CyberGhost ülevaade: 5 plussi ja 3 miinuseid CyberGosti kasutamisel!

CyberGhost VPN


CyberGhost

https://www.cyberghostvpn.com/

tl; dr

CyberGhost on nimi, mille kohta olen kindel, et olete kokku puutunud, kui olete teinud mõnda VPN-teenuste artiklite skannimist. Rumeenias asuv ettevõte asub väljaspool Euroopa 14 silma all asuvat jurisdiktsiooni ja haldab täna üle 6000 serveri 89 riigis üle maailma. Kui olen kunagi kohanud VPN-i teenusepakkujat, kes on mulle tundnud rohkem segaseid tundeid, on see just see. Lühidalt – kriitiliste puuduste ületamine; hea põhikaitse, korralik kiirus, kuid P2P fännidele halb idee.

CyberGhost Review: 5 plussi ja 3 miinuseid CyberGhost kasutamisega!

Tunnustamise osas on CyberGhost omamoodi keset mitte kuskile. See ei asu ei tuntud poolel ega ka täiesti tundmatus kohas. See ei ole nimi, mida kõik teaksid, võib-olla ainult siis, kui olete spetsiaalselt VPN-ide kohta taustauuringuid teinud.

Vaatamata arusaamadele, mida sellest võib saada, on ettevõte alates loomisest 2011. aastal kindlasti kasvanud ja sellel on tänapäeval isegi rohkem servereid kui NordVPN-l (kelle arv servereid on mul kindlasti muljetavaldav).

Mis meile CyberGhostist meeldib

1. Hiiglaslik võrgu paigutus kogu maailmas

Kui valida on üle 6000 serveri 89 riigist, võiks arvata, et sellest piisab peaaegu kogu riigi katmiseks kogu maailmas. Veelgi olulisem on see, et sellel on paljudes võtmeriikides ja eriti strateegilises asukohas asuvates serverites servereid.

Tulemuseks on kiiruse suurenemine tohutult pärast seda, kui ma neid viimati hindasin. Ausalt öeldes ei ole tõenäoline, et selle laia leviala puhul leiate palju muid võimalusi, mis on isegi lähedal.

1.1 Unikaalsed turvafunktsioonid

Siin on CyberGhostis nii palju asju, et ma vaevalt tean, kust alustada. VPN-teenuse pakkujale annab see ettevõte turvalisuse tagamiseks muljetavaldavalt palju lisasid. Võib-olla peitub see ettevõtte kui turvateenuse pakkuja juurtes, mis on selleni viinud.

Sunnitud HTTPS

Alustame kõige sellega, mille vastu ma kõige rohkem huvi tundsin, kus CyberGhost klient saab sundida HTTPS-i ühendusi veebisaitidega. Tõsi, seda võidakse teha ka brauseri pistikprogrammi kaudu, kuid kuna soovite VPN-teenust ikkagi kasutada, oleks see kõik sisseehitatud, eks?

Sunniviisilise HTTPS-i kasulikkuse mõistmiseks oletame, et külastate panganduse veebisaiti. HTTPS-ühendus tagab teie andmete turvalisuse kogu arvutist kuni teie pangakontodeni.

Veebijälgimise blokeerimine

Järgmine on tõsiasi, et CyberGhost saab eemaldada veebisisu, mis võib teie veebitegevusi jälgida. See takistab tundmatutel allikatel teid jälitamast ja seda peaksid tegema kõik VPN-id. Veebijälgimise blokeerimine on tänapäeval väga vajalik, kuna paljud ettevõtted muutuvad oma online-andmekogumistegevuses üha segasemaks.

Võtke näiteks meie sõber Google, kes otsustas, et on hea panna Androidi mobiilne opsüsteem teda teavitama sellest, kus kasutajad kogu aeg viibisid. Pluss, Asukoha jälgimine ei piirdu ainult Google’iga, nii et miks ei peaks CyberGhost blokeerima nii suurt osa nendest andmetest kui võimalik?

Reklaamide blokeerimine ja viirusekaitse

CyberGhost on nii hästi integreeritud, et sisaldab isegi reklaamiblokeerijat ja viirust & Veebisaidi kaitse. See hoiab ära tüütute reklaamide näitamise ja kaitseb teid mõnel veebisaidil potentsiaalselt kahjuliku sisu eest.

1.2 Protokollide ja krüptimise tugev valik

Neile, kes pole praeguseks veel eriti teadlikud, on VPN-i peamised eelised privaatsus ja turvalisus. Privaatsus nagu inimestel, kes ei tea, kes te olete ja mida teete. Turvalisus, nagu ka inimeste puhul, ei saa järele vaadata, mida teete. Turvalisuse loomiseks on vaja kahte peamist komponenti – protokolli ennast ja krüptimistüüpi.

CyberGhostil on eelis selle poolest, et see toetab peaaegu kõiki peamisi protokolle (isegi neid, mida ma eriti ei soovita kasutada, kuna need on nii aegunud, nagu L2TP). Samuti pakuvad nad erinevat tüüpi krüptimist kuni 256-bitiseks, mis on tipptasemel. Mõelge palju roheliseks värvitud asju, mis kasutavad 256-bitist krüptimist.

Siinkohal on asi selles, et valik on teie kätes. Protokolle ja krüptimistasemeid saab teie vajadustele kohandada. Erinevad protokollid toetavad erinevat kiirust ja ilmselt mida suurem on krüptimiskiirus, seda aeglasem on meie VPN-ühendus tõenäoliselt (see sõltub suuresti ka riistvarast).

Kui soovite vaid seda, et VPN rikuks teie IP-d ja säilitaks minimaalse turvalisuse, võite vabalt valida madala krüptimistaseme, mis võimaldab teil nautida kiireid ühendusi. Kui olete paranoiline, võib ka CyberGhost teid aidata.

1.3 Optimeeritud profileeritud serverid mitmesuguseks kasutamiseks

Kuna CyberGhsoti serverivaramut hävitab koguni 3000 serverit, on üsna ilmne, et ühenduse valimisega ei tohiks probleeme olla, eks? No tegelikult mitte. Kujutage end ette restoranis istumas ja teile tuleb menüü, kus on 3000 eset.

Õnneks profiilib ettevõte oma servereid hoolikalt, mis tähendab, et on olemas serverite kogumid, mis on optimeeritud erinevateks eesmärkideks. Kuidas te nende hulgast valite, on teie enda otsustada. Teil võib olla oma lemmikkohtade loend või valida eelsorteeritud loendite hulgast. See hõlmab selliseid loendeid nagu kõige vähem rahvarohked serverid, NoSpy serverid või isegi kõige rahvarohkemad serverid (kuigi mul pole aimugi, miks te seda soovite).

Ütleme, et olete Torrenti fänn – see on tõeline hulk inimesi, kes tegelevad P2P-failide jagamisega, nii et CyberGhost on optimeeritud serverid nende jaoks kõrvale pannud.

2. Mitme platvormi tugi

Kodu jaoks, kus on Linuxi failiserver, Windows PC, Mac arvuti, samuti erinevad nutitelefonid ja tahvelarvutid, on teil õnne! CyberGhost toetab kuni 7 seadet konto kohta, mis on siiani üks heldematest, mida seni näinud olen. Ausalt öeldes arvan, et tänapäeval on keskmisel leibkonnal tõepoolest vähemalt nii palju seadmeid, et seda on mõistlik arv toetada.

CyberGhost toetab kuni 7 seadet konto kohta

Paljud VPN-teenuse pakkujad hoolitsevad tavalise leviku eest – Windows, Linux, MacOS, Android, iOS ja mõned ruuterid. Kui märkate ülaltoodud loendit, on CyberGhost seatud isegi Raspberry Pi, mõnede NAS-i seadmete ja isegi virtuaalmasinate jaoks!

See on kõik valiku küsimus ja sellest, kuivõrd CyberGhost on seda nimekirja täitma läinud, olin mulle tõeliselt muljet avaldanud.

Siinkohal pean jällegi lisama ettevaatlikkussõna neile, kes arvavad, et saavad üle X seadme konto limiidi, visates VPN-i ruuterile, kuna seda toetatakse.

Märge

VPN-teenuse käitamine ruuteril aitab teil ületada seadme samaaegse ühenduse piiri, mida enamik VPN-e kehtestab. Siiski on sellel puudus. Peaaegu kõigil juhtudel (eriti üldiseks koduseks ruuteriks kasutatava ruuteri puhul) aeglustab see Internetti liiklust võrreldes sellega, kui peaksite käitama seadmepõhiseid VPN-i rakendusi. Selle põhjuseks on asjaolu, et ruuterid pole reaalajas vajalike andmete krüptimist vähem võimelised töötlema, aeglustades sellega teie andmeedastuskiirust.

3. Korralik ja stabiilne kiirus

Kuigi ma ei saa öelda, et CyberGhost pakub lõõskavat kiiret kiirust, pean tunnistama, et mõned serverid näitavad palju potentsiaali. Allpool esitatud kiiruskatse tulemusi läbides pange tähele, et minu praegune lairibakiirus on piiratud teoreetilise 500 Mbps-ga. Suurem osa ajast saan ligi või vähemalt umbes 450 Mbit / s, mis on päris hea.

Mis tahes VPN eemaldab tavaliselt mõne ribalaiuse, nii et ma ootasin, et kiirus väheneb sõltumata sellest, millise serveriga olin ühendatud. Muidugi mängivad seda ka muud tegurid, näiteks serveri kaugus minu füüsilisest asukohast, serveri koormus jne..

Testides CyberGhostit SpeedTestiga, mis on väga usaldusväärne, leidsin, et kiirused kogu maailmast varieerusid suuresti. Veelgi üllatavam oli minu jaoks see, et sain kiiremat kiirust Singapuri-põhistest serveritest, mitte sealt, kus Malaisias viibin. Ma võin ainult oletada, et see on tõenäoliselt tingitud infrastruktuurist.

Rusikareeglina loodetakse saada kõrgemaid pingimismäärasid ja aeglasemat kiirust, seda kaugemal asub teie valitud server teie tegelikust asukohast. See kehtib tavaliselt sõltumata sellest, millise VPN-teenuse valite.

Baasvaatluspunktina saan tavaliselt oma 500 Mbit / s liinil täiskiirusele lähedale;

baaskiirus malaysias ilma vpn-ta

Baastesti tulemus Malaisia ​​serveris
(Vaadake täielikku baaskiiruse tulemust siit)

CyberGhost kiirustest – USA server

cyberhost kiiruskatse USA vpn välja lülitatud

CyberGhost kiiruskatse USA – VPN välja lülitatud
(Vaata kogu kiiruskatse tulemust siit)

cyberhost kiiruse test USA vpn sisse lülitatud

CyberGhost kiiruskatse USA – VPN sisse lülitatud
(Vaata kogu kiiruskatse tulemust siit)

Kiirustesti CyberGhost – EU Server (Saksamaa)

cyberhost kiiruskatse EU vpn välja lülitatud

CyberGhost kiiruskatse EU – VPN välja lülitatud
(Vaata kogu kiiruskatse tulemust siit)

cyberhost kiiruskatse EU vpn sisse lülitatud

CyberGhost kiiruskatse EU – VPN on sisse lülitatud
(Vaata kogu kiiruskatse tulemust siit)

Kiirustesti CyberGhost – Africa Server (Lõuna-Aafrika)

Aafrikasse jõudmise kiirus oli VPN-iga suurem tänu võimalikule ribalaiuse drosseerimisele tavalises ühenduses. Numbrid on täpsed, kuna kontrollisin neid paar korda anomaalia jälgimiseks.

cyberhost kiirustesti Africa vpn välja

CyberGhost kiiruse test Aafrika – VPN välja lülitatud
(Vaata kogu kiiruskatse tulemust siit)

cyberhost kiirustesti Africa vpn sisse

CyberGhost kiiruse test Aafrika – VPN on sisse lülitatud
(Vaata kogu kiiruskatse tulemust siit)

Kiirustesti CyberGhost – Asia Server (Singapur)

cyberhost kiiruskatse Aasia vpn välja lülitatud

CyberGhost kiiruskatse Aasia – VPN välja lülitatud
(Vaata kogu kiiruskatse tulemust siit)

cyberhost kiiruskatse Aasia vpn sisse lülitatud

CyberGhost kiiruskatse Aasia – VPN on sisse lülitatud
(Vaata kogu kiiruskatse tulemust siit)

CyberGhost kiirustest – Australia Server

cyberhost kiiruskatse Austraalia vpn välja lülitatud

CyberGhost kiiruskatse Austraalias – VPN välja lülitatud
(Vaata kogu kiiruskatse tulemust siit)

cyberhost kiiruskatse Austraalias vpn sisse lülitatud

CyberGhost kiiruskatse Austraalias – VPN on sisse lülitatud
(Vaata kogu kiiruskatse tulemust siit)

3.1 Torrentitel hea lamekiirus

CyberGhost on kõvasti tööd teinud nii nende võrgu kui ka võimaluste laiendamiseks. Eelmisel korral, kui seda testisin, oli mulle lähim Torrenti server Indias (või teise võimalusena Jaapanis). Kui nad on siis Torrenti toetavate serverite arvu suurendanud, on nüüd Singapuris üks.

Minu jaoks on see Torrenti ideaalne koht ja võite viidata ülaltoodud kiiruskatsele nende numbrite kohta, mis mul õnnestus sellesse serverisse saada. P2P kiirus püsis kogu aeg ühtlane ja suutsin seda mõne päeva jooksul säilitada.

Pidage meeles, et ühendasin selle serveriga spetsiaalselt torrenti. Mõned VPN-i pakkujad, mida ma seni proovinud olen, lubavad seda kõikjal, kus te ühenduse loote, kuid CyberGhost suhtub sellesse üsna rangelt. Proovisin torrenti mitte-Torrenti sihtotstarbelistes serverites ja see andis mulle torrentide allalaadimiskiiruseks suure, rasvavaba nulli.

4. Parim hind neile, kes otsivad pikaajalisi plaane

CyberGhost maksab tavaliselt ühe kuu tellimuse eest 12,99 dollarit, kuid kui olete nõus pikemaks perioodiks sisse logima, võtab see hind järsu nali. Tegelikult õnnestus meil kinni pidada nende kolmeaastasest plaanist, mis mitte ainult ei lasknud seda 2,75 dollarini kuus, vaid andis meile ka 2-kuulise lisaboonuse (kokku 38 kuuks!).

Iga aastaBi-YearTriennaally
Hind / kuu 5,99 dollarit 3,69 dollarit 2,75 dollarit
Kokku arve $ 71.88 $ 88.56 $ 99.00
Arveldamistsükkel12-mo24-mo36-mo
Raha tagasi45-päev45-päev45-päev

Neilt saadava etenduse jaoks on see hind absoluutne varastamine ja võite kindlasti enesekindlalt osta.

45-päevane raha tagasi garantii!

Kui olete üks neist, kellele meeldib enne ostmist kindlasti proovida, siis võite puhata ja olla kindel, et saate CyberGhostist 45-päevase raha tagasi garantii. See ei ole väikeste trükistega, seda ei peideta legalees, see asub otse nende KKK lehel;

Märge

CyberGhostil on 45 päeva, ühtegi küsimust ei esitata, meie 6-kuulise või pikema tellimuse tagasimaksepoliitika. See tagab, et ostes ei tehta ühtegi viga, ja eesmärk on aidata olukordades, kus kliendid ei saa meie teenuseid kasutada (näiteks kui teie Interneti-teenuse pakkuja blokeerib VPN-ühendusi).

* Kuu tellimisel on 14-päevane raha tagasi garantii.

Tegelikult saate neid isegi 7-päevase tasuta prooviperioodiga, ilma keelpillideta, proovida.

5. Hea voogesituse jaoks, sealhulgas Netflix

Jällegi ulatub see tagasi selle juurde, et CyberGhostil on väga kenasti profileeritud serverid. Nad on viimistlenud need ka video voogesituse jaoks ning Netflix on vaid üks video voogesituse teenustest, mille kohta nad on arvanud, et teile võiks juurde pääseda. Igatahes peate Netflix USA-le juurdepääsu saamiseks looma ühenduse ainult ühe nende voogesituse jaoks optimeeritud USA serveriga.

Olgem siinkohal ausad, Netflixile ei meeldi geograafilise asukoha määramine. Ta teeb kõik endast oleneva, et sellised teenused välja lüüa, kuid CyberGhostil seda ei ole ja ta väidab tegelikult, et need tagavad Netflixi USA voogesituse.

Windowsi kasutajate jaoks sisaldab rakendus tegelikult voogesituse blokeerimise tühistamise võimalust, mis võimaldab teil mitme voogesituse teenuse pakkujaga loodusesse minna. Pole vaja käsitsi katsetamist ega viga, lihtsalt klõpsake ja minge. Avamine põhineb loendil, mida CyberGhost uuendab sisemiselt iga päev.

Mis meile CyberGhostis ei meeldinud

1. Ei töötanud kastist välja

Ehkki see ei pruugi olla tehingu murdja ja kindlasti ei pruugi seda juhtuda kõigiga, pean oma kogemusi jagama. Olen suur plug and play fänn ja CyberGhost Windowsi klient oli minu jaoks pisut veider. Muidugi, see installis ja käivitas rakenduse suurepäraselt, kuid kui klõpsan minna, peaks see minema … JÄTKAMA, eks?

Kaevand ei teinud seda, see oli mul meeleheites palju ja ma pidin aru saama, miks. See ei võtnud kaua aega, kuid mõistsin, et vaikeseaded ei olnud minu jaoks väga sobivad. Pidin oma protokolli ja serveri käsitsi valima, enne kui CyberGhost Windowsi rakendus otsustas kena mängida.

Nagu ma ütlesin, ei ole tehingupurustaja, kuid kui teie tehniline kogemus on piiratud, võib see teile šokina osutuda.

2. Dodgy andmete kohtualluvus ja anonüümsus

See, noh, see on minu jaoks üsna suur asi ja see peaks olema ka kõigile teile. Läbivaatuse, taustauuringute ja muu sellise käigus leidsin üsna mudase veega, kui tuli mõte, kas olen CyberGhostiga anonüümne või mitte.

Kuigi ettevõttel on ametlik sisselogimisreeglid, märkisid mõned kasutajad, et nad kasutavad samal ajal skripte, näiteks Hotjar (mis on seansside registreerimise skript). Tegelikult tunnistab CyberGhost seda avalikult oma saidil, ehkki tema sõnul kasutatakse seda teavet oma klientide paremaks teenindamiseks.

CyberGhost VPN privaatsuseeskirjad

Lisaks, kui ma algselt nägin, et CyberGhost asub Rumeenias, oli see hea. Lõppude lõpuks on see riik väljaspool Euroopa 14 silma silmapiirist, mis on suurepärane. Kuid hiljem sain teada, et omanik 2017. aastal müüs CyberGhost digitaalse reklaamiettevõttele nimega CrossRider.

Mida saaks digitaalse reklaamiettevõtte teha VPN-teenuse pakkujaga, mille jaoks on vaja seansside salvestamise skripte kasutada? Krunt pakseneb ja ma olen selle suhtes natuke ettevaatlik.

3. Piiratud maksevõimalused

See on jälle anonüümsus, sest CyberGhost aktsepteerib ainult krediitkaarti, PayPali või BitPay. Tõsi, BitPay kasutatakse BitCoini jaoks, kuid seal on sõna otseses mõttes sadu krüptosid ja alati on ka võimalus sularaha kinkekaartidena jne..

Miks pakub privaatsusele, turvalisusele ja anonüümsusele spetsialiseerunud ettevõte selliseid piiratud maksevõimalusi – võimalusi, mis paljastavad kasutaja üksikasjad? Mul pole vastust, ehkki minu jaoks pole see nii suur teema, kui eespool mainisin.

Alumine rida: kas ma maksan CyberGhost’i eest?

Enne kui ma oma ringi lähen, lubage mul siin lihtsalt öelda oma isiklik seisukoht. Kui maksan VPN-i eest ja kasutan seda, eeldan kiiruse osas teatud jõudlust. Ma pole maksevõimaluste ja muu sellise osas liiga murelik ning niipalju kui anonüümsus läheb, teeb minu jaoks lihtsalt piiripealne.

Olen öelnud CyberGosti kohta palju häid asju ja jah, on tõsi, et need pakuvad palju sisseehitatud lisasid, mida te tõenäoliselt mujalt ei leia. Veelgi parema konksuna saate sisse logida pikaajalise plaani jaoks, mille hinnad on praktiliselt madalaimad. Kui teenus tõesti silma paistab, siis minu arvates on see, kui hästi nad on oma servereid optimeerinud.

Võtame näiteks video voogesituse ja torrenti serverid, millest ma varem rääkisin. Kui mõni neist nišidest on see, mille järele olete, siis ütleksin, et CyberGhost on absoluutselt suurepärane valik. Torrenti fännide, videolõikude, geograafilise asukoha punkrite jaoks … peaksite ütlema jah.

Siiski on minu meelest väga suur BUT. Võimalik, et see võib paljude inimeste jaoks küünte kirstu CyberGhosti panna. Privaatsusele ja anonüümsusele tuginedes on minu käsutuses oleva teabe suhtes lihtsalt liiga palju kahtlusi ja poleemikat, et CyberGhostit kasutades end turvaliselt tunda.

Ehkki CyberGhosti väited võivad tavalise ettevõtte jaoks tunduda piisavalt õigustatud, ütlen ma, et VPN-teenuse pakkujal on selle taktika kasutamine lihtsalt määramatu. Niisiis, võta kõik, mis selleks võib – väärtus ja tulemuslikkus anonüümsuse ohverdamisega on teie valik.

Mul on raske öelda, kas jah või ei, seega tuleb otsus teha vastavalt teie vajadustele.

Põhijooned

 • ✓ Toetab PALJU platvorme
 • ✓ Reklaami ja pahavara blokeerimine
 • ✓ 256-bitine krüptimine
 • ✓ Profiilitud serverid
 • ✓ OpenVPN / SSTP / L2TP / IPsec
 • ✓ Suurepärased pikaajalised hinnakavad

Soovitatav

 • • Video voogesituse sead
 • • Need, kes pole anonüümsuse pärast kiuslikud
 • • P2P ventilaatorid
 • • Niššplatvormi seadme omanikud

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map