7 نکته تحقیق اثبات شده برای تقویت اعتبار در وب سایت شما

بسیاری از مشاغل با اشتیاق وسواس زیادی در مورد چیزهایی مانند ایجاد ترافیک ، افزایش تبدیل و یا جذاب نمودن سایت خود دارند ، اما در واقع تعداد بسیار کمی اعتبار وب سایت خود را در نظر می گیرند..


آیا اعتبار وب سایت حتی مهم است؟ ظاهراً تحقیقات نشان می دهد که 34٪ از مصرف کنندگان نام تجاری معتبر فروشگاه را دلیل اصلی خرید آنها با یک برند ذکر می کنند. همچنین مطالعات منتشر شده است که نشان می دهد همبستگی بین اعتبار برند و تصمیم مصرف کنندگان برای خرید از یک مارک به طور خلاصه ، هرچه برند شما اعتبار بیشتری داشته باشد ، فروش بیشتری نیز به همراه خواهد داشت.

با استفاده از مطالعات و تحقیقات روانشناختی موجود ، این مقاله 7 نکته اثبات شده را می توانید برای افزایش اعتبار در وب سایت خود به اشتراک بگذارید:

1. SSL را در سایت خود فعال کنید

داده های موجود نشان می دهد که 78.9٪ وب سایت ها گواهی SSL ندارند یا یک گواهی SSL نامعتبر است. این بسیار جالب است ، به ویژه با توجه به این واقعیت که داشتن یک گواهینامه SSL فقط باعث افزایش فروش و ترافیک نمی شود ، بلکه باعث افزایش اعتبار شما نیز می شود.

تحقیقات نشان داده است که فعال کردن SSL در سایت شما – داشتن “HTTPS” در مقابل آدرس وب سایت شما و داشتن مرورگرهای بازدید کننده ، هر زمان که از سایت شما بازدید کند ، به آنها قفل سبز نشان می دهد – افزایش تبدیل تا 87٪.

در اینجا چند نمونه جالب از شرکت هایی که با فعال کردن SSL توانستند اعتبار خود را افزایش داده و تبدیل ها را بهبود بخشند ، آورده شده است:

 • PaperCheck پس از فعال کردن SSL در سایت خود ، 87 درصد افزایش در ثبت نام را تجربه می کند.
 • خدمات رزرواسیون مرکزی (CRS) با فعال کردن SSL 30٪ افزایش فروش را تجربه کرد.
 • Dwell.co.uk با فعال کردن SSL ، تبدیل ها را با 13.8٪ و فروش ماهیانه بیش از 35،000 دلار افزایش داد. برای آنها ، این یک ROI 48،000٪ برای سرمایه گذاری آنها در گواهی SSL بود
 • Fitness Footwear، Ltd. پس از فعال کردن SSL افت 13.3٪ در رها سبد خرید و افزایش 16.9٪ در فروش را تجربه کرد.

همانطور که از مثالهای بالا می بینید ، فعال کردن SSL همیشه به فروش ترجمه می شود. وقتی مردم قفل و نوار سبز را می بینند ، هنگام انجام معاملات در سایت شما احساس امنیت بیشتری می کنند و طبیعتاً به شما اعتماد بیشتری دارند. درک بهتر از اعتبار شما سرانجام بر فروش شما تأثیر می گذارد.

2. مهر و موم های امنیتی اعتماد

مشاغل بسیار کمی در وب سایت خود دارای یک مهره امنیتی هستند و نتیجه آن این است که فروش زیادی را از دست می دهند. تحقیقات نشان می دهد که فریبنده است 48٪ مردم کاملاً اعتماد نخواهند کرد وب سایتی که از مهر امنیتی استفاده نمی کند. در حقیقت ، مشخص شد که افراد به سایتی اعتماد می کنند که دارای مهر اعتماد نسبت به سایتی باشد که در گذشته توسط یک دوست ، همکار یا عضو خانواده استفاده می شده است.

این امر با توجه به این واقعیت که وب به ویروس آلوده است ، منطقی است ، و ما تقریباً به طور مرتب در مورد هک های جدید می شنویم. داشتن یک مهر و موم اعتماد نشان می دهد که سایت شما توسط یک شرکت امنیتی شخص ثالث تأیید شده است ، که سایت شما برخی از استانداردها را رعایت کرده است ، و کاربران می توانند با خیال راحت معاملات را در وب سایت شما انجام دهند.

این گفتنی است که بیشترین اعتماد قابل اعتماد Norton (با 35.6٪) ، McAfee SECURE (با 22.9٪) و TRUSTe (با 13.2٪) است..

مهر و موم اهرم اعتماد

3. شهادت های استراتژیک را در مکان های اصلی در سایت خود قرار دهید

تحقیقات نشان می دهد که توصیفات و توصیه های کلمه از دهان تأثیر دارد حداکثر 50٪ از کل تصمیمات خرید, اما فقط یک سوم مشاغل به طور جدی به دنبال توصیفات مشتری هستند.

یک جمله عامیانه وجود دارد که هیچ چیزی مانند جمعیت را به خود جلب نمی کند. هیچ کس نمی خواهد گرگ تنها باشد. این واقعیت در حقیقت ریشه در روانشناسی دارد و به نحوه سیم کشی مغز ما مربوط می شود. طبق مطالعه‌ای که در مجله Current Biology منتشر شده است ، مشاهده شد که ناحیه مغز ما که با پاداش همراه است ، است وقتی دیگران موافقت می کنند بیشتر فعال می شوند با نظرات ما توضیح روانشناسی این امر ناشی از نورونهای آینه در مغز ما است. نورون آینه ای عصبی است که “هم وقتی حیوان عمل می کند و هم حیوان با همان عملکردی که توسط شخص دیگری انجام می شود ، آتش می گیرد.” روانشناسان نیز وجود نورونهای آینه را در انسان مشاهده کرده اند و مشخص شده است که عمل صرف دیدن دیگران برای انجام کاری می تواند بر ما تأثیر بگذارد.

مطالعات روانشناسی مشهور مانند آزمایش انعطاف پذیری جنس ، سال 1932 ، آزمایشات تأثیر اتوکینتیک شریف در سال 1936 و آزمایش های سازگاری 1955 Asch 1955 همه این واقعیت ها را نشان می دهد که ، حتی اگر مردم قبلاً در مورد چیزی نظر داشته باشند ، شنیدن گروهی از افراد نظر متفاوتی دارد به احتمال زیاد آنها را به سمت گرایش می کند. نظر گروه این ، در اصل ، علمی است که در پشت توصیفات است. این واقعیت که افراد دیگر – مانند کاربران بالقوه برند شما – به برند شما اعتماد کرده و توصیه می کنند ، کافی است تا مردم نیز به شما اعتماد کنند.

4. تشویق و نمایش محتوای تولید شده توسط کاربر

درست مانند توصیفات ، محتوای تولید شده توسط کاربر نیز به منظور افزایش اعتبار و در نتیجه بهبود فروش مشاهده شده است.

در اینجا برخی از مطالعات موردی قابل توجه برخی از کاربردهای بسیار موفق از محتوای تولید شده توسط کاربر:

 • در سال 2009 ، مارک پوشاک Burberry The Art of the سنگر را راه اندازی کرد – وب سایت خود که به کاربران اجازه می دهد تصاویر افرادی را که محصولات Burberry را پوشیده اند بارگذاری و اظهار نظر کند. تأثیر اثبات اجتماعی این امر به حدی قابل توجه بود که به دنبال راه اندازی سایت منجر به افزایش 50 درصدی فروش در سال از سال شد..
 • Coca Cola برای اولین بار در سال 2011 کمپین “به اشتراک گذاشتن کک” را در استرالیا راه اندازی کرد – این کار تبلیغاتی است که بطری های کک را با نام مشتریان می نامزد و سپس از آنها می خواهد تا تصاویر بطری کک شخصی شده خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارند. این فوق العاده موفقیت آمیز بود و با دیدن موفقیت این کمپین ، کوکا کولا آن را به ایالات متحده و سایر مناطق جهان گسترش داد. نتایج؟ افزایش 2٪ در فروش کوکاکولا در ایالات متحده پس از بیش از یک دهه کاهش درآمد.
 • شركت ماست یونانی Chobani در سال 2009 هنگامی كه از مشتریان وفادار خواسته شد فیلم ها و تصاویر مورد تحسین ماست خود را ارسال كنند ، محتوا را تولید كرد. این محتوا توسط Chobani تبلیغ گسترده شد. نتیجه افزایش چشمگیر درآمد 225.9٪ بین سالهای 2009 و 2010 بود.

محتوای تولید شده توسط کاربر یکی از بهترین اشکال تقویت اعتبار برای تجارت شما است. این امر نه تنها به مردم می گوید که بسیاری دیگر از محصولات و خدمات شما استفاده می کنند ، بلکه در واقع به افرادی که از محصولات و خدمات شما استفاده می کنند اجازه می دهد تا با صدای خود به دنیا بگویید که چقدر شگفت آور هستید.

5- سرعت خود را برای اعتبار بهتر سرعت بخشید

ما به طور فزاینده ای بی تاب هستیم و تحقیقات زیادی بر این واقعیت تأیید می کنند. شاید برجسته ترین آن باشد یک مطالعه 2015 توسط شرکت مایکروسافت این تعداد 2000 نفر را مورد بررسی قرار داده و فعالیت مغز 112 فرد دیگر با الکتروانسفالوگرام (EEG) را بررسی کرده است. مشاهده شد كه از 12 ثانیه‌ای كه در سال 2000 تا 8 ثانیه در حال حاضر بوده ، محدوده توجه ما كاهش یافته است. در مقابل ، ما فاصله ای از توجه ویژه کوتاه تر از ماهی های قرمز داریم – که دارای 9 ثانیه طول توجه است.

آمار زیادی در مورد نقش بازی سرعت در وب سایت ها وجود دارد – چه در مورد ایجاد ترافیک و تبدیل – و چه در اینجا جالب ترین ها:

 • یک ثانیه تاخیر در زمان بارگذاری سایت منجر به از دست رفتن 7٪ در تبدیل می شود
 • صفحه ای که برای بارگیری 6 ثانیه طول می کشد ، 50٪ ضرر در تبدیل را متحمل می شود
 • وب سایت های بارگذاری کند ، بازار تجارت الکترونیکی در ایالات متحده را بیش از 500 میلیارد دلار در سال هزینه می کند

سرعت برای اعتبار چه معنی دارد?

 • فریبنده 51٪ از خریداران به دلیل کندی سرعت سایت ، خرید را رها خواهید کرد.
 • 88٪ از خریداران بعید است که پس از یک تجربه بد برگردند.
 • حدود نیمی از خریداران درک کمتری از شرکت درگیر ایجاد می کنند.
 • بیش از یک سوم خریداران تجربه ناامید کننده خود را به دیگران خواهند گفت.

این به نوبه خود منجر به خسارت بزرگی در برند شده و به طور جدی بر اعتبار شما تأثیر می گذارد.

در حالی که به ظاهر ساده است ، افزایش سرعت سایت شما یکی از بهترین کارهایی است که می توانید برای تقویت وب سایت و اعتبار برند خود انجام دهید. بنابراین ، راه حل این است که سایت خود را برای بهبود عملکرد یا میزبان وب بهتری داشته باشید. به همین دلیل ما InMotion Hosting را پیشنهاد می کنیم.

6. تأیید منابع منابع

تحقیقات نشان داده است كه یكی از بزرگترین راهها برای اطمینان از انطباق ، درخواستی است كه از منبع مرجع انجام می شود. در حقیقت ، مشاهده شد كه بیشتر مردم حتی اگر به معنای ایجاد خسارت كشنده به شخص دیگری باشد ، از دستورالعمل اركان اقتدار پیروی می كنند. تصور کنید که از پزشک ، وکیل یا یک عامل اجرای قانون مشاوره بگیرید. چقدر جدی می خواهید حرف های خود را در مقایسه با شخص دیگری بگیرید?

شاید بیشترین مطالعه مشهور پیروی از پیروی و اطاعت از اقتدار آزمایش میلگرام بود. این آزمایش توسط روانشناس دانشگاه ییل استنلی میلگرام با هدف مشاهده واکنش مردم در صورت درخواست خواسته شده توسط یک مقام انجام شده است. این افراد عادی را دعوت می کرد که از طریق یک آگهی روزنامه ای ، شوک الکتریکی را بر اساس دستورالعمل های یک مقام اقتدار ، برای سایر افراد “مانند آنها” انجام دهند. مشاهده شد كه ، حتي پس از آنكه افرادي كه الكتريسيون شده بودند ، ديگر واكنش نشان ندادند (نشانه اي از انتقال آنها يا مرده بودن) ، 65٪ قاطع شركت كنندگان در اين آزمايش همچنان تا زماني كه به آنها آموزش داده شده بودند ، همچنان به اجراي شوك پرداختند. برای انجام این کار توسط شکل مقامات. این نشان می دهد که اگر به ما بخواهند این کار را توسط یک مقام مسئول انجام دهند ، چقدر به آن اعتماد داریم و مایل به انجام کاری ، اغلب بدون سؤال هستیم.

تجربه جدید و قابل اعتماد تر تأثیرگذاری تأثیر اقتدار تأثیرگذاری بر اعتبار ، “اثر اوپرا” است. در اصل ، هر چیزی که اوپرا تأیید کند به طلا تبدیل می شود. اخیراً ، او به سادگی با خرید سهام در Watc Waters نام تجاری تقریباً یک شبه ارزش سهام خود را 170 درصد افزایش داد.

اوپرا یک سرخ کن را تأیید می کند

اوپرا یک سرخ کن را تأیید می کند

آیا می خواهید اعتبار خود را در وب سایت خود تقویت کنید؟ برای تأیید شما یک شخصیت اقتدار بدست آورید.

7. “منفی” را فیلتر نکنید

با نگاه دقیق به اکثر وب سایت ها ، موارد کمی منفی یا حتی کمی ناخوشایند در مورد مردم در مورد نام تجاری نشان داده می شود – گویی این همه ایده آل است. در حالی که فقط طبیعی است که بخواهیم بهترین مواردی را که مردم در مورد برند شما می گویند برجسته کنید ، لزوماً منطقی ترین کاری که باید انجام دهید از نظر اعتبار انجام نمی شود. تحقیقات انجام شده توسط Reevoo نشان داد که بررسی های بد می تواند تبدیل ها را 67٪ بهبود بخشد؛ بازدیدکنندگان در صورت مشاهده ترکیبی متعادل از چیزهای خوب و بد که مردم در مورد شما می گویند ، بیشتر به برند شما اعتماد می کنند. همچنین مشاهده شد که حدود 30٪ از افراد مشکوک به سانسور یا بررسی های جعلی هستند که فقط در مورد شما چیزهای مثبتی می بینند.

منفی را فیلتر نکنید

اینجا هستند چند نمونه قابل توجه این در عمل:

 • Tuscan ، شرابی که به ازای هر بطری 60 دلار قیمت دارد ، پس از آنکه یک نظرسنج محبوب ، عطر آن را به جوراب های بد بو تشبیه کرد ، 5 درصد سنبله در فروش را تجربه کرد..
 • Shake Weight ، یک دمبل لرزان ، تنها در رسانه ها مورد تمسخر قرار نگرفت ، بلکه در نقطهای به نام “کریسمس ترین اسباب بازی تناسب اندام در تمام دوران” توسط یک روزنامه بود. نتیجه؟ بیش از 50 میلیون دلار فروش.
 • کارشناسان بازاریابی ، Jonah Berger ، Alan T. Sorenson and Scott J. Rasmussen ، در آزمایشی با رعایت الگوی فروش حدود 250 اثر داستانی که در سال 2001 تا 2003 در نیویورک تایمز بررسی شده اند ، دریافتند که بررسی های بد باعث فروش کتاب های نویسندگان ناشناخته شده است. به طور متوسط ​​45٪ افزایش.

این که چه ارتباطی با تأیید مارک های دیگر شما داشته باشد یا تأیید از نام تجاری شما توسط دیگران ، اجازه دهید افراد بتوانند چند مورد “نه چندان مثبت” را که درباره شما گفته شده است ببینند ، مسیری طولانی را برای افزایش اعتبار می گذرانید.

برای صاحب وب سایت تجارت الکترونیک ، اعتبار از نظر افزایش فروش از اهمیت بالایی برخوردار است. این 7 نکته مرتباً این ترفند را انجام می دهند. آیا توصیه ای دارید که بتوانید به این لیست اضافه کنید?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map