סקירת PCloud – 9 יתרונות וחסרונות של שימוש באחסון ענן של PCloud

pCloud


pCloud

https://www.pcloud.com/

tl; דר

pCloud משמש ככלי גיבוי מעולה וגם לשיתוף עבודה. אתה יכול להשתמש בו בכל מכשיר דיגיטלי ולאבטח את הקבצים שלך למקסימום באמצעות הצפנה ידנית. החשוב מכל, אתה יכול לשלם אגרה חד פעמית עבור מנוי לכל החיים! מה הפלא מדוע אנו אוהבים pCloud?

סקירת PCloud – 9 מקצוענים & 1 חסרונות לשימוש באחסון ענן של PCloud

נוסדה בשוויץ, pCloud הייתה חדשה יחסית בשוק האחסון המקוון כאשר החלה בשנת 2013.

ובכל זאת, אפילו כילד החדש שנמצא ברחוב, pCloud הוכיחו כי אחסון העננים שלו הוא הפיתרון האופטימלי ביותר עבור משתמשים אישיים וגם עסקיים כאחד.

מה שמבדיל אותם באמת הם שתי התכונות המיוחדות הללו:

 1. מנוי לכל החיים
  תמורת תשלום חד פעמי סמלי, אתה יכול להירשם לשירותיהם לצמיתות ללא דמי חידוש שנתיים או חודשיים.
 2. קריפטו pCloud
  לטובת אבטחת המידע, תוכלו לבחור לנעול את הקבצים שלכם באמצעות הצפנה במכשיר לפני העלאה לאחסון. זה מאבטח אותו מכל עיניים לא רצויות ומבטיח שרק לך (ולמי שתיתן להם את המפתח) תהיה גישה לקובץ.

נכון להיום, pCloud הצליחה לזכות ביותר מ 6 מיליון משתמשים ורכשה הסמכת ISO בתחום מערכות ניהול איכות (QMS) ו- מערכות ניהול אבטחת מידע (ISMS).

זה כולל לקוחות גדולים כמו Uber, AirBnb, Twitter ואינסטגרם.

מנויים לכל החיים

pCloud הוא אחסון הענן הראשון שמציע מנוי לכל החיים. בתשלום במחיר של 480 $ 175 עבור תוכנית פרימיום ו- 980 $ 350 עבור Premium Plus, תהיה לך הזכות לאחסון לנצח. .

היתרונות של PCloud

בחנו את ידידותיות למשתמש, זמינות בפלטפורמות דיגיטליות שונות, שלמות נתונים ואבטחה. וכמובן, האם המחיר הוא סביר. לפני שנראה לכם את הניתוח שלנו, סיור הווידיאו הזה ב- pCloud יעניק לכם הבנה טובה יותר של pCloud:

1. לעולם אל תאבד קובץ שוב עם מערכת Rewind של pCloud

חלק מהסיבה שאנשים משתמשים באחסון ענן ככלי גיבוי היא כך שיש להם ביטוח אם הם אי פעם יאבדו קובץ בגלל נגיף, שחיתות, שגיאה או פשוט שמירת הגרסה הלא נכונה של קובץ חשוב..

pCloud תמיד מוודא שיש לך עותק שלם של הקובץ שלך להורדה על ידי אחסון של 5 עותקים נפרדים של כל קובץ שאתה מעלה לשרתיהם בשלושה מוקדים שונים במתקן מרכז נתונים מאובטח בדאלאס, טקסס. זהו ההגנה האולטימטיבית מפני אובדן, גניבה או פגום של קבצים.

כמו כן, אתה לא שונא את זה רק כשאתה עובד על קובץ ועקב טעות הוא בסופו של דבר לא נכון. אבל העבודה המקורית שלך אבודה מכיוון שחסכת ממנה?

ובכן, ל- pCloud יש גם תכונה נוספת בשם pCloud עוקב אחר היסטוריית הקבצים שלך במשך 30 יום כך שאם טעיתם בגירסה הנוכחית ושמרתם או מחקתם את הקובץ שלכם בטעות, תוכלו להקל מחדש לגירסה קודמת..

לפרויקטים לטווח הארוך, באפשרותך גם לבחור בתוספת היסטוריית הקבצים המורחבת (EFH) כדי לשמור על גרסאות קבצים קודמות למשך 360 יום למקרה.

2. אבטחה מהשורה הראשונה להגנה על קבצים רגישים

בעידן בו ניתן לפרוץ קבצים המכילים מידע רגיש, להציץ ואף לגנוב או לשנות, האבטחה היא תמיד חשובה למשתמש אחסון הענן ו- pCloud נותן לך את הטוב ביותר עם שירות ההצפנה של הלקוח שלו בשם pCloud Crypto..

קידוד קריפטו של pCloud

כדי להסביר, כל ספקי הענן משתמשים בהצפנת Advanced Encryption Standard (AES) TLS / SSL 256 סיביות המאפשרת למערכת אחסון הענן לאבטח את הקבצים שלך במהלך העברה מהמכשיר שלך לשרת..

כל מי שמיירט את הקובץ הזה בדרך לאחסון בענן לא יוכל לבדוק את הקובץ שלך ללא מפתח ההצפנה.

אבל זה עד כמה שזה הולך. לאחר העלאתו לשרת אחסון הענן, הוא שוב במתכונת המקורית וזה אומר שכל מי שיש לו גישה לשרת יכול לגשת לנתונים. זה כולל לא רק עובדי pCloud אלא גם כל אכיפת חוק ורשויות ממשלתיות עם גישה חוקית.

pCloud לוקח אבטחת נתונים לרמה גבוהה יותר עם תוכנית נוספת הנקראת pCloud Crypto שמעניקה לך, הלקוח, את כוח ההצפנה..

תוכנה זו מאפשרת לך להצפין תחילה את הקובץ במחשב או בנייד שלך לפני שתשלח אותו לאחסון. כדי לבטל את הנעילה, תצטרך להשתמש במפתח שנוצר בשם CryptoPass.

באופן זה, גם לאחר שהוא מוצפן שוב ומפענח במהלך תהליך ההעברה, עדיין יש לו pCloud Crypto כדי להגן עליו מפני גישה לא רצויה נגד מי שאין לו את מפתח CryptoPass שלך..

עובדה מהנה

pCloud כל כך בטוח ש- PCloud Crypto לא ניתן לפרוץ. עד כדי כך שהם קראו תיגר על האקרים מאוניברסיטאות מובילות, כולל ברקלי, בוסטון, MIT ו -613 ארגונים אחרים להוכיח שהם לא בסדר. האם הם הצליחו? ראו את הדו”ח כאן.

3. ניהול קבצים נוח תוך כדי תנועה

אחת החוזקות של pCloud היא הזמינות שלה בכל הפלטפורמות הדיגיטליות כולל מערכות חלונות, מק, לינוקס ואפילו מערכות סלולריות כמו אנדרואיד, iOS ו- Windows נייד. ועם תכונת הסינכרון האוטומטי של pCloud, כל הקבצים יעודכנו ללא מאמץ.

פלטפורמות הנתמכות על ידי pCloud

דמיין זאת: אתה עובד על מצגת powerpoint מהבית במחשב הנייד שלך לפגישה חשובה. ואז כשאתה עולה על המונית כדי להגיע לפגישה, אתה מקבל מידע חדש וצריך להחליף את השקופיות שלך בזמן נסיעה.

פשוט פתח את pCloud בנייד, גש לקובץ ה- Powerpoint ותקן אותו משם. בפעם הבאה שתגיע אליו מהמחשב הנייד, כבר תהיה לך הגרסה האחרונה.

דמיין תרחיש דומה בו אתה צריך לתקן את הקובץ שלך אך המחשב הנייד או הנייד שלך אינו זמין. לחבר שלך בקרבת מקום המחשב הנייד שלו פתוח ומציע לאפשר לך להשתמש בו לזמן מה. אך מכיוון שחשבון האחסון בענן שלך מוגבל רק למחשב הנייד והנייד שלך, תצטרך לשלם חיובים נוספים כדי לגשת אליו ממכשיר אחר … או שאתה?

בעזרת pCloud, בדקנו אפשרות זו והופתענו לטובה לגלות שאפשר לגשת אל הקבצים שלנו מכמה מכשירים שונים ללא עלות נוספת..

ישנם ספקי אחסון בענן שקושרים למעשה את חשבונך למחשב אחד, מחשב נייד או מכשיר נייד. הופתענו לטובה לגלות שניתן לגשת אל הקבצים שלנו מכמה מכשירים ללא חיובים נוספים.

4. אחסן את הקבצים שלך מפלטפורמות מקוונות אחרות בקלות

אם השתמשת בעבר בספק אחסון בענן כמו Google Drive או Dropbox, אל תדאג. pCloud גם מסוגל להחליף מידע בקלות עם שירותי צד שלישי אחרים ומאפשר לך להעלות מאתרים אחרים בקלות.

זה כולל מדיה חברתית כמו פייסבוק, אינסטגרם ופיקאסה.

לדוגמה, כאשר התחברנו לפייסבוק, האלבומים שלנו גובו ומבנה התיקיות נשמר על כנו עם תמונות הפייסבוק שלנו שסווגו בספריות שלהם..

הם אפילו בוחנים לשלב את עצמם לגיבוי אתרי וורדפרס בעתיד, כך שזה נראה כאילו בקרוב יוכלו pCloud להתחבר לאתרים ושירותים מקוונים אחרים הנפוצים..

5. אפליקציה סלולרית ידידותית למשתמש חלקה

אם כבר מדברים על פלטפורמות אחרות, האם יש לך סיכוי לחוות את האפליקציה לנייד של pCloud?

האפליקציה מציעה ממשק פשוט שנותן לנו את הנוחות של העלאה, סידור ושיתוף הקבצים שלנו כפי שאנחנו אוהבים אותם ממש בהישג ידנו..

לדוגמה, כשאתה נוגע בפינה השמאלית העליונה כדי לגשת לתפריט השקופית השמאלי, ישנם ארבעה לחצנים לגישה לסוגים שונים של קבצים הנגישים דרך המכשיר שלך: מסמך, אודיו, וידאו או חזותי.

סנן קבצים לפי סוג הקובץ

אתה יכול גם לסדר את הקבצים שלך בהתאם לאופן שבו ברצונך להשתמש בהם:

תיקיות למטרות שונות

 • תיקיית קריפטו
  עבור קבצים סודיים אתה רוצה לתת את האבטחה הגבוהה ביותר
 • קבצים לא מקוונים
  לקבצים שאליהם ברצונך לגשת כאשר לטלפון שלך אין קו אינטרנט
 • תיקיות משותפות
  לקבצים שברצונך לשתף עם הציבור

אתה יכול גם לשתף קבצים ולצפות בסטטיסטיקות השיתוף שלך בקלות באמצעות הקישורים שלי כדי לפקח על אופן הפצת הקבצים שלך.

צפה בסטטיסטיקה של שיתוף

יש לך גם אפשרות כיצד לארגן את מבנה התיקיות והקבצים שלך. ניתן לערוך אותם בנפרד, או בכמויות גדולות ולהוסיף תיקיות חדשות גם כן.

ערוך קבצים ותיקיות באפליקציה לנייד

סמל החיפוש מקל עליך להתחקות אחר הקובץ שבחרת וסמל השיתוף שליד כל תיקיה נותן לך את החופש לשתף ולקשר גם כן.

חפש קבצים באפליקציית pCloud

אם אתה משתמש חדש וזקוק לעזרה כיצד להשתמש בו, pCloud עזרה מספק הדרכה מקיפה ללמוד כיצד להשתמש באפליקציה בצורה יעילה..

אנחנו יכולים לעשות את כל אלה באפליקציה לנייד וכל מה שעשינו זה יסונכרן בין כל המכשירים שחיברנו עם pCloud, באופן מיידי.

אבל אל תיקח את המילה שלנו על זה. הורד את האפליקציה והתנסה בעצמך.

6. כונן pCloud – הכונן הקשיח הווירטואלי המקוון שלך

אם יש לך הרבה נתונים ולא מספיק מקום במכשיר המחשוב שלך, אתה עשוי לחשוב לרכוש כונן קשיח חיצוני כדי לארכוב את כל אותם נתונים. עם זאת, נשיאת מכשיר פיזי לא מקלה עליך לעבוד או לשתף קבצים כשאתה בדרכים.

במקום זאת, מה דעתך על כונן קשיח וירטואלי עם הנוחות הנוספת של גישה מקוונת, סנכרון אוטומטי של כל המידע ושיתוף קבצים משולב?

כונן pCloud

מצאנו את התשובה בכונן pCloud, אפליקציה לשולחן העבודה, המאפשרת לך לאחסן את הקבצים והתיקיות שלך באופן מקוון שעובד ממש כמו שיהיה לך כונן קשיח נוסף במחשבך, אפילו טוב יותר מכיוון שהוא נגיש באופן מקוון בכל זמן ובכל מקום.

7. ארכיב את כל הנתונים החיוניים שלך אך כמעט שלא נעשה בהם שימוש בכספת נתונים

אם כבר מדברים על אחסון נתונים, בין אם אתם מנהלים עסק עם הרבה קבצים לניהול או סתם רוצים מקום לאחסן את הקבצים האישיים שלכם מבלי להשתמש במרחב המחשוב שלכם, תוכלו להשתמש ב- pCloud כדי לארגן בבטחה את הנתונים היקרים שלכם..

עם אבטחת הרשת הגבוהה של pCloud, היתרון הנוסף של קידוד Crypto עבור נתונים רגישים ואפשרות מנוי לכל החיים, אתה יכול לאחסן את כל המידע החיוני שלך ללא הגבלת זמן ובכל זאת לקבל גישה קלה אליהם מכל מכשיר שתבחר..

8. גישה נוחה לקבצים שלך

ברוב הפעמים, כשרוצים להעלות את הקבצים לחשבון האחסון בענן שלך, אתה צריך לעבור את התהליך המסורבל של השימוש בממשק כדי ללחוץ ולבחור את הקבצים שלך בנפרד..

עם pCloud מצאנו שההעלאה היא ממש קלה פשוט על ידי גרירה ושחרור של הקובץ לפורטל האינטרנט או לכונן הווירטואלי..

כמו כן, ל- pCloud מותקנים במערכת תוספים של נגן מדיה לרישום קל, ארגון והשמעה של קבצי וידאו, תמונות ומוזיקה..

9. שתף פעולה בקבצים שלך בקלות עם אחרים

שיתוף קבצים ותיקיות פשוט מאוד עם pCloud. בלחיצה פשוטה על כפתור או במגע, תוכלו ליצור קישורי הורדה או העלאה שיישלחו לאנשים ברשימת אנשי הקשר שלכם. זה יאפשר להם להוריד את הקבצים שלך או לשתף איתך קבצים באותה תיקיה שהוקצתה.

שתף פעולה עם אחרים

אתה יכול אפילו להזמין אותם לנהל יחד תיקיה שהוקצתה למטרות עבודה. עבור המשתמש העסקי הרציני, זה משמש ככלי עבודה רב עוצמה מרחוק.

חסרונות של pCloud

מכיוון של- pCloud היה סיכוי ללמוד ממוצרי אחסון בענן אחרים לפני הייצור של עצמו, אין לו באמת חסרונות כמוצר רב תכליתי..

עם זאת, ישנם שירותים נוספים ש- pCloud מספק אותם שיש לרכוש בנפרד מהמינוי שלך:

 1. קריפטו pCloud
  כדי להיטיב עם אבטחת הקבצים, אתה משלם תוספת כסף עבור התוסף pCloud Crypto כדי להצפין את הקבצים שלך באופן ידני במכשיר שלך.
 2. היסטוריית קבצים מורחבת (EFH)
  אם אתה צריך לעקוב אחר ההיסטוריה של הקבצים שלך לפרקי זמן ממושכים, תצטרך לעבור עם היסטוריית הקבצים המורחבת שתעקוב אחר כל גרסאות הקבצים והעדכונים במשך שנה.

למידע נוסף על התמחור של תוספות אלה.

התוכנית והתמחור של pCloud

ל- pCloud יש שתי תוכניות מנוי שונות ו -2 תוספות נפרדות לבחירתך.

כל התוכניות מגיעות עם גישה חופשית ליישומים ניידים וגם למחשבים שולחניים, העברת אבטחת SSL, העלאת גודל קבצים ללא הגבלה (תיאורטית אבל זה תלוי באיזה שטח יש לכם), גרסת קבצים, שיתוף קישורים (גם למעלה וגם למטה).

ההבדל בין כל התוכניות, בין אם פרימיום או פרימיום פלוס הוא בכמות שטח האחסון וההורדה שמוקצה לך:

מנויים שנתיים

מנויים שנתיים של pCloud

Premium השנתי מספק נפח אחסון של 500 GB והורדת קישורים יחד עם 30 ימי היסטוריית קבצים. Premium Plus שנתי, למשתמשים כבדים יותר נתונים, משדרג את זה לאחסון של 2 TB ומוריד תנועה של קישורים.

מנויים לכל החיים

תכניות חיים של pCloud

אתה יכול גם לקבל את אותם הטבות באופן קבוע עבור תשלום חד פעמי במחיר סביר של 175 $ ו -350 דולר בהתאמה.

במיוחד אם אתה מתכנן להיות משתמש בענן לטווח ארוך, זה יועיל לך בטווח הרחוק מכיוון שלא תצטרך לחדש דמי מנוי כלשהם!

עד כה זהו ספק אחסון הענן היחיד שנותן אפשרות זו. וכפי שאתה יכול לדעת מהרשימה הארוכה של לקוחות מבוססים ש- pCloud משרת, הם יהיו כאן כדי להישאר כך שלעולם לא תצטרך לדאוג שתוקף המנוי הזה יפוג …

פתק

עשינו מחקר וניתוח בנושא מנויים ל- pCloud Lifetime. הקפד לבדוק את זה בסקירת חיינו של pCloud.

תוסיף

מלבד האמור לעיל, אתה יכול להוסיף את השירותים הבאים לאמצעי אבטחה וגיבוי קבצים נוספים:

 • קריפטו pCloud
  125 דולר עבור מנויים לכל החיים
  4.99 דולר ששולמו חודשית או 47.88 דולר ששולמו מדי שנה
 • היסטוריית קבצים מורחבת
  39 דולר עבור קובץ מעקב של עד שנה.

אם אתה עדיין רק רוצה לטבול את הרגליים במים לפני שאתה שוחה, הניסיון ללא תשלום נותן לך שטח אחסון בחינם של 10 ג’יגה-בתים באופן מקוון (+ 4 ג’יגה-בייט כשאתה מגדיר לחלוטין את pCloud במחשב והנייד שלך) ותעבורת הורדות של 50 ג’יגה-בתים משותפת קישורים מדי חודש. היסטוריית הקבצים שלך תישמר עד 15 יום בלבד.

כיצד pCloud משווה ל- Dropbox?

pCloud VS Dropbox

Dropbox קיימת כבר למעלה מעשר שנים כספק אחסון בענן ובשנת 2016 השיקה את Project Infinite המאפשר להם לספק שירותים בשווה ל- pCloud … או שזה נכון?

184,987 אנשים כבר עברו מ- Dropbox ל- pCloud ולא בכדי. באד לא לוקח את המילה שלנו בשביל זה. הנה השוואה מהירה כך שתוכלו להחליט בעצמכם:

pCloud VS Dropbox: מהירות העלאה והורדה

גורם מפתח אחד לקביעת ההופך ספק אחסון ענן טוב הוא המהירות. ככל שמהירות ההורדה, ההעלאה והסנכרון שלך מהירה יותר כך נוח לגשת לקבצים שלך ולנהל אותם.

pCloud ביצעה כמה בדיקות מהירות בזמן אמת נגד DropBox עם קובץ וידאו בגודל 1.12 GB והנה התוצאות:

מהירות העלאה – Dropbox (5 דקות 34 שניות) לעומת pCloud (54 שניות)

מהירות הורדה – Dropbox (1 דקה 34 שניות) לעומת pCloud (37 שניות)

pCloud VS Dropbox: אבטחת נתונים

גם pCloud וגם Dropbox יגן על הקבצים שלך במהלך העברת קבצים לשרתים שלהם. עם זאת, כאן זה נעצר עבור Dropbox. ובעוד שמונחי Dropbox מדגישים כי יש להם מדיניות קפדנית למשטרה את עובדיהם, עובדה נותרה שאפשר לגשת אליהם אל הקבצים שלך.

עם זאת, pCloud נפטר מהאפשרות הזו באמצעות קריפטו של pCloud. באותה אמצעי אבטחה נוסף, ההצפנה מתבצעת באופן ידני במכשיר שלך כך שאפילו pCloud לא יוכל לגשת לנתונים שאתה מאחסן בחשבונך אלא אם כן תיתן להם את המפתח..

pCloud VS Dropbox: מחיר משתלם וערך עבור כסף

כמו כל דבר אחר, אתה בהחלט מחפש תמורה לכסף מבחינת שטח האחסון למשך זמן זה.

עשינו השוואה וגילינו כי התוכנית העסקית של Dropbox מציעה 16.58 דולר (כולל מס) לחודש עבור שטח אחסון של 1 TB בעוד שחבילת ה- Premium Plus של pCloud מציעה נפח אחסון של 2 TB בשעה 7.99 $ לחודש..

זה פי 2 מכמות האחסון במחצית מהמחיר!

אם אתה הולך למנוי לכל החיים, תצטרך רק לשלוח תשלום אחד שווה ערך ל מנוי שנתי לשלוש וחצי שנים. עם pCloud אתה באמת חוסך בטווח הרחוק.

pCloud VS Dropbox: מעקב אחר קבצים

Dropbox מספקת שירותי היסטוריית קבצים של עד 120 יום ואילו היסטוריית הקבצים המורחבת של pCloud מאפשרת לך לעקוב אחר היסטוריית קבצים עד שנה טובה יותר למעקב אחר פרויקטים ארוכי טווח..

הכרעה: האם אנו ממליצים על pCloud?

בהחלט! pCloud הוא כרגע ספק האחסון המועדף שלנו מס ‘1 מכיוון שהוא מספק כל מה שמשתמש אישי או עסקי זקוק לו עם אבטחה מהשורה הראשונה במחיר שווה לכל נפש..

עם ממשק ידידותי למשתמש הזמין בכל הפלטפורמות הדיגיטליות הידועות ועם שטח שטח של עד 2 TB ומנוי לכל החיים אפשרי, אתה באמת מקבל את התמורה שלך לכסף.

אנו ממליצים לכם להירשם לניסיון החינמי שלהם ולבחון זאת בעצמכם.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map