סקירה של בחזרה לאחור – 6 יתרונות וחמישה חסרונות של שימוש בגיבוי בענן

אחורי גב


אחורי גב

https://www.backblaze.com/

tl; דר

Backblaze מציע פיתרון חסכוני וקל לגיבוי נתונים ללא הגבלה לענן. עם רק 50 דולר לשנה למחשב, אנו חושבים ש- Backblaze הוא ללא ספק הגיבוי המקוון הכי הגיוני. .

סקירה על בחזרה לאחור – 6 מקצוענים & 5 חסרונות של שימוש בגיבוי בענן של Backblaze

Backblaze, שהוקם בשנת 2007, נחשב לאחת האפשרויות החמות ביותר עבור שירותי גיבוי מקוונים.

אנו ב- Bitcatcha שמנו ספקי גיבוי שונים דרך טבילת האש ולמדנו בדיוק מדוע כולם אוהבים את Backblaze:

 • אתה מקבל שטח גיבוי בלתי מוגבל כך שכל הקבצים שלך, עבר, הווה ובעתיד, מאוחסנים בבטחה
 • ממשק שנועד כל כך להיות קל כל כך, אפילו האדם הכי פחות מפותח וטכנולוגי יכול להשתמש בו היטב
 • שערו הוא אחד הזולים בשוק, ומחירו פחות מ- 4 $ לחודש

אמנם, זה לא הפיתרון הטוב ביותר לאחסון ענן (ראה במקום זאת pCloud).

עם זאת, עם 600 נתונים של פטה-בייט המאוחסנים ולמעלה מ- 30 מיליארד קבצים התאוששו עד כה, זה באמת הבחירה הטובה ביותר לגיבוי פשוט ונוח של קבצי המחשב שלך.

6 דברים שאנחנו אוהבים בבלב גב

מה שהופך את Backblaze לספק אחסון בענן גיבוי כדאי הוא כיצד הוא מתוכנן במיוחד לשימוש פשוט עם כל הפונקציות הבסיסיות הדרושות שאינן דורשות עבודה רבה מצידו של המשתמש..

זו הסיבה ש- Backblaze עובד היטב לצורכי הגיבוי שלך:

1. חווית הגיבוי הקלה ביותר

כוחו של Backblaze טמון בפשטות העיצוב שלו.

מתקין Blackblaze

כשאתה מתקין את התוכנית לראשונה, הוא סורק את הכונן הקשיח שלך באופן מיידי אחר כל הקבצים (למעט קבצי מערכת הפעלה, יישומים וקבצים זמניים העלולים לגרום לסיבוכים כשאתה מנסה לשחזר אותם) ומספק לך סקירה כללית של הקבצים לגיבוי..

כשאתה לוחץ על “בסדר”, הוא ממשיך לגבות את הכל באופן אוטומטי עבורך, כך שאתה לא באמת צריך לעשות שום דבר מלבד לתת לו לעבוד בקסם שלו.

לוח הבקרה של Blackblaze

על ידי חיבור כל כונן קשיח USB או חיצוני, הוא יכול גם לחבר אותו אוטומטית במהלך הגיבוי הראשוני או לחבר אותם מאוחר יותר ולהוסיף אותם מההגדרות..

והכי חשוב, Backblaze עוקב אחר המחשב שלך ומעדכן את קבצי הגיבוי בכל עת שיש שינויים, וכל זאת תוך שמירה על נוכחות מינימלית במחשב שלך כך שהוא לא יפריע לכל מה שאתה עושה.

בצד ההפוך, אם ישנם קבצים שאתה מעדיף שלא לגבות, אתה יכול לציין אילו תיקיות לא לכלול שייאספו לאחסון ענן. אחרת, זה פשוט יקל עליך על ידי נטילת הכל.

בקיצור, אם אתה מעדיף לא לעבור את הטרחה הכרוכה בניהול הקבצים שלך, Backblaze מקל עליך מאוד.

2. באמת גיבוי ללא הגבלה

בין אם יש לך מגה-בייט אחת בלבד או טונות של Terrabytes של קבצים, ל- Backblaze אין שום בעיה לגבות את הכל בשבילך. בהתחשב בכך שמרבית שירותי הגיבוי מגיעים עם מגבלת שטח, זו תכונה שלא יסולא בפז במחיר שאתה מקבל (עוד על כך בהמשך).

כעת, תלוי מהרשת שלך ומהירות המחשוב וגודל הקבצים שלך, זה יכול לארוך מספר שעות או אפילו מספר שבועות. החדשות הטובות הן שלא משנה כמה זמן ייקח, Backblaze פשוט ממשיך ללכת מאחורי הקלעים כדי להבטיח שהקבצים שלך יאוחסנו לחלוטין ומלואם..

כשאתה מפעיל את הגיבוי הראשוני, יש כפתור שכתוב עליו: “כמה זמן ייקח הגיבוי הראשון שלי?” אשר ייתן לך תחזית. כל עוד המחשב פועל (או אפילו אם תכבה אותו והפעל אותו מאוחר יותר), הוא ימשיך לסיים את תהליך הגיבוי הראשון עד שיסתיים..

לחלופין, אתה יכול גם להאיץ את העניינים על ידי הגדלת מספר חוטי הגיבוי שברשותך או התאמת הגדרות המצערת באופן ידני.

הגדרות מצערת ידנית של Blackblaze

הדעה שלנו

Backblaze עובד כשירות גיבוי בענן!

3. אבטחה הדוקה במיוחד כלפי הקבצים שלך

Backblaze מצפין את כל הקבצים שלך עם AES 128 סיביות סטנדרטית, שבדרך כלל לא ניתנת לניתוק. ההערכה היא שייקח מחשב-על מספר מיליארד שנים כדי לשבור אותו.

מלבד זאת, כל ציתת ברזל נשמרת על כנה כאשר קידוד קבצים מתבצע במחשב שלך לפני שהוא נשלח למעבר עם SSL. במרכז הנתונים עצמו, עותקים מרובים של הקבצים שלך מאוחסנים על שרתים מרובים כך שאם יש להיפגם בעותק אחד, ישנם גיבויים רבים אחרים העומדים לרשותך.

אם אתה עדיין זקוק למשהו נוסף, Backblaze מציע לך אפשרות של מפתח הצפנה פרטי ב”הגדרות -> כרטיסיית אבטחה של תוכנית שולחן העבודה. זה מאפשר לך להגדיר סיסמה משלך כדי לגשת לקבצים שלך שרק אתה יודע (בזהירות אחת: אם תשכח את זה, אתה עלול לאבד גישה לכל הנתונים שלך כך ש- Backblaze מספק הודעה שתזהיר אותך כדי להיות בטוח שתזכור אותם).

הגדרות הצפנה פרטיות של Blackblaze

ואם אתם חוששים כי הסיסמה שלכם יכולה להיפרץ או לגנוב, תוכלו גם לאפשר אימות דו-גורמי (2FA). משמעות הדבר היא שאם התחברות לחשבונך מתרחשת במכשיר לא מזוהה, המערכת תשלח אליך קוד אבטחה באמצעות טקסט או באמצעות Google Authenticator כדי להבטיח שזה אתה לפני שתעניק גישה, כמו קוד TAC כשאתה מבצע עסקה מקוונת בבנק.

אז תהיו סמוכים ובטוחים, הנתונים שלכם מאוד בטוחים.

4. שחזור נתונים באמצעות הכונן הקשיח שנשלח

הנקודה שיש לך גיבוי היא להיות מסוגל לאחזר את הקבצים שלך אם הכונן הקשיח הפיזי שלך יעבוד. הדרך הנפוצה ביותר לשחזור באמצעות Backblaze היא באמצעות קובץ zip ותוכלו לבקש 500GB בפעם אחת עם חמש בקשות סימולטניות. אך כמובן שדברים אלה לוקחים זמן ותלויים ברשת שלך.

דרך חלופית נוספת היא להשתמש באפליקציה הסלולרית כדי להוריד ו / או לשחק את הקבצים שאליהם תרצו לגשת. אתה יכול לשתף קבצים גם כן, אך זה מוגבל לאפשרויות השיתוף המובנות של המכשיר.

הדרך המהירה ביותר לשחזור היא באמצעות שירות משלוחי הבלדרות של Backblaze שיכול לשלוח לך כונן קשיח חיצוני. אתה צריך לשלם פיקדון מראש אך תקבל החזר כאשר הכונן הקשיח יוחזר. עבור פיסות נתונים קטנות יותר, ניתן לספק כונני עט.

5. פונקציה נוספת להגנה על המכשיר שלך

Backblaze לא רק עוזר לך להגן על הנתונים שלך. זה גם עוזר לך להגן על המחשב שלך במקום בו הקבצים שלך מאוחסנים.

מכיוון שמנוי החשבון שלך קשור למחשב אחד, אתר ה- Backblaze מכיל פונקציית Find My Computer המאפשרת לך לגשת למיקום הפיזי של המחשב שלך במקרה בו המחשב שלך לא ממוקם במקומו או אפילו נגנב. פונקציה זו מספקת גם פרטים על קבצי הגיבוי האחרונים, ספק שירותי האינטרנט הנוכחי המשרת את המחשב וכתובת ה- IP שלו.

אתר את פונקציית המחשב שלי

במידה ואתם חוששים שייתכן שהנתונים של המחשב הגנוב שלכם יכולים להיפגע, תוכלו אפילו להשתמש ב- SOS Online Backup הכולל אפשרות למחוק מרחוק את כל הנתונים מהמחשב כדי לשמור על המידע שלכם מפני גנבי נתונים..

6. תמיכה מקוונת מהירה באינטרנט

בשעות המשרד הרגילות בארה”ב (9:00 – 17:00 שעון פסיפיק), אתה יכול ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות באמצעות צ’אט מקוון. לחלופין, יש גם מערכת דוא”ל הניתנת למעקב שבדרך כלל מקבלת מענה תוך מספר שעות יחד עם האפשרות לעקוב אחר מצב הכרטיס שלך.

מה שאנחנו לא אוהבים בבלב גב

 • הפונקציות הפשוטות של Backblaze מגבילות אותו כשירות פשוט לגיבוי מחשב.
 • המינוי מוגבל למחשב אחד לחשבון בלבד.
 • אם אתה משתמש בסיסמה פרטית ושכחת אותה, הנתונים במנוי שלך נעולים לצמיתות ללא שום סיכוי לשליפה.
 • גרסאות קודמות של הקובץ שלך נמשכות רק עד 30 יום לפני שנמחק.
 • לא ניתן להשתמש ביישומים ניידים לסנכרון קבצים עם חשבונך.

כמה עולה להשתמש ב- Backblaze?

פשוט כמו המוצר, מבנה התמחור של Backblaze מאוד פשוט.

מבנה תמחור Blackblaze

עם מינויים ארוכי טווח, אתה רק גובה $ 3.96 בהוצאות חודשיות שהוא הזול ביותר שיש שם. ראה כאן את מבנה התמחור.

האם אנו ממליצים על Backblaze?

עבור מי שרוצה פיתרון חסכוני וקל לגיבוי הנתונים שלו, בצורה הכי חמה!

דרישת קלט מינימאלית מהמשתמש, אבטחה מהשורה הראשונה במחיר שווה לכל נפש ואפשרות לבקש כונן קשיח חיצוני לשחזור כל הנתונים אם המחשב שלך נשבר או נגנב, זהו שירות גיבוי מעולה..

עדיין, מכיוון שחשבון אחד מוגבל למחשב אחד, תצטרך לשקול חשבונות מרובים עבור כל יחידות המחשבים שלך, במיוחד אם יש לך משפחה או עסק לניהול.

אז שוב, כן Backblaze מומלץ מאוד כגיבוי הענן של המחשב שלך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map