Shopify ülevaade – 8 plussi ja 3 miinuseid, mida kaaluda

Shopify


Shopify

https://www.shopify.com/

tl; dr

Shopify on saitide ehitaja, kes on peamiselt suunatud e-poe poodidele. See aitab teil hõlpsalt ehitada ja hallata otsast lõpuni peaaegu kõiki ettevõtte aspekte, alates projekteerimisest kuni laohalduseni. See võib teha peaaegu kõike, välja arvatud kokk-õhtusöök, nii et on pisut üllatav, et see kiirusosakonnas pisut maha jääb.

Shopify ülevaade – 8 plussi ja 3 miinuseid, mida kaaluda

Ausalt öeldes on Shopify nii palju rohkem kui teie keskmine saidiehitaja. Tegelikult ei kaubamärgi see isegi ennast kui sellist, vaid väidab end olevat täielik e-poe platvorm. 2004. aastal Kanadas Ottawas välja kasvanud ettevõte toetab täna enam kui 600 000 kaupmeest, kelle brutomaht ületab 333 miljardit RMD.

Ettevõte pakub inimestele tööriistu veebipoe hõlpsaks seadistamiseks. Alates kiirkujundusprojektide pakkumisest kuni tugiteenuste, nagu makseväravad, turundusriistad ja isegi laohaldus, pakkumiseni on Shopify tõepoolest lootustandev e-poe kaupmees..

Märge

Kõigi loetletud hindade puhul kasutame vahetuskurssi 1 USD kuni 4,1 MYR.

Mis meile Shopify kohta meeldib

1. Sujuv ja põhjalik pardakogemus

Õmblusteta pardalemineku kogemus

Ma arvan, et Shopify üks suurimaid plusspunkte on selle sujuv ja sujuv sisseelamiskogemus. See juhendab kasutajaid veatult läbi kogu e-kaubanduse saidi loomise protsessi väga osavalt.

Kui olete nendega registreerunud, on kogu protsess algusest lõpuni väga tihedalt sujuv. Shopify annab igal sammul endast parima, et suhelda kasutajatega, et proovida luua pilt sellest, mis sait peaks olema või saama.

Lühikeste küsimuste seeria abil saate aidata Shopify’l leida teile süsteemis ideaalse lahenduse. Tegelikult töötab see isegi nii, et süsteem võib soovitada teemat vastavalt ettevõtte tüübile, mida te sellega juhite.

Kui olete algse seadistamisetapi läbi teinud, saate oma vaba aja veetmiseks ringi liikuda ja järelejäänud funktsioone uurida. Vähemalt on teil põhiraamistik paigas. See on eriti hea nende inimeste jaoks, kes proovivad kasutada Shopify’i, kuid kellel pole selle proovimiseks sisse logides midagi erilist meeles,.

Sujuv pardakogemus

See protsess on kasulik mitte ainult uutele kasutajatele, vaid ka neile, kellel on erinevad olukorrad. Näiteks kui teil on juba füüsiline jaemüügiettevõte ja soovite laiendada veebis toimimist või kui liigute füüsilisest poest täiesti veebiplatvormile – on olemas ka see võimalus.

Lihtsalt vastates mõnele küsimusele, mida mööda lähete, aitab teid Shopify selles protsessis aidata.

2. Kohandatavad teemad

Kohandatavad teemad

Kuigi Shopify pakub teemasid erinevatele vajadustele, on need mõeldud suunistena ja tõenäoliselt peate neid tugevalt kohandama, et need sobiksid teie soovitud ettevõttega. See tähendab, et saate ilme ja kujunduse jaoks lisada erinevaid pilte ja tausta.

Siis on veel võtmeelemendid, mis teie saidi moodustavad – näiteks võib teil olla blogi sektsioon, mis aitab teil mõne SEO eesmärgi saavutamisel, või peate tootekataloogi, kus oleks kirjas kõik, mis teil on, nende hinnad, pildid ja nii edasi.

Erinevate asjade jaoks sobivad erinevad paigutused, nii et peate harjuma pisut aega. Ma arvan, et see, mis sobib, sõltub suuresti sellest, mida müüte. Võtame näiteks minu seadistatava saidisaidi. Selle eesmärk oli müüa pisikesi arvutikomponente, mõned nii väikesed kui kruvid.

Suure pildi paigutuse omamine tundus pisut naeruväärne ja mõttekam oli müüa kiire juurdepääsuga kataloogid varude bittide kohta.

Shopify kataloog

Mõelge sellele, et võib-olla ei soovitata saiti, mis reklaamib selliseid asju, nagu ilusad reisid. Niisuguse saidi korral annavad toredad, suured levikupildid potentsiaalses kliendis positiivsema emotsiooni.

Ükskõik, kuidas te seda vaatate ja asjade ümber ajate, märkate lõpuks, et kogu Shopify kohandamiskogemus on loodud parema veebipoe ehitamiseks. Nende pakutavad ehitusplokid on üks näide.

Paljud neist on pühendatud e-kaubanduse saitidele, näiteks uudiskiri või tootekataloog. Siiski võib tekkida väike segadus, kuna see kasutab mõnikord Shopify terminoloogiat.

3. Shopify omab hämmastavaid turundusvahendeid

Tuletan Squarespace’i ülevaates endiselt meelde, kui piiratud hulgal võimalusi sellel on otsingumootori optimeerimise (SEO) osas. See pole nii palju Shopify puhul. Tegelikult, peale selle, et Shopify-l on juba puhas, hõlpsasti indekseeritav kood, võimaldab see sisestada kohandatud silte ja metakirjeldusi.

Turunduskampaaniad

Järgmisena avastasin rõõmu, kui sain Shopify armatuurlaua kaudu turunduskampaaniaid luua. Kuna keegi, kes töötab mitmel platvormil korraga, näen kindlasti ilu, kui kõik on ühte kohta integreeritud.

Kuigi minu kuvatud ekraanipildil on ainult kaks, ärge muretsege, need on vaikeseaded ja teil on juurdepääs teistele, kui otsustate neid rakendusi kasutada Shopify rakenduste loendist. Need võimaldavad teil luua otse nende Shopify armatuurlaual kõigi nende individuaalsete turundusplatvormide jaoks sihtlehti.

See pole midagi, mida ma pole siiani ühegi teise saidiehitaja juures nii hästi või põhjalikult teinud, ja see ei avalda mulle lõppu.

4. Kogukonna toetus

Shopify kogukonna tugi

Hoolimata niigi massilisest abiteabe ja KKK-artiklite teadmistebaasist, on Shopify ka kasutajate kogukond, kes seovad end kokku, et arutada platvormi mitmesuguseid punkte. Shopify enda korraldatud siit saate ka värskendusi Shopify universumi uudiste ja arengu kohta.

Niisuguse suure, aktiivse kogukonna omamine on palju teistsugune, kui loota vaid teadmistebaasile ja tugiteenistujatele. Erinevatel kasutajatel on Shopify kasutamisel erinev võimekuse ja küpsuse tase, seega on vajadusel lihtne abi saada.

Teadmistebaas ja KKK võivad olla heaks esimeseks kaitseliiniks, kuid see on palju parem, kui teil on tohutu hulk teisi kasutajaid, kellele võite abi kutsuda, kui seisate silmitsi millegagi, mida raamatutes pole. See on mitteametlik ja noh, tõeline kogukond.

Jättes kõrvale tehnilised küsimused, olen isegi näinud, kuidas mõned kasutajad lisavad foorumipostituse, küsides lihtsalt tagasisidet oma Shopify saitide kohta. See ei ole lihtsalt suurepärane viis konstruktiivse kriitika saamiseks, vaid võib ka aidata ennast reklaamida Shopify kogukonnas.

5. Juurdepääs kolmandate osapoolte rakendustele

Shopify App Store

Nagu varem mainitud, on Shopify turul, kus saate valida ja installida muid kolmanda osapoole rakendusi, mis võivad teie veebipoega töötada. Need on arendajad, kes on näinud vajadust teatud nišide järele ja on selle toetamiseks teinud oma tööd.

Muidugi on Shopify’l oma rakendused ka muudele piirkondadele, mida arvati arvatavasti olevat vaikimisi ehitaja põhiversioonis kasutada pole.

Shopify Appi turul sirvimine on väga tuttav kogemus, nagu Apple App Store või Google Play Store. Poe sirvimisel avaldas mulle suurt muljet sügavus, mis on paljudesse sealsetesse pakkumistesse sisse käinud.

Muidugi võiksite leida selliseid asju nagu disaini lisandmoodulid ja tavalised uudiskirja asjad ja nii edasi, kuid siin on tõesti tõsist sügavust. Võtame näiteks ühe minu leitud valdkonna – pettustevastane kaitse. Veebipoe jaoks oleks see midagi ülitähtsat ja siiski mitte midagi, mida uus poe omanik oleks arvata osanud.

Või ehk uuenduslikumad klienditoe võimalused, nagu näiteks oma poes vestlusboti pakkumine või vahetuste ja / või tagastamise haldamiseks mõeldud rakendus? Siin on lihtsalt nii palju, mis võiks olla tohutu väärtusega, ja ma näen harva midagi, mis on lihtsalt “kohev” või rämps.

Pange siiski tähele, et paljud saadaval olevad rakendused on hinnaga – ehkki mõistlikud. Kui selline juhtum on olemas, pakub rakendus ShipStation, mis aitab teil oma poe kaudu ostetud toodete saatmisprotsessi laiendada ja automatiseerida. Ainuüksi RM36.90 kuus teeb see rakendus mitte ainult seda, vaid annab teile juurdepääsu ka mõne ettevõtte, näiteks FedExi ja USPSi, soodushindadele.

6. Müüge kõikjal!

Mitu müügikanalit

Kui varem arutasin turunduskampaaniate üle, mida võiksite korraldada otse Shopify juhtpaneelilt, siis sügeles mul juba selle muu teabe jagamine – Shopify aitab mitte ainult luua kauplust, kus müüa ja turustada, vaid saate oma kohalolekut teistele kanalitele veelgi laiendada..

Süsteem näitab mõtte täielikku küpsust, mis liigub teie kliendi armukadedast valvamisest kliendi täieliku abistamiseni tema äri edu saavutamisel. Ütleksin väga värskendavat kontseptsiooni teenusepakkujate seas.

Tegelikult julgustab Shopify teid müügi veelgi suurendamiseks kasutama kõiki ja kõiki häid kanaleid. Saate oma Shopify poe integreerida Facebooki, luua ühenduse Amazoni, Pinteresti või isegi oma arendatud mobiilirakendustega.

7. Laiendage füüsilisi poode veebis

Kuna füüsiline jaemüük kannatab veebikaubanduse buumi all, on ilmselgelt jaemüüjaid, kes otsivad viisi, kuidas seda ära kasutada. Mõni soovib lisaks füüsilisele kauplusele luua ka veebipoe või liikuda veebis täielikult.

Neile, kes soovivad oma kooki saada ja seda süüa, on siin Shopify ainulaadne pakkumine – integreerimine omaenda müügikoha (POS) süsteemiga. See tähendab, et saate kasutada Shopify POS-i oma füüsilises kaupluses ja kasutada kombineeritud andmebaasi, mida jagatakse mõlema vahel.

Kombineeritud andmebaas aitab teil paremini hallata kõiki ettevõtte juhtimiseks vajalikke andmeid – klienditeavet, müüki, laoseisu ja palju muud. Shopify POS-seadmed aitavad teil ka makseid töödelda enam kui 100 rahvusvahelise maksevärava kaudu, muutes teid tõeliselt globaalseks ettevõtteks.

Füüsilisest jaemüügist veebipõhine liikumine pole traditsiooniliste ettevõtlusviisidega harjunud inimeste jaoks lihtne. Võimaldades nende kahe integreerimise võimaluse ja hoides traditsioonilisi elemente, näiteks POS-süsteemi, toimib Shopify sillana kahe maailma vahel neile, kes soovivad muudatusi teha.

8. Vinge teadmistebaas ja klienditugi

Selliste laiaulatuslike funktsioonidega, nagu see on lisaks suurepärasele pardalevõtmise protsessile, on Shopify selle toetamiseks äärmiselt ulatuslik abisüsteem. Me ei räägi juhuslikust piiratud abist, mida enamik ettevõtteid proovib näidata, kuid Shopify abiandmebaas annab endast parima, mitte ainult konkreetsete probleemide lahendamiseks.

Võite leida mitu teemat veebipoe pidajale väga lähedastel teemadel, näiteks SEO, turunduse ja isegi andmete analüüsi kohta. See on teravas kontrastis mõnele konkurendile, kes püüavad piirata oma abi üksnes enda funktsioonidega ja keelduvad edasisest abistamast või nõustamast.

Kui peaksite tundma, et vastuse proovimine andmebaasist välja kaevata pole teie asi, on Shopify ka tugimeeskond, mis on saadaval ööpäevaringselt – mitte ainult meili teel, vaid ka telefoni ja live-vestluse kaudu.

Mis meile Shopify juures ei meeldinud

1. Seal on palju üksikasju

Olin alguses pisut isoleeritud Shopify konto detailide vaatamisest lihtsalt selle suurepärase pardaprotsessi tõttu, millest ma varem rääkisin. Ent kui ma olin juba põhitõed ära teinud ja vabaks lastud, leidsin, et veedan tohutult palju aega liideses ringi liikudes, proovides erinevaid asju.

Lihtsamalt öeldes on tohutult palju – ja ma mõtlen selle all massiivseid – asju, mida saate Shopify’is kasutada. Ärge saage minust valesti aru, see on potentsiaali osas väga hea asi. Kuid kui lubate endale liiga palju eksida, võite kergesti keskendumise kaotada.

Häirimine kõrvale – kui te pole ettevaatlik, võite lõpuks võtta rohkem kui võite närida kõigi lisavõimalustega ja kaotada oma poe tegeliku eesmärgi. Kuid samal ajal, kui ignoreerite pakutavat, võite vägagi unustada reaalsed võimalused, millest te pole ise osanud mõelda.

Lisaks sellele, kui paljud lisateenused on odavad, võite lõppkokkuvõttes ületada arve, mis ületab teie võimete hakkama saada, ja peate oma poe mitu korda uuesti konfigureerima.

Minu nõuanne on see, et enne kui lasete end Shopify mänguruumist lahti, veenduge, et peate täpselt meeles pidama, mida te loodate võrgus saavutada, ja tehke lähemalt vahendeid, mis aitavad teil saavutada seda, mida konkreetselt soovite.

Kõike muud võib pidada silmailuks ja see võib tulla hiljem. Võib-olla teie poe versioonis 2.0.

2. Kolmanda osapoole rakendused võivad teie saidi rikkuda

Järgmisena on asi, mis pole ainulaadne Shopify probleem, vaid pigem miski, mis töötab koos kolmandate osapoolte integreerimisega. See on eriti murettekitav seoses tarkvaraga, kuna hõlpsalt võib olla vigu, mida pole veel tabatud ega parandatud, kui kaks tarkvara proovivad koos töötada.

Kui ühendada see üksikute koodide või skriptidega, mida siia-sinna kuidagi lisada saab, võivad asjad kõige ootamatumatel põhjustel kõhedaks minna. Mõnikord ei pruugi neid probleeme olla lihtne parandada, eriti kui tegemist on rakenduse või tarkvaraga, mis töötab teie põhiandmebaasi teabega.

Silumine ja / või abi otsimine on vaevaline protsess, isegi muljetavaldava hulga kasulike ressurssidega, mida Shopify pakub. See ei ole täpselt Shopify rike, vaid midagi sellist, mille eest võib sattuda ja mida ei saa vältida.

3. Kahtlane saidi kiirus

See oli üks valdkondi, milles olin Shopify ülevaadet alustades algselt kõige vähem mures, kuid silmapilkselt sai sellest siiski probleem. Sõitsin paar korda kiiruskatseid ja selgub, et Shopify toega saidid ei pruugi olla kõige agiilsemad.

Bitcatcha kiiruskatsel tõstis minu Shopify saidi proov vaevalt välja C + klassi. Kiirused olid USA vööndis kiirusega 55 ms, kuid kui nad suunasid ida poole Aasia poole, langes kiirus veelgi, kui Jaapan hakkas kiirusega 892 ms.

Shopify WebPageTesti laadimiskiirus

Shopify: saidi laadimine toimub 3,174 sekundiga – Vaadake täielikku tulemust

WebPageSpeed ​​Test’i poole pöördudes ei olnud tulemused palju paremad ja siin sain natuke üksikasju, mille kohta ma ausalt öeldes olin natuke üllatunud. Aeg esimese baidini sai D-reitingu ja näis, et ka sisu vahemällu salvestamisega on probleeme.

Põhjus, miks see minu jaoks ebaharilik on, on see, et enamik saidiehitustarkvara on tavaliselt väga kiire ja eriti tõhus, eriti kuna enamasti võtavad nad lisatasu selle eest, mida tavaline veebimajutusettevõte ressursside eest nõuab..

Shopify plaan & Funktsioonid

BasicShopifyAdvanced
Tehingutasu2,0% 1,0% 0,5%
Töötajate kontod2515
Asukohad458
Shopify POSYesYesYes
Hind / kuuRM118.90RM323.90RM1.225.90

Alates kõige elementaarsemast plaanist hinnaga RM118.90 tõuseb Shopify suureks RM1 225,90 kuus. Kuid see pole veel kõik, mis selleks kulub – arvestada tuleb ka tehingu maksumust. Madalaimal tasemel maksate lisaks kuutasule 2% tehingutasu.

Kui teeniksite oma e-poest tulu 10000.00 RM4, maksate teile Shopify RM118.90 + RM82.00 (RM82.00 on tehingutasudes).

Nüüd on selle võrdlemiseks kaks juhtumit – teiste saitide ehitajad ja oma e-poe saidi hostimine alternatiivsel platvormil. Ka teised saidiehitajad nõuavad teilt üsna kopsakat tasu, kuid tehingutasu ei pruugi olla.

Kui peaksite hostima oma e-kaubanduse saiti, maksate majutamisel vähem, kuid peate tegema kõik ise. Lisaks vajate ikkagi makseväravat, mis maksab ka raha. Võtame näiteks WorldPay, üks parimate maksete töötlejatest veebis.

Kui peaksite selle oma saidiga üles seadma, vajaks WorldPay kas kuutasu pluss madalad tehingutasud või pay-as-you-go mudel, millel on kõrgem tehingutasu. Tõenäoliselt maksab see lõpuks rohkem kui Shopify!

Siinkohal on asi selles, et Shopify ei ole odav, kuid veebipoe pidamiseks ei ole tõenäoliselt ka teie muud valikud liiga odavad. Maksetega on seotud tasud, mida lihtsalt ei saa vältida. Isegi PayPal imeb verd otse teie veenidest välja, kui olete kaupmees.

Otsus: kas Shopify sobib teile?

Ressursside ja võimaluste osas tunnen, et Shopify on nende äri kõige tipptasemel. Kusagil mujal pole ma näinud näiteks laua- ja kõikehõlmavat pakkumist, mis on pühendatud oma klientide abistamisele edukate veebipoodide haldamisel.

Tõsi, sellel on mõned väikesed nõrgad kohad, nagu ma juba mainisin, ja hind pole just odav, kuid see on lihtsalt ettevõtluse maksumus. Kui kavatsete veebipoe pidamist tõsiselt kaaluda, on Shopify fantastiline võimalus.

Automaatika ülim suurus on jahmatav ja te võiksite Shopify abiga kogu maailmas ühemehe operatsiooni juhtida. Kurat, see võib teid päeva lõpuks isegi raamatupidamises aidata.

Nii et minu jaoks pole küsimus tegelikult selles, kas see sobib teie ettevõtte jaoks, vaid selles, kas soovite veebipoe pidamist tõsiselt võtta. Kui te olete selline, pole mingit põhjust mitte anda Shopify’le minna. Olen kindel, et kui nad pole sellele mõelnud, ei peaks te seda tõenäoliselt kasutama ega tegema!

Põhijooned

  • ✓ Suurepärane pardaleminek
  • ✓ Tahke & usaldusväärne liides
  • ✓ tohutu arv rakendusi
  • ✓ Hea tugi & materjal
  • ✓ Aitab tellimuste täitmisel
  • ✓ Maksete integreeritud töötlemine

Soovitatav

  • • Mis tahes suurusega veebipoed
  • • Interneti-põhised ettevõtted
  • • Jaemüügipoed, kes soovivad veebipõhist laienemist

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector