D / M Summit 2019 – اجلاس آنلاین علوم داده و بازاریابی توسط LEAD

اگر شما یک بازاریاب داده محور هستید ، پسری اوه پسر برای معالجه در آنجا هستید!


اگر اینگونه نیستید ، بهترین نتیجه را کسب کنید زیرا فرصت مناسب برای کسب اطلاعات در مورد تجزیه و تحلیل داده های ارزش عظیم برای تجارت شما می باشد.

افراد خوب در LEAD ساماندهی یک Data Data است & اجلاس بازاریابی یا اجلاس D / M ، که در آن ذهنیت برتر در بازاریابی ، هوش مصنوعی و داده های بزرگ ، بینش ارزشمند خود را در مورد اینکه چه فناوری و بازاریابی می توانند برای تولید نتایج مورد نظر خود داشته باشند ، به اشتراک می گذارند..

DM Summit 2019

چه کسی رهبری است

پشت سر مردم رهبری این شرکت را برای ارائه دوره های فیزیکی و آنلاین در زمینه مهارت های مرتبط با فناوری اطلاعات ، مانند توسعه وب ، برنامه نویسی برنامه ، بازاریابی دیجیتال تأسیس کرد & علم داده آنها در حال حاضر روی 3 موضوع اصلی تمرکز می کنند:

 • علوم داده
 • توسعه کامل وب پشته
 • بازاریابی دیجیتال

مربیان تدریس این دوره ها ، برنامه نویسان حرفه ای ، دانشمندان داده و بازاریابانی هستند که به پروژه های پرمصرف زندگی واقعی متصل هستند ، بنابراین می دانید که آنها به خوبی در صنایع مربوطه خود آگاهی دارند. در حقیقت ، شما از بین بهترین افراد حرفه ای در تجارت ، بینش ها و راهکارهای واقعی ، عملی را خواهید یافت!

نکات برجسته بلندگو

اجلاس D / M فقط اجناس متعارف شما نیست ، همه از نوع بحث اجلاس هستند. بیش از 25 بلندگو مخصوصاً برای تخصص خود در زمینه موضوعی انتخاب شده اند و وظیفه دارند بینش عملی ، دانش تخصصی آنها را در اختیار ما قرار دهند ، مطالعات موردی را در اختیار ما قرار دهند و دیدگاه 360 درجه ای را در زمینه کاری خود ارائه دهند..

انتظار دارید از بهترین ذهن در صنعت بشنوید ، مانند:

 • دکتر لاو چر هان – دانشمند ارشد داده ، بنیانگذار LEAD.
 • Theng Hui – رئیس هوش مصنوعی ، PLUS مالزیا برهاد
 • جاناتان اوه – مدیرعامل و بنیانگذار ، SupplyCar
 • Ahfaaz Mehboob – SAVP ، دانشمند ارشد داده ها ، Astro
 • Francesca Chia – بنیانگذار ، GoGet مالزی
 • Karan Tyagi – مدیرعامل ، PeoplExperience
 • ترنت جوان – مدیر ، آسیا MarketIn
 • کیم مینگ ته – دانشمند اصلی داده ، جریان بینش

در این قله می توانید انتظار بیشتری داشته باشید زیرا آنها همچنان مباحث و سخنرانانی را به لیست اضافه می کنند. شما باید مستقیماً با آنها گپ بزنید ، آنها را برای پاسخ گریل کنید و مغز آنها را برای حل هر مشکلی که در حال حاضر با مشاغلتان با آن روبرو هستید حفر کنید.

در اینجا چیزی است که گویندگان در مورد صنایع خود باید بگویند:

زی یوان ، بنیانگذار Tide Analytics

Analytics ابزاری شگفت انگیز برای شرکت های بزرگتر است تا بتوانند تجارت خود را بهتر بشناسند ، درک بیشتری از نحوه واکنش مشتریان فعلی مشتری به محصولات و خدمات خود ارائه دهند ، سپس برای رشد در دستیابی و حفظ کاربران اقدام استراتژی کنند. – زی یوان ، Tide Analytics

جاناتان اوه ، مدیر عامل شرکت SupplyCart

به طور قطع داشتن اطلاعات ، Machine Learning و هوش مصنوعی در کسب و کار در آینده قرار خواهد گرفت. هر شغلی که به دنبال اتوماسیون یا تغییر این روند نیست ، در آینده تپه ای سخت برای صعود دارد. – جاناتان اوه ، SupplyCart

وین لیو ، رئیس تبلیغات ، میندواللی

بسیاری از افرادی که با ارسال مطالب آنلاین شروع به کار می کنند این نکته مهم را فراموش می کنند. مخاطب شماست آیا شما حتی آن را دارید؟ مگر اینکه فقط بخواهید به همکاران ، دوستان و اعضای خانواده خود دسترسی پیدا کنید ، احتمال وجود دارد ، باید به طور فعال راه هایی را برای گسترش مخاطبان خود بیابید. – وین لیو ، میندواللی

وارن لو ، VP از گروه Inmagine

نتیجه گیری من این است که مشاغل مسئول برای تکمیل و ایجاد اشتغال سودآور باید از فناوری استفاده کنند و این را برای توده ها محدود نکنند. – وارن لئو ، گروه اینماژین

نکته دیگر که در مورد اجلاس D / M جالب توجه است این است که 100٪ بصورت آنلاین است ، بنابراین نیازی نیست وقت خود را از کار بگذرانید ، در ترافیک گیر بیفتید و با دیگران برای پارک کردن بجنگید تا در مذاکرات شرکت کنند.

2 آهنگ 2 جلد همه آنها

برگزار کنندگان نشست D / M موضوعات خود را به دو مسیر تقسیم می کنند:

 1. مسیر علم داده
 2. مسیر بازاریابی

مسیر علم داده

ایده آل برای کسانی که به داده های بزرگ ، هوش مصنوعی و IoT علاقه مند هستیم. می خواهید مباحثی از این دست را بررسی کنید:

 • وضعیت علوم داده & هوش مصنوعی
  (توسط دکتر لاو چهر هان ، دانشمند ارشد داده ها)
 • چگونه شرکت ها می توانند علوم داده را در آغوش بگیرند
  (توسط ادموند هی ، دانشمند داده در AirAsia)
 • مراحل استقرار یادگیری ماشینی برای تجارت
  (توسط تنگ هوی ، رئیس هوش مصنوعی ، PLUS)
 • نحوه آماده سازی کارخانه تولیدی برای صنعت 4.0
  (توسط وای کیت کنگ ، سرپرست تیم داده برای GBG)
 • چگونه علوم داده می توانند F را تغییر دهند&چشم انداز B B2B
  (توسط آنتونی مشاهده ، بنیانگذار ، مرکز خرید مواد غذایی)
 • چگونه مراکز خرید از Analytics برای تصمیم گیری مبتنی بر داده استفاده می کنند
  (توسط چان زی یوان ، بنیانگذار ، TIDE Analytics)
 • همه مباحث علوم داده را اینجا ببینید.

مسیر بازاریابی

افرادی که درگیر بازاریابی امور هستند ، بدیهی است که بهتر است مسیر بازاریابی را بررسی کنند ، که شامل برخی مباحث بسیار جالب مانند موارد زیر است:

 • نقش سئو در دنیای اطلاعات گرا
  (توسط روبن چنگ ، ​​رئیس بازاریابی ، LEAD)
 • تجزیه و تحلیل هوشمند – مشتری های خود را بهتر بشناسید
  (توسط پرمنات ، رئیس بازاریابی عملکرد در گروه رسانه هاواس)
 • جنبش: نقشه برداری از فرصتهای خرده فروشی جسمی
  (توسط کاران تیاگی ، مدیر عامل ، PeoplExperience)
 • چگونه می توان از بازاریابی Micro-Influencer برای ایجاد مشاغل تجارت الکترونیکی از زمین استفاده کرد
  (توسط برایان لاو ، بنیانگذار آزمایشگاه شرلوک)
 • چگونه GoCar با استفاده از داده ها شرکتی بهتر را ایجاد می کند
  (توسط اشلی جو ، رئیس بازاریابی GoCar)
 • همه مباحث بازاریابی را اینجا مشاهده کنید.

اینها تنها چند مورد از موضوعاتی است که در طول رویداد زنده پوشش داده می شود ، در اینجا برجسته می شود زیرا آنها شخصاً برای من جالب هستند. لیست کامل مباحث را می توان یافت در سایتشان و من می شنوم که آنها در حال افزودن بیشتر هستند!

بلیط فروشی & قیمت گذاری

بلیط اجلاس DM

گذر طول عمر D / M Summit فقط به شما امکان دسترسی به تمام ویدیوها را نمی دهد – همچنین می توانید همه جزوه ها ، PDF ها ، اسلایدها و هر چیزی را که بلندگوها برای بارگذاری مناسب برای آنها جمع می کنند بارگیری کنید..

برای شیرین کردن این معامله ، اجلاس D / M همچنین به شما پیشنهادات ، تخفیف ، رایگان و شرکای شریک فروشندگان شرکت کننده در طول این رویداد را به شما ارائه می دهد ، به این ترتیب ذکر فرصت های بی پایان شبکه نیست..

برای اطلاعات بیشتر در مورد این رویداد آنلاین ، اجلاس D / M Summit را بررسی کنید صفحه سؤالات متداول. راستش را بخواهید ، اگر من شما بودم ، قبل از پایان یافتن آگهی در تاریخ 20 سپتامبر ، بلیط اولیه پرنده را فقط با 31.50 دلار انتخاب می کنم و برای گذر عمر باید 48.60 دلار خرج کنیم..

چرا ما فکر می کنیم شما باید شرکت کنید

یک مورد که باید اضافه کنم – در Summits مانند اینها که 2 یا بیشتر آهنگ وجود دارد ، خودم را اغلب پاره می کنم. اگر 2 بلندگو وجود داشته باشد که می خواستم آنها را تماشا کنم ، همزمان با آهنگ های مختلف صحبت می کنم?

از آنجا که اجلاس D / M یک رویداد آنلاین است ، خواهید فهمید که این موضوع یک مسئله غیر … است. همه چیز ضبط شده است تا بتوانید در هر مقطع زمانی که برای شما مناسب باشد به فیلم ها دسترسی پیدا کنید (به شرط اینکه گذر عمر را تنها با 48.60 دلار USD.50 USD با ویژه ویژه پرنده خریداری کنید).

بعلاوه ، با 25 موضوع و لیست کاملاً چشمگیر از بلندگوهای مجرب ، 31.50 دلار آمریکا دزدی است. نوع بینش شما وقتی می توانید مستقیماً با بلندگوها صحبت کنید کاملاً صریح ، ارزشمند است.

این رویداد برای اولین بار در نوع خود نیست ، اما با قیمتی که می پردازیم ، ارزش بسیار لعنتی برای پول است به خصوص اگر به ما کمک کند تا تجارت خود را توسعه دهیم.

شما بچه ها را در این رویداد آنلاین می بینید و خجالتی نمی شوید ، اگر وارد ما شوید ، DM را به ما رها کنید :)

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map