10 nutikat Chrome’i laiendit, mis kiirendavad teie e-posti teel levitamist

See on Dealspotri Michael Quoci külalise postitus.


E-posti teel levitamine võib olla keeruline. Kontaktide otsimine ja ideaalse sõnumi meisterdamine nõuab täpsustamist, aega ja kannatlikkust. Kui arvate, et keskmine ärimees saab päevas peaaegu 100 e-kirja, siis eksib teie sõnum segamini.  

Google Chrome’i laiendused saavad teie e-posti teel levimist aidata mitmel viisil. Kui ühendate Chrome’i ja Gmaili, pakuvad e-posti aadressile orienteeritud laiendid kiireid teavituslahendusi, mis suurendavad tõhusust ja aitavad maksimeerida iga kampaania reageerimist.

Millised laiendid on aga parimad loendi koostamisel, meilisõnumi koostamisel ja järelmeetmetel? Siin on 10, mis lõikasid.

Koostage teavitusnimekirjad ühe nupuvajutusega

Nimekirjade koostamine võib olla üks aeganõudvamaid teavitustegevuse osi. Jahimees on laiend, mis loetleb kõik e-posti aadressid mis tahes veebisaidilt, ilma et peaksite tervet lehte sirvima. See annab teile ka selle saidi kõige tavalisema e-posti aadresside mustri – näiteks, {first}{last}@twitter.com.

Hunteri rakenduse teavitamisnimekiri

Hunteri tõeline optimeerimine seisneb LinkedIni otsingutes. Tegin näidisotsingu Twitteris töötavate inimeste kohta. Isegi Hunteri laiendusel klõpsamata näen juba iga tulemuse juures kasti, mis võimaldab mul kontaktteavet salvestada müügivihjetena.

Jahimehe rakenduse ekraan

Laiendil klõpsamisel kuvatakse lühendatud nimede ja e-posti aadresside loend, mida saan kontrollida või tühistada.

Kui olete klõpsanud nupul „Leia e-posti aadressid ja salvesta müügivihjed”, imporditakse kõik valitud e-posti aadressid Hunteri põhisaidi loendisse.

Hunteri rakenduse ekraanipilt

Siin saate hallata oma müügivihjete loendit, kinnitada e-posti aadresse ja eksportida andmeid CSV-faili.

Hankige Hunter Chrome’i veebipoest.

Saate grammatikavigu enne saadate selle meili

Kui proovite luua kontaktiga uusi suhteid, saavad nad tavaliselt sinult kõigepealt e-kirja. Ja kui see e-kiri sisaldab grammatikavigu ja kirjavigu, võib see teile suhte maksma minna.

Veel üks silmade komplekt aitab. Õigekirja kontrollimise funktsioon hoolitseb enamiku õigekirjavigade eest, Grammatika aitab vähem ilmsete grammatikavigade korral.

Grammatikarakendus

Kui laiendit toetatakse, näete selle saidi mis tahes tekstiväljale väikest grammatika logo. Proovisin seda Gmailiga.

Grammatikarakenduse soovitused

Kui see tõrke leiab, muutub Grammarly logo (asub siin paremas alanurgas) punaseks. Seejärel võite klõpsata nuppu ja Grammarly moodul ilmub koos soovitustega:

Grammatikarakenduse pilt

See mitte ainult ei selgita probleemi, vaid toob välja ka põhjused, miks see on grammatiline viga ja kuidas seda parandada. Klõpsan oma vea asendamiseks lihtsalt soovitatud rohelist sõna.

Lisaks tavapärasele õigekirjakontrollile püüab Grammarly ka vales kontekstis kasutatavaid sõnu, lahendab teema-tegusõna lepingutega seotud probleemid ja redigeerib modifikaatori paigutust ja artikli kasutamist.

Hankige grammatika Chrome’i veebipoes.

Saatke masspostituskampaaniaid oma Gmaili postkasti

Suured e-posti levitamise kampaaniad on paljudele ettevõtetele vajalikud, kuid Gmaili väljaminevate meilide piirangud muudavad selle peaaegu võimatuks – rääkimata edasi-tagasi liikumisest Gmaili malli ja e-posti aadresside arvutustabeli vahel.

GMass töötab Gmailis, et saata massmeilisõnumeid kas Google Sheetsis loodud loenditesse või Gmaili otsingufunktsiooni abil loodud käsitsi loenditesse.

Gmassi rakendus

Kui ühendate oma konto GMassiga, saate linkida olemasolevale lehele ja eraldada e-posti aadressid, nimeväljad ja muu teabe. Nüüd saate käitada e-posti liitmise kampaaniaid, visandada ja ajastada järelmeetmete e-kirju ning jälgida avanemisi ja klikke.

Teine asi – GMass pole ainult hullumeelsete suurte e-posti kampaaniate jaoks. Kas teate, et (täiesti ilmne) trikk, kus soovite saata ühe sõnumi väikesele grupile inimesi ja te ei soovi, et teised teaksid, et see oli grupi e-kiri? Tavaliselt saadaksite meilisõnumi endale ja siis BCC kõigile teistele adressaatidele. GMass lisab nupu otse saatmisnupu kõrvale, mis teeb selle teie eest.

Hankige GMass Chrome’i veebipoest.

Logige välja meeldejääva kohandatud e-posti allkirjaga

Kuna e-kirjad on oma olemuselt üsna umbisikulised, on allkirjadest saanud professionaalidele viis kiirelt tutvustada ennast ja panna nägu Ariali tekstile, mida me kogu päeva jooksul nii tihti loeme. Lihtne viis selleks on Wisestampiga kohandatud allkirja loomine.

Nende käepärase allkirjade koostaja abil saate iga e-kirja lõppu lisada oma kontaktteabe, sotsiaalmeedia lingid ja sõbraliku pildi.

Rakendus algab sellega, et küsite, millisele valdkonnale / eesmärgile te allkirja loote (näiteks valisin turunduse) ja lähete sealt edasi.

Wisestamp rakendus

Tasuta väljaande abil saate teha ainult põhiallkirja. Kuid Pro-konto annab teile juurdepääsu mitmele mallile ja stiilile ning võimaldab teil lisada funktsioone, nagu juhuslikud tsitaadid, YouTube’i video või uusim Tweet. Installige laiendus siia ja registreeruge paremate väljaregistreerimiste jaoks.

Hankige Wisestamp Chrome’i veebipoest.

Korraldage ja jälgige Gmailis kliendi e-kirju vastavalt teie müügiteenusele

Vööt, CRM-i tööriist, koondab hulga kliendisuhete haldamise tööriistu üheks käepäraseks Chrome’i laienduseks. Selle artikli jaoks keskendume selle e-posti võimalustele.

Rakenduse sirvimise ekraanipilt

Streak aitab kohandada ja saata meilisõnumeid ning seejärel korraldab tulemusi Gmailis. Saate meilisõnumeid jagada oma „meeskonna” liikmetega, muuta e-posti ülesandeülesandeks ja koordineerida oma e-posti vestlusi värvitoonide järgi vastavalt sellele, kuhu need teie müügiteekonnas sobivad – alates viisidest kuni suletud tehinguteni.

Rakenduse tulistamine

Installige Streak ja see teavitab teid iga kord, kui meilisõnumit loetakse, salvestades seda teavet ajajoonele. Uuendatud paketi korral näitab see teile, kes e-kirja luges, millal ja kus seda luges ning millist seadet sõnumi avamiseks kasutati. Samuti saate teada, kas teie e-kirjad on edastatud ja avatud.

Hankige sirv Chrome’i veebipoes.

Muutke Gmaili korraldamiseks tööhalduriks & tähtsuse järjekorda seadma

Kui teie e-posti postkast on üle ujutatud rämpsposti ja reklaamisõnumitega, võib olla keeruline eraldada e-kirju, millele tegelikult vastamiseks vajate. ActiveInbox muudab teie postkasti ülesannete halduriks – saate igale e-kirjale määrata kindla ülesande ja maksetähtaja, et teaksite, mida sellega tulevikus teha.

Selles näites määrasin selle ActiveInboxi e-posti tähtpäevaks:

aktiivne postkast

Kui pöördun tagasi oma postkasti, on see loend ülesannetena, mis vajab täitmist, mitte e-kirjaga, millele tuleb vastata. Ettevõtte sõnul pole meilid tähed, need on halvasti vormindatud toimingud – ja ActiveInbox saab neid kõiki hallata. Tutvu pikendusega siin.

Hankige ActiveInbox Chrome’i veebipoest.

Jälgige teavitustööd, veebisaite ja olulisi e-kirju

FollowUp on veel üks laiendus, mis muudab teie Gmaili postkasti mitmesugusteks ülesannete halduriks, kuid keskendub e-posti toimingute jälgimisele.

järelrakendus

Kuigi on palju muid laiendusi, mis seda haldavad, on FollowUp-l puhtam liides ja ülilihtne ajakava. Samuti on olemas automaatne jälgimisvõimalus neile, kellele meeldib seda seadistada ja unustada.

Selle laienduse huvitav omadus on see, et kui teil on teatud e-posti aadressile kavandatud järelteade ja kui see kontakt saadab teile enne selle väljalülitamist meile tagasi, tühistab see järelmeetmete e-posti ülesande.

Ja mitte ainult e-kirju saate jälgida.

jälgi ekraanipilti

Laiendit saate ka veebis sirvides omamoodi järjehoidjana kasutada, kuid meeldetuletusega sellel lehel kindlal kuupäeval või kellaajal „järelmeetmeid” võtta. FollowUp-i saate tasuta kasutada 14 päeva jooksul.

Hankige Chrome’i veebipoes FollowUp.

Lühendage kiirklahvide loomisega e-kirjade kirjutamiseks kuluvat aega

Kindel viis e-kirjade saatmise ajal aja raiskamiseks on sama vastuse kirjutamine ikka ja jälle. Automaatne tekstilaiendaja võib olla loendis kõige vähem esteetiliselt meeldiv laiendus, kuid klaviatuurile kohandatud otseteede lisamisega võib see osutuda ka reaalajas säästjaks..

Oletagem, et peate paljudes teie saadetud e-kirjades välja kirjutama oma ettevõtte kirjelduse. Lihtsalt looge automaatteksti laiendaja saidil kirjeldus ja klõpsake nuppu „salvesta“.

automaatne tekstilaiendaja

Näiteks iga kord, kui mul on vaja sama teave meilisõnumi välja kirjutada, kirjutan ma lihtsalt oma e-posti korpusesse DS ja tekst hüppab kohe üles (nii kiiresti, ma ei saa isegi protsessist ekraanipilti teha).

Parim osa? Laiend ei ole piiratud Gmailiga. Kasutage seda veebis kontaktteabe või esitamisvormide kiireks täitmiseks – see toetab isegi HTML-i. Hankige pikendus ja andke sõrmedele puhkust.

Hankige Chrome’i veebipoest automaatne tekstilaiendaja.

Jälgige avatud e-kirju visuaalselt oma postkasti

Kui soovite teada saada, millal teade on avatud ja loetud, kohe teada, Mailtrack on teie jaoks laiend. Ainult e-kirjade jälgimise eesmärgil lisab Mailtrack teie postkasti visuaalse elemendi, et saaksite lühidalt teada anda, millal ja millal sõnumit loetakse.

Kui laiend on installitud, näeb saadetud e-kiri välja selline (pange tähele ühte märget):

mailtracki rakendus

Kui see on läbi loetud, teavitatakse teid mitmel erineval viisil. Üks on e-post …

mailtrack ekraanipilt

Push-teate kaudu …

mailtrack push

Või otse postkastis (pidage meeles, et mõlemad tšekid on nüüd rohelised).

mailtracki e-post

Mailtrack ütleb teile, kas teie e-kirjad on avatud, millal neid loeti ja kas need avati uuesti, et neid rohkem hinnata. Oma lugemisvajaduse saate rahuldada laiendiga.

Hankige Mailtrack Chrome’i veebipoest.

Impordi LinkedIni ja sotsiaalmeedia teavet kõigi teie aadressiraamatus olevate kontaktide kohta

Ehkki e-posti aadressid on sageli nutikad, annavad nad harva suurepärase ülevaate pisipildisuuruse avatari taga olevast inimesest. Raportiveriga on teie jälitajal hea meel teie Gmaili postkasti otse teie kliendi kohta tagastatud professionaalse teabe hulga üle..

raportaalne rakendus

Konkreetse e-posti vestluse keskel käivitab laiend mooduli, mis täidab teie kontakti LinkedIn-i teabe automaatselt. Ja see pole ainult Gmailis – Raportive aitab teil arendada suhteid MailChimp, CrunchBase jms.

Ettevõtte jaoks mõistlikuma lähenemisviisi saamiseks võite saada Rapportive’i tasuta või alla laadida LinkedIni kõik-ühes CRM-i laienduse Sales Navigator..

Hankige Chrome’i veebipoes Raportive.

Säästke nende laiendustega aega ja vaeva

Proovige ühte või kõiki neist 10 laiendist, et muuta oma e-posti turundus ja teavitustegevus peaaegu vaevata.

Kas siin on mainimata mõni laiend, mis oleks teile eriti kasulik? Meile meeldiks sellest kuulda.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector