Kas pCloudi eluaegne tellimus on seda väärt? Enne ostmist tuleb läbi lugeda!

Kui loete seda, tähendab see tõenäoliselt, et olete kohanud minu sõbra Sami pCloudi arvustust ja kaalute tõsiselt ennast kontoga kohtlemiseks.


Me pole üllatunud. PCloud võtab proovitud toote ja puhub selle täiustustega täielikult veest välja, jättes võistluse järel võistlusele tõsise tolmu sööma.

Kui te ütleksite mulle 10 aastat tagasi, et saaksin oma failidega turvaliselt juurde pääseda mis tahes mujal maailmas, kus on 2TB salvestusruumi, saaks 30-päevase failide jälgimise tõttu segi ajatud faili tagasi kerida. ja teeksin teistega ühe nupuvajutusega koostööd, sülitaksin põrandale, raputaksin vägivaldselt rusikat ja süüdistaksin teid selles, et olete varjatud valetaja.

Õnneks ei kohtunud me kümme aastat tagasi või oleksin pidanud oma sõnu sööma.

pCloud pakub kõike, mida nad ütlevad, et toode teeb, ja palju muud – nad on andnud meile võimaluse tasuda ELUKOHA tellimuse eest, mis tähendab, et saame nautida pCloudi konto kõiki eeliseid ainult ühe kindla hinnaga.

Asi on selles, kas pCloudi eluaegne tellimus on seda väärt? Uurime välja.

Miks tuli pCloud välja eluaegse plaaniga?

pCloud Eluaegne tellimus

Aastane liitumisplaan toob tegelikult pCloudile pikaajalisemat kasumit, mida siis ettevõte saab, andes kasutajatele võimaluse maksta eluaegse plaani eest ainult üks kord?

Ausalt, me ei tea.

Me arvame, et pCloud koosneb paljudest noortest, tulevikku vaatavatest inimestest, kes tahavad tegelikult kasumit teeniva mõtteviisi asemel maailmas midagi muuta.

Reaalselt on pCloud ikkagi äri ja ettevõte peab kasumit maksimeerima. Meie parim arvamine on see, et kuna pCloud on turul suhteliselt tundmatu (võrreldes Dropboxiga) & Google Drive), on nad välja pakkunud järgmised plaanid uute kasutajate ligimeelitamiseks ja turuosa suurendamiseks. Kui see vastab tõele, siis see töötab – olen ostnud endale plaani.

Samuti kahtlustame, et nende eluaegsete liitumispakettide ostmise võimalus ei pruugi olla püsiv, seega oleks meie parim nõuanne hankida see seni, kuni saate veel!

Mis määratleb „eluaegse tellimuse”?

Ma arvan, et me kõik teame, et miski, mis teile antakse “eluks”, pole tegelikult elu. Uurisime nende TOS-is ringi ja avastasime, et nende mõiste „eluks ajaks” on tegelikult 99 aastat või kumb on lühem.

Ainult 99 aastat

See viskab mutrivõtme minu plaanidesse kanda see konto üle mu lapselastele kui perekonna pärusmaale, kuid ma arvan, et 99 aastat (või surm, olenevalt sellest, kumb saabub varem) on üsna korralik tehing..

pCloudi eluaegne tellimus – kavad & Hinnakujundus

500GB2TBpere
Salvestusruum500GB2 000 GB2 000 GB
Kasutajate arvÜles 5
Aastane hind $ 47.88 $ 95.88N / A
Eluaegne hind 175 dollarit 350 dollarit 500 dollarit
Säästud – 64,40 dollarit * – 129,40 dollarit * ei kohaldata

* Säästud arvutatakse eeldusel, et olete aastaplaaniga liitunud ja hoidnud seda 5 aastat.

pCloudi eluaegne tellimus võib tunduda kallis, kuna peate maksma suure summa ette, nii et saame aru, miks mõned inimesed valisid selle asemel oma aastaplaani.

Siiski tunneme, et see sarnaneb veidi liisimise või kinnisvara ostmisega; aastaplaan on nagu liisimine (maksate vähem, kuid vara ei kuulu kunagi teie omandisse), samas kui eluaegne tellimus on nagu ostmine (kui hind on õige ja teile meeldib, siis miks mitte?)

Igatahes krõbistame teada saamiseks mõned numbrid. Tutvuge meie järeldustega allpool.

pCloud Premium 500GB

Aastas maksab pCloudi preemiakava 47,88 dollarit, eluaegne plaan aga 175 dollarit, ühekordne makse. Kui eeldaksite, et hoiate aastaplaani 5 aastat, oleksite juba tasunud 239,40 dollarit, mis juba ületab pCloudi eluaegse liitumisplaani.

Teie säästud 5 aasta jooksul, kui maksate Premium 500 GB elukestva plaani eest: 64,40 dollarit

pCloud Premium Plus 2TB

Hankige see, Premium Plus 2TB plaan maksab 95,88 dollarit aastas, võrreldes eluaegse tellimusega 350 dollarit. Eeldame jälle, et hoiate plaani 5 aastat. Aastaplaaniga oleksite juba köhinud ilmatu 479,40 dollarit, samal ajal kui eluaegse tellimuse eest peate maksma ainult 350 dollarit.

Teie säästud 5 aasta jooksul, kui maksate Premium Plus 2TB eluplaani eest: 129,40 dollarit

pCloud Perekond

pCloudi pereplaan on saadaval ainult eluaegse tellimusega, kuid kuna see võimaldab viiel kasutajal jagada ühte kontot, siis kasutame pereplaani vs 5 eraldiseisvat 500 GB suurust iga-aastast lisatasu paketti.

Pereplaan maksab teile 500 dollarit, samas kui iga lisatasukava maksab 47,88 dollarit x 5, mis kokku moodustab kokku 239,40 dollarit aastas! Viie aasta pärast maksab see 1177 dollarit, mis mingil põhjusel ajab mind pisut vihaseks.

Teie säästud viie aasta jooksul, kui maksate Perekonna eluajakava eest: 697 dollarit

Nende numbritega on minu arvates üsna turvaline öelda, et kuigi eluaegse tellimuse korral võib tunduda, et nad maksavad rohkem (kõrge ühekordse makse tõttu), maksate tegelikult tegelikult palju vähem ja saate rohkem väärtust, võrreldes aastase plaanid. Kui plaanite jääda pCloudi juurde pikaajaliselt, soovitame tungivalt osta üks eluaegsetest plaanidest.

Lisafunktsioon – pCloud Crypto eluaeg

pCloud Crypto eluaeg

Me võime kõik nõustuda, et faili turvalisus on oluline, kuid kas selle eest tasumine on väärt? Lõppude lõpuks on meie failid pCloudi serverites juba turvalised.

Nad kasutavad juba AES TLS / SSL 256 bitist krüptimist, nii et kui meie failid on teel serveritesse kinni, siis kes kaaperdab selle, ei pääse nagunii neile võtmetele juurde ilma võtmeta.

Miks oleks meil vaja isegi pCloud Cryptot?

Näete, et pCloudi serveritesse üles laaditud failid võivad AES-i krüptimist nautida, ja keegi ei saa neid faile puudutada, kuid kui nad serveritesse jõuavad, naasevad failid tagasi nende algsesse vormi. Ehkki teie failid on endiselt turvalised, näevad pCloudis olevad inimesed seda, mida olete üles laadinud.

pCloud Crypto lisab täiendava turvakihi, luues teile ainulaadse võtme, nii et ainult võtmega inimene pääseb neile failidele juurde, hoides neid kõigi eest, sealhulgas pCloud, turvalisena.

Hüpoteetiliselt: kui teil on pCloudisse üles laaditud ülisalajasi valitsuse andmeid ja mõni terroristlik organisatsioon kaaperdab nende kontorit füüsiliselt, võivad nad sundida pCloudi üles laadima teie üles laaditud andmed ja kasutama seda teavet maailmavallutamiseks. See on õige, maailm läheb põrgusse ja see on teie süü, semu.

Isegi kui kõige kurikuulsamad terroristid rüüstavad pCloudi, ei saa nad kuidagi juurdepääsu teie ülitundlikele eravalitsuse andmetele ja te oleksite päästnud maailma põrgusse minemisest, nii et teid kutsutakse nüüd kangelaseks.

Igal juhul räägime kuludest.

pCloud Crypto maksab aastas 47,88 dollarit, eluaegne tellimine maksab vaid 125 dollarit. 5 aasta jooksul oleksite kokku hoidnud 114,40 dollarit. Kui soovite pCloud Cryptot saada, tehke endale teene ja minge elukestva versiooni juurde. Säästad nii palju rohkem.

Märge

Krüpto on lisafunktsioon, mis tuleb lisaks teie pilvesalvestusele osta. Öelge, kas soovite 2TB kogu kasutusega krüptosalvestust. Maksumus on 350 dollarit + 125 dollarit = 475 dollarit.

Mis võib valesti minna

Nagu Sam oma ülevaates mainis, pole pCloudi suurepäraste teenuste puhul kindlasti palju puudust. Kuid meil on mõned probleemid, millest räägime allpool.

1. Mis siis, kui mõni teine ​​ettevõte ostab pCloudi?

Ebatõenäoliselt juhtub, kuid siiski on oluline mure.

Pöördusime pCloudis (mis on muide silmapaistev) tugimeeskonna poole kommentaaride saamiseks ja nad on meile garanteerinud, et nad ei soovi ettevõtet müüa, vaid austavad kõiki eluaegseid kontosid, kui keegi otsustab ostab tulevikus nende ettevõtte üle.

Kuid meile meeldib olla kindel, et käisime läbi nende TOS-i, kuid kahjuks ei leidnud me üldse midagi sellega seotud.

Nad tunnistasid, et nende TOS-is selle kohta kirjandust ei olnud, kuid kui see mõte tegi meid tõeliselt ebamugavaks, võime alati valida nende aastaplaanide kasuks. Peame nõustuma.

2. Mis siis saab, kui mäluruumi pole piisavalt?

2TB salvestusruumi võib praegu tunduda palju, kuid failide maht kasvab kiiresti. 5 aasta pärast ei pruugi 2TB-st piisata. Kas nad uuendavad meie kontosid, kui saabub aeg või peaksime ostma rohkem salvestusruumi?

Mis saab siis, kui pCloud otsustab tulevikus luua 5TB konto? Soovime, et saaksite sellele üle minna, makstes vaid vahe, kuid vaadates, kuidas asjad käivad (peate maksma kogu eluaegse liitumistasu, isegi kui teil on olnud aastaarvestust suvalise summa ulatuses), näib nagu oleksime pidanud rohkem välja harutama.

3. Võimaluse hind – mis juhtuks, kui midagi paremat kaasas käiks?

Oh FOMO (hirm kadumise ees) on selles tugev.

Kõigil pCloudi eluaegsetel tellimiskavadel on suurepärane väärtus, kuid olgem ausad – 175 dollarit pole odav. Ma näen inimesi, kes valivad iga-aastase maksmise just seetõttu, et neil pole 175 dollarit ette nähtud, kuid ma lahkun.

Püüan öelda, et maksaksime nii palju konto eest ja 6 kuud mööda teed, kui mõni teine ​​ettevõte otsustab luua parema toote, mis maksab vähem, siis tunneksime, et meid teenindatakse kepi lühike ots.

Lõpuks peame maksma uue, parema toote (lisaks sellele, mille oleme juba maksnud pCloud) eest, kui tahame nende teenuseid kasutada, ja see on palju!

Lõplikud mõtted – pöidlad üles või alla?

Olgu, siin on meie mõtted – pCloudi eluaegne tellimus on fantastiliselt fantastiline. Kulude kokkuhoid on liiga suur, et seda eirata. 500 GB kestva eluplaaniga saate säästa 64,40 dollarit, võrreldes 5-aastase aastakonto maksmisega (2TB ja perekonna plaaniga kokkuhoid suureneb lihtsalt).

Muidugi, meil on mõned olulised mured (tulevaste salvestusruumide puudumine, alternatiivkulu, hirm pCloudi sulgemise ees, enne kui meie eluaegsed hüved ära kasutatakse), kuid saagem reaalsuseks; meie mured on õigustatud, kuid nende tekkimine on ebatõenäoline.

Kui see teid tõesti häirib, võite alati vabalt aastaplaaniga kaasas käia ja uuendada, kui tunnete end kindlamana.

Nii et kõigi siin Bitcatcha.com olevate inimeste nimel annan ma kaks pöialt üles pCloudi elukestva tellimise plaani. Hankige see enne, kui nad arukaks saavad ja otsustavad plaani tõmmata!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector