5 kohustuslikku veebisaidikomponenti e-kaubanduse saitidele

Tugev veebipõhine kohalolek aitab peaaegu iga äri. Kuid e-kaubanduse jaoks on hästi läbimõeldud veebisait hädavajalik.


Teie e-kaubanduse sait on nagu pood. Teie kauplus võib olla täis igasuguseid varjatud ja väärtuslikke aardeid, kuid kui see on segane, segaduses ja räpane, on vähesed piisavalt julged, et julgeda.

Kuigi mõned võivad jahti pidada ja armastavad veeta tunde selle täiusliku väikese nipsasja jaoks kirbuturge pestes, pole enamikul inimestel selleks aega – eriti kui nad ostavad veebis.

Enamik liigub lihtsalt kõrval asuvasse puhtasse, korrastatud ja hõlpsasti sirvitavasse ruumi. Sama kehtib ka virtuaalmaailmas.

Võti on see, et inimesed saaksid teie saidil otsitava otsimise eest vaevata ja veenduge, et teiega oleks lihtne äri teha. Ärge pange kedagi liiga pingutama – nad on lihtsalt heidutatud ja liiguvad kiiresti edasi. Lõppude lõpuks on tõenäoliselt üks pood vaid ühe hiireklõpsu kaugusel.

# 1 Rock oma kodulehel

Esmamuljed loevad – ja mitte kuskil pole see ilmsem kui veebis. Kui te pole väljakujunenud kaubamärk, on potentsiaalse kliendi esimene tutvustus teie avalehel tõenäoline.

Kui teil on füüsiline kauplus, kulutate palju aega fassaadi ilusaks muutmisele ja teie aknad on kujundatud sobivalt, et ahvatleda mööda jalutavaid inimesi sisse tulema ja vaatama. Sama peaks kehtima ka teie avalehe kohta.

Teie koduleht on koht, kus soovite oma külastajaid julgustada põhjalikumalt vaatama – olgu see siis teie toodete uurimine, teie lehel klõpsamine või õppimine, mis paneb teid ajaveebi kaudu märkima.

Kõigepealt peaks teie avaleht selgelt kajastama seda, mida teete. Teil peaks olema selge brändimine ja see peaks teie potentsiaalsetel klientidel hõlpsalt aru saama, mida müüte.

Samuti peab teil olema selge navigeerimine. See on teie kliendi lähtepunkt, nii et soovite, et neil oleks otsitava leidmine hõlpsaks tehtud. Teie otsingukast peaks olema ees ja keskel, nii et see on ilmne.

Teie avalehe kujundus võib ulatuda kaugele, et inimesi veelgi rohkem teie saidile imeda või neid välja lülitada. Võite lisada huvi huvipakkuva fotograafia ja muude visuaalide abil, kuid pidage seda lihtsaks ja puhtaks.

Soovite ka seda, et klientidel oleks virtuaalses ostukorvis esemete viskamine hõlpsaks, isegi teie kodulehelt. Nii et pange oma parimad tooted ette – täpselt nagu vaateakendes. Lingid oma populaarsetele toodetele ja eraldi müügiosakond. Teate, et kõik armastavad tehingut.

Ärge kartke saada isiklikuks. Saate teha isikupärastatud kliendikogemuse, kasutades näiteks asju, vaadatud lehti, varasemaid oste, kasutatavat seadet, märksõnu jne, nii et teie klient arvaks, et teie sait on kohandatud nende vajadustele.

Amazon on kapten asjakohaste soovituste andmiseks. Kui olete kunagi Amazonist midagi ostnud, on kahtlemata nende avalehel tervitatud hulgaliselt ettepanekuid – olgu need siis pilkupüüdvad pildid „teie vaadatud üksustega seotud esemetest“, sirvimisajaloost inspireeritud üksustest, ”Või„ veel üksusi, mida kaaluda ”.

amazoni-kodulehe-näide

Siin on veel mõned lisad, mida oma kodulehele lisada:

Link oma KKK-dele, nii et uus klient saab hõlpsalt aru saada teie tagasisaatmisreeglitest, millistest maksetest te nõustute, garantiidest ja kui kaua peavad nad oma tellimuse saatmiseks ootama.
• on suhtlusnupud kasutada tasuta suusõnalist reklaami.
• Ekraan tasuta saatmine, või teie kindla määraga, kui just seda pakute.
• Kaaluge kasutamist otsevestlus tarkvara.
• Kuvage oma telefoninumber ja füüsiline asukoht kui teil on seda, et oma usaldusväärsust ja usaldusväärsust suurendada.

# 2 Usaldage oma lehte Meie kohta

Kui teile meeldivad Target või Nordstrom, on inimesed arvatavasti teist kuulnud. Võimalik, et nad on isegi teie füüsilisi poode külastanud. Mis saab aga siis, kui tegutsete eranditult e-poeäris ilma füüsilise poeta? Uued kliendid ei pruugi teie kohta midagi teada ja võivad olla ettevaatlikud, kui nad sinult ostu teevad.

Sisestage leht umbes. Teie teave teie kohta on koht, kus saate luua usaldus potentsiaalsete klientidega ja leevendada nende hirme. Soovite, et teie klient jagaks oma raha – nii et peate talle teatama, et olete legitiimne. Neil peab olema usku, et nende kord saabub.

Alustuseks muutke oma leht hõlpsalt leitavaks. Kas teil on link oma kodulehelt. Ärge muutke seda, mida te seda nimetate, liiga armas. Kasutage seda selgeks tegemiseks nagu meie kohta või tutvuge meeskonnaga.

Umbes lehel saate oma loo rääkida, kuid pidage meeles, et hoidke seda ka kliendi kohta. Kasutage oma häält ja olge ülejäänud veebisaidiga kooskõlas. Selgitage, mida teete ja miks.

Minge edasi ja infundeerige mõni isiksus. Tutvustage, kes on meeskonnas. Tehke see lõbusateks, lisades huvitavaid näpunäiteid, näiteks turundusjuht on vabal ajal innukas suure laine surfar või laopidaja kasvatab auhinnatud roose. Hoidke seda reaalsena ja andke neile teada, et olete inimene. See aitab huvitavatena lisada reaalseid fotosid (mitte tavalisi fotosid) või isegi videot.

Muidugi ei ole teie leht teie kohta tegelikult kõik teie kohta. See on suurepärane koht, kus saate oma klientidele teada anda, mida saate nende heaks teha. Keskenduge sellele, kuidas saate nende probleeme lahendada.

Ärge unustage, et inimestel oleks teiega lihtne kontakti saada. Teie kontaktteave peaks sisaldama teie veebisaidi mitut asukohta, sealhulgas teie leht teie kohta.

Ja nagu kogu sisu, ärge unustage oma lehte sageli värskendada. Hoidke see praegune ja elav. Andke oma klientidele teada uuest uuest kliendist või teie viimasest disaini võidukäigust. Saate lisada valitud klientide iseloomustusi ja autasude linke. Kuid ärge minge üle parda.

# 3: Ostukorvide laadimine on lihtne

Kujutage ette, kui klient saabub toidupoodi ja peab oma kauba sissetoomiseks otsima ostukorvi. On põhjust, miks kauplused panevad oma vankrid otse sissepääsu lähedusse ja keskele. Sama peaks kehtima ka teie e-kaubanduse veebisaidi kohta.

ostukorv-bitcatcha

Kõik peaks olema klientide jaoks intuitiivne. Muutke oma ostukorvi lisamise / väljaregistreerimise nupud ilmseks. Samuti on kasulik lisada valitud toodete pildid otse ostukorvi.

Pole üllatav, et Apple tabab oma virtuaalse ostukorviga kõiki peamisi punkte. Nagu näete allolevas ekraanigraafikus, on ostukorv lihtne, kuid edastab selgelt kogu olulise teabe.

Üksustest on pilte. Hind on alguses, sealhulgas hinnanguline käibemaks ja saatmiskulud. Seal on isegi rida, mis annab teile teada, millal saate oma paketti oodata (tasuta kella kahe päeva saatmine tellimustele, mis on esitatud kella 17-ks). Ja heleroheline kassasse nupp kergitab lihtsalt klõpsamist.

Bitcatcha-apple-ostukorv

Muidugi on alles algus kärude pakkumisega. Isegi kui teie klient on mõne ostukorvi ostukorvi pannud, pole veel õige aeg põnevil olla. BI intelligentsus hindas, et eelmisel aastal jäeti ostukärudesse nõudmata neli triljonit dollarit väärt kaupa.

Ostjatele ei meeldi üllatused ja nad ei hinda tõkkeid. eMarketer leidis selle 28% ostjatest ei lõpetanud ostu saatmiskulude tõttu. Veel üks 23% loobusid oma kaupadest, kuna ei soovinud ostu lõpuleviimiseks uut kasutajakontot luua.

Tehke see oma klientidele võimalikult lihtsaks. Ärge pange neid midagi registreerima. Laske neil end külalisena vaadata ja andke neile siis võimalus lõpus konto luua.

Andke neile ka palju maksevõimalusi. Lisaks krediitkaartide aktsepteerimisele laske neil kasutada ka PayPali või GoogleWalletit, et nad saaksid oma rahakoti otsimise asemel lihtsalt parooli sisestada..

Kuid ärge heitke meelt, kui kliendid ei vaata kohe välja. Mitte kõik, kes tooted ostukorvi lisavad, ei plaani neid kohe osta. Mõne jaoks on ostukorv peaaegu nagu sooviloend. Muidugi – need võivad olla esemed, mida nad on huvitatud ostmisest, kuid nad pole veel valmis päästikut tõmbama.

“Püsiv” ostukorv võimaldab inimestel ostukorvi lisada ja päeva hiljem tagasi tulla ning need kaubad on ikka veel seal ahvatlevad. Nad ei pea üksusi uuesti otsima, mis teeb ostmise lõpuleviimise lihtsamaks.

Lihtsalt see, kui keegi kaupu ostukorvi paneb, võib olla omamoodi võit. Selle käiguga olete jäädvustanud igasugust teavet. Nüüd teate, mis asjad neid huvitavad. Võite neid ostjaid uuesti turundada e-kirjadega pärast seda, kui nad on teie saidilt lahkunud..

Ja kui nende tooted istuvad naastes tagasi püsivas ostukorvis, olete nende ostmise palju lihtsamaks teinud..

# 4: Lisage oma ajaveebiga rohkem külastajaid

Võimalik, et teil on imelisi tooteid, mida paljude inimeste jaoks meeldiks, kuid kui keegi teie saiti ei külasta, ei kavatse nad teie riiulitelt liikuda. Kõik e-kaubanduse ettevõtted vajavad müügi tegemiseks oma saidile liiklust.

Kuid kuidas meelitada oma saidile uusi külastajaid? Noh, üks tõhus viis on ajaveeb.

Võib-olla mõtled – kole. Ma vihkan kirjutada. Kuid ajaveebid on üks parimaid viise oma vaatajaskonna suurendamiseks, seotuse suurendamiseks ja saidi liikluse genereerimiseks.

ajaveebi sisu-

Veebipäevikud on SEO eesmärkidel kulm. Uute ajaveebipostituste järjepidev postitamine näitab, et teie saiti uuendatakse. Ja otsimootorid võtavad sellest teada. Saate luua oma sisu isegi teatud märksõnade ümber, meelitades juurde rohkem külastajaid. Kui saidil on rohkem lehti, annab see SEO tõuke.

Blogi on viis luua köitvat sisu võrreldes tootelehega, mis suurendab tõenäosust, et inimesed jagavad seda sotsiaalmeedias.

Blogimine on viis, kuidas ennast eristada oma valdkonna autoriteedina, mitte seal, kus midagi raskelt müüakse. Teie ettevõtte asju segada on tore, kuid ärge tehke seda kõike teie kohta. Ajaveeb on koht, kus saate pakkuda lahendusi oma klientide probleemidele ja vastata nende pakilistele küsimustele.

Kui teil pole kahju, milliseid teemasid oma ajaveebis käsitleda, siis siin on mõned ideed, kuidas teile stardi anda:

Õpetused. Andke oma potentsiaalsetele klientidele teada, kuidas nad saavad teie tooteid oma elu lihtsustamiseks kasutada.
Postitage sündmuste kohta et teie sihtrühm oleks huvitatud.
• Andke oma publikule teada eelseisv müük et nad saaksid teie kaupa varuda.
Rääkige tööstuse arengutest nii et saate end seada lähteallikana.
• Kirjeldage, kuidas teie tooted on valmistatud. A lava taga tuur võib olla põnev.

Mis iganes te kirjutate, leidke huvitav nurk ja ärge keskenduge ainult oma ettevõttele. Kui pakute midagi väärtuslikku, lähevad inimesed varsti teie veebisaidile lisateabe saamiseks ja loodetavasti ostu sooritamiseks.

# 5 Kasutage klientide arvustusi, et usaldusväärsust suurendada

Kogu meie bravado ja väidetava julguse jaoks ei meeldi enamus meist olla esimesed, kes midagi proovida saavad. Eelistame kuulda sellest, kuidas kõigepealt läks kellegi teise jaoks. Sama kehtib ka veebipõhise ostu tegemise kohta. Teie kliendid tahavad teada, et teised on neist varem käinud ja millised olid nende kogemused.

tärnihinnangud-bitcatcha

Arvustused võivad anda teie potentsiaalsetele klientidele kindluse, et olete tõeline tehing ja tegelikult nad saavad selle, mida nad tellisid, ja see vastab nende vajadustele. iPerception leidis, et 63% klientidest ostavad suurema tõenäosusega ostu saidilt, kus on kasutajate ülevaateid. Ja Reevoo leidis, et arvustused annavad keskmist 18% müügi kasv.

Ja ülevaated ei pea teile isegi positiivsed olema. Isegi halbadel arvustustel on eeliseid. Positiivsete ja negatiivsete arvustuste segu võib teie usaldusfaktorit tõesti tõsta. Kui iga teie saidi arvustus on hõõguv, hakkavad inimesed mõtlema, kas nad on võltsitud.

Siin on mõned viisid, kuidas arvustusi meelitada:

Kasutage kolmanda osapoole arvustuste pakkujaid nagu Reevoo või Bazaarvoice. Need kinnitavad ostud, nii et teie kliendid teavad, et arvustused on kirjutanud tõelised inimesed.
E-posti kliendid pärast ostu ja paluge neil arvustust jätta. See on taktika, mida Amazoni kolmandate osapoolte müüjad sageli kasutavad.
Paku stiimuleid. Arvustuse koostamine võtab aega, nii et miks mitte anda oma arvustajale võimalus auhind võita.

Arvustused pakuvad ka teie saidile ainulaadset sisu, millest on kasu teie SEO-le. Lisaks aitab märksõnade otsimine hõlpsalt oma saidil arvustusi omada. Kes pole üksust otsides otsingukasti sisse lülitanud “tootenimi + arvustus”?

Teie veebisait on alles algus

Teie veebisait pole vaakumis. Tugev online-kohalolek on alles algus. Peate oma saidil alustatud teabe üle kandma reaalajas klientide suhtlusse. See tähendab, et tagate alati suurepärase klienditeeninduse, jälgides, tarnides soovitud kaupa ja tehes lubadusi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map