7 بهترین VPN برای نیوزیلند 2020 (تست شده با سرعت!)

صادقانه بگویم وقتی که فکر نیاز به استفاده از VPN در نیوزیلند به سر میز من آمد ، من کمی فرومایه شدم. گذشته از همه ، این یکی از کشورهای جهان است که در آن است آزادی بسیار امتیاز دارد, با امتیاز خانه آزادی ، 98/100 چشمگیر در مقیاس آزادی آنها را به خود اختصاص داده است.


با این وجود ، فکرهایی درباره آنچه ممکن است در زیر سطح باشد ، برخی از تحقیقات را انجام داده است و مطمئناً کافی است ، هنگامی که من شروع به حفر کردن کردم ، اسکلتها در کمد آمدند. خوب ، به هر حال برخی از آنها. از نظارت غیرقانونی دولت گرفته تا ارائه اینتل به سازمانهای اطلاعاتی ایالات متحده ، نیوزلند کانون فعالیتهای پنهانی است – علیه ساکنان خود.

در حالی که درست است که اینترنت سانسور شناخته نمی شود ، هنوز هم نگران کننده است که فقط یک منبع بلکه چندین منبع نظارت بر اینترنت وجود ندارد. واقعیت این است که دولت اقداماتی را انجام می دهد که نشان می دهد فکر می کند این فعالیت ها ضروری است و از این رو ، قانونی کردن آنها.

آیا زمان آن رسیده است که ساکنان نیوزیلند به دنبال خدمات صحیح VPN باشند?

Contents

GCSB خارج از قانون عمل کرده است

دفتر امنیت ارتباطات دولتی (GCSB) همان چیزی است که به عنوان بازوی امنیت داخلی نیوزلند می گذرد. این واقعیت به تنهایی باعث می شود کمی بدتر به نظر برسد و تصاویری از اتحاد جماهیر شوروی شوروی یا همان آژانسهای تاریک را به یاد بیاورد.

با این حال ، دامنه کار آن به اندازه کافی بی گناه به نظر می رسد ، و این یعنی دفاع از امنیت ملی کشور از طریق جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات. متأسفانه ، مانند بسیاری از سازمانهای اطلاعاتی ، GCSB شناخته شده است که خارج از قانون کار می کند.

به عنوان مثال ، مشخص شد كه به طور غیرقانونی جاسوسی كیم دوتكوم (بنیانگذار Megaupload) را كه ساكن نیوزلند بود ، انجام داده است. این حتی بدتر از این واقعیت بود که به دلیل این پرونده ، کشف شد که GCSB قانون خودش را نفهمیدم و در نتیجه نیز به طور غیرقانونی به 88 نفر جاسوسی کرد.

طبق قانون ، GCSB مجاز نیست که از ساکنان نیوزیلند جاسوسی کند. برای تکمیل این موارد ، بعد از ادعا GCSB که فعالیت های نظارت بر کیم را متوقف کرده بود ، بعداً کشف شد که تجهیزات آنها به کار خود ادامه دادند – توسط آژانس امنیت ملی ایالات متحده (NSA) که درگیر این پرونده بود اداره می شود.

این سناریو چند مسئله را مطرح می کند. اولین مورد این است که یک آژانس دولتی نیوزلند یا از قوانین کشور خود نادان بود یا تصمیم به نقض آنها گرفت. ثانیا ، به نظر می رسد در مورد اشتراک اطلاعات درباره ساکن کشور خود با یک آژانس خارجی عملکرد کمی وجود دارد.

نیوزیلند به طور قانونی می تواند از ساکنان جاسوسی کند

نیوزیلند به طور قانونی می تواند از ساکنان جاسوسی کند

آنچه در بالا توضیح داده شده است ، می تواند پایه و اساس این بخش بعدی باشد ، این است که در ماه مه 2013 ، دولت اصلاحاتی را در قوانین مربوط به اختیارات GCSB انجام داد و به آژانس اجازه می داد به طور قانونی اطلاعات را از همه نیوزیلندی ها جمع آوری کنید.

GCSB همچنین مجاز خواهد بود که این یا تمام این اطلاعات را به سایر ادارات دولتی منتقل کند ، به این معنی که کل دولت می تواند هر زمان که بخواهد به طور قانونی هرگونه اطلاعاتی را که می خواست به دست آورد. با وجود اعتراضات بسیاری از جناح ها از جمله انجمن حقوقی NZ و دادگاه حقوق بشر ، سرانجام این قانون به تصویب رسید ، به طور مؤثر نیوزلند را به یک پلیس بالقوه پلیس تبدیل کرد.

علیرغم اطمینان دولت ، مبنی بر عدم نظارت عمده فروشی بر ساكنان ، این حقیقت به عنوان بخشی از افشاگری های اسنودن.

ادعاهای مربوط به بهره برداری از کابل صلیب جنوبی

تمام داده های اینترنت از طریق سری کابلهای عظیم داده که از طریق نقاط مختلف در سراسر جهان هدایت می شوند ، جریان می یابد. مهمترین نقطه تماس نیوزیلند کابل صلیب جنوبی است. از سال 2013 ، ادعاهای مختلفی در مورد آژانسهای جاسوسی مطرح شده است ضربه زدن به کابل صلیب جنوبی.

نیوزیلند هرالد یک بار گزارش داد که کابل صلیب جنوبی در گذشته از NSA خواسته بود تا آنها را برای نظارت گسترده فعالیت های اینترنتی نیوزلند پرداخت کند. در سال 2014 ، این اتهامات مطرح شده است نقاط رهگیری روی کابل ساخته می شدند. دولت نیوزلند دارد تکذیب کرد هرگونه وقوع.

VPN ها هنوز هم در نیوزیلند قانونی هستند

گرچه این ممکن است یک نگرانی مشروع باشد ، فقط تعداد معدودی از کشورها در سراسر جهان وجود دارند که استفاده صحیح از VPN را به طور کامل ممنوع اعلام کرده اند. اینها معمولاً کشورهایی هستند که قوانین سختگیرانه تری مانند عراق و کره شمالی دارند. حتی چین و روسیه فقط ممنوعیت های جزئی را اعمال کرده اند.

خوشبختانه برای نیوزلندی ها یا بازدید کنندگان این کشور ، استفاده از VPN هنوز کاملاً قانونی است. با این حال ، توجه داشته باشید که اگرچه این سرویس ممکن است قانونی باشد ، کاری که شما روی آن انجام می دهید نیز باید قانونی باشد.

به عنوان مثال ، اگر فعالیت های P2P را انجام می دهید و موارد دارای حق چاپ را بارگیری کنید پس از نظر فنی هنوز هم مسئولیت آن را دارید. آنچه VPN انجام می دهد محافظت از این فعالیت ها است. بنابراین مهم این است که از VPN برای فعالیتهای کاملاً قانونی استفاده کنید و یا موردی را پیدا کنید که توسط دولت نیوزلند اجباری برای تحویل فعالیتهای کاربر نباشد..

آنچه ما در یک VPN برای نیوزیلند به دنبال آن هستیم

1. حریم خصوصی و ناشناس بودن

با داستانهای ترسناک تر که من در ذهن شما به اشتراک گذاشته ام ، احتمالاً زمان خوبی برای من است که پیشنهاد می کنم تمرکز روی جنبه های حفظ حریم خصوصی و ناشناس ماندن یک VPN برای کاربران در نیوزیلند ایده خوبی باشد. با استفاده از دولت و صنعت خصوصی ، کاربران VPN می توانند اطمینان حاصل کنند که داده ها و فعالیت های شما دقیقاً مطابق آنچه باید باشد – خصوصی -.

یكی از بهترین راهها برای اطمینان از این امر ، مراقبت از VPN هایی است كه نه تنها سیاست های سختگیرانه ورود به سیستم را ندارند ، بلكه از كشورهایی نیز هستند كه در قوانین نگهداری اطلاعات كمتر عمل می كنند. این قطعاً کشورها را در این کشور مستثنی ساخته است پنج چشم و چهارده چشم صلاحیت قضایی.

2. سرعت و ثبات

با یک متوسط ​​سرعت پهنای باند خط ثابت از 87.47 Mbps در نیوزلند ، نباید مسئله اصلی VPN ها باشد زیرا تقریباً همه ارائه دهندگان خدمات برتر VPN باید بتوانند این معیار را مدیریت کنند.

3. امنیت

ویژگی امنیتی در VPN برای کاربران مستقر در نیوزیلند همانند سایر نقاط یکسان است. تعادل ایده آل فقط به عنوان یک کاربر برای شما شناخته شده است. آیا شما در معرض خطر سرعت پایین تر VPN ، رمزگذاری 256 بیتی را انتخاب می کنید یا می خواهید آن را برای افزایش سرعت پایین بیاورید?

نکته مورد بحث در اینجاست – آیا ارائه دهنده خدمات X VPN از انتخاب نرخ رمزگذاری قابل تنظیم خارج است؟ این احتمالاً همان چیزی است که شما باید بپرسید که آیا این یک مسئله برای شما است یا خیر.

4- کلاهبرداری جغرافیایی

کاربران مستقر در نیوزیلند که در آن طرف جهان قرار دارند ، به محتوای Netflix محدود آمریکا دسترسی پیدا نمی کنند. این یکی از دلایلی است که کاربران در سراسر جهان از VPN استفاده می کنند – برای کلاهبرداری در جغرافیایی.

5. پشتیبانی از P2P

این واقعاً برای کاربران VPN در نیوزیلند در اولویت نیست زیرا P2P عمدتاً در اینجا نادیده گرفته شده است. با این حال ، همیشه خوب است به خصوص با این آگاهی که دولت شروع به سرکوب برخی موارد مانند جعبه های تلویزیون اندرویدی کرده است.

به دنبال VPN هایی باشید که دستورالعمل های راهنمایی و رانندگی P2P در شرایط خدمات خود مانند TorGuard یا NordVPN به وضوح بیان کنند..

بهترین VPN ها برای نیوزیلند

قبل از اینکه به نتایج سرعت VPN برای نیوزیلند بپردازیم ، توجه داشته باشید که سرعت تبلیغات اینترنتی من 500 مگابیت در ثانیه است. با این حال ، این تئوری است و بسیاری از موارد بر سرعت واقعی از جمله کیفیت خدمات ، فاصله از سرور و موارد دیگر تأثیر می گذارد.

سرعت پایه در مالزی بدون VPN - سایپرز ، باشگاه دانش

(نتیجه کامل تست سرعت پایه را در اینجا مشاهده کنید)

به عنوان یک پایه ، من یک تست سرعت را برای سرور محلی انجام می دهم تا کیفیت فعلی خط خود را ارزیابی کنم. این یک مقایسه کمی دقیق تر برای ما خواهد بود تا ببینیم چه چیز دیگری ممکن است بر عملکرد VPN تأثیر بگذارد ، زیرا من مارک های مختلف را آزمایش می کنم.

به دلیل قرارگیری فیزیکی من در مالزی ، به طور معمول سرعت بهتری برای اتصال به سرورهای VPN یا VPN در منطقه آسیا اقیانوس آرام متصل می شوم. اگر به عنوان مثال به یک سرور آمریکای شمالی وصل شوم ، سرعت به دلیل مسافت درگیر معمولاً کندتر است.

توجه داشته باشید

 1. قیمت براساس نرخ ارز مبادله ای 1 دلار = 1.68 NZD است.
 2. قیمت نشان داده شده براساس برنامه های موجود از هر ارائه دهنده خدمات VPN کمترین قیمت را دارد.

1. NordVPN

https://nordvpn.com

NordVPN

سرعت

عالی

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

قیمت (NZD)

5.86 / ماه

برجسته های برجسته

 • هیچ سیاهه ای نیست
 • کلید کشتار
 • پشتیبانی از 6 دستگاه

"NordVPN ترکیبی از بسیاری از چیزهای خوب است – عملکرد پایدار ، قیمت مناسب و کاربر پسند مطلق."

بازدید VPN

NordVPN به دلایل زیادی مقام اول را در لیست بهترین VPN ما در نیوزیلند کسب می کند. یکی از اولین موارد این است که آنها مستقر در پاناما هستند که مکان مناسبی نیز برای VPN ها می باشد. گذشته از آن ، NordVPN شهرت فوق العاده ای دارد و یکی دیگر از ارائه دهندگان VPN است که تعداد زیادی سرور در بسیاری از کشورها دارد.

سیاست سختگیری بدون ورود آنها با رمزگذاری نظامی 256 بیتی و برنامه های قیمت بسیار خوبی همراه است تا تقریباً به هر کسی معامله ای ارائه دهد که مقاومت در برابر آن سخت است. شاید قانع کننده ترین بحث برای NordVPN باشد ، اما منطقه پوشش عالی آنها که در بیش از 5،000 سرور در سرتاسر جهان گسترش یافته است.

تست سرعت nordvpn زلاند جدید

تست سرعت NordVPN نیوزیلند – سرور اوکلند
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

با سرعت پایین دست 133 مگابیت بر ثانیه مطمئناً شاهد کیفیت شبکه NordVPN در نیوزلند هستیم. به عنوان یک یادداشت جانبی ، بیشتر VPN های کمتر حتی زحمت حضور داخل کشور را ندارند و برای انجام کار به سرورهای استرالیا اعتماد می کنند.

بررسی عمیق ما را در NordVPN بخوانید تا بدانید که چرا VPN شماره 1 Bitcatcha است!

2. CyberGhost

https://www.cyberghostvpn.com

CyberGhost

سرعت

عالی

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

قیمت (NZD)

4.62 / ماه

برجسته های برجسته

 • فشرده سازی داده ها را ارائه می دهد
 • مسدود کردن آگهی
 • پشتیبانی از 7 دستگاه

"CyberGhost با جهش و مرزها بهبود یافته است و اگر این کار را حفظ کند ، به زودی شماره 1 VPN در اطراف خواهد بود."

بازدید VPN

CyberGhost طی سال گذشته شاهد افزایش چشمگیر عملکرد بوده است. سرعت در پشت بام شلیک شده است ، احتمالاً به دلیل تعداد زیادی سرور که اکنون در اختیار دارند. آیا می دانید سرورهای CyberGhost اکنون در بیش از 90 کشور در سراسر جهان وجود دارد؟ این تقریباً نیمی از کل کشورهایی است که وجود دارند!

به آن بازاریابی بسیار خوش بین و متمایز اضافه کنید و به همان اندازه که ممکن است بتوانید برنده باشید. می دانم که من مطمئناً تحت تأثیر کارهایی که دیر انجام داده اند ، تحت تأثیر قرار گرفته ام. مطمئناً ، این پیشرفت ها به نام قبلاً تاسیس شده در صنعت VPN اعتباری دارند.

برای New Zelanders ، ثبت نام با CyberGhost باید فاقد فکر باشد زیرا در حال حاضر چنین عملکرد محلی قدرتمندی دارند. این باید به عنوان یک نشانگر مهم آنچه در صورت اتصال به هر جای دیگر به وجود می آید خدمت کند.

تست سرعت Cyberghost زلاند جدید

تست سرعت CyberGhost نیوزیلند – سرور اوکلند
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

اگرچه بیشتر سرورهای آنها در گذشته در اطراف منطقه اتحادیه اروپا کاملاً خوشه بندی شده بودند ، اما گسترش جدی که تحت آن قرار گرفته اند به لبه آسیا اقیانوس آرام منجر شده است. پوشش و سرعت در مدت زمان بسیار کمی بهبود یافته است.

این اثبات در سرعتهای خیره کننده 178 مگابیت بر ثانیه بود که ما توانستیم در هنگام سرور مستقر در اوکلند بدست آوریم. بالادستها محدودتر بودند اما صادقانه بگویم – چه کسی به آن اهمیت می دهد.

به بررسی کامل ما در CyberGhost مراجعه کنید تا ببینید چرا این یکی از گزینه های برتر ما است!

3. گشت و گذار

https://surfshark.com/

سورفشارک

سرعت

عالی

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

قیمت (NZD)

3.34 / ماه

برجسته های برجسته

 • اتصال چند هاپ
 • بسیاری از سیستم عامل ها را پشتیبانی می کند
 • هیچ سیاهه ای نیست

"Surfshark بدون عملکرد و عملکرد بی نظیر است و نام خود را به عنوان یک مدعی آینده دار قوی در پیش گرفته است."

بازدید VPN

Surfshark به دلایل مختلفی یک انتخاب عالی برای نیوزیلندی ها است. بر خلاف بسیاری از ارائه دهندگان خدمات VPN ، این امر تأکید برابر بر روی سرورها در منطقه استرالیا به جای تمرکز خالص ایالات متحده و اتحادیه اروپا است. این بدان معناست که شما سرورهای بیشتری به کشور وطن خود خواهید داشت تا منتظر باشید.

از آنجا که این جدید است ، همچنین امید وجود دارد که با ارائه ویژگی های اضافی ناخواسته خدمات خود را به هم ریخته و خسته نشود. این امر باعث می شود تا در ارائه یك خدمات اصلی عالی كه بر پایه ی قوام و امنیت ساخته شده است ، بسیار متمرکز شود و در عملکرد كلی به خوبی جمع شود.

با توجه به قیمت قیمتی که Surfshark وارد بازار شده است ، این باعث می شود که به راحتی یکی از 3 مورد برتر برای نیوزیلند باشد. در واقع چیز زیادی وجود ندارد که بتواند با قیمت های عالی و عملکرد برتر استدلال کند. برای پیشرفت در رده های کمی ، همه کارهای Surfshark که باید انجام دهند این است که اندکی بیشتر وقت بگذارند تا اعتماد با کاربران خود را ایجاد کنند – سپس خواهیم دید که منجر به آنها می شود!

تست سرعت surfshark زلاند جدید

Surfshark Speed ​​Test New Zealand – سرور اوکلند
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

Surfshark به عنوان یکی از سه بهترین VPN برتر در نیوزیلند ، شرایط مورد نیاز سرعت را به خوبی برآورده می کند. بهترین چیز در مورد این سرویس VPN سرعت شگفت آور نیست بلکه سرعتهای خوبی در سطح صفحه است – مهم نیست که کدام سرور را انتخاب کنید.

شاید تنها نکته منفی این است که با وجود پشتیبانی از P2P در سرورهای آنها ، عملکرد در اشتراک گذاری فایل با وجود سرعت کلی خوب به نظر نمی رسد.

در بررسی دقیق ما در Surfshark ، از برتری های آن بیشتر بدانید!

4. ExpressVPN

https://www.expressvpn.com

ExpressVPN

سرعت

عالی

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

قیمت (NZD)

13.98 / ماه

برجسته های برجسته

 • محافظت از حریم خصوصی دریانوردی
 • رمزگذاری کامل 256 بیتی
 • 148 مکان VPN

"ExpressVPN یک صنعت محکم است و عملکرد آنها در تست های سرعت NZ مطمئناً از ایمان ما به آنها اطمینان دارد!"

بازدید VPN

یکی از بهترین خدمات VPN که من تاکنون آزمایش کرده ام ، ExpressVPN تا کنون بهترین انتخاب من بوده است ، مهم نیست که برای کدام کشور رتبه بندی کنم. دارای طیف گسترده ای از مکان های سرور و بسیاری از سرورها است. حتی بهتر ، این جزایر جزیره ویرجین بریتانیا است که در قوانین مربوط به نگهداری داده ها ملزوم است.

من خدمات را به طور جامع آزمایش کرده ام و در توصیه آنها به عنوان ارائه دهنده خدمات برتر VPN برای نیوزیلند ها هیچ تردیدی ندارم. ExpressVPN پایدار است و امکان دسترسی به طیف خوبی از دستگاه ها را نیز فراهم می کند.

expressvpn سرعت تست زلاند جدید

Speed ​​Test Speed ​​ExpressVPN نیوزیلند – سرور اوکلند
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

به عنوان یک ایده چقدر خوب می شود ، سرعت خط پیش فرض خود را بدون VPN با تست پوشیده ExpressVPN با همان مکان مقایسه کردم. با روشن کردن ExpressVPN و وصل شدن به سرور در نیوزیلند ، من توانستم سرعت پایین دستی 76 مگابیت بر ثانیه را نشان دهم.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، بررسی کامل ما در ExpressVPN را بخوانید!

5. TorGuard

https://torguard.net

تورگارد

سرعت

عالی

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

قیمت (NZD)

8.38 / ماه

برجسته های برجسته

 • ساخته شده برای P2P
 • پروکسی مخفی TorGuard
 • پشتیبانی از 5 اتصال

"یکی از بهترین VPN ها برای به اشتراک گذاری فایل P2P ، TorGuard به سادگی برای هر کاربر P2P در نیوزیلند ضروری است.."

بازدید VPN

یکی از مهمترین عوامل تصمیم گیری در قرارگیری TorGuard این است که یک ارائه دهنده خدمات VPN بسیار دوستانه P2P است. در طرف کاربر شاهد وجود اختلاف زیاد نیست ، اما در عملکرد قابل توجه است.

یک تفاوت اساسی بین TorGuard و بسیاری از رقبا وجود دارد ، زیرا این امکان را به شما می دهد تا انتخاب کنید که چه سطح رمزگذاری را ترجیح می دهید. این بدان معنی است که برای کاربران P2P ، می توانید رمزگذاری یک شکاف را خاموش کنید و از سرعت تورنت سریعتر در هر زمان لذت ببرید!

گذشته از آن ، TorGuard بسیاری از ویژگیهای بازخرید دیگر ، مانند سرعت پایدار ، قابلیت چند پلتفرمی و امکان دور زدن مسدود کننده های VPN را دارد. نکته منفی این است که مگر اینکه بخواهید برای یک IP مسکونی بیشتر بخرید ، استفاده از این VPN با Netflix بسیار بدیهی است.

تست سرعت تورگیل Zelanda جدید

تست سرعت TorGuard نیوزیلند – سرور جدید Plymouth
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

به عنوان یکی از سه بهترین VPN برتر برای نیوزیلند ، البته TorGuard الزامات مشخصی از سرعت را برآورده کرد. این نتیجه آزمایش من برای آن از سرور VPN مستقر در اوکلند و New Zelanders نیز نزدیک به سرورهای همسایگان Aussie خود نشان دادند..

تنها نکته منفی این است که برای کاربران جوان تر که عادت به استفاده از نرم افزارهای مدرن دارند ، رابط TorGuard شبیه یک دایناسور خواهد بود که از طریق نی ها از غبار خارج می شود..

برای اطلاعات بیشتر ، تجزیه و تحلیل دقیق ما در مورد TorGuard را بخوانید!

6. IPVanish

https://www.ipvanish.com

IPVanish

سرعت

خوب

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 4 از 5دارای رتبه 4 از 5دارای رتبه 4 از 5دارای رتبه 4 از 5

قیمت (NZD)

5.46 / ماه

برجسته های برجسته

 • رمزگذاری مجبور 256 بیتی
 • P2P نامحدود
 • پشتیبانی از 10 دستگاه

"عالی برای Paranoid اما ممکن است در صدر لیست کاربران مبتنی بر نیوزیلند قرار نگیرد ، IPVanish بسیار بازار عرضه می شود اما ضعیف از آن پشتیبانی می شود."

بازدید VPN

IPVanish مدتی در بازار بوده است و دارای یک جریان وفادار از پیروان است. متأسفانه ، در حالی که ما از بعضی از مکان های برتر آن را یادآوری کردیم ، منطقه استرالیا – نیوزیلند به نظر نمی رسد مکان خوبی برای طرفداران آنها باشد.

در گذشته نیز این شرکت درگیر بحث و جدال در مورد رسیدگی به پرونده کاربر بوده است ، اما با صاحبان جدید امیدواریم که این موضوع به گذشته تبدیل شود. با کنار گذاشتن آن حوادث ، آنها همچنان یک غول پیکر VPN در میدان هستند و (بیشتر) سرعتهای بسیار مناسبی دارند.

خوشبختانه از این بابت ، از آنجا که اگر در مورد سرعت آنها شکایتی دارید ، کاری ندارید که رمزگذاری 256 بیتی را بدون استثنا بر همه تحمیل کنید. در حالی که این به نظر نمی رسد مانند یک چیز خوب باشد – در واقع این است که شما می توانید تنظیمات امنیتی خود را ناآگاهانه پایین بیاورید.

تست سرعت ipvanish Zelanda جدید

تست سرعت IPVanish نیوزیلند – سرور جدید Plymouth
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

با سرعت باید بگویم که 66 مگابیت در ثانیه سرعت بسیار بدی برای به دست آوردن نیست ، اما واقعاً آن چیزی نیست که انتظار داشتم. با مدت طولانی خدمت به بازار انتظار می رفتم که آنها عملکرد خود را در سراسر تخته و نه فقط در مکانهای اصلی افزایش دهند.

با این وجود سرعت تقریباً برای هر چیزی بجز بارگیری در سرعت بالا بسیار مفید و مناسب است. اگر از این سرعت ها تغذیه شدید ، سعی کنید به مکان های اطراف با سرعت مناسب مانند سنگاپور یا استرالیا وصل شوید.

برای اطلاعات بیشتر ، بررسی جامع ما در IPVanish را بخوانید!

7. FastestVPN

https://fastestvpn.com

سریعترین VPN

سرعت

نمایشگاه

امنیت & حریم خصوصی

دارای رتبه 4 از 5دارای رتبه 4 از 5دارای رتبه 4 از 5دارای رتبه 4 از 5

قیمت (NZD)

1.86 / ماه

برجسته های برجسته

 • سرورهای بهینه شده برای P2P
 • اجازه می دهد تا سرور را خاموش کند
 • پشتیبانی از 10 دستگاه

"FastestVPN بهبود یافته است اما سرورهای نیوزیلند آنها همانطور که انتظار می رود درخشش ندارند."

بازدید VPN

هنگامی که من برای اولین بار در FastestVPN روبرو شدم ، بیانیه جسورانه نام آنها را گفت مایه تاسف است زیرا آنها بسیار دور از آن بودند. امروز ، این سرویس بسیار بهبود یافته است و علی رغم اینکه از تجربه برنامه ضعیف رنج می برید ، اما سرعت مطلوبی دارد.

متأسفانه ، عملکرد آنها در منطقه نیوزیلند بهترین عملکردی نیست که باید ارائه دهید و اگر می خواهید بیشتر از این نتیجه بگیرید ، من پیشنهاد می کنم یک سرور خارج از کشور را امتحان کنید – شاید در استرالیا.

با این حال ، با یک برچسب قیمتی که تقریباً به همان اندازه پایین می آید (مجانی حساب نمی شوند!) آنها گزارشی را ارائه می دهند که مقاومت در برابر آن دشوار است. شبکه محدودتر آنها می تواند با اندکی کمتر از 2 دلار در هر ماه در دسترس شما باشد که در واقع چیزی است.

fastestvpn سرعت استرالیا vpn روشن است

تست سرعت FastestVPN استرالیا – سرور سیدنی
(نتیجه تست سرعت کامل را ببینید)

سرعت در FastestVPN هنگام اتصال به سرور مستقر در استرالیا برای من از 15 Mbps فراتر رفت. این یک تعداد مناسب و معقول است اما به دور از سرعت چشمگیر ارائه شده توسط مدعیان برتر این لیست است.

حداقل اصول بازی است – رمزگذاری خوب ، دسترسی به محتوای Netflix ایالات متحده ، به علاوه استاندارد های معمول حفظ حریم خصوصی.

برای کسب اطلاعات بیشتر به بررسی FastestVPN ما بروید!

آیا واقعاً نیاز به یک VPN در نیوزیلند دارم?

این واقعاً یک سؤال مشکل است که اکنون باید به آن پاسخ دهید. بیشتر آنچه در مورد آزادی اینترنت در نیوزلند بسیار بحث برانگیز بوده است ، مورد اختلاف است. با این حال ، من یک اعتقاد محکم به این ادعا هستم که دود بدون آتش وجود ندارد.

حتی بدتر از جهل ، خودکشی است و حداقل مواردی وجود داشته که بسیار مشکوک هستند. به عنوان مثال دولت نیوزلند چنین اختیارات گسترده ای را به GCSB ارائه می دهد.

از نظر فنی ، دلیلی وجود ندارد که میانگین جو بخواهد از یک سرویس VPN در نیوزیلند استفاده کند ، اما احساس من این است که این روش را به من اشتباه می فهمد که می دانم ممکن است کسی با خواندن همه چیزهایی که من ارسال می کنم ، دانستن هر دکمه ای که روی اینترنت کلیک می کنم و از آن بدتر. چرا کسی با این مسئله فراتر از من است ، حتی اگر ادعا می کنید هیچ مشکلی نیست اگر چیزی برای پنهان کردن وجود نداشته باشد.

بنابراین ، در حالی که فکر نمی کنم یک VPN در نیوزیلند کاملاً ضروری باشد ، اگر در همان زمان که در آنجا بودم از من استفاده می کردم ، احساس بهتری می کردم. به همین ترتیب ، توصیه می کنم اگر در آنجا بمانید از آن استفاده کنید!

برای یادآوری ، در اینجا 3 VPN برتر برای نیوزیلند آورده شده است:

سرعت

امنیت & حریم خصوصی

قیمت / MO

NordVPN

عالی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

NZ 5.86 دلار

بازدید VPN

CyberGhost

عالی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

4.62 دلار NZ

سورفشارک

عالی

دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5دارای رتبه 5 5 از 5

NZ 3.34 دلار

بازدید VPN

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map