SiteGround COVID-19 پیشنهاد پاسخ: فقط RM4.10 / ماه برای برنامه StartUp!

اگر در تلاش هستید تا شغل خود را در طول این همه بیماری COVID-19 حفظ کنید ، ممکن است بخواهید آن را به صورت آنلاین به عنوان عادات خرید مصرف کنندگان برای انطباق با این زمان های چالش برانگیز در نظر بگیرید.


زمان بسیار خوبی برای ساختن وب سایت است ، زیرا سرویس میزبانی وب مورد علاقه ما SiteGround به تازگی پیشنهادی را ارائه داده است تا به صاحبان مشاغل کمک کند تا از ضربات ناشی از ویروس بهبود یابند!

توجه داشته باشید

ما از نرخ ارز استفاده می کنیم 1 دلار تا 4.1 MYR برای همه قیمت های ذکر شده.

پیشنهاد پاسخگویی COVID-19 SiteGround – جزئیات

راه اندازی سایت میزبانی وب سایت covid19

SiteGround با داشتن یک پیشنهاد ویژه برای کمک به صاحبان مشاغل کوچک در این مواقع نامشخص ، مسئولیت های اجتماعی را عملی می کند.

فقط در RM4.10 ، دسترسی کامل و غیرقابل کنترل کامل به برنامه StartUp SiteGround را برای 3 ماه کل دریافت خواهید کرد ، بنابراین می توانید یک وب سایت را برای کار خود تنظیم کنید..

اگر فکر می کنید این کار بزرگی نیست و می توانید میزبانی وب رایگان یا بسیار ارزانتر را در جاهای دیگر دریافت کنید ، لطفاً به ما بگویید که چقدر اشتباه دارید.

 • تخفیف: 97٪ تخفیف (به مدت 3 ماه) + SSL رایگان!
 • هزینه ماهانه (3 ماه اول): RM4.10
 • هزینه ماهانه (بعد از 3 ماه): RM24.40 (50٪ تخفیف)
 • تاریخ شروع: اکنون زندگی کنید!
 • تاریخ پایان: TBA
 • جزئیات کامل:

چرا این پیشنهاد SUPER مفید است!

وقتی صحبت از مشاغل آنلاین می شود ، باید درک کنید که سرعت جوهر زندگی است.

این موضوعی است که به فروش وب سایت شما در فروش / تبدیل کمک می کند.

با خدمات رایگان یا ارزان تر میزبانی وب در خارج از کشور ، شما نمی دانید چه نوع سرعتی را می خواهید بدست آورید ، و خدمتی که دریافت خواهید کرد به احتمال زیاد کاملاً مشکوک خواهد بود.

با SiteGround ، شما یکی از سریعترین خدمات میزبانی وب را ارائه می دهید که به طور خاص برای مشاغل و تجارت الکترونیکی تهیه شده است. ما باید بدانیم ، ما تکالیف خود را انجام داده ایم – خود را در بررسی عمیق SiteGround ما ببینید.

همچنین با استفاده از ابزارها و خدمات مورد نیاز برای کمک به شما در ساخت وب سایت خود ، به یکی از دانشمندان و مفیدترین تیمهای پشتیبانی در صنعت دسترسی خواهید داشت..

اگر نگران داشتن دیتاسنترهای مشتری خود نباشید ، SiteGround شما را به عقب برگرداند – با 6 دیتاسنتر در 3 قاره ، وب سایت شما برای خریداران شما سریع و سرحال خواهد شد ، که این امر می تواند فروش خوبی برای شما ایجاد کند..

بیایید نگاهی بیندازیم که با برنامه StartUp SiteGround از SiteGround چه می خواهید:

 • 1 وب سایت
 • فضای ذخیره سازی 10 گیگابایتی SSD
 • 10،000 بازدید ماهانه
 • نصب وردپرس رایگان
 • رایگان SSL ، CDN ، ایمیل
 • بازی 100٪ انرژی تجدید پذیر با Google Cloud

فقط در 3 ماه RM4.10 ، ما فکر می کنیم این کار برای صاحبان مشاغل که به دنبال دیجیتالی هستند مفید است!

چه اتفاقی می افتد بعد از 3 ماه?

این سوال واقعی نیست ، این نیست – بعد از گذشت 3 ماه چه اتفاقی می افتد ، جهان بهبود یافته است ، و همه چیز دوباره شروع به حس می کند?

خوب ، اگر می دانید درآمد حاصل از وب سایت جدید شما به اندازه کافی قابل توجه است که بخواهید میزبانی وب سایت SiteGround را ادامه دهید ، می توانید این کار را با تخفیف فقط RM24.40 در ماه انجام دهید – این 50٪ تخفیف قیمت معمولی آنها را دارد!

اگر احساس نمی کنید که ادامه دهید ، خوب است – فقط حساب خود را خاتمه دهید و زندگی ادامه می یابد.

COVID-19 اقتصاد را به زانو درآورد

مگر اینکه در زیر صخره زندگی کرده باشید ، می دانید که COVID-19 به اقتصاد سختی برخورد کرد ، زیرا بیشتر کشورها برای جلوگیری از شیوع بیشتر این بیماری به حالت قفل بسته می شوند..

مردم از ترك امنیت خانه های خود می ترسند و همین امر باعث می شود بسیاری از مشاغل آجر و ملات با خشك و سختی مواجه شوند زیرا خریداران وحشت می كنند و سپس … ناگهان متوقف می شوند.

اوضاع به قدری بد است که عده ای این بیماری همه گیر را به رکود تشبیه کرده اند ، و ما نمی توانیم بیشتر موافقت کنیم زیرا دولت مجبور شد یک بسته محرک RM250 میلیارد غول پیکر برای مقابله با نتیجه احتمالی.

در آمریکا سرگرمی های ورزشی با قطع شدن رویدادهای ورزشی زنده متوقف شده است. ژاپن موافقت کرده است که المپیک را به سال 2021 موکول کند و این باعث خسارات گسترده ای خواهد شد و سفر به عنوان خطوط هوایی مانند یکی از سخت ترین صنایع به عنوان خطوط هوایی باقی مانده است. AirAsia هواپیماهای خود را زمین می زند بیش از 100 کشور جهان با محدودیت های سفر روبرو هستند.

مردم از مشاغل خارج هستند ، مشاغل نمی دانند که آیا باید باز بمانند زیرا مشتریان هزینه نمی کنند ، و اقتصاد در حاشیه رکود اقتصادی در حال رشد است..

خلاصه ، بچه ها پایان روزهاست.

اما همه چیز از دست نرفته!

در میان همه ناامیدی و ناامیدی ، برخی از صنایع و مشاغل در حال شکوفایی هستند که سایر نقاط جهان خود را قرنطینه می کنند.

افراد ممکن است خود را قفل کنند تا ویروس در معرض خطر قرار گیرد ، اما هنوز به منابع لازم نیاز دارند. نیازهای آنها تغییر نمی کند بلکه عادات خرید آنها انجام می شود.

آمازون شاهد افزایش چشمگیر فروش بوده است که مجبور بودند استخدام 100 هزار کارگر جدید برای کمک به مقابله با افزایش تقاضا.

مردم نیز به وضوح به دنبال راه حل های دوردست اجتماعی هستند ، از این رو دولت های منطقه ای در چین برای توسعه راه حل های تحویل بدون سرنشین مانند روبات های تحویل غذا تلاش می کنند!

بیماری همه گیر COVID-19 باعث می شود مردم شیوه خرید خود را تغییر دهند و آنها را وادار به اتخاذ فناوری جدیدتری برای زنده ماندن کنند.

مطابق با سوزان آتئی, یک استاد اقتصاد فناوری از دانشکده کارشناسی ارشد دانشگاه استنفورد ، این عادت ها به مدت طولانی بعد از مرگ تهدید جهانی به وجود می آیند.

اگر یک واکسن در هیچ جای نزدیک توسعه نیافته باشد و جهان در طی چند ماه تعطیل شدن قرار بگیرد ، مشاغل کوچک باید برای تغییر وضعیت اقتصادی در حال تغییر باشند و اگر قصد دارند از فصل آینده بمانند ، آنلاین شوند..

شرکت ها شروع به کمک می کنند!

بعد از روزها خرید وحشت و رفتار “من اول” خودخواهانه (ما می دانیم که شما دستمال توالت را نگه دارید!) ، مردم شروع به درک این می کنند که هیچ کس نمی تواند بدون انجام نوعی مسئولیت اجتماعی زنده بماند..

تنها راه برای غلبه بر این سقوط اقتصادی و اجتماعی ، اعمال اخلاقی جمعی و مهربانی نسبت به یکدیگر است.

شرکت ها به امید ادامه دادن اقتصاد و کمک به ما در کمک به خانه های ما به نوبه خود به زندان های ما کمک می کنند..

همیشه محبوب Foodpanda با ارائه رایگان و رایگان در حال پیشرفت است تحویل بدون تماس در تلاش برای کمک به صاحبان مستقل رستوران ها ، سر خود را بالای آب نگه دارند ، در حالی که بانک ها اقدامات خود را انجام می دهند چشم پوشی از علاقه مشترک در مهلت قانونی 6 ماهه در وام و وام های خود.

نتیجه گیری: در حالی که می توانید پیشنهاد SiteGround دریافت کنید!

این پیشنهاد ویژه پاسخ COVID-19 یکی از بهترین پیشنهادهایی است که از SiteGround تاکنون دریافت خواهید کرد. آنها به سختی قیمت خود را کاهش می دهند و 3 ماه کل میزبانی وب فقط برای RM4.10 تقریباً رایگان است.

ما فرض می کنیم که برچسب قیمت در اصل وجود دارد که بتواند از مبانی کار آزاد استفاده کند ، و اطمینان حاصل کند که از منابع کافی برای همه کاربران میزبان مشترکشان برخوردار است تا از سرعت و خدماتی که برای آنها شناخته شده است استفاده کنند..

بنابراین اگر در مورد شروع یک وب سایت برای مشاغل خود حصار ندارید ، پیشنهاد می کنیم سریع از حصار خاموش شوید ، زیرا به زودی نمی خواهید پیشنهاد دیگری مانند این را پیدا کنید.

تا دفعه دیگر ، در امان باشید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map