Vše, co potřebujete vědět o SuperCacheru Siteground a o tom, jak zrychlí váš web 4X

Než se dostaneme do článku, dovolte mi to předmluvu tím, že chápeme, jak technické články mohou být docela matoucí (a možná trochu nudné) se všemi zúčastněnými žargony a technickými podmínkami.


Rozhodli jsme se proto napsat tento postup co nejpříměji, aby vám pomohli, koncovému uživateli, porozumět více o SiteGround SuperCacher (Poznámka: SiteGround je nejlepší webhosting zde v Bitcatche.) A optimalizovat váš web bez všeho matoucí tech diskuse.

Co je ukládání do mezipaměti & jak to urychluje webové stránky

Co přesně je ukládání do mezipaměti?

Víte, jak někteří lidé optimalizují své pracovní stoly nebo kuchyně tím, že udržují své nejpoužívanější nástroje na snadno dosažitelných nebo pohodlných místech a vytvářejí rychlejší pracovní postup?

Caching to dělá přesně.

Ukládá data do paměti RAM, takže při příští návštěvě stejného webu vytáhne informace z uložených dat v paměti, optimalizuje proces zobrazování webu a umožní vám dostat se tam, kam potřebujete jít a zjistit, co vás zajímá je třeba vidět mnohem rychlejší než obvykle.

Jak nás ovlivňuje ukládání do mezipaměti?

Většina webů, které denně navštěvujeme, optimalizuje jejich stránky pomocí ukládání do mezipaměti, ale všichni jsme si na to zvykli, dokonce ani nevíme, že je tam.

Například pokračujte a otevřete novou kartu a poté načtěte svůj oblíbený web. Pravděpodobně se načte za méně než 5 sekund, a to vše díky všem datům uloženým v mezipaměti.

Teď si představte, jestli musíme počkat déle než 12 sekund, než se načte stránka. Je to malá nepříjemnost, ale v tomto věku okamžitého uspokojení je to DLOUHODOBÁ.

Jak rychlost může ovlivnit vaše podnikání

Průměrný uživatel očekává, že se web úplně načte za méně než 2 sekundy. 3 sekundy a budou si myslet, že je příliš pomalý. Něco víc než 4? Lidé s největší pravděpodobností ztratí zájem a přesunou se na nový web.

Rychlost je pro internetové obchody tak důležitá, že pokud by online nakupování gigantů, jako je Amazon, zpomalili svůj web o pouhou 1 sekundu, ztratili by přibližně 11 000 000 USD za minutu! Nyní přemýšlejte o tom, kolik potenciálních prodejů jste ztratili kvůli nedostatku rychlosti. Jídlo na zamyšlení eh?

SiteGround SuperCacher 101

SiteGround SuperCacher vysvětlil

Prohlášení SuperCacher webu Siteplace významně prodlouží dobu načítání stránek 4x. Zvyšuje také počet přístupů, které může váš web zvládnout až 100krát, pomocí 3 různých metod ukládání do mezipaměti, které optimalizují váš web..

Různé možnosti ukládání do mezipaměti fungují odlišně při optimalizaci různých druhů webů, takže se podrobně podíváme na možnosti, které vám pomohou při rozhodování, která je pro vás nejlepší!

Statická mezipaměť

TL; DR

Statická mezipaměť webu:

 1. Optimalizuje doručování obsahu koncovému uživateli
 2. Dává pomalým webům výrazné zvýšení rychlosti
 3. Zvyšuje schopnost webu zvládnout více zásahů
 4. Je perfektní všestranný pro nejrůznější stránky.

Statická mezipaměť webu ukládá veškerá statická data vašeho webu (včetně obrázků, souborů CSS a souborů Javascript) do paměti RAM serveru namísto SSD, takže návštěvníci načtou váš obsah přímo z mezipaměti.

Váš obsah bude doručeno mnohem rychleji a poskytne návštěvníkům bezproblémový zážitek při procházení vašeho webu díky vynikajícím dobám načítání z paměti RAM ve srovnání s SSD.

Statická mezipaměť také vyprazdňuje a obnovuje vaše data automaticky každé 3 hodiny, takže pokud na vašem webu dojde ke změnám, budou automaticky aktualizovány bez jakýchkoli potíží..

Dynamická mezipaměť

TL; DR

Dynamická mezipaměť:

 1. Je ideální pro weby založené na Joomla, WordPress a Drupal
 2. Povolení dynamické mezipaměti automaticky povolí statickou mezipaměť.
 3. Pracuje ruku v ruce se Static Cache.
 4. Výrazně zvyšuje výkon a rychlost webu

Stejně jako název napovídá, dynamická mezipaměť v podstatě vytváří více kopií dynamického obsahu vašeho webu. Data se pak ukládají do paměti RAM serveru a spolupracují se Static Cache.

První osoba, která navštíví nově vyprázdněný web s Dynamic Cache, načte veškerý obsah webu z databáze serveru, ale všichni následní návštěvníci budou mít data načtena z paměti serveru, což je mnohem rychlejší.

Pokud jde o proplachování dat, musíte to udělat ručně. Je to vlastně docela snadné, ale je to ještě jeden krok při aktualizaci vašeho webu.

Dynamickou mezipaměť můžete použít s Joomla, WordPress & Drupale. (Pro web WordPress je vlastník SiteGround dynamický plugin pro mezipaměť je předinstalován. Vše, co musíte udělat, je aktivovat jej v administrátorské oblasti WordPress.)

Možnost Memcache

TL; DR

Memcache:

 1. Je nejlepší volbou, pokud provozujete internetový obchod, který závisí na databázových dotazech
 2. Pomocí uložených dat RAM k zodpovězení databázových volání výrazně zvyšuje rychlost
 3. Pracuje s WordPress, Magento, Mediawiki, Drupal a Joomla!
 4. Žádné automatické proplachování

Memcache je vlastně vlastníkem Siteground na slavné Memcache systém, Navrženo pro zpracování webových stránek, které se silně spoléhají na dotazy na databázi. Funguje to ukládáním dat a objektů do paměti serveru Siteground, zrychlením databázových požadavků, požadavků API a vykreslování stránek.

Krátce řečeno, informace posílané z RAM budou použity k uskutečnění databázových volání, čímž se sníží počet dotazů na skutečnou databázi. Pokud provozujete internetový obchod, Memcache může být pro vás tou nejlepší volbou.

Po aktivaci služby bude vytvořen nový proces Memcache, který můžete ovládat v Cpanelu.

Neexistuje žádné automatické proplachování dat pomocí Memcache, takže si budete muset pamatovat, abyste to udělali, když provedete změny na svém webu.

Jsme hostitelem!

Vlastně jsme hostili naše testovací stránky s SiteGround na jejich plánu GrowBig, testování rychlosti s povolenou statickou vyrovnávací pamětí, dynamickou vyrovnávací pamětí a Memcache. Výsledky podle očekávání jsou fenomenální.

Pro náš testovací web hostovaný v singapurském datovém centru SiteGround jsme použili GTmetrix pro měření rychlosti načítání. Náš testovací server jsme nastavili na Vancouver v Kanadě a prohlížeč na Chrome. Nastavení zůstane stejné pro oba testy, se zapnutým a bez SuperCacherem.

Recenze SuperCacher: testování webových stránek se superkacherem i bez něj

Výsledek

Když je SuperCacher zapnutý, testovací místo se načte za 1,8 sekundy; stejný web se načte za 3 sekundy bez. To je 40% rozdíl!

* P / S: Díky prokázané rychlosti a spolehlivosti SiteGround hostujeme tento web, bitcatcha.com, také na SiteGround Cloudu!

Jak povolit SuperCacher a získat superspeed

Zapnutí SuperCacher pro váš web je ve skutečnosti docela snadné. Jediné, co musíte udělat, je ujistit se, že máte nainstalované správné pluginy pro váš systém (Siteground má návod pro vás), přejděte na svůj Cpanel -> SuperCacher a zapněte požadovanou možnost ukládání do mezipaměti!

Hledejte SuperCacher v cPanelu

Krok 1: Hledejte SuperCacher v cPanelu

Povolte různé ukládání do mezipaměti pomocí přepínače

Krok 2: Povolte různé ukládání do mezipaměti pomocí přepínače.

SiteGround SuperCacher je rozhodující pro rychlost vašeho webu

Poté, co jsem se podíval na upgrady výkonu a masivní zvýšení rychlosti pomocí programu SuperCacher, mám pocit, že každý vlastník firmy by to měl pro své stránky povolit.

Online nakupující jsou chmurnou partou, a pokud nedokážete uspokojit jejich potřeby dostatečně rychle, zapomenou na vás a vezmou své peníze někam jinam.

Dříve jsem se zmínil, že obři jako Amazon stojí za to, že ztratí 11 116 000 USD za minutu, pokud je jejich stránka zpomalena jen o sekundu.

I když nemůžeme přesně vyčíslit, kolik dalšího prodeje dosáhnete s aktivovaným SiteGround SuperCacher, můžeme alespoň s jistotou říci, že s větší rychlostí, spolehlivostí a zvládnutím tlak – a to je přesně to, pro co je SiteCround SuperCacher postaven.

Tak jděte do toho a aktivujte SuperCacher pro svůj web právě teď. Nestojí vás to nic navíc, ale budete mít z toho všeho užitek.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector