סקירת SiteGround – 10 היתרונות וה -2 חסרונות (מהירות שרת נבדקה!)

שדרת האתר


SiteGround

https://www.siteground.com/

tl; דר

SiteGround הוא מארח סולידי עם תכונות מרשימות, ביצועים מעולים ומהירויות מהירות בעקביות. עם הנחות מחיר מבוא של 60%, שירות מהממים ותכונות קנייניות, עלינו לומר שאנחנו מאוד אוהבים Siteground.

סקירת אתר – 10 המקצוענים & 2 חסרונות (מהירות שרת נבדקה!)

מי מכם מכיר את ביטקצ’ה עשוי להבחין בכך שאנחנו נראים מעט מוטים כלפי SiteGround, ואתם יודעים מה?

אתה צודק לחלוטין.

אם עשית כמה שיותר בדיקות ועשית כמו השוואה כמונו, כנראה שגם היית מוטה.

בחנו מספר מארחי אתרים מאז הקמת Bitcatcha, ובכל בדיקה שהצלחנו עד כה, SiteGround העניק את התחרות מבחינת המהירות והערך. זה די מדהים שהם קמו להתחרות בענקיות התעשייה, בהתחשב בכך שהחברה הוקמה על ידי כמה חברים העובדים מחדרי המעונות האוניברסיטאים שלהם בבולגריה במהלך 2004..

ביקורות על אתר

כיום יש ל- SiteGround מרכזי נתונים ב -5 מדינות, המספקת שירות ליותר מ- 800,000 תחומים ברחבי העולם ומונה למעלה מ -400 אנשים (והולכים וגדלים) תחת העסקתם..

הם צברו שבחים רבים ואתרים שונים שיבחו עליהם שבחים, אבל הייתי אומר שההכרה הגדולה ביותר שלהם בהישגים עד היום היא להיות קשורה ו מאושר על ידי וורדפרס. במילותיהם של וורדפרס משלהם, SiteGround הוא “אחד הגדולים והמבריקים בעולם המארחים”.

אבל אירוח אתרים הוא לא הדבר היחיד שמייסדי SiteGround מתלהבים ממנו.

האנשים העליונים מאמינים שעובדים מאושרים מובילים ללקוחות מרוצים (אני יכול להעיד על כך – יש להם אנשים מצוינים שמתמודדים עם הצ’אט החי שלהם), ולכן הם שואפים ללא הפסקה לשמור על מקום העבודה, וזה מראה – אנשים אוהבים לעבוד מבחינתם, כפי שמעידים הסקירות הנלהבות שלהם על Glassdoor.

זו חברה שמתלהבת באותה מידה מהצוות, המוצרים והלקוחות שלהם!

מה עם הנתונים? איך משך זמן העבודה? איך הם משווים מול התחרות?!

כן, אנו יודעים למה אתה כאן, ואנחנו מכסים אותך. אבל לפני שנגיע לכל הפרטים העסיסיים האלה, בואו נדבר על …

הצהרת אחריות

אני מרגיש נוטה לומר שאנחנו קצת מוטים כלפי SiteGround. אנו מארחים איתם את Bitcatcha.com, אתרי הבדיקה שלנו כמו SitegroundSGHosted.com נוצרו במיוחד כדי לבדוק את המהירות שלהם ואנחנו סומכים על SiteGround עד כדי כך שהעברנו את כל האתרים אליהם. בקר באתר SiteGround.

10 סיבות מדוע SiteGround הוא מארח אינטרנט מצוין!

1. SiteGround יכול לטעון את האתר שלך 4x מהר יותר!

אם אתה חדש באירוח אתרים, עליך להבין זאת: המהירות היא המלך.

כל כך חשוב שמנהלות קניות כמו אמזון יפסידו עד 1.6 מיליארד דולר בשנה אם האתר שלהם יואט בשנייה אחת בלבד, כך שתוכלו לראות מדוע הוא מספר אחד ברשימת העדיפויות שלנו..

SiteGround מבין זאת היטב והם עשו את שיעורי הבית שלהם תוך שימוש בשילוב חלק של תוכנה וחומרה בכדי לשמור על אתרים קלים ומהירים.!

הם מנהלים זאת על ידי שימוש ב- SSD בכל השרתים שלהם. אם אינך מכיר כונני SSD, הם בעצם כוננים קשיחים שיכולים לספק נתונים ממש מהר – עד 30% מהר יותר מאשר כונני דיסק קשיח רגילים..

מסירת תוכן יכולה להיות רושמת למדי ברשת. אם לא מתבצע אופטימיזציה, האתר שאתה מסתכל עליו יטען לאט לאט, ייצא כלא מקצועי ולא אמין.

זו הסיבה ש- SiteGround משתמש ב- Cloudflare; ידוע שהם בעלי המספר הגדול ביותר של חיבורים לנקודות החלפה באינטרנט ברחבי העולם. מה המשמעות שלנו? מסירת תוכן חלקה בקטריות.

אתר SuperCacher

הם גם ביצעו אופטימיזציה של מערכות המטמון שלהם עם SuperCacher שלהם.

מה שכן הוא מאגר נתונים ב- RAM של המערכת, מאפשר להם לגשת למידע המבוקש בצורה מהירה יותר ולשלוח את המידע למסכים תוך שימוש בנתיב היעיל ביותר האפשרי.

אם הפסקה הקודמת אבדה עליכם לחלוטין, אל תדאגו – כל שעליכם לדעת הוא שזה יכול לשפר את המהירות שלכם עד 40%.

אחרון חביב, הם שומרים על כל התוכנות שלהם מעודכנות. איך זה משפיע על המהירות?

תוכנה מיושנת מסתכנת בכך שהיא אינה תואמת את עמיתיהם החדשים המעודכנים, וגורמת להאטות ובעיות מיותרות. על ידי שמירה על הכל מעודכן, SiteGround שומר על הכל פועל כמו שעון, ועוזר לשרתים לרוץ מהר יותר.

2. זמני תגובה מהירים של שרתים בכל רחבי העולם!

זמן התגובה של השרת הוא פשוטו כמשמעו מדד לכמה זמן לוקח לשרת להגיב לבקשה לפני שהוא מתחיל למסור תוכן למסכים. זמן התגובה של השרת המומלץ של גוגל הוא מתחת ל -200 מ ‘, כל מה שאנשים יתחילו להבחין בפיגור.

השתמשנו בבודק מהירות השרת הקנייני שלנו (בודק המהירות היחיד בעולם נכון לתאריך זה #shamelessplug) כדי לבדוק את זמן התגובה של השרת באתר שלנו..

אמת המידה?

זמן התגובה המומלץ של גוגל של 200 מ ‘.

ארה”ב (W)
להשתמש)
לונדון
סינגפור
סאו פאולו

56 שניות3 שניות98 שניות229 שניות138 שניות

בנגלור
סידני
יפן
קנדה
גרמניה

307 שניות222 שניות141 שניות1 שניות103 שניות

מהירות ממוצעת: 129.8 שניות – ראה את התוצאה המלאה

זו התוצאה של האתר בו אתה נמצא כרגע (www.bitcatcha.com) שמתארח אצל SiteGround Cloud עם מרכז הנתונים בשיקגו..

כשמסתכלים בתרשים, ברור מאוד שהמדינות הקרובות ביותר למיקום השרת (מערב ארה”ב, מזרח ארה”ב, לונדון, סאו פאולו, קנדה, גרמניה) צברו את היתרונות הגבוהים ביותר, ואילו אוסטרליה והמדינות האסייתיות היו מעט איטיות יותר.

עם ממוצע עולמי של 129.8 ms, ענן SiteGround ביצע הרבה מעבר לציפיות שלנו! רק וודא לבחור במרכז הנתונים שבקרבת שוק היעד שלך להשפעה מקסימאלית.

מה דעתך על המהירות של אפשרויות המארח המשותפות לחתימה שלהם?

יש לנו את הגב שלך.

ביצענו גם בדיקות מהירות בתוכניות המשותפות של SiteGround, והן מהירות במיוחד עם א ממוצע עולמי של 138 ms. בדוק את זה בקטע SiteGround לעומת HostGator כאן.

3. Uptime של 100% מאז 2014

באמצעות SiteGround, אנו מובטחים זמן אורך של 99.99%.

אנו עוקבים אחר זמן הפעילות של SiteGround מאז 2014 בכדי להעמיד את הבטחה זו באמצעות UptimeRobot לבדוק באתר שלנו כל 5 דקות. עד היום הדלפק עדיין מציג זמן אחיד של 100%!

זמן פעולה מאז 14 בדצמבר 2016

100%

* מונה זה מתעדכן כל העת

כעת, אם אינך מעוניין להיכנס לאשף הטכני של SiteGround, אתה יכול לדלג ל- # 4: Siteground כמארח WordPress מנוהל. עם זאת, אם אתה מעוניין לברר כיצד הם מצליחים להשיג תוצאות כאלה, הנה מה גילינו:

SiteGround משתמש בטכנולוגיה משלהם ובפתרונות בעבודת יד כדי לחזות, להימנע ולהפחית את שעות ההמתנה, כגון:

 • באמצעות מיכלי לינוקס
  SiteGround בנה את הפלטפורמה הקיימת שלהם באמצעות יעילות המשאבים טכנולוגיית מיכלי לינוקס (LXC), שהוא יציב כסלע גם בעת עליות תנועה בלתי צפויות.
 • באמצעות מערכת ניטור שרתים פרו-אקטיבית משלהם
  ראש המחשבים הגאוני ב- SiteGround הצוות של DevOps יצר מערכת פיקוח על שרתים פנימית, שלא רק מגלה ומתקן את הבעיות הנוכחיות, אלא יכולת לחזות סיבוכים עתידיים ולנקוט צעדים בכדי להימנע מהם..
 • אנטי בוט AI
  כדי להתמודד עם התקפות כוח בריוט על ידי בוטים, צוות DevOps המוכשר יצר פיתרון בינה מלאכותית שהוא כל כך אפקטיבי, הוא מפסיק בין 500,000 ל- 2,000,000 התקפות כוח בריון לשעה בכל השרתים שלהם, רק כדי להגן על האתרים והנתונים שלך.
 • שימוש בטכנולוגיית בידוד חשבון מאובטחת
  איפה שרוב חברות אירוח אתרים רואות חוסר אפשרות, SiteGround רואה הזדמנות. הם מצאו דרך לבודד ביעילות חשבונות CHROOT בשרתים משותפים (דבר שמארחי אתרים אחרים חשבו שהם חסרי תוחלת), כך שכל חשבון עובד רק במקרה שלהם, מה שמגביר את יציבות השרתים..

למידע נוסף על אלה המשך כאן.

4. Siteground הוא מארח וורדפרס מנוהל

SiteGround מומלץ על ידי וורדפרס

כאמור בפתיח, SiteGround הוא אחד ממארחי האינטרנט המנוהלים ביותר של וורדפרס. לא קל להגיע לפרס זה; הם היו צריכים לעבור אלפי בדיקות תמיכה, אבטחה ומהירות כדי לזכות בהכרה זו.

עם ההכרה הזו מגיעות הרשאות מסוימות שמארחים אחרים אינם קשורים אליהם, כגון:

 • תמיכה בלעדית בוורדפרס
  מומחי וורדפרס של SiteGround יסייעו לכם בכל הבעיות שיש לכם. הם ידאגו לקטעים הטכניים.
 • WP-CLI מופעל
  זה מאפשר לך לנהל את אתרי WordPress שלך באמצעות שורת הפקודה. ניתן לבצע שדרוגי אתרים, ניתן להריץ גיבויים, ניתן לפרסם פוסטים חדשים וניתן לבצע את פעולות הניהול הרגילות ביותר רק עם סט פקודות..
 • הצגה של לחיצה אחת
  עדכוני אתרים חתוכים עשויים להיראות לא מקצועיים. היכולת לעדכן לחלוטין את האתר כולו בלחיצת כפתור אחת בלבד היא לא יסולא בפז.
 • Git מופעל
  אתה יכול להשתמש בפלטפורמת ה- git לבחירתך, ומאפשר לך לעבוד עם קודאים שונים. הנוחות של תכונה זו היא הסיבה שאנשים מחפשים במיוחד את מארחי הוורדפרס המנוהלים!
 • עדכונים אוטומטיים
  SiteGround מעדכן אוטומטית את התוכנה בה היא משתמשת בכדי להתעדכן בחדשות והמספקות ביותר במסירת נתונים, כך שלעולם לא תצטרך לדאוג לנושאי מהירות או אבטחה.!

עובדה מהנה

SiteGround מדורג במקום הראשון ברשימת מארחי WordPress המנוהלים שלנו!

5. תמיכת לקוחות שעובדת

תמיכת לקוחות נהדרת היא עדות לאמינות של מארחי אתרים, וצוות התמיכה של SiteGround בהחלט עולה על הציפיות.

בואו נראה מה יש לשירות הלקוחות שלהם להציע.

 • צ’אט חי 24/7, תמיכה טלפונית וכרטיסים
  תכונת הצ’אט החי היא הדבר שאנחנו הכי משתמשים בו. בכל פעם שאנו נתקלים בבעיה, אנו בודקים תחילה עם צוות הצ’אט החי שלהם. ההמתנה לעולם אינה ארוכה, ובדרך כלל הבעיות שלנו נפתרות במהירות.

  אם צ’אט חי לא עובד או אם אתה מעדיף לדבר בטלפון, פשוט התקשר אליהם. לעולם לא תצטרך לחכות יותר מחמש דקות כדי להתחבר למישהו, ותקבל תשובה תוך 10 דקות מרגע הנפקת כרטיס.

 • תמיכה בעדיפות 30 יום
  עם תוכנית GrowBig של SiteGround ומעלה אתה מקבל גישה לתמיכה העדיפה שלהם במשך 30 יום, שם צוות התמיכה המהיר שלהם ב- Priority עוזר למיין את כל הבעיות שיש לך. הכרטיסים ישיבו תוך דקות (בניגוד לשעות).

  אם אתה נותן להם אישור, הם יכולים אפילו לגשת למערכת שלך ולעזור לך מרחוק!

 • מאמרים מבוססי ידע
  כדי לעזור לכם בכל נושא שתיתקלו בו, צוות התמיכה המצוין של SiteGround כתב אלפי מאמרים מבוססי ידע. אתה יכול לגשת למאמרים אלה בבסיס הידע שלהם.

החוויה שלנו עם תמיכת הלקוחות של SiteGround תמיד הייתה נעימה ויעילה. מעולם לא סיימנו סשן צ’אט חי לא מרוצה או עם בעיה שלא נפתרה! עיין בסיפור העברת האתר שלנו בנקודה מספר 9.

6. גיבוי יומי בחינם

אפשרויות האירוח הענן והמשותף של SiteGround כוללות גיבוי יומי, כך שלא תצטרך לדאוג להתחיל מאפס בגלל אובדן נתונים.

הגיבויים היומיים נעשים באופן אוטומטי, כך שנוכל להמשיך בעסק שלנו מבלי שנצטרך לבזבז זמן בגיבוי הנתונים בעצמנו.

בחר גיבוי לשחזור

עם אפשרות אירוח משותף, תיהנו גיבוי נתונים במשך 30 הימים האחרונים. אם ברצונך לחזור לשינוי שביצעת לפני 23 יום, תוכל לעשות זאת בקלות תוך מספר דקות באמצעות cPanel.

גיבוי נתונים מחשבון אירוח בענן הוא קשה משמעותית, מכיוון שמארחי רשת רבים דואגים לחלוטין לשירות. SiteGround מציע באומץ להירשם מחדש של חשבונות עד 7 ימים. לנו זה די מרשים!

ניתן להשתמש בגיבויים היומיים כאופציה להתאוששות מאסון, ותהליך השחזור הוא ללא עלות לחלוטין!

אם תגיש כרטיס, הם יעזרו לך למיין דברים ויש לשחזר את האתר שלך תוך 15 דקות אם אין סיבוכים דרסטיים.

7. תוכנה מיטבית & עדכונים אוטומטיים

כאשר תוכנת השרת מתעדכנת לגירסה האחרונה, היא מבטיחה תאימות זו עם זו, מפחיתה שגיאות ומגדילה את היעילות של השרת, מה שבתורו מתרגם ישירות למהירויות מהירות יותר עבורך.

המערכת של SiteGround מוגדרת להוריד ולהחיל את הגרסאות האחרונות של תוכנת הליבה שלה באופן אוטומטי מבלי להשפיע או להפריע לשרתים..

הם תמיד עובדים מאחורי הקלעים כדי לשמור על אופטימיזציה לאתר שלך, תוך כדי שאתה עסוק בהיבט העסקי של הדברים!

הם גם משתמשים במגוון תוכנות למיטוב מהירויות כדי להאיץ מסירת נתונים משרתים למסכים, כמו למשל הגדרת שרת NGIX, טכנולוגיית שרת אינטרנט מתקדמת המגדילה את מהירות הטעינה של תוכן סטטי על ידי ייעול נתונים, המסייע להגביר את הביצועים בצורה משמעותית..

אנו שמחים לגלות שהם יישמו גם תמיכה ב- PHP7.

כבר הוכח שהוא מהיר הרבה יותר מכל מהדורות ה- PHP הקיימות, וכדי להשלים את זה, יש לך גם אפשרות לאפשר HHVM (אפשרות אירוח בענן & לעיל בלבד), אשר פותחה על ידי פייסבוק כדי להשיג מהירויות מהירות בוערות במהלך הטיפול בתסריטי PHP.

8. 5 מרכזי נתונים בשלושה יבשות (SiteGround מהיר בהודו!)

ל- Siteground יש חמישה מרכזי נתונים חדישים ברחבי העולם, כלומר בלונדון, שיקגו, אמסטרדם, מילאנו וסינגפור..

באופן טבעי, מדינות הקרובות יותר למרכזי הנתונים זוכות ליהנות מהמהירות של SiteGround במלוא הדרה.

אתה יכול לבדוק איזה מרכז נתונים הכי קרוב ללקוחות היעד שלך כאן. אבל זה לא הכל – לחץ על מיקום מרכז נתונים ומופיעה תיבה קופצת המגלה את מסלול ה- ping / trace וכתובת ה- IP.

מרכזי נתונים של SiteGround ברחבי העולם

כל אחד יכול להשתמש בכתובת ה- IP הזו כדי לבדוק ולבדוק כמה מהר הם שרתי SiteGround. מעשה זה של חשיפת ה- IP שלהם מדבר כרכים על אמונם בשרתים שלהם, מה שמגביר את האמון שלנו בהם.

אבל מה אם שוק היעד שלך הוא במדינה כמו הודו, שאין לה נוכחות במרכז הנתונים?

תיאורטית, ללקוחות שלכם תהיה חוויה פחות אידיאלית, בהתמודדות עם זמני תגובה איטית, שאינם טובים לעסקים.

אל תדאג.

האתרים המתארחים ב- SiteGround עדיין מהירים בהודו!

ערכנו בדיקת מהירות שרת עם אתר הבדיקה שלנו שהתארח בסינגפור ובדקנו עצום 68 שניות כאשר מצורף לבנגלור, הודו (מהירות השרת המומלצת של גוגל היא 200 שניות)!

התבונן בתוצאות הבאות:

SiteGround מהיר בהודו

זמן תגובת השרת (Bangalore): 66 שניות – ראה את התוצאה המלאה

ל- SiteGround אין מרכזי נתונים בהודו, אך השימוש בהם בכלי תוכנה להפחתת חביון כמו SuperCacher, php7, HHVM, NGIX, כולם תורמים למהירות הטעינה המהירה של האתר שלך..

תוצאות שמצאו ממדינות כמו אוסטרליה ויפן (שאין להן נוכחות במרכז הנתונים) גם נבדקו היטב, והוכיחו כי המהירות של SiteGround מהירה בעקביות ברחבי העולם.

זכור שיש להם חמישה מרכזי נתונים מצוינים הפרוסים על פני שלוש יבשות.

הקפד לבחור מרכז נתונים שהוא הקרוב ביותר ללקוחות היעד שלך כדי שיצליח להשתמש במלוא המהירות שלו (בחר במרכז הסינגפור בסינגפור אם אתה מתכוון ללקוחות למלזיה, הודו או אוסטרליה)!

9. הגירת אתרים בחינם

אתה מקבל העברה באתר אחד בחינם עם כל חשבון חדש! (לתוכניות GrowBig ומעלה בלבד)

פתק

העברת אתרים בחינם זמינה רק כשאתה נרשם ל- GowBig ולתכניות גבוהות יותר. GrowBig מתחיל מ- 5.95 $ לחודש והוא מגיע עם אחסון SSD של 20 ג’יגה-בייט. .

כל שעליכם לעשות הוא למלא את טופס בקשת ההעברה, לספק לצוות SiteGround גישה לחשבון ה- cPanel שלהם והם יסדרו הכל תוך 24 שעות.!

השתמשנו בשירות העברת האתרים שלהם עם Bitcatcha.com כאשר עברנו אליהם, והתהליך באמת פשוט כמו שזה נשמע.

נתנו להם גישה ל- cPanel שלנו, הם התחברו למארח הישן שלנו, גיבו הכל ואז פרשו את הגיבוי מה- cPanel של SiteGround..

למעשה דאגנו בשלב זה בגלל כלי בדיקת מהירות השרת שלנו – מעולם לא עשינו דבר כזה לפני כן! מה אם זה נשבר? חודשים של פיתוח התרחשו ברגע!

למרבה המזל, הגירת האתר התנהלה בצורה חלקה, הכל היה במקום ועובד בצורה מושלמת כפי שאתה יכול לראות מדף הנחיתה שלנו.

העברת אתר Bitcatcha ל- SiteGround

* השתתפו בענייננו 6 צוותי תמיכה. תודה לכל!

התמיכה בעדיפות שחווינו הייתה מצוינת.

הכרטיסים שלנו נענו תוך דקות, ומעולם לא הרגשנו שאנחנו כל הזמן מחכים זמן רב. (למעשה, נראה שאנחנו צוואר הבקבוק של ההתקדמות!)

אם היו סיבוכים שלקח זמן לתקן, הצוות שלהם היה מדריך אותנו בסבלנות לאורך כל הדרך.

כאשר פרסמנו תשובות לכרטיסים בשעות מוזרות, צוות תמיכה אחר היה מוכן לסייע לנו מבלי שיהיה צורך להסביר מחדש את הבעיות בהן נתקלנו במהלך הדרך..

למותר לציין שהיינו יותר מרוצים משירות העברת האתר שלהם!

10. מחיר ההיכר של SiteGround @ 60% הנחה

SiteGround הוא מארח אתרים שמתגאה בשירותם ובאיכותם, והם ידועים בדברים רבים … עם זאת, הנחות והוזלות מחירים אינן אחד מהם.

אפילו במהלך יום שישי השחור, SiteGround אינו מציע הרבה מבחינת הנחות.

זו הסיבה שאנחנו חושבים שמחיר ההיכרות שלהם עם 60% הנחה הוא עסקה מדהימה, בהתחשב בשירותים שתיהנו מהם.

מחיר היכרות עם SiteGround: 60% הנחה

אם אתה רציני לאחסן את האתר שלך באמצעות SiteGround, אנו ממליצים להירשם למשך 3 שנים כדי לייעל את מחיר ההיכרות שלהם, למקסם את החיסכון שלך.

אחרי הכל, אם אינך מרוצה מהשירות שלהם מכל סיבה שהיא, אתה רשאי לבטל את המנוי ולקבל את הכסף שלך תוך 30 יום, כך שהוא לגמרי ללא סיכון!

עכשיו אחרי שעברנו על אותה רשימה מקיפה של מקצוענים של SiteGround, אני חושב שזה רק הוגן שנבדוק …

חסרונות SiteGround

1. משאבים מוגבלים

מדהים כמו התכונות והשירותים של SiteGround, מארח האינטרנט אינו ללא חסרונותיו. לדוגמה, אפשרויות האירוח המשותפות שלהם מוגבלות כך שתקבל רק שטח מסוים לתוכנית אליה נרשמת, כגון:

 • 10GB לתוכנית StartUp
 • 20GB לתוכנית GrowBig
 • 30GB לתוכנית GoGeek

העניין הוא שהחסרון הזה לא כל כך גרוע; זה מועיל למשתמש מבחינת מהירות ויציבות.

איך?

חשבונות אירוח משותפים פירושם בדרך כלל שכל בעלי החשבונות יחלקו את המשאבים בינם לבין עצמם.

אם משתמש אחד חווה זינוק פתאומי בתנועה או משתמש בכמות שטח חריגה, זה ישפיע על שאר בעלי החשבונות באותו שרת.

על ידי הגבלת כמות השטח שבעל חשבון יכול להשתמש בו, SiteGround מבטיח שחיסכון בחלל לא יקרה וכולם יזכו ליהנות מהנתח ההוגן של המשאבים שלהם, תוך שמירה על יציבות השרת ומהירותו..

מחיר גבוה יותר לטווח שני

יתכן שתיהנו מ -60% הנחה מתג המחיר כמשתמש חדש, אך ברגע שהמנוי שלכם יסתיים, תצטרכו לשלוף את המחיר המלא (התחל בין $ 11.95 ל- $ 34.95 לחודש) כדי לחדש את החוזה שלכם.

זו הסיבה שמומלץ למקסם את תקופת המינוי כמשתמש חדש, כך שתוכלו למקסם את הרווחים שלך בכדי לחסוך יותר!

התוכניות של SiteGround & תכונות

SiteGround מתכננת לספק את כל המשתמשים, החל מעסקים קטנים ועד לקוחות ארגוניים. בואו נראה מה יש להם.

1. אפשרויות אירוח משותפות

StartUpGrowBigGoGeek
שטח דיסק 10GB20GB30GB
מספר האתר 1 המולטיפל מרובה
ביקורים מתאימים למשך 10k ביקורים 25k ביקורים 100k ביקורים
מחיר /mo$3.95*$5.95*$11.95*

* מחיר היכרות מיוחד. הירשם ל- 1 או עד 36 חודשים עם אותו מחיר.

2. אירוח בענן

אפשרות אירוח הענן של SiteGround היא שירות מהיר במיוחד המנוהל באופן מלא ומגיע עם תמיכה VIP 24/7. אם אתה מחפש אירוח בענן, התוכניות שלהם נעות בין 80 ל -240 דולר לחודש. (מארחי Bitcatcha.com עם תוכנית הענן שלהם.)

3. מוקדש, משווק & אירוח ארגוני

תוכלו גם ליהנות מאירוח בהתאמה אישית אם אתם מחפשים שרתים ייעודיים, משווקים שטח אירוח או מחפשים במיוחד אירוח ארגוני. התוכניות לא זולות אך מגיעות עם יתרונות בלעדיים שלא תוכלו להשיג בשום מקום אחר. בעיקרון, אתה מקבל את מה שאתה משלם עבורו!

למרות ש- SiteGround מציע מגוון רחב של אפשרויות אירוח למטרות שונות, אנו באופן אישי מרגישים שאפשרות האירוח המשותפת שלהם טובה מספיק ל 85% מהאתרים..

איך אתר SiteGround מתקיים מול התחרויות?

SitGround VS HostGator

השתמשנו בבודק מהירות השרת שלנו בכדי לבדוק את זמני התגובה של SiteGround מול HostGator כדי לגלות איזה מארח אתרים מבצע ביצועים מהירים יותר במיקומים שונים.

עיין בתוצאות שלהלן.

SiteGround CloudHostGator ענן
מיקום שרת צ’יקאגו, IL יוסטון, טקסס
ארה”ב (W) 56 ms32 ms
ארה”ב (E) 3 ms40 ms
לונדון 98 ms128 ms
סינגפור 229 ms323 ms
סאו פאולו 138 ms161 ms
Bangalore307 ms574 ms
Sydney222 ms203 ms
יפן 141 ms159 ms
קנדה 1 ms46 ms
גרמניה103ms140 ms
ממוצע עולמי 119.8 ms180.6 ms
תוצאות מלאות

* SiteGround Cloud VS HostGator Cloud (שני האתרים מתארחים באמריקה)

עם שרתים של שני אתרי הבדיקה הממוקמים באמריקה, SiteGround ו- HostGator Cloud הצליחו באותה מידה, כאשר המהירויות הממוצע העולמי שלהן נמצאו הרבה מתחת להמלצת 200 השניות של גוגל..

באופן טבעי, הם היו המהירים ביותר ביבשת המערבית (בגלל מיקום מרכז הנתונים), והחלו לאבד קצת מומנטום בסינגפור, הודו, סידני ויפן..

ביצענו גם בדיקות על אפשרויות האירוח המשותפות שלהן והנה התוצאות:

SiteGround GrowBigHostGator תינוק
מיקום שרת צ’יקאגו, IL יוסטון, טקסס
ארה”ב (W) 55 ms32 ms
ארה”ב (E) 3 ms36 ms
לונדון 92 ms221 ms
סינגפור 223 ms221 ms
סאו פאולו 139 ms139 ms
Bangalore380 ms717 ms
Sydney226 ms205 ms
יפן 148 ms153 ms
קנדה 12 ms36 ms
גרמניה103ms140 ms
ממוצע עולמי 138.1 ms190 ms
תוצאות מלאות

* המהירות הממוצע העולמית של SiteGround Shared טובה יותר מתוצאות הענן של HostGator (181 ms)!

באופן מעניין, הממוצע העולמי של SiteGround מהיר בהרבה מזה של HostGator.

לאמיתו של דבר, הממוצע העולמי של SiteGround Shared (138 ms) דומה לתוצאות של HostGator Cloud (181 ms)!

הסיבה לכך היא ככל הנראה בגלל Supercacher SuperCacher והתוכנה שכולן מותאמות למסירת נתונים במהירות אפילו במדינות רחוקות ממרכז הנתונים שנבחר..

האמון שלנו ב- SiteGround התחזק כאשר ביצענו את הבדיקות הללו. אמנם לאפשרות של הענן של HostGator יש יתרונותיה, אך אנו צוות העדיפות מהירות.

אם כבר מדברים מבחינת ערך ומהירות, זה נהדר לדעת שיש לנו אלטרנטיבה משתלמת ב- SiteGround Shared, המתחרה באירוח הענן של HostGator. להשוואה מעמיקה יותר, קרא את SiteGround VS HostGator.

מארח וורדפרס מנוהל של SiteGround VS GoDaddy

SiteGround VS GoDaddy מנוהל מארח וורדפרס

התרגלנו כל כך לחופש ולנוחות שסיפק cPanel, כך שהרגשנו מעט מאוכזבים שהוא לא היה זמין באירוח הוורדפרס המנוהל של GoDaddy..

הם יצרו לוח מחוונים מותאם אישית משלהם, כך שמשתמשים יכולים לבצע שינויים משם, אך עדיין הרגשנו שזה קצת מגביל לעומת cPanel.

אם כבר מדברים על הגבלות, אנו אוהבים את התוספים שלנו.

אנו משתמשים בתוספים כמו מטמון סה”כ W3 כדי לעזור להגדיל את ביצועי האתר, אך האופי המגביל של אירוח הוורדפרס המנוהל של גודדי פירושו שאנחנו לא יכולים להשתמש בו, ומכאן ההעדפה שלנו ל- SiteGround.

זה לא הכל רע, למגבלות של GoDaddy יש יתרונותיה; אתה יודע שהאתר שלך לא יתקל בבעיות רבות, הוא ללא טרחה לחלוטין ותיהנה מתמיכה נהדרת מצוות התמיכה המסור שלהם.

זה פשוט שתצטרך להקריב התאמה אישית לנוחיותך.

יתרון נוסף אחד שיש ל- SiteGround על פני GoDaddy הוא הזמינות של דוא”ל.

GoDaddy מגיע עם מנוי חינם של Office 365 כך שתוכל לארח שם את כתובת הדוא”ל שלך, אך תוכל ליצור חשבון אחד בלבד.

יתר על כן, המנוי נמשך רק שנה; ברגע שפג תוקפם, עליכם לבזבז כסף כדי לחדש את המשנה או לחפש במקום אחר לצורך אירוח בדוא”ל.

תיבת הדואר של מיקרוסופט 365 חינמית רק לשנה הראשונה

בהשוואה ל- SiteGround בו אירוח הדוא”ל שלנו נכלל בתוכנית (שלא לדבר על כך שאנחנו צריכים ליצור כתובות דוא”ל רבות ככל שאנחנו רוצים), אין זה מפתיע איזה מארח אנחנו מעדיפים.

אחרי שאמרתי את כל זה, אני חושב שזה רק הוגן לומר שזה מסתכם בהעדפה. אנחנו למעשה אוהבים את שני המארחים. לארח וורדפרס מנוהל בהחלט יש את היתרונות שלו (מהירות מעולה, תמיכה נהדרת, ללא טרחה).

זה פשוט שאנחנו מעדיפים את SiteGround מכיוון שיש להם את כל היתרונות של אירוח וורדפרס מנוהל של GoDaddy, עם היתרון הנוסף של אירוח דוא”ל משולב ויכולת להשתמש ב- GIT, אירוח בלחיצה אחת וביצועים אחרים הגדלת תוספים.

פסק דין: מומלץ מאוד להשתמש ב- SiteGround!

אני חושב שעד עכשיו ברור ש- SiteGround הוא ללא ספק המארח האהוב עלינו.

המהירות היא הדבר החשוב ביותר עבורנו מכיוון שהוא מתאם ישירות למכירות, ו- SiteGround חרג ברציפות מהציפיות.

הם יצרו כלים ומיטבו את השרתים שלהם כדי להגדיל את זמני התגובה של השרת ולהקטין את מהירות הטעינה.

הודות לתכונות שלהם כמו Supercacher (שיכולים להגדיל את מהירויות הטעינה ב -40%), הטמעת PHP7 וחומרה מוצקה, הם מסוגלים להעביר נתונים ביעילות למסכים ברחבי העולם.

צוות התמיכה שלהם הוא ברמה הגבוהה ביותר שלו, והם עובדים טוב מאוד עם WordPress כמארח WordPress מנוהל.

ב- Bitcatcha.com, דירוג ה- SiteGround הוא מספר 1 ברשימה הארוכה שלנו של המארחים הנסקרים, והוא המארחים המובילים במספר מדינות כמו הודו, מלזיה, סינגפור, אוסטרליה וארצות הברית, על שם כמה.

לא תצטרך לדאוג לדבר כשאת מארחת ב- SiteGround. פשוט בחר מיקום אירוח הקרוב ביותר לשוק היעד שלך, ותן להם להתמודד עם השאר. הם אפילו יעברו עבורך את כל האתר שלך בחינם!

תכונות עיקריות

 • ✓ מהירות מעולה
 • ✓ מספיק משאבים
 • ✓ 99.9% גואר Uptime.
 • ✓ cPanel & גישה ל- SSH
 • ✓ גיבוי יומי חינם
 • ✓ גיט & לחץ על שלב אחד
 • ✓ שרת בשלושה יבשות
 • ✓ תמיכת פרימיום

מומלץ ל

 • • WooCommerce
 • • מג’נטו, PrestaShop
 • • וורדפרס
 • • ג’ומלה, דרופל
 • • אתר קטן-גדול
 • • אתר עסקי

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map