ساختن 15،000 دلار PER POST. چرا اینستاگرام اکنون بهترین شبکه اجتماعی برای خرده فروشان آنلاین است

فیس بوک را فراموش کنید. توییتر را فراموش کنید.


اینستاگرام اکنون مهمترین رسانه اجتماعی برای فروشندگان آنلاین است.

این فقط سلفی ها ، اسموتی ها و بچه گربه های ناز در آنجا نیست! این بازگشت جدی سرمایه گذاری است. هزاران صاحب فروشگاه آنلاین مستقل را می سازد.

چرا?

چرا که پست های اینستاگرام درگیری های بیشتری را نسبت به فیس بوک و توییتر جمع می کنند. و این یک لژیون جدید از طعم دهنده های مستقل و تأثیرگذار ایجاد می کند.

داستان 15،000 دلاری

با دانیل برنشتاین آشنا شوید. او صاحب یک حساب اینستاگرام با 1.3 میلیون دنبال کننده او 22 ساله است و یک فروشگاه اینترنتی مستقل و وبلاگ مد را اداره می کند. نامیده می شود ما چه چیزی پوشیدیم, و فوق العاده است.

دانیل - ما چه چیزی پوشیدیم

هیچ مشاغل بزرگی یا شرکت های بزرگ وجود ندارد که رشته ها را بکشند. فقط یک زن هوشمند با یک لپ تاپ و یک اکانت اینستاگرام. مستقل و بوتیک.

او کفش ، کیف و لباس را مستقیماً از طریق وب سایت خود به فروش می رساند. او همچنین یک فروشگاه وابسته را اداره می کند و لباس هایی را از طریق استلا مک کارنی ، میو میو و مودا اپاردی به فروش می رساند.

اما این عنوان است. طبق آن مصاحبه در بازار هارپر, او هر بار که پستی را در اینستاگرام بارگذاری می کند ، 15،000 دلار درآمد می کند.

15000 دلار!!

این مدل جدید تجارت در خرده فروشی آنلاین است.

چرا کار می کند؟ زیرا فراتر از تجربه خرید سنتی است. بله ، او یک فروشگاه آنلاین را اداره می کند. اما دانیل نیز مزه دار است. یک زن حرفه ای گور و جهنم تیز و تیز.

افکت اینستاگرام

در دنیای فروشندگان آنلاین ، اینستاگرام دست به دست می شود. اکنون برای فروشندگان مستقل قدرت بیشتری نسبت به فیس بوک و توییتر دارد.

واقعیت ها در اینجا آمده است:

اینستاگرام همچنین سریعترین پلت فرم رسانه های اجتماعی در حال رشد است. به تازگی از نظر کلیه کاربران توییتر پیشی گرفته است.

نرخ رشد پیروان در اینستاگرام نیز به طور قابل توجهی سریعتر و بالاتر از فیس بوک است.

اینستاگرام در حال حاضر جذاب ترین ، سریعترین رشد ، مهمترین پلتفرم اجتماعی در کره زمین است.

حمایت مالی اینستاگرام

بیایید بیشتر درباره مدل سودآور و نمایشگر خرده فروشی دانیل برنشتاین صحبت کنیم. با تشکر از فروشگاه آنلاین ، وبلاگ وی و اینستاگرامش ، او یک تأثیرگذار در اینستاگرام محسوب می شود.

اینجاست که پول بزرگ است برندها هر سال بیش از یک میلیارد دلار برای حمایت از پست های اینستاگرام هزینه می کنند. با تشکر از 1 میلیون دنبال کننده خود ، او به راحتی می تواند بین 5000 تا 15000 دلار برای یک پست حمایت مالی فرمان دهد.

به عنوان مثال ، دانیل با یک کیف خاص عکسی را ارسال می کند. یا او عینک آفتابی یک برند خاص را با هزینه ای پوشیده است. پست های دانیل بسیار لطیف و بسیار طبیعی است. این تقریباً عالی است در عین حال ، هر پست هزاران نفر را به فروشگاه اینترنتی وی باز می گرداند و مارک خود را تقویت می کند.

دستیابی دانیل بسیار زیاد است ، اما حتی حساب های اینستاگرام با 5،000+ دنبال کننده می توانند از طریق حمایت مالی پول کمی بدست آورند.

5،000 دنبال کننده برای متوسط ​​مشاغل آنلاین بسیار قابل دستیابی نیست ، مگر نه می گویید?

برنامه 5 قدم شما برای ساختن یک امپراطوری اینستاگرام

در حال حاضر ، شما احتمالاً تعجب می کنید که چگونه شماره های خود را بزرگ کنید! این یک جاده طولانی برای یک میلیون دنبال کننده است ، اما ما کوچک شروع خواهیم کرد.

1. از عکس های شیوه زندگی محصولات استفاده کنید

یک دلیل ساده وجود دارد که چرا اینستاگرام برای خرده فروشان آنلاین حاکم است.

این امر باعث می شود محصولات آنها واقعی به نظر برسند.

بازاریابان هوشمند می دانند که بهترین راه برای فروش یک محصول ، فروش سبک زندگی است. به ما نگویید محصول چیست ، به ما نشان دهید که چگونه زندگی ما تغییر خواهد کرد.

فید اینستاگرام انگیزشی نایک

فقط نگاه کنید فید انگیزه نایک اینستاگرام. این پر از افراد واقعی است که در حال دویدن ماراتن ، بازی بسکتبال ، شنا هستند. این همه واقعی است قابل اعتماد است این یک سبک زندگی است.

2. از عکسهای مشتری استفاده کنید

بسیاری از ما نمی توانیم به یک تصویر از یک مدل در یک کاتالوگ مربوط شویم.

اما ، هنگامی که مشتریان تصاویر واقعی از محصولات شما را در اینستاگرام ارسال می کنند ، با مردم واکنش نشان می دهد. واقعی به نظر می رسد مشتریان می توانند خود را با پوشیدن یک چیز مشابه تصور کنند. این بسیار موثرتر برای فروش است.

فروشگاه آنلاین ، Nasty Gal از مشتریان خود می خواهد که از خودشان عکس بگیرند و از هشتگ خاصی در اینستاگرام استفاده کنند. آنها تصاویر را جمع آوری می کنند و آنها را در وب سایت خود برجسته می کنند.

تصاویر مشتری گلی

آنها به یک دسترسی عظیم اجتماعی و یک فهرست کامل از عکس های محصولات طبیعی می رسند.

مشتریان آنها تمام کارها را برای آنها انجام می دهند!

3. از پست های حمایت شده استفاده کنید

برای ارسال مطالب درباره شما و محصولات خود می توانید به تأثیرگذارهای اینستاگرام (مانند دانیل) بپردازید. خیلی از ما 15000 دلار دراز کشیده ایم! اما ، حساب های کوچکتری برای شروع وجود دارد.

این واقعا کار می کند.

باکلر

شرکت مد مردانه باکلر تقریباً از صفر دنبال کنندگان اینستاگرام شروع شد. آنها برای پست های پشتیبانی شده انواع تأثیرگذار را پرداخت کردند. پاسخ بسیار قدرتمند بود ، سرور آنها را خراب کرد.

با چند حساب با 100k + دنبال کننده تماس گرفتم و با آنها حساب کردم. در کمال تعجب ، بسیاری از این کاربران مایل به انجام پست های تبلیغاتی با حدود 50 دلار بودند … بسیار جذاب!

آنها اکنون 15،000 دنبال کننده دارند و از آن لذت می برند 20،000 بازدید کننده طی دو هفته به فروشگاه آنها.

نه تنها این ، بلکه آنها اکنون در موقعیتی هستند که می توانند خودشان برای پست های حمایت شده هزینه کنند!

4. پیروان را از همسالان خود قرض بگیرید

سخت ترین قسمت ساخت اینستاگرام زیر ، گرفتن توپ است. چگونه آن 100 دنبال کننده اول را پیدا می کنید؟ 1000 نفر اول?

سریعترین و کارآمدترین روش شکار کاربران فعال است که پست ها و محصولات شما را دوست دارند. شروع به نگاه کردن به حساب های مشابه به شما. لیست دنبال کردن آنها را بارگیری کرده و با فعال ترین دنبال کنندگان خود درگیر شوید.

عکسهای آنها را “دوست دارید” ، در مورد عکسها نظر دهید و آنها را دنبال کنید. طولی نکشید که اولین پیگیری خود را دریافت کنید. و بعد مانند دو یا دو هر روز این مراحل را در مراحل کمی تکرار کنید ، و شروع به ساختن موارد زیر خواهید کرد.

5. “مد باشید!”

من قصد دارم به نقل قول دوست خوب ما در کالن در پایان دهم بو بونیک بو. او اخیراً اسرار موفقیت فروشگاه اینترنتی خود را با ما در میان گذاشت.

یکی از نقل قول های مصاحبه “مد باش” بود. این نگرشی است که موفقیت عظیم برای دانیل برنشتاین ایجاد کرده است ، که من در ابتدای مقاله درباره آن صحبت کردم.

برای اینکه فروشگاه آنلاین خود را به سطح بعدی برسانید ، باید بیش از یک فروشنده شوید. باید تبدیل به یک طعم دهنده شوید. یک تأثیرگذار همه چیز در مورد ایجاد یک مدل تجاری 360 است که فراتر از خرید و فروش سنتی است.

و به همین دلیل اینستاگرام بهترین رسانه اجتماعی برای فروشندگان آنلاین است.

این یک مدل جدید است که ترکیبی از فروش آنلاین و مجله / رسانه است. و این یکی است که می توانید برای مشاغل خانگی خود مهارت کسب کنید.

آیا کسی خارج از کشور از اینستاگرام نتایج بسیار خوبی می گیرد؟ من دوست دارم از شما بشنوم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map