13 veebisaidi eesmärgi seadmine (ja purustamine)

Mul on kinnisidee veebisaidi eesmärkide seadmisel. Nad hoiavad mind kursis ja see on ainus viis ettevõtte kasvatamiseks.


Kahjuks ei juhtu edu üleöö (kui ainult seda tehti!). Mõnikord näib, et edukas uus veebisait või ettevõte hüppab silma alt, kuid see pole nii, kuidas see tegelikult töötab.

Kulisside taga on nad mitu kuud (võib-olla aastaid) eemal olnud. Nad seadsid selged samm-sammult veebisaidi eesmärgid, et olla kindel, et jõuavad järgmisele tasemele.

Täna on mul 13 proovitud eesmärki, mille saate endale ise seada.

Enne kui asume konkreetsete eesmärkide juurde, räägime sellest, kuidas neid struktureerida.

Loo S.M.A.R.T. veebisaidi eesmärgid

SMART-eesmärgid-esiletõstetud-pilt

(pildi allikas)

Eesmärgid toimivad ainult siis, kui nad peavad kinni järgmistest S.M.A.R.T. reeglid:

Konkreetne – Vaadake neid kahte eesmärki: „Soovin veebisaidi sissetulekut rohkem” VÕI „Soovin 2017. aasta jaanuariks tulude suurenemist 20% võrra”. Milline on teie arvates parim?

Mõõdetav – Teil on vaja eesmärke, mida saate testida, määratleda ja mõõta. Veebisaidi külastajad, sotsiaalmeedia numbrid on kõik mõõdetavad asjad. Näiteks ‘teadlikkuse suurendamine’ pole nii lihtne.

Vaidlustatav – Kas saate reaalselt midagi ette võtta, et teie eesmärk saaks teoks?

Realistlik – „Ületage Amazon kui jaemüüja” on umbes sama realistlik kui „maale kuule!” (Ja palju õnne teile!), Kuid ärge tehke ka oma eesmärke liiga lihtsaks. Lükka ennast. Leidke see magus koht realistliku ja ambitsioonika vahel.

Õigeaegne – Seal peab olema lõppkuupäev. Täna seame kõik oma lõppkuupäevad 1. jaanuariks 2017.

See on eesmärgi seadmise põhialused. Kuid neid on veel.

Jaotades selle hammustatud suurusteks tükkideks

Peame jagama teie eesmärgid väikesteks osadeks. Selle artikli veebisaidi eesmärgid (luban, et neid on tulemas) on kõik keskpika perioodi eesmärgid. St. meie eesmärk on need saavutada 6-7 kuu jooksul.

See on veel pikk aeg ees ja hõlpsalt on võimalik tähelepanu kõrvale juhtida või edusamme jälgida.

Peate need jaotama järgmiselt:

Kolmnurk-eesmärk

(pildi allikas)

1. Aasta eesmärk – nt. Jõudke 10 000 kordumatu külastajani

2. Jagage see igakuisteks eesmärkideks – Püüdke juunis 2000, juulis 3000, augustis 4000 jne. 1000 uue külastaja lisamine kuus ei tundu nii hirmuäratav kui leida 10 000 öö jooksul, eks?

3. Nädala eesmärgid – Mida peate igakuise eesmärgi saavutamiseks iga nädal tegema? Kas see avaldab rohkem sisu? Kas saaksite mõnda Facebooki reklaami käitada või sagedamini infolehte saata?

4. Igapäevased eesmärgid – Mida saate teha iga päev nende nädala eesmärkide saavutamiseks. Kas hakata blogipostitust kirjutama? Kas soovite oma reklaamikoopiat optimeerida? Korrigeerige oma infolehte kõrgemate avatud hindade saamiseks?

Kas näete, kuidas need väikesed sammud viivad teid selle suure eesmärgini? Nüüd, nagu lubatud, hüppame nüüd tõelistele veebisaidi eesmärkidele!

13 veebisaidi eesmärki

Siin me läheme. Need on kõik konkreetsed, mõõdetavad, teostatavad ja õigeaegsed (valmivad aasta lõpuks!)

Mis puutub teie reaalsusesse. Peate valima arvud, mis on teie veebisaidi jaoks mõistlikud. Valige arvud, mis on saavutatavad, kuid ka ambitsioonikad!

1. Ainulaadsed veebisaidi külastajad

Suurenda-tagasiteed-liiklust-spordisaali-veebisaiti

(pildi allikas)

See kõik puudutab veebisaidi liiklust. Lihtsamalt tähendab suurem liiklus suurema müügi, rohkem tellijaid ja rohkem võimalusi. Oletame, et teil on praegu 2000 ainulaadset külastajat ja see teenib 500 dollarit tulu. Kui suurendate külastajate arvu 10 000-ni, suurendate oma sissetulekuid umbes 2500 dollarini (see pole täppisteadus, kuid saate aru!)

Kuidas seda saavutada?: Sisu on siin teie parim võimalus. Kulutage veidi aega show-stopp-sisu loomiseks, optimeerige see otsingumootoritele (sellest lähemalt sellest hiljem) ja minge veel rohkem aega selle reklaamimiseks. Otsetee saate teha ka reklaamide kaudu liiklust juhtides.

Kuidas seda mõõta: Kui te pole seda juba teinud, siis looge Google Analyticsi konto. Valige kuupäevavahemikuks „eelmine kuu” ja otsige kasutajate arvu.

unikaalsed külastajad

2. Lehevaated

Enamik turundajaid ütleb teile, et kordumatud külastajad on olulisem mõõdik kui lehevaatamised. Ja see on ilmselt tõsi. Kuid mulle meeldib seada eesmärke ka lehevaatamiste jaoks. Miks? Kuna lehevaated on hea näit minu saidi kaasamise kohta.

Ainult numbrid pole head, kui just need külastajad saidilt väärtust ei leia. Lehe kõrge vaatamiste arv ütleb mulle, et inimesed klõpsavad mitmel lehel. Nad loevad palju sisu ja naudivad veebisaiti.

Kuidas seda teha: Mõelge võimalustele, kuidas hoida inimesi teie saidil huvitavana ja saata neid toredale pikale teekonnale. Teie blogipostituste allosas asuvad sarnased artiklid toimivad hästi. Nii tehke ka palju ahvatlevaid külgpaneeli linke. Kaaluge ka navigeerimise intuitiivsemaks muutmist.

Kuidas seda mõõta: Jälle Google Analytics, otse teie ainulaadsete külastajate kõrval.

lehevaated

3. Vähendage põrkemäära

Põrkeprotsent on nende kasutajate protsent, kes „põrkavad” eemale enne, kui nad klõpsavad teisel lingil. Nad vaatavad ühte lehte ja kaovad siis. Pidage meeles, et soovime, et kasutajad jääksid ringi ja uuriksid. Lõppude lõpuks ostavad rohkem hõivatud külastajad tõenäolisemalt teid.

Kuidas seda teha: Minu esimene nõuanne on kontrollida oma veebisaidi serveri kiirust. Kui teie sait laadib kiiresti, on külastajatel tõenäolisem põrgatada. Teine teema on sisu ja kaasamine. Hoidke oma veebisaidi kasutajatel sügavat, kaasahaaravat sisu. Kasutage tehnikat „seotud artiklid”, et veenduda, et inimesed klõpsavad mitmel lehel.

Kuidas seda mõõta: Hea Google Analytics. (Allpool toodud näide on halb põrkemäär – proovige sihtida 50% -ni ja lükake see siis aina madalamale ja madalamale)

põrkemäär

4. E-posti tellijad

Kõik turunduse suurimad nimed on ühel meelel: e-posti tellijad on teie veebiettevõtte kõige tulusam külg. Võtke Appsumo kellel oli see oma e-posti nimekirja kohta öelda: “AppSumo.com on 7-kohaline ettevõte ja 90% + tuleb e-kirjadest”.

Teie e-posti loendis olevad tellijad on teie kuumimad müügivihjed. Neid huvitab see, mida teil pakkuda on, ja nad on suurema tõenäosusega konversioonid. Lisaks saate nendega otse suhelda – otse nende e-postkasti. Abonentide suurendamine on oluline eesmärk.

Kuidas seda teha: Suurendage oma saidil registreerimiskastide arvu. Kasutage külgpaneeli kaste, tere riba ja hüpikuid (kui see on asjakohane). Paku stiimulit, näiteks tasuta kursust, e-raamatut või veel paremat sisu uuendamist.

Kuidas seda mõõta: Kui te pole seda juba teinud, siis seadistage konto MailChimp, Aweber või Campaign Monitor. Nad jälgivad teie tellijaid ja jälgivad teie loendi kasvu. Siin on meie juhend oma e-posti loendi koostamiseks & oma esimese infolehe saatmine. (MailChimp on näidatud allpool)

tellijad

5. E-kirjade avatud määr ja klikkimise määr

Kui teie abonendimäär tõuseb, siis saatkem neile mõned e-kirjad! Nagu alati, peame ka siin seadma mõned uued eesmärgid. Milline on teie praegune avatud kurss? Ja kui suur protsent seda avavatest kasutajatest teie veebisaidile klõpsab?

Proovime seda kahekordistada. Neil Patel avastas, et “kõigist turunduskanalitest, mida [ta on] testinud, edestab email neid kõiki”. Avatud hindade ja klikkimise määra suurendamine pigistab seetõttu teie abonentide loendist lisaväärtust.

Kuidas seda teha: Siin on igasuguseid nippe. Alustage huvitava teemaga, et oma avatud kurssi tõsta. Abonendi eesnime kasutamine suurendab üldiselt ka avatud määra. Klikkide osas tehke pealkirjad ja pildid köitvaks. Või pakkuge allahindlust, mis viib tagasi teie veebisaidile.

Kuidas seda mõõta: Sukelduge tagasi oma e-posti haldurisse (antud juhul MailChimp). Klõpsake oma aruannetel ja mõõtke avatud kursi ja klikkide arvu paranemist.

avatud kurss

6. Sotsiaalmeedia jälgijad

Teil pole vaja, et ma ütleksin teile, kui võimas sotsiaalmeedia on teie ettevõtte jaoks. Rohkem Facebooki fänne tähendab, et teie sisu näeb rohkem inimesi. See tähendab suuremat liiklust teie saidile. Kõrgemad Twitteri ja Instagrami jälgijad tähendavad teie brändi suuremat katvust.

See puudutab ka taju. Suur jälgijate arv muudab teid autoriteetsemaks. Kliendid usaldage suurema numbriga kaubamärke. See on sotsiaalne tõend.

Kuidas seda teha: Jällegi, see kõik algab suurepärase sisuga. Looge sisu, mida inimesed tahavad jagada. Kasutage päevast-päeva oma sotsiaalmeediuminumbrite suurendamiseks tavaliste postitustega. Julgustage aktiivselt jagamist ja lisage oma saidile kastid „Meeldib” ja „Jälgi”. Lisateabe saamiseks lugege meie hiljutist postitust Twitteri jälgijate arvu suurenemise kohta.

Kuidas seda mõõta: Facebookis on teie lehe igakuiste jälgijate arvu jälgimiseks väga keeruline osa „sisetunnustest”. Twitteris on ka rubriik „Analytics”, kus jälgijaid on kuude kaupa. Teiste platvormide puhul peate võib-olla tegema seda käsitsi.

Facebooki jälgijad

7. Sotsiaalmeedias osalemise ja klikkimise näitajad

Nagu ma juba mainisin, pole numbrid head, kui nad midagi ei tee. Teil võib olla palju jälgijaid, kuid kas nad meeldivad, jagavad ja suhtlevad teie postitustega? Kas nad klikivad teie veebisaidil? Kaasamine näitab, kui väärtuslikud on teie jälgijad. Kas nad on aktiivsed ja kihlatud?

Kuidas seda teha: Ole ise aktiivne. Esitada küsimusi. Innustage arutelu. Avage vestlus. Vastake säutsudele ja küsimustele. Looge isiksus, mitte ainult sisu lammutamine.

Kuidas seda mõõta: Jälle sukelduge oma Facebooki või Twitteri arusaamadesse. Vaadake, kui palju inimesi on teie hiljutistel postitustel klõpsanud või nendega tegelenud. Saate seda mõõta protsendina jälgijatest. Google Analyticsi abil saate vaadata ka seda, kui palju külastajaid saabub sotsiaalmeedia kaudu.

FB kaasamine

8. Otsingu paremusjärjestus

Google hoiab võtit tohutu, kasutamata liikluse jaoks. Kuid tulemuste esilehele jõudmine on keeruline, mistõttu on pikk ajakava siin suurepärane. Seadke eesmärk lüüa vähemalt ühe teie märksõna jaoks Google’i esimene leht.

otsingusõna paremusjärjestus

(pildi allikas)

Kuidas seda teha: Alustage oma saidi väga sihitud märksõnade valimisega ja kasutage neid oma saidil oleva SEO optimeerimiseks. Mõelge optimeeritud sisule ja saidi struktuurile. Samuti peaksite looma tagasilinkide strateegia, kasutades külaliste postitusi ja mitmesuguseid muid meetodeid, et genereerida sisemisi linke oma veebisaidile. Minu arvates on Backlinko SEO parim ressurss, seega järgige nende paljusid juhendeid.

Kuidas seda mõõta: See nõuab käsitsi otsimist. Otsige Google’ilt oma märksõnu, olgu need siis premium-kõrvaklapid, vintage-kleidid või Facebooki turundus, ja sirvige tulemusi, et leida oma leht. Kui te pole SEO-le veel mõelnud, võib see olla sügaval Google’i tulemuste kuristikus. Aasta edenedes kontrollige, kas liigute tulemuste lehtedel ülespoole.

9. Parandage oma sisu kvaliteeti

Kui annate oma sisule väljundi, aitab see teie äritegevust üldiselt. See suurendab teie autoriteeti. See suurendab liiklust ja jõuab uute klientideni. Sisu ise genereerib müügivihjeid ja konversioone. See on ka ümardatud viis otsingu paremusjärjestuse parandamiseks.

sisu_strateegia

(pildi allikas)

Kuid märkate, kuidas see on ainus eesmärk, millel pole mõõdetavat arvu. Sellel on põhjus. Sisu kogus pole tegelikult nii oluline. 1000 blogipostituse lõhkamine enne aasta lõppu ei aita teid. Aitame kvaliteetsest, põhjalikust ja ainulaadsest sisust. Teie eesmärk siin pole enam sisu. See on parem sisu.

Kuidas seda mõõta: Noh, see pole täpselt mõõdetav. Saate oma edusamme mõõta selle järgi, kui hästi sisu toimib aktsiate, lugejate ja kohapealse aja järgi. Saate seda ka oma vana sisu järgi mõõta. Kas see on põhjalik (vähemalt 1000 sõna)? Kas see on multimeediumiga, näiteks piltide, videote ja infograafikaga täidetud? Kas see põhineb andmetel või juhtumianalüüsidel? Kas sellel on ainulaadne nurk?

Kuidas seda teha: Kõigepealt järgige ülaltoodud nõuandeid. Rohkem pikkust, üksikasju, rohkem uurimist ja multimeediumit. Vaadake, mis teie nišil juba on. Asuge seda paremaks muutma ja lisaväärtust pakkuma. Pange paika realistlik ajakava ja pidage sellest kinni.

10. Müük ja allalaadimine

Ilmselt on lõppmäng teie müügi ja / või allalaadimiste suurendamine. Ja ehkki see on tõenäoliselt kõige olulisem, on mul põhjus, miks ma selle eesmärgi lõpu poole jätsin. Kui keskendute kõigile ülaltoodud eesmärkidele, suurendate oma müüki ja allalaadimisi otse, isegi mõistmata.

Sellegipoolest võite kasutada ka mõnda täiendavat trikki:

Kuidas seda teha: Kaaluge oma tootevalikut; veenduge, et teil oleks taskukohaseid esemeid, et uusi kliente ahvatleda. Katsetage uute piltidega, kopeerige ja ostke nuppe. Paku müüki ja allahindlusi ning müü oma olemasolevatele klientidele edasi.

Kuidas seda mõõta: Olenemata sellest, kumb mehhanism teie veebipoodi või allalaadimiskeskust majutab, peaks usaldusväärseid andmeid koguma. Shopify (nagu allpool näidatud) jaotab müüki järgmiselt:

tellimuse täitmine

(pildi allikas)

11. Teisendused

Kogumüük või allalaadimine on hea näide selle kohta, kui hästi teie ettevõte toimib. Kuid pööran suurt tähelepanu ka ümberarvestuskursile. See on veebisaidi külastajate protsent, kes ostavad või laadivad alla.

Parandades oma konversioone, saate igalt külastajalt rohkem väärtust. Te ei pea jõudma rohkemate inimesteni, vaid peate veenma neid, kes juba teie saidil asuvad. See on lihtsam.

Kliendi-IO-tasuta konverteeritud kurss

(pildi allikas)

Kuidas seda teha: Kohandage oma tegevusele kutsumise koopiat, välimust ja paigutust, kuni need on magnetilised. Külastaja kõhkluse vaigistamiseks lisage sotsiaalne tõend või iseloomustused. Muutke oma väljamakse / allalaadimise / tellimise protsess sujuvaks ja lihtsaks.

Kuidas seda mõõta: Kasutage eesmärkide seadmiseks Google Analyticsit. See jälgib teie konversioonimäära ja võimaldab teil selle toimivuse üle arvestust pidada.

12. Reklaamiinvesteeringu tootlus

“Te peate raha teenimiseks raha kulutama!” See on sageli tõsi. Kuid veelgi tähtsam on see, et peate raha hästi kulutama. Facebooki või Google’i reklaamide kasutamisel on väga lihtne raha raisata. Tehke eesmärgiks, et igalt reklaamilt kulutatud penni pealt saaksite rohkem tulu.

facebook-reklaam

(pildi allikas)

Kuidas seda teha?t: A / B testige kõiki reklaamikampaaniaid enne nende reaalajas esitamist. Mõõda, milline koopia ja pildid kõige paremini töötavad. Veenduge, et sihtleht, kuhu inimesi saadate, tegelikult konverteeriks ja nipsake seda seni, kuni see juhtub. Sellega saate oma reklaamirahast rohkem kasu.

Kuidas seda mõõta: Kasutage siin lihtsat protsenti. Kui palju tulu ühe Facebooki reklaamiga teenite? Parandusi ja parandusi tehes jälgige, kuidas see protsent paraneb.

Lisateave: Kuidas oma esimest sihtlehte üles ehitada (+ 14 näpunäidet selle optimeerimiseks teisenduste jaoks!)

13. Iga kliendi dollariväärtus

Oletame, et teil oli eelmisel kuul 100 klienti. Kokku kulutasid nad 1000 dollarit. See tähendab, et iga klient kulutas keskmiselt 10 dollarit. See on iga kliendi dollariväärtus. Eesmärk on seda arvu suurendada, nii et iga klient kulutab rohkem.

Kuidas seda teha: Kasutage „ülesmüüki”, et julgustada kassas impulssostu tegema. Pakuge versiooniuuendusi ja koondage seotud esemeid kokku, et meelitada iga klienti rohkem kulutama.

Kuidas seda mõõta: Kasutage oma igakuise tulu jälgimiseks oma poe mehhanismi. Jagage see igakuiste klientide arvuga ja voila, see on teie dollari väärtus. Tehke see arvutus kord kuus ja registreerige selle kasv.

Nende suurte, ambitsioonikate eesmärkide seadmisega suurendate oma liiklust, suurendate oma haaret ja suurendate müüki.

Pidage meeles, et alustage alustuseks realistlik, kuid ambitsioonikas kujund. Jagage see väiksemateks igakuisteks eesmärkideks.

Järgmisena kirjutage üles nädala ja päeva eesmärgid, mis teid sinna viivad. Õnne ja andke teada, kuidas edasi saate!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map