  Nemůžeme bezpečně sdílet věci jako WiFi hesla.

Sticky Password Plan & Ceny: Přehled

Sticky Password má 3 plány – zdarma, prémiové a celoživotní – pro splnění nejrůznějších potřeb uživatelů:

FreePremiumLifetime
# PasswordUnlimitedUnlimitedUnlimited
Automatické plnění & LoginAnoAnoAno
Digitální peněženkaAnoAnoAno
Cloud SyncNoYesYes
Cloud BackupNoYesYes
Prioritní podporaNeAnoAno
Cena / mouch0$2.49*$159.99 (jednorázově)

* Uvedená cena je účtována ročně; celkem 29,99 $ / rok.

Lepivé heslo zdarma

Bezplatný účet Sticky Password je ve skutečnosti docela slušný. Získáte všechny výhody prémiového účtu (po dobu 30 dnů), s výjimkou podpory priorit, synchronizace a sdílení hesel. Rovněž nebudete chtít zachránit manatees.

Jak již bylo řečeno, nejste omezeni pouze na množství hesel, která můžete ukládat, ani na počet zařízení, na která můžete software nainstalovat. Jediným problémem je, že nejsou synchronizovány, takže si budete muset alespoň jednou ručně zadat hesla na svých zařízeních, aby si program pamatoval.

Lepkavé heslo Premium

Tady jsou peníze – doslova a obrazně.

Všechny funkce jsou odemčeny prémií a získáte synchronizaci, cloudové zálohování, sdílení hesel a prémiovou podporu, která na vaše e-maily odpoví do 24 hodin. Premium vás vrátí zpět na 29,99 $ za rok.

Sticky Password Lifetime

Zde vystupuje Sticky Password z davu.

S jejich celoživotním účtem musíte vyklopit pouze 199,99,99 $ $ 149,99 (ušetřit 20%, pokud si koupíte nyní!) A budete si moci užít VŠECHNY prémiové služby Sticky pro LIFE!

I když se to může zdát lákavé, mějte na paměti, že existuje riziko, že se společnost dostane do břicha, což způsobí ztrátu vašeho celoživotního účtu. Šance na toto dění jsou však velmi nepravděpodobné.

Jak funguje 1Password proti konkurenci?

V této části uvidíme, zda má Sticky Password co dělat, aby se dostal do ringu s velkými chlapci v oblasti správy hesel. Porovnáme je s několika konkurenty a podíváme se, jak se jim daří, pokud jde o hodnotu, vlastnosti, snadnost použití a bezpečnost.

Lepkavé heslo VS NordPass

 • Hodnota
  NordPass je jedním ze správců hesel, které máme nejraději, nejen proto, že je to tak zatraceně snadné, ale také opravdu cenově dostupné.

  Sticky Password poskytuje uživateli skutečně cenově dostupné ceny (podobně jako u NordPass) a mají patrně lepší funkce ve srovnání s NordPass.

  Kromě toho mají uživatelé možnost zakoupit si Stickyho celoživotní plán – 159.99 $ jednorázově za celoživotní přístup.

  Myslím, že je to zcela jasné – Sticky Password poskytuje lepší hodnotu.

 • Použitelnost
  Snadnost použití je pro nás velmi důležitá, protože pokud se program cítí buggy nebo má příliš strmý průběh učení, nikdo jej nepoužije bez ohledu na to, jak dobrý je.

  Sticky Password toto kolo bohužel ztratí, protože naše zkušenost s používáním jejich aplikace byla poněkud skleslá, účty účtů aplikací nefungovaly vždy správně a vyžadovaly od nás ruční synchronizaci zařízení.

  Vynikající program UX společnosti NordPass na rozbíjení vraku Sticky Password je zničen.

 • Funkce
  Společnost NordPass je v tomto odvětví tak nová (nedávno zahájená na konci roku 2019), která má sotva čas na zavedení kvalitních funkcí.

  Jejich základní funkce fungují opravdu dobře, ale od nich nelze očekávat nic víc.

  Základní funkce Sticky Password fungují v porovnání s NordPassem o něco méně efektivně, ale mají pro ně jedinečné funkce, jako je jejich přenosná verze a účty aplikací.

  Dlouhý příběh krátký, NordPass dělá základy lépe, ale Sticky má více funkcí.

  Když vezmeme v úvahu všechny věci, domníváme se, že obě jsou z hlediska vlastností dosti stejné.

 • Bezpečnostní
  Pokud jde o zabezpečení, oba manažeři hesel nabízejí NEJLEPŠÍ bezpečnostní opatření, aby zajistili, že vaše údaje budou v bezpečí před hackery.

  Šifrování 2FA, AES256, biometrické skenování, pojmenujete to, oba to mají.

  Spojte tato bezpečnostní opatření s architekturou nulových znalostí a máte správce hesel s bezpečností podobnou pevnosti.

  Oba správci hesel jsou stejně skvělí!

Lepkavé heslo VS Dashlane

 • Hodnota
  Hodnota může být určena 2 faktory:
  dostupnost a nabízené výhody.

  Pokud se odkazuje na první, Dashlane neposkytuje velkou hodnotu – ve srovnání se Stickym je to dost zatraceně drahé.

  Pokud jste však typ, který vidí hodnotu, pokud jde o výhody, Dashlane by otřel podlahu Sticky.

  Aby to bylo spravedlivé, oba získají bod – Dashlane pro výhody, Sticky pro stanovení ceny.

 • Použitelnost
  Stěžovali jsme si dost na to, aby Stickyho funkce byly trochu buggy, takže o tom přestaneme reptat.

  Místo toho se zaměříme na Dashlaneovo vynikající uživatelské rozhraní.

  Je přirozené používat, krásné, vůbec se necítíte buggy a je to prvotřídní.

  Netřeba dodávat, že to Dashlane dostane.

 • Funkce
  Dashlane i Sticky jako správci hesel zvládají základy velmi dobře.

  Pokud však hovoříme striktně, co se týče funkcí, Sticky nedrží svíčku proti Dashlaneovi.

  Postrádá funkce, které považujeme za opravdu důležité, jako je skenování temného webu, nouzové kontakty, sdílení zabezpečených poznámek atd.

  Stručně řečeno, Dashlane může ve srovnání s Sticky udělat víc.

  Point jde do Dashlane.

 • Bezpečnostní
  Jako vedoucí správce hesel musí oba hráči zajistit, aby svým zákazníkům poskytovali nejlepší bezpečnostní opatření, protože bychom neočekávali nic méně.

  Oba hráči si vedli pozoruhodně dobře, když ve svých systémech používali nejmodernější technologie zabezpečení, což zajišťuje, že naše data zůstávají co nejbezpečnější.

  Opět je to remíza – oba mají vynikající bezpečnost!

Verdikt: Měli byste jít na rychlé heslo?

My jako Lepkavé heslo.

Mají opravdu dobré funkce, které by měli do svých systémů implementovat další správci hesel, konkrétně zálohování přenosných zařízení, účty účtů a synchronizace WiFi.

Jejich proces nastupování je opravdu snadný, milujeme, jak automaticky importovali naše data z prohlížečů a jsou snadno značkou s dosud největším seznamem rozšíření prohlížeče..

Jeho používání je poměrně snadné a nevyžaduje žádné školení jakéhokoli druhu.

Všechno zní dobře a všechno zatím, ale Sticky prostě nemá to, co je potřeba, aby se s velkými kluky opravdu šlapal prst.

Pro prémiového správce hesel se Sticky cítí trochu neleštěný. Uživatelské rozhraní potřebuje trochu práce, synchronizace dat se zdá být trochu opožděná a aplikace pro stolní počítače se může cítit přehnaná (což nešťastně selhalo, ale to je striktně jen naše zkušenost).

Chybí jim skutečné důležité funkce, jako je temné prohlížení webu (které prohledává síť z hlediska kompromitovaných hesel), do systému nelze přidat nouzové kontakty a zdá se, že neexistuje způsob, jak sdílet zabezpečené poznámky..

Stříbrnou podšívkou je, že Sticky poskytuje velkou hodnotu díky své celoživotní ceně – jednorázová platba ve výši pouze $ 129,99, aby si mohli užívat služby po zbytek svého života (nebo po zbytek života společnosti, podle toho, co nastane dříve).

Takže pokud nejste nálepkou pro funkce a hledáte správce hesel, který vám poskytne opravdu velkou hodnotu, Sticky je značka pro vás (také ušetříte manatees pomocí Sticky!)

Pokud dáváte přednost něco s trochu větší hloubkou, můžete raději zkusit prozkoumat náš seznam nejlepších správců hesel.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map