چگونه من 10،000 دنبال کننده توییتر را در 3 ماه دریافت کردم (و میزان نامزدی 13٪)

در اوایل سال گذشته ، من خودم را با چالش اندکی مواجه کردم.


برای تنظیم یک حساب کاربری توییتر و رسیدن به 10،000 دنبال کننده.

این باید یک حساب کاربری کاملاً جدید باشد و از صفر شروع شود. این برای هر سایت موجود غیرممکن بود ، و من از شبکه موجود خود استفاده نکردم. فقط یک آزمایش خالص از ابتدا.

10K دنبال کنندگان!

من حساب کاربری توییتر را “غیرممکن” خواندم.

و رسیدن به 10،000 تنها سه ماه طول کشید.

از من نپرس چرا این کار را شروع کردم این صرفاً کنجکاوی بود ، و من می خواستم یاد بگیرم چه چیزی باعث می شود توییتر تند شود. و من چیزهای زیادی یاد گرفتم.

این فقط مربوط به اعداد نیست …

البته پیروان توییتر به خودی خود هیچ معنی ندارند. بنابراین بخش مهمی از چالش کوچک من درگیری بود.

میانگین تعامل توییتر 0.7٪ است. من باید مطمئن می شدم که بالاتر از این هستم.

حدس بزنم چه کردم?

میزان درگیری من 13٪ بود (در بهترین توییت من. [و به طور متوسط ​​بیش از 5-6٪ در هر پست])

13٪ نرخ نامزدی!

بنابراین چگونه توانستم 10،000 دنبال کننده و 13٪ نرخ تعامل خود را بدست آورم?

وقتی شروع کردم ، واقعاً استراتژی ندارم. چند هفته طول کشید. اما پس از آن ، روال روشنی و مؤثر شکل گرفت. من متخصص نیستم! اما در اینجا نحوه عملکرد آن آمده است.

1. موضوع خود را با دقت انتخاب کنید

اول از همه ، با نحوه کار توییتر آشنا شدید. من چند سال در یک سیستم عامل با یک حساب شخصی گذرانده ام. بیشتر آن زمان از تماشای حاشیه صرف می شد.

من متوجه شدم که توییتر برای سه چیز عالی است:

 1. اخبار
 2. بینش متخصص در مورد موضوعات خاص
 3. تسکین نور

بنابراین می دانستم که باید چیزی را انتخاب کنم که حداقل دو مورد از آن سه مورد باشد.

من ورزش های پرماجرا و اکشن را انتخاب کردم که به آسانی در هر دو اخبار و اخبار و همچنین “تسکین کم نور” قرار گرفت..

موضوع خود را انتخاب کنید!

من همچنین می دانستم که یک سوراخ باز برای این نوع چیزها وجود دارد. غول های بزرگی مثل ردبول وجود دارد. اما از نظر رقابت کوچک ، انتخاب های شگفت آور باریک است.

همین کار را با روند توییتر خود انجام دهید. به دنبال شکاف های موجود در بازار باشید. به دنبال مکالماتی باشید که وجود ندارند. و سپس آن مکالمات را شروع کنید.

2. ارسال مطالب جذاب

رشد توییتر وقتی به آن فکر می کنید ساده است.

شما مطالب جالب را ارسال می کنید مردم آن را بازخوانی می کنند. افراد بیشتری آن را می بینند و شما را دنبال می کنند.

لازم نیست پیچیده تر از این باشید. این بدان معنی است که اولویت شماره یک شما ارسال مطالب جالب است!

مجری رسانه اجتماعی توضیح می دهد که شما دریافت خواهید کرد 150٪ بازتوییت بیشتر اگر تصویری ارسال می کنید بنابراین من تصمیم گرفتم که هر توییت باید تصویری را پیوست کند.

اطمینان حاصل کنید که هر صدای جیر جیر ارزش دارد. آن را به یک عکس جالب ، یک قطعه مفید از داده یا پیوندی به چیز ارزشمند تبدیل کنید. اگر ارزش گفتن را ندارد ، آن را نگویید.

همچنین می توانید با پرسیدن سؤال ، کوتاه نگه داشتن توییت و درخواست فعال بازتوییت ، تعامل را تقویت کنید.

3. صدای جیر جیر کمتر (بله ، واقعاً)

یک اسطوره عجیب وجود دارد که صدای جیر جیر با صدای زیاد نرخ تعامل بهتری را ایجاد می کند. این فقط اشتباه است (از نو, مجری رسانه اجتماعی پشتیبان من خواهد بود) توییت بیش از حد چیزهای مهمی را که می گویید غرق می شود. و محتوای شما را رقیق می کند. ممکن است مردم را نیز اذیت کند.

دنبال کنندگان خود را خسته نکنید

روزانه به یک یا دو توییت گیر کردم. این تنها چیزی است که من نیاز دارم در کل ، من فقط در این سه ماه 52 توییت ارسال کردم. می توانید چند مورد دیگر را امتحان کنید ، اما آن را به حداقل برسانید. مخاطبان خود را غرق نکنید و محتوای خود را غرق نکنید.

4. شروع به دنبال افراد کنید

خوب ، تاکنون به شما یاد داده ام که چه چیزی را ارسال کنید. اما چگونه این پیروان اول را بدست می آورید?

این فوق العاده فریبنده را هم پیدا کردم. در واقع ، 100 دنبال کننده اول سخت ترین شما تا به حال به دست آورد. کمی فهمیدم که راز ، اما واقعاً آسان است.

فقط دنبال کردن افراد شروع کنید. خودشه.

شروع به دنبال مردم کنید!

(کارشناس بازاریابی ، نیل پاتل ، زمان پیگیری 100000 نفر را گرفته است! او روی چیزی است.)

لیستی از حساب های توییتر تهیه کنید که مخاطب مورد نظر شما را داشته باشد و آنها را در لیست های خود ذخیره کنید..

برای من ، این جادوگران ورزشی ، شرکتهای پوشاک در فضای باز و غیره بودند. من مطمئن هستم که می توانید تعداد زیادی حساب را از طاقچه خود انتخاب کنید.

اکنون چند توییت آخر را از آن حساب بارگیری کنید. سپس هرکسی را که مورد علاقه ، بازیابی مجدد یا اظهار نظر در مورد آن قرار گیرد ، دنبال کنید. اینها فعال ترین و جذاب ترین دنبال کننده هستند ، و شما آنها را می خواهید!

بین 30 تا 40 درصد معمولاً شما را عقب می اندازد. این زیبایی توییتر است – اکثر مردم خوشحال هستند که از آنها پیروی می کنند.

هشدار

اینجا دیوانه نشو. اگر روزانه بیش از 100 نفر را دنبال کنید ، توییتر مشکوک می شود. بیشتر از این ، و شما فقط افراد اسپم می کنید. اگر خیلی دور بروید ، می توانید (و می توانید) از توییتر معلق شوید.

اما به طور کلی خوب است تشویق می شود.

5- هر روز 15 دقیقه این کار را انجام دهید

ساختن توییتر زیر یک فعالیت روزانه است. شما باید نسبت به این موضوع کاملاً بی امان باشید. روزانه 15 دقیقه برای ارسال مطالب جالب برنامه ریزی کنید. سپس مدتی را به دنبال افراد در طاقچه خود بگذرانید.

من این کار را هر روز به مدت سه ماه انجام دادم و در نهایت حدود 8000 نفر را دنبال کردم. حدود 40٪ از آنها عقب افتادند ، و 7،000 باقی مانده از retweets و رشد ارگانیک بودند.

اگر فکر می کنید این اتلاف وقت است ، نگاه کنید حساب توییتر نیل پاتل در بالا. وی از زمان پیوستن به این سکو ، 100 هزار نفر را دنبال کرده است. و هیچ کس او را به اتلاف وقت گرانبهای بازاریابی متهم نمی کند!

6. بازتوییت ، مورد علاقه و نظر

توییتر فقط یک خیابان یک طرفه نیست. اگر به گفتگو نپیوندید ، فقط به جهانیان فریاد می زنید. توییتر مکالمه است. مشارکت کنید.

اطلاعات مفیدی را که در جدول زمانی کسی دیدید ، مجدداً retweet کنید. کمی نظر بنویسید یا توییت آنها را مورد علاقه خود قرار دهید. آن مردی نباشید که فقط توییت را بدون جواب منفجر می کند.

به ویژه برای این کار باید جیسون ، مدیر رسانه های اجتماعی بیتچاچا را تحسین کنم. وقتی شخصی در توییتر با Bitcatcha تعامل برقرار می کند ، با تشکر از شما پاسخ می دهد. او همچنین وب سایت خود را از طریق سرعت سنج ما اجرا می کند و به آنها می دهد چگونه این کار را انجام دهند.

سلامclickshiftca!

7. پیوندها را در وب سایت ، فیس بوک و امضای ایمیل خود قرار دهید

من این تجملات را ندارم ، اما این یک راه خوب برای شما خواهد بود که به سرعت چند صد دنبال کننده بدست آورید. (من در نهایت ساخت یک ریزه کاری کردم سایت اینترنتی, برای ارسال مطالب مرتبط در توییتر آزمایش کنید. اما این عاملی در 10k من نبود.)

پیوند توییتر خود را در امضای ایمیل خود قرار دهید تا همه همکاران خود را ضبط کنید. این یک روش آسان برای ساخت شبکه شماست. سپس از API توییتر استفاده کنید تا دکمه “follow” را در وب سایت خود قرار دهید. ساده. آسان تاثیر گذار.

8- هدف را تعیین کنید

تا زمانی که شما یک هدف را تعیین نکنید ، هیچ اتفاقی نمی افتد. بنابراین به دنبال آن بروید. بزرگ فکر کنید چرا برای 10،000 شلیک نمی کنید؟ یا 100000؟ یا یک میلیون?

یک چیز اشتباه کردم …

… بدون استراتژی گسترده تر نتوانست تنظیم شود.

از آنجا که این فقط یک آزمایش بود ، من برنامه بزرگتری ندارم.

شما باید بدانید که چگونه حضور توییتر شما در مدل کلی کسب و کار شما متناسب است. آیا می خواهید فروش بیشتری داشته باشید یا ترافیک وب را هدایت کنید؟ آیا می خواهید آگاهی ایجاد کنید یا به بازاری ویژه سودآور بپردازید?

این یک کاری است که من انجام ندادم ، و اکنون من باید به عقب کار کنم تا بفهمم چگونه از این منبع استفاده کنم.

خودتان آن را امتحان کنید ، مردمی …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map