17 ettevõtet, kes raha teenivad Pokemonil käies (ja kuidas saate ka?)

Pokemon Go on heauskse nähtus. See ülaosaga Rakenduste diagramm kõrgeima brutoarvuga USA App Store’is vaid mõne päeva pärast, enne kui see 69 riigis käivitatakse (ja arvestatakse).


Siin on vaid mõni hullumeelsem statistika:

Ja nelja nädala jooksul ei saa ma enam kunagi tagasi.

Pokemon Go hullusega

Pokemon Go pole aga lihtsalt tehnika sensatsioon, see on fantastiline sularahageneraator väikeettevõtetele ja ettevõtjatele. Mõne ettevõtte suundumuse ärakasutamisel on suurendanud oma kasumit 75%.

See on eriti võimas olnud väikeste restoranide ja kohvikute jaoks. Hiljutises uuringus, 84% Poke-jahimeestest ütlesid, et nad külastasid mängides väikest ettevõtet, kulutades keskmiselt 11,30 dollarit.

Teised on asutanud uusi veebiettevõtteid või kasutanud seda suundumust uute meediate hõivamiseks sotsiaalmeedia kaudu. See viib mängimise järgmisele tasemele! Olen ümardanud 19 erinevat viisi, kuidas inimesed on Pokemon Go abil raha teeninud, koos näpunäidetega, kuidas saate nende eeskuju järgida, kuid kõigepealt…

Mis on Pokemon Go?

Rakendus julgustab mängijaid (või ‘Pokemoni treenereid’) leidma Pokemonid nende ümbritsevast pärismaailmast. Näiteks võite märgata Pikachut oma kohalikus koolis või Pritsmeid spordisaalis.

(Või… tõenäolisemalt… veel üks friggin ’Pidgey kõikjal).

Rakendus kasutab Pokemoni kuvamiseks nutitelefoni kaamera kaudu „liitreaalsust” – tehnoloogiat, mis kihtib digitaalelemente reaalmaailma -.

See tähendab, et miljonid Pokemoni jahimehed on pärismaailmas, uurivad uusi kohti ja jahtivad väikseid olendeid. Sajad väikeettevõtted on seda ära kasutanud, pakkudes pitsabaare ja kohvikuid, pakkudes Pokemon Go mängijatele allahindlusi ja soodustusi (ju Pokemoni jaht on ju janu!)

Pokemon-go-1

Veebiettevõtted hakkavad samuti tegevust alustama. Pokemon Go sai oma esimese nädala jooksul kuus miljonit Twitteri mainimist. Sajad ettevõtted hüppasid vestlusse juhtima lüüa.

See on oluline meeldetuletus, et saate oma veebiettevõtteid turustada ka reaalses maailmas. Vaatame lähemalt mõnda raha teenivat ettevõtet.

1. PokemonGoAmerica.com

Kui on üks asi, mida saate trendide puhkedes tagada, tähendab see, et veebisaidi domeenide müüjad hiilivad puidutööst välja!

Domeen „PokemonGoAmerica.com” oli eBay oksjonil lühidalt üleval, et ehmataks 2,999 dollarit. Kui saate tulutoova domeeninime käsile enne trendide kiirenemist, saate selle kiiresti müüma, müües selle.

2. Poketree.com

Pokemon Go ümbruses on avanemas terve suvilatööstus. Pokemon Go kontode ostmine ja müümine on muutunud eriti populaarseks, kõrgetasemelised kontod müüvad suhteliselt kõrgeid hindu.

Pokemon Go turuplats

Poketree.com loodi nende kontode ostmiseks ja müümiseks turuplatsina. Selle kirjutamise ajal saate osta 21. taseme konto, mille hind on näiteks 150 dollarit.

Poketree toimib ka üldisema turuna, müüjad pakuvad munade haudeteenuseid ja T-särke. Veebisait ise teenib raha displeireklaamide kaudu ja arvatavasti iga müügi pealt väikest vahendustasu.

3. T-Mobile

T-Mobile on üks Ühendkuningriigi suurimaid mobiili- ja lairibateenuse pakkujaid ning nad kasutasid Pokemon Go-d oma ettevõtte müügivihjete genereerimiseks kiiresti.

T mobiilne tasuta andmeside Pokemon Go mängija jaoks

Nad leidlikult leidsid ühe suurematest probleemidest, millega Poke-jahimehed silmitsi seisavad: vajaduse 3G ja 4G andmeside järele! Nad pakkusid oma klientidele Pokemon Go jaoks terve aasta jooksul piiramatuid andmeid. Samuti reklaamis T-Mobile oma poodides 50% -list allahindlust kaasaskantavatele elektripakettidele, nii et Poke-jahimeestel oli võimalus aku tühjenemiseks.

Nad tutvustasid seda ainulaadset pakkumist uutele ja olemasolevatele klientidele, nii et tõenäoliselt on nad Pokemoni suundumuse valimisel genereerinud tuhandeid uusi müügivihjeid..

4. Sõõrikute aeg

Donut Time (Austraalia pagar) hüppas selle suundumuse poole, luues spetsiaalse valiku Pokemoni sõõrikuid, mille nimi oli „Ma Pika – vali sina!“. Piiratud kogusega sõõrikud ei tekitanud mitte ainult klientide järjekorda, vaid ka üks pilt sõõrikust Instagramis, kogunud 10 000 meeldimist ja ligi 2000 kommentaari.

Donut Time Pokemon Go teema

Donut Time on alati kiire, et liikuda uute suundumuste poole, olles juba varem loonud Donald Trumpi sõõriku! Kasutades oma vaatajaskonna loomiseks Instagrami, on nad üks parimaid näiteid mobiiliturundusest.

5. Poppood, New Jersey

See New Jersey söögikoht on tänu grillitud juustuvõileibadele alati populaarne, kuid Pokemon Go-ga täies hoos meelitas see veelgi suuremaid rahvahulki.

Nad pakkusid tasuta jäätist igale Pokemon Go mängijale, kes tellis restoranis suupiste. Edendamine toimis nii hästi, nad said otsa.

pokestops

Pop-pood asus õnnelikult Pokestopi lähedal, kus regulaarselt kuulevad uued pokeballid ja muud kaubad. Need Pokestops on taru Pokemoni mängijatele. Tegelikult, 71% mängijatest olete külastanud ettevõtet lihtsalt sellepärast, et see oli Pokestopi lähedal.

Kui teil on Pokestopi lähedal asuv ettevõte, on mängijaid oma kohvikusse, restorani või poodi meelitada märkimisväärselt lihtsam..

6. McDonaldsi sponsoreeritud pokestops

Siiani on Pokemon Go olnud täiesti reklaamivaba. See on värskendav mängijatele, kuid ärritav ettevõtetele, kellel pole olnud võimalik otse rakendusest raha sisse võtta.

See kõik muutub, kui Niantic (mängu taga olev meeskond) avab spondeeritud Pokestopi.

mcdonalds sponsoreeritud pokestop

Esimesena saavad kasu McDonald’s. Nad on kokku leppinud, et toetavad Jaapanis 3000 Pokestopi, mis tõenäoliselt suurendab jalgsi liiklust tohutult, kuna Pokehunters peatub McDonald’s Pokemoni püüdmiseks ja kütus.

Starbucks on samuti asumas aktsiooni ja varsti võime näha sponsoreeritud Starbucks Pokestopsit. See on tehnika, mida Niantic on varem kasutanud oma eelmises mängus „Ingress“, kus Jamba Juice oli spondeeritud asukoht.

Niantic on vihjanud, et ka sponsoreeritud Pokestopi saavad taotleda ka teised ettevõtted, kuid täpsete üksikasjade osas on nad vaikinud. Hoidke arengutest silma peal nende veebisaidil.

7. L’inizio baar, Queens

Üks pizzeria läks sammu edasi. Pokestopil asuv L’inizio pizzabaar ostis Pokemon Go veebipoest hulgaliselt „peibutusmooduleid“. Need peibutised tekitavad Pokemoni tavalisest kiiremini ja aktiveeritakse 30 minutit.

Ostetud peibutusmoodulid - L’inizio baar

Pokemoni jahimehed suunduvad aktiivselt lantide poole, lootuses saada uus ja haruldane Pokemon. Pannes oma restoranile peibutusmooduli, nägi juhataja Sean Benedetti oma ettevõtet kasv 75% kui kliendid tulid neile kõigile järele.

Meil lasksid inimesed maha tulla, istuda ja saada paar õlut ning mängida Pokemoni mängu, selgitas Benedetti New York Postile.

Ühe küsitluse järgi, 68% Pokemon Go mängijatest olid külastanud mõnda ettevõtet, sest seal oli meelitatud. Neist 48 protsenti neist viibis 30 minutit kauem.

Kui juhite kohvikut, restorani või baari, võib peibutuse aktiveerimine (maksta 100 Pokecoini – umbes 1,49 dollarit) tasuv investeeringutasuvus.

8. Austraalia banaanid

Pärismaailma ettevõtted saavad Pokemoni mängijaid meelitades kindlasti oma jälge suurendada. Kuid see ei tähenda, et veebiettevõtted kaotaksid.

Võtame näiteks ‘Austraalia banaanid’. Banaaniettevõttel pole põnevat sotsiaalmeediaturunduses palju võimalusi, kuid nad näitasid oma täide Pokemoniga seotud Facebooki postitus suurepäraselt.

Austraalia banaanid Pokemon Go

Postitus oli nende kõigi aegade kõige köitvam, tekitades üle 7000 meeldimise ja nad vastasid sadadele kommentaaridele. Suurepärane viis kaubamärgi tuntuse suurendamiseks.

9. Whataburger

Whataburger kasutas sarnast algatust, kuid photoshopped tegi pildi Pokemoni asemel burgerist. Postitus tekitas üle 80 000 reaktsiooni, paljastades oma kaubamärgi tuhandetele uutele potentsiaalsetele klientidele.

Whataburger Photoshop Pilt Burgerist

10. Tasuta Wifi kaubanduskeskustes

Iga Pokemon Go mängija teab, et rakendus on 3G ja 4G andmetele tohutult kulunud. Sellepärast pöörduvad paljud tasuta wifi levialade poole. Kaubanduskeskused on selle suundumuse saavutanud pärast seda, kui on oma toidukohtades näinud sadu mängijaid.

Näiteks Hongkongis on kaubanduskeskuste jalakäive olnud kasvas pärast mängu käivitamist 10–12%. Kogu maailmas kasutavad kaubanduskeskused eeliseid, pakkudes e-posti aadressi eest tasuta wifi-d. Iga Poke-jahimees, kes registreerub, on uus edumaa.

11. Kuue lipu seikluspark

Teemapargid ja turismipunktid üle kogu maailma on Pokemoni aktsioonil osalenud alates juulist. Näiteks Jaapanis asuvas Shinjuku Gyoeni rahvuslikus aias (tuntud kui Pikachu park) on 200 jeeni maksnud turiste, kes seisavad järjekordse sisenemise ees järjekorras.!

Kuid New Flaieri Six Flags Adventure’i teemapark läks üks samm edasi. Nad lõid Poke-juhendi, mis sisaldas kaarti, mis aitas külastajatel leida oma väravate seest kõik parimad Pokemonid.

Kuue lipu seiklus pokemoni kaart

12. 24/7 Pokemon Go buss

Ettevõtlus seisneb inimeste probleemide lahendamises. Ja suurim probleem, millega Pokemoni fanaatikud silmitsi seisavad, on piisavalt kiire liikumine Pokemoni tabamiseks!

pokemon minna bussi new york

Sealt tuleb ööpäevaringne Pokemon Go buss (see on kaunistatud Pikachu moodi). New Yorgis asuv teenustasu maksab iga külastatud Pokestopi eest 0,99 dollarit, spordisaali ülevõtmiseks 24,99 dollarit ja munade haudeteenuste eest 49,99 dollarit..

13. Manchester, Suurbritannia Pokemoni taksosõit

Sarnane ettevõte haaras sel suvel Suurbritannia Manchesteri linna. 20 naela eest seob üks linna taksofirma teid konkreetse Pokemoni juhiga, kes viib teid linna kõige populaarsemate Pokemoni paikade juurde.

Nashville’is on Joyride-nimeline ettevõte (mis tavaliselt viib külastajaid ainulaadsetele linnaekskursioonidele) hakanud pakkuma eraviisilisi Pokemon Go ekskursioone hinnaga 45 dollarit inimese kohta.

14. TeeTurtle Pokemoni T-särgid

Tõestuseks, et veebipoed saavad ka hullust kasu saada, tutvustas TeeTurtle a valik Pokemonist inspireeritud T-särke.

TeeTurtle Pokemoni T-särgid

Nad panid sotsiaalmeedias kokku tohutu reklaamikampaania, juhtides tähelepanu Pokemoni teesidele ja panid inimesed rääkima. Alati on suurepärane idee tutvustada uut toodet, mis kasutab ära uut suundumust. Kõige parem on väikeettevõtetel kiiresti reageerida ja riiulitele uus toode hankida.

15. Muncie loomade varjupaik

Muncie loomade varjupaik otsib alati vabatahtlikke, kes aitaksid oma koeri jalutada, ja Pokemon Go pakkus suurepärast võimalust uute koerte jalutajate leidmiseks. Kui inimesed ei käi Pokemonit jahimas, siis miks mitte lasta neil koeral endaga kaasa võtta?

Jaluta jumalat oma Pokemoni koorumisel!

Mõni tund pärast sõna Facebooki kaudu välja panemist oli Muncie’l järjekord inimesi, kes ootasid koeri jalutama. Postitus Facebookis sai 25 000 aktsiat, mis näitab, kui võimas võib olla sotsiaalmeedia haare.

16. USA kosmos & Raketi keskus

USA kosmose- ja raketikeskus pole Pokemonile just loomulik, kuid tänu nutikale algatusele näevad nad muuseumi uute külastajate tulva.

Pakkudes soodushinnaga sissepääsu neile, kes näitavad oma telefonis Pokemoni rakendust, korraldab kosmosekeskus Pokemoni „Safari tsooni”. Lisaks odavale sisenemisele lubab keskus hoida oma 22 Pokestopi varustuses peibutusmoodulitega, et genereerida sadu uusi Pokemone.

Meeskonna sõnul on see „turvaline, peresõbralik viis Pokémon Go nautimiseks ja kosmoseuuringute teadmiste tundmaõppimiseks!“

17. CitySeni salong, Grand Rapids

See konkreetne Grand Rapidsis asuv hotell kasutas ainulaadset ideed osaleda Pokemoni lahingus! Mäng võimaldab igal kasutajal valida meeskonna, Team Mystic, Team Instinct või Team Valor.

Team Mystikule soodustus

CitySen pakkus kõigile Team Mystic mängijatele 10% allahindlust, et neid baari meelitada. See on veel üks viis mängu sisseehitatud funktsioonide ärakasutamiseks.

Trendide kallale tõusmine on suurepärane võimalus kindlustada oma ettevõttele lühiajaline liikluse, müügi või tunnustuse tõus. Aeglaselt aitab see luua pikaajalist kinnipidamist ja annab teie ettevõttele isikupära.

Isegi kui olete Pokemon Go peole hilinenud, on nurga taga alati teine ​​trend. Hoidke oma silmad kooritud ja kasutage ära!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map