Tõhus veebisaidi sisu kirjutamine – näpunäited müüdava veebisaidi kirjutamiseks

Teie veebisaidi sisu kirjutamine on tegelikult väga lihtne.


See on liiga lihtne.

Tegelikult võiks keegi seda teha.

Kuid kui soovite kirjutada sisu, mis on tegelikult köitev ja paneb lugeja kinni jääma, peate kirjutama veebikoopia huvitaval viisil, mis lahendab nende probleemid, ja see on siin hoopis teine ​​pallimäng.

Inimesed, kes sirvivad võrku, otsivad midagi konkreetset.

Kui teie eksemplar ei suuda esimese kahe sekundi jooksul nende tähelepanu köita, siis ei hakka kogu veri, higi ja pisarad, mida te oma tükki valate, lihtsalt tähelepanu.

Kuna tegemist on helde rühma inimestega, kes tahavad tõeliselt oma lugejaid aidata, oleme välja töötanud lõpliku, ainsa juhise, mida peate oma veebisisu kirjutamismängu täiustamiseks kunagi tegema..

Kuid kõigepealt määratlegem, mis veebisaidi sisu tegelikult on ja miks on oluline, et kirjutate tegelikult tõhusat ja kaasahaaravat sisu.

Kuidas määratleda head veebisaidi sisu kirjutamist?

Näpunäited müüdava veebisaidi kirjutamiseks

Niisiis, hea veebisaidi sisu kirjutamine on tegelikult väga lihtne.

 • See peab müüma.
 • See peab olema kaasahaarav.
 • Sellel peab olema eesmärk.

Veebisaidi sisu hea kirjutamise mõte on kirjutada viisil, mis on Google’i otsingutes parem, kuid mis meeldib teie lugejatele.

See peaks muutma nad teie lehel natuke kauem püsima, mis loodetavasti viib müügini.

Olen kindel, et olete seda juba kusagil kuulnud, kuid sisu on kuningas ja veelgi selgem on see veebisaidi sisu osas.

Kui inimesed teie veebisaiti külastavad, otsivad nad teavet millegi konkreetse, unikaalse vaatepunkti või erapooletu arvamuse kohta.

Kui saate neile esitada seda, mida nad soovivad, pakute neile väärtust ja seda, daamid ja sugulased, kutsume kvaliteetseks sisuks.

Miks on oluline veebisaidi kvaliteet?

Tõhus sisu kirjutamine

Kvaliteetne sisu pole lihtsalt üks asi, mis on tehtud. Kvaliteetne sisu, elu. Seda jagatakse. See müüb.

Tavaline sisu jääb aktuaalseks võib-olla aasta või kaks, kuid inimesed näevad hästi uuritud kvaliteetse artikli väärtust ja see jääb asjakohaseks veel aastaid

Kurat see võib isegi viiruslikuks minna.

Inimesed külastavad teie saiti veel aastaid, just selle hinnalise sisu tõttu.

See on see, mida teie veebisaidi kvaliteet võib teie jaoks saavutada:

 • See köidab teie vaatajaskonda, hoides neid kauem teie lehel
 • See müüb
 • Inimesed tahavad neid jagada
 • Kui see on informatiivne ja täpselt kirjutatud, saab teie artikkel Internetis tugipunktiks, mis tähendab, et inimesed loovad teiega lingi, mis tähendab otse Google’i tugevust
 • Parema paremusjärjestuse korral loeb rohkem inimesi teie artiklit, mis ühendab rohkem jagamist, rohkem sissetulevaid linke – efekti lumepalle.
 • Lõpuks müüte rohkem, kui teie artikkel muutub viiruslikuks.

See on sisuturunduse jõud ja kui suudate selle omandada, saate sõna otseses mõttes muuta oma sõnad kullaks.

Vaatame, mida peate tegema kvaliteetse sisu kirjutamiseks.

1. nõuanne: ostja teekonna mõistmine

Kui soovite luua sisu, mis köidab teie sihitud klientide tähelepanu, peate aru saama ostja teekonnast. Ärge muretsege, see pole tegelikult nii keeruline.

Oletame, et olete veebikitarri poodide omanik ja soovite luua sisu, et oma lugejaid / kliente müügikohta suunata.

Milliseid artikleid saame kirjutada?

Kuidas saaksime ostja reisi ära kasutada??

Saame selle jagada kolmeks lihtsaks sammuks:

 1. Teadlikkus & Huvi
  (Kui klient saab teada valupunkti.) Võtame näiteks kliendi huvi kitarri vastu, kuid ta ei tea nende kohta midagi..
 2. Arvestamine
  (Kliendid hakkavad uurima tooteid, lahendusi ja kaubamärke.) Nüüd on meie klient piisavalt huvitatud uuringutest. Ta ei tea, milliseid kaubamärke kitarril vaadata on, ta ei tea isegi seda, mis tüüpi kitarr sobib talle kõige paremini. Nii et ta läheb Internetti ja teeb oma uuringuid.
 3. Ostmine
  (Klient teeb otsuse.) Klient on otsustanud, et TEEB Kitarri. Ta on oma valikuid kitsendanud, ta on otsustanud, kui palju raha ta on nõus jagama, et saada soovitud kvaliteet. Ta soovib kinnitust, et teeb õige valiku.

Iga teie kirjutatud artikkel peab olema mõistlik vastavalt ostja teekonnale ja igaüks peab klienti ostja teekonnast veelgi kaugemale lükkama, kuni ta tehingu lõpule viib..

Piisavalt lihtne?

Õige.

Nüüd sa tead juba, mis on ostja teekond, jätkame …

Vihje 2: millist ostja reisi osa peaksite sihtida

Ilmselt oleks tore, kui KOKKU ostja rännak oleks kajastatud ühes artiklis, kuid see ei ole võimalik, kuna näete, et inimesed, kes teie sisu loevad, asuvad oma ostja reisi erinevates osades..

Mida me teha saame, on tulla välja väiksemate artiklitega, mis on suunatud ostja teekonna eri osadele, nii et lugejad saavad oma isiklikul teekonnal teie saidil komistades neile midagi olulist.

Mõnes mõttes tähendab see, et KÕIK teie artiklid hõlmavad kogu ostja reisi (nii et teil on midagi kõigile mõeldud), kuid neil peaks olema võimalus seista eraldi üksikute lugudena sihtrühma jaoks.

3. nõuanne. Ostja reisi teemad

Olgu, nii et teate, mis on ostja teekond, ja teate, et peate kogu ostja reisi katkestama üksikute tükkide kaupa, kuid milliseid teemasid kavatsete kirjutada?

Kasutagem jälle kitarri näitena.

1. etapp: teadlikkus

Selles etapis teame, et teie saiti otsivad inimesed on hakanud just kitarride vastu huvi tundma. Soovite kirjutada midagi üldist, kuid piisavalt asjakohast, et lugejad silma tõmmata. Mida saate kirjutada, et nad komistaksid teie artikli kohal ja jääksid sisu juurde?

 • 10 parimat kitarri algajale
 • Kitarreid kasutavad kuulsad rokkstaarid
 • Esitage ükskõik millise laulu nende 4 akordi abil
 • Kuidas kitarrimuusika aitab depressiooni vastu
 • Muusika & vaimne tervis
 • 10 lugu, mida peaksite kitarril õppima
 • Hallake neid populaarseid laule kolme põhiakordiga!

2. etapp: huvi

Sel hetkel uurib lugeja juba aktiivselt kitarre. Ta võrdleb hindu, funktsioone, heli, heli. Ta on andmete järele näljane ja otsib põhjalikumat teavet.

Mida saate teha, et nende tähelepanu köita?

 • Sisu, mis sisaldab arvustusi
 • Võrdlused teiste sarnaste kitarribrändidega
 • Stringvõrdlused
 • Kirjutage hind vs väärtus
 • Dokumenteerige oma kogemused kitarri mängimisel.
 • Kirjutage artikleid selle kohta, millised kitarrid on rokk- ja jazzmuusika jaoks paremad

3. etapp: kaalumine

Nüüdseks on teie lugejad ostmiseks valmis. Nad teavad umbkaudselt, kui palju nad on nõus kulutama, nad ei tea täpselt, millisele kitarrimargile see kulutatakse. Tõenäoliselt on neil idee, kuid nad otsivad kindlust.

Teie artikkel peab olema rohkem tehingutele suunatud. Teie lugejad vajavad midagi, et neid üle ääre suruda – andmeid, mis veenda neid, et nad kavatsevad teha õige valiku.

Andke neile see, mida nad tahavad lugeda!

 • Parim hinna ja kvaliteedi suhtega kitarr
 • Les Paul Gibsonile 5 odavamat alternatiivi
 • 10 parimat pedaali, et saada seda klassikalist rock ‘n’ valtstooni
 • Parimad aksessuaarid teie uuele kitarrile
 • Parimad kitarrid alla 1000USD eest

4. nõuanne. Märksõnade uurimine ja märksõnade valimine

Kui te ei teadnud seda praeguseks, määravad teie veebisaidi sisus kasutatavad märksõnad teie artikli asjakohasuse kõikvõimsa Google’i silmis.

See tähendab, et peate valima märksõnad, kasutama neid õigesti ja jälgima, kuidas teie sait ilmub Google’i otsingutulemuste esilehel.

Seda pole tegelikult liiga keeruline teha.

1. samm: kinnitage otsingunõudlus

Alustuseks peate lihtsalt kinnitama, kas teie valitud teemadel on nõudlust. Võite kasutada selliseid tööriistu nagu SEMRush, Google’i suundumused või MärksõnaTool.io

Seal on palju muid tasuta võtmesõnastamise tööriistu. Mõne neist kasutamiseks peate võib-olla maksma, kuid need on seda raha väärt.

Kiirotsing näitab, et on olemas ka tasuta tööriistu, nii et teil pole vabandust teha kõike märksõnade uurimiseks.

2. samm: määratlege oma märksõna

Kui olete oma uurimistöö kinnitanud, peate kitsendama märksõnavalikut iga artikli ühe või kahe peamise märksõnani. See aitab teid teie kirjutamisel.

3. samm: näpistamine

Kui leiate, et teie teema järele puudub nõudmine, peate vaid näpistama seda teemat, et rahuldada seda, mida inimesed otsivad.

Täpsema teabe saamiseks märksõna uurimise kohta liikuge edasi lehele siin meie sõbra väga hästi kirjutatud artikli jaoks, Tim Soulo.

Vihje nr 5: artikli pikkus

See osa on pisut keeruline.

Sisse üks uuring tehtud Vikipeedia artiklite kohta, öeldakse, et artikli sõnade arvu suurendamine suurendab usaldust. Kuid kogemuste põhjal kaotavad lugejad kiiresti huvi (ja ei pruugi isegi viitsida lugeda), kui artikkel on liiga pikk.

Kuid jällegi, kui sisu huvitab ja õnnestub lugejat kaasata, jääb see lugeja tõenäoliselt teele ja jätkab teie artikli lugemist.

Tegelikult jääb vaid 16% inimestest, kes komistavad teie teose peal, edasi ja lõpetavad kõige lugemise, kuid need on inimesed, kes otsivad tegelikult kasulikke andmeid, seega veenduge, et teie sisu neile meeldiks!

Teil on vaja oma teemasid põhjalikult uurida, et kirjutatud tekst saaks teie lugejatele kasulikuks. Kui teete seda, peaks teie veebisaidi sisutükk jääma loomulikult vahemikku 1500–2000 sõnavahemikku ja see on hea koht.

Kui lugejad leiavad, et teie artiklid on kasulikud, veedavad nad loomulikult teie saidil rohkem aega, et mõista ja seedida teavet, mida olete nendega jaganud.

See hoiab neid kaasahaaratuna ja aitab ka teie veebisaidi sisutükil Google’is autoriteetsemaks muutuda, mis muudab otsingu paremusjärjestuse paremaks!

Vihje 6: veebisaidi sisu kirjutamise parimad tavad

Olgu, mine haara endale tass kohvi, meil on terve see osa seda osa katta.

Veebisisu kirjutamine on tegelikult väga keeruline. Peate kirjutama pika vormi sisu, et Google tunneks seda kui midagi väärt, kuid peate selle siiski tükeldama ja hoidma seda nii, et teie lugejad püsiksid haaratud.

See võtab natuke harjumist, eriti kui olete kirjutanud teistele meediumitele, kuid pidage meeles, et te ei kirjuta kirjandust.

Veebis on lugejad kannatamatud ja nad on saanud 12-aastase lapse tähelepanu suhkrutasemel.

Siin on nimekiri headest harjumustest, mida veebi kirjutamisel järgida.

 1. Kirjutage lihtne ja mõjus eksemplar, mis müüb! Meil ​​on see üks, mis võtab efektiivse eksemplari kirjutamise kohta põhjalikumalt pilgu peale!
 2. Ärge kirjutage ise! Interneti-rahvahulk on väga kärsitu rahvahulk. Saage asja juurde. Pidage meeles, et peate suhtlema, mitte avaldama muljet.
 3. Emotsioonid Avage rahakottHea sisu müüb, sest see pani lugeja midagi tundma.

  Võtame selle näiteks.

  See praetud kana maitseb väga hästi.

  VS

  Teate, mis teeb selle praetud kana maitse tõeliselt heaks?
  Naha krõmps. Kõigi selle ürtide ja vürtside aroom. Selle liha mahlasus, kui sinna sisse hammustatakse.

  Vaadake erinevust?

 4. Pange pealkirjad arvestatavaks! Kui soovite lisateavet toimivate pealkirjade kirjutamise kohta, vaadake, mida me siin varem välja pakkusime.
 5. Saage aru, et Interneti-lugemisharjumused on erinevad! Inimesed ei loe teie eksemplari, nad skannivad selle läbi ja otsivad märksõnu. Lisage oma artiklitele kasulikke andmeid ja märksõnu, et sihtrühmad püsiksid huvipakkuvad!
 6. Ärge liigutage märksõnu üle! Märksõnad on mõeldud selleks, et aidata Google’il teie artiklit paremini mõista, kuid kui te sellega üle pingutate, võidakse teie artiklit Google’i otsingutest varjata ja te ei tea seda isegi.
 7. Harjutage SEO uurimist! Alustage märksõnadest, seejärel uurige ja avastage, mis teie jaoks sobib! Nõuetekohaste märksõnauuringute abil leiate artiklite teemade jaoks parimad teemad.

  Uurimise ajal tutvuge selle artikliga, kuidas luua liiklust suunavat sisu!

  Pro näpunäide – kasutage tööriistu nagu SEMRush, et näha, milliseid märksõnu teie konkurendid kasutavad!

 8. Hüperlink kõik! Said oma teabe kuskilt? Lingi see!

  See on lihtsalt hea Interneti-eetika. See aitab ka teie artiklil paista soliidsem ja autoriteetsem, mis tähendab paremat reastamist!

 9. Kasutage pilvelõhkuja tehnikat. Pilvelõhkuja tehnika on lihtne, kuid see pole lihtne. Selle eesmärk on luua artikkel, mis on seal kõige informatiivsem, täpsem ja eepilisem ressurss. See ei anna teie lugejatele põhjust otsida teavet mujalt (näiteks see, mida te praegu loete!).

Tõmba otsad kokku

Veebisaidi sisu kirjutamisel on nii palju asju, mida katta ja peaaegu kõigist neist ühes artiklis rääkida on võimatu. Oleme proovinud oma parima, et kajastada veebisisu kirjutamise kõige olulisemaid näpunäiteid ja harjumusi.

Pidage meeles, et uurimine on edukate artiklite võtmeks!

 • Uurige oma märksõnu ja leidke ostja teekonna tundmaõppimiseks ja mõistmiseks aega. See on pikas perspektiivis nii kasulik. Mõistage, milliseid eesmärke teie lugejad püüavad saavutada, ja tulge siis välja artiklitega, mis teie lugejaid abistavad.
 • Pange end lugejate kingadesse. Nad logivad teie saidile sisse, kuna vajavad probleemile lahendust. Kirjutage siiralt neid abistavaid artikleid ja lugege kindlasti oma teos ümber või kutsuge keegi seda teie eest uuesti üles lugema!
 • Viimane, kuid mitte vähem oluline on õppida põhilisi copywritingu oskusi. Kopeerimine ja veebisaidi sisu kirjutamine on väga erinevad kui traditsioonilise meedia kirjutamine. Peate kirjutama, et suhelda, mitte muljet avaldada, ja see toob kaasa müügi.

Lisateavet veebisisu ja näpunäidete saamiseks külastage kindlasti meie veebisaidi linke. Meil on terve hunnik sisu, mis aitab teid välja!

Noh, oleme jõudnud selle lõpu lõppu ja loodame, et see artikkel on teid aidata suutnud. Andke meile teada, mida arvate!

Veelgi parem, kui teil on oma pisikesi näpunäiteid veebisaidi sisu kirjutamiseks, jagage neid meiega!!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map