סקירה של NordVPN: 9 יתרונות ו -4 חסרונות לשימוש ב- NordVPN

NordVPN


NordVPN

https://nordvpn.com/

tl; דר

NordVPN הוא מתמודד חזק להפליא. זה לוחץ על כל הכפתורים הנכונים בתחומי מפתח של אבטחה, פרטיות ומהירות ועם זאת מציע הכל במחירי מנוי לטווח הארוך. רכישת חובה מוגדרת לכל מי שמעוניין להבטיח את פרטיותו!

סקירה של NordVPN: 9 יתרונות & 4 חסרונות של שימוש ב- NordVPN

NordVPN הוא הרפתקאות נוספות בעסקי VNP ומבוססות מפנמה. החל משנת 2012 החברה עשתה דרך ארוכה בזמן מאוד קצר. נכון לשנת 2018 היא מנהלת למעלה מ- 4,000 שרתים המבוססים על 62 מדינות.

פתק

אנו משתמשים בשער חליפין של 1 דולר ל- 4.1 MYR עבור כל המחירים הרשומים.

מה שאנחנו אוהבים ב- NordVPN

1. פרטיות ואבטחה מהשורה הראשונה

NordVPN ממוקמת במטה פנמה, שלמרות שהיא בדרך כלל לא חשובה עבור מרבית נותני השירותים, היא משמעותית עבור שירותי VPN. בפנמה אין חוקים לשמירת נתונים וממשלתם אינה מבצעת (ככל הידוע לנו) מעקב באינטרנט. משמעות הדבר היא שמבחינה חוקית, NordVPN לא צריך לשמור יומני על פעילויות המשתמשים שלה – דבר נפלא לפרטיותך!

בנוסף למיקום הנהדר שלהם לפרטיות, NordVPN משתמשת גם מתהדרת בתקני הצפנה מעולים. כמו כל ספקי שירותי ה- VPN העליונים שכבה, הם משתמשים בתקן הצפנה מתקדם של 256 סיביות (AES).

המתן – יש עוד – כדי להגן עוד יותר על פרטיותך, NordVPN עושה שימוש במפתחות PGP ביצירת קשר עם הלקוחות וכדי להגן על פרטי חשבונך. ניתן להשתמש במקשי PGP להצפנת תקשורת בינך לבין NordVPN והם כמעט בלתי ניתנים לשבירה.

מתג להרוג: יש להם שני סוגים שונים של מתגים להרוג: משתמש יכול כעת לבחור אם לסגור אפליקציה מסוימת או להפסיק לחלוטין את חיבור האינטרנט במקרה של נשירה בלתי צפויה (kill-switch הכולל מערכת).

2. Kill Switch מונע פשרה של פרטיות

אם אתה תוהה מה עלול לקרות אם החיבור שלך לשרת NordVPN יירד, Kill Switch הוא התשובה שלך. אם שרת NordVPN משחרר את החיבור שלך, תכונה זו מביאה את כל תקשורת האינטרנט שלך לבלום.

ישנן שתי גרסאות של Kill Switch של NordVPN המשמשות, בהתאם לפלטפורמה שלך. גרסת Windows או Mac מאפשרת לך לבחור אילו אפליקציות מפסיקות לתקשר אם קורה משהו, ואילו גרסת האפליקציה לנייד מפסיקה הכל.

כל זה משמש למניעת דליפת נתונים.

2.1. אין דליפות DNS

כמו תמיד בבדיקת VPN, מלבד בדיקות התקנה ומהירות, אחד הדברים החשובים ביותר הוא לוודא שה- IP האמיתי שלך הוא מוסווה. אחרי הכל, זו אחת התכליות העיקריות, נכון? ניתן לערוך בדיקות סטנדרטיות בשעה dnsleak.com או dnsleaktest.com.

כל שעליך לעשות הוא להשוות את ה- IP האמיתי שלך לזה שמוצג בשני אתרים אלה – כל עוד הם לא תואמים, אתה בסדר.

מבחן דליפת DNS של NordVPN* אני במלזיה, כך שלקוחות NordVPN שלי כמובן עובדים בסדר!

3. הכפל את ההגנה באמצעות VPN כפול

בשלב זה תכיר את המושגים הבסיסיים של VPNs, אז בואו נדבר על משהו נוסף שמגיע עם NordVPN וזה VPN הכפול. על ידי קישור שני שרתי VPN, למעשה אתה מקבל שכבת הגנה נוספת.

אבטחה נוספת עם VPN כפול

המחשב / המכשיר שלך מתחבר תחילה לשרת VPN אחד, ואז מתחבר לשרת VPN שני לפני שמגיעים סוף סוף ליעד הרצוי. בדרך זו, ה- IP של היעד שלך עובר שני שינויים והנתונים שלך מוצפנים גם פעמיים. כמו שאמרתי, הכפיל את ההגנה!

4. חבר 6 התקנים בסוגים רבים של פלטפורמות

ה- VPN הטוב ביותר עבור מספר מכשירים

לרובנו אנו יכולים לצפות להשתמש ב- VPN בכמה מכשירים בכל פעם. לכל הפחות במחשב אחד ובמכשיר נייד. יש כאלה שמשוגעים במכשירים ויש להם מחשב, מחשב נייד, שני סמארטפונים, שני טאבלטים והטוב יודע מה עוד.

NordVPN מתאים לכל אחד והיא תומכת בשישה חיבורים בו זמנית בכל פעם בחשבון. משמעות הדבר היא שאתה יכול לאבטח את כל המכשירים שלך בנפרד ולזרוק אותם על הנתב שלך למידה טובה.

מספר טוב של סוגי פלטפורמות נתמכים, כך שיהיה ככל שיהיה יהיה בסדר. היוצא מן הכלל היחיד הוא כשמדובר בנתבים מכיוון שאלו הם עדינים יותר.

אזהרה

לא כל הנתבים תומכים ב- VPN. אנא בדוק אם שלך תומך ב- NordVPN יחד עם חיבור האינטרנט שלך לפני שאתה רוכש את השירות. אחרת, בדוק את הנתב האלחוטי הטוב ביותר שלנו ל- VPN.

5. מהירויות ויציבות מהירות מסביב

ניסיתי חמישה מיקומים גיאוגרפיים שונים ובעוד שמתי לב לזמן הפינג הגובר הרגיל ככל שהגעתי מהמיקומים הפיזיים שלי, המהירויות הכוללות היו מרשימות מאוד. הבדיקות שלי נערכו בקו 500 מגהביט לשנייה ממנו אני מקבל באופן קבוע מעל 450 Mbps תפוקה.

מהירות קו הבסיס במלזיה ללא vpn

תוצאת בדיקת בסיס על שרת מלזיה
(ראה כאן את תוצאת המהירות הבסיסית המלאה)

הביצועים למקומות שונים כמובן שנעו מאוד מכיוון שהמרחק גורם גם כן. כשאתה בודק VPN, ישנם עוד יותר משתנים במשחק כמו עומס שרתים, איכות השרתים במדינה מסוימת וגורמים אחרים..

מבחן מהירות NordVPN – צפון אמריקה

מבחן המהירות של nordvpn NA כבוי

מבחן מהירות NordVPN NA – VPN כבוי
(ראו כאן תוצאת מבחן מהירות מלאה)

מבחן המהירות של nordvpn NA ב -

מבחן מהירות NordVPN NA – VPN מופעל
(ראו כאן תוצאת מבחן מהירות מלאה)

מבחן מהירות NordVPN – אירופה (גרמניה)

מבחן המהירות של nordvpn האיחוד האירופי כבוי

מבחן מהירות NordVPN האיחוד האירופי – VPN כבוי
(ראו כאן תוצאת מבחן מהירות מלאה)

מבחן המהירות של nordvpn האיחוד האירופי ב -

מבחן מהירות NordVPN האיחוד האירופי – VPN מופעל
(ראו כאן תוצאת מבחן מהירות מלאה)

מבחן מהירות NordVPN – אפריקה (דרום אפריקה)

מבחן המהירות של nordvpn באפריקה

מבחן מהירות NordVPN SA – VPN כבוי
(ראו כאן תוצאת מבחן מהירות מלאה)

מבחן המהירות nordvpn אפריקה ב -

מבחן מהירות NordVPN SA – VPN מופעל
(ראו כאן תוצאת מבחן מהירות מלאה)

מבחן מהירות NordVPN – אסיה (סינגפור)

מבחן המהירות של nordvpn אסיה כבוי

מבחן מהירות NordVPN אסיה – VPN כבוי
(ראו כאן תוצאת מבחן מהירות מלאה)

מבחן המהירות של nordvpn אסיה ב -

מבחן מהירות NordVPN אסיה – VPN מופעל
(ראו כאן תוצאת מבחן מהירות מלאה)

מבחן מהירות NordVPN – אוסטרליה

מבחן המהירות nordvpn אוסטרליה כבוי

מבחן מהירות NordVPN אוסטרליה – VPN כבוי
(ראו כאן תוצאת מבחן מהירות מלאה)

מבחן מהירות nordvpn אוסטרליה ב -

מבחן מהירות NordVPN אוסטרליה – VPN בתאריך
(ראו כאן תוצאת מבחן מהירות מלאה)

NordVPN עד כה תמיד עלה על הציפיות שלנו מבחינת ביצועי המהירות. בחמשת אזורי הליבה שבדקתי אותם, המהירויות היו בדרך כלל גבוהות והיה מעט חביון נוסף בזמן השימוש ב- NordVPN.

הזרמת יוטיוב ל- HD של 2k ו- 4k הייתה בסדר גמור, ושוב היה גם חלק וללא כאבים. הצלחתי להזרים קטעי וידאו 4k ללא שום בעיה. עם זאת, שימו לב שיש כמה אזורים עם מהירויות חלשות.

לדוגמא, במקרה בדקתי את השימוש בהם באופן מקומי איפה שאני נמצא, והמהירות לשרת כאן הייתה די חלשה. אם זה קורה לך, פשוט התחבר למקום אחר בסביבה – באופן אידיאלי מיקום ידוע בתשתית חזקה.

6. יותר מ -5,000 שרתים ב 59 מדינות

שרתי NordVPN* אפליקציית Windows של NordVPN עושה שימוש בתמונת מפת עולם לבחירת מיקום השרת שלך

עם למעלה מ- 5,000 שרתים ב -59 מדינות, אין ספק ש- NordVPN הוא אחד מספקי שירותי ה- VPN הגדולים יותר שקיימים כיום. עם כל רשת מסיבית כמו זו, יתכן שיהיו כמה מיקומים אשר יבצעו ביצועים טובים בהשוואה לרשתות אחרות.

עם זאת, כפי שניתן לראות במבחני המהירות הקודמים שלנו, מרבית אזורי הליבה במיקומים גלובאליים אסטרטגיים היו בסדר. אם אתה מתחבר לשרת שאינו מתפקד כפי שאתה מרגיש שצריך, אני בטוח שיש אלטרנטיבה טובה יותר בקרבת מקום. פשוט ראה איזה מהם עובד הכי טוב בשבילך

כמעט מחצית מלאה משרתי NordVPN הם מבוססי ארה”ב, ואחריה מקרוב מספר דומה של שרתים מבוססי אירופה. ובכל זאת, עבור תוכן עם נעילה גיאוגרפית שם נמצא רוב הדברים הטובים, בנוסף לשרתים רבים, אסיה עדיין מצליחה.

7. NordVPN מציע הצעות מחיר מדהימות!

חודשי
שנתי
דו שנתי

מחיר / מו
RM49.00
RM28.70
RM20.50

סך הכל
rm49.00
RM343.91
RM392.58

מחזור חיובים
חודש 1
12 חודש
24 חודשים

התחייבות להחזר כסף
30 יום
30 יום
30 יום

לאחר שבחנתי זה עתה את ExpressVPN שהולך עבור RM27.35 בזול ביותר, הייתי המום מהמשוגע של NordVPN RM11.28 לחודש תוכנית חוזה לשלוש שנים (תוכנית 3 שנים הופסקה: [) RM20.50 RMM לחודש תוכנית חוזה לשנתיים. באותם שכבות ממשך חודש עד שנה אחת השניים כמעט מתומחרים זהה, אבל התוכנית לשנתיים של NordVPN היא פשוט תמורה מדהימה לכסף.

חשבו על זה ככה – יש להם ערבות להחזר הכסף של 30 יום ומציעים תמחור זול לכלוך לתוכניות לטווח הארוך יותר – וזה הגיוני את הצרכן בצורה מושלמת. אם מסתכלים על התוכנית לשנה שלהם, המחיר מגיע לסכום של RM343.91. אם אתה יכול למלא אותו רק על ידי RM49.20 יותר וללכת לשנתיים, מדוע לא?

לרוע המזל יש כאן רק ‘אבל’ זעיר – NordVPN גובה גם מס ערך מוסף (מע”מ), תלוי מאיזו מדינה אתה מגיע. לא כולכם יחויבו במע”מ אך חלקם עשויים להסתיים בתשלום נוסף של עד 20% (ממה שראיתי).

מע

8. Cryptocur מטבעות ומזומנים מקובלים כתשלום

עבור אנשי VPN אני לא כל כך מעוניין אם הם יקבלו תשלום באמצעות המחאה, כרטיס אשראי או טיוטת בנקאית אפילו, אבל אני מתרשם שמלבד cryptocurrency, NordVPN מקבלת תשלומי מזומן במקומות מסוימים. אם אתה גר בארה”ב, אתה יכול לשלם במזומן במכון אלקטרוניקה או במיקרו של פריי.

עבור cryptocurrencies החברה מקבלת שלושה סוגים – ביטקוין, אתרום ו- Ripple.

שתי דרכי התשלום הללו חשובות מכיוון שהן אינן ניתנות למעקב. אחרי הכל, הפרטיות שלך היא הסיבה שאתה מחפש ספק VPN, נכון?

9. התמיכה של Netflix מעודכנת

העניין עם נטפליקס הוא שנראה ששונא משתמשים המשתמשים ב- VPN כדי לנסות ולהגביל מגבלות תוכן אזוריות. החברה מנסה לחסום משתמשי VPN ו- NordVPN מבינה זאת ועובדת כל העת כדי לעזור למשתמשים שלה לגשת לתכני Netflix.

למעשה, הוא מתחזק ודף שלם הכולל הוראות כיצד לגשת לתכנים אזוריים. ההוראות משתנות מעת לעת, כך שאם אתה מגלה שאתה נתקל בבעיות נטפליקס בזמן השימוש ב- NordVPN, זכור לבדוק את הדף!

מה שלא אהבנו בקשר ל- NordVPN

1. אימה נתמך רק בשרתים מסוימים

בהתחלה, טורנינג היה קצת חידה עם NordVPN. ואז נזכרתי שלא כל השרתים שלהם תומכים בשיתוף קבצים עמיתים לעמית. ההגדרות לכך נמצאו תחת “התחברות אוטומטית בהפעלה”, שם אתה יכול לבחור לבצע בחירה אוטומטית או לבחור סוג שרת ספציפי שאליו אתה יכול להתחבר..

עבור NordVPN, אלה מסווגים ל ייעודי, DoubleVPN, Onion Over VPN או P2P. אמנם לא בדיוק ידידותי למשתמש, אבל אני מגלה שהדבר מאפשר גמישות רבה יותר בשליטה.

מפתה רק בכמה שרתים* אם אינך בוחר שרת P2P, רוב הסיכויים שהטורנטים שלך יתיישרו – כמו זה

למרות שאני שמחה ש- NordVPN אכן תומך בהפרעה, זה יכול להיות די מאכזב להיות מוגבל רק לשרתים מסוימים אם אתה חובב סוחף. שמתי לב גם שמהירויות הטורנט לא ממש טובות כמו שציפיתי, על סמך בדיקות המהירות שערכתי.

2. מהירויות תהומות במלזיה

הייתי צריך להוסיף את החלק הזה גם כחסרונות, מכיוון שהייתי בהלם עד כמה התפקוד של שרת מלזיה של NordVPN במבחני מהירות. רק כדי להיות ברור, ניסיתי את השרת המלזי בשלושה ימים שונים ופעמים רבות ביום – המהירויות ש- NordVPN מתחבר לכאן פשוט נוראיות. נתקלתי בעקביות במהירויות מחרידות של 3 עד 11 מגה-סיביות, שפשוט אינן מקובלות.

3. חיבורי אפליקציה ושרת איטית

אם אתה משתמש באפליקציית לקוח כמו זו שיש ל- NordVPN למערכת Windows, יש דבר אחד שתצטרך לשים לב אליו שנדרש זמן מה להתחבר לשרת. הפעלתי שעון עצר בלקוח Windows (אני מפעיל את Windows 10 בכונן במצב מוצק) לוקח 14-30 שניות בממוצע כדי ליצור חיבור. זה לא כולל את הזמן שלוקח ללקוח לטעון.

עכשיו עבור אנשים מסוימים, זה אולי לא נראה כמו הרבה. אבל אם אתה כמוני והיית רגיל לזמני טעינה מהירים של SSD, אולי אתה מבין. או תחשוב על זה ככה אם אתה נמצא בכונן קשיח רגיל – כי 14-30 שניות זה ייקח זמן רב למחשב שלך כדי לאתחל באופן מלא בהשוואה למה שאתה מתמודד כעת.

אני חושב שהחריג היחיד לכל זה הוא אם אתה מתכוון להפעיל את NordVPN מהנתב שלך, ובמקרה זה יהיה ‘תמיד דולק’..

4. תצורת OpenVPN אינה ידידותית למשתמש

אם אתה מעדיף להשתמש ב- OpenVPN ולא ב- L2TP או בפרוטוקול אחר, יתכן שתקבל קצת הלם. ראשית, יהיה עליכם להוריד קובץ ZIP של שרתי NordVPN, המכיל את קובץ התצורה עבור כל אחד מהשרתים שלהם. לכל שרת שתי תצורות – אחת עבור TCP ואחת עבור UDP.

תצורות NordVPN

פירוש הדבר שבארכיון ZIP זה למעלה מ- 8,000 קבצי תצורה (9,341 בספירה האחרונה, ליתר דיוק) עם שמות כמו al1.nordvpn.com.tcp443 או za12.nordvpn.com.tcp443. באשר לאן נמצא כל שרת קבצי תצורה, עליך לגלות זאת על ידי ניסוי וטעייה.

ברצינות, זו אחת השיטות המגוחכות ביותר ש- NordVPN יכול היה לחשוב עליהן להפצת תצורות OpenVPN והיא כאב עצום בצוואר..

השורה התחתונה: האם אשלם עבור NordVPN?

במילה אחת – בהחלט! באופן אישי, כשמחפשים ספק VPN, סביר להניח שאני אחרי אותם דברים שכולכם נמצאים – פרטיות, אבטחה ומהירות. NordVPN מצליח להפליא בכל תחומי המפתח הללו.

התרשמתי מאוד ממהירות השרת שלמעשה באמת הצליחה הרבה יותר ממה שציפיתי מכל ספק שירותי VPN. נכון, יש כמה כישלונות כמו שמהירות השרת במלזיה הייתה כישלון, אבל זו מדינה אחת מתוך 62, אחרי הכל.

הדובדבן שבקצפת הוא העסקה לשנתיים של NordVPN תמורת RM12.26 לחודש, וממה שאני רואה כמעט בלתי מנוצח מבחינת תמורה לכסף. גם אם מישהו מציע מחיר נמוך יותר, אני בספק אם הוא עושה זאת ברמות השירות ש- NordVPN מציע.

האם אשלם עבור זה? בהחלט.

תכונות עיקריות

  • ✓ אין כריתת עצים
  • ✓ DNS כפול
  • ✓ מאבטח עד 6 מכשירים
  • ✓ PGP לפקודות. פרטיות
  • ✓ תמיכה מרובה בפרוטוקול

מומלץ ל

  • • אבטחה ברמה הגבוהה ביותר
  • • ממשק משתמש פשוט אך חזק
  • • מספר עצום של שרתים
  • • זמין כמעט לכל הפלטפורמות

>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector