Kuidas oma WordPressile hõlpsasti kohandatavat kaarti installida: Google Mapsi vidina ülevaade

Kui olete hiljuti kasutanud meie serveri kiirusekontrolli, siis võisite märgata lahedat uut funktsiooni: interaktiivse serveri asukohakaarti.


Kui mõõdate oma serverikiirust Bitcatcha abil, viime läbi testid kaheksast erinevast kohast üle maailma. Ainult nii saame tagada, et teie sait laadib kiiresti kogu planeedi igast osast.

Seni pidite meie selle eest sõna võtma. Kuid meie uue kaardi abil näete täpselt, kuhu me teie saiti pingutame. See näeb välja järgmine:

Bitcatcha serveri kiiruse test

Nagu näete, näitavad tihvtid teile meie testide asukohti: Suurbritannia, Brasiilia, Singapur, India, Austraalia, Jaapan ja kaks asukohta USA-s.

Olles kasutanud Google Mapsi vidin pistikprogrammi selle kaardi loomiseks, arvasin, et kirjutan selle kohta kiire ülevaate. Nagu näete, on see interaktiivne ja võimaldab mul kasutada asukohtahvtidel Bitcatcha kaubamärki. Päris lahe, eks ole?

Google Mapsi vidin

Pistikprogramm on lihtsalt parim kaardistamise tööriist, mida olen kasutanud. Kui vajate oma ettevõtte või kaupluse asukoha kuvamiseks kaarti, kaaluksin kindlasti selle kontrollimist. Või peate andma inimestele juhiseid või – nagu mina – andma külastajatele teie saidi kohta rohkem teavet.

Google Mapsi vidin on tegutsenud juba üle nelja aasta ja sellel on nüüd 100 000 kasutajat, seega on see usaldusväärne toode.

Pistikprogramm ise on lihtne, intuitiivne ja kohandatav. Alustamiseks pole vaja tehnilisi oskusi ja see töötab otse karbist välja. Peate vaid sisestama asukoha üksikasjad ja kohandama kaardi välimust. Saate disaini oma veebisaidile isegi sobitada.

Aga mis kõige parem, see on välkkiire ja kulutab väga vähe ressursse.

Pistikprogrammi tasuta versioon on saadaval saidil WordPressi turuplats, ja seal on ka a profiversioon alates 15 dollarist.

Ma kasutan profiversiooni (mida ma soovitan), nii et vaatame läbi mõned parimad funktsioonid.

Ülikiire laadimine

Kui olete siin Bitcatcha’s tavaline lugeja, siis teate, et olen kiiruse järele kinnisideeks. Ma ei soovi alati lisada raskeid pistikprogramme, mis imevad veebisaidilt ressursse.

Seetõttu on Google Mapsi vidin nii mugav. Kuigi enamik kaardi pistikprogramme saadab vähemalt 50 interaktiivse kaardi lohistamistaotlust, saadab Google Maps Widget ainult ÜHE päringu. See ei kasuta peaaegu üldse ressursse. Kuidas ta sellega hakkama saab?

See osa on üsna kaval. Kui kaart esimest korda teie saidile laaditakse, on see lihtsalt pilt. See on ekraanipilt või pisipilt, mis tähendab, et see on kerge ja esitab serverile ainult ühe päringu. See näeb välja järgmine:

Kaardi pisipilt

Kaart muutub interaktiivseks alles siis, kui sellel klõpsatakse:

Interaktiivne kaart

Sel hetkel loeb see sisse kõik lisanõuded. See tähendab, et avalehel ei aeglustata teie esialgset laadimiskiirust raske interaktiivse pistikprogrammi abil.

Kohandatav

Nagu näete meie Bitcatcha kaardil, saate kohandada pistikprogrammi oma saidil sulandumiseks. Meie kaardi tihvtid sisaldavad Bitcatcha logo. Samuti saate kaardi suurust ja valguskasti värve muuta, kui see laieneb.

Bitcatcha logo nööpnõeltena google map vidinas

Kaart ise kasutab Google Mapsi funktsioone, nii et saate valida ka nende funktsioonide hulgast. Kas soovite tänavavaadet? Satelliidivaade? Juhised ühest kohast teise? See kõik on pistikprogrammis hõlpsasti kohandatav (märkus: need on profifunktsioonid).

Saate lisada isegi infomulle, suumi suhet ja muid aspekte, mis kõik on Google Mapsist sisse lohistatud.

Regulaarselt uuendatud

See võib tunduda väike asi, kuid otsin alati pluginaid, mida regulaarselt uuendatakse. See tähendab, et nad on alati turvalised, turvalised ja kiired. See mitte ainult ei tähenda, vaid see tähendab, et meeskond hoolib oma pistikprogrammist ja reageerib vigade parandamisele kiiresti.

Selle kirjutamise ajal värskendati Google Mapsi vidinat kolm päeva tagasi. Selle pistikprogrammiga on tagatud kõige ajakohasem funktsioon.

Suur tugi

Google Mapsi vidina taga olevad poisid on klienditoega suurepärased. Nende eesmärk on vastata kõigile e-kirjadele kolme tunni jooksul ja tagada vastus 24 tunni jooksul.

Profiliikmed saavad aasta garanteeritud tuge, kuid saate paketti ‘Agentuur’ kasutada kogu elu toetamiseks.

Seal on ka kasulik tugifoorum tasuta kasutajatele. Eksperdid on üsna aktiivsed ja kõige tavalisematele küsimustele vastab hea kasutajaskond.

Kas tasub profipaketi eest maksta?

15 dollari juures tasub kaaluda profipaketti. See annab teile aasta tasuta versiooniuuendusi ja garanteeritud tuge ning juurdepääsu profifunktsioonidele (rohkem kohandamisvalikuid, piiramatu nööpnõelad, tänavavaate valikud jne.) Näete funktsioonide täielikku loendit siin).

„Pro Unlimited” pakett on kesktase ja see võimaldab teil kasutada pistikprogrammi nii paljudel isiklikel saitidel kui soovite. Pro Agentuuri pakett on kõige kallim ja pakub teile piiramatuid isiklikke ja klientide kasutusi, aga ka eluaegseid täiendusi ja tuge.

Kui te pole kindel, kas lisaraha on seda väärt, võite proovida profiversiooni seitse päeva tasuta (krediitkaarti pole vaja).

Google Mapsi vidin töötab

Enne arvustuse pakkimist uurige, kuidas pistikprogramm kulisside tagant välja näeb. Nagu näete, on vidina seadistamiseks palju võimalusi:

Valige suurus, kaardi tüüp ja tihvtide kohandamine ühest lihtsast vormist.

Google Map vidina seaded

Pealkirja või teksti saate muuta kaardi enda kohal ja all.

Seejärel nipsutage vahekaarti interaktiivseks kaardiks ja saate kohandada, kuidas interaktiivne külg ilmub.

Tugimeeskonnale pääsete juurde ka seal, valikute ekraanil.

Lõplikud mõtted

Google Mapsi vidin on parim viis oma saidile kaardi lisamiseks. Seda on lihtne kasutada, see sulandub teie kujundusse ega aeglusta teie saidi aeglustumist.

Proovige ise järele. Tasuta versiooni saate WordPressi pistikprogrammide poest või Pro versiooni Google Mapsi vidina ametlikul saidil.

Andke teada, kuidas teil läheb!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map