NordPass Review – 9 جوانب مثبت و 1 Con از مدیر رمز عبور NordPass

NordPass


NordPass

https://nordpass.com/

tl؛ dr

کاربرپسند ، مقرون به صرفه و مملو از ویژگی های امنیتی بسیار جدی ، NordPass باعث می شود برند Nord افتخار کند! آنها ممکن است در مقایسه با مارک های بزرگتر عملکردهای زیادی نداشته باشند ، اما مطمئناً NordPass عملکرد خوبی برای پول خود به آنها می دهد! بیشتر بدانید.

بررسی NordPass – 9 جوانب مثبت & 1 Con از مدیر رمز عبور NordPass

اگر اصلاً مثل من چیزی نیستید ، کاملاً از سیستمهای امنیتی استفاده خواهید کرد که باعث می شوند رمزهای عبور خود را هر چند ماه تغییر دهید.

با تشکر از توسعه دهندگان خوب در NordVPN به تازگی مدیر رمزعبور جدید خود را به نام NordPass معرفی کرده است. ما این کار را انجام داده ایم و افکار خود را در مورد آن به اشتراک خواهیم گذاشت ، همراه با هر گونه منفی ناگوار که ممکن است با این برنامه همراه باشد.

فهرست مطالب

جوانب مثبت NordPass

 1. به راحتی داده ها را از منابع دیگر وارد کنید!
 2. روند مرور خود را سرعت بخشید!
 3. NordPass برای تجارت مفید است!
 4. NordPass از معماری Zero-Knowledge استفاده می کند!
 5. NordPass کلمات عبور شما را تکمیل می کند!
 6. NordPass دارای احراز هویت دو عاملی است!
 7. NordPass تقریباً در هر سیستم عامل موجود است!
 8. NordPass دارای امنیت درجه یک است!
 9. NordPass دارای یک نسخه رایگان kickass است!

Con از NordPass

 1. هیچ گزینه سازمانی وجود ندارد

برنامه NordPass & قیمت گذاری

 • بررسی اجمالی

چگونه نوردپاس در برابر رقابت ایستادگی می کند?

 • NordPass VS Dashlane
 • NordPass VS مدیر رمز عبور گوگل

حکم

 • باید برای NordPass بروید?

NordPass – آیا این کار را انجام می دهد NordVPN با افتخار?

در حالی که Tefincom & شرکت CoV NordVPN در بازار VPN به خوبی در خدمت آنها است (آنها واقعاً شماره 1 را در بهترین لیست VPN ما قرار داده اند) ، ما بسیار خوشحالیم که آنها تصمیم گرفتند وارد تجارت رمز عبور شوند و جایگزینی مناسب برای رقابت برای ما فراهم کنند. در آنجا.

اگرچه NordPass فقط در اواخر سال 2019 تأسیس شده است ، توسعه دهندگان پشت این فناوری از سال 2012 روی NordVPN کار می کنند و 8 سال تجربه خوب در صنعت امنیت اینترنت به آنها بخشیده اند..

این شرکت در خارج از پاناما فعالیت می کند ، کاری بسیار هوشمندانه که باید انجام شود زیرا کشور در این برنامه شرکت نمی کند پنج چشم یا چهارده چشم اتحادها ، که به آنها امکان می دهد داده های کاربر را خصوصی نگه دارند. این بدان معنی است که هیچ کس نمی تواند از این قانون استفاده کند تا Tefincom را مجبور کند داده های خود را به اشتراک بگذارد ، این خبر بسیار خوبی برای کسانی است که دوست دارند داده های خصوصی خود را خصوصی نگه دارند..

من فکر می کنم برای همه شما خواندن این مهم است که بدانید که Tefincom به تازگی در سوپ داغ بوده است چاشنی اعتبار در اوایل سال 2019 حمله کنید ، که باعث شده بیش از 2000 نام کاربری و رمزعبور فاش شود.

این احتمال وجود دارد که این اتفاق به عنوان یک نعمت در مبدل باشد ، و این شرکت را وادار به جستجوی معماری دانش صفر کرد ، پروتکل امنیتی است که اطمینان می دهد هیچ کس به غیر از شما به اطلاعات شما دسترسی نخواهد داشت. آزمایش با این فناوری احتمالاً باعث شده است که آنها درک کنند که می توانند با یک مدیر رمزعبور جریان درآمد دیگری ایجاد کنند ، که به نوبه خود ، باعث شد تا امروز شما این قطعه زیبا را بخوانید.

بنابراین ، آیا NordPass آیا NordVPN افتخار می کند؟ بخوانید تا متوجه شوید!

9 دلیل استفاده از مدیر رمز عبور NordPass

1. به راحتی داده ها را از منابع دیگر وارد کنید!

وقتی یک مدیر رمز عبور را بارگیری می کنید ، نمی خواهید همه گذرواژهایی را که در طی سالها موفق به جمع آوری آنها شده اید ، یک به یک وارد کنید. به طور طبیعی ، شما می خواهید که این فقط کار کند.

nordpass کلمات عبور را از مرورگرها وارد کنید

NordPass با وارد کردن تمام داده های رمز عبور از مرورگر و سایر مدیران رمز عبور ، زندگی ما را آسان می کند ، بنابراین نیازی نیست که زحمتی را برای دستیابی به کلید در رمزهای عبور خود داشته باشید!

پس از پایان راه اندازی نرم افزار ، از شما خواسته می شود که NordPass کلمه عبور خود را وارد کرده و طاق خود را سازماندهی کند.

کلمه عبور واردات nordpass

دکمه بزرگ “وارد کردن موارد” را بزنید و مجموعه کاملی از برنامه ها را برای وارد کردن داده های خود مشاهده خواهید کرد.

nordpass می تواند داده ها را از مدیر مرورگر یا گذرواژه وارد کند

توجه داشته باشید

برای اهداف این بررسی ، ما فقط از داده های جمع آوری شده از مرورگر Chrome استفاده کرده ایم ، اما احساس رایگان کنید تا از داده های سایر مرورگرها یا مدیران رمز عبور خود استفاده کنید.

سپس برای بارگذاری در NordPass نیاز به صادر کردن پرونده CSV از Chrome دارید ، اما دستورالعمل ها کمی نامشخص است ، بنابراین ما این روند را به شما راهنمایی خواهیم کرد.

nordpass وارد کردن گذرواژه از کروم

در Chrome ، باید با کلیک کردن روی سه نقطه در سمت راست مرورگر ، به تنظیمات بروید.

nordpass برای وارد کردن رمز عبور از کروم به تنظیمات بروید

(زبانه ها را ببخشید ، من در حال حاضر روی چندین پروژه کار می کنم.)

سه نقطه در دایره قرمز بالا را انتخاب کنید ، سپس بر روی “تنظیمات” – “تکمیل خودکار” – “گذرواژه‌ها” کلیک کنید. در اینجا جایی گیج کننده است زیرا گزینه ای برای صادر کردن داده به عنوان CSV در صفحه قابل مشاهده وجود ندارد. مانند تصویر زیر باید دوباره روی سه نقطه کلیک کنید.

nordpass صادرات فایل CSV از کروم

پس از انجام این کار ، دکمه “گذرواژه های صادراتی” ظاهر می شود و تنها کاری که باید انجام دهید این است که دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید تا داده های خود را به عنوان CSV صادر کنید. اکنون خیلی دشوار نیست?

پس از بارگذاری پرونده CSV (مطمئن شوید که پرونده را حذف کرده یا در جایی ایمن نگه دارید ، زیرا هر کسی که می خواهد رمز عبور خود را ببیند) در NordPass است ، شما می توانید هر کدام از ورودهای خود را که می خواهید مدیر بخاطر داشته باشد انتخاب کنید..

nordpass به شما امکان می دهد کدام رمز عبور را برای وارد کردن انتخاب کنید

از آنجا که فقط همه آنها را می خواستیم ، به NordPass دست یافتیم تا همه چیز را انتخاب کنیم.

تبریک می گویم ، شما انجام داده اید! اکنون می توانید به طور معمول به استفاده از NordPass بروید.

توجه داشته باشید که NordPass برای داده های حساس مانند رمزهای بانکی کار نمی کند ، و به درستی این کار را انجام می دهد. حداقل باید رمزهای عبور خود را برای خدمات مالی اصلی خود به یاد داشته باشید!

2. روند مرور خود را سرعت بخشید!

همانطور که می دانید سرعت اینترنت در هنگام ورود به اینترنت پادشاه است و NordPass به سرعت بخشیدن به روند کار کمک می کند ، که این باعث می شود لذت کاربر ، لذت طبیعی تری داشته باشید و تجربه کاربر را تجربه کنید..

nordpass به شما امکان می دهد تمام ورود را بررسی کنید

با پسوند مرورگر NordPass ، می توانید همه ورودهای خود را با یک نگاه مشاهده کنید,

بهترین قسمت این است که وقتی روی یک ورود به سیستم کلیک می کنید ، می توانید بدون نیاز به استرس در مورد کلید در رمز عبور مناسب ، وارد سایت های موردعلاقه خود شوید..

این کار حداکثر 1 یا 2 ثانیه را برای شما ذخیره می کند ، اما به خاطر داشته باشید که افزایش سرعت تجربه مرور شما فقط با 1 ثانیه در دنیای دیجیتال بسیار ماساژ است..

این امر به ویژه در صورت استفاده زیاد از خدمات دیجیتال برای تجارت خود بسیار مهم است. تمام خدمات مورد نیاز شما را با کلیک بر روی یک دکمه بارگذاری می کنیم.

3. NordPass برای تجارت مفید است!

مدیر رمز عبور با برخی از ویژگی های بسیار مفید ارائه می شود! ما در اینجا بعضی از آنها را بررسی خواهیم کرد.

 • یادداشت های ایمن
  اگر مشاغل شما از رمزهای عبور WiFi یا کلیدهای قفل کلید استفاده می کند ، می توانید آن رمزهای عبور را با ایمن کردن Secure ها با خیال راحت ذخیره کنید ، زیرا نوشتن آن روی کاغذ فقط آنها را در برابر چشمان کنجکاو آسیب پذیر می کند..

  nordpass دارای ویژگی یادداشت ایمن است

  اضافه کردن یک یادداشت امن بسیار آسان است.

  فقط بر روی افزونه NordPass در Chrome (یا هر مرورگری که ممکن است از آن استفاده کنید) کلیک کنید ، روی “همه موارد” کلیک کنید و به دنبال “یادداشت های ایمن” باشید..

  nordpass یافتن یادداشت ایمن در کروم

  هنگامی که ویژگی را بارگیری کردید ، تمام کاری که باید انجام دهید این است که عنوان و یادداشت خود را تایپ کنید. دقیقاً به مدرک کارشناسی ارشد بیوشیمی نیاز ندارید.

  nordpass یادداشت امن

  به عنوان نمونه ، من از آن به عنوان یك یادداشت كوچك برای خودم تعریف كردم كه چقدر عالی هستم ، تا اینكه اضطراب فلج كننده من گرفت و به من یادآوری كرد كه من ، در واقع ، اصلاً خیلی جالب نیستم.

 • با یادداشت های ایمن به اشتراک بگذارید
  اکنون اگر مسئولیت توزیع رمزهای عبور WiFi چرخان فوق یا کدهای قفل کلید را بر عهده دارید ، می دانید که ارسال آنها به همکارانتان به همین اندازه ایمن نیست.

  با NordPass ، شما قادر خواهید بود یادداشت های امن را برای گیرندگان مورد نظر خود به اشتراک بگذارید ، به گونه ای که فقط آنها می توانند آن یادداشت ها را مشاهده کنند.

  انجام این کار نیز بسیار ساده است!

  nordpass به شما امکان می دهد یادداشت های ایمن را به اشتراک بگذارید

  با کلیک بر روی فرمت NordPass ، یادداشت ایمنی را که می خواهید ارسال کنید ، انتخاب کنید و “اشتراک” را بزنید. آدرس ایمیل گیرنده خود را وارد کنید ، و تمام شد!

  سپس NordPass نامه ای را برای گیرنده ارسال می کند و به آنها می گوید که یک یادداشت امن برای آنها ارسال کرده اید. سپس گیرنده نیز برای مشاهده سند باید NordPass (نسخه رایگان) را دریافت کند.

  nordpass اعلان را برای یادداشت مشترک امن ارسال کنید

  این حرکت حیرت انگیز NordPass است که کاربران بیشتری را به سمت آن سوار می کند اما مجدداً باید در اکوسیستم آنها باشید تا بتوانید یادداشت های ایمن را مشاهده کنید. علاوه بر این ، هیچ آسیبی ندیده است!

 • کارتهای اعتباری ایمن را با اسکن OCR ذخیره کنید
  خرید آنلاین برای کالاهای تجاری می تواند ناامید کننده باشد ، با تمام فرم های پرداختی که باید پر کنید.

  نکته بدتر این است که اگر کیف پول خود را فراموش کرده اید یا کارت خود را اشتباه قرار داده اید – به هیچ وجه قادر به خرید لوازم خود نخواهید بود!

  خوشبختانه ، NordPass دارای یک اسکنر داخلی OCR است که راه حلی برای این مشکل ارائه می دهد.

  اسکنر OCR را از برنامه تلفن همراه NordPass شلیک کنید ، کارت اعتباری خود را اسکن کنید و به طور خودکار جزئیات شما را در سیستم خود ذخیره می کند.

  دفعه دیگر که شما نیاز به خرید آنلاین دارید ، لازم نیست جزئیات پرداخت را پر کنید. در عوض ، NordPass به طور خودکار اطلاعات کارت اعتباری خود را برای شما پر می کند!

  nordpass به شما امکان می دهد جزئیات کارت اعتباری را اضافه کنید

  این راحتی ها واقعاً تجملات اندکی در زندگی هستند.

4- NordPass از معماری Zero-Knowledge استفاده می کند!

معنی آن چیست و چرا برای شما مهم است?

خوب ، با دیدن اینکه این یک مدیر رمز عبور است ، می خواهید اطمینان حاصل کنید که هیچ کس دیگری رمزهای ورود شما را نمی داند ، درست است?

با استفاده از معماری Zero-Knowledge ، می توانید اطمینان داشته باشید که تنها کسی هستید که به سیستم ورود به سیستم دسترسی دارید – حتی NordPass به آنها دسترسی ندارد ،?

nordpass از رمزگذاری دانش صفر استفاده می کند

با استفاده از این فناوری ، NordPass ثابت می کند که شما کلید قفل طاق خود را دارید ، اما آنها خودشان این کلید را حفظ نمی کنند ، و این باعث می شود آن را بسیار ایمن کنید.

برای افزودن به لایه امنیتی دیگر ، داده های موجود در طاق شما توسط رمز عبور اصلی شما رمزگذاری می شود ، بنابراین در صورت بعید به دلیل نقض سرورهای NordPass ، داده های شما توسط هر کسی که داده را نگه داشته باشد بی فایده است..

اگر گذرواژه اصلی استاد خود را فراموش کرده اید ، تنها چیزی که به شما امکان می دهد حساب کاربری خود را بازیابی کنید کد بازیابی است (که آنها هنگام خرید یک حساب کاربری ارائه می دهند).

اگر به نوعی موفق به از دست دادن رمز عبور اصلی خود و همچنین کد بازیابی خود شوید … خب من متنفرم از گفتن آن متنفرم ، اما این واقعاً تقصیر خود شماست.

5. NordPass کلمات عبور شما را تکمیل می کند!

این می تواند بسیار نگران کننده باشد که رایانه یا لپ تاپ خود را برای ساعتهای طولانی برای شرکت در جلسات یا رویدادها بگذرانید ، به خصوص وقتی که کلمه عبور شما به معنای واقعی کلمه با استفاده از مدیر رمز عبور باز شده.

خوشبختانه ، افراد خوب در NordPass مردمی متفکر هستند و آنها قبلاً راه حلی برای این مشکل ایجاد کرده اند.

معرفی ، سیستم Autolock NordPass!

nordpass دارای ویژگی autolock است

با استفاده از سیستم Autolock ، NordPass پس از مدت زمان مشخصی ، مدیر رمز عبور را بطور خودکار قفل می کند و شما را مجبور می کند که رمز ورود اصلی خود را وارد کنید تا دوباره به همه موارد دیگر دسترسی پیدا کنید. خداحافظ چشم کنجکاو!

می توانید ویژگی Autolock را تنظیم کنید تا از هر چیزی به اندازه 15 دقیقه کوتاه یا حداکثر 1 ماه قفل شود. اگر به هیچ وجه این ویژگی را نمی خواهید ، می توانید آن را تنظیم کنید که هرگز Autolock نباشد ، اما ما واقعاً این را توصیه نمی کنیم ، مگر اینکه هیچ کس دیگری به رایانه شما دسترسی نداشته باشد.

به شخصه ، من پیدا کردم که نقطه شیرین Autolock 1 ساعت است. به اندازه کافی طولانی است که دستگاه من را ایمن نگه دارد ، اما چنین اتفاقی نمی افتد به اندازه کافی برای تحریک من.

6. NordPass دارای تأیید هویت 2-فاکتور است!

برای کسانی از شما که می خواهند امنیت حداکثری با مدیر رمز عبور خود داشته باشید ، NordPass احراز هویت دو عاملی (2FA) را فقط برای شما پیاده سازی کرده است..

اگرچه مدیر رمز عبور از قبل دارای ویژگی های امنیتی زیادی است ، ما از 2FA کاملاً خوشحال بودیم زیرا … خوب ، اکنون غیر ممکن است که کسی بتواند به رمزهای ما دسترسی داشته باشد بدون آنکه ما آن را بدانیم!

ما می خواهیم بدانیم که آیا کسی در تلاش بود از رایانه های ما دور شود!

nordpass دارای ویژگی امنیتی 2fa است

هنگامی که آن را فعال کردید ، NordPass یک کد QR را برای شما تولید می کند تا بتوانید به شناسه تلفن همراه خود مورد نظر خود متصل شوید ، اعم از Google Authenticator ، Duo Mobile یا هر نوع طعم هفته ای که به نظر شما می رسد..

برای فعال کردن 2fa کد QR nordpass را فعال کنید

پس از اسکن ، کد به برنامه تأیید کننده ارسال می شود ، که باید آن را وارد NordPass کنید.

nordpass کد تأیید را از تأییدکننده وارد کنید تا 2fa را فعال کنید

وقتی این کار را کردید ، تنظیم شده اید! 2FA اکنون روی رایانه شما تنظیم شده است ، و اکنون این غیرممکن است که کسی بتواند بدون اطلاع رسانی به رایانه خود از روی رایانه خود چشم پوشی کند.

7. NordPass تقریبا در هر سیستم عامل موجود است!

این که آیا از یک دستگاه Android ، یک تلفن اپل ، یک رایانه لوحی استفاده می کنید یا از یک رایانه سخت کار می کنید ، متوجه خواهید شد که NordPass تقریباً با همه دستگاه ها کار می کند.

nordpass در بسیاری از سیستم عامل های اصلی موجود است

همچنین در محبوب ترین مرورگرها مانند Chrome ، Edge ، Firefox کار می کند & اپرا (گرچه صفری به طرز عجیبی کنار گذاشته شده است).

بهترین بخش همگام سازی NordPass بین همه دستگاه های شما است ، بنابراین اگر پسورد خود را در Chrome ذخیره می کنید ، می فهمید که در دستگاه تلفن همراه و iPad نیز ذخیره شده است!

همگام سازی داده ها با حداکثر 6 دستگاه کار می کند ، که برای یک کاربر واحد بیش از حد کافی است ، اما سلام ، ما شکایتی نداریم!

8- NordPass از امنیت عالی برخوردار است!

NordPass واقعاً یکی از بهترین سیستمهای امنیتی است که ما در یک مدیر رمز عبور دیده ایم! بیایید به برخی از ویژگی های امنیتی نگاهی بیندازیم.

 • رمزگذاری XChaCha20

  NordPass از الگوریتم XChaCha20 برای رمزگذاری و رمزگشایی داده ها استفاده می کند. برای رمزگذاری طاق های کاربران استفاده می شود ، و رمزگذاری 256 بیتی امن ترین است. در رمزگذاری آنقدر مؤثر است که غول های فناوری مانند Google و Cloudfare از آن استفاده می کنند تا بتوانند اتصالات ایمن و در عین حال سریع را برای کاربران خود تضمین کنند!

 • تأیید صحت اثر انگشت با دستگاه های تلفن همراه

  NordPass احراز هویت بیومتریک را با دستگاه های تلفن همراه اعمال می کند ، و این یکی از بهترین راه ها برای حفظ خصوصی داده های حساس است.

 • nordpass دارای احراز هویت بیومتریک است

  ریزگردها برای هر فرد منحصر به فرد است ، بنابراین این تضمین می کند که هیچ کس دیگری قادر به باز کردن طاق شما نباشد. با NordPass ، آن را به عنوان یک کلید کار می کند ، بنابراین تنها می توانید به محتوای داخل طاق خود دسترسی داشته باشید ، اگر جزئیات کارت اعتباری ، گذرواژه‌ها یا کدهای پرتاب موشک هسته‌ای باشد.!

9. NordPass دارای یک نسخه رایگان kickass است!

کدام مدیر رمز عبور بهترین در جهان است?

کسی که آزاد است ،.

NordPass نسخه کاملاً رایگان از مدیر رمز عبور خود را ارائه می دهد که کاملاً لگد می زند. این به همان اندازه نسخه پرداخت شده بسیار جذاب است ، به جز اینکه شما نمی توانید داده های خود را در چندین دستگاه همگام سازی کنید ، یا یادداشت های امن را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

nordpass دارای یک برنامه آزاد قانونی است

توجه داشته باشید که با نسخه رایگان ، شما هنوز هم می توانید یادداشت های ایمن را به خوبی دریافت کنید ، شما فقط نمی توانید آنها را به اشتراک بگذارید.

به غیر از این ، از تمام ویژگی هایی که برای لذت بردن در نسخه حق بیمه برخوردار هستید ، در نسخه رایگان نیز لذت خواهید برد! این برای کسی که در درجه اول از یک دستگاه کار می کند بسیار لعنتی است.

یک شکایت جزئی درباره NordPass

راستش ، ما باید کمی تلاش کنیم تا شکایتی در مورد NordPass ارائه شود. ما فکر نمی کنیم بهترین در جهان باشد ، اما در مورد NordPass واقعاً خیلی کمی اشتباه است. تنها چیزی که می توانیم به این نتیجه برسیم ، این است:

1. بدون گزینه های سازمانی

NordPass به ما امکان می دهد رمزهای عبور خود را پشت سر بگذاریم و مانند یک نشانک برای ما عمل کند ، اما متأسفانه هیچ گزینه سازمانی ای ندارد. می توانید با نام یا آخرین مورد استفاده مرتب سازی کنید ، اما این در مورد آن است.

اگر بتوانیم داده های خود را بر اساس دسته بندی ها ، از جمله انجمن ها ، ایمیل ها ، سایت های سرگرمی و غیره مرتب سازی کنیم ، ترجیح می دهیم در حال حاضر ، ما باید با جستجوی دستی سایتی که می خواهیم با NordPass دسترسی داشته باشیم ، انجام دهیم..

باز هم ، این یک شکایت بزرگ نیست ، بلکه فقط ویژگی ای است که احساس می کنیم برنامه از دست رفته است.

برنامه NordPass & قیمت گذاری: بررسی اجمالی

NordPass دارای چندین چرخه صورتحساب است که به شما امکان انعطاف پذیری را می دهد بدون اینکه هزینه زیادی را از دست بدهید در صورتی که اصلاً احساس لغو کنید.

برنامه 1 ساله Plan2-Year Plan1-Plan ماه
قیمت /mo$2.99$2.49$4.99
کل بیل /yr$35.88 $29.88 $ 59.88
پس انداز 40٪ 50٪ 0٪

نکته جالب در این مورد این است که شما می توانید از طریق کارت های اعتباری ، Amazon Pay و Cryptocur ارز مانند Bitcoin ، Dash و Etherium پرداخت کنید.!

چگونه نوردپاس در برابر رقابت ایستادگی می کند?

یک مدیر رمزعبور فقط یک مدیر رمزعبور است.

با این حال ، مارک های خاص دارای ویژگی های خاصی هستند که آنها را منحصر به فرد می کند و به آنها اختلاف کمی نسبت به این رقابت می دهد. در اینجا ، ما ویژگی های مهم را در کنار هم لیست خواهیم کرد تا شما با یک نگاه ببینیم که چه چیزی NordPass را بهتر یا بدتر از نزدیکترین رقبای آنها می کند.

NordPass VS Dashlane

 • مقدار
  من شخصاً احساس می کنم که ارزش ذهنی است.

  برخی افراد احساس می کنند کالای کم قیمت بیشترین ارزش را به بار می آورد. دیگران احساس می کنند ارزش به معنای منافع بزرگتر و بهتر است.

  NordPass قطعاً ارزان تر است ، اما قیمت آنها نشان دهنده مزایای آن است.

  آنها یک مدیر رمز عبور no-frills هستند – به عبارت دیگر ، اصول را خیلی خوب انجام می دهند ، اما این در مورد آن است.

  Dashlane از ویژگی ها و مزایای کافی برای قرار دادن لبخند بر چهره قدیمی پیرمرد من برخوردار است ، اما هنگامی که یک نگاه اجمالی از قیمت دریافت کردم ، آن لبخند وارونه می شود.

  به شخصه ، هر دو ارزش برابر دارند ، اما بستگی به آنچه شما به دنبال آن هستید ، بستگی دارد.

 • قابلیت استفاده
  هر دو مدیر رمز عبور کار بسیار خوبی در ایجاد برنامه های مربوطه برای استفاده از آنها بسیار آسان کردند.

  رابط های آنها به خوبی طراحی شده اند که هرگز احساس گم شدن و زیاده روی نکردیم.

  هر دو به گونه ای طراحی شده اند که امروزه و تمیز به نظر می رسند و به شما امکان می دهد فقط با چند کلیک به همه ویژگیهای آنها دسترسی پیدا کنید.

  از نظر سهولت استفاده ، من می گویم آنها تقریبا برابر هستند.

 • امکانات
  همانطور که قبلاً گفته شد ، Dashlane اگر فقط ویژگی ها را با هم مقایسه می کنیم ، NordPass را کاملاً کف می کند.

  با این حال ، ما همچنین احساس می کنیم که این بسیار ذهنی است.

  برخی از افراد فقط می خواهند یک مدیر رمز عبور بهترین کار را انجام دهند – رمزهای عبور خود را ایمن نگه دارید. آنها برای انجام هر کاری دیگر نیازی به برنامه ریزی ندارند.

  NordPass اصول را بسیار خوب انجام می دهد ، و هیچ شکایتی از طرف ما نیست.

  بنابراین بله ، از نظر ویژگی های Dashlane قطعاً ضرب و شتم NordPass را … اما به خاطر داشته باشید که حتی با وجود نداشتن ویژگی ها ، ما از NordPass بسیار خوشحال بودیم ، و این می گوید LOT.

 • امنیت
  صنعت مدیریت رمز عبور سختی است و رقابت زیادی در آن دارد.

  این بدان معنی است که بازیکنان نمی توانند از امنیت محافظت کنند ، زیرا بدون اقدامات امنیتی مناسب ، یک بازی باخت بازی می کنند.

  Dashlane و NordPass هر دو بهترین اقدامات امنیتی موجود را برای اطمینان از ایمن ماندن جزئیات ورود به سیستم در اختیار شما قرار می دهند.

  به این ترتیب اتفاق می افتد که این تنها راهی است که آنها قادر به ماندن در بالای بازی هستند.

  بنابراین ، هر دو در مورد امنیت بسیار عالی هستند.

NordPass VS مدیر رمز عبور گوگل

بسیاری از شما با مدیر گذرواژه Google (GPM) آشنا هستید ، زیرا این دستگاه با Chrome ساخته شده است.

با مقایسه NordPass با GPM ، شما می توانید با استفاده از یک مدیر رمزعبور حق بیمه ، چه مقدار از این تفاوت را ایجاد می کند ، تصور می کنید..

 • مقدار
  GPM رایگان است و کار را به خوبی انجام می دهد ، بنابراین از نظر فنی بهترین ارزش را دارد.

  با این حال ، پس از امتحان کردن هر دو ، من شخصاً برای مزایای اضافی که NordPass به من می دهد پرداخت می کنم.

  GPM هزینه ای ندارد ، اما من به یک مدیر رمز عبور نیاز دارم که ایمن تر و کاربر پسند تر باشد ، از این رو برای من ، NordPass ارزش بیشتری را ارائه می دهد.

 • قابلیت استفاده
  GPM با Chrome از پیش نصب شده است و به طور خودکار داده های ورود شما را ذخیره می کند و از آن استفاده می کند تا تجربه مرور شما را تا حد امکان یکپارچه کند.

  لازم به گفتن نیست ، استفاده از آن بسیار آسان است.

  با این حال ، آنها چرمی در زره دارند – GPM ویژگی های آنها را در تنظیمات Chrome مخفی می کند و دسترسی به آن را دشوار می کند. در واقع ، اکثر مردم نمی دانند که GPM دارای ویژگی های بیشتری است جز صرفه جویی در جزئیات ورود به سیستم.

  NordPass نیاز به نصب دارد ، اما روند سوار شدن و UI خارق العاده استفاده از آن را به عنوان طبیعت دوم احساس می کند. همه ویژگی ها با یک نگاه قابل مشاهده هستند و فقط با چند کلیک به راحتی قابل دسترسی هستند.

  بدیهی است ، ما شخصاً تجربه کاربر طراحی شده حرفه ای NordPass را نسبت به GPM ترجیح می دهیم.

 • امکانات
  GPM ویژگی های زیادی ندارد ، اما برای آنچه در آن است ، کار خود را به خوبی انجام می دهد.

  NordPass همانقدر اساسی است که یک مدیر رمز عبور حق بیمه بدست می آورد ، اما قطعاً GPM ضرب شده است.

  بعد از استفاده از GPM برای مدتی و جابجایی به NordPass ، متوجه شدیم که چقدر از دست می دهیم. یادداشت های ایمن ، به اشتراک گذاری امن ، اسکن بیومتریک ، اسکنر OCR – همه این موارد و موارد دیگر با GPM در دسترس نیست.

  برای عادلانه بودن ، GPM رایگان است بنابراین نمی توان انتظار داشت که آنها از ویژگی های اضافی برخوردار باشند اما پس از استفاده از NordPass ، ما نمی توانیم دوباره برگردیم.

 • امنیت
  همانطور که قبلاً می دانید ، اگر کسی بخواهد در صنعت مدیر رمز عبور بازیگر باشد ، امنیت باید درجه یک باشد.

  NordPass با تمام ویژگیهای امنیتی که شما همیشه نیاز دارید ، محافظت می شود و از داده های شما در برابر تهدیدات آنلاین و آفلاین محافظت می کند.

  GPM … خوب امن است. ما دقیقا نمی دانیم که چگونه مطمئن هستیم ، اما Google است. امن است.

  با گفتن این نکته که ، با GPM هرگز احساس راحتی نمی کردم که به آنها اجازه بدهم اطلاعات شخصی من را ذخیره کنند.

  با NordPass ، من احساس راحتی می کردم که کلمات عبور خود را با آنها حفظ کنم.

  زیاد می گوید ، اینطور نیست?

حکم: آیا باید برای NordPass بروید?

NordPass آنچه را که وعده می دهد ارائه می دهد و آنها را به خوبی تحویل می دهند. استفاده از آن بسیار ساده ، کارآمد و بسیار آسان است. ما از چندین سطح امنیتی که مدیر رمز عبور ارائه می دهد ، و امکان همگام سازی داده های ما در چندین سیستم عامل را می پسندیم..

صحبت از راحتی ، دیگر لازم نیست نگران فراموش کردن نام کاربری یا رمزعبور باشیم. این امر ما را خیلی سریعتر از آنچه معمولاً می توانیم به داده هایمان برسانیم. استرس به خاطر سپردن رمزهای عبور مهم یا نام کاربری نیز گذشته است ، زیرا NordPass فقط با یک رمز عبور اصلی لازم همه چیز را برای ما به یاد می آورد.

نسخه رایگان آنها بسیار خوب است ، و ما آن را برای افرادی که در درجه اول خود با یک دستگاه واحد کار می کنند ، بسیار توصیه می کنیم. اگر با چندین دستگاه کار می کنید و نیاز به اشتراک گذاری ایمن داده ها دارید ، بهتر است یکی از برنامه ها را دریافت کنید زیرا همگام سازی داده ها و یادداشت های ایمن برای آن دسته از ما با آن شرایط لازم بسیار مفید است.

آنها بهترین ها نیستند ، اما NordPass به عنوان کودک جدید موجود در این بلوک موفق به ضرب و شتم انواع الاغ ها می شود!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map