OnPay ülevaade – OnPay palgafondi 9 plussi ja 4 miinuseid

OnPay


OnPay

https://onpay.com/

tl; dr

OnPay on hea palgateenus. Sellel on õiglane osa plusse ja miinuseid, kuid hinnapunkt muudab selle tööstuses heaks konkurendiks. Lisateave.

OnPay ülevaade – 9 plussi & OnPay palgaarvestuse 4 miinust

Ma pole kunagi kohanud väikeettevõtte omanikku, kellele tegelikult meeldiks palganädal. Kui nad saavad endale lubada palgata kellegi, kes haldaks tema eest palgaarvestust, siis ei jaga nad samasugust põlgust. Kui nad on võtnud endale palgaarvestuse, siis võin garanteerida, et nad kõik põlgavad seda …

Hea on see, et me elame praegu tulevikus ja interneti tõusuga tundub alati olevat millegi jaoks rakendus.

Kas õpite kokandust? Selle jaoks on olemas rakendus.

Ärkate ärikulude käsitsi jälgimist? Selle jaoks on olemas rakendus.

Kas kardad palgaarvestust? Selle jaoks on olemas OnPay!

Sisukord

OnPay plussid

 1. Professionaalse välimusega kasutajaliides!
 2. Uute töötajate hõlpsaks pardalevõtmiseks!
 3. Kohandatav armatuurlaud!
 4. Armastame töötajate otsimise funktsiooni!
 5. Palgafondide jooksmine – pole enam keeruline!
 6. Parandage palgaarvestuse vigu hõlpsalt!
 7. OnPay-l on teateid küllaga!
 8. OnPay-l on HR-funktsioonid!
 9. OnPay’l on fantastiline tugi!

OnPay miinused

 1. OnPay ei tunne end kiiresti
 2. Funktsioonid funktsioonide huvides
 3. UI näeb hea välja, kuid UX vajab tööd
 4. OnPay-l pole mobiilirakendust

OnPay plaan & Hinnakujundus

 • Ülevaade

Kohtuotsus

 • Kas peaksite pöörduma OnPay poole??

Sattusime OnPayga oma palgaarvestuse seeriate jaoks uuringuid tehes ja arvasime, et need lahendavad palgafondide valu (hoor, keele keeramine) piisavalt hästi, et õigustada ülevaatamist.

Kuid enne kui saime teada, kui hästi tarkvara töötab, arvasime, et kõige parem on teile pisut järele vaadata ettevõtte ajaloo taha.

OnPay väike lugu

Öelda, et OnPay sarnaneb teiste idufirmadega, mida kannavad eksklusiivsete riskikapitaliettevõtete kiiksuga nõupidamissaalid, oleks ebaõiglus SaaS-i (tarkvara kui teenus) suhtes..

Tegelikult on OnPay aastaid olnud palgatööstuses.

Väike pereettevõte asutas mitu kuud tagasi, enne Interneti levikut. Kui ettevõte palkas tegevjuhi Jesse Burgess 2007. aastal ettevõtte juhtimiseks pidi ta leidma viise, kuidas ettevõtte 6 ametnikku muutuvad efektiivsemaks, kui tegelevad enam kui 200 väikeettevõttega.

Nagu võite ette kujutada, osutus see keerukaks ülesandeks ja äsja vermitud tegevjuht pidi kiiresti kohanema.

Tal oli lambipirn, kui ta mõistis, et palgafondide äri saab hõlpsasti automatiseerida ja veebis üle viia, nii et ta tegi hüppe usku, muutis ettevõtte ümber ja nii sündiski OnPay.

OnPay kasutas ära oma kogemused nii kaua palgaarvestuse valdkonnas ning ühendas selle uusimate tehnikauuendustega, et pakkuda oma klientidele usaldusväärset, lihtsasti kasutatavat ja mugavat palgatarkvara, vabastades kliendid, et nad saaksid keskenduda mida nad kõige paremini teevad – oma ettevõtet juhtida.

Nad on hiljuti palganud CPA Katelyn Sullivan Ernstist & Noor aidata juhtida nende raamatupidaja ja raamatupidaja partneri arengut USA-s.

Praeguseks töötleb OnPay 50 Ameerika osariigis igal aastal üle 2 miljardi dollari palgafondid.

Muljetavaldav pole see?

Kas OnPay sobib teie ettevõttele?

Meie uurimistöö põhjal näib OnPay olevat PalS-i ettevõtete palgaarvestuse alustala.

Neil on kogemus, neil on tehnika, neil on õiged inimesed ja nad ei sõltu riskikapitali rahastamisest (mis tähendab, et nad saavad teha kõike, mida nad tahavad, ilma et peaksite kontrollist loobumise pärast muretsema).

Kuid sellised nutikad tarbijad nagu teie ise saavad teada, et ettevõttel on lihtne end pressiteadete ja häbitu enesereklaamide kaudu tõsta. Üks küsimus, mida nutikas lõppkasutaja küsib, on väga lihtne:

“Kas see SaaS sobib minu ettevõttele?”

Asjad võivad väljastpoolt tunduda kenad, poleeritud ja läikivad, kuid kui see ei tööta hästi, on teil pettumus, pahane ja ebamugav.

Sisestage Bitcatcha, mis on parim Internetis saadaolev väike veebiettevõtete ressurss #shamelessselfplug #sorrynotsorry.

Vaatame OnPay põhjalikult läbi ja loetleme selle plussid & miinused, nii et saate teha arvutatud otsuse, kas tarkvara töötab teie jaoks hästi. Põhimõtteliselt võtame tarkvara testimise ja selle üksikasjaliku koostamise hätta, nii et te ei pea seda tegema – säästes aega ja võimalusel ka väärtuslikku raha.

Saate meid hiljem tänada :)

9 viisi OnPay Rocks!

1. Professionaalse välimusega kasutajaliides!

Paremat viisi ei saa öelda – OnPay kasutajaliides on professionaalse ilmega!

Kui me esimest korda programmi sisse logisime ja kõik üles seadsime, olid meie esimesed mõtted “ah, see on tõesti põhiline”.

Kuid põhiline ei tähenda, et see halb oleks. Põhiline tähendab, et see teeb asjad korda ilma kogu selle elegantsi järele.

onmay palgal on lihtne kasutajaliides

Armatuurlaud on lihtne, see näitab teile 4 peamist paani, mis on „Viimased jooksud”, “Järgmine kavandatud palgakäive”, “Tähtsad kuupäevad” ja “Töötajate pakkumised”..

Vasakul asuvad lehed, kus saidil navigeerida.

See näitab teile teie töötajaid (töötajad, kes peate registreerimisel sisestama), palgaarvestust (tarkvara liha ja kartul), aruandeid, HR-funktsioone ja sätteid – kõik riietatud lohutav sinine toon.

See on liides, mida küps ja professionaalne äriettevõtja võiks eelistada, kuna see on puhas ja saab töö tehtud segamatult.

2. Uute töötajate hõlpsaks pardalevõtmine

OnPay teeb teile süsteemis uute palkajate toomise hõlpsaks – see saadetakse taevasse, sest palgaarvestusprogrammiga on viimane asi, mida soovite võidelda süsteemiga, et lisada uusi töötajaid.

onpay palgafond, töötajaid on lihtne lisada

Peate vaid suunduma vahekaardile “Töötajad”, vajutada nuppu Töötajad ja otsida paremal asuvat hiiglaslikku nuppu “Töötaja palkamine”. Te tõesti ei saa sellest puudust tunda.

Klõpsake seda ja teid suunatakse lehele, kus teil on 3 võimalust – „Saada pakkumise kiri”, „Lisage töötaja”, „Lisage töövõtja”.

onpay palgal on võimalused uue töötaja palkamiseks

Kui klõpsate nupul „Lisage töötaja”, palutakse teil sisestada oma töötaja põhiandmed.

sissemakse palgaarvestuses sisestatud teave töötaja kohta

Üks asi, mida ma tõesti hindan, on võime kutsuda töötajaid ise oma isiklikke üksikasju sisestama. See säästab palju aega, kuna te ei pruugi olla võimeline tundma kogu teavet, mis neil enda kohta on. Negatiivne külg on see, et nad võivad selle täitmiseks omaenda aja kulutada, nii et see võib olla üsna kahe teraga mõõk.

Kui olete nõutud teabe täitnud, klõpsake lihtsalt nuppu Jätka, järgige ekraanil kuvatavaid juhiseid ja OnPay saadab automaatselt e-kirja, milles kutsutakse uut rentijat täitma nende üksikasju – kiire, lihtne ja mugav!

Me armastame seda!

3. Kohandatav armatuurlaud!

Esimeses punktis tõime esile, kui lihtne on armatuurlaud. Ehkki oleme sellega rahul, võib see olla pisut liiga… vanilje inimestele, kes eelistavad oma elus pisut rohkem põnevust.

Hea asi on see, et OnPay on muutnud nende armatuurlaua kohandatavaks, nii et saate iga kord muuta oma armatuurlaua väljanägemise igavust..

tasuline palgaarvestus võimaldab juhtpaneeli kohandada

Kerige lõpuni alla ja leiate nupu „Kohanda juhtpaneeli“. Klõpsake sellel ja näete oma võimalusi.

palgaarvestuse armatuurlaua kohandamise võimalused

Kuigi see pole nii üksikasjalik, kui tahaksime, on tore omada armatuurlauda, ​​mida saaksime oma eelistustega kohandada. Kui eelistate asju, mis on veelgi tihedamad, saate selle klanitud zen-ilme jaoks mõned plaadid välja lülitada.

4. Me armastame töötajate otsingufunktsiooni!

Nii et väiksematel ettevõtetel ei pruugi sellega suurt probleemi olla, kuid kui teie väikeettevõttes töötab 15 või enam inimest, kellel on suur käibe määr, on see funktsioon üks teie programmi kõige lemmikumaid funktsioone.

Teate, kuidas on teie vana palgasüsteemiga, kui soovite otsida mõnda töötajat või teha selles muudatusi, peate sirvima oma lõpmatu töötajate nimekirja kaudu aja lõpuni lihtsalt selleks, et leida endale sobiv?

Noh, need päevad lõputut kerimist on töötajate otsimisfunktsiooniga nüüd läbi!

järelmaksuga palgaarvestus võimaldab töötajaid otsida

OnPay meeskond arvas ilmselt, kui valus on olla just konkreetse töötaja leidmiseks kerimine, kuna nad tegid selle funktsiooni “Leia töötaja” kõigi saadaolevate vahelehtede kaudu.

Töötaja leidmiseks peate sõna-sõnalt lihtsalt sellel nupul klõpsama ja sisestama töötaja nime.

OnPay leiab teid automaatselt selle töötaja ja viib teid tema profiililehele, kus saate hõlpsalt teha kõike, mida peate nende profiiliga tegema..

See ei ole tohutu funktsioon, kuid muudab programmi kasutamise kindlasti palju mugavamaks.

Kuna käsitleme töötajaid, on siin üks teine ​​meile meeldiv väike, kuid väga hinnatud funktsioon – töötajate profiilipilt kuvatakse tarkvaras selgelt!

Muidugi, see ei pruugi väikestele meeskondadele palju tunduda, kuid kui tegutsete suure käibega ettevõttes, kus töötab enam kui 15 töötajat, ununevad näod ja nimed kiiresti, eriti kõrgsurveolukordades..

Nimele näo panemine aitab sõna otseses mõttes oma töötajaid paremini ära tunda, mis aitab teil vältida võimalikke piinlikke olukordi, näiteks pöördumist kogemata Peetri poole, kui tema nimi on tegelikult Horatio.

5. Jooksva palgaarvestus – pole enam keeruline!

See, mis varem oli aeganõudev protsess, mis võib võtta terve päeva või kaks, saab nüüd OnPay abil hõlpsalt mõne minutiga ära teha.

Palgaarvestus OnPay abil toimub neljas lihtsas etapis:

 1. Valige töötaja, kelle palgaarvestust soovite
 2. Sisestage töötunnid (töötajatele, kellele makstakse tunnitasu)
 3. Vaadake üle palgafond
 4. Kinnitage palgaarvestus

On fantastiline, et OnPay võimaldab teil valida töötajad, kelle jaoks palgaarvestust soovite pidada. See võimaldab teil korraldada oma palgaarvestuse jada, nt. juhinduge kõigepealt palgatöötajate palgaarvestusest, seejärel liikuge edasi tunnitöötajate, seejärel lepinguliste töötajate arvele.

palgaarvestus toimub tasumisega tasumisega lihtsalt

Töötundide sisestamisel on see üsna lihtne – sisestage tunnid, mida teie tunnitöötajad on töötanud.

Vaadake töötaja andmeid ühe vaatega tasuliste palgafondidega

Kõiki üksikasju näete ühel ekraanil. Peate vaid sisestama vajalikud üksikasjad ja oletegi valmis!

Jada arvustuse osa saab huvitavaks. OnPay koostab teie palgafondist üksikasjaliku ülevaate, nii et saate kõige pealt linnu silmavaate, mis võimaldab teil näha, kuhu iga penn läheb.

onpay palgal on üksikasjalik ülevaade palgaarvestusest

Kena puudutus on see, et OnPay on integreerinud hoiatussüsteemi, kui see tuvastab ebaharilikud või võimalikud vead palgaarvestuses.

sissemaksega palgafond hoiatab palgaarvestuse vea eest

Kui proovite nende vigadega jätkata, kuvatakse teile uus hoiatus-hüpik. See aitab teil vältida palgaprogrammiga inimlike vigade tegemist.

tasumise palgaarvestuse hüpikakende arvutamise hoiatus

Kui olete kõik paika pannud ja olete palgaarvestusega rahul, on selle protsessi viimane samm lüüa järgmisel ekraanil nupul „Kinnita palgaarvestus“..

järelmaksu palgaarvestuse kinnitamine

OnPay jätkub siis palkade automaatne arvestamine teie töötajate kontodele, mis päästab peavalu, kui peate ise rahaülekandeid tegema.!

6. Parandage palgaarvestuse vigu hõlpsalt!

Mõne programmi järgi on esitatud palgaarvestuses tehtud vigade parandamine meile väga raske. OnPay abil on nende vigade parandamine tegelikult üsna lihtne.

Liikuge armatuurlauale ja klõpsake jaotises “Viimased käigud” nuppu “Vaata kõiki”.

onpay palgal on palgaarvestuse logid

Seal peaksite nägema hiljuti esitatud palgaarvestuste loendit. Otsige üles üks, mille soovite parandada, ja vajutage nuppu Kustuta.

järelmaksuga palgaarvestus võimaldab palgaarvestuse kustutada

Nüüd peate lihtsalt need vead parandama ja uuesti palgaarvestust tegema. Pange tähele, et kui te nuppu “Kustuta” ei näe, tähendab see, et töö on juba esitatud ja palgad tehtud. Selle parandamiseks peate kirjutama nende tugimeeskonnale.

7. OnPay-l on Reports Aplenty!

Kui olete just selline, kellele raportite lugemine tõesti meeldib, siis pean ütlema, et olete rohkem kui rahul OnPay pika aruande kokkuvõtete loendi üle:

 • Palgaarvestus
 • Palgaarvestus
 • Palgaarvestuse kokkuvõte
 • Töötaja kokkuvõte
 • Asukoha kokkuvõte
 • Osakonna kokkuvõte
 • Positsiooni kokkuvõte
 • GL kokkuvõte
 • Töötasude kokkuvõte
 • Tekkepõhine kirjendamine
 • Töötajate komponeerimine
 • Töötajad Comp kokkuvõte
 • 401K noteerimine
 • 401K kokkuvõte
 • 401K eksport

Kui midagi on vaja kokku võtta ja sellest teatada, on OnPay tõenäoliselt see olemas.

Neil on ka graafikud neile, kes eelistavad visuaalseid aruandeid.

onpay palgal on aruandetabelid

Kõik nende aruanded on väga laiahaardelised, nii et saate neid oma südame sisu juurde kammida. Samuti on teil võimalus salvestada aruanded Exceli või PDF-vormingus – see on väga mugav!

onpay palgal on Exceli ja pdf-vormingus aruanded

Suurepärane töö väga abivalmis aruannete loomise süsteemis OnPay!

8. OnPay-l on HR-funktsioonid!

Personali- ja palgaarvestuse kohustused võivad vahel üle minna, nii et OnPayl on mõistlik vaid mõned HR-funktsioonid oma tarkvara sisse visata.

Kui klõpsate vahekaardil HR, muutub kasutajaliides värskendavaks roheliseks! Võib-olla peaks see andma mulje, et HR on turvaline ruum. Sõltumata sellest, kas see on tõsi või mitte, meeldib see meile!

tasulisel palgal on HR-funktsioonid

OnPay HR-süsteem on üsna põhiline, kuid ta teeb seda, mida peab tegema. Sellel on samad funktsioonid kui konkureerivatel palgaarvestuse / personaliprogrammidel, näiteks portaal klientidele puhkuse taotlemiseks ja organisatsiooni skeem.

Põhimõtteliselt pole OnPay HR-i funktsioonid murranguline, kuid nad töötavad!

9. OnPay-l on fantastiline tugi!

Oleme alati tundnud, et ettevõte on ainult nii tugev kui tugimeeskond. Nad on tõelised tööstuse kangelased, alati olemas, et aidata abivajajaid kliente, ja nad on alati esimene kaitseliin, kui vihased kasutajad esitavad ebareaalseid nõudmisi ja ähvardusi.

Meil oli hea meel tõdeda, et OnPay tugimeeskond oli just väga asjatundlik ja abivalmis. Kuid teadlikkusest ja abivalmidusest sageli ei piisa ja meeskond peab kiiresti päringutele vastama, vastasel juhul võivad pettunud kliendid lõppeda vihaste klientidena.

Kuna vestluste tegemise aeg on vaid 9.00–20.00, ei saanud nad meie küsimustele kohe vastata, aga hommikul õnnestus neil meiliga kõigepealt ühendust võtta! Sealt liikusime edasi otsevestlusse, kus nad vastasid asjatundlikult kõigile meie küsimustele.

onpay palgal on suurepärane tugi

Nad on ka üsna sõbralikud inimesed, vastates hea meelega kõikidele tobedatele küsimustele, mis neil tekkida võivad.

onpay palgal on sõbralik tugi

Kudos OnPay tugimeeskonda!

4 viisi OnPay ei helistanud

OnPay’l on nende jaoks palju häid asju, kuid me valetaksime, kui ütleksime, et tarkvara on täiuslik. Siin on mõned asjad, mida arvasime, et OnPay vajab parandamist, kuid pange tähele, et need on autori enda tagasihoidlikud arvamused.

1. OnPay ei tunne end kiiresti

Teate, et SaaS on tõesti kiire, kui te ei märka selle kiirust. See on midagi, mis tundub teie kasutamisel lihtsalt õige – sujuv ja pidev, ilma häireteta.

OnPay puhul ei saa öelda, et aeglane oleks, sest see pole nii. Kiirus pole lihtsalt nii kiire kui teiste pakkujate puhul. Tabasime end vahel mõtlesime, kas oleks vaja lehte värskendada.

Lühidalt – OnPay saidi laadimiskiirus on lihtsalt… lihtsalt vastuvõetav, mis on häbi, sest see võib olla nii palju parem.

2. Omadused funktsioonide huvides

OnPay näeb välja funktsioonidelt pakitud, kuna see on nii. Probleem on selles, et funktsioonid tunnevad end mõnikord puudutatuna, nagu oleksid nad seal lihtsalt olemasolu huvides.

Võtame näiteks selle funktsiooni „Engagement“. See teenib ainult jää murdmist. Nad võiksid sellega palju rohkem ära teha, näiteks korraldada küsitlusi meeskonna moraali hindamiseks, kuid nad jätsid selle lihtsalt endale.

tasulisel palgal on töötajate kaasamise funktsioon

Teine näide oleks OnPay dokumendimallid. Kui need täidetakse hästi, võiksid nad olla aja kokkuhoidjad, aidates meid meie paberimajandusel! Kahjuks tundub, et neil on ainult 2 malli.

onpay palgal on HR-dokumendimallid

Kasulik? Jah. Me lihtsalt ootasime enamat.

3. UI näeb hea välja, kuid UX vajab tööd

Esmapilgul tundub OnPay kasutajaliides tõesti puhas ja nupud on õiges kohas. Nad teevad kõik õiged kasutajaliidese ruudud, nii et saidi navigeerimine ei tohiks olla probleem … välja arvatud see, et vähemalt mõnel juhul.

Nad on funktsionaalsuse osas teinud mõned küsitavad otsused. Näiteks vaatame, kuidas nad otsustasid palgafondide kustutamise.

Loomulikult oleks kõige parem, kui nad saaksid loetleda palgaaruanded ja nupu „Kustuta palgaarvestus“ vahekaardil „Palk“, nii et kõik palgaarvestusega seotud asjad on ühest kohast leitavad, kuid see pole nii.

Pidime minema armatuurlauale, klõpsama nupul “Viimased jooksud” ja kustutama sealt jooksu. See ei tunne end intuitiivselt ja paar korda tundsime end rakenduse kasutamisel kadununa, kui pidime asjade mõistmiseks kasutama tuge.

Muidugi peate seda võtma näputäis soola, sest see võib väga hästi olla kasutaja rumaluse probleem (jah, ma räägin endast).

4. OnPay-l pole mobiilirakendust

Ausalt öeldes ei vaja keegi tegelikult palgaarvestuse jaoks mobiilirakendust, kuid ärge unustage, et OnPayl on ka HR-funktsioonid. See on mugavam, kui saaksime lihtsalt rakendust koputada ja puhkusetaotlused ning palgaarvestuse heaks kiita (või tagasi lükata).

Me teame, et saame oma telefoni brauseri abil hõlpsalt OnPaysse sisse logida, kuid spetsiaalne rakendus oleks tore aja kokkuhoid, muutes asja hõivatud ettevõtete omanike jaoks palju mugavamaks.

OnPay plaan & Hinnakujundus: ülevaade

Lihtsus on OnPay strateegia ja see kajastub nende hinnakavas. Neil on ainult üks hind, nii et otsuste tegemine on ettevõtete omanike jaoks lihtsam.

Baashind 40 dollarit, lisaks 6 dollarit töötaja kohta.

järelmaksu palgaplaanid ja hinnakujundus

Olukorras, kus teil on 10 töötajat, maksab see teile ainult 76 dollarit kuus.

See on õiglane hind, mida peate maksma, võttes arvesse teile pakutavaid funktsioone!

Otsus: kas peaksite pöörduma OnPay poole?

See oli meie jaoks tõesti raske läbi vaadata.

Ühest küljest on OnPay potentsiaal suurejoonelisus. See näeb välja professionaalne, lihtne ja täidab oma lubadused. See on täpselt see, mida me SaaS-is tahame, kuid näib, et iga sammuga edasi astuvad nad… noh mitte kahekesi, aga võib-olla vaid sammu tagasi.

Kasutajaliides on hea ja kuigi me ei nimetaks õppimiskõverat keeruliseks, on OnPay’l mõned probleemid UX-i ja saidi navigeerimisega, mis tähendab, et tarkvara tõhusaks kasutamiseks peate võib-olla läbima koolituse. See ei tunne end lihtsalt piisavalt intuitiivselt.

Neil on küllaldaselt funktsioone, kuid paljud neist funktsioonidest tunnevad end puudutatuna, nagu nad on olemas juba olemasolevate huvides. Kui ainult nad pingutasid nende omaduste täpsustamiseks!

Samuti on nad saanud väga üksikasjalikke aruandeid (mille kohta olen kindel, et mõnele kasutajale see meeldib), kuid millegipärast tekitab nende aruannete läbimine meile peavalu. Mis on kummaline, kuna lugesime teiste programmidega läbi üksikasjalikke aruandeid ja olime sellega täiesti korras.

Lühidalt – OnPay töötab. See pole revolutsiooniline. See ei löö teie meelt, kuid töötab.

Ja nende madala hinnaga on see palju. Pidage siiski meeles, et saate selle, mille eest maksate!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map