بخش طراحی UX قسمت 1: چگونه می توانید از ارزش پیشنهادی خود استفاده کنید و کاربران را به اقدامات خود ترغیب کنید

طراحی UX همه چیز در مورد ایجاد یک تجربه قانع کننده برای کاربران شما است.


این می داند کاربر چه می خواهد ، و به سرعت و به سادگی آن را به آنها می دهد. بهترین طراحی UX باعث می شود کاربر فکر کند وب سایت فقط برای آنها ایجاد شده است.

اولین مورد در چهار قسمت ما روی آن تمرکز دارد گزاره ارزش. زیرا اولین قدم این است که به کاربران بگویید دقیقاً آنچه انجام می دهید ، و قول دادن به آنها ارزش خوبی است.

پیش نویس ارزش خود را بکار بگیرید و کاربران را ترغیب کنید

وقتی یک بازدید کننده در وب سایت شما فرود می آید ، باید در مورد آن باشید پنج ثانیه آنها را متقاعد کنید که چرا ارزش وقت خود را دارید. کاربران جدید همیشه به دنبال پاسخ سریع هستند.

"شما کی هستید؟ چه کار میکنی؟ این چه فایده ای برای من خواهد داشت?"

اطلاعات بسیار زیادی برای انتقال فقط در پنج ثانیه است!

این ترفند در حال طراحی کامل “گزاره ارزش” است: توضیحی کوتاه و واضح از شغل شما و چرا ارزشمند است. این اولین چیزی است که کاربران هنگام بازدید از وب سایت شما باید ببینند.

این پایه و اساس طراحی خوب UX است. اگر آن را به درستی بدست آورید ، تازه اولین تجربه عالی کاربر خود را ایجاد کرده اید. آنها خوشحال ، دلگیر و به دنبال کشف هرچه بیشتر درباره شما هستند.

اگر اشتباه کنید ، آنها قبلاً مانده اند.

به همین دلیل است که گزاره ارزشی شما بسیار مهم است. در را باز می کند.

بیایید گزاره ارزش خود را ایجاد کنیم.

مرحله 1. چه کاری انجام می دهید?

گزاره ارزش با شرح دقیق سرویس لیزر شما شروع می شود.

اگر هرگز سعی نکردید گزاره تجاری خود را به یک جمله متراکم کنید ، اکنون آن را امتحان کنید. این کار دشوار است ، اما بسیار مهم است که آن را به درستی بدست آورید. در اینجا چند مثال عالی از سراسر جهان آورده شده است:

فیس بوک – “Facebook به شما کمک می کند تا با افراد موجود در زندگی خود ارتباط برقرار کرده و به اشتراک بگذارید.”

Netflix – “برنامه ها و فیلم های تلویزیونی را در هر زمان و هر مکان تماشا کنید.”

پی پال – “راه ساده تر و مطمئن تر برای پرداخت هزینه.”

Reddit – “صفحه اول اینترنت”

بهترین محصولات و خدمات را می توان در یک جمله قابل هضم خلاصه کرد. می تواند مال شما باشد?

مرحله 2: چه کسی این کار را انجام داده است?

آیا خدمات شما برای توسعه دهندگان ، طراحان گرافیک ، دوستداران گربه ساخته شده است؟ به آنها بگو. با آنها ارتباط برقرار کنید. بگو “این سرویس برای شما مناسب است!”

فتوشاپ از این نظر عالی هستند: بهترین برنامه تصویربرداری و طراحی جهان با ابزارهای جدید برای طراحان و عکاسان.

این ساده است و مخاطب مشخص و مشخصی را به آنها می دهد. محصول شما برای چه کسی است?

مرحله 3. چگونه محصول شما مشکل خود را برطرف کرده و زندگی آنها را تغییر می دهد?

این کافی نیست که به کاربران بگویید شما چه کسی هستید و چه کاری انجام می دهید. این به تنهایی آنها را ترغیب به خرید محصول شما نمی کند. شما باید به آنها دنیای بهتری نشان دهید.

به آنها بگویید که چگونه می توانید به زندگی آنها بیفزایید. چه مشکلی برطرف خواهید شد؟ این وعده شما به کاربر است و بخش مهمی از پیشنهاد ارزش شما است.

سیب استاد اینجا هستند به عنوان مثال iPad را ببرید. نسخه وب اپل در اینجا آمده است:

کپی وب iPad

“iPad هر روز شیوه انجام کارها را تغییر می دهد. پروژه جدیدی را در پیش بگیرید ، یک مهارت جدید انتخاب کنید یا یک سرگرمی جدید را شروع کنید. “

آنها یکبار در گزاره ارزش خود محصول را توصیف نمی کنند. آنها لازم نیست. آنها قبلاً شما را به سبک زندگی فروخته اند! سعی کنید همین کار را برای محصول یا خدمات خود انجام دهید. خواب را بفروش.

مرحله چهارم

اگر مرحله 3 همه چیز در مورد فروش رویا است ، مرحله 4 بخش عملی مغز شما را قانع می کند. این چیز کمی خوشمزه است که آنها را متقاعد می کند که ادامه دهند. این مزایای ملموس و قابل اندازه گیری است که آنها از استفاده از خدمات شما می گیرند.

به آزمایش ماهانه Netflix یا روحانی فیس بوک فکر کنید: “این برنامه رایگان است ، و همیشه خواهد بود!” همچنین می تواند تخفیف برای کاربران جدید یا ضمانت برگشت پول باشد.

مرحله 5. چه چیزی شما را منحصر به فرد می کند?

اینترنت با خدمات ، سیستم عامل ها و محصولات جدید در حال ترکیدن است. به کاربر بگویید که چگونه متفاوت هستید. چرا آنها باید به شما اعتماد کنند و نه به شخص دیگری?

چه چیزی شما را به بهترین خدمات تبدیل می کند?

وردپرس گزاره ارزش خود را پر از پیشنهادات منحصر به فرد پر کرده است: “ساده ترین راه برای ایجاد یک وب سایت رایگان” ، “ما 24٪ از اینترنت را تغذیه می کنیم”,

به آنها دلیل روشن بدهید تا به شما نسبت به رقابت اعتماد کنند. آیا شما ساده ترین خدمات ، بهترین ، ارزان ترین ، محبوب ترین ، سازگار با محیط زیست هستید?

مرحله 6. تصویری

این یک کلیشه است ، اما یک عکس هزار کلمه را نقاشی می کند. یک شات گرافیکی یا قهرمان را برای همراهی با نسخه انتخاب کنید. باید محصول یا خدمات خود را در عمل نشان دهد. آن را غیرقابل مقاومت و حیاتی جلوه دهید.

به صفحه اصلی اینستاگرام خود بروید و با یک عکس زیبا از اینستاگرام در اکشن استقبال می شوید. فقط به مردم نگویید چه می کنید ، به آنها نشان دهید.

مرحله 7. به آنها نشان دهید که کجا باید بروید

اگر مراحل اول را انجام داده اید ، کار سخت را انجام داده اید و آنها را متقاعد کرده اید. تنها کاری که اکنون باید انجام دهید این است که آنها را در مسیر درست قرار دهید. به آنها یک کار مستقیم بدهید: “اکنون عضو شوید” یا “برای کسب اطلاعات بیشتر” را کلیک کنید.

آسان.

چگونه می توان اولین صفحه فرود خود را ساخت (+ 14 نکته برای بهینه سازی آن برای تبدیل ها!)

گزاره ارزش ، قلب طراحی UX است

بدون آن ، شما نمی توانید مخاطبان هدف خود را تعریف کنید. نمی توانید به افراد مناسب دسترسی پیدا کنید. مهمتر از همه ، شما نمی توانید یک تجربه کاربری ساده ارائه دهید. بازدید کنندگان را گیج و سرخورده خواهید کرد.

طراحی UX خارق العاده همه با شروع به گفتن مردم به شما انجام می شود و چرا آنها به خدمات شما نیاز دارند.

خودشه.

اکنون ، خواندن قسمت 2 را ادامه دهید: چگونه کاربران خود را تعریف کنید ، آنها را پیدا کنید & مشکلات آنها را حل کنید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map