7 کارهایی که انجام نمی دهید (اما باید) برای فروش فروشگاه اینترنتی خود در دنیای واقعی

مقدار باورنکردنی محتوا در آنجا وجود دارد که به شما می گوید چگونه فروشگاه تجارت الکترونیکی خود را به صورت آنلاین تبلیغ کنید ، اما چگونگی بازاریابی آن به صورت آفلاین کمتر است. و واقعیت این است: شما به هر دو نیاز دارید. هرچه مکان های بیشتری برای بازاریابی کسب و کار خود داشته باشید ، شغل بیشتری نیز کسب خواهید کرد!


اگر از همه و تاکتیک های آفلاین زیر استفاده نمی کنید ، وقت آن است که آنها را به آنچه انجام می دهید برای بازاریابی تجارت خود به صورت آنلاین اضافه کنید.

1. شما در فرصت های شبکه های تجاری مشارکت نمی کنید

چه اتاق بازرگانی محلی شما باشد یا یک گروه شبکه ای خاص برای صنعت ، شما نمی توانید از این مسئله استفاده نکنید که با فرصت های شبکه درگیر نشوید. مطمئناً ممکن است در اولین رویداد خود را در جایی غیرقانونی احساس کنید و ترجیح می دهید در یک گوشه تاریک پنهان شوید ، اما با آشنایی با مردم و ارائه ارزش برای گروه ، مردم شروع به اعتماد به نفس شما می کنند و می خواهند به شما کمک کنند. یک راه عالی برای آشنایی هر چه سریعتر مردم داوطلب یا ثبت نام در یک دفتر است. فقط به یاد داشته باشید: شما برای فروش فوری نیستید بلکه به مرور زمان روابط برقرار می کنید.

جمال اسکوومی ، مالک CastleSmart.com, یک نماینده املاک و مستقر در انگلستان ، می گوید شرکت در کنوانسیون ها و ملاقات ها در صنعت وی در ارتباط با مشتریان بالقوه کمک کرده است.

CastleSmart.com

او می گوید که حضور در این رویدادها “به ما امکان ارتباط با چندین علاقه مندان به صنعت را داده است که بعداً کاربر سایت ما شدند” و این تلاش ها با افزایش 15٪ در فروش پرداخت شده است..

2. شما سفارشات را دنبال نمی کنید

بیشتر شرکت های تجارت الکترونیک فقط از طریق ایمیل با مشتریان در تعامل هستند اما محدودیت هایی نیز وجود دارد. اگر مشتری محصولی را برگرداند چه اتفاقی می افتد؟ آیا شما می دانید چه اشتباهی با آن صورت گرفته است؟ مکالمه تلفنی سریع می تواند بینش ارزشمندی را درمورد آنچه اشتباه بوده و به شما در بهبود روند یا محصولات خود برای مشتریان آینده کمک می کند ، به شما ارائه می دهد. صحبت با مشتریان نیز می تواند به شما در درک آنچه می خواهند کمک کنید تا بتوانید آنرا تحویل بگیرید.

الکس خشکسدیل ، بنیانگذار در Crik Nutrition, می گوید صحبت با مشتریانش تأثیر بسیار زیادی در بازگشت آنها برای کسب اطلاعات بیشتر دارد.

کریک

وی گفت: “من سعی می کنم با هر مشتری تماس بگیرم و از آنها بپرسم که آنها از محصول من چه عاشق یا نفرت هستند. همچنین من خودم شخصاً سفارشات محلی را تحویل می دهم و اطمینان می دهم که به مدت 15 دقیقه وقت کافی را برای صحبت با آنها می گذارم. همه دوست دارند مدیر خانه در خانه خود پاسخ دهند به هر گونه سؤال در مورد چیزهایی که آنها فقط پول بدست آورده را خرج کرده اند. “

3. شما همیشه کارتهای ویزیت خود را حمل نمی کنید

شما می دانید که “من می روم برای یک آبجو. چرا به کارت ویزیتم احتیاج دارم؟ ” و شاید شما به آنها احتیاج نداشته باشید. اما بهتر است آنها را حمل کنید و به آنها احتیاج ندارید تا اینکه خود را لگد بزنید زیرا آنها را نیاورده اید. آرامش زمانی اتفاق می افتد که حداقل انتظار آن را دارید. می توانید با پیشخدمت خود در مورد دستبند وی مکالمه کنید و خاطرنشان کنید که یک فروشگاه Etsy دارید که طرح های مشابه را می فروشد. اگر او می خواهد فروشگاه شما را چک کند ، داشتن کارت ویزیت با شما باعث می شود حرفه ای تر به نظر برسید و بازدید وی را بعداً از فروشگاه شما راحت کند.

کریستینا کاسترو اخلاق ، صاحب Sombras Blancas Art & طرح, می گوید کارتهای ویزیت برای او ضروری است تا بتواند در شرکت مارک تجاری خود را به بازار عرضه کند.

کارت ویزیت

وی گفت: “وقتی با مشتریانی که مشاغل بدنی دارند و یا به دلیل شغل خود با افراد مختلف در تماس مداوم هستند ، کار می کنم ، معمولاً از آنها می پرسم که آیا از من سؤال می کنند که آیا برخی از کارتهای کاری من را از طریق نامه برای آنها ارسال می کنم. به این ترتیب ، اگر فرصتی ایجاد شود ، می توانند کارت من را به افراد دیگری که ممکن است علاقه مند به خدمات من باشند ، تحویل دهند. با تشکر از این ، من دائماً از بسیاری از مناطق مختلف با مشتریان بالقوه جدید تماس می گیرم. “

او همچنین می گوید که یک کارت ویزیت را در کیف خود نگه می دارد و تقریباً از آنها به عنوان دفترچه یادداشت استفاده می کند.

هربار می گوید: “هربار که کسی ایمیل / تلفن من را بخواهد ، حتی اگر مربوط به تجارت نباشد ، کارت خود را تحویل می دهم و از پشتی برای نوشتن اطلاعات اضافی مورد نیاز استفاده می کنم. شما هرگز نمی دانید که در آن کارت به پایان می رسد و شانس وجود دارد که یکی از آن کارت های زیادی به مشتری بالقوه برسد. “

4. شما محصولات خود را نشان نمی دهید

تعداد افراد بیشتری وجود دارد که نیستند با نام تجاری خود در شهر خود آشنا هستید تا کسانی که هستند. این وظیفه شماست که آنها را با آن آشنا کنید. Annabel Annunziata از فروشگاه آنلاین زیبایی در بهترین حالت می گوید میزبانی یک نمایش در جامعه شما – حتی اگر در خانه شما باشد – یک راه عالی برای ارتباط مردم با محصولات شما است.

نمایش محصولات خود

او می گوید که وی یک نمایش را در یک سالن محلی برگزار کرد ، که از طریق کانال های رسانه های اجتماعی خود برای آن تبلیغ می کردند. او محصولات خود را در معرض نمایش قرار داد و این اطمینان را داد كه کارت ویزیت وی برجسته است. او همچنین فروشگاه اینترنتی تجارت الکترونیک خود را برای نمایش به مردم در لپ تاپ خود راه اندازی کرده بود و حتی برای سفارشاتی که در آن روز در سایت وی ارسال شده بود ، تبلیغاتی را ارائه داد..

“مشتریان نه تنها در سالن مشاهده کردند که چه چیزی از فروشگاه من به نظر می رسد و برخی محصولات چیست بلکه خانواده و دوستان این مشتریان به دنبال سایت من بودند و به خانواده های خود دستور می دادند که آنها را برای آنها انتخاب کنند.”

او می گوید این رویداد فروش زیادی در سالن ایجاد کرد و نتایج آن روز فراتر رفت زیرا سالن اکنون پشته کارت ویزیت های خود را روی پیشخوان خود نگه می دارد..

5- شما روابط با رسانه ها را پرورش نمی دهید

روزنامه نگاران هنوز برای انتشار نشریات چاپ می کنند ، باور دارند یا نه. و مشاغل محلی همیشه مورد توجه است. اما اگر شما روزنامه نگاران از شما خبر ندارند ، مال شما نیست! بهترین راه برای یک روزنامه نگار را در مورد خود بنویسید ایجاد رابطه با آنها است قبل از شما هر چیزی می خواهید محتوای آنها را بخوانید. درباره آن اظهار نظر آنلاین کنید. آنها را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید. دست خود را در یک رویداد شبکه تکان دهید. آنها را به قهوه ببرید. سپس در صورت نیاز به خود به عنوان یک منبع قابل اعتماد قرار دهید.

الکس ریچمان ، مدیر عامل شرکت iTestCash, با این تاکتیک موفقیت داشته است:

وی گفت: “یکی از مبارزات انتخاباتی که برای من کار می کرد ، ارتباط با یک مجله بانکی و ارائه یک ایده داستان بود. از این طریق آنها به نوشتن مقاله ای در مورد پول های تقلبی پایان دادند و من در مجله و وب سایت آنها ذکر و نقل قول کردم. “

روابط با رسانه

او می گوید که چند مشتری به وب سایت خود پیدا کرد که گفتند وی را از طریق مقاله مجله پیدا کرده اند.

6. شما به دنبال مشارکت نیستید

به جای فکر کردن به یک پسر دیگر در شهر که کالاهای خانگی سفارشی را نیز به عنوان رقابت به فروش می رساند ، سعی کنید آن را بعنوان یک فرصت همکاری بالقوه تغییر دهید. به احتمال زیاد شما محصولات مشابه را به فروش نمی رسانید ، بنابراین ممکن است راه هایی برای همکاری با یکدیگر و یا مراجعه به مشاغل دیگر وجود داشته باشد. اگر در یک رویداد صنعت شرکت می کنید ، از رقابت فرار نکنید. خود را معرفی کنید و ببینید مکالمه به کجا می رود. من یک بار تصور می کردم زنی که یک شرکت بازاریابی را نیز اداره می کرد ، رقابت بود ، اما او در پایان من را برای کمک به یک پروژه بزرگ راهنمایی کرد و این رابطه برای سالها متقابلا سودمند بود.

Candice Galek ، مدیرعامل & موسس بیکینی لوکس, می گوید وقتی اولین بار فروشگاه تجارت الکترونیک بیکینی خود را راه اندازی کرد ، از بازار محلی خود در ساحل میامی غافل شد. هنگامی که وی خرد شد ، نزد صاحبان مشاغل محلی رفت و پیشنهاد داد که یک آگهی تبلیغاتی بیکینی لوکس از یک طرف و مال خود را از طرف دیگر تهیه کرده و پروانه ها را در مشاغل خود (در حوله های دستمال و غیره) قرار دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector