Kleepuva parooli ülevaade – kleepuva parooli 7 plussi ja 6 miinuseid

Kindel parool


Kindel parool

https://www.stickypassword.com/

tl; dr

Väärtuse osas kõige tipptasemel, millel on tõeliselt kenad eelised, pole üllatav, et kleepuv parool tegi selle nimekirja! Sticky abil leiate mõned unikaalsed funktsioonid, muutes neist suurepärase paroolide halduri neile, kes otsivad tehingut. Lisateave.

Kleepuva parooli ülevaade – 7 plussi & 6 miinust kleepuvat parooli

Mis teeb kleepunud parooli nii suurepäraseks? Mis saab neist, mis muudavad inimesed tarkvara suhtes poeetiliseks, miks hindasid Tom’s Guide, Cnet ja Techradar neid nii kõrgelt?

Selle teadasaamiseks installisime paroolide halduri kõigisse oma masinatesse ja kasutasime seda paar päeva, et saada aimu, kuidas programm tegelikult töötab.

Samuti oleme otsustanud neid teie heaks kenasti koostada, nii et saate ühest kohast leida kõik, mida peate kleepuva parooli kohta teadma..

Sisukord

Kleepuva parooli plussid

 1. Pardal sõitmine on ülilihtne!
 2. Rakenduskontod on saadaval!
 3. Kaasaskantava seadme varukoopia!
 4. Mitu brauserilaiendit, sealhulgas Safari!
 5. Krediitkaardi automaattäide & pangaandmed!
 6. Stickyl on olnud tõesti kenad eelised!
 7. Saate päästa lamante!

Kleepuva parooli miinused

 1. Puudub reaalajas vestluse tugi
 2. Sünkroonimine võib olla aeglane
 3. Töölauarakenduse kasutajaliides vajab tööd
 4. Mobiilirakenduse jaoks pole parooligeneraatorit
 5. See võib olla ülepaisutatud ja ebaõnnestuda
 6. Sellel puuduvad olulised omadused

Kleepuva parooliga plaan & Hinnakujundus

 • Ülevaade

Kas kleepuv võib minna varba vastu varjatud hiiglastele?

 • Kindel parool VS NordPass
 • Kindel parool VS Dashlane

Kohtuotsus

 • Kas peaksite otsima kleepuvat parooli??

Kleepuva parooliga tutvumine

Olen üsna kindel, et kõik ja nende emad tunnevad paljukiidetud viirusetõrjet AVG. Olete seda tõenäoliselt varem kasutanud või vähemalt teate kedagi, kellel on.

Noh, teil on hea meel teada saada, et enamik Sticky Passwordi C-taseme juhtivtöötajaid on AVG tehnoloogiate endised juhid, kes tõid oma käsitööle sama kvaliteedi ja pühendumuse üle Lamantine Software’i, ettevõtte taga Kindel parool.

Lamantine Software asutati 2001. aasta alguses Alex Tištšenko poolt eesmärgiga luua inimestele digitaalses maailmas navigeerimiseks mugavam protsess – ja selle nägemusega loodi kleepuv parool.

See on loodud loomiseks, korraldamiseks & lihtsustage oma veebielu, lubades kasutajal luua lemmikveebisaitide jaoks ainulaadseid paroole, ilma et peaksite neid meelde jätma.

Petr Bilek liitus ettevõttega 2009. aastal tegevjuhina, tuues oma äritegevuse AVG-st üles, et aidata Lamantine Software’il laieneda uutele arenevatele turgudele kogu maailmas.

Sticky Password on sellest ajast alates osutunud edukaks, näiteks selliste juhtivate turvaettevõtetega Kapersky Labs oma tehnoloogia juurutamine Kapersky enda paroolide haldurisse.

Kas me saame oma andmetele kleepuvat parooli usaldada??

Kui valitsus või häkker rikub nende servereid, kas meie privaatsed andmed jäävad privaatseks? Need on küsimused, mis häirivad enamikku inimesi, eriti siis, kui nad registreeruvad teenustega, mis hõlmavad nende isikuandmeid.

Hea uudis on see, et kleepuv parool asub Tšehhi Vabariigis Brnos.

Kuidas see meile hea on??

Nii et siin on tehing – Tšehhi Vabariik ei kuulu selle lepingusse 5 silma, 9 silma või 14 silmaga allianss, mis tähendab, et kui mõni valitsus soovib mingil põhjusel sundida ettevõtet nende kasutajaandmeid avaldama, võib kleepuv parool neile lihtsalt sõrme anda ja nende rõõmsat teed minna.

Kõik kleepuva parooliga seotud turvarikkumised?

Sticky serverite rikkumise kohta pole me midagi leidnud, ja ma arvan, et see on hea uudis.

Vaatamata sellele, isegi kui servereid rikutakse, kasutab kleepuv parool Zero-Knowledge turbefunktsiooni, mis viskab kasutajale palli, et ta peaparooli mäletaks. Nad ei hoia seda parooli ja võlvi andmeid ei saa ilma selle paroolita lugeda.

Seega on andmevargadel teie andmeid lugeda võimatu, isegi kui neil õnnestub kuidagi kleepuva parooli märkimisväärselt turvalisi linnuseid rikkuda..

Vaatame nüüd kõigele vaatamata järele sellele, mille pärast teie siin tegelikult tulite – meie kõige lemmikumad asjad kleepuva parooli kohta!

7 asja, mis meile kleepuva parooli juures meeldivad

1. Pardal sõitmine on ülilihtne!

Uute programmide ja tarkvara kasutamisel on üks parimaid viise, mille abil saate end kasutajana tervitada, luues sisseehitatud süsteemi, mis on lihtne & kasutajasõbralik.

Kui mul on probleeme oma seadmes teenuse seadistamisega, võite kihla vedada, et minu mulje sellest tarkvarast on hapu, hoolimata sellest, kui kasulik see tegelikult on.

Õnneks tegi ettevõte Sticky sissetoomise meie süsteemidesse ülimugavaks.

Kui olete konto registreerunud, palutakse teil laadida oma arvutisse kleepuv parool alla ja installida see.

kleepuv parool samm-sammult installimine

Ekraanil kuvatakse samm-sammult juhised, et mitte kunagi eksida.

Ekraanil kuvatavaid juhiseid järgides tuleb punkt, kus teil palutakse luua uus konto.

kleepuv parool palub konto luua

Teil palutakse sisestada oma e-posti aadress ja oma parool. See on äärmiselt oluline – ÄRGE kaotage oma parooli! See on ainus võti oma võti avamiseks ja see on ainus parool, mida tarkvara ei salvesta.

kleepuv parool palub põhiparooli seada

Nii et kasutage üldparooli, mis jääb teile kogu elu meelde või on tõesti midagi turvalist, kirjutage see üles ja hoidke seda luku ja võtme all.

Kui olete selle bitti välja sortinud, küsib Sticky, kas soovite, et pilvesünkroonimine oleks sisse lülitatud, et teie andmeid sünkroonitaks kogu aeg kõikides seadmetes või ainult kohalikku WiFi-sünkroonimist.

kleepuv paroolipilve sünkroonimine paroolide jagamiseks kõigis seadmetes

Teoreetiliselt on kohalik WiFi-sünkroonimine turvalisem, kuna teie andmeid ei kasutata kunagi Internetis ja see sünkroonitakse üksteisega ainult siis, kui on olemas WiFi-ühendus.

Kuna Sticky kasutab AES-256 krüptimist (sellest pikemalt hiljem), ei tohiks keegi veebisünkroonimise ajal teie andmeid kaaperdada, seega eelistasime lihtsalt, et pilvesünkroonimine oleks sisse lülitatud.

Me hindame seda võimalust siiski.

Järgmine samm on asi, kus asjad vähemalt minu jaoks huvitavaks saavad – Sticky tuvastab automaatselt teie kasutatavad brauserid ja küsib, kas soovite importida seal talletatud sisselogimisandmeid Sticky andmebaasi.

kleepuv parool integreeritakse veebibrauseritega

Peate lihtsalt valima, milliseid brauseri andmeid soovite importida ja vajutama nuppu Jätka, siis teeb Sticky automaatselt teie heaks töö! Pole vaja jama minna, minnes Chrome’i brauseritesse csv-faile alla laadima ja mis mitte!

Nüüd peaksite selle juba tehtud olema, kuid Sticky palub teil alla laadida nende brauserilaiendid, et integreerida nende tarkvara igapäevastesse sirvimisharjumustesse.

kleepuv parool küsib Chrome'i brauseri laienduse installimist

See protsess pole üldse keeruline ja kleepuv teeb suurema osa teie jaoks rasketest tõstmistest.

Kõik, mida peate tegema, on klõpsata “Järgmine”. Ütlematagi selge, et oleme mugavuse eest tänulikud.

2. Rakenduskontod on saadaval!

See on üks funktsioon, mida ma kunagi ei teadnud, et soovin paroolide halduris. Oleme brauserites paroolide halduritega nii ära harjunud, et unustasime rakendused olemas ja mõnikord peame nende tegelikuks kasutamiseks logima sisse.

Olen Skype’i sisselogimisandmed lugematu arv kordi unustanud (kasutasin nupule „Lähtesta parool” iga kord, kui seda vaja on) ja olin meeldivalt üllatunud, et Sticky suudab minu andmeid ka rakendustesse salvestada ja rakendada..

Rakenduste lisamine Sticky süsteemi osutus pisut keerukamaks, kui ma sooviksin, kuna mul oli vaja leida exe allikas, mis tähendas, et ma pidin oma C-draivi kaevama, et leida, kuhu ma programmi algul installisin..

On hea, et Sticky nägi ettenägelikult väikese nupu lisamist, et seda protsessi palju lihtsamaks muuta.

kleepuv parool võib salvestada teiste rakenduste paroole

Kõik, mida peate tegema, on programmi käivitamine, Sticky avamine, lohistage see väike nupp soovitud programmi kohale ja see lisatakse automaatselt Sticky rakenduste kontodele. Lihtne!

Siiski leidsime, et rakenduste kontode funktsioon on veidi õel. See töötas suurepäraselt, kui Skype täitis mu sisselogimisandmeid automaatselt, kuid me ei suutnud välja mõelda, kuidas seda oma Epic Games käivitajaga tööle panna..

Minu kasutatud lahendus oli minna rakenduste kontodele, kopeerida käivitusprogrammis minu kasutajanimi ja parool ning “Ctrl + V”. Pole just kõige elegantsem viis asjade tegemiseks, kuid vähemalt ei pea ma enam sisse logima, kui ma tahan parooli lähtestada..

3. Kaasaskantava seadme varukoopia!

Kuule, siin on veel üks funktsioon, mida ma kunagi ei teadnud, et mind vaja oleks!

On olnud mitu korda, kus pidin avalikkuse või sõbra arvutist saidile sisse logima, ainult võltsimise tõttu, sest mõistsin, et mul pole teises arvutis juurdepääsu oma paroolihaldurile..

Pange mind tõmbama oma telefoni installitud mobiiliversioon välja, otsima oma sisselogimised ja tippima see brauseris käsitsi alla nagu degenereerunud loom.

Kleepuv parool suudab luua iseenda kaasaskantava versiooni, mida saab mälupulgale salvestada, nii et saate selle endaga kaasa võtta, ükskõik kuhu lähete.

kleepuv parool kaasaskantav versioon võimaldab teil paroolidele juurde pääseda kõikjal

Kui ühendate välkmäluseadme uude arvutisse, ei pea te tarkvara isegi installima.

Peate lihtsalt leidma kaasaskantava Sticky Password.exe ja käivitama selle ning teil on uues arvutis töötav programmi kaasaskantav versioon, millel on juurdepääs kõigile teie andmetele ja sisselogimistele.

Mugav pole see?

Enne arvutist lahkumist veenduge, et tõmmake see vooluvõrgust välja. Te ei soovi, et keegi teine ​​saaks teie hinnalistel sisselogimisel oma räbalad kindad.

4. Mitu brauserilaiendit, sealhulgas Safari!

Alates 2020. aasta veebruarist, 58,1% kõigist Interneti-kasutajatest kasutab brauserina Chrome’i.

chrome'i turuosa brauseris on 58,1%

(Allikas: w3counter.com)

Kuid kas see tähendab, et mujal maailmas, mis ei kasuta Chrome’i (mõjuval põhjusel, kuid satume sellesse teist korda), ei peaks olema juurdepääsu korralikule paroolihaldurile?

Maailmas, kus enamikul paroolide halduritel on AINULT brauserilaiendid Chrome’i, Edge’i ja võib-olla Firefoxi jaoks, teavad teiste varjatud brauserite kasutajad hea meelega, et Stickyl on brauserilaiendid nende jaoks kõige tõenäolisemad!

Eriti uudiseid tervitavad eriti Safari kasutajad. Interneti-kasutajate nimekirja kõrgeima brauserina pole meil aimugi, miks enamik paroolide haldureid Safari ei toeta.

Siin on nimekiri brauserilaienditest, mida kleepuv parool toetab:

 • Chrome
 • Mozilla Firefox
 • Microsoft Edge
 • Internet Explorer
 • Ooper **
 • Kroom **
 • Seamonkey **
 • Yandex **
 • Comodo Dragon **
 • Kahvatu kuu **
 • Safari 12 või uuem

** Toetatud on ainult nende brauserite 32-bitine versioon.

5. Krediitkaardi automaattäitmine & pangaandmed!

Üks paljudest eelistest, mida paroolide halduris ootan, on see, kas neil on võimalus isiklikke andmeid salvestada või mitte.

Miks?

Noh, see on sellepärast, et… ma olen laisk. Mulle ei meeldi registreerimislehtede üksikasjade täitmine iga kord, kui tellin midagi uut või hakkan tegema veebipoes ostmist.

Kleepuv kaasas võimalus salvestada teie isiklikke andmeid. Kuid see pole selle funktsiooni kõige lemmikum asi.

Minu kõige lemmikum asi on võimalus salvestada krediitkaardiandmeid ja pangandusteavet.

kleepuv parool võib hoida krediitkaardi- ja pangaandmeid

On lugematu arv kordi, kui istun kõik hubaselt ja mugavalt oma toolil, teen oma tavapärased veebipoodide ostmised korda ja siis… Pidin oma krediitkaardile jõudmiseks läbima tõsiasja, mille järgi ma tõusen üles..

Olgu, see võib olla natuke liialdus, aga ma olen laisk, mäletad? Mulle ei meeldi püsti tõusta. Kui mul oleks võimalik toit otse oma diivanile toimetada, siis ma teeksin seda.

Igatahes ma kahanen. Sticky salvestab teie isikuandmeid, krediitkaardinumbreid ja pangateavet, nii et kui teete sisseoste veebis või registreerute uuele foorumile, ei pea te sõna otseses mõttes midagi tegema – Sticky täidab kõik teie jaoks automaatselt.

6. Stickyl on olnud tõesti kenad eelised!

Paroolide haldur ei pea tegelikult palju tegema. Ma loodan, et nad lihtsalt mäletavad mu paroole ja genereerivad mulle uusi, see on ka kõik.

Kui paroolide haldur ületab need kohustused, pakkudes teile eeliseid, mis suurendavad teie digitaalse elu kvaliteeti, teate, et ettevõte hoolib oma kasutajatest.

Kleepuv parool hoolib ilmselgelt ja see näitab eeliseid, mille nad on oma süsteemi rakendanud.

 • Piiramatu arv seadmeid
  Erinevalt teistest paroolihalduritest võimaldab kleepuv parool tarkvara kasutada kõigis seadmetes. Ka need on kõik sünkroonitud, nii et sisestage parool ühte seadmesse ja kõik muu värskendatakse!
 • Turvaline paroolijagamine
  Saate saata oma paroolid e-posti aadressidele ja lubada adressaatidele teie paroolidele piiratud õigused (ei saa muuta) või täielikud õigused (saab muuta, juurdepääsu võib tühistada). Tõsi, nad peavad teie sisselogimiste kasutamiseks installima vähemalt kleepuva parooli tasuta versiooni, kuid see on eelis, mida ma tõesti hindan.
 • Pilve varundamine
  Sticky kasutab pilve varukoopiaid, nii et kui teie peamine arvuti sureb teie peale, peate vaid hankima uue, installima kleepunud parooli ja kõik andmed taastatakse!
 • Esiserva turvalisus
  Paroolide haldurit ei saa käivitada ilma korraliku turvalisuseta, Stickyl on see aga labidana.

  Nad rakendavad AES-256 sõjalise taseme krüptimist, nii et teie andmeid ei saa sünkroonimise ajal pealtkuulata. 2-faktoriline autentimine (2FA) on soovi korral saadaval, pakkudes teile täiendavat turbekihti.

  Mobiilirakendus kasutab biomeetrilist skannimist, nii et keegi ei pääse teie paroolidele juurde, kui nad pole teie pöidla ära lõiganud.

  Mis kõige parem, null teadmisteta krüpteerimine – keegi ei saa teie võlvi avada ilma teie paroolita. Isegi kui andmevargad saavad teie andmed kätte, ei saa nad seda ilma teie paroolita lugeda.

7. Saate päästa lamante!

Olgu, nii et see ei too teile mingit kasu, kuid see on põhjus, mis meie arvates on piisavalt hea, et me seda esile tõstaksime – manaadid!

kleepuv parool salvestab lamanaadid iga müüdud litsentsi korral

Manaanid on õrnad ohustatud olendid, kes elavad troopiliste merede veetaimede läheduses. Neile on monikerile antud “merelehmad” nende õrna käitumise ja rahuliku olemuse tõttu.

Nad on ka üks jumalikumaid mereelukaid, keda te kunagi näinud olete!

Lamantine Software (Sticky taga olev ettevõte) teeb tihedat koostööd Päästa Manatees Club, pakkudes neile rahalist tuge vajaduse korral. Klubi pidevaks toetamiseks nõuab Lamantine Software rahalisi vahendeid – vahendeid, mida nad saavad, kui ostate lisatasuga Sticky Passwordi konto!

Lühidalt: lisatasukonto ostmisel säästate kaudselt maneete!

Naljakas fakt

Lamantine Software on oma nime saanud Lementin, mis on prantsuse keeles Manatee!

6 Probleemi kleepuva parooliga

Siiani tundub kleepuv parool olevat tõesti hea paroolide haldur, kuid kas see on parim?

Me ei arva seda ja siin on põhjus.

1. Puudub reaalajas vestluse tugi

Okei, ausalt öeldes pole paroolide halduritega reaalajas vestlust vaja, kuid oleksin väga tänulik, kui seda saaks rakendada.

E-posti tugi töötab hästi, kui meeskond võtab teiega ühendust 24 tunni jooksul, kuid mina isiklikult eelistan kiiruse jaoks lihtsalt vestluse tuge.

2. Sünkroonimine võib olla aeglane

Teiste paroolihaldurite testimisel toimub sünkroonimine peaaegu üheaegselt.

Sticky puhul näib, et sisselogimisi ei värskendatud kohe. Tegelikult pidin ma oma seadmetes käsitsi sünkroonima töölauarakendusesse sisselogitud sisselogimise sisselogimise, et kuvada seda mobiiliversioonis.

See võib olla ühekordne probleem, võib see olla kasutajaküsimus või võib see olla lihtsalt pisut glitch.

3. Töölauarakenduse kasutajaliides vajab tööd

Miskipärast otsustas Sticky varjata rakenduse mõned olulisemad funktsioonid.

Otsisin parooligeneraatorit kõrgelt ja madalalt, ainult et leida see paremas ülanurgas asuvas rippmenüüs peidetud asemel, et seda põhiliideses kuvada.

kleepuva parooliga töölauarakenduse kasutajaliides vajab ümbertegemist

Ausalt, kui ma ei teaks paremini, oleksin arvanud, et tarkvaral pole parooligeneraatorit.

Vähemalt on see brauserilaiendis silmapaistvalt esile toodud.

kleepuvat parooligeneraatorit on brauserilaiendis hõlpsasti näha

4. Mobiilirakenduse jaoks pole parooligeneraatorit

Mobiilseadmete osas on meil rakendusi, kuhu peame sageli sisse logima, ja mõnikord tahame nendes rakendustes parooli muuta.

Kuid Stickyl pole kaasas mobiilsete paroolide generaatorit, mis purustab meie unistused mobiilirakenduste paroolide hõlpsaks muutmiseks liikvel olles.

5. See võib olla ülepaisutatud ja tööta

Näib, et Sticky võib teie jaoks paroolide vahetamisel tõesti üle jõu käia … välja arvatud juhul, kui see alati ei tööta.

Nüüd ma ei tea, kas see on probleem minu e-posti serveriga või Stickyga, kuid kui proovisin sisse logida ühte oma paljudest meilidest, palus teenus mul parooli muuta.

Enne kui ma seda teadsin, võttis Sticky üle, genereeris parooli ja täitis minu jaoks vormid.

“Oh”, mõtlesin endamisi, “see on tõesti mugav.”

Välja arvatud see, et nüüd ei tundu mulle, et ma login oma e-posti sisse.

Nagu ma ütlesin, ei tea ma, kas see on probleem minu e-posti serveriga või sellega, et Sticky ei mäleta õigeid paroole, kuid ma loodan, et see on ühekordne probleem.

6. Sellel puuduvad olulised omadused

Jah, Sticky tutvustab paljusid funktsioone, mis teistel paroolide halduritel puuduvad, nimelt rakendusekontosid ja kaasaskantava seadme varundamist, kuid näib, et neil puudub ka palju muid funktsioone, näiteks:

 • Tume veebi skaneerimine
  Kleepuv ei skaneeri tumedat veebi, et näha, kas teie sisselogimised on ohus või mitte.
 • Hädaabi kontaktinfo
  Me ei saa lubada ICE (hädaolukorras) kontaktidel oma paroolidele juurde pääseda.
 • Turvaline märkmete jagamine
  Me ei saa turvaliselt jagada selliseid asju nagu WiFi paroolid.

Kleepuva parooliga plaan & Hinnakujundus: ülevaade

Sticky Paroolil on 3 kava – tasuta, esmaklassiline ja eluaegne -, mis sobivad kõikvõimalikeks kasutaja vajadusteks:

FreePremiumLifetime
# PasswordUnlimitedUnlimitedUnlimited
Automaatne täitmine & LoginYesYesYes
Digitaalne rahakottJah jah
Pilv SyncNoYesYes
Cloud BackupNoYesYes
Prioriteetne tugiEi jahJah
Hind / kuu0 $2.49*$ 159.99 (1 kord)

* Näidatud hinna eest arvestatakse igal aastal; kokku 29,99 dollarit aastas.

Kleepuv paroolivaba

Kleepunud parooli tasuta konto on tegelikult üsna korralik. Saate kõik premium-konto eelised (30 päeva jooksul), välja arvatud prioriteetsed tugiteenused, sünkroonimine ja paroolide jagamine. Samuti ei päästa te manaatide päästmist.

Sellegipoolest ei piirdu te ainult paroolide arvuga, mida saate salvestada, ega piirdu ainult seadmete arvuga, kuhu saate tarkvara installida. Ainus probleem on see, et neid ei sünkroonita, nii et peate programmi vähemalt korra oma paroolid käsitsi sisestama, et programm mäletaks.

Kleepuva parooli lisatasu

Siin on raha otsas – sõna-sõnalt ja piltlikult öeldes.

Kõik funktsioonid on Premiumil lukustatud ja saate sünkroonimise, pilve varundamise, paroolide jagamise ja lisatasu toe, mis vastab teie e-kirjadele 24 tunni jooksul. Lisatasu tagastab teile aastaks 29,99 dollarit.

Kindel parool kogu elu

Sticky Password paistab rahva hulgast välja siin.

Nende eluaegse kontoga peate välja maksma ainult 199,99 dollarit – 159,99 dollarit (säästate 20%, kui ostate nüüd!) Ja saate nautida KÕIKI Sticky premium -teenuseid LIFE-le!

Kuigi see võib tunduda köitev, pidage meeles, et on oht, et ettevõte läheb kõhtu üles, mis põhjustab teie eluaegse konto kaotamise. Kuid tõenäosus, et see juhtub, on üsna ebatõenäoline.

Kuidas 1Password konkureerib??

Selles osas näeme, kas kleepuv parool on vajalik paroolide haldamisega koos suurte poistega ühiseks saamiseks. Võrdleme neid paari konkurendiga, vaadates, kuidas nad hinna, omaduste, kasutusmugavuse ja turvalisuse osas hakkama saavad..

Kindel parool VS NordPass

 • Väärtus
  NordPass on üks paroolide halduritest, keda me kõige rohkem armastame, mitte ainult seetõttu, et seda on nii kuradi lihtne kasutada, vaid see on ka tõeliselt taskukohane.

  Kleepuv parool pakub kasutajale tõesti taskukohast hinda (sarnaselt NordPassile) ja neil on võrreldes NordPassiga vaieldamatult paremad omadused..

  Lisaks on kasutajatel võimalus osta Sticky eluaegne plaan – 159,99 dollarit ühekordne makse eluaegse juurdepääsu eest.

  Minu arvates on see siin üsna selge – kleepuv parool pakub paremat väärtust.

 • Kasutatavus
  Meie jaoks on kasutusmugavus ülimalt oluline, sest kui programm on lollakas või kui õppimiskõver on liiga järsk, ei hakka keegi seda kasutama, hoolimata sellest, kui hea see on..

  Kahjuks kaotab kleepuv parool selle vooru, kuna meie kogemus nende rakenduse kasutamisel oli pisut allakäik – rakenduste kontod ei tööta alati õigesti ja nõuavad, et seadmed käsitsi sünkroonitaksime..

  NordPassi suurepärased UX-i vrakkid on kleepuva parooli lollakas tarkvara.

 • Funktsioonid
  NordPass on tööstuses nii uus (turule toodi hiljuti 2019. aasta lõpus), neil on vaevalt olnud aega kvaliteetsete funktsioonide turuletoomiseks.

  Nende põhifunktsioonid töötavad tõesti hästi, kuid te ei saa neilt midagi rohkemat oodata.

  Kleepunud parooli põhifunktsioonid töötavad pisut vähem tõhusalt kui NordPass, kuid neil on neile ainulaadsed funktsioonid, näiteks kaasaskantav versioon ja rakendusekontod.

  Lühidalt öeldes teeb NordPass põhitõed paremini, Stickyl on aga rohkem funktsioone.

  Arvestades kõiki asju, arvame, et mõlemad on omaduste poolest üsna võrdsed.

 • Turvalisus
  Turvalisuse osas pakuvad mõlemad paroolide haldurid PARIMaid turvameetmeid, mis tagavad teie andmete häkkerite eest kaitstuse.

  2FA, AES256 krüpteerimine, biomeetriline skannimine, pange sellele nimi, mõlemal on see olemas.

  Paarige need turvameetmed null-teadmiste arhitektuuriga ja teil on paroolide haldurid, kellel on kindluselaadne turvalisus.

  Mõlemad paroolihaldurid on võrdselt suurepärased!

Kindel parool VS Dashlane

 • Väärtus
  Väärtuse saab määrata kahe teguri abil:
  taskukohasus ja pakutavad eelised.

  Esimesele viitamisel ei anna Dashlane palju väärtust – see on Stickyga võrreldes üsna kuradi kallis.

  Kui aga olete tüüp, kes eeliste osas väärtust näeb, pühiks Dashlane põranda põrandal Stickyga.

  Nii et aus olla, saavad mõlemad punkti – Dashlane eeliste jaoks, Sticky hinnakujunduse eest.

 • Kasutatavus
  Oleme piisavalt kurtnud, et Sticky funktsioonid on pisut lollakad, nii et lõpetame selle nurjumise.

  Selle asemel keskendume Dashlase suurepärasele kasutajaliidesele.

  Kasutamine on loomulik, ilus, see ei tunne üldse lollakat ja on esmaklassiline.

  Ütlematagi selge, et Dashlane saab selle.

 • Funktsioonid
  Parimate paroolide haldajana täidavad nii Dashlane kui ka Sticky põhitõdesid väga hästi.

  Kui me räägime rangelt funktsioonide osas, siis Sticky ei hoia Dashlase vastu küünal.

  Sellel puuduvad meie jaoks tõeliselt olulised omadused, näiteks tume veebiskannimine, hädaabikontaktid, turvaliste märkmete jagamine jne.

  Ühesõnaga, Dashlane suudab Stickyga rohkem ära teha.

  Punkt läheb Dashlane’ile.

 • Turvalisus
  Parimate paroolide haldajana peavad mõlemad mängijad tagama, et nad pakuvad oma klientidele parimaid turvameetmeid, kuna me ei ootaks midagi vähemat.

  Mõlemad mängijad esinesid silmapaistvalt hästi, kasutades oma süsteemides uusimat turbetehnikat, tagades meie andmete võimalikult ohutu hoidmise.

  Jällegi on tegemist miinusega – neil mõlemal on suurepärane turvalisus!

Otsus: kas peaksite otsima kleepuvat parooli?

Meie nagu Kindel parool.

Neil on tõesti head funktsioonid, mida teised paroolide haldurid peaksid oma süsteemidesse rakendama, nimelt kaasaskantava seadme varundamine, rakenduste kontod ja WiFi sünkroonimine.

Nende pardalevõtmise protsess on tõesti lihtne, ARMASTAME, kuidas nad importisid brauseritest automaatselt meie andmed ja nad on hõlpsalt bränd, millel on seni suurim brauserilaiendite loend.

Selle kasutamine on üsna lihtne ega vaja mingit koolitust.

Kõik kõlab hästi ja siiani, kuid Stickyl pole lihtsalt seda, mida on vaja, et suurte poistega tõesti jalule minna..

Lisatasu paroolide halduri jaoks tunneb Sticky end pisut poleerituna. UI vajab natuke tööd, andmete sünkroonimine näib olevat pisut aeglane ja töölauarakendus võib tunda end ülepaisutatuna (mis ebaõnnestus ebaõnnestunult, kuid see on rangelt meie kogemuste põhjal).

Neil puuduvad tõelised olulised funktsioonid, näiteks tume veebiskaneerimine (mis otsib teie rikutud paroolide võrku), te ei saa oma süsteemi hädaabikontakte lisada ja tundub, et turvaliste märkmete jagamine pole kuidagi võimalik..

Selle kõige hõbedane vooder on see, et Sticky pakub nende eluaegse hinnaga suurt väärtust – ühekordne makse ainult 159,99 dollarit, et nautida nende teenuseid kogu ülejäänud elu (või kogu ülejäänud ettevõtte elu jooksul, olenevalt sellest, kumb toimub varem)..

Nii et kui te pole funktsioonide kleepuja ja otsite paroolide haldurit, mis annaks teile tõeliselt suure väärtuse, on Sticky teie jaoks bränd (salvestate ka manaaže, kasutades rakendust Sticky!)

Kui eelistate midagi pisut põhjalikumat, võiksite proovida selle asemel uurida meie parimate paroolide haldurite nimekirja.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map