16 نکته برای افزایش نرخ تبدیل تجارت الکترونیکی در مورد 16 مگا

من مجذوب نرخ تبدیل هستم.


زیرا می توانید فروش خود را بدون صرف یک پنی برای بازاریابی اضافی افزایش دهید.

به جای تعقیب مشتریان جدید ، می توانید سایت خود را محکم تر کرده و از ترافیک موجود خود بیشتر بهره مند شوید.

صبر کنید ، نرخ تبدیل چیست؟?

ساده است ، هر بار مشتری شما روی “دکمه خرید” کلیک می کند. یا هر بار که در سرویس شما ثبت نام می کنند. نرخ تبدیل شما درصد کل بازدیدکنندگانی است که روی آن دکمه همه مهم کلیک می کنند.

بیایید به تعقیب بپردازیم و به شما نشان می دهیم که چگونه نرخ تبدیل تجارت الکترونیکی خود را به بالا در آسمان بفرستید.

1. تبدیل های کوچکتر را تنظیم کنید

آیا می دانید که 90٪ بازدید کنندگان فروشگاه شما هنوز آماده خرید از شما نیستید؟ برای ایجاد این اعتماد به مدتی طول می کشد و کسی را ترغیب می کند که از شما بخرد.

اما ، به جای خداحافظی با آن 96٪ ، برخی از تبدیل های کوچکتر را در طول راه تنظیم کنید – مانند یک ثبت نام از طریق ایمیل. حتی اگر فروش را فوراً انجام ندهید ، آدرس ایمیل دریافت خواهید کرد. این بدان معنی است که می توانید آنها را پرورش دهید. و بعداً این تبدیل بزرگ را انجام دهید.

ماری کلر - تبدیل کوچکتر

نگاهی بیندازید که چگونه ماری کلر در ازای آدرس ایمیل ‘50 بهترین نکات زیبایی را به شما پیشنهاد می دهد. آنها می دانند که مشتریان بالقوه آنها آن را دوست دارند و تبدیل کوچکی انجام می دهند.

سرانجام ، آن مشترک به احتمال زیاد از آنها خریداری می کند. تبدیل کامل کامل است!

2. خطر را از بین ببرید

بیشتر مردم نسبت به خرید از مشاغل كوچكی كه هرگز از آنها نشنیده اند تردید دارند. غریزه محتاط ما وارد می شود و ما اغلب خودمان را از آن صحبت می کنیم.

بنابراین قبل از اینکه مشتری بتواند در مورد آن فکر کند ، این خطر را برطرف کنید! پیش بینی کنید که چرا یک مشتری بالقوه ممکن است از خرید محصول شما دریغ کند. بیایید بگوییم که شما یک فروشگاه مد را اداره می کنید. مشتریان شما در مورد خطرات زیر نگران هستند:

 1. لباس مناسب نخواهد بود
 2. آنها وقتی آن را امتحان کنید ، آن را دوست ندارند
 3. آنها پول خود را هنگام تحویل هدر داده اند

بنابراین ، این خطرات را از کلمه “برو” دور کنید..

Hugo Boss - ریسک مشتریان را کاهش دهید

هوگو رئیس این کار را درست در بالای وب سایت خود انجام می دهند. بلافاصله ، آنها به مشتریان می گویند که می توانند کالا را به صورت رایگان برگردانند. آنها حتی تغییرات تکمیلی را نیز برای شما ایجاد می کنند.

اگر لباس را دوست ندارید ، پول خود را پس می گیرید ، یا می توانید آن را تغییر دهید. خطر و اضطراب از بین رفته است.

3. اثبات اجتماعی

راه دیگر برای برطرف کردن این موانع محتاط و تأمین امنیت اضافی با اثبات اجتماعی است. بازدید کنندگان خود را نشان می دهد که مردم واقعی قبلاً از محصول شما استفاده می کنند.

مشتریان گوسفند هستند. آنها دوست دارند بدانند که افراد دیگر به خدمات شما اعتماد دارند!

Asos با ویژگی #AsSeenOnMe خود این کار را بهتر از هر کس انجام می دهد. مشتریان تصاویری از آنها را می پوشند که لباس Asos دارند.

محصول خود را در عمل نشان دهید

این بازدید کنندگان را متقاعد می کند که افراد دیگر به محصولات شما اعتماد دارند. و این اطمینان به آنها می دهد تا روی دکمه “خرید” کلیک کنند. این ویژگی خاص به شما امکان می دهد تا مردم ببینند که لباس افراد “عادی” چگونه به نظر می رسد. (یعنی یک مدل نیست!) که به کمک مردم کمک می کند تا تصمیم خود را بگیرند.

گورو بازاریابی مارک شفر این را بهتر از هر کس گفت:

اثبات اجتماعی

4- خرید با یک کلیک

حدس بزنید که قبل از چک کردن تعداد بسیاری از چرخ دستی های خرید آنلاین رها شده اند?

68٪.

68٪ !! این تعداد زیادی از مردم در خط پایان درست هستند ، اما قبل از خرید کلیک کنید. چرا این اتفاق می افتد?

یک جواب یک فرایند پرداخت سخت است. مشتریان بی حوصله ، ناامید یا پریشان می شوند.

این وظیفه شماست که آنها را سریع بررسی کنید. ساده سازی روند پرداخت و پرداخت ، اولویت اصلی است.

برای مشتریان موجود که قبلاً وارد سیستم شده اند ، خرید یک کلیک را تنظیم کنید.

آمازون - فرایند پرداخت

شما می دانید که آمازون پادشاهان خرید یک کلیک هستند. احتمالاً قبلاً به خاطر آن افتاده اید (منظورم از آن استفاده شده است). این سیستم تمام جزئیات شما را به خاطر می آورد ، بنابراین می توانید بدون گذراندن روند پرداخت کثیف ، سفارش دهید.

5. “خرید به عنوان مهمان”

دلیل دیگری وجود دارد که چرا مشتریان این بارها سبد خرید خود را رها می کنند. برای اطلاعات بی پایان درخواست شده است. به یاد داشته باشید ، شما در حال تلاش برای تبدیل هرچه بیشتر تبدیل ها از طریق درب هستید. این قسمت را تا حد امکان آسان کنید.

یک روش بسیار آسان برای پرداخت و به مردم ارائه دهید. هرچه اطلاعات بیشتری را از شما بخواهید احتمال از دست دادن فروش بیشتر است.

پرداخت مهمان اپل

اپل در اینجا سیستم بسیار خوبی دارد. البته ، شما در نهایت آدرس ایمیل خود را قرار می دهید ، اما آن را تا آخر ترک کنید. ابتدا آنها را به دروازه پرداخت ببرید.

6. حمل و نقل رایگان

ما به عنوان مشتری ، اغلب از نظر ذهنی متعهد می شویم که چیزی بخریم. ما قیمت را در ذهن خود توجیه خواهیم کرد ، و ما در نهایت به بررسی می پردازیم.

و سپس – صبر کنید – آنها فقط 5 دلار حمل را اضافه کرده اند! این مقدار کمی است ، اما کل روانشناسی خرید را تغییر می دهد. این یک مانع دیگر است که فقط ممکن است مردم را دور کند.

ارسال رایگان

سعی کنید تحویل رایگان به همه چیز اضافه کنید و به جای آن ، هزینه تحویل محصولات خود را محاسبه کنید. ما می دانیم که این مسئله مسائل را برای شما و حساب های شما کمی مشکل خواهد کرد ، اما روش هایی برای کمک به شما وجود دارد.

7. تعداد محصولات موجود در صفحه را کاهش دهید

عقل سلیم به ما می گوید تا حد ممکن محصولات بیشتری بفروشیم. از همه گذشته ، همه دوست دارند انتخاب کنند ، درست است?

حقیقت در واقع کاملاً متفاوت است. هنگامی که مشتریان با محصولات زیادی روبرو هستند ، آنها تمایل به انتخاب هیچ یک از آنها را ندارند. آنها غرق هستند ، و نمی توانند تصمیم بگیرند.

هنگامی که گزینه های کمی انتخاب شده اند ، انتخاب آنها راحت تر است.

برخی از کارشناسان دانشگاه استنفورد این را در یک فروشگاه مربا آزمایش کرد. هنگامی که آنها به مشتریان پیشنهادات کمتری طعم مربا را دادند ، فروش پرواز افزایش یافت.

محصولات کمی بهتر تبدیل می شوند

برگه ای از کتاب اپل را اینجا بیاورید. می توانید تعداد محصولاتی را که می فروشید از دو دست بشمارد. و آنها بزرگترین شرکت خرده فروشی در جهان هستند. جهنم ، آنها بزرگترین شرکت جهان هستند (از نظر درپوش بازار).

8- کمبود ایجاد کنید

همه ما از دست دادن قرارداد یا پیشنهاد خارق العاده وحشتناک هستیم. اگر به مشتریان بگویید فقط سهام محدودی باقیمانده است ، احتمال خرید آن بسیار بیشتر است.

طبق یک مطالعه جدید ، این ترفند نرخ تبدیل یک بازاریاب را با یک افزایش یافته است حیرت آور 332٪.

اگر به مشتریان بگویید که یک پیشنهاد در 6 دقیقه و 18 ثانیه پایان می یابد ، آنها به سمت دکمه “خرید” هجوم می آورند. و سریع.

بووهو - کمبود

این یکی روانشناسی ساده است. و لزوماً لازم نیست که صادق باشد. اما ، مطمئناً نرخ تبدیل شما را افزایش می دهد. ما متنفریم که خیلی چیزها را از دست ندهیم. FOMO واقعی است!

9. تماس مغناطیسی برای عمل

اقدام به تماس تنها مهمترین دکمه وب سایت شماست. این دکمه “خرید” یا دکمه “ثبت نام” است.

این دکمه تبدیل است.

هدف شما این است که هرچه بیشتر افراد بتوانند روی آن کلیک کنند. بنابراین باید مغناطیسی باشد. در مورد CTA ها چند قانون وجود دارد:

 1. آن را به یک رنگ جسورانه تبدیل کنید
 2. فضای کافی را به آن اختصاص دهید تا چشم را جلب کند
 3. از کپی فوری استفاده کنید

من به خصوص مثال زیر را دوست دارم ، که هر سه قانون را دنبال می کند ، و کمی “کلشکر” را اضافه می کند ، بنابراین هرگونه نگرانی مشتری را از بین ببرید.

کالاهای مانیل - فراخوان عمل

سبز روشن است و توجه را جلب می کند. فضای کافی برای جلب چشم وجود دارد ، و احساس فوریت دارد. “شروع کنید”. اما بهترین چیز آن کلیشه کوچک است, “تعداد 1000 مرد را که قبلاً ثبت نام کرده اند بپیوندید”. (حتی می توانم استفاده وحشتناک از ارتداد را ببخشم).

این شامل اثبات اجتماعی است (همانطور که قبلاً در مورد آن صحبت کردیم) ، و این احساس خطر یا احتیاط را از بین می برد.

10. گزاره ارزش خود را تیز کنید

گزاره ارزش شما احتمالاً مهمترین عامل در نرخ تبدیل شما است. همچنین سخت ترین کار درست است.

قبلاً از آن چیزی نشنیده اید؟ در اینجا یک گزاره ارزشی در عمل ، با تقدیر از “مربع” وجود دارد:

گزاره ارزش مربع

به نظر من ، این یکی از بهترین گزاره های ارزش در وب است.

مقدار مناسب ترکیبی از کپی ، تصاویر و CTA است که کل کسب و کار شما را در یک ثانیه تقسیم می کند.

بیایید به مثال بالا نگاه کنیم. ترکیب کلمات و تصویر بسیار ساده است ، شما فوراً می دانید چه کاری انجام می دهد ، و چرا به آن احتیاج دارید. و فقط به آن CTA نگاه کنید: “کارت خوان رایگان خود را دریافت کنید”. آنها باید این را در مدرسه بازاریابی تدریس کنند.

اگر بتوانید به مشتریانی بگویید که شما کی هستید و چرا باید آنها را در کمتر از ثانیه از شما خریداری کنند ، نرخ تبدیل شما از طریق پشت بام شلیک می شود.

نکته طرفدار

تماشا کردن الکس اوستروالدر در مورد طراحی گزاره ارزش کامل صحبت می کند.[/برجسته]

11. شخصی سازی

اگر احساس ارزش و درک کنند ، مشتریان بیشتر از شما خرید می کنند. پیش بینی کنید که چه کالاهایی را دوست دارند و آنها را دوباره و زمان تبدیل می کنید.

همه ما می دانیم که آمازون از این امر درخشان است. آنها بر اساس تاریخچه مرور و خریدهای گذشته شما به شما اقلام شخصی را نشان می دهند. این اعتماد ایجاد می کند ، و ارتباط با مشتری را تقویت می کند.

Asos همچنین این کار را با قرقره برجسته به نام ‘You Might also Like… انجام می دهد.» بر اساس تاریخ خرید شما ، آنها لیستی از کالاها و محصولات مرتبط را گردآوری می کنند. این احساس شخصی است ، بنابراین مشتریان به احتمال زیاد دکمه “خرید” را فشار می دهند.

موارد مرتبط با Asos

اگر از WooCommerce برای تأمین انرژی فروشگاه خود استفاده می کنید ، می توانید ازپسوند تاریخچه مشتری برای نظارت بر خریدهای مشتری و ارائه پیشنهادات شخصی.

12. فروش جزئیات را متوقف کنید ، مزایا را بفروشید

اگر می خواهید یکی از دلایل فروش محصولات بیشتر از رقبای خود در اپل باشد ، این دلیل است. این صفحه فروش Dell است:

اطلاعات بیش از حد

اطلاعات بیش از حد!!

آنها با ذکر توابع و مشخصات آن در تلاشند محصول را بفروشند.

اکنون ، بیایید به صفحه فروش اپل نگاه کنیم:

اپل - صفحه فروش

یک آمار واحد در چشم نیست. آنها اطلاعات را نمی فروشند ، آنها مزایایی را می فروشند. آنها نشان می دهند چگونه محصول آنها به شما کمک می کند شما خلاق تر باشید این الهام بخش است.

(این نیز تمیز ، ساده و با یک گزاره با ارزش عالی است).

توصیف محصولات خود را متوقف کنید و به مشتریان نشان دهید که چگونه زندگی آنها تغییر خواهد کرد.

13. طراحی وب خود را ساده کنید. حواس پرتی ها را حذف کنید

وب سایت شما فقط یک هدف واحد دارد: فروش محصولات.

هر چیز دیگری فقط یک حواس پرتی است. خلاص شوید.

یکی از سخت ترین کارها برای انجام دادن کارآفرینان ، ساده کردن محصول ، تجارت یا وب سایت است. همه چیز به نظر می رسد ضروری, درست؟ اما زمان آن رسیده است که شجاع باشید و سایت را کاهش دهید.

وب سایت Beats است. آنها بیشتر از هر شرکت دیگری در کره زمین هدفون بیشتری می فروشند.

ضربان - سادگی

متوجه خواهید شد که به معنای واقعی کلمه هیچ چیزی برای کلیک کردن وجود ندارد ، جز خود محصولات. هیچ چیز برای منحرف کردن شما از کاوش بیشتر و در نهایت خرید وجود ندارد.

اینترنت برای حواس پرتی طراحی شده است. در سوراخ ها و محتوا خرگوش گم می شویم. وقتی صفحه فروش شما می آید ، اطمینان حاصل کنید که تنها یک راه حل وجود دارد. دکمه خرید!

14. محصول را در عمل نشان دهید

تصاویری که در سایت استفاده می کنید بسیار مهم هستند. هیچ پنهانی نیست که تصاویر زیبا محصولاتی را به فروش می رساند. مشتریان دوست دارند قبل از خرید ، همه جزئیات را با کیفیت بالا ببینند. این خطر را کاهش می دهد ، و میل را افزایش می دهد!

با این حال ، برای یک نرخ تبدیل نوک بالا ، می توانید یک قدم جلوتر بروید. محصول خود را در عمل نشان دهید.

برو طرفدار ارزش طرفدار

یک دوربین GoPro در محیط طبیعی آن وجود دارد. حتی لازم نیست تصویری از خود دوربین را ببینید ، اما فوراً می خواهید!

ایسوس این کار را حتی با نشان دادن گربه ای از لباس خود ، حتی بهتر انجام می دهد. این یک روش بسیار بهتر برای دیدن چگونگی لباس آنها از دو تصویر با دقت ویرایش شده است.

y6dk3asos - گربه راه آهن

15. فروش خوب

این قدیمی ترین ترفند در کتاب خرده فروشی است ، اما مانند جذابیت عمل می کند.

ASOS - فروش

فروش الهام بخش از اضطراری است و به مردم یک دلیل بزرگتر را می دهد تا روی دکمه “خرید” کلیک کنند. بدیهی است ، شما نمی توانید 24/7 فروش را اجرا کنید ، اما می توانید کدام سهام و اقلام را در فروش بچرخانید.

شاید بتوانید همه هفته لباس مردان را به مدت یک هفته به فروش برسانید. سپس همه لباس زنانه سپس فقط کفش. چرخش خود را ادامه دهید ، و همیشه چیزی در فروش خواهید داشت و نرخ نرخ تبدیل خود را به بالا ارسال می کنید.

16. آزمایش A / B

آیا دو عنوان عالی در ذهن دارید ، اما نمی دانید کدام یک مؤثرتر است?

یا شاید شما سعی دارید بین دو رنگ مختلف برای انجام فراخوان خود انتخاب کنید.

به جای حدس زدن یا انتخاب کورکورانه ، یک آزمایش A / B را انجام دهید تا متوجه شوید برای برخی کدام یک بهتر عمل می کند یک تست A / B یک گزینه را برای نیمی از بازدید کنندگان شما و گزینه دیگر برای دیگران فراهم می کند.

هر کس بهتر باشد ، برنده شماست. و سپس می توانید آن را در کل سایت پیاده سازی کنید.

این کار را با هر تصمیم اصلی شروع کنید و نرخ تبدیل خود را به میزان قابل توجهی تیز می کنید. به سرعت خواهید فهمید که هر جنبه کوچکی از سایت شما تاثیری در فروش شما دارد. شما می خواهید همه آن را تست کنید!

مسلح با این 16 مگا نکات ، می توانید فروش خود را بدون صرف سکه در بازاریابی اضافی افزایش دهید.

آیا سوالی ، ایده و یا نظرات دارید؟ لطفا در نظرات به من اطلاع دهید ، و من خوشحال می شوم که پاسخ دهم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map