ساخت آنلاین از ابتدا: راهنمای ساده و بدون مزخرف برای شما

در حال حاضر ، شما احتمالاً می دانید که به حضور آنلاین نیاز دارید.


شما به یک فضای آنلاین نیاز دارید تا بتوانید تجارت خود را بسازید ، محصولات را بفروشید یا نام خود را از آنجا خارج کنید.

قسمت دشوار این است که چگونه می توان آن را انجام داد و محاسبه کرد که چقدر هزینه خواهد داشت.

بزرگترین مشکل در اینجا راه اندازی در جهت اشتباه است. انتخاب پلتفرم اشتباه در ابتدا می تواند برای پس گرفتن در هزینه شما ماه ها باشد (به ذکر است هزینه پولی راه اندازی آن نیست).

توجه داشته باشید

در این راهنمای ده دقیقه ای ، چهار روش مختلف برای حضور آنلاین را بررسی خواهم کرد. برای هرکدام ، هزینه سرمایه گذاری را تقسیم می کنم ، توضیح می دهم چه کسی باید از آن استفاده کند و جوانب مثبت و منفی را درگیر کند.

من خودم این اشتباه را مرتکب شده ام. من قبل از اینكه متوجه شوم می توانستم هزینه كمتری خرج كنم و دردسر را كاهش دهم ، اگر فقط تحقیق را انجام می دادم و در وهله اول مسیر صحیح را انتخاب می کردم ، وب سایت هایی را در دو ، سه پلتفرم مختلف راه اندازی کرده ام..

من تنها کسی نیستم وقتی از 27 کارشناس بزرگترین اشتباه وبلاگ نویسی خود پرسیدم ، تعداد انگشت شماری از آنها ابراز پشیمانی کردند که از انتخاب یک پلتفرم اشتباه استفاده نکردند و از روز اول نتوانستند نقشه صحیح را ترسیم کنند..

این راهنمایی است که من هنگام شروع کار آرزو می کردم که داشته باشم. یک آموزش بدون مزخرف که به شما کمک می کند بفهمید که بهترین بستر برای شما کدام است.

این کلید در اینجا است. هیچ راه مناسبی برای تنظیم حضور آنلاین وجود ندارد ، تنها راه مناسب برای اهداف و آرزوهای شما است.

ساخت یک وبسایت چگونه است

با یک نگاه سریع ، چهار موردی که در حال مرور آنها هستیم:

 1. یک بستر رسانه اجتماعی به این دلیل که همه به یک وب سایت احتیاج ندارند.
 2. WordPress.orgAn بستر پیشرفته ساخت وب سایت پیشرفته با کنترل کامل.
 3. WixA ساده ، سازنده وب سایت مبتدی برای پرتفوی و وبلاگ ها.
 4. سازنده وب سایت ShopifySimple به طور خاص برای فروشگاه های آنلاین.

دوم ، ما می خواهیم بدانیم که چگونه حضور آنلاین شما را رشد دهیم. متأسفانه ، یک وب سایت یا صفحه رسانه های اجتماعی به خودی خود بازدیدکنندگان جادویی را به خود جلب نمی کند. ما شما را با روش های معدودی از راه هایی که می توانید مردم را به سمت آن سوق دهید و حضور آنلاین خود را رشد دهید ، به شما معرفی خواهیم کرد.

کدام بستر مناسب برای حضور آنلاین شما است?

1. یک صفحه رسانه های اجتماعی

طرفداران – نگهداری رایگان ، ساده و کم است.
منفی – کنترل کمتر روی طراحی و تغییر الگوریتم.
هزینه راه اندازی – کاملاً رایگان.
بیشتر بدانید – فیس بوک / اینستاگرام

اینستاگرام

برخی از مشاغل و اشخاص نیازی به وب سایت ندارند. این یک دردسر و هزینه است که می تواند ضد مولد باشد.

بعضی اوقات ، الف صفحه فیس بوک یا حساب اینستاگرام بهترین راه برای ایجاد مخاطب ، برقراری ارتباط با مردم و به روز کردن آنهاست. این سیستم عامل هایی هستند که مشتریان شما از قبل با آنها آشنا بوده و 1.6 میلیارد کاربر فعال در انتظار شما هستند!

به عنوان مثال ، یک کافه یا رستوران می تواند چیزی بیش از یک پروفایل Facebook یا Instagram داشته باشد. آنها می توانند تصاویر جدید را بارگذاری کنند ، منو را به روز کنند ، با مشتریان ارتباط برقرار کنند ، رویدادها را تبلیغ کنند و پیشنهادهای ویژه همه را از یک مکان برجسته کنند.

صفحه فیس بوک Sola Cafe

صفحه FB یک رستوران: کافه سولا

آنها حتی می توانند از یک افزونه فیس بوک برای رزرو. یک وب سایت در این مورد فقط می تواند مشکلات را پیچیده و مخاطب را به هم بزند. در عوض ، روی ساختن یک کانال قدرتمند تمرکز کنید.

درمورد محتوای ویدیو و وبلاگ نویسی ، فیس بوک نیز به همین دلیل است. اکنون فیلم های بومی در فیس بوک منتشر شده است روزانه 8 میلیارد بازدید, و آنها مقالات فوری به شما امکان می دهد بلاگ ها را بدون وب سایت منتشر کنید.

علاوه بر این ، فیس بوک یک بستر تبلیغاتی عالی دارد ، بنابراین می توانید مخاطبان را هدف قرار داده و آنها را مستقیماً به صفحه خود هدایت کنید (اطلاعات بیشتر در مورد آگهی های فیس بوک بعدا).

نکته منفی این که فقط در صفحه رسانه های اجتماعی وجود دارد این است که شما به خاطر تصمیمات آنها رحم می کنید. اگر فیس بوک الگوریتم خود را تغییر داده و دسترسی شما را محدود می کند (که مرتباً انجام می دهند) ، ممکن است مجبور شوید برای ارتباط با دنبال کنندگان خود مبلغی را پرداخت کنید..

شما همچنین از نظر طراحی محدود هستید. می توانید تصاویر و هدرها را بارگذاری کنید ، اما محدودیت های طرح Facebook یا Instagram اینستاگرام ممکن است برای برخی ناامید کننده باشد.

مهمتر از همه ، اگر می خواهید چیزی بفروشید ، فیس بوک ایده آل نیست. اگرچه افزونه ها در دسترس هستند ، اما فیس بوک مرتباً افزونه هایی را که اجازه می دهد تغییر می دهد. فروشگاه شما بدون اطلاع قبلی قابل حذف است.

2. سایت وردپرس

طرفداران – کنترل کامل و پتانسیل نامحدود.
منفی – هزینه نگهداری ، مهارت فنی لازم است.
هزینه راه اندازی – برای میزبانی و دامنه در ماه 5 تا 20 دلار در ماه شروع می شود.
بیشتر بدانید – میزبانی وردپرس

مضامین زیبا - تم های حق بیمه WP

موضوع حق بیمه وردپرس: مضامین زیبا

اگر می خواهید وب سایت شخصی خود با کنترل و انعطاف پذیری کامل ، وردپرس بهترین انتخاب باشد. وردپرس دارای 25٪ از کل وب سایتهای خارج از کشور است ، بنابراین این یک بستر قابل اعتماد و قابل احترام است.

فقط با وردپرس می توانید هر کاری انجام دهید. ایجاد یک فروشگاه آنلاین ، ایجاد یک وب سایت نمونه کارها ، ارسال وبلاگ و محتوا ، ایجاد یک سایت وابسته. شما می توانید از طریق یک مکان میزبان آگهی ، جمع آوری آدرس های ایمیل ، کسب درآمد و کسب و کار آنلاین باشید.

بسیار مقیاس پذیر است برخی از بزرگترین سایتهای وب از جمله New Yorker ، Techcrunch ، Variety ، Mashable و Time Inc را قدرت می دهد ، اما برای یک وبلاگ شخصی نیز کار می کند.

داشبورد وردپرس

سایت های وردپرس قابل تنظیم هستند ، بنابراین می توانید حضور آنلاین خود را با هر نوع طراحی و سبکی که دوست دارید شخصی کنید. WordPress همراه با یک میزبان قالبهای رایگان (یا “مضامین”). هرکدام را می توان به ترجیح خود ترجیح داد یا یک طراح وب حرفه ای می تواند چیزی کاملاً بی نظیر از ابتدا را برای شما ایجاد کند. (یا اگر دوست دارید عضویت پرداخت شده به شما امکان دسترسی به موضوعات زیبا با حق بیمه را می دهد.)

با این وجود تمام این کنترل و انعطاف پذیری با هزینه ای همراه است. اگرچه خود وردپرس رایگان است ، اما معماری که با آن همراه است ، نیست. شما به یک میزبان وب احتیاج دارید (این در واقع بخشی از املاک و مستغلات اینترنتی است که وب سایت شما در آن قرار دارد) و یک نام دامنه ، www.my-website.com.

انتخاب میزبان وب خوب به همان اندازه وب سایت مهم است. این به سرعت بار ، امنیت و عملکرد کمک می کند. جدول مقایسه میزبان ما در اینجا مکان خوبی برای شروع است – خوب (& قیمت مناسب) میزبانی وب.

ایجاد و نگهداری سایت وردپرس نیز به یک عنصر مهارت فنی نیاز دارد. وردپرس ادعا می کند که می توانید ظرف 5 دقیقه راه اندازی و نصب کنید ، اما راه اندازی و راه اندازی سایت شما کمی بیشتر از این طول می کشد.

یک منحنی یادگیری وجود دارد و بخش زیادی از وقت شما را مصرف می کند ، به خصوص اگر می خواهید طرح را بهم بزنید ، مرتباً آن را به روز کنید و عملکرد را بهبود بخشید.

اگر صدای داشتن وب سایت خود را دوست دارید ، اما خیلی دردسر نمی خواهید ، گزینه دیگری وجود دارد ، Wix.

3. ویکس

طرفداران – طراحی ساده ، کشیدن و رها کردن ، تنظیم آسان.
منفی – در مقایسه با وردپرس محدود است.
هزینه راه اندازی – رایگان ، اما ارزش آن را دارد که به برنامه های حق بیمه دامنه شخصی (با شروع از 4.50 دلار) ارتقا دهید.
بیشتر بدانید – بررسی Wix را بخوانید

با Wix سایت زیبا ایجاد کنید

Wix شبیه وردپرس است اما بدون همه هیاهو. اعطا شده ، محدودتر است ، اما همه افراد به لیست پیچیده ای از ویژگی ها احتیاج ندارند.

زیبایی Wix سادگی آن است. آنها از میزبانی ، ذخیره سازی ، عملکرد و کلیه موارد فنی در پشت صحنه مراقبت می کنند. فقط می توانید وارد شوید و محتوا را اضافه کنید.

تمام قالب ها کشیدن و رها کردن است ، بنابراین می توانید وب سایت خود را بدون هیچ گونه کدگذاری کدگذاری کنید. قالب های رایگان به طور کلی از وردپرس شیک تر هستند ، که مورد توجه آزاد و حرفه ای های خلاقیت قرار خواهد گرفت.

سوپ-studios.com

یک سایت Wix: سوپ-studios.com

قالب های Wix خود را به سایت ها و وبلاگ های ساده نمونه کارها وام می دهند و اینجاست که پیشرفت می کند. Wix مکانیک راه اندازی فروشگاه آنلاین را ارائه می دهد ، اما WordPress یا Shopify (آینده بعدی) بستر بهتری برای تجارت الکترونیکی ارائه می دهد.

در کل ، Wix گزینه ای عالی برای پرتفوی ساده و وب سایتهایی است که توسط کسانی که نمی خواهند دردسر بسیار زیادی داشته باشند ، انتخاب شده است.

نکته منفی این است که شما می توانید کنترل کمتری در بک گراند سایت و عملکرد کلی خود داشته باشید. همچنین ممکن است تلفیق ویژگی های پیشرفته مانند چرخ دستی های خرید و فرم های ثبت نام ایمیل دشوارتر باشد.

4. خرید

طرفداران – راه اندازی فروشگاه اینترنتی سریع و ساده.
منفی – ویژگی های حرفه ای گران هستند.
هزینه تنظیم – بسته “اولیه” با 29 دلار در هر ماه شروع می شود.
بیشتر بدانید – بررسی Shopify را بخوانید

با Shopify یک فروشگاه آنلاین ایجاد کنید

همانطور که از نام آن پیداست ، Shopify مخصوصاً برای فروشگاه های آنلاین ساخته شده است.

طراحی و چیدمان ساده و ساده است. باز هم ، هیچ کد نویسی لازم نیست ، بنابراین شما می توانید در هر زمان بیدار شوید و کار کنید. در واقع ، بن آن را از ابتدا تا انتها به پایان رساند و فقط 19 دقیقه طول کشید تا یک فروشگاه Shopify ایجاد کند.

زیبایی واقعی Shopify ویژگی های تجارت الکترونیکی یکپارچه است. این به طور خودکار پرداخت ، نرخ حمل و نقل ، مالیات و پیگیری سفارش را کنترل می کند. برای پرداخت هزینه اضافی ، می توانید از خدمات بازاریابی داخلی خود نیز استفاده کرده و نرم افزار را با فروشگاهی در دنیای واقعی ادغام کنید تا حساب های خود را ساده تر کنید.

فروشگاه خرید - سارا ابراهیم

یک فروشگاه Shopify: Sarahandabraham.com

جایگزین برای Shopify استفاده از WordPress با افزونه ای به نام WooCommerce است. به طور کلی ، وردپرس & WooCommerce از لحاظ معاملات و هزینه های مسطح ارزان تر عمل می کند. با این حال ، شما هزینه سادگی و سهولت استفاده را پرداخت می کنید.

نکته منفی این است که شما کنترل کمتری بر معماری اساسی سایت خود دارید. اینجاست که وردپرس و Woocommerce انعطاف پذیر تر هستند ، اما با این کار کار و نگهداری بیشتری نیز به همراه خواهد داشت.

BONUS: 7 راه برای دیدن

انتخاب بستر مناسب و راه اندازی آن ، فقط مرحله اول است. مرحله بعدی در حال دیدن است. متأسفانه ، هیچ میانبر وجود ندارد و ترافیک به طور خودکار وارد نمی شود. در اینجا با هفت ترفند می توانید برای هدایت افراد به وب سایت یا حساب های اجتماعی خود استفاده کنید:

1. تبلیغات فیس بوک

هزینه – من تقریباً 100 دلار در هفته در تبلیغات فیس بوک هزینه می کنم ، اما مطمئناً با کمتر می توانید شروع کنید. دیگران می توانند هزاران دلار خرج کنند ، زیرا می توانند بازده سرمایه گذاری را تضمین کنند.

آگهی های فیس بوک یکی از بهترین راه های ورود به مخاطب فوق العاده هدفمند است. شما کنترل کاملی بر جمعیت ، مکان و علایق مخاطبان خود دارید ، بنابراین فقط به افرادی که علاقه مند هستند تبلیغ می کنید.

از تبلیغات استفاده کنید تا در مورد وب سایت خود به مردم بگویید و چگونه می توانید مشکلات آنها را حل کنید. تبلیغات فیس بوک نیز مقرون به صرفه است. توصیه می کنم ابتدا آنها را در مقیاس کوچک آزمایش کنید ، سپس هزینه را به تدریج افزایش دهید.

برای اطلاعات بیشتر ، راهنمای من برای افزایش نرخ کلیک در تبلیغات در فیس بوک را بررسی کنید.

2. بهینه سازی موتور جستجو (SEO)

هزینه – در اینجا هیچ هزینه مالی وجود ندارد (مگر اینکه شما یک متخصص استخدام کنید) ، فقط زمان تحقیق و اجرای تکنیک ها است.

SEO همه چیز در مورد رتبه بندی وب سایت شما در جستجوهای Google است. این یک موضوع بزرگ است که لیاقت یک کتاب کامل دانش را برای تسلط دارد (اگرچه, این منبع از افراد موجود در موز است مکان خوبی برای شروع است).

اولین قدم شما در اینجا تصمیم گیری در مورد “کلمات کلیدی” است که می خواهید برای آنها رتبه بندی کنید. به عبارت دیگر ، چه افرادی باید در Google تایپ کنند تا شما را پیدا کنند؟ (ما یک وبلاگ مفید برای کمک به شما در یافتن بهترین کلمات کلیدی برای تجارت خود داریم).

در مرحله بعد ، بهینه سازی simple روی صفحه ’را انجام دهید. این کلمات کلیدی “را در صفحه” در برچسب های عنوان ، عنوان ، توضیحات تصویر و برچسب ها و غیره قرار دهید. این فقط کار ساده و بنیادی برای آینده است.

مشاغل “دنیای واقعی” مانند کافی نت یا رستوران نیز می خواهند مکان نقشه خود را در Google ادعا کنند و خود را در فهرست های آنلاین قرار دهند. در اینجا درباره “SEO محلی” اطلاعات بیشتری کسب کنید.

3. شروع به تولید محتوا کنید

هزینه – نوشتن وبلاگ کاملاً رایگان است. با این حال ، اگر ترجیح می دهید یک مترجم استخدام کنید ، هزینه آن بین 0.10 دلار – 0.20 دلار برای هر کلمه در وب سایت هایی مانند Problogger و UpWork.

وبلاگ ها ، فیلم ها و تصاویر بهترین راه برای برقراری ارتباط با مخاطبان خود و ایجاد برخی نویز ها هستند. محتوا به شما کمک می کند تا به مشتریان بالقوه برسید و برند خود را تأسیس کنید.

وبلاگ نویسی را شروع کنید

در مورد اخبار جدید رسانه های اجتماعی خود فکر کنید. آنها پر از محتوا هستند که برای ارتباط با شما و ایجاد مخاطب در نظر گرفته شده اند. نوشتن یک وبلاگ یا تولید یک فیلم زمان لازم است ، اما ارزش این تلاش را دارد.

مهم نیست که در چه صنعتی فعالیت دارید ، محتوا به شما کمک می کند ارزش خود را به بازدید کنندگان اضافه کنید. این تخصص شما را نشان می دهد ، به ایجاد یک هویت کمک می کند و ترافیک بیشتری را جلب می کند. راهنمای ما را برای ایجاد یک استراتژی محتوا که باعث ترافیک سخت است ، بخوانید.

4- ارسال مهمان را شروع کنید

هزینه – باز هم ، این رایگان است مگر اینکه مایل باشید یک نویسنده حرفه ای را استخدام کنید.

تولید محتوا شروع خوبی است ، اما چگونه مردم را مجبور به دیدن آن می کنید؟ یک راه تولید محتوای وبلاگها و وب سایتهای موجود است. این فرصتی است که بتوانید نام خود را در مقابل مخاطبان جدید کسب کنید و با افراد موجود در صنعت ارتباط برقرار کنید.

سعی کنید وبلاگ مهمان را بنویسید و آنرا در وبلاگ دیگری در طاقچه خود قرار دهید. اگر آنها آن را بپذیرند ، به پیوند به وب سایت خود باز خواهید گشت و امیدوارم محتوای شما مخاطبان جدید را ترغیب کند تا از شما پیروی کنند. (پیوندها به وب سایت شما نیز برای بهینه سازی موتور جستجو ضروری هستند).

5- بازاریابی آنفلوانزا

هزینه – اگر به افراد صحیح نزدیک شوید و تبلیغ متقابل ارائه دهید ، می تواند رایگان باشد. با این حال نزدیک شدن به محبوب ترین تأثیرگذار برای تبلیغ محصول شما می تواند از 50 تا 15،000 دلار قیمت داشته باشد.

اینفلوئنسرها کسانی هستند که در صنعت شما از پیروی و اعتبار بسیار زیادی برخوردار هستند. بازاریابی اینفلوئنسر به صورت آنلاین و روز به روز قدرتمندتر می شود و برخی از حساب های رسانه های اجتماعی میلیون ها نفر از پیروان را به خود جلب می کنند. با ضربه زدن به مخاطب موجود آنها ، می توانید توجه شما و تجارت خود را جلب کنید.

اسفاسف

البته کار ساده ای نیست و اگر دوست دارید آنفلوانز محصول شما را دوست داشته باشد ، در برخی موارد هزینه ای نیز دارد. با این حال ، اگر وبلاگ یا فرد مناسبی را انتخاب کنید ، می تواند ترافیک هدفمند زیادی را به سمت شما سوق دهد.

با شناسایی تأثیرگذارهای کلیدی در صنعت خود شروع کنید. با آنها از طریق توییتر مکالمه ای را شروع کنید یا یک ایمیل مودب برای آنها ارسال کنید. سعی کنید قبل از چیزی بخواهید یک رابطه متقابل برقرار کنید.

6. اطلاعیه مطبوعاتی ارسال کنید

هزینه – توزیع روابط عمومی از حدود 100 دلار شروع می شود.

انتشار مطبوعاتی سندی است که جهان راجع به شما می گوید. شما می توانید یک آژانس را برای تهیه و توزیع یک مطبوعات مطبوعاتی خوب برای شرکت خود درگیر کنید و نباید هزینه زیادی را بپردازد. در اینجا یک اطلاعیه مطبوعاتی است که ما هنگام جستجوگر سرعت سرور خود را به روزرسانی کردیم و خوشحال شدیم که این اخبار را توسط Yahoo دریافت کردیم.

بیانیه مطبوعاتی Bitcatcha

نکته طرفدار: با برجسته کردن نکته قابل توجه در مورد شغل خود شروع کنید. سعی کنید مثل یک روزنامه نگار یا وبلاگ نویس فکر کنید و بفهمید چه چیزی باعث می شود آنها بخواهند درمورد شما بنویسند. آیا چیزی در مورد محصول یا مدل تجاری شما بی نظیر است؟ آیا شما در حال راه اندازی چیزی نوآورانه یا مبتکرانه هستید؟ برخی از داستانهای پشت پرده را در مورد خود درج کنید و به وبلاگ نویسان “داستان” بدهید تا توسعه یابد. سپس یک آژانس برای توزیع آن پیدا کنید.

7. بازاریابی در دنیای واقعی را فراموش نکنید!

هزینه – ورد دهان هیچ هزینه ای ندارد ، اما اگر شما محصولات تبلیغاتی تولید می کنید ، بسته به میزان ساخت شما ، هزینه آن متفاوت خواهد بود.

در دنیای آنلاین ، به راحتی فراموش می شود که بازاریابی سنتی قدرتمند چقدر می تواند باشد. حتماً پیوندهایی را برای حضور آنلاین خود در کارت ویزیت و مواد تبلیغاتی خود درج کنید. حتی ارزش تبلیغ در مجلات تجاری و نشریات طاقچه را نیز برای پخش این کلمه دنبال می کنید.

نتیجه گیری

هیچ یک از راه حل های یک اندازه متناسب با حضور آنلاین وجود ندارد.

یک وب سایت پیچیده لزوما بهترین جواب برای شما نیست ، به خصوص اگر تازه کار را شروع کنید. میانبرها و گزینه های ساده تری مانند یک حساب رسانه های اجتماعی ساده یا یک صفحه نمونه کارها ساده است.

اگر ارزش سادگی را دارید ، در یک وب سایت دشوار سرمایه گذاری نکنید. اما به همان اندازه ، اگر می خواهید یک تجارت واقعی دیجیتال ایجاد کنید ، خود را محدود نکنید.

ابتدا تصمیم بگیرید که از حضور آنلاین خود چه می خواهید. دوم ، تطابق سکو با نیازهای شما. سوم ، از تبلیغات فعال استفاده کنید تا بر این حضور آنلاین ایجاد کنید. برای یادآوری ، اینجا برای هر چهار سیستم عامل تنظیم شده است.

سکو طرفداران منفی بیشتر
صفحه رسانه های اجتماعی

رایگان ، ساده & تعمیر و نگهداری کم

کنترل کمتری روی طراحی دارد & تغییرات algo

0 دلار

ماهانه

WordPress.org

کنترل کامل & پتانسیل نامحدود

هزینه نگهداری ، مهارت فنی مورد نیاز

$ 3،95 *

ماهانه

ویکس

ساده ، کشیدن & طراحی قطره ، راه اندازی آسان

در مقایسه با وردپرس محدود است

$ 3،00 *

ماهانه

خریدن

راه اندازی فروشگاه اینترنتی سریع و ساده

ویژگی های حرفه ای گران هستند

29 دلار *

ماهانه

آیا شما در محافل دور زده اید که سعی کنید حضور آنلاین خود را به درستی جلب کنید؟ آیا قبل از فهمیدن آنچه نیاز دارید ، وب سایت راه اندازی کرده اید؟ بگذارید افکار ، نظرات و نظرات شما را بدانم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map