Summit D / M 2019 – on-line summit o vědě o údajích a marketingu společnosti LEAD

Jste-li obchodník s údaji, pak chlapče, chlapče, jste v léčbě!


Pokud tomu tak není, nejlépe získejte crackin, protože je zde skvělá příležitost dozvědět se o obrovských hodnotách, které může analýza poskytnout vaší firmě..

Dobří lidé na LEAD organizují Data Science & Marketingový summit nebo D / M Summit, na kterém si nejlepší myslitelé v oblasti marketingu, umělé inteligence a velkých dat budou sdílet své cenné poznatky o tom, jaké technologie a marketing mohou udělat pro dosažení požadovaných výsledků.

Summit DM 2019

Kdo je LEAD

Lidé za sebou VÉST založil společnost, která poskytuje fyzické a online kurzy zaměřené na IT dovednosti, jako je vývoj webových aplikací, programování aplikací, digitální marketing & datová věda. V současné době se zaměřují na 3 hlavní předměty:

 • Data Science
 • Celý vývoj webových aplikací
 • Digitální marketing

Mentoři, kteří kurzy vyučují, jsou profesionální vývojáři, vědci v oblasti dat a obchodníci připojení k vysoce kvalitním projektům v reálném životě, takže víte, že se dobře orientují ve svých příslušných odvětvích. Ve skutečnosti získáváte skutečný, realistický přehled a strategie od nejlepších profesionálů v oboru!

Přednosti reproduktoru

Summit D / M není jen váš pravidelný běh mlýna, vše mluvit druh summitu. Více než 25 přednášejících je vybráno speciálně pro jejich odborné znalosti v dané oblasti a jejich úkolem je poskytnout nám zasvěcitelné poznatky, jejich odborné znalosti, předložit nám případové studie a poskytnout 360 ° perspektivu v jejich oboru práce..

Očekávejte, že budete slyšet od nejlepších myslí v oboru, jako například:

 • Dr. Lau Cher Han – hlavní vědecká pracovnice, zakladatel LEAD.
 • Theng Hui – vedoucí umělé inteligence, PLUS Malajsie Berhad
 • Jonathan Oh – generální ředitel a spoluzakladatel SupplyCar
 • Ahfaaz Mehboob – SAVP, Senior Data Scientist, Astro
 • Francesca Chia – spoluzakladatelka, GoGet Malajsie
 • Karan Tyagi – CEO, PeoplExperience
 • Trent Young – ředitel, Asia MarketIn
 • Kim Ming Teh – hlavní vědec s údaji, Insight Flows

Na summitu můžete očekávat více, protože do seznamu stále přidávají témata a řečníky. Budete s nimi přímo chatovat, grilovat je na odpovědi a kopat jejich mozky, aby vyřešili problémy, se kterými se v současné době potýkáte s vaší firmou..

Tady je něco, co řečníci musejí říci o svých oborech:

Zi Yuan, spoluzakladatel společnosti Tide Analytics

Analytics je úžasným nástrojem pro větší společnosti, aby lépe porozuměli své firmě, získalo více informací o tom, jak jejich současná skupina zákazníků reaguje na jejich produkty a služby, a poté strategizuje růst pro získávání a udržení uživatelů. – Zi Yuan, Tide Analytics

Johnathan Oh, generální ředitel SupplyCart

Jednoznačně s integrací dat, strojového učení a umělé inteligence do podniků bude budoucnost. Každá firma, která se nezabývá automatizací nebo změnou těchto procesů, bude mít v budoucnu těžký kopec. – Johnathan Oh, SupplyCart

Wayne Liew, vedoucí reklamy, Mindvalley

Mnoho lidí, kteří začínají s publikováním obsahu online, zapomíná na tuto velmi důležitou věc. Je to vaše publikum. Máte to vůbec? Pokud nechcete oslovit pouze své spolupracovníky, přátele a členy rodiny, je pravděpodobné, že musíte aktivně najít způsoby, jak rozšířit své publikum. – Wayne Liew, Mindvalley

Warren Leow, viceprezident společnosti Inmagine Group

Můj závěr je odpovědný, že podniky musí využívat technologii k doplnění a vytvoření výdělečné zaměstnanosti, a ne ji omezovat pro masy. – Warren Leow, Inmagine Group

Další věcí, která je na D / M Summitu zajímavá, je to, že je 100% online, takže nemusíte trávit volno z práce, uvíznout v provozu a bojovat za parkování, abyste se mohli účastnit rozhovorů.

2 skladby 2 pokrývají všechny

Organizátoři summitu D / M rozdělili svá témata do dvou skladeb:

 1. Sledování datových věd
 2. Marketingová stopa

Sledování datových věd

Ideální pro ty z nás, kteří se zajímají o velká data, AI a IoT. Budete chtít vyzkoušet tato témata:

 • Stav vědy o údajích & AI
  (Dr. Lau Cher Han, hlavní vědecký pracovník)
 • Jak mohou společnosti přijmout vědu o údajích
  (autor: Edmund Hee, Data Scientist ve společnosti AirAsia)
 • Kroky k nasazení strojového učení pro podnikání
  (Theng Hui, vedoucí umělé inteligence, PLUS)
 • Jak připravit výrobní závod pro průmysl 4.0
  (Wai Kit Kong, vedoucí datového týmu pro GBG)
 • Jak Data Science může transformovat F&B B2B Krajina
  (autor: Anthony See, Founder, Food Market Hub)
 • Jak nákupní centra používají Analytics k rozhodování na základě dat
  (autor: Chan Zi-Yuan, spoluzakladatel, TIDE Analytics)
 • Zobrazit všechna témata vědy o datech zde.

Marketingová stopa

Ti, kteří se podílejí na marketingové stránce věcí, by samozřejmě měli být lepší, když se podíváme na marketingovou stopu, která zahrnuje některá docela zajímavá témata, jako například:

 • Role SEO v datově orientovaném světě
  (Reuben Ch’tng, vedoucí marketingu, LEAD)
 • Inteligentní analytika – lépe porozumět svým zákazníkům
  (autor: Premnath, Performance Marketing Head ve společnosti Havas Media Group)
 • Hnutí: Mapování fyzických maloobchodních příležitostí
  (autor: Karan Tyagi, CEO, PeoplExperience)
 • Jak pomocí marketingu Micro-Influencer vybudovat podniky elektronického obchodování ze země
  (Bryan Lau, zakladatel Sherlock Lab)
 • Jak GoCar vytváří lepší společnost pomocí dat
  (Ashley Chew, vedoucí marketingu GoCar)
 • Zobrazit všechna marketingová témata zde.

Toto je jen několik témat, která budou během živého koncertu probrána, zvýrazněna zde, protože mě osobně zajímají. Úplný seznam témat naleznete na jejich místě a slyším, že přidávají další!

Vstupenka & Ceny

Vstupenka na DM Summit

Celoživotní vstup D / M Summit vám nedá celoživotní přístup ke všem videím – budete si také moci stáhnout všechny podklady, soubory PDF, snímky a vše, co reproduktory považují za vhodné k nahrání do davu..

Dobří lidé na LEAD vědí, že Malajci milují hodně, takže celoživotní průchod na D / M Summit přijde během akce také se spoustou nabídek, slev, bezplatných a partnerských výhod od zúčastněných dodavatelů, nemluvě o nekonečném vytváření sítí příležitosti.

Další informace o této online akci najdete v D / M Summitu Nejčastější dotazy. Upřímně řečeno, kdybych byl tebou, vyzvedl bych včasný lístek na ptáka na pouhých RM129 právě teď před koncem promo akce 20. září 2019 a my budeme muset doživotně projít RM199.

Proč si myslíme, že byste se měli zúčastnit

Jedna věc, kterou musím přidat – během Summitů, jako jsou tyto, když jsou dvě nebo více skladeb, se mi často roztrhají. Co když tam jsou 2 reproduktory, které jsem chtěl sledovat, mluvit současně na různých stopách?

Vzhledem k tomu, že D / M Summit je online událost, zjistíte, že tento problém není… problém. Všechno je zaznamenáno, takže můžete přistupovat k videům v libovolném okamžiku, který vám vyhovuje (za předpokladu, že si zakoupíte celoživotní vstupenku za pouhých RM199 RM129 se speciálním ranním ptákem).

Navíc, s 25 tématy a docela působivým seznamem zkušených řečníků, RM129 je krádež. Takovýto pohled, který získáte, když budete moci mluvit přímo s reproduktory, je docela upřímně, neocenitelný.

Tato událost není první svého druhu, ale za cenu, kterou platíme, je to docela zatraceně dobrá hodnota za peníze, zejména pokud nám pomáhá růst našeho podnikání.

Uvidíme se kluci online na akci a nehanbite se, dejte nám DM, pokud do nás narazíte :)

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map