7 věcí, které neděláte (ale neměly byste), abyste prodávali svůj internetový obchod v reálném světě

Tam je neuvěřitelné množství obsahu, kde se dozvíte, jak propagovat svůj obchod s elektronickým obchodem online, ale o tom, jak jej prodávat offline, je toho méně. A faktem je, že potřebujete oba. Čím více míst prodáváte svou firmu, tím více firmy získáte!


Pokud nepoužíváte žádnou z následujících offline taktik, je čas přidat je k tomu, co děláte pro marketing své firmy online..

1. Neúčastníte se obchodních příležitostí pro podnikání

Ať už je to vaše místní obchodní komora nebo síťová skupina pro konkrétní odvětví, nemůžete si dovolit, abyste se nezapojovali do síťových příležitostí. Jistě, můžete se cítit na místě a raději se schovávat v temném koutě při své první akci, ale jak poznáváte lidi a dáváte skupině hodnotu, začnou vám lidé důvěřovat a chtějí vám pomoci. Skvělý způsob, jak poznat lidi rychleji, je dobrovolnictví nebo útěk do kanceláře. Jen si pamatujte: Nejste tam, abyste realizovali okamžitý prodej, ale abyste budovali vztahy v průběhu času.

Jamal Asskoumi, majitel CastleSmart.com, realitní agent se sídlem ve Velké Británii říká, že navštěvování kongresů a setkání v jeho oboru bylo užitečné ve spojení s potenciálními zákazníky.

CastleSmart.com

Říká, že účast na těchto událostech „nám umožnila navázat kontakt s několika průmyslovými nadšenci, kteří poté byli uživateli našich stránek,“ a že toto úsilí se vyplatilo 15% nárůstem tržeb.

2. Na objednávky nepřijdete

Většina společností elektronického obchodu komunikuje se zákazníky pouze prostřednictvím e-mailu, ale existují určitá omezení. Co se stane, když zákazník vrátí produkt? Víte, co se s tím stalo? Rychlý telefonní hovor vám může poskytnout cenné informace o tom, co se stalo, a pomůže vám zlepšit proces nebo vaše produkty pro budoucí zákazníky. Mluvit se svými zákazníky vám také může pomoci pochopit, co chtějí, abyste je mohli doručit.

Alex Drysdale, zakladatel společnosti Crik výživa, říká, že mluvení se svými zákazníky má obrovský dopad na to, aby se jim vrátili víc.

Crik

“Snažím se zavolat každému jednotlivému zákazníkovi a zeptat se ho, co jeho produkt miluje nebo nenávidí.” Také osobně dodávám a lokálně objednávám a ujišťuji se, že nechám dost času na to, abych si s nimi promluvil po dobu 15 minut. Každý, kdo miluje generálního ředitele ve svém domě, odpovídá na všechny otázky, které má ohledně toho, na co právě utratili své těžce vydělané peníze. “

3. Ne vždy si vezměte své vizitky

Postavíš se: „Jdu na pivo. Proč bych potřeboval své vizitky? “ A možná je nebudete potřebovat. Ale je lepší je nosit a nepotřebovat, než se kopat, protože jste je nepřinesl. Serendipity se stane, když to nejméně očekáváte. Mohli byste se bavit s vaší servírkou o jejím náramku a zmínit, že máte obchod Etsy prodávající podobné vzory. Pokud si chce svůj obchod prohlédnout, mít s sebou vizitku, abyste vypadali profesionálněji a usnadnilo jí pozdější návštěvu obchodu..

Cristina Castro Moral, majitelka Sombras Blancas Art & Design, říká, že vizitky jsou pro ni nezbytné, aby mohla prodávat svou značku.

sbcard

“Když pracuji s klienty, kteří vlastní fyzickou firmu nebo jsou kvůli své práci v neustálém kontaktu s mnoha různými lidmi, obvykle se jich ptám, jestli mi nebude vadit, kdybych jim poslal některé své vizitky poštou.” Pokud se tak stane, mohou předat moji kartu dalším lidem, kteří by se mohli zajímat o mé služby. Díky tomu jsem neustále kontaktován novými potenciálními klienty z mnoha různých míst. “

Říká také, že v kabelce drží hromadu vizitek a používá je téměř jako poznámkový blok.

“Pokaždé, když někdo požádá o můj e-mail / telefon, i když to není spojeno s obchodem, odevzdám svou kartu a pomocí záda zašmárám další potřebné informace.” Nikdy nevíte, kde tato karta skončí, a je pravděpodobné, že jedna z těch mnoha karet dosáhne potenciálního klienta. “

4. Vaše výrobky se nezobrazují

Existuje mnohem více lidí, kteří nejsou znát vaši značku ve vašem městě než ti, kteří jsou. Je na vás, abyste jim je představili. Annabel Annunziata z internetového obchodu Krása je nejlepší říká, že hostování show ve vaší komunitě – i když je u vás doma – je skvělý způsob, jak spojit lidi s vašimi produkty.

Předvádí své výrobky

Říká, že uspořádala show v místním salonu, který na ni inzeroval prostřednictvím svých sociálních médií. Připravila své výrobky na displeji a ujistila se, že její vizitka je prominentní. Na svém laptopu nechala také nastavit svůj obchod s elektronickým obchodem, aby ukazovala lidem, a dokonce nabídla propagační akci bez objednávek za objednávky provedené na jejím webu ten den.

“Nejen, že zákazníci v salonu viděli, jak můj obchod vypadal, a jaké byly některé výrobky, ale [také] rodina a přátelé těchto klientů se dívali na můj web a dávali rozkazy svým rodinám, aby si ho vyzvedli.”

Říká, že tato událost vyvolala v salonu mnoho prodejů, a výsledky přesáhly ten den, protože salón nyní drží hromadu svých vizitek na jejich pultu.

5. Nepřenášíte vztahy s médii

Novináři stále píšou pro tištěné publikace, věřte tomu nebo ne. A místní podniky jsou vždy zajímavé. Ale vaše není, pokud o vás novináři nevědí! Nejlepší způsob požádejte novináře, aby o vás psal je budovat s nimi vztah před chceš cokoli. Přečtěte si jejich obsah. Komentář online. Sledujte je na sociálních médiích. Potřást rukama na síťové události. Vezměte je na kávu. Pak se postavte jako důvěryhodný zdroj, když jej potřebujete.

Alex Reichmann, generální ředitel společnosti iTestCash, měl úspěch s touto taktikou:

„Jedna kampaň, která pro mě pracovala, byla v kontaktu s bankovním časopisem a navržením nápadu na příběh. Tímto skončili psaní článku o padělcích peněz a já jsem zmínil a citoval ve svém časopise a na svých webových stránkách. “

Vztahy s médii

Říká, že na své webové stránky dostal několik zákazníků, kteří ho uvedli v článku v časopise.

6. Nehledáte partnerství

Spíše než na druhého chlapa ve městě, který také prodává produkty pro domácí zvířata jako konkurenci, zkuste to přeformulovat jako potenciální příležitost k partnerství. Pravděpodobně nebudete prodávat identické produkty, takže mohou existovat způsoby, jak spolupracovat nebo odkazovat na sebe. Pokud se zúčastníte průmyslové akce, neutíkejte před konkurencí. Představte se a uvidíte, kam konverzace jde. Jednou jsem předpokládal, že žena, která také provozovala marketingovou firmu, byla soutěž, ale nakonec mě přivedla k pomoci s velkým projektem a vztah byl po léta oboustranně výhodný.

Candice Galek, CEO & Zakladatel Bikini Luxe, říká, že když poprvé spustila svůj elektronický obchod s bikiny, přehlédla svůj místní trh v Miami Beach. Jakmile se vzbudila, šla k místním majitelům firem a nabídla, že vytvoří letáky s reklamou Bikini Luxe na jedné straně a jejich na druhé a umístí letáky do svých podniků (v zásobnících na ubrousky atd.)

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map