11 kõige kõrgemat teisendamist vajavat registreerumisvormi (lõpliku e-posti turunduse juhend, 1. osa)

E-posti loendi koostamine on kõige olulisem asi, mida saate oma veebiettevõtte heaks teha.


Ma ei ütle seda kergekäeliselt. Lõppude lõpuks tean, kui olulised võivad olla sotsiaalmeedia, SEO ja muud digitaalse turunduse nipid.

Kuid ükski neist ei jõua e-posti jõudlusse.

Kõrgeim teisendamisega registreerumisvormid

E-posti turundus naaseb 38 dollarit iga kulutatud 1 dollari kohta. See ajab 174% rohkem konversioone kui sotsiaalmeedias ja loob 40 korda rohkem kliente kui Facebook ja Twitter kokku.

E-posti aadresside kogumine ja tellijate teisendamine peaks olema teie enda ülesanne prioriteet number üks. Kuid see pole lihtne.

Kuidas alustada? Kuidas veenda inimesi oma e-posti aadressi üle andma? Ja kuidas te seda toodete müümiseks kasutate? See seeria viib teid läbi kogu protsessi alates võimalikult paljude e-kirjade hõivamisest kuni teemarea naelutamiseni.

Enne alustamist on siin kaks olulist tausta lugemise allikat:

Mailchimpi õpetus neid kõiki valitseda – See selgitab e-posti loendi seadistamise ja teie esimese infolehe saatmise mehaanikat.

Kuidas luua vastupandamatu pliimagnet – Pliimagnet on kiuslik kingitus, mida pakute e-posti aadressi eest. See võib olla e-raamat, aruanne või tasuta prooviversioon. Paljude tellijate meelitamiseks on vaja suurepärast.

Kui see teave on lukustatud, alustame kõige olulisemast sammust: oma e-posti loendi koostamisega. 1. osas näitan teile seal kõige tõhusamaid registreerumisvorme ja kus neid oma veebisaidile ülima konversioonivõimsuse jaoks paigutada.

Hüppame kohe sisse.

Saate järele meie lõplikust e-posti turunduse juhendist

  • 1. osa: 11 kõige paremini konverteerivat registreerumisvormi
  • 2. osa: sisu uuendamine – kiireim viis rohkemate tellijate juurde
  • 3. osa: Suurendada seotust & tulu e-posti tervitussarjaga
  • 4. osa: 19 lihtsat nippi 40% e-posti avatud määra saamiseks
  • 5. osa: täiuslik õppeaine: 18 nippi selle naelutamiseks
  • 6. osa: kas teie e-posti turundus töötab? 14 olulist mõõdikut

1. Hüpikaken Lightbox

Alustan kõige vastuolulisema variandiga: hüpiklamp. Kui külastate regulaarselt digitaalturunduse ajaveebe, siis olete kindlasti ühte neist näinud.

Hüpikboks

Põhjus, miks nad nii hästi konverteeruvad, on see, et neist on võimatu mööda vaadata. Ülejäänud ekraan läheb pimedaks ja ekraanil domineerib registreerumisvorm. 100% teie külastajatest näeb seda. See eemaldab kõik võimalikud tähelepanu hajutamise võimalused ja keskendub külastajale ühele asjale: registreerumine.

Teadaolevalt suurendas Template Monster nende tellijaid 20% võrra 600% kui nad seda kasutama hakkasid. Nende ümberarvestuskurss tõusis 0,4% -lt 2,4% -ni!

Pro näpunäide: Valguskasti hüpik pole alati efektiivne. See võib ärritada uusi külastajaid, kellel pole isegi olnud võimalust teie sisu lugeda. Proovige panna taimer hüpikaknale, nii et külastajatel oleks võimalus kõigepealt sirvida.

Kuidas seda installida?: OptinMonster on üks minu lemmikmeilisõnumite kogumise teenuseid ja need aitavad teil kujundada ja installida hüpikakna. Mailchimp on ka sarnane funktsioon.

2. Splash Page ehk funktsioonikast

Sarnaselt valguskasti hüpikaknaga domineerib kogu ekraanil „pritsmeleht” või „funktsioonikast”, keskendudes külastajale ühele lihtsale eesmärgile. Jällegi näete seda sageli digitaalse turunduse ajaveebides. See näeb välja selline:

Backlinko Splash leht

See võtab täielikult üle ekraani ülemise poole, nii et see on esimene asi, mida iga külastaja näeb. Tavaliselt kerige allpool oleva sisu leidmiseks allapoole.

Üks veebisait teatas a Kasv 51,7% tellijatel seda trikki kasutades üleöö, nii et see kindlasti töötab. Suur küsimus on, kas see tuleb kasutajakogemuse arvelt.

Mõned külastajad eelistavad enne e-posti aadressi sisestamist uurida teie veebisaiti ja sisu, nii et jälgige oma analüütilisi andmeid, et näha, kas funktsioonikast avaldab negatiivset mõju.

Kuidas seda installida?: PlugMatter on ehitanud lihtsa pistikprogrammi, mille rakendamiseks pole vaja kodeerimist. Samuti kiitlevad nad tellijate arvu suurenemisega 200%, ehkki ma pole seda isiklikult katsetanud.

3. Külgriba registreerimiskast

Külgriba on registreerumisvormi loomulik kodu. Veebisaidid on seda paigutust aastaid kasutanud. Ja selleks on hea põhjus: see töötab!

külgriba registreerumiskast

Külastajad loodavad seda seal näha, nii et kui keegi soovib registreeruda, on see esimene koht, kuhu nad lähevad.

Neil Patel – üks edukamaid digitaalseid turundajaid planeedil – kasutab oma ajaveebi külgribal VIISI registreerimisvormi (või registreerumislinke).

Kuidas seda installida?: Kui kasutate Mailchimppi, siis nad saavad juhendab teid protsessist läbi, ja näitab teile, kuidas vajalikku koodi rakendada.

4. Väljumise kavatsusega liitumiskast

See on geniaalne idee, mis pakub hüpikakent või prindilehte vahetult enne seda, kui külastaja läheb teie lehelt lahkuma. See on meeldetuletus viimase kraavi kohta registreerumise kohta enne nende minekut.

väljumise kavatsus

See ei sega kasutajakogemust, kuna teie kasutaja juba lahkub. Tarkvara jälgib kursori liikumist, kuvades hüpik- või läbilõigete lehe just siis, kui teie külastaja kavatseb vahekaardi sulgeda. Sotsiaalmeedia eksamineerija kasutas 95 000 abonendi lisamiseks loendisse väljumise eesmärgi tehnoloogiat.

See on eriti kasulik e-kaubanduse saitide jaoks. Oletame, et teie kliendil on ostukorv tooteid, kuid unustab selle ja läheb teie saidilt väljumiseks. Lihtne hüpikaken võib neid meelde tuletada ja julgustada neid registreeruma.

väljumise kavatsuse vorm

Kuidas seda installida?: Jällegi on OptinMonster üks parimatest teenustest seal. See on väga kohandatav ja ülilihtne.

5. Kerimiskast

Siiani oleme otsinud palju pealetükkivaid mudeleid. Hüpikaknad ja pritsimislehed on võimsad, kuid neil võib olla negatiivne mõju kasutajakogemusele.

Kui otsite midagi pisut peenemat, proovige kerimisvälja või libistage sisse. See on väiksem hüpik, mis libiseb vaatesse, tavaliselt ekraani paremas alanurgas. See ei varja sisu ega sega kasutaja kogemusi.

Kerimiskast

Veelgi parem, saate ajastada kasti libisemise sisse, kui külastaja on ekraani allapoole teatud vahemaa kerinud. Kui blogi või sisuleht on poole peal, ootab külastaja, kuni külastaja ilmutab teie veebisaidi vastu huvi. Sel hetkel võib külastaja registreerumiseks olla piisavalt veendunud.

Kuidas seda installida?: SumoMe rakendus on lihtne ja nägus pistikprogramm, mis töötab hästi.

6. Eriotstarbeline maandumisleht

Kõik ülaltoodud nipid kasutavad registreerumisvorme, mis hõljuvad teie peamisel veebisaidil või selle sisus. Aga kuidas oleks lood terve e-kirjade hõivamisele pühendatud sihtlehe loomisega?

Maandumisleht

Mulle meeldib kasutada Facebooki kuulutusi, et suunata tonni liiklust ühele sihtlehele. Sellel lehel loon köitvat sisu, mis innustab ja veenab inimesi oma e-posti aadressi saatma.

Sihtlehed on omaette teadus, seega vaadake minu sihtlehe optimeerimise juhendit, et saada teavet konversioonide suurendamise kohta.

Kuidas seda installida?: Leadpages on parim sihtlehe looja, kuid võite kasutada ka a tasuta sihtlehe pistikprogramm saidil WordPress.

7. Pärast ajaveebi postitust

Võib-olla mäletate, et kirjutasin hiljuti artikli sellest, kuidas keegi võrgus tegelikult ei loe. Tegelikult on vähem kui 20% inimestest blogi postituse lõppu jõudnud … Miks ma siis soovitaksin sinna registreerumisvormi panna?

Noh, need vähesed inimesed, kes teevad seda teie blogipostituse lõpuni, on väga kihlunud. Nad loevad iga sõna, otse lõpuni. See on keegi, keda kindlasti oma e-posti loendisse soovite! Ja tellib palju tõenäolisemalt keegi – neile meeldis teie sisu selgelt.

Selle graafikuna (viisakalt Slate.com) näitab, et suurem osa teie veebisaidi kaasamisest (st lugemiseks kulutatud aeg, klikid, registreerumised jne) toimub lehe ülaosas. Selles piirkonnas võib olla vähem külastajaid, kuid need, kes selle teevad, on palju aktiivsemad ja seetõttu tellivad nad suurema tõenäosusega. Andke neile kindlasti võimalus.

Kaasamise soojuse kaart

Kuidas seda installida?: Siin töötab kõige lihtsam registreerumisvorm. MailChimp, Aweber ja kõik parimad e-posti pakkujad juhendavad teid protsessist läbi.

8. Blogipostituse ajal sisu uuendamine

Sisuuuendus on tõenäoliselt uusim e-posti hõivamise vorm, mis hõljub digitaalse turunduse blogosfääris. See on seal ka üks võimsamaid.

Backlinko arvab neid suurendas nende ümberarvestuskurssi 785% selle ühe väikese trikkiga. Niisiis, kuidas see töötab?

See on lihtsalt konkreetsele ajaveebi postitusele või sisule kohandatud „täiustamine”. Looduses näeb see välja järgmine:

sisu täiendamine

See on üks, mida kasutan praegu maandumislehti käsitlevas blogipostituses Bitcatcha. Pange tähele, kuidas minu pakutav „pliimagnet“ on väga spetsiifiline ajaveebipostituses kirjeldatu suhtes. See uuendab sisu.

See on täpsem kui näiteks e-raamat või aruanne, nii et külastajad laadivad selle suurema tõenäosusega alla ja tellivad. Nendest väiksematest versiooniuuendustest saate luua viis või kuus ja paigutada need oma kõige paremini toimivatele ajaveebi postitustele.

See ei ole pealetükkiv, see on lugemise jaoks väga asjakohane ja pakub lisaväärtust.

Kuidas seda installida?: Selle seadistamine on pisut keerulisem, mistõttu keskendub selle sarja 2. osa spetsiaalselt sisuelementide seadistamisele.

9. Tere baar

„Tere baar” on ilus väike kujundus, mis hõljub kogu aeg teie veebisaidi ülaosas. See pakub pidevat meeldetuletust tellida olenemata sellest, kus teie saidil külastajad asuvad.

tere baar

Derek Halpern üritusel Social Triggers hõivatud 1000 täiendavat e-kirja 30 päeva jooksul kasutades seda ühte pistikprogrammi. Selle ilu seisneb selles, et see pole pealetükkiv ega sissetungiv. See on lihtsalt külastajatele mõeldud, kui nad on valmis pühenduma.

Pro näpunäide: Hellobari konversioonimäär sõltub suuresti teie kasutatavast koopiast. Mängimiseks on vaid väike ruum, nii et vali hoolikalt oma sõnastus ja testi, testi, testi, kuni leiad parima konverteerimise võimaluse.

Kuidas seda installida?: Alusta kell Hellobar.com ja järgige selle installimiseks vajalikke samme.

10. Sisuvärav

See trikk on riskantne manööver, kuid see on siiski väärt kontrollimist. Sisuvärav peidab teie blogid või videod registreerumisvormi taha. Teisisõnu, külastajad ei pääse sellele juurde enne, kui on e-posti aadressi üle andnud.

Sisuvärav NYTimes

Seda on kasutanud mõned suuremad nimed kirjastamisel, näiteks The New York Times ja Financial Times. Need saidid võimaldavad teil enne ukse löömist lugeda neli või viis artiklit. Selleks hetkeks loodab veebisait, et olete oma e-posti aadressi sisestamiseks piisavalt huvitatud.

Kuigi see töötab suurimate saitide jaoks, olge ettevaatlik, kui kasutate seda tehnikat liiga tugevalt oma saidil. Sellel võib olla vastupidine mõju ja see lihtsalt ajab külastajad minema.

Pro näpunäide: Proovige oma parima ja esmaklassilise sisu jaoks kasutada sisuväravat, näiteks juurdepääsu pikaajalistele artiklitele, videotele või aruannetele. Pange kasutajat tundma, nagu ta saaks kulisside taga kogemusi.

Kuidas seda installida?: Pistikprogramm nimega ‘Enne ja pärastVõimaldab peita sisu värava taga.

11. Täiendavad kohad e-posti teel registreerumiseks

Teie leht About on tõenäoliselt üks populaarsemaid igihaljaid lehti. Kontrollige oma analüütikat ja vaadake ise. Tuhanded uued külastajad tulevad siia, et teie kohta rohkem teada saada, nii et see on suurepärane võimalus mõne e-kirja jäädvustamiseks.

Mõnusa nutika sõnastuse, suurepärase pildi ja köitva pliimagneti abil saate siia iga kord uudishimulikke uusi külastajaid.

Teine hea koht on teie jalus. Ainult teie kõige kaasahaaravamad ja huvitavamad külastajad leiavad end jalus. Lisateabe saamiseks sirvivad inimesed siin instinktiivselt. Need on inimesed, keda soovite lüüa, nii et ärge jätke võimalust kasutamata!

Need ei ole teie kõige suuremad registreerimiskohad, mis teisendavad, kuid te pühkate mõned hämmastavad tegijad ja iga väike loeb!

Kuid ärge peatuge ainult oma veebisaidil. Mõelda väljaspool kasti. Pange registreerimisvormid või -lingid oma sotsiaalmeedia platvormidele ja lisage need oma e-posti allkirjale.

Facebook, Google+, Twitter, LinkedIn on kõik tiheda liiklusega piirkonnad, mis võivad teie loendisse lisada sadu abonente. Ja mõelge vaid sellele, kui palju meilisõnumeid päevas oma allkirjaga välja saadate. Ärge jätke neid võimalusi kasutamata.

Kuidas seda installida?: Lisage oma allkirja ja sotsiaalmeedia biosse lihtsad lingid ja kasutage lihtsat MailChimimi vorm jaluse ja ‘umbes’ lehtede jaoks.

See viib meid esimese osa lõpuni, inimesed. Nüüd teate täpselt, milliseid registreerimisvorme oma veebisaidil kasutada tuleb ja kuhu neid paigutada.

Katsetage erinevate võimalustega ja leidke enda jaoks parimaid konverteerivaid lahendusi.

Meie sarja teises osas käsitleme põhjalikumalt ühte kõige tõhusamat tehnikat – sisu uuendamist – kiireim viis rohkemate tellijate juurde.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector