Suurbritannia 2020 7 parimat VPN-i (testitud kiirus!)

Ehkki seda peetakse laialdaselt vabaduse eest võitlejaks ja seetõttu ka demokraatlikuks riigiks, võib mõnele üllatusena osutuda, et riik seab internetivabadusele mingid ulatuslikud piirangud ja et see on viinud meie massijälgimistoiminguid oma rahva vastu.


Selle artikli uurimisel tahtsin ma ausalt uskuda, et Ühendkuningriik oleks parem kui teised riigid, näiteks India või Indoneesia, kui tegemist on Internetivabadusega. Kahjuks tundub see sama vana, lihtsalt teistsuguse asukohana.

Valitsuse järelevalvest kuni suvaliste otsuste langetamiseni tundub, et Ühendkuningriigis elavad inimesed pole netis palju vabamad kui mujal. Las ma näitan teile, miks teil siin VPN-i vaja on.

Contents

Sisukord

 • Ühendkuningriik reguleerib juurdepääsu sisule Internetis
 • Järelevalvevolituste piiratud piirid
 • Telcos peab säilitama kasutusajaloo
 • Interneti-teenuse pakkujad saadavad aktiivselt hoiatusi P2P tegevuse kohta
 • VPN-id on Ühendkuningriigis endiselt seaduslikud
 • Mida me otsime Ühendkuningriigi VPN-ist?

Parimad Ühendkuningriigi VPN-id

 1. NordVPN
 2. CyberGhost
 3. Surfshark
 4. ExpressVPN
 5. IPVanish
 6. TorGuard
 7. Kiireim VPN

Lõplikud mõtted

 • Kas mul on Suurbritannias tõesti VPN-i vaja??

Ühendkuningriik reguleerib juurdepääsu sisule Internetis

Nagu nii paljudes maailma riikides, leidsin, et Ühendkuningriik blokeerib õiglase osa riigi kasutajate sisust. Nemad on Keelatud juurdepääs paljudele veebisaitidele otse nende Interneti-teenuse pakkujate poolt.

Selleks kasutatakse filtreerimisprogrammi, mida üldiselt kasutavad kõik riigi Interneti-teenuse pakkujad. Siiski on olemas võimalus loobuda filtreerimisest, mis muudab Ühendkuningriigi saitide blokeerimise teistest riikidest selgelt eristuvaks.

Kui soovite juurdepääsu mingil põhjusel vaikimisi blokeeritud sisule, saate selle teha sisu filtreerimisest loobumine! Ehkki see võib teie jaoks suurepäraselt tunduda, on märgatud, et selle filtri eemaldamine võib suurendada andmeturbehaavatavust.

Sel ajal hõlmab blokeeritud sisu; pornograafia, uimastid, hasartmängud, küberkiusamine ja palju muud kategooriat. See on tegelikult viinud nähtuseni, mida tuntakse kuiüleblokeerimineMis on viinud seaduslike saitide blokeerimiseni – näiteks heategevuslikud lastele mõeldud hariduslikud saidid!

Siin on mõned näited, mis aitaksid teil mõista, mis sisu kuulub blokeeritud kategooria alla.

 • Seksuaalharidus & tervis
 • Vägistamise tugiteenused & koduvägivald
 • Enesetappude ennetamine
 • Narkootikumide nõuanded

Järelevalvevolituste piiratud piirid

Veel üks Snowdeni toimikutes avaldatud pikk nimekiri valitsuse rikkumistest oli see Ühendkuningriik teostab ebaseaduslikku järelevalvet. Pärast failide avaldamist 2013. aastal on teada, et Ühendkuningriigis oli mitu hulgiseireprogrammi, mis aitasid koguda, filtreerida ja analüüsida Interneti-liiklust.

See hõlmas ettevõtte tegevuse jälgimist – olukorda, mida Euroopa Inimõiguste Kohus on hiljuti tunnistanud ka ebaseaduslikuks. Suurem probleem selles küsimuses oli see, et Ühendkuningriigi valitsus ei seadnud kaitsemeetmeid selliste andmete kogumiseks kasutatud meetodite ümber.

Vaatamata Euroopa inimõiguste ja põhivabaduste kaitse konventsiooni otsusele on Ühendkuningriigi valitsus tundunud kahetsusväärne, öeldes, et valitsus kavatseb kohtuotsust hoolikalt kaaluda. Seda avaldust võib tõlgendada kui juriidilist “me mõtleme sellest”, mitte aga kui juriidilise isiku otsuse kindlat nõudmist meetmete võtmiseks.

Suur vend jälgib endiselt.

Pärast neid juhtumeid võttis Ühendkuningriik 2016. aastal vastu õigusaktid, mis võimaldasid tal seaduslikult jälitustoiminguid teha. Uurimisvolituste seadus (IP Act) – see tähendab, et valitsusel on nüüd seadused tema poolel, kui ta soovib koguda mingit teavet.

Telcos peab säilitama kasutusajaloo

Lisaks intellektuaalomandi seadusele tuleb märkida, et riigi Interneti-teenuse pakkujad peavad vastama ka andmete säilitamise seadustele. See tähendab, et nad peavad koguma ja säilitama teavet kasutajate tegevuse, sealhulgas brauseri ajaloo kohta kuni 12 kuud.

IPA seadus sai eeskuju DRIPA, mis kuulutati ebaseaduslikuks nii Suurbritannias kui ka mujal ELis. Need juhtumid näitavad, et Ühendkuningriigi valitsus ei soovi austada kasutajate privaatsust ja et kõik katsed seda andmete kogumist takistada vastavad uutele seadustele – kas seaduslikult või ebaseaduslikult.

Kõrvalmärkusena võiks arvata, et krüptimine oleks hea viis nende probleemide lahendamiseks lõppkasutaja seisukohast. Kahjuks on valitsus seda ka mõelnud ja intellektuaalomandi seadus hõlmab seda sätet. Seaduse järgi võib valitsus sundida ettevõtteid sisu dekrüpteerima!

Õnneks on see üks suuremaid valdkondi, milles VPN-id olid mõeldud silma paistma, kuid sellest hiljem.

Interneti-teenuse pakkujad saadavad aktiivselt hoiatusi P2P tegevuse kohta

Tööstuses, mille väärtus on ligi 300 miljardit dollarit ja mis tõuseb, on ilmne, et filmitööstus kavatseb tõsiselt kaitsta nende autoriõigusi ja IP-sid. Isegi kui seda on näidatud torrentid ei mõjuta piletimüüki tegelikult – need lihtsalt eemaldavad kontrolli autorite käest.

Olenemata nende põhjustest, on filmi- ja muusikaettevõtted läinud ülemaailmsesse märatsema, lahates üksikisikuid kohtumenetlustega üle kogu maailma. Suurbritannias aitavad neid nüüd Interneti-teenuse pakkujad, kes on viimastel aastatel alustanud piraatluse häirekampaaniaid.

ISP-d Ühendkuningriigis nüüd saatke e-posti teel teatisi nende kasutajatele, kes väidetavalt kasutavad oma ühendusi piraatliku sisuga. Muidugi tähendab see, et nad jälgivad kõike, mida nende kasutajad veebis teevad, kui mitte, siis ei saa nad neid allalaadijaid tabada.

Ehkki teoreetiliselt on see hoiatussüsteem mõeldud ainult konkreetsetele kasutajatele, pole Ühendkuningriigil filtrite õigeks saamise kohta rekordit ja kõik sellest tulenevad probleemid panevad kasutajatele tõendusmaterjali, et nad seda ei teinud.

Süsteem laieneb ka sellistele rakendustele nagu Popcorn Time. Nüüd on see hoiatussüsteem just see – kasutajate teavitamiseks. Praegu ei ole täitemeetmeid ega muud, kuid praegusest olukorrast kohtuvaidlusteks liikumine poleks keeruline.

VPN-id on Ühendkuningriigis endiselt seaduslikud

Nagu paljudes teistes riikides, on ka VPN-i kasutamine Ühendkuningriigis seaduslik. Praegu pole ühtegi kohtuvaidlust, kus oleks sõnaselgelt öeldud, et te ei saa VPN-i selles riigis kasutada. Nagu ikka, teadke jällegi, et VPN-i kasutamine ja VPN-i kasutamine ebaseaduslikel eesmärkidel on eraldi probleemid.

Kui kasutate VPN-i seaduslikel eesmärkidel, näiteks identiteedi maskeerimiseks või turvalisuse tagamiseks, mitte täiendava turvatunde järele, on see korras. VPN-i kasutamist ebaseadusliku või ebaseadusliku tegevuse varjamiseks karistatakse endiselt seadustega. Kui jääd kinni.

Mida me otsime Ühendkuningriigi VPN-ist?

parim VPN Ühendkuningriigi kasutaja jaoks

Allpool on toodud 5 kriteeriumi, mida kasutame Ühendkuningriigi lugejate jaoks parima VPN-i järjestamisel;

 1. Privaatsus & Anonüümsus
 2. Turvalisus
 3. Geograafilise asukoha määramine
 4. P2P tugi
 5. Kiirus & Stabiilsus

1. Privaatsus & Anonüümsus

Nagu juba praegu võite aru saada, pole Ühendkuningriik tegelikult selline koht, kus soovite ilma VPN-i kasutamata netis surfata, sõltumata sellest, kas olete riigi kodanik või riigi külastaja. Ülalkirjeldatud tegurite ja nende eeskirjade rikkumise tagajärgede tõsiduse tõttu on hea mõte keskenduda privaatsuse ja anonüümsuse aspektidele, mida VPN Ühendkuningriigi kasutajatele pakub.

Kui nii valitsus kui ka erasektor töötavad koos ja ka liikluse jälgimiseks ja kontrollimiseks sõltumatult, peab VPN olema võimeline tagama, et teie andmeid ja tegevusi saab hoida täpselt nii, nagu see peaks olema – privaatne.

Üks parimaid viise selle tagamiseks on hoida silma peal VPN-del, millel pole mitte ainult ranged logimiskeelud, vaid mis asuvad ka riikides, kus nende andmete säilitamise seadused on vaesemad. See välistab kindlasti Kesk – Aafrika riigid viis silma ja neliteist silma kohtualluvus.

2. Turvalisus

VPN-ide turvasüsteem on Suurbritannias asuvate kasutajate jaoks sama nagu igal pool mujal. Ideaalne tasakaal on teada ainult teile kui kasutajale. Kas valite 256-bitise krüptimise madalama VPN-i kiiruse korral või kas soovite seda riba suurema kiiruse saavutamiseks alandada?

Isiklikult arvan, et Ühendkuningriigi turu jaoks oleks kõige parem proovida hoida krüptimistase kõrgel kahel peamisel põhjusel. Esiteks on üks arutatava juhtumi peategelasi Ühendkuningriigi valitsus, kellel on tõenäoliselt rohkem ressursse, et püüda rikkuda tekkinud krüptimist.

Teine on see, et riigi madalama keskmise Interneti-kiiruse tõttu on teil turvaline hoida krüptimistase võimalikult kõrgel, kahjustamata oma saavutatavat maksimaalset kiirust.

3. Geograafilise asukoha määramine

Tavaliselt, kui me räägime geograafilise asukoha võltsimisest, peaks see olema juurdepääs alternatiivsele sisule tavapäraste pakkujate (nt Netflix USA) kaudu. Suurbritannia kasutajatel on geograafilise asukoha määramisel siiski palju enamat oodata, kuna sõna otseses mõttes on palju saite, millele neil pole juurdepääsu.

4. P2P tugi

Tundub, et üks saitide kategooriaid, millele Suurbritannias juurdepääsu takistatakse, on torrent-saidid. See on jällegi üks valdkond, kus VPN tõesti aitaks. Vaadake VPN-e, näiteks P2P-liikluse juhised, mis on teenusetingimustes selgelt kirjas, näiteks NordVPN või TorGuard.

5. Kiirus & Stabiilsus

Keskmine püsiühenduse lairibakiirus on kõigest 55,88Mbps Ühendkuningriigis peaks enamikul VPN-idel olema nullprobleeme, mis vastaksid sealsete kasutajate vajadustele. Mobiili kiirus on veelgi madalam – keskmiselt 29,72 Mbit / s, nii et Ühendkuningriigi VPN-ide peamine mure ei ole kindlasti kiirus.

Edetabel: Ühendkuningriigi 7 parimat VPN-i

Eurotsoonis on Suurbritannia tõenäoliselt nii kaugele jõudnud kui sinna, kus ma tegelikult füüsiliselt olen, seega eeldatakse, et kiirus siit piirkonda võtab löögi. Sellegipoolest põhineb see kaugusel, kuna minu 500 Mbps rida suudab tavaliselt näidata üsna häid kiirusi.

Nagu kõigi minu VPN-testide puhul, hindan ka enne nende kiiruse üle otsustamist alati enda oma. Minu liin töötab tavaliselt kohalikus serveris kiirusel 500 Mbps, kuid see muutub serverite vahetamisel olenevalt nende asukohast.

baaskiirus malaysias ilma vpn-ta

(Vaadake täielikku baaskiiruse tulemust siit)

Minu kiirus ei erine tavaliselt nii palju, kui pole VPN-iga ühendatud, ja eriti siis, kui ühendatakse Aasia Vaikse ookeani piirkonna serveritega. Sellegipoolest lisavad VPN-id lisaks kiirusele ka muid tegureid, nii et vaatame, kuidas need nende testidega Ühendkuningriiki kiirust mõjutavad.

Märge

 • Hind põhineb valuuta vahetuskursil 1 USD = 0,81 GBP.
 • Kuvatud hind on madalaim vastavalt iga VPN-teenuse pakkuja pakutavatele plaanidele.

1. NordVPN

https://nordvpn.com/

NordVPN

Kiirus

Suurepärane

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

Hind (GBP)

2,81 £ kuus

Funktsiooni esiletõstmised

 • Logimist pole
 • Tapa lüliti
 • Toetab 6 seadet
 • 5600+ serverit
 • Topelt DNS

"Keskmisel Briti kodul on mitu aktiivselt ühendatud seadet – NordVPN-iga saate ühe kontoga ühendada kuni 6 seadet."

Külasta VPN-i

Mitmel põhjusel on NordVPN Ühendkuningriigi loendis Parim VPN tugeva koha saavutanud. Üks esimesi on see, et nad asuvad Panamas, mis on hea koht ka VPN-ide jaoks. Peale selle on NordVPN-l suurepärane maine ja ta on veel üks VPN-i pakkuja, kellel on paljudes riikides tohutu arv servereid.

Nende range logimata jätmise poliitika on kombineeritud 256-bitise sõjaväelise krüptimisega ja suurte hindadega plaanis pakkuda peaaegu kõigile tehingut, millele on raske vastu seista.

nordvpn kiiruskatse uk

NordVPN Speed ​​Test UK – Londoni server
(Vaata kogu kiiruskatse tulemust siit)

Nagu selgelt näete, suutis NordVPN hoolimata siinse ja Suurbritannia vahelisest suurest vahemaast näidata üsna tugevat jõudlust kiirusel 140 Mbps. See tugevus, mida nende serverites seal näidatakse, on Ühendkuningriigi omadele hea,

Mis teeb nad veelgi atraktiivsemaks, on see, et nad mitte ainult ei võimalda P2P-liiklust, vaid neil on spetsiaalselt P2P-liikluse jaoks optimeeritud serverid! Selliste kiirustega saate oma südame sisu igal ajal vallandada.

Vaadake meie täielikku NordVPN-i ülevaadet, et teada saada, miks see on meie VPN-number 1!

2. CyberGhost

https://www.cyberghostvpn.com/

CyberGhost

Kiirus

Suurepärane

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

Hind (GBP)

2,21 £ kuus

Funktsiooni esiletõstmised

 • Andmete pakkimine
 • Reklaami blokeerimine
 • Toetab 7 seadet

"CyberGhost asub Rumeenias ja omab tugevat serverite esindajat euroalal."

Külasta VPN-i

CyberGhosties on nendega rahul ja kindlasti on nad proovinud oma turunduses olla puhas ja optimistlikud. See on veel üks VPN-i valdkonnas tuntumaid nimesid ja mul on hea meel teatada, et nende toimivus on hüppeliselt paranenud.

Umbes aasta tagasi leidsin, et CyberGhost võitleb oma võrgu liiklusega ja oli üsna pettunud. Kuid väga lühikese aja jooksul on nende võrk sõna otseses mõttes plahvatuslikult lisanud tonni uusi servereid ja asukohti.

Tööstusveteran, kes investeerib nii palju infrastruktuuri, tähendab ainult kasvu ja mul on hea meel öelda, et nende serverite koormused on nüüd palju paremad. Seda saab selgelt näha Suurbritannia põhiste serverite tähejõudluses.

cyberghost kiiruskatse uk

CyberGhost Speed ​​Test UK – Londoni server
(Vaata kogu kiiruskatse tulemust siit)

Vaatamata tugevale kohalolekule Ühendkuningriigis, on CyberGhost strateegiline kohalolek ka muudes maailma piirkondades. See tähendab, et isegi kui nad ei asu riigis, millega soovite ühendust võtta, on läheduses kindlasti vähemalt üks teine ​​pääsupunkt.

Igal juhul oli minu jaoks Ühendkuningriigi serverites kiirus üle 100 Mbps ja vahemaa puhul on oodata 166 ms latentsust. Rohkem kui piisavalt meediumide voogesitamiseks ja isegi allalaadimiseks.

Lisateave meie põhjaliku analüüsi kohta saidil CyberGhost!

3. Surfshark

https://surfshark.com/

Surfshark

Kiirus

Suurepärane

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

Hind (GBP)

1,59 kr / kuu

Funktsiooni esiletõstmised

 • CleanWeb
 • Kuulutus & Raja blokeerija
 • Piiramatu seade
 • Valges nimekirjas
 • 1040+ serverit

"Kui see poleks nende piiratud rekord, siis oleks Surfshark meie edetabelites palju tõsisem konkurent."

Külasta VPN-i

Vaatamata nõrgestatud Suurbritannia naela vahetuskurssidele on see endiselt tugev valuuta võrreldes teiste maailma paikadega. See on eriti oluline Surfsharki puhul, kuna niigi madalat hinda alandatakse veelgi.

Surfshark on seni näidanud silmapaistvaid jõudlusnäitajaid ja on meie suur lemmik. Kahjuks on need turul endiselt suhteliselt uued, mis paneb meid kõhklema, kas neid veelgi ülespoole tõsta.

Siiski on tee pikk ja konkurents tihe. See on kindlasti üks, mida silma peal hoida, eriti kui need kasvavad praeguse tempoga.

surfsharki kiiruskatse uk

Surfshark Speed ​​Test UK – Londoni server
(Vaata kogu kiiruskatse tulemust siit)

Minu kodubaas asub Ühendkuningriigist üsna kaugel, mille tulemuseks on suurem latentsusaeg. See ei ole siiski peatanud Surfsharki tõsiste esinemistegelaste kloppimises. Ülesvoolu kiirused jätavad natuke soovida, kuid oluline on kiirus, mis sisse tuleb!

Vaadake meie põhjalikku Surfsharki ülevaadet, et teada saada, miks see on üks meie parimatest valikutest!

4. ExpressVPN

https://www.expressvpn.com/

ExpressVPN

Kiirus

Suurepärane

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

Hind (GBP)

6,71 £ kuus

Funktsiooni esiletõstmised

 • Privaatsuse kaitse
 • 256-bitine krüptimine
 • 148 VPN-i asukohta
 • 3000+ serverit
 • Mitu protokolli

"ExpressVPN-il on intuitiivsed ja loomulikud VPN-rakendused, mis tagavad Ühendkuningriigist kõigi turvalisuse võrgus."

Külasta VPN-i

Sealsete arvukate piirangute tõttu ei tohiks olla üllatav, et ExpressVPN näib olevat Ühendkuningriigile määranud ulatuslikke tariifikvoote. Ettevõttel on võtmeserverid mõnes Suurbritannia ümbruses, alates Berkshirest kuni Londonini.

See VPN-teenus pakub keskmiselt suurepäraseid kõikehõlmavaid teenuseid tipptasemel kiirustest kuni ulatuslike rakenduste ja protokollideni – ideaalne turvalisuse, privaatsuse ja anonüümsuse tagamiseks. Selle turvaprotokollid on ka tänapäeval kõige paremad tarbijate jaoks.

Olen seda teenust põhjalikult testinud ega soovita kõhklemata soovitada neid Suurbritannia kasutajatele parimaks VPN-teenuse pakkujaks. ExpressVPN on stabiilne ja võimaldab juurdepääsu ka paljudele seadmetele.

expressvpn kiiruskatse uk

ExpressVPN Speed ​​Test UK – Londoni server
(Vaata kogu kiiruskatse tulemust siit)

Ideena, kui hea see saab, võrdlesin vaikeliinikiirust ilma VPN-iga ExpressVPN-iga kaetud testiga samasse kohta. Kui ExpressVPN oli sisse lülitatud ja Suurbritannia serveriga ühendatud, õnnestus mul näidata head 117 Mbps allavoolu kiirust.

Lisateabe saamiseks lugege meie täielikku ExpressVPN-i arvustust!

5. IPVanish VPN

https://www.ipvanish.com/

IPVanish

Kiirus

Hea küll

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 4 viiestHinnatud 4 viiestHinnatud 4 viiestHinnatud 4 viiest

Hind (GBP)

2,62 kr / kuu

Funktsiooni esiletõstmised

 • 256-bitine krüptimine
 • Piiramatu P2P
 • Toetab 10 seadet

"IPVanish on nimi, millest veel räägitakse ja isegi kui nad pole nimekirja tipus, näitab see mõne soovituse väärtust."

Külasta VPN-i

IPVanishi maine on minevikus kahjustunud ja me ei saa öelda, et see polnud nende enda süü. Sellest ajast peale on see siiski uue juhtimise alla saanud – mis on nina seni puhtana hoidnud.

Kui need juhtumid kõrvale jätta, jäävad nad väljakul VPN-i hiiglaseks ja kiitlevad muljetavaldava kiirusega. Õnneks, kuna kui teil on kaebusi nende kiiruse kohta, ei saa te palju teha, kuna need sunnivad 256-bitist krüpteerimist ilma eranditeta kõigile.

ipvanish speed test uk

IPVanish Speed ​​Test UK – Londoni server
(Vaata kogu kiiruskatse tulemust siit)

Kiirelt suutis IPVanish püsida võrdsel tasemel isegi oma piiratud Ühendkuningriigi kohalolekuga. Mul õnnestus luua allavoolu kiirus umbes 60 Mbit / s, mis on nende sealse infrastruktuuri jaoks korralik.

Katsetada soovijatele võite alati proovida piirkonna teisi servereid, mis võivad anda paremaid tulemusi. Sellegipoolest oli ühendus stabiilne ja enam kui piisav meediumide voogesitamiseks.

Lisateabe saamiseks lugege meie täielikku ülevaadet IPVanishi kohta!

6. TorGuard

https://torguard.net/

TorGuard

Kiirus

Suurepärane

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

Hind (GBP)

3,36 kr / kuu

Funktsiooni esiletõstmised

 • Loodud P2P jaoks
 • Stealth puhverserver
 • Toetab 5 seadet
 • Kuulutus & Pahavara blokeerimine
 • Piiramatu ribalaius

"TorGuardi kasutamine on veetlev kogemus ja annab kinnituse, et nende Interneti-ühendus on tõeliselt ohutu."

Külasta VPN-i

TorGuard-liides võib esmapilgul tunduda pisut dateeritud, kuid pole kahtlust, et ümber on üks kõige turvalisemaid VPN-teenuse pakkujaid. Isegi kui kasutaja poolel pole palju blingi, on jõudlus üsna tähelepanuväärne.

TorGuardi ja paljude konkurentide vahel on üks oluline erinevus, kuna see võimaldab teil valida, millist krüptimistaset eelistate. See tähendab, et P2P-i kasutajate jaoks saate krüptimise sälgu keelata ja nautida kiiremaid kiirusekiirusi igal ajal!

Peale selle on TorGuardil palju muid lunastavaid omadusi, näiteks stabiilne kiirus, mitme platvormi võimalus ja võimalus VPN-i blokeerijatest mööda minna.

torguard kiiruskatse uk

TorGuard Speed ​​Test UK – Londoni server
(Vaata kogu kiiruskatse tulemust siit)

TorGuard täitis Ühendkuningriigi ühe parimate VPN-idena loomulikult teatud kiirusnõudeid. See näitas minu Londoni VPN-serveri testitulemust ja jällegi peaksid riigi kasutajad üldiselt saama selle kiiruse väheste probleemidega.

Ainus negatiivne külg on see, et noorematele kasutajatele, kes on harjunud moodsate rakendustega, peab TorGuard-liides välja nägema midagi minevikust.

Lisateabe saamiseks lugege julgelt meie TorGuard’i põhjalikku ülevaadet!

7. KiireimVPN

https://fastestvpn.com/

Kiireim VPN

Kiirus

Hea küll

Turvalisus & Privaatsus

Hinnatud 4 viiestHinnatud 4 viiestHinnatud 4 viiestHinnatud 4 viiest

Hind (GBP)

0,89 kr / kuu

Funktsiooni esiletõstmised

 • P2P optimeeritud
 • Serveri hüppamine
 • Toetab 10 seadet

"Üllatav lisus meie loendile näitab FastestVPN paremat jõudlust kulude kokkuhoidmiseks."

Külasta VPN-i

Kiireim VPN ei ole kiireim, mida olen testinud, kuid see pole ka kõige aeglasem. Tegelikult, kui see poleks nende piiratud arvu serverite ja asukohtade jaoks, julgen ma öelda, et nad suudaksid oma nime paremini välja elada.

See pakub väga piiratud arvu riike, kus saate ühenduse välja lülitada, võrreldes paljude tipptasemel VPN-idega, kuid see on varastamine hinnaga alates 89 sendist kuus. Neil on ka P2P-ga optimeeritud serverid, mis teeb neist hea ka selle jaoks.

Peate arvestama ka sellega, et isegi nende piiratud asukohaarvu korral saate vähemalt Netflixi sisu voogesitada (nagunii ainult USA piirkonna jaoks, kuid just seal on head asjad).

kiireimvpn kiiruskatse uk

FastestVPN Speed ​​Test UK – Londoni server
(Vaata kogu kiiruskatse tulemust siit)

83 Mbit / s on kindlasti hea jõudlus teie poolt makstava hinna eest ja on enam kui piisav, et 4k-sisu isegi voogesitada. Siiski peate teadma, et mitte kõik FastestVPN-serverid ei suuda sama hästi töötada kui nende Ühendkuningriigi serverid..

Lisateabe saamiseks lugege meie kiireimat VPN-i arvustust!

Lõplikud mõtted: kas ma tõesti vajan Suurbritannias VPN-i?

Lühidalt öeldes on siin Ühendkuningriigi 3 peamist VPN-i:

KIIRUS

TURVALISUS & PRIVAATSUS

PRICE (GBP / MO)

NordVPN

Suurepärane

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

2,81 kr

Külasta VPN-i

CyberGhost

Suurepärane

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

2,21 kr

Külasta VPN-i

Surfshark

Suurepärane

Hinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiestHinnatud 5 viiest

1,59 kr

Külasta VPN-i

Minu arvates on ainult üks asi halvem kui elada rõhuva Interneti-regulatsiooniga riigis ja elada riigis, mis mitte ainult ei tee seda, vaid manipuleerib seadusega oma tegevuse toetamiseks. Üllataval kombel kuulub Ühendkuningriik viimasesse kategooriasse.

Kuigi ma ei ütleks, et teil on praegu Ühendkuningriigis VPN-teenuse kasutamine äärmiselt kiire, on minu arvates mõistlik alustada mõnda uurimuslikku meedet. Võtke aega, et valida endale sobiv VPN (loodan, et see paremusjärjestus aitab), enne kui on liiga hilja.

Liiga hilja pean silmas seda, et on ilmne, et Ühendkuningriigi valitsus kaldub väga dramaatiliste järelevalve- ja kontrollimeetmete poole. Sellistes tingimustes elamine võib olla stressirohke ja hea, usaldusväärne VPN-teenus võib meelerahu pakkumisel kaugele minna.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map