Platit méně za více – Jak najít levný webhosting, který není sát!

My Malajci máme pověst, že jsou levné, a tato skutečnost je bohužel docela pravdivá. Je těžké být levný, zvláště když naše měna bije po lepší část dekády!


Není divu, že malajský lid chce pro své stránky získat levný webhosting, ale levné věci nejsou dobré a dobré věci nejsou levné, mám pravdu?

Ale tady je ta věc. Existuje spousta skvělých webových hostitelů, které stojí méně než RM20. Levní hostitelé ne vždy sají!

Ve skutečnosti mají někteří z nejlepších hostitelů zaváděcí ceny již od RM10 a stále získáte všechny jejich nejlepší funkce. Jsou ochotni snížit vstupní cenu, aby přilákali zákazníky, což vám umožní využít jejich nízké ceny.

Contents

Obsah

Levné Host Hunting

 1. Zkontrolujte jejich vlastnosti
 2. Jak rychlá je jejich rychlost serveru?
 3. Jaká je jejich dostupnost??
 4. Než si koupíte, promluvte si s jejich technickou podporou
 5. Jsou v jejich podmínkách služby nějaké skryté úlovky?
 6. Jaká je cena za obnovení & jsou nějaké skryté náklady?
 7. Jakou pomoc můžete získat od Bitcatchy?

Levný webhosting

 1. Hostinger
 2. HostMetro
 3. InterServer
 4. A2 Hosting
 5. Inmotion Hosting
 6. Bluehost

Výrok

 • Kterého webového hostitele hledat?

Ve stejné cenové relaci se samozřejmě skrývají i některé špatné hostingové společnosti. Ošidná část odděluje dobré od špatného.

Přišel jsem s 6 jednoduchými kritérii, které vám pomohou identifikovat nejlepší hostitele za nízkou cenu, takže můžete mít to nejlepší z obou světů. Ale pokud jste ve spěchu, zde jsou tři nejlepší levné hostitelé webu, které doporučuji (& jejich cena za obnovení).

Levné Host Hunting

1. Zkontrolujte jejich funkce

Dobrý webový hostitel zabalí všechny své hlavní funkce jako součást balíčku. Mezi ně patří:

 • Úložiště a šířka pásma
  Většina kvalitních hostitelů nyní přichází s neomezeným úložištěm, ale někteří stále mají limit 5 GB nebo méně.
 • Kolik addon domén?
  Většina webových hostitelů by vám měla poskytnout místo až pro 25 dalších domén, ale viděli jsme špatné možnosti, které vám dávají pouze jednu nebo vůbec žádnou..
 • Kolik e-mailových adres můžete vytvořit?
  Někteří hostitelé do svého balíčku nezahrnují jednu e-mailovou adresu.
 • Jaké ovládací panely používají?
  Uživatelská zkušenost ovládacího panelu může pro mě udělat webového hostitele. Zkontrolujte, zda používají cPanel, Vdeck nebo přizpůsobenou alternativu. Vyberte si ten, který vám nejvíce vyhovuje. (pro tip: Pokud neznáte ovládací panel, požádejte o ukázku.)
 • Podporují předinstalované skripty webových stránek?
  Zkontrolujte, zda podporují instalaci WordPress, Drupal, Joomla. Pokud potřebujete nějaké specializované funkce, jako je PHP nebo integrace elektronického obchodu, ujistěte se, že to také podporují.

2. Jak rychlá je jejich rychlost serveru?

Rychlost serveru je jednoduše jak rychle (nebo pomalu) váš webový server reaguje na požadavek.

Jinými slovy, když někdo klikne na váš web, je čas, aby se váš server probudil a začal odesílat soubory. Google navrhuje rychlost serveru 200 ms nebo méně.

Záleží na tom, protože každá žádost musí být na vašem webu rychlá, zejména pokud jste prodejce elektronického obchodování a očekáváte rychlé zpracování objednávky. Rychlá odezva serveru je nezbytná pro dobrou uživatelskou zkušenost.

Bohužel mnoho mizerných webových hostitelů přetíží své servery, což znamená, že váš web soutěží o rychlost. Ostatní jednoduše nepoužívají účinný hardware, takže reakce je pomalá.

Na druhé straně nejlepší weboví hostitelé se stále ujistí, že dostanete rychlou dobu odezvy, a to i na sdíleném serveru.

Rychlost serveru můžete vyzkoušet pomocí našeho nástroje pro kontrolu rychlosti. Jednoduše zadejte adresu URL webu a uvidíte, jak rychle server reaguje po celém světě.

3. Jaká je jejich dostupnost??

Není nic frustrujícího, než klesá váš web. Takže dostupnost vašeho hostitele webového serveru je rozhodující. Čím lepší je jejich provozuschopnost, tím spolehlivější je hostitel.

Jednoduše řečeno, mělo by se vyhnout jakémukoli méně než 99% uptime a vaším cílem by mělo být 99,9%.

Možná si myslíte, že i 98% zní docela dobře, ale myslete na to takto: 98% uptime znamená, že váš web může být mimo provoz po dobu 3-7 dní v roce!

Pomocí nástroje, jako je například, můžete sledovat provozuschopnost webového hostitele uptimerobot.com. Uptime Robot kontroluje vaše webové stránky každých pět minut, zda nevykazují známky života, a upozorní vás, pokud je něco špatně. Používáme Uptime Robots pro sledování našich stránek a napájení našich uptime postav.

4. Než si koupíte, promluvte si s jejich technickou podporou

Technická podpora je jednou z hlavních věcí, která odděluje dobré webové hostitele od špatných webových hostitelů. Dobrá společnost bude mít tým odborníků, který bude odpovídat na dotazy rychle a efektivně. Špatní hostitelé často zanedbávají své zákaznické služby.

Pokud se na vašem webu něco pokazí, chcete vědět, že na druhém konci telefonu je přátelský hlas, který jej může opravit. Pokud dáváte přednost online chatu nebo e-mailu, vyhledejte webového hostitele s touto preferencí kontaktu.

Existuje několik způsobů, jak otestovat technickou podporu webového hostitele, aniž by ji skutečně koupil. Zkuste odeslat lístek z následujících důvodů:

 • Požádejte o ukázku ovládacího panelu.
 • Zeptejte se na vrácení peněz a cenu za obnovení (více k tomu brzy).
 • Zeptejte se na limit úložiště.
 • Zeptejte se na dostupnost skriptu webu.

Dobrý webový hostitel by měl na tyto dotazy rychle a efektivně odpovědět.

5. Jsou v jejich podmínkách služby skryté úlovky?

Většina webových hostitelů používá silný marketingový jazyk, například „neomezené úložiště a šířku pásma“ nebo „neomezené množství CPU“. Bohužel i „neomezený“ má limit! A najdete je ve smluvních podmínkách hostitele webu.

V některých případech si weboví hostitelé vyhrazují právo pozastavit nebo dokonce odpojit web, který tyto limity přetíží.

Níže uvádíme několik příkladů skutečných životů od renomovaných webových hostitelů, kteří ukazují tato omezení:

Omezený procesor:

Zásady CPU hostování Inmotion

(Zásady hostování procesorů Inmotion)

Další důvody ukončení:

Zásady spamu iPage

(Zásady spamu iPage)

Konkrétně hledejte následující pevné limity:

 • Kolik souborů (bez ohledu na velikost) mohu hostit? (aka inodes)
 • Jaké jsou pevné limity úložiště a šířky pásma?
 • Kolik prostředků CPU mohu použít?

Rovněž stojí za to zkontrolovat smluvní podmínky ohledně jejich zásady vrácení peněz. Někdy vyzkoušíte webhostingu a poté si uvědomíte, že to pro vás není správné. Dobrý weboví hostitelé tomu rozumějí a nabídnou spravedlivé zásady pro vrácení peněz.

Zásady vrácení peněz HostMetro

(Zásady vrácení peněz HostMetro)

Bohužel špatní hostitelé často nemají žádné zásady vrácení peněz a dokonce si účtují další storno poplatek.

Pokud tato čísla nemůžete najít ve smluvních podmínkách, zeptejte se jejich týmu podpory

6. Jaká je cena za obnovení & jsou nějaké skryté náklady?

Webový hostitel RM21.00 je obvykle úvodní údaj a cena za obnovení bude o něco více. Zkontrolujte, zda číslo nepřesahuje ohromnou cenu!

Všimněte si také, že většina webových hostitelů nabízí slevu, pokud se zaregistrujete na delší dobu. Pokud je to možné, je nejlepší se nezavřít do dlouhé smlouvy. Možná budete chtít věci rozšířit nebo změnit za dva roky.

Nakonec se někteří hostitelé pokoušejí prodat určité doplňkové produkty, jako jsou denní zálohy nebo prověřování zabezpečení serveru. Pokud tyto doplňky nechcete, nezapomeňte před nákupem zrušit zaškrtnutí políček.

Bluehost Extra Features

(Bluehost Další funkce)

Jakou pomoc můžete získat od Bitcatcha?

Bitcatcha pomáhá s levným webhostingem

Náš web existuje, aby vám pomohl najít nejlepšího hostitele webu a umožnil vám informované rozhodnutí. Zde jsou některé z našich nástrojů, které můžete použít hned teď, abyste se mohli rozhodnout:

 • Kontrola rychlosti serveru
  Spusťte testy rychlosti na různých webových hostitelích, abyste zjistili, který způsob přináší nejrychlejší čas odezvy. (Pro tip: testujeme rychlost serveru z 8 různých bodů na světě, takže hledejte server, který cílové skupině přináší vysokou rychlost).

  Další tip: Netestujte web hostitele. Najděte web pomocí tohoto hostitele a otestujte jejich. (Webový hostitel sám pravděpodobně pro svůj web používá mnohem dražší soukromý server). Například, pokud chcete testovat rychlost serveru Hostinger, máme 3x testované weby hostované v jejich jiném datovém centru.

 • Záznamy dostupnosti
  Abychom vám ušetřili čas sledování uptime sami, sledovali jsme a zaznamenávali uptime různých webových hostitelů měsíce a představili jsme vám je. Vydejte se na naše stránky s recenzemi a uvidíte celkovou procentuální dostupnost každého hostitele a kolik dní uplynulo od posledního výpadku.
 • Nejlepší hostitel pro
  Každého hostitele jsme kategorizovali podle jeho specialit. Najděte nejlepšího hostitele pro blogování, elektronický obchod, stránky portfolia nebo fóra.

Levný webhosting

Poznámka

 1. Všechny uvedené ceny jsou založeny na 12měsíční zaváděcí ceně smlouvy.
 2. Pro všechny uvedené ceny používáme směnný kurz 1 USD až 4,1 MYR.

Vzhledem ke všem faktorům (rychlost serveru, doba provozu, technická podpora, snadné použití a cena) je zde šest nejlepších možností, které můžete vyzkoušet.

1. Hostinger

https://www.hostinger.com/

Hostitel webhostingu

Plán

Singl

První termínový poplatek

RM9,28 / mo

Poplatek za obnovení

RM13,65 / mo

Klíčové vlastnosti

 • Neomezený SSD
 • 1 doména zdarma
 • hPanel
 • Vynikající podpora
 • Nízká úvodní cena

“Prémiové služby za super nízkou cenu, co jiného si můžete přát?”

Hostinger je naší nejlepší volbou pro levný webhosting, protože nabízí prémiové služby za šíleně nízkou registrační cenu. V tomto seznamu jsme uvedli cenu nejlevnějšího plánu značky na 12měsíční bázi, což je 9,59 RM / měsíc, ale pokud vyberete 48 měsíců, bude vám účtována pouze RM4,06 měsíčně!

Jejich servery jsou po celém světě opravdu rychlé, protože mají datová centra po celém světě, což je překvapivé, protože to neočekáváte, když platíte takové ceny.

Mají také impozantní seznam neomezených funkcí:

 • Úložiště SSD
 • E-mailové účty
 • Webové stránky
 • Šířka pásma
 • Cronjobs

Hostinger má kromě rychlosti a funkcí vynikající tým podpory, který obsluhuje více než 20 zemí v jejich rodném jazyce! Hostinger opravdu nabije plnohodnotnou nabídku svých cenově dostupných plánů, zejména pro ty, kteří právě začínají.

2. HostMetro

https://www.hostmetro.com/

Webový hostitel HostMetro

Plán

MegaMax plán

První termínový poplatek

RM12,39 / mo

Poplatek za obnovení

RM12,39 / mo

Klíčové vlastnosti

 • Maximální úložiště
 • Maximální šířka pásma
 • 1 bezplatné doménové jméno
 • Cena je navždy uzavřená
 • Neomezený hosting domén

“Nikdy se nemusíte starat o poplatky za obnovení s jejich pevnými cenami.”

HostMetro nabízí 1 bezplatný název domény se svým plánem MegaMax, s maximálním úložným prostorem a šířkou pásma (všimněte si jejich strategického využití slova „maximum“ místo „neomezeného“).

V zásadě to znamená, že na účtu existuje omezení úložiště a šířky pásma, ale budou vám zdarma zvyšovat množství úložiště, pokud zůstanete v souladu s podmínkami jejich používání, což znamená nepoužívat přidělené úložiště pro média. skladovací účely.

Zní mi to docela rozumně.

S HostMetro se dostanete k hostování tolik webů, kolik chcete, s jejich neomezeným hostingem domény, ale nejlepší věcí na této značce (alespoň pro mě) je skutečnost, že jejich cena je navždy zamčená – Pokud platíte RM12.10 , budete platit RM12,10 tak dlouho, dokud s nimi budete hostit.

Hurá! Není třeba se obávat poplatků za obnovení!

3. InterServer

https://www.interserver.net/

Hostitel webového serveru Interserver

Plán

Standardní webhosting

První termínový poplatek

RM21,00 / mo

Poplatek za obnovení

RM21,00 / mo

Klíčové vlastnosti

 • Neomezené úložiště ULTRA SSD
 • Web Site Builder zdarma
 • Neomezené e-mailové účty
 • Zdarma migrace webových stránek
 • Cena uzamčena

“Fixní ceny s SSD, ceny o něco vyšší než její konkurence”

InterServer přichází s neomezeným úložištěm na jejich serverech Ultra SSD, takže víte, že se vaše stránky rychle načítají s jejich platformou.

Můžete si také užít bezplatného tvůrce webových stránek, neomezeného počtu e-mailových účtů a bezplatné migrace stránek, ale jako HostMetro jsou klíčovou funkcí zde cena.

Standardní plán webového hostingu stojí pouze RM21,00 měsíčně a cena je uzamčena, takže se nemusíte starat o obnovení. V tuto chvíli nevíme, zda je jejich obnovení navždy nebo ne, ale je bezpečné předpokládat, že ano, jinak ztratí většinu svého podnikání společnosti HostMetro.

4. A2 Hosting

https://www.a2hosting.com

A2 Hosting webhostingu

Plán

Lite

První termínový poplatek

RM13,94 / mo

Poplatek za obnovení

RM37,75 / mo

Klíčové vlastnosti

 • 1 Web
 • Neomezené úložiště
 • Neomezený převod
 • Volný, uvolnit & Snadná migrace stránek
 • SSL zdarma & SSD

“Dobře zaoblený webový hostitel, vhodný pro všechny typy webů”

Co se nám na A2 Hosting líbí, je to, že jejich plány Turbo přicházejí s opravdu rychlými servery, s technologií, která umožňuje webům hostovaným s nimi načíst až 20x rychleji než běžné servery!

Ačkoli lite plán nepřichází se servery Turbno, jejich běžné servery jsou stále dost zatraceně rychlé, s celosvětovým průměrem 150ms!

Uživatelé také získají neomezené funkce, například úložiště SSD, šířku pásma a přenosy. Budou si také užívat 25 bezplatných e-mailových účtů, bezplatné zabezpečení SSL, snadný tvůrce webových stránek s tisíci témat, nastavení WordPress optimalizované jedním kliknutím a nejlepší ze všech, které si vyberou svá datová centra, která jsou rozložena na 3 kontinentech, aby maximalizovala web rychlost načítání pro své zákazníky!

5. Inmotion Host

https://www.inmotionhosting.com

Inmotion Hosting webhostingu

Plán

Zahájení

První termínový poplatek

RM20,95 / mo

Poplatek za obnovení

RM37,75 / mo

Klíčové vlastnosti

 • Doménové jméno zdarma
 • Zóny maximální rychlostiTM
 • Neomezený převod
 • SSH přístup
 • Podpora 24/7 v USA

„Prémiové služby vhodné pro majitele malých podniků“

Inmotion Hosting je vynikající webhosting. Je to vlastně preferovaná webhostingová služba pro nás, než jsme přešli na SiteGround, a stále si o nich myslíme velmi vysoko.

Inmotion poskytuje uživatelům jejich plánů spuštění zdarma doménové jméno, neomezené přenosy, SSL, automatickou zálohu a ochranu proti hackerům, s neomezeným počtem e-mailů, šířkou pásma a místo na disku.

Nejlepší ze všeho je, že jsou opravdu rychlé, díky svým Max Speed ​​Zones, což je v podstatě fantastický způsob, jak říci datová centra, která se nacházejí v USA. I když v Asii nemají žádná datová centra, Inmotion je stále celosvětově rychlý.

BTW, dospěli jsme k dohodě se společností Inmotion Hosting a naši čtenáři si mohou užít 50% slevu z jejich cen, takže se zblázněte!

6. Bluehost

https://www.bluehost.com

Bluehost Hosting webhostingu

Plán

Základní

První termínový poplatek

RM24,99 / mo

Poplatek za obnovení

RM33,55 / mo

Klíčové vlastnosti

 • 1 Web
 • 50 GB SSD úložiště
 • Neměřená šířka pásma
 • Certifikát SSL zdarma
 • Standardní výkon

„Nízké ceny se standardními funkcemi, skvělé pro bloggery“

Bluehost je jednou z více doporučovaných webhostingových služeb v okolí a jejich ceny jsou dostatečně nízké na to, aby je dostali na tento seznam.

S jejich Základním plánem získáte to, za co platíte – 1 bezplatná doména, 50 GB úložiště SSD (což znamená, že jim záleží na rychlosti a efektivitě) a neměřená šířka pásma (není stanoveno, kolik je přiděleno na účet, ale pokud spadnete do jejich „normálního“ rozsahu, měli byste být v pořádku).

Pokud chcete zdarma e-mailové účty, pak Bluehost není něco, co byste chtěli, protože e-mail je s nimi další placená služba..

Bluehost však přichází s bezplatným SSL, takže pokud provozujete firemní web, bude to užitečné. Kromě toho jsou docela stabilní. Spojte to se svými dalšími výhodami a Bluehost je skutečně hodným uchazečem o tento seznam.

Verdikt: Kterého webového hostitele hledat?

PRVNÍ DOBA
(MYR)

OBNOVA
(MYR)

ROZDÍL
(MYR)

Hostinger

9.28

13.65

+3,82

HostMetro

12,39

12,39

0

InterServer

21,00

21,00

0

Nezapomeňte: Přizpůsobte svého hostitele potřebám svého webu!

Bohužel neexistuje žádný nejlepší webhosting. Pouze ten, který je pro vás a vaše potřeby vhodný. Různé webové hostitele jsou vhodné pro různé priority.

Například jednoduchý portálový web potřebuje jen malého sdíleného hostitele webu. Pokud však provozujete blog nebo web s více než 30 000 až 40 000 návštěvníky za měsíc, budete chtít další úložiště a možnost upgradovat na VPS, když je správný čas.

Pokud chcete spustit web elektronického obchodu, budete potřebovat webového hostitele, který umožní integraci plateb a další bezpečnostní opatření. (Nezapomeňte se podívat na náš doporučený eCommerce Hosting.)

Jak vidíte, levný weboví hostitelé ne vždy sají! Před nákupem si však zkontrolujte jejich funkce a výkon. Hodně štěstí! A pokud máte další otázky, neváhejte se na ně obrátit a my vám rádi zodpovíme vaše dotazy.

Nyní, pokud máte hlubokou kapsu a hledáte nějaké prémiové věci, podívejte se na tyto Managed WordPress Hosting platformy.
Je váš web dost rychlý?

Neztrácejte prodej. Zde zkontrolujte rychlost vašeho serveru.

NEJLEPŠÍ HOSTING
 • Nejlepší hostitel roku 2020
 • Levné Web Host
 • Nejrychlejší hostitel
 • Prémiový hostitel WP
ZÍSKEJTE LEPŠÍ
 • Vytvořit online přítomnost
 • Vytvořte seznam e-mailů
 • Rychlost SuperCharge WP
 • Nejlepší cloudové úložiště
 • Průvodce začátečníky VPN
PŘIPOJTE SE

ikona facebook  ikona twitteru linkedin-icon

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map