11 فرم ثبت نام برتر (راهنمای قطعی بازاریابی ایمیل قسمت 1)

ساختن لیست ایمیل مهمترین کاری است که می توانید برای تجارت آنلاین خود انجام دهید.


من این را به آرامی نمی گویم. از این گذشته ، من می دانم که رسانه های اجتماعی ، سئو و سایر ترفندهای بازاریابی دیجیتال چقدر می توانند مهم باشند.

اما هیچکدام به قدرت ایمیل نزدیک نیستند.

بالاترین فرمهای ثبت نام در حال تبدیل

بازاریابی ایمیل 38 دلار برای هر 1 دلار خرج شده. رانندگی می کند 174٪ تبدیل بیشتر از رسانه های اجتماعی و ایجاد 40 برابر مشتری بیشتر از فیس بوک و توییتر.

جمع آوری آدرس های ایمیل و تبدیل مشترکین باید از این پس شما باشد اولویت شماره یک. اما کار ساده ای نیست.

چگونه شروع می کنید؟ چگونه مردم را متقاعد می كنید كه آدرس ایمیل خود را تحویل دهند؟ و چگونه از آن برای فروش محصولات استفاده می کنید؟ این سری در کل مراحل شما را از گرفتن هرچه بیشتر ایمیل تا ناخن زدن به خط موضوع خود می برد.

قبل از شروع کار ، در اینجا دو منبع اساسی برای خواندن زمینه وجود دارد:

آموزش Mailchimp برای فرمانروایی همه آنها – این توضیح می دهد مکانیک تنظیم لیست ایمیل ، و ارسال اولین خبرنامه شما.

نحوه ایجاد یک آهنربای سرب غیر قابل مقاومت – “آهنربای سرب” هدایای خیرخواهانه ای است که در ازای آدرس ایمیل به شما پیشنهاد می کنید. این می تواند یک کتاب الکترونیکی ، یک گزارش یا یک آزمایش رایگان باشد. برای فریب تعداد زیادی از مشترکان به یک نفر عالی نیاز دارید.

با قفل کردن اطلاعات موجود ، مهمترین مرحله را شروع کنیم: ساختن لیست ایمیل شما. در قسمت 1 ، من به شما مؤثرترین فرم های ثبت نام را در آنجا نشان می دهم ، و آنها را برای قدرت نهایی در مکان تبدیل آنها در وب سایت خود قرار دهید.

بیایید درست به داخل پرش کنیم.

در راهنمای بازاریابی ایمیل مشخص ما را دریافت کنید

  • قسمت 1: 11 فرم ثبت نام برتر
  • قسمت دوم: ارتقاء محتوا – سریعترین راه برای مشترکین بیشتر
  • قسمت 3: تقویت تعامل & درآمد با یک سری ایمیل خوش آمدید
  • قسمت 4: 19 ترفند ساده برای دریافت نرخ باز ایمیل 40٪
  • قسمت 5: خط کامل موضوع: 18 ترفند برای ناخن زدن آن
  • قسمت ششم: آیا بازاریابی ایمیل شما کار می کند؟ 14 معیارهای اساسی برای اندازه گیری

1. سبد پاپ آپ

من با جنجالی ترین گزینه شروع می کنم: پنجره پاپ آپ. اگر مرتباً وبلاگ های بازاریابی دیجیتال را مرور می کنید ، قطعاً یکی از این موارد را مشاهده کرده اید.

Lightbox Pop-up

دلیل تبدیل آنها به این خوبی این است که از دست دادن آنها غیرممکن است. بقیه صفحه تاریک می شود و فرم ثبت نام بر صفحه حاکم است. 100٪ بازدید کنندگان شما آن را می بینند. این همه حواس پرتی های احتمالی را از بین می برد و بازدید کننده را به یک چیز معطوف می کند: ثبت نام کنید.

طبق گفته ها ، الگوی هیولا مشترکان خود را با افزایش می دهد 600٪ وقتی شروع به استفاده از یکی کردند نرخ تبدیل آنها از 0.4٪ به 2.4٪ افزایش یافت!

نکته طرفدار: پنجره بازشو همیشه موثر نیست. این می تواند بازدیدکنندگان جدیدی را که حتی فرصتی برای خواندن مطالب شما نداشته اند ، تحریک کند. سعی کنید یک تایمر را روی پنجره بازشو قرار دهید ، بنابراین بازدید کنندگان این فرصت را دارند که در ابتدا فهرست شوند.

نحوه نصب آن: OptinMonster یکی از خدمات ضبط ایمیل مورد علاقه من است ، و آنها به شما کمک می کنند تا یک پنجره بازشو سبد را طراحی و نصب کنید. Mailchimp همچنین یک ویژگی مشابه.

2. صفحه چلپ چلوپ ، جعبه ویژگی

مشابه صفحه نمایش سبد ، یک صفحه “چلپ چلوپ” یا “جعبه ویژگی” بر کل صفحه حاکم است و بازدید کننده را روی یک هدف ساده متمرکز می کند. باز هم ، اغلب این را در وبلاگهای بازاریابی دیجیتال مشاهده خواهید کرد. به نظر می رسد مانند این:

صفحه چلپ چلوپ بک گراند

این نیمی از صفحه نمایش را به طور کامل می گیرد ، بنابراین اولین چیزی است که هر بازدید کننده می بیند. به طور معمول ، می توانید به پایین بروید تا محتوای زیر را بیابید.

یک وب سایت گزارش داد 51.7٪ افزایش می یابد در مشترکین یک شبه با استفاده از این ترفند ، بنابراین مطمئناً کار می کند. سوال بزرگ این است که آیا این به قیمت تجربه کاربر می آید یا خیر.

برخی از بازدید کنندگان ترجیح می دهند قبل از انجام آدرس ایمیل ، وب سایت و محتوای شما را کاوش کنند ، بنابراین به تجزیه و تحلیل خود توجه کنید تا ببینید آیا جعبه ویژگی ها تأثیر منفی دارد یا خیر..

نحوه نصب آن: PlugMatter یک افزونه ساده ساخته اند که برای اجرای آن نیازی به رمزگذاری ندارد. آنها همچنین از افزایش 200 درصدی مشترکان برخوردارند ، هرچند که من شخصاً آن را آزمایش نکرده ام.

3. جعبه ثبت نام نوار کناری

نوار کناری خانه طبیعی فرم ثبت نام است. وب سایت ها سالهاست که از این مکان استفاده می کنند. و دلیل خوبی برای آن وجود دارد: این کار می کند!

جعبه ثبت نام نوار کناری

بازدید کنندگان انتظار دارند که آنجا را ببینند ، بنابراین اگر کسی به دنبال ثبت نام است ، این اولین جایی است که به آنجا می رود.

نیل پاتل – یکی از موفق ترین بازاریاب های دیجیتال در کره زمین – از پنج شکل ثبت نام (یا پیوندهای ثبت نام) در نوار کناری وبلاگ خود استفاده می کند.

نحوه نصب آن: اگر از Mailchimp استفاده می کنید ، آنها استفاده خواهند کرد شما را در طی مراحل طی کنید, و نحوه اجرای کد لازم را به شما نشان می دهد.

4- جعبه ورود به سیستم خروج

این یک ایده مبتکرانه است که دقیقاً قبل از مراجعه به بازدید کننده برای ترک صفحه شما ، به صفحه بازشو یا پاشش خدمت می کند. این یک یادآوری آخرین خندق است که باید قبل از ورود به سیستم ثبت نام کنید.

پیشنهاد پیشنهاد خروج

این تجربه کاربر را قطع نمی کند ، زیرا کاربر شما در حال ترک است. این نرم افزار حرکت مکان نما را دنبال می کند ، همانطور که بازدید کننده شما می خواهد برگه را ببندد ، صفحه پاپ آپ یا چلپ چلوپ را نشان می دهد. مجله رسانه اجتماعی از “فناوری خروج از هدف” برای افزودن 95،000 مشترک به لیست خود استفاده کرد.

این به خصوص برای سایت های تجارت الکترونیکی مفید است. بیایید بگوییم مشتری شما یک سبد پر از محصولات دارد ، اما آن را فراموش کرده و می رود تا از سایت شما خارج شود. یک pop-up ساده می تواند آنها را یادآوری کند و آنها را ترغیب به ثبت نام کند.

فرم قصد خروج

نحوه نصب آن: باز هم ، OptinMonster یکی از بهترین خدمات در آنجا است. بسیار قابل تنظیم و بسیار ساده است.

5. جعبه حرکت

تاکنون ، بسیاری از مدلهای “مزاحم” را نگاه کرده ایم. صفحات بازشو و پاشش قدرتمند هستند ، اما می توانند بر تجربه کاربر تأثیر منفی بگذارند.

اگر به دنبال چیز کمی ظریف تر هستید ، “کادر پیمایش” یا “اسلاید داخل” را امتحان کنید. این پاپ آپ کوچکتر است که معمولاً در گوشه پایین سمت راست صفحه نمایش مشاهده می شود. این محتوا را مبهم نمی کند یا تجربه کاربر را قطع نمی کند.

جعبه پیمایش

حتی بهتر ، شما می توانید زمانی که بازدید کننده مسافت خاصی را در صفحه نمایش پیمایش کرده است ، جعبه را به صفحه بکشید. منتظر می ماند تا وقتی یک بازدید کننده به وب سایت شما علاقه نشان دهد ، وقتی که یک صفحه وبلاگ یا محتوای آن نیمی از این راه باشد. در آن مرحله ، ممکن است یک بازدید کننده به اندازه کافی قانع شود تا ثبت نام کند.

نحوه نصب آن: برنامه SumoMe یک افزونه ساده و خوب است که به خوبی کار می کند.

6. صفحه فرود موقت

همه ترفندهای فوق از فرم های ثبت نام استفاده می کنند که در وب سایت یا محتوای اصلی شما شناور هستند. اما آنچه در مورد ایجاد یک صفحه فرود اختصاص داده شده برای گرفتن ایمیل است?

صفحه فرود

من می خواهم از تبلیغات فیس بوک استفاده کنم تا تعداد ترافیک را به یک صفحه فرود برسانم. در آن صفحه ، مطالب قانع کننده ای را ایجاد می کنم که به مردم الهام بخش و ترغیب می شود آدرس ایمیل خود را ارسال کنند.

صفحات Landing یک علم مخصوص به خود است ، بنابراین راهنمای من برای بهینه سازی صفحه فرود را یاد بگیرید تا یاد بگیرید که چگونه به تقویت تبدیل ها بپردازید.

نحوه نصب آن: Leadpages بهترین پایین سازنده صفحه فرود پایین است ، اما می توانید از a نیز استفاده کنید پلاگین صفحه فرود رایگان در وردپرس.

7. بعد از یک پست وبلاگ

ممکن است به یاد داشته باشید که اخیراً مقالاتی راجع به نحوه واقعی هیچ کس آنلاین خواندن نوشتم. در حقیقت ، کمتر از 20٪ مردم این کار را برای پایان یک پست وبلاگ انجام می دهند … بنابراین چرا من می خواهم یک فرم ثبت نام را در آنجا قرار دهید?

خوب ، معدود افرادی که این کار را تا انتهای پست وبلاگ شما انجام می دهند بسیار درگیر هستند. آنها هر کلمه را می خوانند ، تا پایان. این کسی است که شما قطعاً در لیست ایمیل خود می خواهید! و شخصی است که احتمال بیشتری برای مشترک شدن دارد – آنها به وضوح از مطالب شما لذت بردند.

به عنوان این نمودار (با تقدیر از Slate.com) نشان می دهد ، بیشتر مشارکت وب سایت شما (یعنی زمان صرف خواندن ، کلیک ، ثبت نام و غیره) در زیر برابر اتفاق می افتد. ممکن است بازدید کنندگان کمتری در این منطقه وجود داشته باشند ، اما کسانی که آن را ایجاد می کنند بسیار فعال تر هستند و به همین دلیل احتمال بیشتری برای اشتراک دارند. حتماً به آنها فرصت دهید.

نقشه گرمای نامزدی

نحوه نصب آن: ساده ترین فرم ثبت نام در اینجا کار خواهد کرد. MailChimp, هراس و همه ارائه دهندگان ایمیل برتر این روند را طی می کنند.

8. “ارتقاء محتوا” در طول پست وبلاگ

“ارتقاء محتوا” احتمالاً جدیدترین شکل ضبط ایمیل است که در اطراف وبلاگ نویسی بازاریابی دیجیتال شناور است. همچنین یکی از قدرتمندترین مناطق خارج از کشور است.

Backlinko آنها را حساب می کند 785٪ نرخ تبدیل آنها را افزایش داد با این یک ترفند کوچک بنابراین ، چگونه کار می کند?

این یک “به روزرسانی” است که متناسب با یک مطلب خاص در وبلاگ یا مطالب ساخته شده است. آنچه در طبیعت به نظر می رسد:

ارتقاء محتوا

این موردی است که من در حال حاضر از Bitcatcha در یک پست وبلاگ درباره صفحات فرود استفاده می کنم. توجه کنید که چگونه “آهنربای سرب” که من ارائه می دهم بسیار ویژه برای آنچه در پست وبلاگ است ، است. این “محتوای” را ارتقا می دهد.

این خاص تر از ، برای مثال ، یک کتاب الکترونیکی یا گزارش است ، بنابراین بازدید کنندگان احتمالاً آن را بارگیری و مشترک می کنند. می توانید پنج یا شش مورد از این «ارتقاء» های کوچکتر ایجاد کرده و آنها را در پست های برتر وبلاگ خود قرار دهید.

این مزاحم نیست ، به آنچه می خوانید بسیار مرتبط است و ارزش اضافی را نیز ارائه می دهد.

نحوه نصب آن: این کمی دشوارتر برای تنظیم است ، به همین دلیل است که “قسمت 2” این سریال به طور ویژه روی تنظیم “ارتقاء محتوا” متمرکز خواهد شد.

9. سلام نوار

“سلام نوار” یک طراحی کوچک زیبا است که همیشه در بالای وب سایت شما شناور است. این یک یادآوری مداوم برای اشتراک در هر مکان بازدید کننده در سایت شما را فراهم می کند.

سلام نوار

درک هالپرن در Social Triggers دستگیر شد 1000 ایمیل اضافی در 30 روز با استفاده از این افزونه زیبایی آن این است که مزاحم و تهاجمی نیست. هنگامی که آنها آماده انجام این کار هستند ، بازدیدکنندگان شما فقط در آنجا حضور دارند.

نکته طرفدار: نرخ تبدیل Hellobar به کپی مورد استفاده شما بستگی دارد. فقط یک فضای کوچک برای بازی کردن وجود دارد ، بنابراین عبارت خود را با دقت انتخاب کرده و تست کنید ، تست کنید تا اینکه بالاترین گزینه تبدیل را پیدا کنید.

نحوه نصب آن: شروع کن در Hellobar.com و مراحل نصب آن را دنبال کنید.

10. “دروازه محتوا”

این ترفند یک مانور مخاطره آمیز است ، اما هنوز هم ارزش بررسی دارد. “دروازه محتوا” وبلاگ ها یا فیلم های شما را در پشت فرم ثبت نام مخفی می کند. به عبارت دیگر ، بازدید کنندگان تا زمانی که آدرس ایمیل خود را تحویل ندهند ، نمی توانند به آن دسترسی پیدا کنند.

دروازه محتوا در NYTimes

از بعضی از نامهای بزرگتر در انتشار استفاده می شود ، مانند نیویورک تایمز و فایننشال تایمز. این سایتها معمولاً به شما امکان می دهند قبل از کوبیدن درب ، چهار یا پنج مقاله را بخوانید. تا آن زمان ، وب سایت امیدوار است که شما به اندازه کافی جذاب برای وارد کردن آدرس ایمیل خود باشید.

در حالی که برای بزرگترین سایت ها کار می کند ، در استفاده از این تکنیک بیش از حد در سایت خود مراقب باشید. این ممکن است اثر متضاد داشته باشد و بازدید کنندگان را به سادگی دور کند.

نکته طرفدار: سعی کنید از یک “دروازه محتوا” برای بهترین مطالب برتر ، مانند دسترسی به مقالات ، فیلم ها یا گزارش های بلند استفاده کنید. باعث شود کاربر احساس کند که تجربه پشت صحنه را تجربه می کند.

نحوه نصب آن: افزونه ای به نامقبل و بعد“به شما امکان می دهد محتوا را پشت یک” دروازه “مخفی کنید..

11. مکان های اضافی برای ثبت نام از طریق ایمیل

صفحه “درباره” شما احتمالاً یکی از محبوب ترین صفحه های “همیشه سبز” شما است. تجزیه و تحلیل خود را بررسی کنید و خودتان ببینید. هزاران بازدید کننده جدید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شما به اینجا آمده اند ، بنابراین این فرصت عالی برای گرفتن برخی از ایمیل ها است.

با چند عبارت هوشمندانه ، یک تصویر عالی و “آهنربای سرب” قانع کننده ، هر بار بازدید کننده های جدید کنجکاو را در اینجا مشاهده خواهید کرد.

یکی دیگر از نقاط خوب پاورقی شما است. فقط بیشترین بازدید کنندگان و علاقه مندان شما خود را در صفحه اصلی پیدا می کنند. مردم برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر به طور غریزی به اینجا می روند. اینها افرادی هستند که می خواهید آنها را ضبط کنید ، بنابراین این فرصت را از دست ندهید!

اینها بالاترین نقاط ورود به سیستم شما نیستند ، اما شما چند صباح را جمع می کنید ، و هر کمی حساب خواهید شد!

اما فقط در وب سایت خود متوقف نشوید. به بیرون جعبه فکر کنید. فرم های ثبت نام یا پیوندها را روی سیستم عامل های رسانه اجتماعی خود قرار دهید و یکی از آنها را به امضای ایمیل خود اضافه کنید.

Facebook ، Google+ ، Twitter ، LinkedIn همه مناطق پر ترافیک هستند که می توانند صدها مشترک را به لیست شما اضافه کنند. و فقط به این فکر کنید که چه تعداد ایمیل ارسال می کنید روزانه با امضای خود وارد شوید. این فرصت ها را از دست ندهید.

نحوه نصب آن: پیوندهای ساده ای را در بایگانی خود و رسانه های اجتماعی اضافه کنید و از یک ساده استفاده کنید فرم MailChimp برای صفحه و صفحه مربوط به “درباره” شما.

این ما را به انتهای قسمت 1 می رساند. اکنون دقیقاً می دانید که فرم های ثبت نام برای استفاده در وب سایت خود ، و کجا می توانید آنها را قرار دهید.

با گزینه های مختلف آزمایش کنید و بالاترین راه حل های تبدیل را برای شما پیدا کنید.

در بخش دوم سری ما ، با یکی از موثرترین تکنیک ها – به روزرسانی محتوا – سریعترین راه برای مشترکین بیشتر عمیق تر می رویم..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector