Hostingeri ülevaade – 10 plussi ja 2 miinuseid (serveri kiirus ja tööaeg testitud, 3 saiti!)

Hostinger


Hostinger

https://www.hostinger.com/

tl; dr

Hostinger on suurepärane veebimajutaja algajatele! Nende silmapaistev tugimeeskond juhendab teid, kui teil on oma saidiga probleeme, neil on suurepärased omadused ja nende sissejuhatavad hinnad on turu madalaimad. Suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe!

Hostingeri ülevaade – kümme plussi & 2 miinust (serveri kiirus & Uptime testitud, 3 saiti!)

Lõpetasime just kiiruskatsete tegemise ja oma Hostingeri testimiskohtadega segamini saamise ning vend, me ei saa EI Oota, et saaksime teiega oma järeldusi jagada * spoileri märguanne – meie kiiruse iha on rahul *!

Kuid kõigepealt uurime natuke, kuidas Hostinger veebimajutajana sündis.

Kaua aega tagasi moodustati Leedus Kaunases linnas Kaunases väikeettevõte nimega Hosting Media, kes unistasid veebimajutusteenuste valdkonnas laineid teha. 6 aastat ja 1 miljon kasutajat hiljem, see unistus sai teoks ja ettevõte muutis nende nime ametlikult Hostingeriks.

Sellest ajast alates pole Hostinger oma kasvu lõpetanud. Nad on asutanud kaupluse 39 riigis, loonud 6 andmekeskust kogu maailmas (veel üks ehitatakse nende koduriiki Leedusse), 2017. aasta seisuga on kogunenud üle 29 miljoni kasutaja ja nad ei näita mingeid märke aeglustumisest alla.

Nende eesmärk on aidata oma kasutajatel õppida, luua ja kasvada. Võib-olla on nad seda just oma teenuste taseme ja pööraste taskukohaste hindadega teinud..

Miks on kiirus meile oluline?

Kui olete jälginud meie ajaveebe ja ülevaateid, siis teaksite, et meile meeldib meie veebimajutus nagu meile meeldib meie autodele: Kiire & toretsev! Noh, võib-olla mitte toretsev, kuid kindlasti meeldib neile kiiresti!

Peame veebimajutuse kiirusele nii suurt tähtsust, kuna kiiruse puudumine on kahtlemata paljude väikeste ettevõtete surmapõhjus number 1. Erinevalt ettevõtete hiiglastest loeb iga üksik müük väikeettevõtjaid ja me ei saa lihtsalt lubada klientide kaotamist selliste välditavate probleemide tõttu nagu aeglane veebimajutus..

Veebimajutuskiirus

(Allikas: ThinkWithGoogle)

Nendel päevadel loodavad teie kliendid, et teie sait laaditakse vähem kui ühe sekundiga! Kõik ülaltoodud, mis suurendab põrkumiste määra vapustavalt 32% ja kõik hakkab lihtsalt lagunema, kui ooteaeg on üle 5 sekundi.

Oma publiku rõõmsaks tegemiseks on meil välja kujunenud komme kohelda neid nagu kannatamatuid 2-aastaseid; leiame võimalusi anda neile mida iganes nad tahavad, niipea kui nad seda soovivad, või nad hakkavad nutma. Meie puhul edastame andmeid oma vaatajaskonnale vähem kui sekundiga, kuna me ei soovi, et nad hülgaksid meie saidi ja kärud, mistõttu oleme huvitatud veebimajutusest, mis reageerib erakordselt kiiresti.

Selles artiklis vaatame üle meie 3 Hostingeri premium virtuaalserverikava (üks Singapuris, teine ​​USA-s ja veel üks Euroopas) lihtsalt selleks, et näha, kui kiiresti nad reageerivad ja kas need sobivad teile, meie kallis lugejad.

Märge

Oleme selle arvustuse kirjutamiseks piisavalt andmeid kogunud, et oleme loonud 3 katsesaiti. Meie testimiskohtade andmekeskused asuvad üle kolme mandri (Asheville NC, Amsterdam ja Singapur), nii et saate hinnata, kuidas need toimivad klientidele kõige lähemal asuvates kohtades.

Nii palju meie rambivalgusest, vaatame edasi, miks te just seda artiklit loete:

10 põhjust, miks Hostinger on teie jaoks õige host!

1. Hostinger on TÕELISELT kiire

Panime oma hostingeri testimiskoha läbi kiirusstressi testi, kasutades oma patenteeritud serveri kiirusekontrolli (endiselt maailma parim ja ainus serveri kiirusekontroll #shamelessplug), võrdledes seda Google’i soovitusega 200 ms ja siin on tulemused.

USA (W)
USA (E)
London
Singapur
São Paulo

69 ms 28 ms 98 ms 239 ms 130 ms

Bangalore
Sydney
Jaapan
Kanada
Saksamaa

331 ms 233 ms 165 ms 38 ms 100 ms

USA andmekeskuse keskmine kiirus: 143,1 ms
(Vt täielikku tulemust – külastage testi saiti)

Daamid ja härrad, meie Hostingeri USA testimispaiga kiiruskatsete tulemused tulid tagasi kogu maailmas keskmise kiire 143 ms-ga, mis tähendab, et nad on üks meie A + tipptasemel hoste.!

Järgmisena testisime oma Singapuri saiti Hostinger, et näha, kuidas see reageerib pingidele kogu maailmast

USA (W)
USA (E)
London
Singapur
São Paulo

194 ms 229 ms 246 ms 5 ms 349 ms

Bangalore
Sydney
Jaapan
Kanada
Saksamaa

99 ms 191 ms 70 ms 212 ms 163 ms

Singapuri andmekeskuse keskmine kiirus: 175,8 ms
(Vt täielikku tulemust – Külastage testimiskohta)

Kui kavatsete pakkuda vaatajaskonda Aasias (ja Austraalias / Uus-Meremaal), on teil hea meel teada saada, et Hostinger naasis Singapurist rumala 5 ms pikkuse kiire reageerimisega, mille keskmine kiirus kogu maailmas on 176 ms. Hostinger Singapore saab meilt A + edetabeli.

Ja viimane, kuid mitte vähem tähtis, on meil olemas meie veebisait Hostingeri hindamiseks.

USA (W)
USA (E)
London
Singapur
São Paulo

142 ms 100 ms 54 ms 236 ms 209 ms

Bangalore
Sydney
Jaapan
Kanada
Saksamaa

314 ms 265 ms 235 ms 84 ms 11 ms

Hollandi andmekeskuse keskmine kiirus: 165 ms
(Vt täielikku tulemust – Külastage testimiskohta)

Neile, kes sihivad Euroopa turge, oleks Hostinger teie jaoks üks kiiremaid veebimajutajaid. 54 ms Londonist, need on tõesti muljetavaldavad kiirused! Hostinger Europe on sama kiire nagu nende Singapuri ja Ameerika kolleegid ning nad tagasid korraliku ülemaailmse keskmise kiiruse 165 ms, mis tähendab, et nad on kindla A+!

Kui uurite meie katsetulemusi, võite olla pisut mures, et nende määratud andmekeskustest kaugel asuvad asukohad pole nii suurepärased. See on tegelikult üsna normaalne, kuna andmed peavad sihtkohta jõudmiseks kaugemale liikuma.

See peaks siiski olema probleem, kuna Hostingeril on üle maailma kokku 6 andmekeskust, nimelt USA-s, EL-is, Brasiilias, Hollandis ja Singapuris & Indoneesia (nende kodumaal Leedus ehitatakse veel 1). Valige lihtsalt oma kasutajatele kõige lähemal asuv andmekeskus ja nad saavad nautida teie saidi murrangulist laadimiskiirust kogu oma hiilguses!

2. 99,9% tööaja garantii!

Vähesed inimesed võtavad tööaja garantiid tõsiselt, kuid meie jaoks võib see muuta või rikkuda meie arvamust veebi kaudu. Väikeettevõtte saidid peavad olema nii palju kui võimalik, kuna igasugune seisakuaeg tähendab potentsiaalse müügi kaotust.

Pikendatud seisakuid võib põhjustada meie saitide kaotamine Google’is, mis on ettevõtte jaoks halb uudis.

Kuigi mõned veebimajutusettevõtted pakuvad tööaja tagatist, võivad mõned neist olla üsna visandlikud, libisedes näiteks “makse vabastamine on meie otsustada”, mis tähendab, et nad saavad otsustada, et nad ei hüvita enam kõike, mida nad tagavad.

Kammisime läbi Hostingeri TOS-i ja me ei leidnud sellise jama jälgi.

hostinger-teenuse tööaegne garantii

Kui teie saidi seisakuid langeb Hostingeri tõrgete tõttu alla 99,9%, võtke lihtsalt nendega ühendust, et saada 5% kuutasust tagasi.

Siiani oleme Hostingeri tööajaga rahul olnud!

Uptime alates 2019. aasta märtsist

99,81%

Hostinger Asheville NC-i tööaeg

Uptime alates 2019. aasta märtsist

99,88%

Hostinger Holland Uptime

Uptime alates 2019. aasta märtsist

100%

Hostinger Singapuri tööaeg

Märge

Ülaltoodud loendurid värskendavad pidevalt. Uptime jälgitakse UptimeRobot iga 5 minuti järel.

3. Kiirem laadimine vahemäluhalduriga

Oleme lihtsalt nii õnnelikud, et Hostinger on pakkunud välja nii palju võimalusi laadimiskiiruse parandamiseks. Üks neist on nende enda vahemäluhaldur. Selle lubamine võimaldab kiiremat laadimisaega ja paremat kiirust!

Selle sisselülitamiseks peate tegema järgmist.

Sisestage hPanel ja klõpsake saidil „Halda”, mille soovite sisse lülitada. Kerige alla jaotiseni Täpsemalt. Üks suvanditest on loetletud vahemäluhaldur. Klõpsake vahemäluhaldurit

Hostingeri vahemäluhaldur

Kui olete sisse jõudnud, peate vaid klõpsama nupul „Muuda” ja te peaksite nägema nuppu „Automaatne vahemälu” roheliselt, mis näitab, et see on sisse lülitatud. Klõpsake valikul „Puhasta kõik” ja teil on hea edasi minna!

Hostingeri vahemäluhalduri seaded

Tegime oma Hostingeri testimissaidil mõned testid, kasutades veebilehttest.org, Kui soovite näha, kuidas see vahemäluhalduriga töötab, siis siin on tulemused:

Hostingeri testimiskoha laadimiskiirus

Vahemäluhaldur on sisse lülitatud. Kohapeal laaditakse 0,673 sekundit
(Vt täielikku testi tulemust)

Meie testimiskohad on laoseisud, ülikerged, ilma optimeerimiseta, nii et vahemäluhaldur ei saa palju teha. Vahemäluhalduri efekt aga võimendub, kui saidil on rohkem sisu ja pilte.

4. Vinged eelised, mis suurendavad kiirust!

Meie Hostinger Premium jagatud kontoga oli kaasas terve nimekiri eeliseid, mis kõik parandavad kiirust ühel või teisel viisil. Siin on mõned meie lemmikud!

 • Klõpsake ühe klõpsuga Installer
  See funktsioon tegi meie lemmikrakenduste installimise palju mugavamaks. Möödas olid päevad, kus pidime kõik käsitsi tegema. Selle funktsiooni abil on 1 klõps kõik, mida vajate oma lemmikrakenduste installimiseks.
 • PHP7 tugi
  Kui olete arendaja, siis on teil hea meel teada saada, et Hostingeril on PHP7 tugi! PHP7 on üks suuremaid PHP väljalaseid viimase 10 aasta jooksul ja see on PALJU Kiirem kui tema eelkäija PHP5. Drupali ja WordPressiga tehtavates võrdlustestides on PHP7 hõlpsalt kaks korda kiirem kui PHP5.6.

  Käitatakse PHP7 võrdlusteste

  (Allikas: räägib.php.net)

 • Git tugi
  Git on väga võimas tööriist, millest kõik on kuulnud, kuid mitte paljud inimesed ei tea, mida see tegelikult teeb. Git on avatud lähtekoodiga versiooni juhtimissüsteem, mis on loodud nii, et arendajad saaksid oma projektidega kiiresti ja tõhusalt koostööd teha, hoolimata sellest, kui suur või väike.

  Git on nii populaarne, et seda kasutavad paljud suured ettevõtted, näiteks Google, Microsoft, Facebook ja isegi Netflix!

  See ei pruugi teile suurt tähtsust pakkuda, kuid kui soovite palgata arendajaid oma väikeettevõtte jaoks midagi ehitama, on neil väga hea meel, et teie veebimajutaja toetab Gitit. See muudab probleemide lahendamise protsessi lihtsalt palju sujuvamaks!

 • Optimeeritud WordPressi jaoks
  Hostingeri jagatud hostimisplaanid tulevad koos WordPressi uusimate versioonidega ja on kohandatud optimeerimiseks, et pakkuda tööstuse kiireimat laadimiskiirust. Just FYI, on põhjus, et WordPress kasutab 30% internetist (nad on lihtsalt nii kuradi head!), Seega soovitame seda tungivalt teie väikeettevõttele!
 • Tipptasemel NGINX-vahemälu
  Teine põhjus, miks peaksite WordPressit Hostingeriga kasutama, on nende NGINX-vahemälu. See suurendab märkimisväärselt WordPressi jõudlust, turboülelaadides staatilise sisu laadimiskiirust andmete sujuvamaks muutmise kaudu.
 • HTTP / 2
  Teisisõnu, HTTP 2.0. See on HTTP1 vaimne järeltulija ning on palju kiirem, turvalisem ja hõlpsamini kasutatav.

  HTTP / 2 toimib andmete edastamisega kahendkoodi kaudu. See vähendab andmete mahtu ja parandab kiirust ning teie kasutajad tunnevad teie saidi laadimise toimivuse olulist paranemist!

5. Suurepärane kohandatud armatuurlaud

Hostinger on üks väheseid veebimajutust pakkuvaid ettevõtteid, mille kaamelid on piisavalt suured, et jamada cPaneli kasutajaliidesega. Veelgi parem, neil õnnestus kõik õigesti teha.

Hostingeri armatuurlaud

Ettevõtte hPanel kaubamärgiga Hostingeri kohandatud armatuurlaud on puhas, imelihtne kasutada ja väga intuitiivne. Kõik funktsioonid on järjestatud kategooriate kaupa ja nende hästi läbimõeldud minimalistlikud ikoonid annavad armatuurlauale peaaegu Muji-suguse tunde. Teil on tunne, et kõige jaoks on olemas koht ja kõik on omal kohal. See on nii intuitiivne, et ma arvan, et keegi, kellel pole kogemusi, saab hPaneli üsna tõhusalt kasutada.

Kudos Hostingeri kasutajaliidese juurde & UX meeskond nende suurepärase kohandatud armatuurlaua eest!

6. Vastuvõtlik tugi (ka neil on lõbus!)

Mõnikord võib veebimajutusettevõtte tugitiimiga suheldes tekitada soov telefoni kaudu telefoni jõuda ja teisele liinile kasutu eesel kägistada. Muul ajal võib see olla meeldiv, produktiivne ja isegi lausa vinge. Meil on hea meel tõdeda, et meie kogemustest Hostingeri tugimeeskonnaga kuuluvad nad viimasesse kategooriasse.

Meil ei olnud piletite esitamise võimalust (meie installimine läks ilma probleemideta), nii et võtsime lihtsalt ühendust nende otsevestlusega, et näha, kuidas nad mõnele põhiprobleemile reageerisid, ja meile jäi mulje.!

Tugimeeskond mitte ainult ei reageerinud meile peaaegu kohe (pidime ootama paar sekundit, kuid see on päris hämmastav, arvestades, et pidime mõne muu veebimajutusega ootama ligi 30 minutit), nad olid teadlikud, kannatlikud ja said selle – need olid LÕBUS. Samuti hoiavad nad teie kätt ja rahustavad teie rahutut hinge, kuna need aitavad teil oma probleeme samm-sammult lahendada.

Kui Hostingeril oli üks asi õigesti, on see nende tugiliides:

Hostingeri tugiliides

Saame suhelda gifide ja emotikonidega (mis mõnede sõnul võib olla trikk, kuid näeme, kuidas see keerukate asjadega tegeledes pettumust vähendab), ja võime saata manuseid! See sobib suurepäraselt aegadel, kui pilt on parem kui tuhat sõna.

Me pole ainsad, kes jagavad Hostingeri toetamise osas sama entusiasmi. Siin on mõned näited sellest, mida teised kliendid said öelda oma kogemuste kohta Hostingeri tugitiimiga:

domeeninime lahendamine

õnnelik klienditoe kogemus

Tugimeeskond praktiseerib tegelikult nulltasandilist tugisüsteemi (mitteametlik nimi, ärge öelge meile selle kohta tsiteerige), mille abil iga meeskonna liige on koolitatud vastama igale päringule ilma kõrgema astme tugiteenust edastamata. Selle tulemuseks on eriti kiire probleemilahendus, kuna nad ei pea probleemide lahendamiseks kulutama aega kõrgema astme toega ühenduse loomisele..

Hostingeri tugimeeskond

Leedu tugimeeskond töötab kõvasti

Veel üks suurepärane asi nende toetamisel on see, et nad on väga lokaliseeritud! Tugimeeskond teenindab oma emakeeles 20 riiki nende 4 tugikeskusest, nii et kohalikel on meeskonnaga lihtsam suhelda ja nad plaanivad kaasata rohkem lokaliseeritud keeli! Allpool olev GIF peegeldab täpselt minu vastust, kui ma esimest korda teada sain.

Tõsilugu.

Andy Dwyer Shock

7. Tasuta domeen!

Kui inimesed seda veel ei teadnud, peate oma veebisaidi avamiseks ostma domeeni registreerijalt lisaks domeeni nime ka veebimajutuse eest tasumise. Sellised väikesed kulutused võivad kokku lüüa ja lumepalli kokku tõmmata ning see võib väikeettevõtete omanikele tõesti haiget teha, eriti siis, kui nad alles alustavad.

Veebimajutusest tasuta domeeninime hankimine võib tõesti aidata ja Hostinger on tõeliselt erinev, toetades uusi ettevõtjaid, andes domeeni tasuta!

Ainuke asi on see, et domeenide puhul soovite saada ka WHOIS-i kaitset, mis kaitseb teie veebiandmeid. Mõned domeeniregistripidajad, näiteks Namecheap, pakuvad WHOIS-i kaitset tasuta, kuid see ei kehti kõigi registripidajate puhul. Enamasti peate selle eest maksma ja kahjuks on see nii Hostingeri puhul.

Kuid vaadake helgelt küljelt – saate TASUTA domeeni! WHOIS-i kaitse eest 5 dollari maksmine aastas on tegelikult maapähkel. See on väärt investeering!

8. Piiramatu funktsioonid!

Nagu poleks kõik muu selles loendis juba piisavalt muljetavaldav, jätkab Hostingeri Premium-kava muljet kogu nende piiramatute funktsioonide loendiga. Vaatame mõnda neist.

 • Piiramatu arv veebisaite
  Ainult ühe kontoga võimaldab Hostinger teil luua nii palju veebisaite, kui võiksite!
 • Piiramatu SSD salvestusruum
  Mis kasu on võimalusest võõrustada piiramatuid veebisaite, kui salvestusruum on piiratud, eks? Hostinger tunnistab seda ja pakub meile piiramatut SSD-salvestusruumi, nii et saaksime SSD-kiiruse eelisega tegelikult kasutada oma piiramatuid veebisaite!
 • Piiramatu ribalaius
  Hostinger Premiumi ebatavaliselt suure liikluse tõttu ei pea te muretsema saidi seisaku pärast. Teile antakse piiramatu ribalaius, nii et saate rahuldada nii palju kasutajaid kui soovite!
 • Piiramatu e-post
  Mainisin varem, et väikese veebiettevõtte juhtimisega seotud kulud võivad hõlpsalt lumepalli lüüa. E-posti teenus on üks neist kuludest. Õnneks saame nende Premium-paketi abil luua piiramatuid e-posti aadresse, mis sobivad meie vajadustega, kõik hostitud koos meie piiramatu SSD-salvestusruumiga!
 • CronJobs
  Möödas on päevad, kus peate oma CronJobsi hoolikalt planeerima, kuna olete piiratud teatud hulga Cronjobidega. Hostingeri Premium-plaan võimaldab piiramatut Cronjobsit kasutada, et saaksite oma skriptidega linna minna!

9. Suur sissejuhatav hind

Ja viimane, kuid mitte vähem tähtis, eristab Hostingeri sissejuhatavad hinnad seda veebimajutust pakkuvat ettevõtet konkurentsist.

Hostingeril on peaaegu kõik samad funktsioonid kui esmaklassilisel veebimajutajal, kuid vaid murdosa hinnast; meie Premium-kava maksab ainult 2,15 dollarit kuus ja nende algtaseme ühtne pakett on ainult 0,80 dollarit kuus, samas kui meie praegune lemmikveeb HostGround võtab nende sisenemise taseme konto eest 3,95 dollarit. Tegime tegelikult mõned võrdlused, kuid käsitleme seda selles artiklis hiljem.

Väärtuse osas peame ütlema, et Hostinger on teie tööstuses kõige parem pauk, eriti neile, kes alles alustavad!

10. Neile kuulub Zyro veebisaidi ehitaja

Laiendades niigi muljetavaldavat tootevalikut, lisas Hostinger hiljuti nende loendisse veebisaidi koostaja. Zyro on suunatud kasutajatele tõelistele algajatele ja viib lihtsuse täiesti uuele tasemele.

See, mida Zyro pakub, on terviklikum kogemus. Nad on veelgi lihtsustanud veebisaitide põhiandjat ja lisanud väliseid funktsioone, mis aitavad kasutajatel kiiresti terviklikke veebisaite üles ehitada. Nende hulka kuulub võimalus sisu automaatselt genereerida, disaini sujuvamaks muuta ja palju muud.

 • AI kirjanik
 • AI soojuskaart
 • Logo & Loosungitegija
 • Suur pildikogu (TASUTA!)

Lisateabe saamiseks võite lugeda meie Zyro üksikasjalikku ülevaadet!

Asjad, milles me Hostingeris pettunud olime

Siiani meeldib meile Hostinger veebimajutajana, kuid see pole lihtsalt realistlik, kui öelda, et neil pole vigu. Siin on mõned asjad, mille üle me ei olnud liiga rahul.

1. Iga päev varundamist pole

Selle funktsiooni puudumine purustas mu südame ja pani mind natukene nutma. Olime teiste veebimajutustega igapäevaste varukoopiatega nii ära harjunud, et selle puudumine pani meid end pisut ebakindlalt tundma.

Hea on see, et seda funktsiooni saab osta hinnaga 0,95 dollarit kuus. On ime, et see ei kuulu kontoga tasuta, kuid mõelge sellele nii – Hostingeri sissejuhatavad hinnad on juba turu madalaimad. Nad väärivad teatud funktsioonide pealt natuke rohkem raha teenimist.

2.Ei tasuta SSL-i

SSL-sertifikaat on tõesti oluline, kuna see loob turvalise ühenduse teie kliendi ja saidi vahel. See loob usalduse, ajendades neid sinult oste tehes end turvalisemalt tundma. See on ka asi, mis paneb tähe “S” lahtrisse “https”, mis suurendab teie saidi usaldust (kui suure tõenäosusega teete mingeid tehinguid, kui te ei näe “https”?).

SSL-sertifikaat

Google kuvab Chrome’i brauserisse ka ilma SSL-iga saitide laadimisel teksti „see sait pole turvaline”, mis muudab inimeste tõenäosuse osta asju teie saidilt välja.

SSL on ka üks lihtsamaid viise oma saidi SEO paremusjärjestuse suurendamiseks, seepärast peame selle funktsiooni oluliseks. On ime, et Hostingeril seda tasuta pole, kuid siin on väike näpunäide – liikuge edasi Pilv ja registreeruge konto saamiseks tasuta SSL-i saamiseks. Probleem lahendatud!

Hostingeri plaanid & Funktsioonid

Hostingeril on mitmesuguseid plaane, mis sobivad igasugustele kasutajatele, alates blogijatest, väikeettevõtetest kuni ettevõtte kasutajateni.

Virtuaalserver

SinglePremiumBusiness
SSD Space10GBUnlimitedUnlimited
Site1UnlimitedUnlimited arv
Ribalaius100GBPiiramatuPiiramatu
Tasuta SSLNoNoYes
Igapäevased varundamisedEi Ei Jah
Hind / kuu0,80*$2,15*$3,45*

* Hostingeri CRAZY sissejuhatav hind! See nõuab aga 48-kuu tellimusi.

Pilvemajutus

Hostingeri pilvemajutusplaane on sama lihtne ja lihtne kasutada kui nende jagatud hostimisvõimalusi, välja arvatud see, et neil on võimsamad funktsioonid. Näib, et nad on oma suurepäraste pilvimajutuse plaanide loomiseks ühendanud VPS-i ja jagatud hostimise parimad omadused.

Saate nautida tasuta igapäevast varundamist, tasuta SSL-i kogu elu, manustatud Cloudflare-kaitse IP-pühendatud … põhimõtteliselt, see töötab. Nende ööpäevaringselt pühendatud täielikult hallatud toega ei pea te praktiliselt üldse taustaprogrammi pärast muretsema, kuna Hostinger hoolitseb kõige selle eest teie eest.

StartupProfessionalEnterprise
Pühendatud IPYesYesYes
Kettaruum40GB80GB160GB
BandwidthUnlimitedUnlimitedUnlimited
RAM3GB6GB12GB
CPU keskused246
Hind / kuu7.45*$14.95*$27.45*

* Kõiki Hostingeri pilveplaane hallatakse täielikult & kaasas hPanel

Kuna aga taustahaldust haldavad administraatorid, pole teil juurdepääsu serverile ega oma operatsioonisüsteemi muutmiseks. Väike hind sellise mugava funktsiooni eest.

Teie ressursid on piiratud, kuid pühendunud (see tähendab, et te ei pea neid teiste kasutajatega jagama) ja nende CDN-i kaasamine muudab saidi laadimise välkkiireks. Kui tunnete vajadust, saate sujuvalt ja ilma igasuguse seisakuta oma saidile üle minna nende jagatud hostimisplaanilt pilve hostimise kontole..

Oleme Hostingeri pilvemajutusest tegelikult üsna muljet avaldanud ja soovitame seda tungivalt, kui tegutsete pilve hostimise konto turul!

Sellel kirjutamise ajal on Hostingeril nende pilvimajutuse võimaluste jaoks suur allahindlus alates 7,45 dollarist kuus kuni 27,45 dollarini kuus (eeldatavasti makske müügivälistel perioodidel rohkem kui 79% rohkem), nii et kui mõtlete pilve hankimisele Konto hostimine on praegu nii hea aeg kui kunagi varem!

VPS-i hostimine

Need, kes otsivad VPS-i hostimist, saavad nautida Hostingeri silmapaistvaid VPS-valikuid. Kuna on ette nähtud, et see on kuni 30% kiirem kui enamus tavalisi jagatud hostimise valikuid, ilma et oleks üldse seisakuid, näeme, miks Hostingeri VPS-i hostimine on ettevõtjate kasutajatele atraktiivne.

Hostingeri VPS-i plaanid on tegelikult üsna sarnased nende pilvemajutuskontodega, peamine erinevus on tagapõhja halduses. Pilvemajutuse kasutajad saavad täielikult hallatud teenust nautida, kuid VPS-i klientidel on juurjuurdepääs, mis tähendab suuremat kohandatavust. Kompromiss on see, et kõik värskendused ja serveri hoolduse peab tegema kasutaja.

Nende VPS-i hostimise algtaseme variant maksab ainult 3,95 dollarit kuus ja sobib suurepäraselt neile, kes alles jalad märjaks saavad. Kui tunnete, et olete nende algtaseme plaani teenused ületanud, võite minna üle uuele plaanile, mis sobib paremini teie vajadustega.

Kuidas peab Hostinger konkurentsi vastu??

Me ei saa seda kõikehõlmavaks arvustuseks nimetada, kui näituse täht pole mõne meie lemmiku veebimajutaja ees. Nii et oleme võtnud aega Hostingeri võrdlemiseks mõne teise veebimajutajaga, et näha, milline võiks olla teile parem valik.

Hostinger Premium VS SiteGround GrowBig

Testisime nende kahe testimiskoha kiirust oma patenteeritud serveri kiirusekontrolli abil, et näha, kuidas need üksteise suhtes toimiksid, ja tulemused on tegelikult üsna huvitavad.

Vaata järgi:

HostingerSiteGround
Serveri asukohtSingaporeSingapore
USA (W) 194 ms211 ms
USA (E) 229 ms215 ms
London246 ms180 ms
Singapur5 ms3 ms
São Paulo349 ms351 ms
Bangalore99 ms66 ms
Sydney191 ms95 ms
Jaapan70 ms70 ms
Kanada212 ms240 ms
Saksamaa163ms168 ms
Kogu maailmas keskmiselt175,8 ms159,9 ms
TestimiskohtVaadake jaotist Test siteVaadake jaotist Test site
Täielikud tulemused

Enne tulemuste jaotamist peame ütlema, et mõlemad veebimajutajad toimisid väga hästi, mõlema keskmine tulemus oli kogu maailmas alla 200 ms, mis tähendab, et nad on kiiruse A + kõige populaarsemad veebimajutajad!

Kiiruse osas arvan, et me kõik võime kokku leppida, et mõlemad veebimajutajad on mängu tipus ja Hostinger annab meile kogu maailmas keskmiselt 176 ms vs SiteGround 160 ms. Nad esinesid erakordselt hästi Aasia riikides, mõlemad skoorisid Jaapanis, Bangalores ja Singapuris alla 100 ms.

Andmekeskuse asukoha tõttu (mis asub Singapuris) ei olnud nad Londonis, USA idas, USA läänes ja Sao Paulos nii hästi, kuid kiirused on siiski väga auväärsed.

Isiklikult tunnen, et need kaks veebimajutusettevõtet reageerivad uskumatult kiiresti ja kiiresti, kuid me ei saa neid tegelikult võrdseteks lugeda, sest kiirus pole ainus asi, mis teeb mõlemast ettevõttest sellised suurepärased veebihostid.

SiteGround on premium, kõikehõlmav ja suurepäraste võimalustega veebimajutaja, mis sobib suurepäraselt väikeste ja suurte ettevõtete veebisaitidele. Asi on selles, et tipptase ei tule tasuta ja tellijad peavad SiteGroundi uuenduste eest maksma üsna palju.

Hostinger on seevastu hõlpsasti kasutatav veebimajutus, mis sobib kõige paremini algajatele, väikeettevõtetele ja ettevõtjatele. Hostingeri hea külg on see, et see võimaldab kasutajatel täiendada, et saada esmaklassilisi funktsioone, seega nende ülimadal sissejuhatav hind.

Nad on mõlemad fantastilised veebimajutusettevõtted, ülikiired ja hullude heade eelistega, mis on suunatud erinevatele demograafilistele näitajatele.

Hostinger vs HostGator (pilvemajutus)

Hostgatoril on kohandatud armatuurlaud, mis on teadaolevalt esteetiliselt meeldiv ja hõlpsasti kasutatav. Nende kohandatud armatuurlaua probleem on see, et sellele on seatud piirangud, mis sundisid meid eelistama hPaneli koos Hostingeriga.

Hostingeri kohandatud hPaneli armatuurlaud on silmale väga meeldiv ja võrreldes HostGatoriga ilusam. Kõik on kenasti liigitatud ja mis kõige tähtsam – me ei tundnud, et oleksime kaotanud igasuguse funktsiooni.

Kohandatud armatuurlaua kõrvale jättes on Hostingeri ja Hostgatori pilvevalikud kiiruse ja funktsioonide poolest tegelikult üsna sarnased. Hostingeri pilv on pisut kallim (Hostingeri pilv algab 7,45 dollarist, Hostgatori pilv aga 4,95 dollarist), kuid kui võrrelda Hostingeri ja Hostgatori pakutavat, näete, et eelised kajastavad hinda, dollar dollari kohta.

Hostgaatori pilveplaan

HostGator Cloud plaanib & hinnakujundus

Hostingeri pilveplaan

Hostingeri pilve plaanid & hinnakujundus

Suurim erinevus oleks pühendatud IP. Kuigi HostGator pakub ainult tasuta pühendatud IP-d koos oma kõrgeima astme plaaniga, saate tasuta hostitud IP-d koos kõigi Hostinger Cloud’i plaanidega.

Nagu meie SiteGroundi varasema võrdluse puhul, peame ütlema, et kuigi Hostinger Cloud ja HostGator Cloud on väga sarnased, on need suunatud erinevat tüüpi demograafiale.

Kui aga meilt eelistuse kohta küsite, peaksime ütlema, et eelistame väga Hostingeri pilvi. Lisaks hõlpsasti kasutatavale täielikult hallatavale teenusele oli meil nende hPaneli armatuurlauaga palju parem kogemus. Samuti pole meil Hostingeri tugimeeskonna kohta midagi head öelda, samas võib Hostgatori tugimeeskond mõnikord olla küsitav.

Otsus: kas Hostinger on teie jaoks õige veebimajutaja?

Pärast meie katsesaitide jamamist, funktsioonide mängimist ja Hostingeri veebimajutusteenuste üldise tunde saamist peame ütlema, et Hostinger on tõesti väga kindel host!

Nende kasutajaliidest on lihtne kasutada, neil on WordPressi (ja muude populaarsete rakenduste) jaoks mugavad ühe klõpsuga seadistused ja nende serveri reageerimisajad võivad olla meie mõne kõrgema astme A + asetusega veebimajutajate jaoks sobivad.

Leidsime, et tänu nende silmapaistvale tugimeeskonnale on nende teenus uskumatult algaja sõbralik! Nulltasandi tugisüsteemiga treenitud juhendavad nad teid hea meelega samm-sammult tekkinud probleemide lahendamisel..

Võrreldes meie lemmikveebimajutusettevõttega SiteGround, tuvastasime, et Hostingeri kiirus on samal tasemel SiteGroundiga, mida pisut pisut juhtida. Oluline on märkida, et need kaks ettevõtet teenindavad väga erinevaid turge.

Kui olete just hakanud blogima või äritegevust alustama, siis ei pea te Hostingeriga minnes asja pärast muretsema. Nende suurepärased teenused koos meeletult madalate hindadega muudavad nad parima hinna ja kvaliteedi suhtega hostiks. Kui leiate, et te pole piisavalt teel, siis on teil alati võimalus minna üle esmaklassilistele funktsioonidele!

Põhijooned

 • ✓ Piiramatu salvestusruum
 • ✓ Piiramatu ribalaius
 • ✓ hPanel
 • ✓ Tasuta domeen
 • ✓ Suurepärane tugi
 • ✓ Git, PHP7, ühe klõpsuga installija

Soovitatav

 • • Algajad
 • • Joomla, Drupal, WordPress
 • • väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted
 • • Professionaalne / isiklik ajaveeb
 • • Sidusettevõtte turundajad

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector