10 برنامه افزودنی هوشمند Chrome که دسترسی الکترونیکی شما را تسریع می کند

این پست مهمان مایکل کووک از Dealspotr است.


دسترسی به ایمیل می تواند مشکل باشد. پیدا کردن مخاطبین و تهیه پیام مناسب نیاز به تنظیم دقیق ، همراه با زمان و صبر دارد. وقتی در نظر بگیرید که یک فرد شغلی متوسط ​​روزانه نزدیک به 100 ایمیل دریافت می کند ، پیام شما موظف است در این حرکات گم شود.

برنامه های افزودنی Google Chrome می تواند از چند طریق به ایمیل شما کمک کند. با ترکیب Chrome و Gmail ، برنامه های افزودنی متمرکز شده از طریق ایمیل راه حل های دسترسی سریع را ارائه می دهند که باعث افزایش راندمان و افزایش حداکثر پاسخ به هر کمپین.

اما کدام یک از برنامه های افزودنی در ساخت لیست ، تهیه یک ایمیل و پیگیری بهترین ها هستند؟ در اینجا 10 مورد وجود دارد که برش را ایجاد کرده اند.

با کلیک روی یک دکمه ، لیست های دسترسی پیدا کنید

ساختمان لیست می تواند یکی از وقت گیرترین قسمت های دسترسی باشد. شکارچی افزونه ای است که تمام آدرس های ایمیل را از هر وب سایت ، بدون نیاز به پاک کردن صفحه کامل ، لیست می کند. همچنین متداول ترین الگوی آدرس ایمیل برای آن سایت – به عنوان مثال – به شما می دهد, {first}{last}@twitter.com.

لیست دسترسی برنامه شکارچی

بهینه سازی واقعی شکارچی در جستجوهای LinkedIn نهفته است. نمونه ای را برای افرادی که در توییتر کار می کنند انجام دادم. بدون حتی کلیک کردن بر روی پسوند شکارچی ، من در حال حاضر جعبه ای را در هر نتیجه مشاهده می کنم که به من امکان می دهد اطلاعات تماس را به عنوان سرب ذخیره کنم.

صفحه برنامه شکارچی

وقتی بر روی برنامه افزودنی کلیک می کنم ، یک لیست کوتاه از نام ها و آدرس های ایمیل دریافت می کنم که می توانم آنها را بررسی یا علامت بزنم.

پس از کلیک بر روی “یافتن آدرس های ایمیل و ذخیره تبلیغات” ، همه آدرس های ایمیل انتخاب شده به لیست در سایت اصلی شکارچی وارد می شوند.

تصویر برنامه شکارچی

در اینجاست که می توانید لیست هدایت های خود را مدیریت کنید ، آدرس های ایمیل را تأیید کنید و داده ها را در یک پرونده CSV صادر کنید.

شکارچی را در فروشگاه وب Chrome دریافت کنید.

اشتباهات گرامر را بگیرید قبل از شما آن ایمیل را ارسال می کنید

هنگام تلاش برای ایجاد یک رابطه جدید با یک مخاطب ، اولین چیزی که معمولاً از شما دریافت می کنند ، یک ایمیل است. و هنگامی که آن ایمیل شامل اشتباهات دستور زبان و خط مشی ها می شود ، می تواند این رابطه را برای شما هزینه کند.

مجموعه دیگری از چشم ها کمک می کند. در حالی که تابع بررسی طلسم بیشتر خطاهای املایی را مراقبت می کند, دستور زبان با اشتباهات گرامر کمتر آشکار کمک می کند.

برنامه دستور زبان

در صورت پشتیبانی از این برنامه افزودنی ، می توانید یک نشان کوچک Grammarly را در هر زمینه متنی در آن سایت نشان دهید. من آن را با Gmail امتحان کردم.

پیشنهادات برنامه گرامری

وقتی خطایی پیدا کرد ، آرم Grammarly (که در اینجا در پایین سمت راست قرار دارد) قرمز می شود. سپس می توانید بر روی دکمه کلیک کنید و یک ماژول Grammarly با پیشنهادات ظاهر می شود:

شات برنامه گرامری

این نه تنها مسئله را توضیح می دهد ، بلکه همچنین توضیح می دهد که چرا این یک خطای دستوری و چگونگی رفع آن است. من به سادگی بر روی کلمه پیشنهادی به رنگ سبز کلیک می کنم تا اشتباه خود را جایگزین کنم.

گرامرلی فراتر از یک غلط املایی سنتی ، گرامرلی همچنین کلماتی را که در متن اشتباه استفاده می شود ، جلب می کند ، مسائل مربوط به توافق موضوع-فعل را برطرف می کند ، و قرار دادن اصلاح کننده و استفاده از مقاله را ویرایش می کند..

Grammarly را در فروشگاه وب Chrome قرار دهید.

کمپین های ایمیل گسترده را در صندوق ورودی Gmail خود ارسال کنید

کمپین های گسترده دسترسی به ایمیل برای بسیاری از شرکت ها ضروری است ، اما محدودیت های ایمیل ارسال شده در Gmail این امر را تقریبا غیرممکن می کند – به این معنی نیست که بین الگوی Gmail و صفحه گسترده آدرس های ایمیل خود به عقب و جلو بروید..

GMass در داخل Gmail کار می کند تا ایمیل های دسته جمعی را به لیستهایی که در صفحات Google ایجاد شده اند ، یا لیست های دستی ایجاد شده با استفاده از عملکرد جستجوی Gmail ، ارسال کنید.

برنامه Gmass

وقتی حساب خود را به GMass وصل می کنید ، می توانید به یک برگه موجود پیوند بزنید و آدرس های ایمیل ، فیلدهای نام و سایر اطلاعات را استخراج کنید. اکنون می توانید کمپین های ادغام نامه را اجرا کنید ، ایمیل های پیگیری و برنامه ریزی را تنظیم کرده و باز و کلیک را دنبال کنید.

چیز دیگر – GMass فقط برای کمپین های ایمیل بزرگ دیوانه نیست. شما می دانید که ترفند (کاملاً واضح) که می خواهید یک پیام را به یک گروه کوچک از مردم ارسال کنید و نمی خواهید دیگران بدانند که این یک ایمیل گروهی است؟ معمولاً ، شما ایمیل را به خودتان و سپس گیرنده های دیگر BCC ارسال می کنید. GMass یک دکمه درست در کنار دکمه ارسال اضافه می کند که این کار را برای شما انجام می دهد.

GMass را در فروشگاه وب Chrome دریافت کنید.

با یک یادداشت الکترونیکی سفارشی به یاد ماندنی وارد سیستم شوید

با توجه به اینکه ایمیل از نظر طبیعت کاملاً غیر شخصی است ، امضاها به روشی تبدیل شده اند که متخصصان بتوانند به سرعت خود را معرفی کنند و چهره ای به متن Arial که اغلب در طول روز می خوانیم ، قرار دهند. یک روش آسان برای انجام این کار ایجاد امضای سفارشی با Wisestamp است.

با سازنده امضای مفید آنها ، می توانید اطلاعات مخاطب خود ، پیوندهای رسانه های اجتماعی و یک تصویر دوستانه را به انتهای هر ایمیل اضافه کنید.

برنامه با این سؤال شروع می شود که شما برای چه امضائی ایجاد می کنید (برای مثال من بازاریابی را انتخاب کردم) و از آنجا به آنجا بروید.

برنامه Wisestamp

با نسخه رایگان ، شما فقط می توانید یک امضای اولیه تهیه کنید. اما یک حساب کاربری Pro به شما امکان دسترسی به چندین قالب و سبک را می دهد و به شما امکان می دهد ویژگی هایی مانند نقل قول های تصادفی ، یک فیلم YouTube یا آخرین توییت خود را اضافه کنید. برنامه افزودنی را اینجا نصب کنید و برای ورود به سیستم بهتر ثبت نام کنید.

Wisestamp را در فروشگاه وب Chrome دریافت کنید.

ایمیل مشتری را در امتداد خط لوله فروش خود در Gmail سازماندهی و ردیابی کنید

خط, یک ابزار CRM ، بسیاری از ابزارهای مدیریت ارتباط با مشتری را با یک برنامه افزودنی Chrome مفید ، گلوله برفی می کند. برای اهداف این مقاله ، ما بر قابلیت های ایمیل آن تمرکز خواهیم کرد.

تصویر صفحه برنامه Streak

Streak به شما کمک می کند تا نامه تلفیقی را شخصی سازی کنید و ارسال کنید و سپس نتایج را در Gmail ترتیب دهید. می توانید ایمیل را با اعضای “تیم” خود به اشتراک بگذارید ، یک ایمیل را به یک مورد برای تبدیل تبدیل کنید ، و مکالمات ایمیل خود را بر اساس مکانی که در خط لوله فروش شما قرار دارند ، هماهنگ کنید – از منجر به معاملات بسته.

شلیک اپلیکیشن استریم

Streak را نصب کنید و هر بار که ایمیل در هنگام ضبط این اطلاعات در یک جدول زمانی خوانده می شود ، به شما هشدار می دهد. با یک برنامه به روز شده ، به شما نشان می دهد که ایمیل را می خوانید ، چه زمانی و کجا خوانده شده است و از چه وسیله ای برای باز کردن پیام استفاده شده است. همچنین می توانید بگویید که ایمیل شما توسط دیگران ارسال شده یا باز شده است.

دریافت Streak در فروشگاه وب Chrome.

برای سازماندهی ، Gmail را به یک مدیر وظیفه تبدیل کنید & اولویت بندی کنید

هنگامی که صندوق پستی ایمیل شما از اسپم و پیام های تبلیغاتی پر شده است ، جدا کردن ایمیل هایی که در واقع برای پاسخ به آنها نیاز دارید دشوار است.. ActiveInbox صندوق ورودی خود را به یک مدیر وظیفه تبدیل می کند – می توانید هر ایمیل را به یک کار خاص و تاریخ موقت اختصاص دهید تا بدانید که در آینده با آن چه می کنید.

در این مثال ، من این ایمیل را از ActiveInbox به عنوان امروز تنظیم کردم:

صندوق ورودی فعال

وقتی به صندوق ورودی خود برگردم ، به جای ایمیلی که نیاز به پاسخگویی دارد ، به عنوان کاری که نیاز به تکمیل دارد ذکر شده است. این شرکت می گوید “نامه های الکترونیکی نامه نیستند ، آنها وظایف کاملاً قالب بندی شده ای هستند” – و ActiveInbox می تواند همه آنها را مدیریت کند. برنامه افزودنی را اینجا ببینید.

ActiveInbox را در فروشگاه وب Chrome دریافت کنید.

اطلاعات مربوط به دسترسی ، وب سایت ها و ایمیل های مهم را دنبال کنید

پیگیری برنامه افزودنی دیگری است که صندوق ورودی Gmail شما را به مدیر انواع کارها تبدیل می کند ، اما با تمرکز بر پیگیری کارهای ایمیل.

برنامه پیگیری

در حالی که بسیاری از برنامه های افزودنی دیگر وجود دارد که این کار را انجام می دهند ، FollowUp دارای رابط تمیز کننده و برنامه ای فوق العاده آسان است. برای کسانی که دوست دارند آنرا تنظیم کنند و آن را فراموش کنند ، یک گزینه پیگیری خودکار نیز وجود دارد.

ویژگی جالب این برنامه افزودنی این است که اگر پیام پیگیری برای یک آدرس ایمیل خاص برنامه ریزی شده اید ، و سپس آن مخاطب قبل از بیرون آمدن از طریق ایمیل به شما ایمیل می کند ، می تواند کارنامه پیگیری ایمیل را لغو کند.

و این فقط ایمیل هایی نیست که می توانید از طریق آن پیگیری کنید.

پیگیری acreenshot

همچنین می توانید در هنگام مرور در وب به عنوان نوعی نشانک ، از برنامه افزودنی استفاده کنید ، اما با یادآوری “پیگیری” در این صفحه در یک تاریخ یا ساعت مشخص. می توانید به مدت 14 روز از FollowUp استفاده کنید.

FollowUp را در فروشگاه وب Chrome دریافت کنید.

با ایجاد میانبرهای صفحه کلید ، زمان صرف نوشتن ایمیل را کاهش دهید

یک روش مطمئن برای اتلاف وقت هنگام ارسال ایمیل ، تایپ کردن دوباره همین موارد در پاسخ های شماست. گسترش متن متن ممکن است کمترین زیبایی پسندیده در لیست باشد ، اما می تواند با افزودن میانبرهای سفارشی به صفحه کلید خود صرفه جویی در زمان واقعی باشد..

بگویید که باید توضیحات شرکت خود را در بسیاری از ایمیلهایی که می فرستید تایپ کنید. فقط توضیحی را در سایت Auto Text Expander ایجاد کنید و “ذخیره” را بزنید.

بسط دهنده خودکار متن

به عنوان مثال ، هربار که لازم است همان اطلاعات را از طریق ایمیل بنویسم ، فقط DS را در بدن ایمیل خود تایپ می کنم و متن بلافاصله ظاهر می شود (خیلی سریع ، حتی نمی توانم یک عکس از روند بگیرم).

بهترین قسمت؟ برنامه افزودنی محدود به Gmail نیست. برای پر کردن سریع اطلاعات مخاطب یا فرم های ارسال در وب از آن استفاده کنید – حتی از HTML پشتیبانی می کند. پسوند را بگیرید و به انگشتان خود استراحت دهید.

گسترش دهنده متن خودکار را در فروشگاه وب Chrome دریافت کنید.

بطور بصری ایمیلهای باز شده خود را با نگاهی به صندوق ورودی دریافت کنید

اگر علاقه دارید فوراً بدانید چه پیامی باز شده است و خوانده شده است, نامه پستی فرمت برای شما است با تنها هدف ردیابی ایمیل ، Mailtrack یک عنصر بصری را به صندوق ورودی شما اضافه می کند تا به شما اطلاع دهد اگر پیام و خوانده شود پیام چیست؟.

پس از نصب برنامه افزودنی ، ایمیل ارسالی به این شکل ظاهر می شود (توجه داشته باشید که علامت چک تنها):

برنامه پست الکترونیکی

پس از خواندن ، به چند روش مختلف به شما اطلاع داده می شود. یکی ایمیل …

عکس صفحه نمایش پستی

از طریق اعلان فشار …

فشار نامه پستی

یا درست در صندوق ورودی خود (توجه داشته باشید که هر دو چک اکنون سبز هستند).

ایمیل پستی

Mailtrack به شما می گوید که آیا نامه های الکترونیکی شما باز شده است ، در هنگام خواندن آنها ، و اگر برای ارزیابی بیشتر بازگشایی شده اند. می توانید نیاز به خواندن را با پسوند برآورده کنید.

Mailtrack را در فروشگاه وب Chrome دریافت کنید.

برای هر مخاطبی که در کتاب آدرس خود دارید ، LinkedIn و رسانه های اجتماعی را وارد کنید

آدرسهای ایمیل ، گرچه اغلب باهوش هستند ، اما بندرت بینش كسانی در پشت نماد اندازه كوچك به شما می دهند. با Rapportive ، متصدیان موجود در شما از مقدار اطلاعات حرفه ای درباره مشتری خود که در صندوق ورودی Gmail شما برگردانده اند خوشحال می شوند.

برنامه گزارشی

در میان یک مکالمه ایمیل خاص ، برنامه افزودنی ماژولی را راه اندازی می کند که اطلاعات مرتبط با مخاطب شما را تکمیل می کند. و این فقط در مورد Gmail نیست – Rapportive به شما کمک می کند تا روابط خود را با MailChimp ، CrunchBase و مانند اینها پرورش دهید..

می توانید Rapportive را به صورت رایگان دریافت کنید ، یا ناوبری فروش افزونه CRM همه در یک لینکدین LinkedIn برای یک رویکرد شغلی بیشتر بارگیری کنید.

گزارش را در فروشگاه وب Chrome دریافت کنید.

با این برنامه های افزودنی ، در وقت و تلاش خود صرفه جویی کنید

یک یا هر 10 مورد از این برنامه های افزودنی را امتحان کنید تا بازاریابی ایمیل و دسترسی سریع شما با مشکل مواجه شود.

آیا پسوندی وجود ندارد که در اینجا ذکر شود که به نظر شما بسیار مفید است؟ ما دوست داریم در مورد آن بشنویم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map