Recenze NordPass – 9 kladů a 1 proti správci hesel NordPass

NordPass


NordPass

https://nordpass.com/

tl; dr

Uživatelsky přívětivý, cenově dostupný a nabitý některými docela vážnými bezpečnostními funkcemi, dělá NordPass hrdost na značku Nord! Nemusí mít tolik funkcí ve srovnání s většími značkami, ale společnost NordPass jim jistě dává dobré peníze za své peníze! Další informace.

Recenze NordPass – 9 profesionálů & 1 Správce hesel NordPass

Pokud jste vůbec něco jako já, budete absolutně zlobit bezpečnostní systémy, díky nimž budete měnit své heslo každých několik měsíců.

Děkuji nebesům, dobrý vývojáři v NordVPN právě vydali svého zcela nového správce hesel, výstižně pojmenovaného NordPass. Udělali jsme to a my se o tom podělíme o své myšlenky, spolu s veškerými nešťastnými nevýhodami, které by mohly přijít s programem.

Obsah

Výhody programu NordPass

 1. Snadno importujte data z jiných zdrojů!
 2. Zrychlete proces procházení!
 3. NordPass je užitečný pro podnikání!
 4. NordPass používá architekturu Zero-Knowledge Architecture!
 5. NordPass automaticky blokuje vaše hesla!
 6. NordPass má dvoufaktorové ověření!
 7. NordPass je k dispozici téměř na každé platformě!
 8. NordPass má prvotřídní zabezpečení!
 9. NordPass má verzi kickass ZDARMA!

Con of NordPass

 1. Žádné možnosti organizace

Plán NordPass & Ceny

 • Přehled

Jak se NordPass drží proti konkurenci?

 • NordPass VS Dashlane
 • Správce hesel NordPass VS Google

Výrok

 • Měli byste jít na NordPass?

NordPass – dělá to NordVPN Proud?

Zatímco Tefincom & Co’s NordVPN je dobře obsluhuje na trhu VPN (ve skutečnosti udělali číslo 1 v našem nejlepším seznamu VPN), jsme velmi rádi, že se rozhodli vstoupit do podnikání se správcem hesel, což nám poskytuje cenově dostupnou alternativu k konkurenci tam venku.

Ačkoli byla společnost NordPass založena až na konci roku 2019, vývojáři této technologie pracují na společnosti NordVPN od roku 2012, což jim poskytuje 8 solidních let zkušeností v oboru zabezpečení internetu.

Společnost působí mimo Panamu, což je velmi chytré, protože se země nezúčastňuje Pět očí nebo čtrnáct očí aliance, které jim umožňují uchovávat uživatelská data v soukromí. To znamená, že nikdo se nemůže dovolávat zákona, který nutí Tefincom ke sdílení svých dat, což je skvělá zpráva pro ty z nás, kteří rádi uchovávají naše soukromá data, soukromá.

Myslím, že je důležité, abyste všichni, kteří to čtete, věděli, že Tefincom byl v poslední době v horké polévce kvůli a pověření útok brzy roku 2019, což způsobilo únik více než 2000 uživatelských jmen a hesel.

Je možné, že se jednalo o skryté požehnání, které společnost přinutilo hledat architekturu nulových znalostí, bezpečnostní protokol, který zajišťuje, že nikdo nebude mít přístup k vašim datům kromě vás. Experimentování s touto technologií je možná vedlo k tomu, aby si uvědomili, že by mohli vytvořit další tok příjmů pomocí správce hesel, což zase vedlo k tomu, že jste si dnes přečetli tento krásně napsaný kus..

Je tedy společnost NordPass hrdá na společnost NordVPN? Čtěte dál a zjistěte to!

9 důvodů proč používat Správce hesel NordPass

1. Snadno importujte data z jiných zdrojů!

Když si stáhnete správce hesel, nebudete chtít zadávat všechna hesla, která se vám během let hromadí, jeden po druhém. Samozřejmě budete chtít, aby to fungovalo.

nordpass import hesel z prohlížečů

NordPass usnadňuje náš život tím, že usnadňuje import všech údajů o heslech z vašeho prohlížeče a dalších správců hesel, takže nemusíte procházet problémem ručního zadávání hesel.!

Po nastavení softwaru budete vyzváni společností NordPass, abyste importovali svá hesla a uspořádali váš trezor..

nordpass importovat hesla

Stiskněte velké zelené tlačítko „Importovat položky“ a zobrazí se celý výběr programů, ze kterých se mají importovat data.

nordpass umí importovat data z prohlížeče nebo správců hesel

Poznámka

Pro účely této kontroly jsme použili pouze data shromážděná z našeho prohlížeče Chrome, ale neváhejte použít data z jiných prohlížečů nebo správců hesel.

Poté budete muset exportovat soubor CSV z Chromu, který chcete nahrát na NordPass, ale pokyny jsou trochu nejasné, takže vás provedeme tímto procesem.

nordpass import hesla z chrome

V prohlížeči Chrome musíte přejít do nastavení kliknutím na tři tečky na pravé straně prohlížeče.

nordpass přejděte na nastavení pro import hesla z chrome

(Promiňte, moje karty, momentálně pracuji na několika projektech.)

Vyberte tři tečky v červeném kruhu výše a poté klikněte na „Nastavení“ – „Automatické vyplnění“ – „Hesla“. Zde je to trochu matoucí, protože na viditelné stránce není možnost exportovat data jako CSV. Budete muset znovu kliknout na tři tečky, jak je znázorněno níže.

nordpass exportuje csv soubor z chrome

Jakmile to uděláte, zobrazí se tlačítko „Exportovat hesla“ a vše, co musíte udělat, je exportovat data jako CSV podle pokynů na obrazovce. Teď to není tak obtížné?

Po nahrání souboru CSV (ujistěte se, že chcete soubor smazat nebo ho nechat někde v bezpečí, protože kdokoli snooping kolem bude moci vidět vaše hesla) do NordPassu, můžete si vybrat, která přihlašovací jména chcete, aby si správce pamatoval.

nordpass umožňuje vybrat heslo, které chcete importovat

Protože jsme je prostě chtěli všichni, měli jsme NordPass na výběr všeho.

Gratulujeme, jste hotovi! Nyní můžete přejít na běžné používání programu NordPass.

Upozorňujeme, že NordPass nepracuje pro citlivá data, jako jsou bankovní hesla, a to právem. Měli byste si alespoň pamatovat hesla, která máte pro svou primární finanční službu!

2. Zrychlete proces procházení!

Jak víte, rychlost je králem, pokud jde o internet, a NordPass pomáhá urychlit proces, který vám dává příjemnější, přirozenější pocit, uživatelský zážitek.

nordpass vám umožní zkontrolovat všechna přihlášení

Díky rozšíření prohlížeče NordPass uvidíte na první pohled všechny své přihlašovací údaje,

Nejlepší na tom je, že když kliknete na přihlašovací jméno, můžete se spustit přímo na svých oblíbených webech, aniž byste museli zdůrazňovat zadávání správného hesla.

To vám ušetří maximálně 1 nebo 2 sekundy, ale mějte na paměti, že urychlení prohlížení o 1 sekundu je v digitálním světě MASIVNÍ.

To je obzvláště důležité, zejména pokud používáte pro své podnikání mnoho digitálních služeb. Všechny služby, které potřebujete, se pro vás načtou doslova kliknutím na tlačítko.

3. NordPass je užitečný pro podnikání!

Správce hesel přichází s některými funkcemi, které jsou opravdu užitečné! Některé z nich prozkoumáme zde.

 • Zabezpečené poznámky
  Pokud vaše firma zaměstnává rotující hesla WiFi nebo zámky klíčů, můžete je bezpečně uložit pomocí zabezpečených poznámek, protože jejich zapsání na papír je jen nechává náchylné k zvědavým očím.

  nordpass má funkci zabezpečené poznámky

  Přidání bezpečné poznámky je opravdu snadné.

  Stačí kliknout na rozšíření NordPass v prohlížeči Chrome (nebo na jakýkoli prohlížeč, který používáte), kliknout na „Všechny položky“ a poté hledat „Zabezpečené poznámky“.

  nordpass nalezení bezpečné poznámky v chromu

  Jakmile je funkce načtena, vše, co musíte udělat, je napsat název a samotnou poznámku. Nepotřebuje přesně magisterský titul z biochemie.

  nordpass bezpečnou poznámku

  Jako příklad jsem to použil jako malý poznámkový blok, abych si řekl, jak jsem úžasný, dokud mě nepřekonala mrzačící úzkost a připomněla mi, že ve skutečnosti nejsem vůbec moc úžasná.

 • Bezpečně sdílejte poznámky
  Nyní, pokud jste zodpovědní za distribuci výše zmíněných rotujících hesel WiFi nebo kódů klíčů, budete vědět, že e-mailem svým kolegům prostě není tak bezpečný.

  Se společností NordPass budete moci sdílet zabezpečené poznámky se zamýšlenými příjemci tak, aby si tyto poznámky mohli zobrazit pouze oni..

  Je to opravdu jednoduché!

  Program nordpass umožňuje sdílet zabezpečené poznámky

  Klikněte na rozšíření NordPass, vyberte bezpečnou poznámku, kterou chcete odeslat, a stiskněte „Sdílet“. Zadejte e-mailovou adresu příjemce a máte hotovo!

  NordPass poté pošle e-mail příjemci a oznámí jim, že jste jim zaslali bezpečnou poznámku. Přijímač bude také muset získat dokument NordPass (bezplatná verze), aby si dokument prohlédl.

  nordpass poslat upozornění na sdílenou bezpečnou poznámku

  Je to záludný malý krok, který společnost NordPass přivede na palubu více uživatelů, ale znovu si budete muset prohlédnout zabezpečené poznámky v jejich ekosystému. Kromě toho nedošlo k žádné újmě!

 • Bezpečně ukládejte kreditní karty pomocí skenování OCR
  Nakupování firemních spotřebních materiálů online může být docela frustrující a všechny platební formuláře musíte vyplnit.

  Co je horší je, že pokud zapomenete peněženku nebo umístíte kartu – nebudete si moci vůbec koupit materiál!

  Naštěstí má NordPass vestavěný OCR skener, který poskytuje řešení tohoto problému.

  Spusťte OCR skener z mobilní aplikace NordPass, prohledejte kreditní kartu a automaticky uloží vaše údaje do jejich systému.

  Až budete příště muset nakupovat online, nemusíte vyplňovat platební údaje. Místo toho vám NordPass automaticky doplní informace o vaší kreditní kartě!

  nordpass umožňuje přidat podrobnosti o kreditní kartě

  Takové vymoženosti jsou opravdu malými luxusními životy.

4. NordPass používá architekturu Zero-Knowledge Architecture!

Co to znamená a proč je pro vás důležité?

Když vidíme, že se jedná o Správce hesel, budete chtít zajistit, aby nikdo jiný neznal vaše hesla, správně?

Díky architektuře Zero-Knowledge Architecture si můžete být jisti, že jste jediný, kdo má přístup k vašim přihlašovacím údajům – ani k nim NordPass nebude mít přístup, capeesh?

nordpass používá šifrování nulových znalostí

Pomocí této technologie si NordPass uchovává důkaz, že máte klíč k odemčení vašeho trezoru, ale neuchovávají si klíč sám, což je činí super bezpečným.

Chcete-li přidat další úroveň zabezpečení, jsou data ve vašem trezoru šifrována vaším hlavním heslem, takže v nepravděpodobném případě, že dojde k narušení serverů NordPass, budou vaše data znehodnocena tím, kdo je drží..

Pokud nějak zapomenete své hlavní heslo, jediná věc, která vám umožní načíst váš účet, je obnovovací kód (který vám poskytnou při koupi účtu).

Pokud se vám nějak podaří ztratit jak hlavní heslo, tak obnovovací kód … dobře bych nerad to řekl, ale to je opravdu vaše vlastní chyba.

5. NordPass automaticky blokuje vaše hesla!

Může být docela znepokojivé nechat počítač nebo notebook delší dobu na schůzkách nebo událostech, zejména když jsou všechna hesla doslova odemknuta pomocí správce hesel.

Naštěstí jsou dobří lidé v NordPassu lidé, kteří myslí na budoucnost, a pro tento problém již vytvořili řešení.

Představujeme systém Autolock společnosti NordPass!

nordpass má funkci automatického blokování

V systému Autolock NordPass automaticky uzamkne správce hesel po uplynutí nastavené doby, což vyžaduje zadání hlavního hesla, abyste znovu získali přístup ke všem ostatním. Sbohem zvědavé oči!

Funkci automatického blokování můžete nastavit tak, aby se uzamkla od všeho, co je kratší než 15 minut nebo až 1 měsíc. Pokud tuto funkci vůbec nechcete, můžete ji nastavit tak, aby se nikdy automaticky nezastavovala, ale ve skutečnosti to nedoporučujeme, pokud nikdo jiný nemá přístup k vašemu počítači..

Osobně jsem zjistil, že sladké místo Autolock je 1 hodinu. Je to dost dlouho na to, abych si udržel stroj v bezpečí, ale nestává se tak často, aby mě dráždil.

6. NordPass má dvoufaktorové ověření!

Pro ty z vás, kteří chtějí s vaším správcem hesel co nejvíce bezpečnosti, implementovala společnost NordPass dvoufaktorovou autentizaci (2FA) právě pro vás.

Přestože správce hesel již má spoustu bezpečnostních funkcí, byli jsme s 2FA docela spokojeni, protože … no, nyní je pro kohokoli nemožné přistupovat k našim heslům, aniž bychom to věděli!

Chtěli bychom vědět, jestli se někdo pokoušel přiblížit na našich počítačích!

nordpass má bezpečnostní funkci 2fa

Když to povolíte, NordPass vytvoří kód QR pro připojení k mobilnímu ověřovateli podle vašeho výběru, ať už se jedná o Google Authenticator, Duo Mobile, nebo o jakoukoli chuť týdne, kterou považujete za.

nordpass naskenuje QR kód a povolí 2fa

Po naskenování bude kód odeslán do aplikace autentizátoru, kterou musíte poté zadat do programu NordPass.

nordpass zadejte ověřovací kód z autentizátoru, abyste povolili 2fa

Jakmile to uděláte, jste připraveni! 2FA je nyní nastavena na vašem počítači a je teď sakra téměř nemožné, aby někdo slíbil kolem vašeho počítače, aniž by vás upozornil.

7. NordPass je k dispozici téměř na každé platformě!

Ať už používáte zařízení Android, telefon Apple, tablet nebo pracujete výhradně z počítače, zjistíte, že NordPass funguje téměř se všemi zařízeními.

nordpass je k dispozici na mnoha hlavních platformách

Funguje také na většině oblíbených prohlížečů, jako jsou Chrome, Edge, Firefox & Opera (ačkoli Safari je podivně vynechán).

Nejlepší je synchronizace NordPassu mezi všemi vašimi zařízeními, takže pokud si v Chromu uložíte heslo, zjistíte, že je uloženo na vašem mobilním zařízení i iPadu.!

Synchronizace dat funguje až s 6 zařízeními, což je pro jednoho uživatele více než dost, ale hej, nestěžujeme si!

8. NordPass má prvotřídní zabezpečení!

Společnost NordPass má skutečně jeden z nejlepších bezpečnostních systémů, jaké jsme ve správci hesel viděli! Pojďme se podívat na některé bezpečnostní funkce.

 • XChaCha20 Encryption

  NordPass používá algoritmus XChaCha20 k šifrování a dešifrování dat. Používá se k šifrování úschoven uživatelů, přičemž nejbezpečnější je 256bitové šifrování. Šifrování je tak efektivní, že technici jako Google a Cloudfare jej používají k zajištění bezpečného, ​​ale rychlého připojení pro své uživatele!

 • Ověření otisků prstů pomocí mobilních zařízení

  NordPass používá biometrickou autentizaci s mobilními zařízeními a je to jeden z nejlepších způsobů, jak udržet citlivá data zcela v soukromí.

 • nordpass má biometrickou autentizaci

  Palce jsou jedinečné pro každého jednotlivce, takže je zajištěno, že nikdo jiný nemůže odemknout váš trezor. S programem NordPass to funguje jako klíč, takže pouze vy máte přístup k obsahu uvnitř vaultu, ať už se jedná o podrobnosti o kreditní kartě, heslech nebo kódech odpálení jaderných raket.!

9. NordPass má verzi kickass ZDARMA!

Který správce hesel je nejlepší na světě?

Ten, který je zdarma, duh.

NordPass nabízí zcela bezplatnou verzi svého správce hesel, který zcela nakopává zadek. Je to prakticky tak úžasné jako placená verze, kromě toho, že nebudete moci synchronizovat svá data na více zařízeních nebo sdílet bezpečné poznámky s ostatními uživateli..

nordpass má legitimní bezplatný plán

Všimněte si, že s bezplatnou verzí budete stále moci dostávat zabezpečené poznámky v pořádku, prostě je nebudete moci sdílet.

Kromě toho, všechny funkce, které si můžete vychutnat v prémiové verzi, si také užijete v bezplatné verzi! Je to vlastně docela zatraceně životaschopné pro někoho, kdo pracuje především z jednoho zařízení.

Jedna drobná stížnost na společnost NordPass

Upřímně, museli jsme trochu bojovat, abychom přišli se stížností na NordPass. Nemyslíme si, že je to nejlepší na světě, ale s NordPassem je opravdu velmi málo. Jediné, s čím bychom mohli přijít, je toto:

1. Žádné možnosti organizace

NordPass nám umožňuje procházet naše hesla a chová se pro nás jako záložka, ale bohužel nemá žádné možnosti organizace. Můžete třídit podle jména nebo naposledy použitého, ale to je o tom.

Upřednostňovali bychom, kdybychom mohli třídit svá data podle kategorií, jako jsou fóra, e-maily, fandové weby atd. Právě teď se musíme vypořádat s manuálním hledáním webu, ke kterému chceme přistupovat pomocí programu NordPass..

Opět se nejedná o obrovskou stížnost, jedná se pouze o funkci, o které se domníváme, že v programu chybí.

Plán NordPass & Ceny: Přehled

NordPass má několik fakturačních cyklů, které vám umožňují flexibilitu zrušit, aniž byste ztratili mnoho, pokud se někdy budete chtít zrušit.

1-roční plán 2-roční plán 1-měsíční plán
Cena / mnoc2.99$2.49$4.99
Celkový účet /yr$35,88$29,88$59,88
Úspora 40% 50% 0%

Dobrá věc na tom je, že budete mít možnost platit kreditními kartami, Amazon Pay a kryptoměnami, jako jsou bitcoiny, Dash a Etherium.!

Jak se NordPass drží proti konkurenci?

Správce hesel je právě to, správce hesel.

Některé značky však mají určité vlastnosti, díky nimž jsou jedinečné, což jim poskytuje mírnou výhodu nad konkurencí. Zde uvádíme seznam důležitých funkcí vedle sebe, takže uvidíte na první pohled, co dělá NordPass lepší nebo horší, než jejich nejbližší konkurenti.

NordPass VS Dashlane

 • Hodnota
  Osobně cítím, že hodnota je subjektivní.

  Někteří lidé mají pocit, že produkt s nízkou cenou přináší nejvyšší hodnotu. Jiní cítí hodnotu znamená větší, lepší výhody.

  NordPass je rozhodně levnější, ale jejich cena odráží jeho přínosy.

  Jsou to správci hesel bez omezení – jinými slovy, to dělá základy opravdu dobře, ale to je o tom.

  Dashlane má dostatek funkcí a výhod, aby se na můj nevrlý starý obličej usmál, ale ten úsměv se obrátí vzhůru nohama, jakmile uvidím cenu.

  Osobně poskytují oba stejnou hodnotu, ale velmi záleží na tom, co hledáte.

 • Použitelnost
  Oba manažeři hesel odvedli vynikající práci, aby se jejich příslušné programy cítily opravdu snadno použitelné.

  Jejich rozhraní jsou tak dobře navržená, že jsme se nikdy necítili ztraceni nebo ohromeni.

  Oba jsou navrženy tak, aby vypadaly moderně a čistě, což vám umožňuje přístup ke všem jejich funkcím pouhými několika kliknutími.

  Pokud jde o snadnost použití, řekl bych, že jsou si docela rovni.

 • Funkce
  Jak jsme již zmínili, Dashlane zcela srovnává NordPass, pokud jen porovnáváme funkce.

  Cítíme však také, že je to velmi subjektivní.

  Někteří lidé chtějí, aby správce hesel dělal to, co umí nejlépe – aby byla jejich hesla v bezpečí. Nepotřebují programovat, aby skutečně dělali cokoli jiného.

  NordPass dělá základy velmi dobře, bez stížností od nás vůbec.

  Takže ano, pokud jde o funkce, Dashlane rozhodně porazí NordPass … ale mějte na paměti, že i když jsme nedostali funkce, byli jsme s NordPassem docela spokojeni, a to říká LOT.

 • Bezpečnostní
  Odvětví správce hesel je tuhé a se spoustou konkurence všude kolem.

  To znamená, že si hráči nemohou dovolit utápět se v bezpečí, protože bez náležitých bezpečnostních opatření budou hrát prohrávající hru.

  Dashlane a NordPass využívají nejlepší dostupná bezpečnostní opatření, aby vaše přihlašovací údaje zůstaly v bezpečí a byly dostupné pouze vám.

  Stává se tak, že je to jediný způsob, jak mohou zůstat na vrcholu hry.

  Takže pokud jde o bezpečnost, jsou oba vynikající.

Správce hesel NordPass VS Google

Mnoho z vás zná Správce hesel Google (GPM), protože je součástí prohlížeče Chrome.

Porovnáním systému NordPass s GPM získáte hrubou představu o tom, jak velký význam to má při používání prémiového správce hesel.

 • Hodnota
  GPM je zdarma a funguje dobře, takže by technicky poskytoval nejlepší hodnotu.

  Poté, co jsem vyzkoušel oba, tak bych osobně zaplatil za další výhody, které mi NordPass poskytuje.

  GPM nestojí cent, ale potřebuji správce hesel, který je bezpečnější a uživatelsky přívětivější, a proto pro mě NordPass poskytuje větší hodnotu.

 • Použitelnost
  GPM je dodáván s předinstalovaným prohlížečem Chrome a automaticky ukládá vaše přihlašovací údaje a používá je k co nejjednoduššímu prohlížení webu.

  Netřeba dodávat, že je velmi snadné použití.

  Ve zbroji však mají chink – GPM skrývá své funkce v nastavení Chromu, což ztěžuje přístup. Ve skutečnosti většina lidí neví, že GPM má více funkcí než jen uložení vašich přihlašovacích údajů.

  NordPass vyžaduje instalaci, ale díky procesu na palubě a fantastickému uživatelskému rozhraní je jeho použití jako druhá přirozenost. Všechny funkce jsou viditelné na první pohled a jsou snadno dostupné pouhými několika kliknutími.

  Je zřejmé, že osobně preferujeme profesionálně navržené uživatelské prostředí společnosti NordPass před GPM.

 • Funkce
  GPM nepřichází se spoustou funkcí, ale za to, co to je, dělá svou práci dobře.

  NordPass je stejně základní jako prémiový správce hesel, ale rozhodně je porazil GPM.

  Po použití GPM na chvíli a přepnutí na NordPass jsme si uvědomili, jak moc nám chybí. Bezpečné poznámky, bezpečné sdílení, biometrické skenování, OCR skener – to vše a další nejsou u GPM k dispozici.

  Abychom byli spravedliví, GPM je zdarma, takže nemůžeme očekávat, že budou mít další funkce, ale po použití NordPass se prostě nemůžeme vrátit.

 • Bezpečnostní
  Jak již víte, zabezpečení musí být prvotřídní, pokud chce být hráčem v oboru správce hesel.

  Společnost NordPass je vyzdobena všemi bezpečnostními funkcemi, které kdy budete potřebovat, a chrání tak vaše data před online a offline hrozbami.

  GPM … dobře je to bezpečné. Nevíme, jak přesně bezpečné, ale je to Google. Je to bezpečné.

  Přesto jsem se s GPM nikdy necítil pohodlně, když jsem je nechal ukládat moje osobní údaje.

  S programem NordPass jsem se cítil naprosto v pohodě, když jsem si s nimi uchovával svá hesla.

  Hodně říká, že??

Verdikt: Měli byste jít na NordPass?

Společnost NordPass poskytuje to, co slibuje, a dobře ji doručila. Je to jednoduché, efektivní a velmi snadno použitelné. Líbí se nám více úrovní zabezpečení, které nabízí správce hesel, a možnost synchronizace našich dat na různých platformách je taková výhoda.

Když už mluvíme o vymoženostech, nemusíme si dělat starosti se zapomenutím uživatelského jména nebo hesla. Tím se dostaneme k našim datům mnohem rychleji, než obvykle můžeme. Stres zapamatování důležitých hesel nebo uživatelských jmen je také minulostí, protože společnost NordPass si pamatuje vše, co pro nás vyžaduje pouze jedno hlavní heslo..

Jejich bezplatná verze je velmi dobrá a my ji vřele doporučujeme lidem, kteří pracují primárně sami na jednom zařízení. Pokud pracujete s více zařízeními a potřebujete sdílet data bezpečně, je lepší získat jeden z plánů, protože synchronizace dat a zabezpečené poznámky jsou pro ty z nás, kteří mají tyto požadavky, tak užitečné.

Nejsou nejlepší, ale jako nové dítě v bloku se NordPassovi podaří nakopat nejrůznější zadky!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map