ביקורת Wix: 7 יתרונות ו -5 חסרונות התגלו!

וויקס


וויקס

https://www.wix.com

tl; דר

התחושה האישית שלי היא שווקס היא הרבה יותר מרצדס של בוני אתרים. הוא יציב ומגיע ארוז תכונות ועם זאת הוא די קנייני לגבי חלק מהטכנולוגיה שלו. בקיצור, תירשמו לדבר טוב כאן, אבל העברת מוצרים לאחר מכן תהיה כאב אמיתי ותעלה לכם יותר בטווח הרחוק.

ביקורת Wix: 7 יתרונות ו -5 חסרונות שהתגלו!

בוני אתרים קיימים כבר זמן רב. לאלו מכם ותיקים מספיק לזכור, הכל התחיל גיאוגרפיות דרך חזרה בשנות ה -90 וזו הייתה תקופת היורה מבחינת האינטרנט.

קדימה מהירה להיום היכולות של בוני אתרים גדלו בקפיצות – Wix ביניהם. Wix, שנוסדה בשנת 2006, צמחה היום לשרת יותר מ -110 מיליון משתמשים והיא מהגדולות בעסק.

עם השנים היא המשיכה גם להתגבר בתכונות כפי שנודע לי לאחר שביקרתי אותן לאחרונה. בואו נסקור מקרוב את היתרונות שיש בשימוש ב- Wix לבניית אתרים מותאמים אישית במהירות.

תוכן עניינים

המקצוען של וויקס

 1. מהירות אתר טובה
 2. אוסף תבניות מסיבי
 3. ממשק גרירה ושחרור אינטואיטיבי
 4. הרחב את תכונות האתר שלך באמצעות Wix App Market
 5. שווקו את האתר שלכם בקלות
 6. המון תכונות נוספות
 7. המון עזרה ותמיכה

קון מוויקס

 1. תבניות אינן ניתנות להחלפה
 2. תוכנית חופשית מכריחה את המיתוג של Wix
 3. מעקב וניתוח דורשים תוכנית בתשלום
 4. האתר שלך אינו ניתן להעברה
 5. תוכניות פרימיום הן לאתר יחיד בלבד

תוכנית Wix

 • תכניות ותכונות

פסק דין

 • האם וויקס היא קנייה טובה?

מה שאנחנו אוהבים בוויקס

1. מהירות אתר טובה

אני יודע שסביר להניח שרוב האנשים שמסתכלים על Wix יתעניינו ככל הנראה ביכולותיה המהירות של בניית אתרים, אך לא משנה איך תסתכלו על זה, בסופו של דבר המהירות היא גורם גדול. אחרי הכל, לא תרצי אתר שנבנה במהירות אלא יתפקד כמו חילזון, נכון?

ארה”ב (W)
להשתמש)
לונדון
סינגפור

10 שניות26 שניות49 שניות186 שניות

סאו פאולו
בנגלור
סידני
יפן

127 שניות312 שניות158 שניות125 שניות

מהירות ממוצעת: 124.1 ms

למרבה המזל נראה שאתרי Wix הם מהירים – בצורה מדהימה. אתר הבדיקה שלי, ספרטני שכן הוא דורג די גבוה, מרוויח ציון A + במבחן המהירות של Bitcatcha. עם זאת, אני בדרך כלל די יסודי, ולכן הייתי צריך להריץ את זה גם דרך מבחן מהירות האינטרנט.

מבחן מהירות Wix - ארה

מבחן מהירות משרת דאלאס

מבחן מהירות Wix - אסיה

מבחן מהירות משרת סינגפור

אם אתה בוחן את תוצאות המהירות מהבדיקות הללו, תבחין לא רק בזמן המצוין לביצוע הראשון (TTFB) אלא גם כי האתרים מותאמים כראוי כברירת מחדל. תוכן סטטי נשמר במטמון ואף פועלת ברשת להפצת תוכן.

פירוש הדבר שאירוח אתר עם Wix לא אמור להיות בעיה. TTFB מהיר הוא חשוב מכיוון שהוא מראה ששרתי Wix מציגים ביצועים טובים, ואם האתר יתקע בהמשך, זה כנראה בגלל משהו שעשיתי ואין לו שום קשר לתגובת השרתים..

2. אוסף תבניות מסיבי

כמעט לכל משאב לבניית אתרים שנתקלתי בו עד היום בדרך כלל יש סוג כלשהו של תבניות לשימוש. זה עוזר לא רק כמשאב למי שלא רוצה את הטרחה בבניית אתר מאפס, אלא שלפעמים זה משמש כמקור השראה למי שעושה זאת.

Wix נדיבה במיוחד עם התבניות שלה, ומציעה למשתמשים מעל 500 לבחור. זהו מספר עצום בכל קנה מידה. ראיתי בונה אתרים שמציע כל כך מעט תבניות שהוא גובל במגוחך.

תבניות Wix

יש להם מגוון רחב של קטגוריות לבחירה, החל מתאגיד הדוד וכל הדרך לנסיעות ותיירות. באמת יש משהו לכולם כאן! כמו כן, תבניות אלה מגיעות עם כמה תוכן בסיסי שהוזן מראש, כך שתוכל לבחור לבנות על זה, או פשוט למחוק אותה.

למעוניינים, יש להם תבניות גם לחנויות מקוונות, כך שתוכלו להעלות את אתר ה- eCommerce שלכם.

3. ממשק גרירה ושחרור אינטואיטיבי

עורך הראשי של Wix

כעת אנו מגיעים לליבה של Wix, שהוא ממשק הגרירה והשחרור שלו. אני לא מתכוון להסביר יותר מדי על התחום הזה, אפילו אם זה הסיבה שרוב האנשים מגיעים לכאן. חשוב לי יותר בממשק הוא קלות השימוש בו.

יש שיטענו כי ל- Wix אין את הכוח בממשק הגרירה והשחרור שלה שמספר בוני אתרים עושים, אבל אני חושב שיש לה את האיזון המושלם. זה שומר על דברים קלים לשימוש למתחילים ובכל זאת יש מספיק אפשרויות להפוך את האתר שלך לתחנת כוח אמיתית באמצעים מורחבים.

מה שהכי ראוי לי בעורך Wix הוא שיש בו עורך נייד. זה מאפשר לך לצפות בתצוגה מקדימה ולערוך את האתר שלך בדיוק כפי שהיה נראה במכשיר נייד. ניתן לנהל אותה מלבד העורך הראשי, כך שתוכל להתאים אישית את חוויית המובייל ולא להסתמך רק על תבנית מגיבה..

עורך אתרים של Wix Mobile

כמובן, לכל זה ניתן להוסיף קידוד אם תרצו בכך. עם זאת, נראה כי זה עובר שינוי קל לאחרונה ויקס כנראה מתאימה את תכונת הקידוד עוד יותר. זה מכוון יותר למפתחים כעת ונמצא בבטא.

4. הרחב את תכונות האתר שלך עם שוק היישומים של Wix

הסיבה לכך שלא התמקדתי יתר על המידה בממשק הגרירה והשחרור שלמעלה היא בדיוק בגלל זה – Wix App Market. במקום לתת לך כמה צעצועים כדי להרחיב לך תכונות חלקיות בעורך, ל- Wix מערכת אקולוגית שלמה של מה שהיא מכנה ‘אפליקציות’..

אלה כמו תוספים שבהם תוכלו להשתמש כדי לבצע משימות ספציפיות באתר Wix. לדוגמא – אתה זקוק לקטע בבלוג? ויולה, פשוט הפעל אותה, שנה כמה הגדרות וזה שם. אם אתה תוהה עד כמה האפליקציות האלה יכולות להיות רחבות, אני רוצה לשתף כמה אזורים שהם מכסים כאן;

Wix App Market

 • צ’ט הוספת אפליקציה זו תאפשר לכם צ’אט חי עם לקוחות באתרכם. זה מאפשר לך להרחיב את שירות הלקוחות ולקחת את הדברים לרמה חדשה לגמרי.
 • פורום אם אתה מכוון יותר לתוכן או שאתה רוצה לפתוח שדרה ללקוחות שלך לדון במוצרים שלך איתך או עם משתמשים אחרים, צור פורום מיידי. אין קידוד, אין בסיס נתונים, פשוט לחץ עליו.
 • אירועיםחברות הפעילות המקיימות המון אירועים, אפליקציית Wix Events עוזרת לך ליצור ולהציג אירועים מרובים. הוא מנהל הכל החל מכרטוס למערכת RSVP, כך שתוכלו להתמקד בעסקי הליבה שלכם.
 • מסחר אלקטרוני אם יש לך מה למכור, עבור ל- Wix ואתה מוכר כהרף עין. כל מה שאתה צריך זה האפליקציה של חנות מקוונת, שלא רק מאפשרת לך למכור דרך האתר שלך, אלא יכולה להרחיב את זה לפלטפורמות אחרות כמו אמזון ופייסבוק.!

5. שווקו את האתר שלכם בקלות

ניהול SEO מובנה

במקום בו אתה תוכן הוא גוף האתר שלך, קידום אתרים הוא הדם שלו. טכניקות אלה נחוצות אם ברצונך להימצא בכל מקום בגוגל (או במנועי חיפוש אחרים). קידום אתרים לעזור לך ‘למכור’ את האתר שלך למנועי חיפוש, ולעודד אותם לרשום אותך יותר בתוצאות החיפוש.

כברירת מחדל, Wix עוזרת לך לעשות זאת וכל מה שאתה צריך לעשות זה לתת לו קצת הנחיות. לדוגמה, יידע אותו יותר על האתר שלך ועל מיקודו, ואז זה יכול לעשות את ההרמה הכבדה עבורך. זה עושה זאת על ידי מתן אפשרות למלא תגי מילות מפתח ומטא נתונים אחרים.

ברגע שתעזור להוסיף דברים אלה לכותרות, תמונות ואלמנטים אחרים בדף שלך, גוגל סורקת אותם בכל פעם שהרובוטים שלה עוברים באתר שלך. ככל שהמטא נתונים שלך מפורטות ומדויקות יותר, כך הוא ידרג טוב יותר בחיפושים.

היבט נוסף של SEO הוא פורמט ה- URL (כתובת), שגוגל כן מחשיבה אותו כרלוונטיות. Wix מאפשרת לך לשנות את כתובת האתר של כל עמוד כך שתתאים בצורה הטובה ביותר למה שאתה צריך שגוגל תדע.

אני יודע ש- SEO זה משהו שרבים חוששים ממנו וחושבים שלא סביר ש- SEO אוטומטי יכול לעשות הרבה, אז אל תסתפק בזה במילים, בדוק את ה- Wiz SEO Wiz שלהם.

צור פוסטים ברשתות החברתיות

זווית נקודתית נוספת שאתה יכול לסמוך עליה באמצעות Wix היא לעבור דרך המדיה החברתית. Wix נותנת לך את הכלים שיכולים לעזור לך ליצור תוכן במדיה חברתית. זה דומה לעורך תמונות בסיסי ואינו נורא נרחב.

עם זאת, זה מועיל בצביטה, במיוחד למי שרק רוצה לעבוד במקום אחד ויחיד ולא צריך להסתמך על תוכניות מרובות וכאלה רק כדי לתחזק את האתר והמדיה החברתית שלו. לאלו מכם שמכירים את קנווה זה דומה.

כל שעליך לעשות הוא בעצם לבחור תמונה ואז לשנות טקסט כך שתוכל לעבור איתה כך שתוכל לשתף משהו מהיר, יפה (או מוזר) תלוי בקהל האתר שלך..

השתמש בשיווק בדוא”ל

שיווק בדוא

אולי זה יתאים יותר לאתרים עסקיים, אך שיווק בדוא”ל הוא כלי אחד שיכול לעזור ליצור יצירת לידים. במקום שרק לחכות ללקוחות יגיעו אליך, לאחר שבנית רשימת מנויים, תוכל לשלוח אליהם תוכן ישירות!

יש טונות של כלי שיווק בדוא”ל, חלקם טובים, חלקם לא כל כך טובים, אך הכללת אחד מההיבט של Wix היא שבץ של הברקה מצדם. כדאי מאוד לאתרים של עסקים קטנים לשלב יכולת זו במערכת בה הם משתמשים עבור אתר האינטרנט שלהם.

בנימה צדדית, ל- Bitcatcha מיניייזרים שלמים של מאמרים המוקדשים לשיווק יעיל באמצעות דואר אלקטרוני, כך שתוכלו לבדוק אותם כדי לעזור לכם גם יחד..

6. המון תכונות נוספות

מלבד הליבה שלה, שהיא בונה האתרים שעוזר לאנשים לפתח במהירות אתרים, Wix הולכת הרבה יותר מהקילומטר הנוסף. היא בנתה מערכת אקולוגית שלמה של כלים ומוצרים שמטרתה לעזור לאנשים ליצור אתרים שמצליחים.

מלבד שוק האפליקציות, יש לו מספר כלים פנימיים אחרים שפשוט נהדרים לבעלי אתרים ולהשתמש בהם – והכל מגיע באותה חבילה..

HTTPS בחינם

למי שעדיין לא מודע לכך, גוגל עושה כעת את המאמץ שלה לאינטרנט מאובטח יותר מאת עידוד בעלי אתרים להשתמש ב- SSL. אמנם נכון שרוב אתרי אירוח אתרים כיום מציעים זאת בצורה כזו או אחרת, אך בכל זאת טוב לראות בוני אתרים כמו Wix מתחילים להציע זאת גם כן..

HTTPS מבטיח שהאינטראקציות שיש למבקרים עם אתר האינטרנט שלך מאובטחים וזה סולל את הדרך לעוד דברים, כמו רכישות מקוונות, חילופי מידע פרטי וכן הלאה. אתרים שאינם תואמים HTTPS יקבלו כעת הודעת אזהרה.

אתרי HTTPS מקבלים גם דירוגים נוחים יותר בחיפוש בגוגל.

צור הצעות מחיר ללקוחות

הצעות מחיר של Wix

זה דבר שהכי מתאים ללקוחות עסקיים, אך במיוחד לעסקים קטנים או אפילו לבעלי יחיד. ל- Wix כלי המאפשר לך ליצור הצעות מחיר עבור השירותים שלך עבור הלקוחות. הכלי שם עם תבנית, כל שעליך לעשות הוא להוסיף את הלקוח, את התנאים ואת תאריך התפוגה של המבצע שלך..

למען האמת, זה לא היה משהו שציפיתי לראות אצל בונה אתרים, במיוחד אחד שמציע חשבון בחינם. זה לא משהו שיעשה או יפר את העסקה, אלא זה רק יראה כמה מחשבה ויקס הכניסה לתהליך בניית האתר ולצרכי הלקוחות שלהם..

יש אפילו יצר לוגו!

שוב, זה נופל תחת אותה קטגוריית כלים כמו מחולל הציטוטים שלעיל. לוגו, פשוט ככל שיהיה, הוא דבר שלמעשה כל אתר צריך. אז למה לא פשוט לבנות אחד פשוט ולהשלים חבילה של תוספות אתרים?

ברבו גדול לוויקס עבור הכללת שני הכלים האלה. ברצינות.

שלב תשלומים

פריט נוסף שנמצא תחת הקטגוריה העסקית, Wix מאפשר לאתרים המפעילים פעילויות מסחר אלקטרוני גישה לכמה אמצעי תשלום. האפשרויות העיקריות הן מעט מוגבלות – תוכלו להשתמש בפייפאל או בכל צורה אחרת של תשלום ידני כמו במזומן (משהו כמו בנק כספומט) או לבדוק.

עם זאת, זוהי רק ברירת המחדל. אם תזדקק לאפשרויות נוספות, תוכל למנף חלק מהאפליקציות בשוק Wix. לדוגמה, אחת מהאפליקציות שלהם לתשלומים מקוונים מאפשרת לך לקבל גם תשלומי כרטיסי אשראי, להשלים עם תזכורות ותשלום חשבוניות.

משימות ותזכורות

משימות Wix ותזכורות

כשאתה בונה את האתר שלך, תוכל למנף את כלי המשימות והתזכורות של Wixs כך שתמיד תהיה מודע למה שאתה צריך לעשות כדי להשלים את האתר שלך. למעשה מצאתי את זה מועיל גם לאחר מעשה, מכיוון שאני מנהל לא מעט אתרים.

בכל פעם שאתה מתחבר לחשבונך, פשוט קופץ מעל ותוכל לעבור על הרשימה שלך, להוסיף דברים חדשים או לסמן דברים לאחר השלמתך.

הזמינו תורמים

מילת הנושא של היום היא שיתוף פעולה וכאן Wix מאפשרת לך להזמין אנשים לדיאלוג איתך באתר האינטרנט שלך. זה יכול להועיל במספר דרכים. לדוגמה, אם היית מפתח שבונה אתר ללקוח, אתה יכול להזמין אותו לטיוטה ולתת לו להגיב או לבקש שינויים.

אם אתה עובד עם קופירייטר, אתה יכול להזמין אותם למלא את החסר בו אתה משאיר מצייני מיקום עבורו. או אולי אם אתה בעסק ופשוט רוצה משוב מכמה עמיתים – זה יכול לעבוד בכל כך הרבה דרכים.

מגיבים אוטומטיים

אוטומציה של Wix

אם השתמשת בהודעות פייסבוק לאחרונה, יתכן ששמת לב שעסקים רבים משתמשים בבוטים בצ’אט כדי להגיב להודעות של משתמשים. אתרים מסוימים מציעים זאת גם בצורה של שירותי צ’אט חי.

עם Wix, יש לך אפשרויות ‘להפוך אוטומטית’ לאתר שלך! זה יכול לקרות בכמה דרכים. לדוגמה, אם מבקר שולח לך דוא”ל מהאתר שלך, אתה יכול להגדיר את Wix כך שתשלח אישור לאותו אורח מייד..

שוב, זוהי עוד תכונה ידידותית לעסקים שכדאי שיהיה לך.

7. הרבה עזרה ותמיכה

כמו תמיד, הליבה של כל שירות היא רמת התמיכה והעזרה של הלקוחות שניתנים לך. בזה אני באמת צריך להוריד את הכובע לוויקס. מצאתי שלא משנה מה עשיתי, יש או בסיס בסיס ידע שיעזור או לפעמים, אפילו הדרכת וידאו!

זה לא רק בעניינים טכניים, שים לב, כמו ‘כיצד לאפשר HTTPS’, אלא הם הדברים הבלתי מוחשיים המדהימים. לדוגמה, יש מספר גדול ממה שאני אוהב לקרוא סרטוני ‘ערך מוסף’ מ- Wix שאתה יכול לצפות בהם, כמו למשל הסרטון הזה בנושא יסודות SEO של Wix..

אולי בסיסי, אבל כל קצת עוזר!

מה שלא אהבנו בוויקס

1. תבניות אינן ניתנות להחלפה

זה יכול להיות פשוט בחירת החנק, אבל אני מוצא את זה קצת מעצבן שאתה לא יכול להעביר תוכן מתבנית לתבנית. אני מבין שמדובר בונה אתרים ולא של מיקרוסופט פאוורפוינט, אבל פשוט לתת לי לראות איך זה נראה על כמה רקעים זה יהיה נחמד.

אז, שום דבר רציני כאן מלבד מילת זהירות – בחרו את התבנית בזהירות! אם תשנה את דעתך מאוחר יותר, תצטרך לעבור ידנית על כל התוכן שיצרת במקור!

2. מיתוג Wix של כוחות תוכנית חופשית

נקודה זו יכולה אולי להוכיח את מה שיש אומרים על כך ששום דבר בחיים אינו חופשי, אך לאלו מכם שבוחרים ב- Wix ומחליטים להישאר בתוכנית החינמית שלה – יש מלכוד. אתרים בחינם המתארחים ב- Wix נאלצים לבצע מיתוג Wix.

זה שום דבר לא מעיק מדי, אך למרבה הצער זה ברור מאחר שהוא נראה כמו טפח בראש הדף, עוד לפני כותרת האתר שלך.

Wix Branding

3. מעקב ואנליטיקס דורשים תוכנית בתשלום

בעלי אתרים בדרך כלל אוהבים לראות את הביצועים של האתר שלהם והדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות גוגל אנליטיקס או עם כמה כלים דומים אחרים. למרבה הצער, על מנת להשתמש בהם עם Wix אתה צריך לשדרג את התוכנית שלך.

זה לא בא כמשתמש בחינם, ויכול להיות מעצבן להפליא לעיתים מכיוון שזה משהו פשוט כמו חיבור API של Google!

4. האתר שלך אינו ניתן להעברה

מבחינתי זהו החיסרון הגדול ביותר בשימוש ב- Wix ומזכיר לי את… הסלידה שלי מהטכנולוגיה הקניינית. למרות שאני בטוח ש- Wix מוצדקת בכך שהיא לא רוצה שאנשים ייצאו אתרים שנוצרו עם הטכנולוגיה שלהם, זה יוצר בעיה גדולה עבור אנשים רבים.

נניח למשל שאתה בעל עסק ויצאת מהיכולות בהן Wix יכול לתמוך מסיבה זו או אחרת. משמעות הדבר שתצטרך לשלם כסף רציני כדי ליצור מחדש ולהעביר את האתר שלך מוויקס!

אני בטוח שלא אצטרך לפרט את זה, אבל בעיקרון אם אתה נכנס ל- Wix, הם קיבלו אותך לכל החיים.

5. תוכניות פרימיום הינן באתר יחיד

אם חשבתם כי תשלום דמי חודשי של תוכנית פרמיום יאפשר לכם גישה בלתי מוגבלת ל- Wix לכל האתרים שלכם, חשבו שוב. תכונות הפרימיום אינן ניתנות להעברה, כלומר אתה קונה אותו לאתר אחד והוא נשאר שם!

תאר לעצמך איזה באמר זה יהיה, אם כל מה שאתה רוצה זה לחבר את Google Analytics? עוד דבר ללעוס עליו.

תוכנית Wix

תחום eCommerceConnect

הכי טוב לעסקים קטנים ובסיסיים
רוחב פס Unlimited1GB
אחסון20GB500MB
חבר את התחום שלך כן
מודעות Wix headerNoYes
אפליקציית Builder Form (48 $) YesNo
אפליקציית מאיץ האתר ($ 60) YesNo
עלות 16.50 דולר לחודש 4.50 דולר לחודש

עם חמש גרסאות תוכנית בתשלום מלבד התוכנית החינמית, נראה ש- Wix מתאים לכל אחד. עם זאת, אם אתה עסק גדול ואתה זקוק למשהו משמעותי, אני מציע לך לבחון מקרוב את האותיות הקטנות לפני שתקנה לתוכנית השכבה העליונה..

מה שאני לא ממש יכול להבין הוא שעבור כל האגרה והתכונות ש- Wix כולל בחינם, הוא מנסה לתמחר את עצמו ממש כמו שמארח אינטרנט עושה – על ידי שטח אחסון, רוחב פס וכן הלאה.

הכרעה: האם Wix היא קנייה טובה?

אני חושב שעד שהגעת לנקודה הזו, אולי יהיה ברור שאני מרגיש את Wix שכבונה אתרים, Wix די טוב. זה מסיר הרבה מתיבות הסימון הנכונות בפונקציה העיקרית שלו (עורך האתר הסלולרי הוא נגיעה נהדרת) וניתן להשתמש בו כדי לפתח אתרים במהירות.

נוסף על כך יש גם ערך מוסף רב, עם התכונות הנוספות וכלים השיווקיים. זה דבר שיאפשר לבעלי אתרים חדשים להרחיב את טווח ההגעה של האתר שלהם ללא צורך להתמודד עם יותר מדי ידע טכני או משאבים נוספים.

עם זאת, ישנם כמה אזהרות גדולות עם בונה האתרים הזה שמונע ממני להמליץ ​​עליו ללא היסוס. ראשית, העובדה שאתה תקוע עם Wix מכיוון שאתה לא יכול להזיז את האתר שלך היא כיבוי משמעותי. זה משהו שיש לו השלכות ארוכות טווח ולא קל לבעלי אתרים חדשים (או אפילו ותיקים!) לשפוט.

שנית, בזמן שאני מודה שכל התכונות הנוספות האלה טובות שיהיה, למי שיודע מה הוא עושה – אתה קונה ל- Wix במחירים תלולים. קחו למשל את התוכנית הנמוכה ביותר שלהם במחיר של 4.50 $ לחודש – זה מה שתשלמו עבור אירוח אתרים עם הרבה יותר משאבים ממה ש- Wix מציעה.

כשאתה עובר על רשימת היתרונות והחסרונות, נעשה קצת יותר ברור ש- Wix הוא רווח לטווח קצר – פתרון כאב לטווח הארוך. כמובן שזה לא משנה עבור אנשים מסוימים, אבל המחשבות שלי הן שאם אתה מוכן לעשות קצת מאמץ ללמוד על WordPress, למשל, אירוח עצמי, היית חוסך סכום כפול (וכנראה יותר ) בטווח הארוך.

תכונות עיקריות

 • ✓ מהירות נהדרת
 • ✓ גרירה קלה & ממשק טיפה
 • ✓ כלי SEO כלולים
 • ✓ שוק אפליקציות נרחב
 • ✓ התאמה אישית לנייד
 • ✓ בסיס ידע פנטסטי

מומלץ ל

 • • אתרים פרטיים
 • • בעלי עסקים קטנים
 • • אתרי מסחר אלקטרוני בסיסיים
 • • בעלי אתרי DIY

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map